Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gall nie czytasz uwaznie wypowiedzi na foru.artykul ktory zamiesciles ukazal sie wczoraj w Glosie Wybrzeza i zostal juz zamieszczony na forum wczesniej.pozdrawiam.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I'm waiting..

    Ja narazie nic nie mówie... nie uwierze poki nie zobacze.
    Już się przejchałem raz na artykułach, dlatego czekam.

    W piatek jak bedzie cos jasne wowczas napisze to co mam do powiedzenia.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    No wiecie rok temu miał przyjść Tomek Gollob albo Pioterek Protasiewicz, a 2 lata temu mieliśmy już Dadosa i Lorama, więc spokojnie. Uwierzę jak zobaczę na prezentacji :)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co pisali Jackie i Wybrzezefanatic to absolutna prawda/niestety/.Żywioły wodne na razie opanowano ale roboty czeka mnóstwo.Na szczęscie są ludzie,którzy pomagają,np kibicujący GKS właściciel firmy budowlanej oddelegował ekipę która bedzie naprawiać uszkodzenia instalacji.Pana gospodarza urlopowano.Samochód Andrzeja Terleckiego widać przed klubem bo jego własciciel jako prawa ręka kuratora ostro działa w sprawach zuzlowych.Pomaga też G.Dzikowski.Jest jeszcze kilka osób-nie wiem czy chciałyby zeby je wymieniać.Tym którzy mówią ze coś za późno przypomnieć trzeba ze sądowa nominacja kuratora uprawomocni sie dopiero w tym tygodniu a juz tyle zrobiono.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z panem Miaśkiewiczem ?
    Przecież tak chciał pomóc... i narazie nic nie słychać o nim. Mam nadzieję, że wesprze nasz team sprzętowo.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie,mnie tez interesuje co z panem Miaskiewiczem.czyzby sie wycofal ze sponsorowania wybrzeza?

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Miaśkiewiczem nik nie chciał rozmawiać a teraz może okazać że on nie będzie chciał z nikim rozmawiac

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Miaśkiewiczem nik nie chciał rozmawiać a teraz może okazać że on nie będzie chciał z nikim rozmawiac
    Też tak uważam.
    Teraz kiedy rozmowy są w decydującej fazie nagle wszyscy zapomnieli o człowieku, dzięki któremu poniękąd jesteśmy w extralidze. Gdyby nie jego sprzęt to Andersson i Faja w ostatnim meczu by tyle punktów napewno nie zrobili.

    Sam mówił, że nie chcę się powtarzać, ale jest w stanie pomóc klubowi.

    Miejmy nadzieję, że mimo to, że teraz o nim zapomnieli nie odwróci się i będzie nam użyczał sprzętu jak do tej pory.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie najbardziej cieszy fakt,że Wybrzeże jednak wystartuje w rozgrywkach ligowych w co jeszcze miesiąc temu nie wierzyłem. Do tych wszystkich pobożnych życzeń dotyczących składu podchodzę z lekkim dystansem.Już tylu żużlowców miało jeździć w Gks-ie,że podawanie teraz jakiś konkretnych nazwisk nie ma już najmniejszego sensu.Poczekajmy jeszcze cierpliwie do zakończenia okresu transferowego a może działacze pozytywnie nas zaskoczą.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, nic dobrego nie piszą dziś w prasie...:(

    Andersson będzie na pewno reprezentował Gniezno, Piszcz ma jeżdzić w Lublinie (chociaż w rozmowie z Łosiem powiedział mu, że nic jeszcze nie podpisał), Kościecha i Chrzanowski podobno już w Warszawie, Drabik ma zostać ogłoszony wkrótce żużlowcem WTS-u, Pecyna chce za dużo i nie spełnią jego oczekiwań, o Loramie cisza... :(

    Podobno Dobrucki ma zostać w Pile w przypadku spłacenia mu połowy należności; wydawało mi się, że jego kontrakt w Lesznie jest pewny...

    Nie jest dobrze...:(


  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie Krzysiu Pecyna chce niby 150 tys. za podpisanie kontraktu,troche to duzo.Prowadzone sa rozmowy z mlodym szwedem(David Ruud)moim zdanie to chyba Andersson bylby pewniejszym punktem druzyny no ale zobaczymy.

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    CYTUJE: Romuald Łoś

    Mam poprowadzić Wybrzeże, ale nie wiem jeszcze, kiedy przyjadę do Trójmiasta. Tomasz Piszcz może jeszcze startować w Gdańsku. Rozmawiałem z nim kilka dni temu. Dowiedziałem się tylko, że podpisał umowę w lidze szwedzkiej. O Lublinie nic nie wspominał. Liczyłem na któregoś z torunian, ale skoro pan mówi, że podpisali umowy w innych klubach, dobrze byłoby wypożyczyć z Wrocławia Drabika.

    GKS THE BEST

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem waszych nastrojów. Przecież nawet jeśli dziś się coś wyjasni, to z gazet dowiemy się o tym jutro. Chyba normalne, prawda? Nie smućcie się więc że w gazetach cisza ;)
    W TV mówiono, że w środę powinny zostać podpisane umowy sponsorskie. Więc spokojnie trzeba czekać, to się może przedłużyć, ale do końca tygodnia powinno być wszystko wiadomo.
    Ja też czekam z niecierpliwością, nosi mnie po pokoju ale co zrobić :P

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze David Ruud jest za slaby na polska e-lige,bedzie mi brakowac troche ANDO.a tak pozatym to Drabik podpisze umowe chyba we wroclawiu,a Los mowil cos ze chetnie by go wypozyczyl z Wroclawia.Tylko niewiadomo czy wroclaw sie zgodzi?

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam sprawe ale nie zwiazaną z tematem...Michu084
    wez zmien avatarka bo to mój:)

    A co do tematu to jestem optymista i mysle ze wszystko bedzie dobrze...

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pecyna chyba znowu jest "chory".
    Szkoda, że więcej nie zarządał za podpisanie.
    Zna przecież sytuacje klubu więc mógłby się opanować troszkę.. gwiazdą przecież nie jest.

    Mam nadzieje, że utrzymamy Piszcza.

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    nieliczyłbym na Lorama

    NIe mazmy o Loramie, ważzne, żeby żużel był. A kto będzie jeździł mało ważne i tak GKS nigdy nie spadnie(oby)!


  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie liczyłbym na razie na Cieślewiczów również. Po ostatniej wizycie w klubie dostali po 250 zł na paliwo. Co mówili niech kazdy sobie sam wyobrazi. Wrocław jest mocno zainteresowany Markiem. Jak będzie nikt nie wie i co najgorsze nawet obecna władza w klubie. Łoś informacje na temat klubu też ma z gazet a wiec jak jest albo źle albo na trenera szykuja kogoś innego bo to nie logiczne aby rozmawiać z zawodnikami bez trenera.

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jaki loram?????????

    wezcie sobie olszaka bo na koncu zezonu popredniego tach chcieliscie go miec co wy smieszni jestescie loram w wybrzezu za co on tam bedzie jezdzil za ryby z morza? wezcie na mlodych postawcie jak my zrobilismy jak wystartujecie to bedzie juz wasze zwyciestwo
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jaki loram?????????

    wezcie sobie olszaka bo na koncu zezonu popredniego tach chcieliscie go miec co wy smieszni jestescie loram w wybrzezu za co on tam bedzie jezdzil za ryby z morza? wezcie na mlodych postawcie jak my zrobilismy jak wystartujecie to bedzie juz wasze zwyciestwo
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem jednego.Z tego co wypowiadal sie Pan Chrzanowski to pierwsze umowy ze sponsorami mialy byc podpisane dzisiaj (sroda)a pierwsze kontrakty z zawodnikami w piatek.Takze jesli bracia Cieslewiczowie dostali po 250zł to chyba z prywatnej kieszeni Pana Chrzanowskiego.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wogule skąd są takie informacje, że cielaki dostali po 250 zł??

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicgorzowski jesli chcesz sie wypowiadac na temat GKSu to poczytaj troche wpisow,zajrzyj co jest w prasie na ten temat my kibice zesmy tego sobie nie wymislili, a moze jescze sie nie pogodziles z tym ze to my zostalismy w ekstralidze a Gorzow bedzie walczyl o utrzymanie sie w pierwszej lidze.

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE WIERZE W TO ZE CIELAKI DOSTALI PO 25O ZL NA PALIWO,SKAD WZIELISCIE TE INFORMACJE?A NAWET JAK DOSTALI 250 ZL NA PALIWO TO DO TRZEMIESZNA IM STARCZYLO.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.BADZCIE CIERPLIWI,BEDZIE DOBRZE.

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a mi sie coś wydaje że to już jednak koniec GKSu :(
    Obym sie mylił

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie nie łudźcie się. Akurat Popo jest najwiarygodniejszym 'źródłem' informacji z gdańska na tym forum. Jego informacje zawsze się sprawdzają, więc jak w ogóle można pisać że się w to nie wierzy. Przecież ten człowiek pełni pewną rolę w klubie, więc chyba wie o jego sprawach lepiej od nas! Ja liczyłem również, że dzisiaj się sponsorzy pojawią. Każdemu jest przykro patrząc na sytuację w Wybrzeżu. Ten termin był podawany czasami, ale niejednokrotnie było mowa o pozyskaniu sponsorów w kontekście całego tygodnia. Zostały więc jeszcze ze 2-3 dni. Mam nadzieję, że coś optymistycznego się wydarzy.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem tylko unaocznić że nic na razie nie jest pewne nawet z braćmi. Pracy przed kuratorem jest bardzo dużo, podobno Terlecki rozmawiał z Jensenem na temat sprzętu dla GKS a wiec nie powinno byc az tak zle. Ale szkoda ze nawet nie porozmawiano z Piszczem. Niedlugo nie bedzie zawodnikow nawet tych srednich.

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach

    Pytanie do Popo (i nie tylko:))

    Pracy przed kuratorem jest bardzo dużo, podobno Terlecki rozmawiał z Jensenem na temat sprzętu dla GKS a wiec nie powinno byc az tak zle.
    Male pytanko. Czy p.Terlecki jest w jakis sposob zwiazany etatowo z klubem, czy wszystkie rozmowy jakie prowadzi na temat przyszlosci sekcji, sa rozmowami osoby prywatnej, sympatyzujacej z klubem.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dwóch radosnych dniach nic dobrego znowu nie piszą...:(
    Dziesiejszy Dziennik Bałtycki donosi(w skrócie):
    -Paweł Miaśkiewicz oferuje 1mln.zł na żużel w Gdańsku; w zamian chciałby otrzymać stadion. Niestety nie jest to możliwe do spełnienia ponieważ nie ma on czystej hipoteki:(
    -Pecyna w dalszym ciągu obstaje przy kwocie 150tys.zł; niemniej jest gotów do negocjacji warunków:(/:)
    -Bracia Cieślewiczowie są także blisko fanalizacji rozmów, ale jeszcze nie jest pewne, że będą u nas startować:)/:(
    -Fajfer pomimo propozycji z Warszawy jest bliski podpisania w Wybrzeżu:)
    -Piszcz raczej na pewno wystartuje w Lublinie:(
    -Torunianie, którzy byli jeszcze niedawno do wzięcia, już podobno znaleźli nowych pracodawców; Puszakowski i Kłos-GTŻ Grudziądz, Kościecha i Chrznowski najprawdopodobniej Gwardia Warszawa:(
    -Loram i Ruud są w kręgu zainteresowań GKS-u;)
    -Kilka firm wyraziło chęć pomocy, żadna nie chce rozgłosu jak na razie;)

    To tyle...
    Nie jest dobrze... :(

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Wybrzeże nie przystąpi do rozgrywek będzie to wielka strata dla krajowego żużla. Gdańsk na stałe jest przecież wpisany na mapie polskiego speedwaya i niedobrze byłoby gdyby tak utytułowany klub przestał istnieć. Życzę wszystkim sympatykom czarnego sportu w Gdańsku aby GKS przetrwał ta ciężką próbę. Żuzel przeżywa wszędzie z nielicznymi wyjątkami głęboki kryzys a winni takiemu stanowi rzeczy sa sami działacze, którzy najpierw windowali kosmiczne gaże dla zawodników a potem nie mieli z czego spłacać zobowiązań. Krótkowzroczna polityka dotknęła nie tylko Gdańska ale wiele innych krajowych klubów. Trzymajcie się, cała żużlowa Polska jest z wami. Będzie dobrze bo musi być! Pozdrowienia z Lublina.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Wybrzeże nie przystąpi do rozgrywek będzie to wielka strata dla krajowego żużla. Gdańsk na stałe jest przecież wpisany na mapie polskiego speedwaya i niedobrze byłoby gdyby tak utytułowany klub przestał istnieć. Życzę wszystkim sympatykom czarnego sportu w Gdańsku aby GKS przetrwał ta ciężką próbę. Żuzel przeżywa wszędzie z nielicznymi wyjątkami głęboki kryzys a winni takiemu stanowi rzeczy sa sami działacze, którzy najpierw windowali kosmiczne gaże dla zawodników a potem nie mieli z czego spłacać zobowiązań. Krótkowzroczna polityka dotknęła nie tylko Gdańska ale wiele innych krajowych klubów. Trzymajcie się, cała żużlowa Polska jest z wami. Będzie dobrze bo musi być! Pozdrowienia z Lublina.
    Wielkie dzięki, trzymajcie się także!:)

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Po dwóch radosnych dniach nic dobrego znowu nie piszą...:(
    Dziesiejszy Dziennik Bałtycki donosi(w skrócie): :(
    a ja nie pamiętam kiedy w Dzienniku napisali coś prawdziwego o jakim kolwiek klubie ( chodzi o sprawach wewnątrz klubowych ). Odpuść sobie czytanie tego bo Polny poprostu czyta forum i pisze to co tu przeczyta...

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    ŻUŻEL Milion złotych za stadion i jedziemy

    Czwartek, 23 stycznia 2003r.

    Trwają decydujące rozmowy z zawodnikami, którzy reprezentowali zespół żużlowy Wybrzeża Gdańsk w ubiegłym sezonie oraz kandydatami z innych klubów. Kurator klubu, Stefan Chrzanowski, równocześnie szuka pieniędzy. Kilka firm z Trójmiasta wyraziło chęć pomocy Wybrzeżu. Żadna nie chce rozgłosu. Przynajmniej na razie.



    Tymczasem po niedzielnym programie telewizyjnym "Sport w TVG", ojciec jednego z naszych juniorów, Paweł Miaśkiewicz - koncepcję odbudowy gdańskiego speedwaya przedstawiliśmy na naszych łamach - powiedział Chrzanowskiemu, że gotowy jest położyć 1 mln zł na speedway. W zamian chciałby otrzymać do dyspozycji stadion. Warunek taki nie jest możliwy do spełnienia. Kilka firm oraz były prezydent Wybrzeża, Henryk Majewski (żąda 620 tys. zł), weszli na hipotekę stadionu, który został po części ogołocony z wyposażenia. Podobnie jak klubowy obiekt, gdzie zniknął nawet sprzęt RTV.

    Nic zatem dziwnego, że przyszłość klubu rysuje się w czarnych barwach. Chrzanowski jednak walczy. Podobno najbliżej podpisania kontraktów są bracia Tomasz i Marek Cieślewiczowie. Przy czym drugiego, którym interesują się inne kluby, trzeba wykupić ze Startu Gniezno za 50 tys. zł. Wstępnie na warunki przystał już Adam Fajfer. - Otrzymałem atrakcyjną propozycję z beniaminka I ligi z Warszawy. Niemniej dobrze czuję się w Gdańsku. W klubie pojawili się nowi ludzie. Podobno mają być pieniądze. W najbliższych dniach powinienem złożyć podpis pod kontraktem - stwierdził Fajfer. Podobnie jak większość zawodników Wybrzeża ma on otrzymać sprzęt i pieniądze na jego utrzymanie.

    Jednym z partnerów Fajfera będzie Krzysztof Pecyna. Chociaż żąda za podpisanie umowy 150 tys. zł, zdaniem Chrzanowskiego zejdzie na ziemię. - Nie wiem, czy to jest duża kwota - stwierdza Pecyna. - Tyle potrzebuję na sprzęt i jego utrzymanie w sezonie. Nie chcę, aby powtórzyła się sytuacja z 2002 roku, kiedy startowałem praktycznie za darmo. Niemniej jestem gotowy negocjować warunki. Szansę być może otrzyma także Paweł Duszyński, który przez połowę ubiegłorocznego sezonu pauzował, lecząc uraz kręgosłupa.

    Jeśli chodzi o obcokrajowców, to w kręgu zainteresowań Wybrzeża nadal znajdują się obiecujący Szwed David Ruud oraz były mistrz świata, Anglik Mark Loram.

    Piszcz w Lublinie
    Tomasz Piszcz prawdopodobnie powróci na "stare śmieci", czyli do I-ligowego TŻ Lublin. Z Wybrzeża najpierw chciał otrzymać zaległe pieniądze, a dopiero wtedy siąść do rozmów o startach w sezonie 2003. - Chyba pojadę w barwach TŻ Lublin - stwierdza Piszcz. - Z Gdańska ostatnio nikt nie dzwonił. Pod koniec ubiegłego roku wykonałem telefon, z zapytaniem o swoje zaległości, wynoszące około 50 tys. zł. Nikt nie był mi w stanie pomóc. Mimo że zbliżały się święta i potrzebowałem trochę grosza.

    Z pewnością "Piszczyk" przydałby się w Wybrzeżu, zważywszy, że większość zawodników, którymi interesował się gdański klub, chociażby z Torunia, znalazło już nowych pracodawców


    DZIENNIK BALTYCKI

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Popo dlaczego ten pesymizm?

    Wsyscy mówią że będzie dobrze, a ty mówisz że nie i napewno wrocław nie jest zainteresowany Markiem bo kupił Hampela i ma Świderskiego, po co im 3 junior. Nie zabieraj nam ostatniej krzty nadzieji.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    też chciałbym aby w klubie było wszystko ok. Jadę jutro na narty wracam 5 lutego i myśle że wtedy juz będzie wszystko w klubie wiadomo i oczywiście bedą to wiadomości pozytywne. Jak na razie widać że jednak kasa nie jest (nie była) zwiazana z osoba byłego prezydenta, bo rogu obfitości po jego rezygnacji nie widać.

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety optymizm nie jest naszym przyjacielem, bo i nie ma ku temu podstaw. Z moich informacji wynika, że w dniu jutrzejszym rozstrzygnie sie kwestia " nie złej " kasy która ma zasilic konto klubu. Jeśli jednak tych pieniędzy nie będzie to i nie będzie w Gdańsku żużla.
    Choć jeśli będzie to kim tu jeździć ? Przy całym szacunku i sympatii dla Duszka to jednak chyba nie poradzi on sobie jako lider drużyny.
    Nie jest dobrze...

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki badzcie dobrej mysli.prawdziwy kibic zawsze wierzy ze bedzie wszystko ok.

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rombi!

    Pan rombi to bardzo mądry gość. Błyskotliwy, inteligentny, przenikliwy w obserwacjach. Nic mu nie umknie, wszystko celnie zinterpretuje. Intuicja, polot i mistrzostwo dedukcji. Do tego kocha nasz klub! Ciesze że jest z nami na forum. Dzieki rombi! Jesteś w porzadku gość!

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego caly czas jest tutaj taka cisza?? ludzie dajcie znac co sie dzieje w naszej gdanskiej GieKSie
    jest ktos ma jakies wiesci z klubu niech pisze od razu a nie zastanawia sie!!

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego caly czas jest tutaj taka cisza?? ludzie dajcie znac co sie dzieje w naszej gdanskiej GieKSie
    jest ktos ma jakies wiesci z klubu niech pisze od razu a nie zastanawia sie!!
    Sam sobie przeczysz. Jezeli jest cisza, to znaczy ze nikt nie ma zadnych informacji.

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby to tylko nie była ciszą przed burzą.... :(

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    no...Cielaków mamy najważniejsze ale Pecynek żąda sporo kasy...:(módlmy sie"...tylko to nam zostało

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwator
    Śmiało możesz mówić mi per "ty". Powiedz mi kolego skąd ten twój cynizm ? Jak mogę ci pomóc ?

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj mialo wszystko sie wyjasnic,a w naszym ukochanym klubie panuje cisza.mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni do 31 stycznia,zostalo jeszcze siedem dni.pozdrawiam najwierniejszych kibicow WYBRZEZA

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby to tylko nie była ciszą przed burzą.... :(
    Moze ta burza bedzie dla nas dobra??? (Wiara, czyni cuda...)

Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •