Strona 23 z 30 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ej no weźcie tak nawet nie piszcie!!!

    Nie piszcie takich rzeczy bo jak czytam to aż sie źle robi. Gwardia da kase na żużel i tyle!! Zrobili w klubie rury, jest ogrzewanie w klubie, jeździli już, sprzęt do odbioru na dniach, sprowadzono Kostka i Chrzanowskiego, Fajfer pojechał do Włoch po sprzęt itp. itd. skąd niby sie wziely na to pieniądze?? Jest Rafineria i tyle a to ze ktoś napisał (clapton czy jakoś tak - sorrki jeśli sie pomyliłem) to chyba troche naciągniete. Nie sądze aby było źle!! Trzeba pozytywnie myśleć a to ze Chrzanowski późno zaczął działać to nie jego wina!! Prawnie kuratorem jest od połowy stycznia i tyle co zrobił to juz bardzo dużo!! Gdyby dalej był pan "złodziej" Majewski juz pewnie w warsztacie nic by nie było bo by komornicy pozabierali. Jest Rafineria i pan Formela napewno przyczynił sie do tego ze nazywamy sie LOTOS (Wybrzeże-forever) Gdańsk. Wszyscy pozytywnie cały czas mówili i myśleli a teraz przez jeden wpis takie zamieszanie. Chyba jednak trzeba było sie nie wpisywać Clapton (sorrki jeśli pomyłka) bo humor pewnie wielu osobom sie pogorszył. Ja wieże z całego serca ze bedzie dobrze, ze sie utrzymamy i Wybrzeże nie zniknie z mapy żużla:P i my kibice bedziemy dalej cieszyć sie z jazdy naszych gladiatorów.:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #992
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie spokojnie...

    Jak na razie w samym klubie nie widać aby naszymi sponsorami były poważne firmy takie jak Rafineria czy EC. Jednak w klubie coś się dzieje, ktoś tam działa i myślę że sytuacja w przeciągu tygodni się unormuje.

    Obserwator
    po części zgadzam się z Tobą że Chrzanowski, poociągał się w grudniu, ale nie spał. Co mógł zrobić skoro formalnie nie pełnił w klubie żadnej funkcji? Jak miał rozmawiać z potencjalnymi zawodnikami, firmami itp. skoro nikt nie wiedział co może przynieśc kolejny dzień w klubie, czy sąd wyznaczy go kuratorem (polskie sądownictwo to obecnie wielka zagadka i burdel). Poza tym nie było grosza w klubie, a wielki długi - zostawione przez osobę, które niektóre tu piszącące osoby całują nadal po nogach, chyba nie ułatwiały rozmów, a wizja sponsoringu była w toku. Co miał zrobić??? Kto by chciał z nim rozmawiać...
    Jaki każdy jest teraz mądry. Czemu nikt podczas Walnego nie wziął na swe barki klubu??? Przecież tacy z Was geniusze, a Chrzanowski to niudacznik.
    A sponsorów mamy...
    Tylko... z tego co wiem formalnie musi zostać do końca zawiązane stowarzyszenie które będzie prowadziło (?) cały klub. To jest w tej chwili powód dla którego nie wpływają do klubu pieniądze od sponsorów. Zresztą na konto klubu nie będą wpływać pieniążki, a na konto tegoż stowarzyszenia. Z prostego powodu. Gdyby wpływały na konto klubu od razu rękę po nie wyciągnąłby komornik, który siedzi na wszystkim w klubie, a dalej rączki wyciągnie wielki "entuzjasta" żużla w Gdańsku - Heniu Majewski. A tak gdy formalnie zacznie działać stowarzyszenie pieniążki będą go omijać. I tu go pewnie boli... Dlatego też żużlowcy normalnie ćwiczą, ręczni grają, a pracownicy pracują w klubie.

    Rombi
    poraz kolejny stajesz w obronie Majewskiego... Po części wiem dlaczego, ale...
    Zrozum najpierw jedną rzecz: długi klubu sięgają ponad 7 mln złotych, o tym że klub działa jeszcze to już cud, o tym że mamy jakiś skład to drugi, trzecim będzie jak dojedziemy do końca rozgrywek z utrzymaniem się w e-lidze. Władze mamy jakie mamy, sądze że mogłyby być zdecydowanie lepsze, ale tu znów powtórze: Dlaczego nikt nie zgłosił się na Walnym do pełnienia kierowniczych funkcji??? Ostał nam się Chrzanowski + pomagacze i wódz Formela. Nie jest to najwyższa żużlowa kadra kierownicza, ale jakaś jest. Mimo popełnianych błędów, sądze są na pewno lepsi niż ci których sąd sam by wyznaczył z urzędu na kuratora. Mogłoby byc znacznie gorzej. Dlatego mam prośbę aby trochę obiektywniej na to wszystko patrzeć, nie przez pryzmat jednej tej samej osoby.
    I jeszcze jedno, naprawdę nie wybielaj tak Majewskiego. Znam trochę choćby zdanie byłego dyrektora o nim i z tego co wiem troszkę się różni od poglądów przez Ciebie prezentowanych.
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #993
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    erer

    Tor jest, że tak powiem "znośny". W sobote chyba nikt (a przedewszystkim Tomek Cieślewicz) nie miał z nim większych problemów.
    Teraz sprawa Torunia i Gdańska.. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Może do "wielkiej przyjaźni" między kibicami naszych klubów raczej szybko nie dojdzie, aczkolwiek fajnie zobaczyć, że niektóre kluby potrafią ze sobą współpracować. Jeśli chodzi o mnie to zawsze szanowałem większośc ze znanych mi kibiców Apatora (czytaj : tych których poznałem na forum), ponieważ często okazywali się fajnymi ludźmi. Bardzo mnie cieszy współpraca (chyba tak to można nazwać) naszych klubów.

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  4. Powrót do góry    #994
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zgadzam sie w 100%. Przeciez oboz, sprzet itp itd. nie bylyby robione na kreche. Nie dramatyzujmy na wyrost.

  5. Powrót do góry    #995
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TROCHE optymizmu i spokoju

    Panowie mysle ze trzeba wyluzowac i spokojnie poczekac na inauguracje jak czytam te wasze pesymistyczne teksty to zle mi sie robi.
    Popatrzcie sami od paru lat chlopaki nie byli na zadnym obozie (Wlochy to nie byly ale zawsze cos)
    COS SIE RUSZYLO !!!!!
    Samym naszym piep....... i uzalaniem sie nic nie pomozemy dajmy spokojnie popracowac Chrzanowskiemu i spolce.
    Sadze ze przy rozsadnej polityce klubu mozemy zajac 6 lokate. Wiesci w stylu trener sam dal na paliwo do traktora sa chore, skad to wiesz byles przy tym czy co? Jezeli nic nie slychac z klubu to znaczy ze jest w miare w porzadku.
    DREAM TEAMow w Gdansku szybko nie zobaczymy ale to juz przerabialismy i byl spadek a po paru latach 7 melonow dlugu, wole sklad sredni ale stabilna sytuacje.
    WYBRZEZE uratuje tylko spokoj i nasz fantastyczny doping, mysle ze w Toruniu stawimy sie spora grupa aby pokazac ze Gdanski klub nie umarl.
    GKS FOREWER

  6. Powrót do góry    #996
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Slyszelista ludzie ze Andrzej Terlecki zostal oficjalnie prezesem klubu! Jakos stalo sie to tak po cichu i mimochodem. Mysle ze poza czestszymi wizytami quadow na naszym torze powinno to przyniesc pare innych pozytywnych skutkow. Terleccy maja duzo kontaktow i sa powazniej z pewnoscia traktowani w Trojmiescie i Polsce niz Henio.

  7. Powrót do góry    #997
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slyszelista ludzie ze Andrzej Terlecki zostal oficjalnie prezesem klubu! Jakos stalo sie to tak po cichu i mimochodem. Mysle ze poza czestszymi wizytami quadow na naszym torze powinno to przyniesc pare innych pozytywnych skutkow. Terleccy maja duzo kontaktow i sa powazniej z pewnoscia traktowani w Trojmiescie i Polsce niz Henio.

    A ty skąd zes to wytrzasną??masz jakies potwierdzenie??

  8. Powrót do góry    #998
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No pewnie www.wybrzeze.gdansk.pl . Tam szukaj potwierdzenia.

  9. Powrót do góry    #999
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tesh to zauwazylem na stronce.. poczatkowo nie wierzylem, ale sprawa jest potwierdzona.
    pozdro

  10. Powrót do góry    #1000
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie sam Chrzanowski mowil ze kuratorem moze byc najwyrzej pol roku {pozniej musi byc wybrany nowy zarzad}
    Lepiej teraz niz pozniej.
    Terlecki prezesem POZYJEMY ZOBACZYMY
    Mam nadzieje ze skoncza sie machloje a zacznie swietlista przyszlosc naszego ukochanego klubu.
    Zycze tego nowemu prezesowi a takze sobie a mysle ze wrzystkim tym ktorym dobro klubu lezy na sercu.

  11. Powrót do góry    #1001
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie najgorsze jest to, ze dalej nie mamy drugiego juniora.. co prawda jest Giżol, ma przeblyski, ale to jush jego ostatni sezon jako juniora i chyba nie wiele bedzie pozytku z niego.
    Z reszty juniorow Wielemborek, Fedeczko czy Miaskiewicz to narazie niestety rowniez :( Chociaz ten ostatni ma prawie wszystko wiec moze z niego za 2-3 lata cos bedzie. Czas wreszcie by wyszedl od nas ktos pokroju Dery czy Olszaka.. wiele kiedys pokladalem w Stormowskim.. coz nie bylo zle, ale potem sluzba wojskowa i lipa.

    Czy ktos ma moze program na mecze w 2003 ? (chodzi mi o wzor)
    pozdrooo

  12. Powrót do góry    #1002
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Witam. Dzisiejszy DB donosi o klopotach GKS-u. Piorem pana (m) informuje o tym, o czym pisali juz niektorzy uczestnicy forum (ciekawe kto gdzie ma wtyki? :) a moze pan "m" jest wsrod nas? prosze sie ujawnic, nie ma sie czego wstydzic :) ), czyli ze kasy w klubie jak nie bylo tak nie ma. Tu cytat "W efekcie start druzyny Wybrzeza w ekstralidze, na trzy tygodnie przed inauguracja stoi pod wielkim znakiem zapytania". Jeszcze jakies info o Louisie, ze jego zakontraktowanie graniczy z cudem ? i ze Apator nie dostal kasy za Kostka i Chrzana. Ale zaraz po tej pesymistycznej informacji pytanie napawajace optymizmem. Kolejny cytat: "Czy cos wyjasni sie jeszcze w tym tygodniu? Stowarzyszenie Gwardia Wybrzeze podobno w koncu zostanie zarejstrowane i wtedy maja byc pieniadze. Oby tylko nie bylo za pozno. My mamy powazne watpliwosci i bijemy na alarm."

    Uff jak to dobrze, ze nasi redaktorzy czuwaja :) Co panie "m" ? Pisac juz nie ma o czym ? I po co ten defetyzm. Czytajac gazete w ktorej pan piszesz od kilkunastu miesiecy mozna miec przeswiadczenie o tym, ze zuzla w Gdansku to juz dawno nie ma, a przynajmniej jego koniec jest juz bliski. A moze zamiast czuwac niczym ORMO :) wspomoc gdanski speedway i dolaczyc do Stowarzyszenia ? Ideowo nieodpowiedni ? Trudno. Czego to sie nie zrobi dla GKS-u :)
    Ale po co, no nie? Lepiej od czasu do czasu przysrac ludziom ktorzy probuja zrobic cos, aby warkot motorow nie umilkl na stadionie przy Zawodnikow. Tak trzymac :(

  13. Powrót do góry    #1003
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    PAN "M"

    Wszyscy doskonale wiemy jakim jest czlowiekiem duzo szumu i nic wiecej co najgorsze kosztem naszego ukochanego GKS-u najgorsze jest to ze on za to dostaje nie mala kase!!!!!
    **** MACIUŚ
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Panowie najgorsze jest to, ze dalej nie mamy drugiego juniora.. co prawda jest Giżol, ma przeblyski, ale to jush jego ostatni sezon jako juniora i chyba nie wiele bedzie pozytku z niego.
    Z reszty juniorow Wielemborek, Fedeczko czy Miaskiewicz to narazie niestety rowniez :( Chociaz ten ostatni ma prawie wszystko wiec moze z niego za 2-3 lata cos bedzie. Czas wreszcie by wyszedl od nas ktos pokroju Dery czy Olszaka.. wiele kiedys pokladalem w Stormowskim.. coz nie bylo zle, ale potem sluzba wojskowa i lipa.
    Spox z tego co wiem juz 25 marca jest egzamin na licenjce (certyfkat) i jedzie nasz jedynak Maciek Pawłowski. Gorąco trzymajmy kciuki żeby zdał a moze to niedługo on bedzie tym "drugim" juniorem. Ja z całą pewnością bede trzymał za niego kciuki i zeby MOC była z NIM:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1005
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    I co wie ktos czy trening odbywa sie? Jak tam u was z pogoda?
    Pozdrawiam
    Marcin

  16. Powrót do góry    #1006
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Pogoda oki nie zanosi sie na opady ja dopiero za 20 min bede na stadionie
    Pozdrawiam
    GKS THE BEST

  17. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    bardzo prosze powiedzieć kto jeździł

    Niestety ze względów zdrowotnych nie moge udać sie na trening GKS-Apator dlatego tez prosze aby ktoś po treningu zdał jakąś relacje tzn. jaki był tor, ile mniej wiecej było ludzi, no i głównie kto jeździł i jak jeździł (znaczy sie czy dobrze). Z góry serdecznie dziękuje.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1008
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec jak zapowiadano trening sie odbył! Tor niebyl w super stanie ale najgorzej tez niebylo :)

    A wiec kiedy ja przybyłem na stadion na tor akurat wyjerzdzał Pepe i szlo mu calkiem niezle! (chyba najlepiej z tych co wyjechali- zanim sie zmyłem )
    Po zdrobieniu paru kółek zmył sie do Parku Maszyn i pochwili wyjechał ponownie...
    i pojezdzil jeszcze troche...

    Poźniej troche poczekalismy zanim ktoś wyjechał ale nastepny był chyba Tomek Cieślewcz oczywiscie rozpoczoł od swiecy troche pojezdzil i skonczyl... Wyjerzdzał chyba 2 ktotnie Jezdzil dobrze tylko sprzet... bez komentarza..

    Nastepnie R.Sawina... Ten też mial niezlego speeda

    Nastepna atrakcja byl traktor :P zabierał błotnista maź spod STARTu i wtedy wyjechal W.Jaguś ale nieszło mu sciganie sie z traktorem i wymijanie go :P

    Po chwili gdy zjechal i Jaguś i Traktor(murawa) wyjechal R.Wielemborek! Ale jego jazde pozostawie bez komentarza...

    Gdy Rafał zobaczyl ze do wyjazdu przygotowuje sie Jaguś szybko zmył sie z toru :) Jaguś troche pośmigał i pochwili dołaczył doniego Sawka i smigali ale sie nie ścigali :(
    Gdy zjechali znowu wyjechał Rafał! Ale szybko sie zmył z toru ponownie :(

    Poźniej gdy postanowilem opuscic juz stadion... Na tor wyjechali ponownie Jaguś i Sawka co siedziało pozniej... NIEWIEM

    Fajnie bylo zobaczyc i usłyszeć po paru miesiacach warkot motocykli :) no i oczywiście Gdański tor :)

    Szkoda ze nie było Marka Cieślewcza... Adama Fajfera... no i nowych nabytków Wybrzeża Kostka i Chrana!

  19. Powrót do góry    #1009
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie zakonczyl sie trening,
    gdy zjawilem sie na stadionie po 10. nie bylo nikogo procz Marka Dery, okolo 11 przyjechal Protas, potem Saiwna i Jagus, trening byl nudny i nie ma sie co odzukiwac, protas wyjechal przejchal 3-4kolka i poszedl sie spakowac. Od nas 2 kolka przejechal Tomek Cieslewicz, a Rafal Wielemborek jezdzil najwiecej, lecz pozniej cos mu odpadlo z motoru, i nie mogl znalezc:P to poszedl sie przebrac, a tak to tylko Sawina i Jagus popisywali sie jazda na 1 kole, nikt nawet nie probowal sie scigac:(( bylo o zwykle pokonywanie kolek:(
    po sobotnim treningu spodziewalem sie czego wiecej

    przebrany byl jeszcze Marek Cieslewicz ale niestety nie zdecydowal sie pokazac swoich umiejetnosci na torze, pokazal za to na... drodze dzielaca boisko od nogi a stadionem:P, pojechal tam na swiecy:D, obecny ale nie przebrany byl takze Marek Dera

  20. Powrót do góry    #1010
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Slyszelista ludzie ze Andrzej Terlecki zostal oficjalnie prezesem klubu!
    szukam i szukam i nie widze :( Pomocy !! :)
    Faktycznie yaku jest napisane. Ale pisze że będzie prezesem SEKCJI a nie jak ktoś napisał powyżej klubu. A to olbrzymia różnica... Dzięki za link.

  21. Powrót do góry    #1011
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slyszelista ludzie ze Andrzej Terlecki zostal oficjalnie prezesem klubu!
    szukam i szukam i nie widze :( Pomocy !! :)
    Cwali kliknij w link :

    http://wybrzeze.opalnet.pl/k.php?k=news&id=30

    i w ostatnim akapicie zobaczysz :

    "Zaszły także zmiany w zarządzie klubu. Funkcję prezesa sekcji żużlowej objął Andrzej Terlecki, który do tej pory, wraz ze swoją firmą - Speedway Star Promotion - czynnie wspomagał gdański żużel organizacyjnie oraz finansowo."

    więcej nie widziałem o naszym nowy prezesie


  22. Powrót do góry    #1012
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podziękowania dla Łosia

    Myślę, że kto tylko może wpadnie na spotkanie z trenerem Łosiem w najbliższy czwartek? W klubie nie jest zbyt różowo, mimo wielkich wysiłków Andrzeja Terleckiego, Stefana Chrzanowskiego i nie zapominajmy szeregu pracowników, którzy pracują tam od maja 2002 bez grosza, czyli za frico. Tylko podziwiać. Jak znajdę troche czasu to wrzucę garść swych przemyśleń o sytuacji w Klubie.

  23. Powrót do góry    #1013
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niestety nie jest dobrze:(

    Potwierdzają się wszystkie złe informacje na temat klubu. Wciąż nie ma pieniędzy a czas ucieka..Jeśli chodzi o Adama Fajfera to muszę niestety zdementować pogłoski jakoby pojechał do Włoch do Lauscha po silniki. Był umówiony na ich odbiór, ale ze względu na brak kasy nie pojechał. Sytuacja robi się bardzo trudna bo nie ma nie tylko pieniedzy na silniki ale również na ramy i cały osprzet. Adam jest teraz w domu i podjął pracę, gdyż musi utrzymać rodzinę. To oraz brak sprzetu do jazdy powoduje że nie pojawia się na treningach. Ten tydzień będzie decydujący. Jeśli nie uda się zarejestrować Gwardii lub dokona innego posunięcia avy otrzymać pieniądze od sponsorów to moze być koniec żużla w Gdańsku..Ja ciągle jednak wierzę w operatywność Andrzeja Terleckiego oraz podejście Rafinerii, której nie wyszłoby na dobre, po tych wszystkich deklaracjach, gdyby klub upadł..To będzie cięzki i ważny tydzień..

  24. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    jeden jeden "burak"

    Jedynym "burakiem" w całej sprawie jest to ze Gwradia nie została jeszcze zarejstrowana. Ja nie wiem jak mogło do tego dojść. To powinno trwać kilka dni a przeciąga sie juz kilka tygodni. Ja wiem ze moze niektórym wyda sie to smieszne ale czuje Majonez:(. Oby ta sprawa została jak najszybciej zakonczona oczywiście pomyślnie dla klubu i przedewszystkim dla NAS kibiców:). Jeśli bedzie wiadomo cos oficjalnego prosze od razu pisać. Z góry Dziekuje.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1015
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matej Ferjan niestety jush napewno naszym zawodnikiem :P podpisał kontrakt z Ostrowem mozna o tym przeczytać w PŻ a czy wiadomo coś o innych obcokrajowcach i czy trzeba zapłacić kase dla BSI bo przydałby nam sie David Ruud lub Ryan Fisher i Chris Louis(moze po kontuzji bedzie jeszcze lepiej jedzil)

  26. Powrót do góry    #1016
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzają się wszystkie złe informacje na temat klubu. Wciąż nie ma pieniędzy a czas ucieka..Jeśli chodzi o Adama Fajfera to muszę niestety zdementować pogłoski jakoby pojechał do Włoch do Lauscha po silniki. Był umówiony na ich odbiór, ale ze względu na brak kasy nie pojechał. Sytuacja robi się bardzo trudna bo nie ma nie tylko pieniedzy na silniki ale również na ramy i cały osprzet. Adam jest teraz w domu i podjął pracę, gdyż musi utrzymać rodzinę. To oraz brak sprzetu do jazdy powoduje że nie pojawia się na treningach. Ten tydzień będzie decydujący. Jeśli nie uda się zarejestrować Gwardii lub dokona innego posunięcia avy otrzymać pieniądze od sponsorów to moze być koniec żużla w Gdańsku..Ja ciągle jednak wierzę w operatywność Andrzeja Terleckiego oraz podejście Rafinerii, której nie wyszłoby na dobre, po tych wszystkich deklaracjach, gdyby klub upadł..To będzie cięzki i ważny tydzień..
    Jakto przecież zmienili zarząd,wszedzie mówili że powróciło Lotos Gdańsk,że Rafineria i inni będą nas wspierać,bedzie nowy sprzęd i wogole a tu nagle wyskakuje sie z tym ze żużel w Gdańsku może przestać istnieć,jakoś niewyobrażam sobie Gdańska bez naszej dryżyny i klubu lepiej niech wszystko się szybko wyjaśni bo nierozumiem o co chodzi !!!

  27. Powrót do góry    #1017
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Za gazeta.pl
    "Czy sekcja żużlowa Wybrzeża Gdańsk otrzyma pieniądze od sponsorów?


    Łukasz Pałucha 10-03-2003, ostatnia aktualizacja 10-03-2003 17:16

    31 stycznia grupa sponsorów z Rafinerią Gdańską na czele obiecała wesprzeć gdański żużel. Za trzy tygodnie rozpoczyna się nowy sezon ekstraligi, a Wybrzeże nie dostało ani złotówki. Dlaczego?

    Równocześnie z deklaracją sponsorów ogłoszono powstanie Gdańskiej Korporacji Sportowej Gwardia-Wybrzeże, stowarzyszenia, które w założeniu ma być łącznikiem między przedstawicielami sponsorów i klubu. Jednak wbrew wcześniejszym zapewnieniom stowarzyszenie nie ma jeszcze osobowości prawnej. Bez niej nie może posiadać konta, na które wpływałyby pieniądze, a rafineria powierzy swoje pieniądze tylko stowarzyszeniu. - Wniosek o rejestrację stowarzyszenia znajduje się u nas, ale na razie nie został wpisany do ksiąg wieczystych - mówi przewodnicząca XII Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego Jolanta Piątek. - W piątek dostarczono wymagane dokumenty i kserokopie dowodów osobistych władz stowarzyszenia. Procedura może zakończyć się do końca tygodnia.

    - Czekamy na rejestrację, nastąpi to lada chwila i wtedy pieniądze trafią na konto stowarzyszenia - mówi "Gazecie" rzecznik prasowy RG Marcin Zachowicz. Tymczasem w klubie pieniądze potrzebne są natychmiast: w tym tygodniu trener Grzegorz Dzikowski ma odebrać nowe silniki, trzeba zakontraktować drugiego zawodnika zagranicznego i wypłacić krajowym żużlowcom choć część pieniędzy.

    - Jeśli do końca tygodnia nie będzie funduszy, zmuszony będę rozwiązać sekcję żużlową - twierdzi kurator Wybrzeża Stefan Chrzanowski."

    Mozna napisac rzetelne info o klopotach klubu panie Macku ? Jak widac mozna. Wystarczy podzwonic tu i tam, porozmawiac. To nie boli ;)
    A co do klopotow GKS-u :-( Mam nadzieje, ze to tylko tzw. biurokracja stoi na przeszkodzie Stowarzyszeniu w finansowaniu GKS-u. Podobna sytuacja miala miejsce w momencie ustanowienia kuratora dla Wybrzeza. Klopoty z dokumentami itp. odwlekaly decyzje sadu. Historia sie powtarza ? Do roboty panie i panowie, do roboty :)

  28. Powrót do góry    #1018
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A po artykule w jutrzejszej Wyborczej....

    Czy sekcja żużlowa Wybrzeża Gdańsk otrzyma pieniądze od sponsorów?

    Czyli Formela kiwa klub... Chrzanowski to figurant, który stracił cierpliwość (czemu się nie dziwię) a hochsztaplerem sezonu Formela, który przebija
    Majoneza. Myślę, że strach Formeli po takim ultimatum i alternatywą w postaci rozwiązania sekcji szybko odniesie pozytywny skutek i zobaczymy jeszcze mecze ekstraligi w Gdańsku.
    A propos, za Majewskiego piłkarze ręczni nigdy nie wyjeżdżali za swoją kasę na mecze wyjazdowe. Ale Majonez i tak zrobił niewybaczalny błąd, bo w zeszłym roku zabrakło mu odwagi i nie rowiązał tej sekcji...

  29. Powrót do góry    #1019
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    a po co robić gwardie????

    Po co te śmieszne stowarzyszenie?? Niech każdy da kase, bedzie reklama i tyle:D. A tu jakąś Gwardie .... Przeciez i tak sie bedzemy nazywać LOTOS Gdańsk a nie Gwardia Gdańsk!!! Niech Rafineria da kase na konto Speedwat Stra Promotion bo przecież to jedno i to samo;p Terlecki prezesem wiec kasa i tak idzie w GKS i tyle. Jeżeli sie w czymś myle to prosze powiedzieć.
    P.S. Pytanie to z pewnością pojawiało sie wiele razy jednak pełnej odpowiedzi jakoś nigdy nikt nie napisał, a wiec Co ma wpsólnego dług do BSI z jazdą obcokrajowców w lidze PZM-otu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1020
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W klubie jest b. źle. Cały czas nie ma kasy.Jeśli nie znajdzie się ona do czwartku nie wystartujemy w e-lidze.
    Chociaż znając Formele to przystawiony do muru kase znajdzie. Przecież nie może pozwolić sobie na kolejną klapę i wpadkę.
    Nie bronię Majoneza a tym bardziej nie mam z nim żadnych układów jak ktoś wcześniej sugerował.

  31. Powrót do góry    #1021
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze by niektórym forumowiczom zrobiło kilkakrotne spokojne przeczytanie wpisów zanim zaczna klepać w klawisze.Prezes sekcji żużlowej to nie prezes klubu,np przez długie lata/gdy prezydentem był Majewski/ prezesem sekcji żuzlowej był Stefan Chrzanowski,prezesem sekcji piłki ręcznej p.Walasek itd.
    Jakiś czas temu prezydent M.stwierdził że prezesi sekcji są niepotrzebni bo sam może być prezesem każdej z sekcji:również judo i strzeleckiej.Nazwa klubu nie musi się oczywiście pokrywać z nazwą drużyny zawsze było:Gdański/wczesniej Gwardyjski/Klub Sportowy"Wybrzeże"
    a druzyna różnie:"Wybrzeże Rafineria""Lotos Wybrzeże" jeśli taki sponsor dałby dużą kasę i tak sobie zażyczył mogli by jeździć jako "UNIMIL KONDOMY GDAŃSK" a w Polsce były juz Van Pury,Kuntersztyny itd.Gdańska Korporacja Sportowa powstała po to by miała inne władze/bez udziału statutowych władz GKS "Wybrzeze" do których wciaż należy np. p.Majewski - zrezygnował tylko z funkcji Prezydenta/,inne konto - nie osiągalne dla komorników-którzy tylko czekają by na koncie "starego" GKS zjawiła się jakaś złotówka.Nie chciałbym uchodzić za mądralę więc kończę.

  32. Powrót do góry    #1022
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Po co Gwardia? A po to....

    Gdańska Korporacja Sportowa powstała po to by miała inne władze/bez udziału statutowych władz GKS "Wybrzeze" do których wciaż należy np. p.Majewski - zrezygnował tylko z funkcji Prezydenta/,inne konto - nie osiągalne dla komorników-którzy tylko czekają by na koncie "starego" GKS zjawiła się jakaś złotówka.Nie chciałbym uchodzić za mądralę więc kończę.[/quote]
    Clapton, mądrala to z Ciebie sredni. Jedynymi władzami GKS Wybrzeże jest kurator - Chrzanowski no i nic nie znacząca komisja rewizyjna, w której Majewski przecież nie zasiada. Tak więc nie to było celem założenia Gwardii. Celem było ominięcie, czytaj - wystrychnięcie na dudka wierzycieli!!! Skarbu Państwa, ZUS-u, dotychczasowych dostawców, no i co jest paskudne pracowników i zawodników, którzy dostaną z wielomiesięcznych zaległości fige z makiem, ewentualnie kopa w d... Ale to chyba jedyna recepta w dniu dzisiejszym, zeby przetrwal żużel. Wątpliwa moralnie, ale jedyna.

  33. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    no niby tak ale.....

    Jeżeli Gwrdia wyłoży kaseto powinno być dobrze, ale niestety jest to jeżeli:( Sprawy zaresjstrowania stowarzyszenia potrafią ciągnąć sie latami!! (osobiście nie wiem co to za problem bo tak naprawde jesto to robota na tydzień-2 tygodnie). Ja osobiście wieze w to ze bedzie dobrze. Co do tych długów to było chyba mówione ze beda oni je stopniowo zwracać, a jak GKS spadnie to... najprawodpodobniej zostaną zgłoszone 2 ligi i wtedy zapewne dojdzie do upadłości kilku klubów, oby jendak to sie nie sprawdziło: GKS istniał dalej, jednak 2 ligi to juz chyba konieczność. Gwardia jest jedyną szansą dla GKS-u i jeśli w tym tygodniu nic nie wyjaśni to na długich ogrodach moze zabraknąć żużla:(:(:( (odpukać w niemalowane).
    P.S. Jeśli jest tu ktoś kto zna sie na prawie to niech powie co tam trzeba zrobić zeby zarejstrować takie stowarzyszenie, PROSZE:).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #1024
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Specjalnie dla kibic_GKS

    http://www.rzeczpospolita.pl/prawo/doc/sto0916.html

    Tu kolego masz ustawę regulującą powstawanie i funkcjonowanie stowarzyszeń. Zapoznaj się z ciekawości z przepisami dotyczącymi powoływania kuratora i jego ustawowymi kompetencjami i uprawnieniami. Wynika z nich jasno i czytelnie, że Pan Chrzanowski nie miał prawa ustanawiać Prezesa Sekcji Żużlowej! Czyli złamał prawo... :-( Kompetencje kuratora w świetle ustawy są niezwykle skromne, ale pozwalają na podjęcie wszystkich niezbędnych działań dla ratowania sportu. Wiadomo jednak, że bez kasy nawet najwieksze kompetencje i prerogatywy takiego człowieka nie mają żadnego znaczenia... Rządzi Formel!

  35. Powrót do góry    #1025
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    giekaes na wieki

    nigdy niepozwolimy żeby nasz klub spadł z e-ligi a co dopiero prestał istnieć zresztą niezakładam takiej możliwości bo nasz zwycięski klub bedzie istaniał do konća świata i jeszcze jeden dzień dłużej!! alelluja

  36. Powrót do góry    #1026
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    DB I Gazeta Wyborcza bija na alarm ;)a w Glosie Wybrzeza "sila spokoju" ;)
    Ani slowka o Stowarzyszeniu, czekamy na sprzet, sparingi, zadnych nowych wzmocnien. Moze w Glosie juz wiedza, ze nie ma co robic z "gowna dynamitu" :) Organ partii organem narodu ;)
    Za portalem trojmiasto.pl:
    "Za trzy tygodnie rozpoczyna się sezon żużlowy. Gdańszczanie w pierwszym meczu spotkają się w Toruniu z Apatorem Adrianą. Wczoraj na gdańskim torze trenowali... torunianie.

    Na stadionie przy ul. Długie Ogrody, po raz pierwszy w tym sezonie, na tor wyjechali Piotr Protasiewicz, Robert Sawina i Wiesław Jaguś. - W marcu każdy szuka jazdy. Gdy uzyskaliśmy pozwolenie od władz klubu, wsiedliśmy w busy i jesteśmy - powiedział nam Robert Sawina. - Wszyscy stawiają nas w roli faworytów, ale uważam, że równie silne składy mają Wrocław i Częstochowa. Przed rozpoczęciem sezonu nie można dzielić medali. Dysponujemy wyrównanym składem, więc jazda z pozycji rezerwowego nie będzie żadną ujmą. Coraz skuteczniejszy powinien być Adrian Miedziński. Start w plastronie z numerem osiem wcale nie musi oznaczać, że cały mecz trzeba przesiedzieć na ławie. Na inaugurację spotkamy się z Wybrzeżem. Jesteśmy faworytami tego pojedynku, ale na pewno nie zamierzamy lekceważyć gdańszczan. Chciałbym w tym sezonie jeździć jak najskuteczniej, by zrehabilitować się za niezbyt udany poprzedni rok. Chociaż jeździłem w Gdańsku, moje ostatnie występy na tym torze nie były najlepsze. Mam nadzieję, że w tym roku przełamie się.

    Będę jeździł także w Szwecji, a głównym moim celem na wiosnę jest przejście krajowych eliminacji do Grand Prix - dodał były zawodnik Wybrzeża.

    Bardzo szybko z jazdy na gdańskim obiekcie zrezygnował Piotr Protasiewicz. "PePe" tylko dwukrotnie wyjeżdżał na tor, po czym szybko się spakował i odjechał. Bardziej wytrwali byli jego koledzy. - Korzystamy z każdej okazji, aby pojeździć - wyznał Wiesław Jaguś. - W Toruniu nie mamy warunków, więc skorzystaliśmy z gościny gdańszczan. Wiele osób widzi w nas mistrzów Polski. Nie uważam, żeby to było takie proste. Równie silne zespoły zbudowano w Częstochowie i Wrocławiu. Wyrównaną drużyną dysponuje Bydgoszcz. Do każdego meczu musimy przystępować maksymalnie skoncentrowani. W pierwszym spotkaniu zmierzymy się z Wybrzeżem. Wiadomo, że drużyny te mają różne cele, ale nie oznacza to, że nie będzie emocji. Nie przewiduję jednak niespodzianki. Wygramy. Ten sezon będzie dla mnie bardzo pracowity. Będę jeździł również w lidze szwedzkiej i czeskiej. W tygodniu będę miał nawet trzy imprezy - dodał filigranowy wojownik z Torunia.


    Próbne jazdy pierwszego przeciwnika obserwował Grzegorz Dzikowski. - Czekamy na sprzęt. Jesteśmy umówieni, że wszystko dotrze do Gdańska w przyszły poniedziałek. Na razie nie wiadomo, kiedy ponownie wyjedziemy na tor. Wszystko zależy od pogody. Na pierwszym treningu warunki były nie najgorsze. Dziś tor puścił i jest na nim sporo błota. Musimy mu dać kilka dni. Jak planowaliśmy, rozegramy trzy sparingi. Zaczniemy w Lublinie. Potem dwa mecze ze Stalą Gorzów. Na razie wygląda na to, że będzie można u nas pojechać. Nie wiadomo, jakie warunki będą u naszych sparingpartnerów - zauważył trener gdańszczan.

    W najbliższych dniach kadra Wybrzeża nie wzmocni się. - Na razie nie prowadzimy żadnych rozmów z zawodnikami.
    Do rozgrywek przystąpimy w takim składzie, jaki mamy - powiedział nam Andrzej Terlecki.

    Na pewno zawodnikiem Wybrzeża nie będzie Matej Ferjan. Słoweniec w sezonie 2003 będzie jeździł w Ostrowie.


    (11 Marca 2003)

  37. Powrót do góry    #1027
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach

    Prasówki ciąg dalszy

    Ale sie nam rozpisala o Wybrzezu lokalna prasa. Oto info z dzisiejszego DB. Tym razem juz mniej alarmujaca informacja :)

    "ŻUŻEL Co dalej z gdańskim żużlem?

    Wtorek, 11 marca 2003r.

    Być może we wtorek w końcu zostanie zarejestrowane stowarzyszenie "Gdańska Korporacja Sportowa Gwardia - Wybrzeże". To powinno otworzyć kurek z pieniędzmi, które w ostatnim dniu stycznia br., podczas konferencji prasowej, zadeklarowali przedstawiciele firm Rafineria Gdańska, Petrobaltic, Gdańska Kompania Energetyczna Energa i Elektrociepłownia Wybrzeże.

    Żadna z firm nie wycofała się z wcześniejszych deklaracji. Dowiedzieliśmy się, że powstał jednak problem z przelewem pieniędzy. Nikt z ofiarodawców nie chciał się zgodzić, aby trafiły one na konto Wybrzeża. Z racji zaległości klubu wobec różnych firm, instytucji czy osób prywatnych, na pokrycie których zostałyby przeznaczone.

    W sądzie rejestrowym w Gdańsku dzisiaj powinna się zakończyć rejestracja korporacji, a więc pozostanie do uzyskania nip, region i utworzenie konta. Oby tylko wszystko przebiegło zgodnie z planem, bowiem czasu do rozpoczęcia sezonu pozostało naprawdę niewiele (30 bm.).

    To brak pieniędzy sprawił, że skład drużyny żużlowej Wybrzeża nie przedstawia się zbyt okazale. Nowy trener, Grzegorz Dzikowski, wierzy wprawdzie w podopiecznych, ale bez solidnego wsparcia zagranicznego może być krucho ze zwycięstwami.

    Jedynym obcokrajowcem jest młody Szwed Freddie Eriksson. Przez pewien czas mówiło się o Australijczyku Toddzie Wiltshire, który zapowiadał zerwanie kontraktu z Polonią Bydgoszcz. Okazało się, że ,Kangur" w ten sposób zmusił działaczy klubu znad Brdy do uregulowania zaległości. Na liście kandydatów pojawił się także Matej Ferjan. Słoweniec miał nawet wystąpić w zaplanowanym 23 bm. spotkaniu sparingowym w Lublinie, obok Erikssona. Wczoraj podpisał jednak kontrakt z II-ligopwym zespołem z Ostrowa, gdzie trenerem został prowadzący Wybrzeże w poprzednim sezonie Romuald Łoś.

    Wiary tym informacjom nie daje trener Dzikowski. - W ostatnią niedzielę w sprawie Ferjanama rozmawiałem z poważnymi ludźmi, otrzymując zapewnienie, że Słoweniec do 23 bm. nie podpisze umowy z innym polskim klubem. Nie wierzę, że stało się inaczej.

    Nie podzielamy optymizmu Dzikowskiego, ale może ma rację. Póki co krajowa część naszej drużyny ma za sobą pięć treningów na torze. Wczoraj wyjechał tylko Tomasz Cieślewicz. Obok Piotra Protasiewicza, Roberta Sawiny i Wiesława Jagusia z Apatora Toruń, którzy skorzystali z gdańskiej gościnności. - Kolejny trening odbędzie się dopiero w najbliższą sobotę. Mróz odpuścił i część naszego toru nie nadaje się do jazdy - powiedział Dzikowski. Oprócz konfrontacji w Lublinie, gdańszczanie mają w planach dwumecz ze Stalą Gorzów (25 i 27 bm.).

    Maciej Polny - Dziennik Bałtycki"



  38. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    chyba pan (m) jest wśród nas:d

    Patrząc na dzisiejszy artykuł zauważyłem ddduuuuuzzzzzoooo wiecej optymizmu u pana (z) Pola;p. Chyba szanowny pan Maciej Polny jest wsród nas i chyba przeczytał wypowiedzi co niektórych ze tak szybko zmienił ton swoich artykułów. Wystarczy tylko powiedzieć oby tak dalej panie (m):).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1029
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Patrząc na dzisiejszy artykuł zauważyłem ddduuuuuzzzzzoooo wiecej optymizmu u pana (z) Pola;p. Chyba szanowny pan Maciej Polny jest wsród nas i chyba przeczytał wypowiedzi co niektórych ze tak szybko zmienił ton swoich artykułów. Wystarczy tylko powiedzieć oby tak dalej panie (m):).
    kibic weż zacznij wkońcu myśleć !! piszesz od rzeczy , same głupoty , po co stowarzyszenie , po co Eriksson itd. Nic a nic nie wnosisz do rozmowy !!!

  40. Powrót do góry    #1030
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczcie i oceńcie sami, jakie bzdury ludzie potrafią napisać:(:(:(

    To jest z totalspeedway.com dla foramalności, autorstwa Artura Kowkiela:P

    "W dzisiejszym dniu będą prowadzone rozmowy z sponsorami Wybrzeża Gdańsk, a mianowicie główny sponsor Rafineria gdańska, Petrobaltic, Elektrociepłowna Wybrzeże oraz Kompania Energetyczna, lecz są pewne problemy. Problemy są z przelaniem pieniędzy na konto Wybrzeża. Sponsorzy zamiast przelać te pieniądze
    na konto Gks-u mają zamiar pokryć wszystkie długi Wybrzeża, a nie jest tego mało. Pieniądze zostaną przelane dla firm, instytucji, oraz osób prywatnych. Z powodu braku pieniędzy Stefan Chrzanowski, Andrzej Tarlecki i Grzegorz Dzikowski nie mają tak silnego, aby mogli powalczyć o mistrzostwo kraju lecz będą napewno zaciekle walczyć o utrzymanie w ekstralidze.
    Działacze Wybrzeża pozyskali kilku nowych zawodników.
    Do gdańska zostali wypożyczeni dwaj zawodnicy, Tomasz Chrzanowski i Robert Kościecha startujący w zeszłym sezonie Polońską Piłę.
    Podpis złożył także wychowanek tego klubu Marek Dera. Pozostali zawodnicy to żużlowcy startujący w sezonie 2002, czyli Tomasz i ,Marek Cieślewiczowie, Adam Fajfer, Paweł Duszyński, oraz juniorzy Rafał Wielemborek, Robert Fedeczko, Mirosław Gizycki i Bartosz Miaśkiewicz.
    Dotychczasowo gdańskim działaczom udało się podpisać kontrakt z jednym zawodnikiem zagranicznym z młodym szwedem Fredie Erikssonem.
    Na treningach Wybrzeża idzie doskonale trzem zawodnikom : Tomaszowi Cieślewiczowi, Tomaszowi Chrzanowskiemu oraz Marku Derze. Inni zawodnicy nie spisują się źle lecz w zeszłym sezonie jeździli lepiej. trener Dzikowski liczy na swój zespół i ma zamiar utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywek tak jak udało to się jemu poprzednikowi Romualdowi Łosiowi, który w tym sezonie prowadzi zespół z Ostrowa. Sparingi Zespołu odbędą sie 23 marca w Lublinie, 25 i 27 marca z Stalą Gorzów"

    Moje gratulacje:) Do żenującego tekstu jeszcze żenujące błędy:(:(:(

    Miłego czytania:):):)
    Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #1031
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Formel jaki jest? Każdy widzi!

    A to za gazetą wyborczą. Jutrzejszą.

    Kurator Wybrzeża z wizytą w rafinerii


    Łukasz Pałucha 11-03-2003, ostatnia aktualizacja 11-03-2003 18:40

    Sekcja żużlowa nie ma pieniędzy, bo nie zostało zarejestrowane stowarzyszenie Gdańska Korporacja Sportowa Gwardia Wybrzeże, której pieniądze powierzać mieli sponsorzy. - Nie możemy czekać, aż zdobędą NIP, regon i w końcu własne konto. Potrzebuje natychmiast funduszy - alarmuje kurator Wybrzeża Stefan Chrzanowski

    Stefan Chrzanowski spotkał się wczoraj z przedstawicielami Rafinerii Gdańskiej i zaproponował utworzenie specjalnego konta, na które wpływałyby pieniądze do czasu zakończenia formalności z rejestracją stowarzyszenia. Pytanie tylko, czy zarejestrowane stowarzyszenie będzie odpowiednim łącznikiem między sponsorami a klubem. - Mam wątpliwości, bo od czasu podpisania listu intencyjnego [31 stycznia br. - red.] nikt z korporacji nie kontaktował się z klubem, jego szef Marek Formela jest nieuchwytny, nawet dla rafinerii - mówi "Gazecie" Stefan Chrzanowski. - Nie wiemy, na jakich zasadach będziemy się rozliczać, nie wiemy praktycznie nic. Nie ma nawet zarysu projektu - dodaje Chrzanowski.

    Proces rejestracyjny stowarzyszenia ma się zakończyć w tym tygodniu - drogą elektroniczną odpowiednie dokumenty zostały przesłane z gdyńskiego Sądu Rejestrowego do centrali do Warszawy, ale wczoraj nie dotarła z powrotem adnotacja o wpisaniu do centralnego rejestru.

    - Może lepiej, aby jakiś inny podmiot przejął rolę stowarzyszenia? - takie stanowisko przedstawili także wczoraj na spotkaniu w Rafinerii Gdańskiej Chrzanowski i Andrzej Terlecki. Póki kwestia rejestracji stowarzyszenia zawisła w próżni, zaproponowali utworzenie konta, na które przelane zostałyby pieniądze na najbardziej pilne potrzeby. Odpowiedź od sponsorów mają otrzymać dzisiaj. Na razie obaj wyłożyli pieniądze z własnej kieszeni.

    Andrzej i Robert Terleccy dali z kasy swojej firmy Speedway Star Promotion 50 tysięcy złotych na wykupienie Marka Cieślewicza, zapożyczył się także Chrzanowski, aby mieć na wypłaty dla zawodników. Bieżących wydatków nie brakuje. W piątek trener Dzikowski ma odebrać silniki, bez pieniędzy niemożliwe jest kontraktowanie drugiego zagranicznego żużlowca. Jeden z kandydatów Matej Ferjan podpisał umowę z II-ligowcem z Ostrowa. - Rozmawiałem z jego menedżerem Piotrem Żyto i umówiliśmy się, że Ferjan przyjedzie na sparing. Wysłaliśmy mu pisemne zaproszenie, żeby nie miał na granicy kłopotu z wwiezieniem sprzętu - dziwi się postawie zawodnika Andrzej Terlecki.


    No to Formela rozkłada Klub. I to z rozmysłem... fatalna postać. Przestrzegałem. Cwaniaczek spod ciemnej gwiazdy...

  42. Powrót do góry    #1032
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Własna kasa w Klubie...

    Chrzanowski i Terlecki zaczynają, podobnie jak wcześniej Majewski, wykładać własną kasę na bieżącą działalność Klubu. W nadziei, że w końcu przyjdzie sponsor. Majewski wpakował tak ponad 600.000. Oni już pewnie ze 100.000 zł. Czy kiedy oni będą chcieli tą kasę odzyskać, to też usłyszymy, że to złodzieje i przkręty? Czy jak sposorzy i Formela wypną się, a Chrzan i Terlecki chcąc zabezpieczyć prywatną kasę wpiszą się na hipotekę, to też usłyszymy o nich jako o obrzydliwcach niszczących klub? Ciekawe... Jak trudno jest zarządzać klubem bez kasy... Jak blisko jest od uwielbienia i szacunku do nienawiści i opluwania. No ciekawe....
    Ale sponsor mam nadzieje sie znajdzie, bo oni więcej niż te 100.000 nie mają i zamkną sekcję jak nie bedzie finansowania. I tak są pewnie już posrani, że nie wydobędą kasy z tonacego w długach Klubu. Nie mają tez Łosia, który by tej kasy heroicznie szukał jako najlepszy trener na trudne czasy.
    Przemyślcie to sobie bezkrytyczni wielbiciele, i nadkrytyczni oponenci poszczególnych władz GKS... To nie taka krótka piłka.
    No i może się zdarzyć mega niespodzianeczka, upadek rządu, nowe wybory, SLD kopa w d... i znów nie ma kasy na sport!!!

  43. Powrót do góry    #1033
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś był na poniedziałkowym treningu ?! Podobno jeździli na nim zawodnicy Apatora. Jak ktoś to widział to niech się podzieli wrażeniami z pierwszych w sezonie występów Jagusia i Sawiny, a nie piszecie w kółko o tak NIEISTOTNYCH rzeczach jak to czy wystartujecie w rozgrywkach czy nie, czy będzie kasa czy nie będzie itp.
    Pozdrowienia z Torunia i do zobaczenia 30 marca !

    he, he, już widzę jak kibole Wybrzeża wciągają mnie na czarną listę...

  44. Powrót do góry    #1034
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Roderick..........

    jak chces zobaczyc zdjecia z tego treningu to se wejdz :) http://speedway.info.pl/fotoreporter/gdansk2.php

  45. Powrót do góry    #1035
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    giekaes na wieki

    Czy ktoś był na poniedziałkowym treningu ?! Podobno jeździli na nim zawodnicy Apatora. Jak ktoś to widział to niech się podzieli wrażeniami z pierwszych w sezonie występów Jagusia i Sawiny, a nie piszecie w kółko o tak NIEISTOTNYCH rzeczach jak to czy wystartujecie w rozgrywkach czy nie, czy będzie kasa czy nie będzie itp.
    Pozdrowienia z Torunia i do zobaczenia 30 marca !

    he, he, już widzę jak kibole Wybrzeża wciągają mnie na czarną listę...
    Jak chcesz sobie przeczytać jakie były wrażenia to dobrze ogjądnij cała strone 19 to znajdziesz

Strona 23 z 30 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •