Strona 14 z 30 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #586
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jakby Pecyna wrócił to byłoby pięknie:):):)

    Trzymam kciuki za pomyślne wieści dla Gks-u i niespodzianki pana Terleckiego;)

  2. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie jestem tylko ciekaw jak wygladac bedzie sprawa Pecyny,jezeli Pila nie ma kasy dla niego za podpisanie kontraktu a on bedzie chcial odejsc na maly a klub nie bedzie chcial go wypozyczyc?

  3. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ucieszył by mnie powrót Pecyny.W ten sposób zwiększy się konkurencja w składzie.Zdziwiony jestem ,że do takiej sytuacji wogóle doszło.Nagle gdy w Pile nie ma pieniędzy to Krzyśkowi przestała przeszkadzać odległość między Gdańskiem a Piłą?Ciekawi mnie reakcja Gdańskich kibiców na stadionie.

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zawodnicy GKS-u (jak wszystkie info sie potwierdzą)

    Obcokrajowcy:
    B.Brhel?
    F.Eriksson?
    Seniorzy
    T.Cieślewicz
    T.Chrzanowski
    A.Fajfer
    M.Dera
    S.Drabik?
    P.Staszek (po co)?
    P.Duszyński
    R.Kościecha
    K.Pecyna?
    J.Olszewski?
    Juniorzy
    M.Cieślewicz
    R.Miśkowiak?
    M.Giżycki
    R.Fedeczko
    R.Wielemborek
    B.Miaśkiewicz

    PS
    Wiadomo coś o sparringach?
    Słyszałem coś o Rospiggarnie
    Czy to jest potwierdzone?
    Kiedy i ile meczy bedziemy z nimi jechać ?

  5. Powrót do góry    #590
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obcokrajowcy:
    B.Brhel?
    F.Eriksson?
    Seniorzy
    T.Cieślewicz
    T.Chrzanowski
    A.Fajfer
    M.Dera
    S.Drabik?
    P.Staszek (po co)?
    P.Duszyński
    R.Kościecha
    K.Pecyna?
    J.Olszewski?
    Juniorzy
    M.Cieślewicz
    R.Miśkowiak?
    M.Giżycki
    R.Fedeczko
    R.Wielemborek
    B.Miaśkiewicz

    PS
    Wiadomo coś o sparringach?
    Słyszałem coś o Rospiggarnie
    Czy to jest potwierdzone?
    Kiedy i ile meczy bedziemy z nimi jechać ?
    No no jesli byli by wszyscy ktorych tu wymieniles... -(minus) Staszek bo zeczywiscie co on w Elidze zdziala... + Pecyna i Brhel no i Drabik to mozna byc chyba spokojnym o Elige i wkoncu jakas konkurencja w skladzie...!!!

    Mysle ze sa realne szanse na 6 miejsce szkoda ze niema Lorama... :( jak by byl Loram i Brhel to by bylo... :)

  6. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ja powiem tak......

    Obcokrajowcy:
    B.Brhel - on raczej bedzie
    F.Eriksson - cos nie jestem przekonany do niego, wole "Suden Sama" lub Rudda, Louis nie bedzie jeździł w Polsce chyba juz nigdy.
    Seniorzy
    T.Cieślewicz - on bedzie chyba liderem
    T.Chrzanowski - dobry zawodnik na 7 pkt
    A.Fajfer - jak bedzie sprzet to .....
    M.Dera - to chyba jakieś zarty
    S.Drabik - nie wiem co z nim, ale mam nadzieje ze WTS go nam "odda"
    P.Staszek - pan Paweł chyba se jajca robi;p
    P.Duszyński - on juz chyba nie powróci na tory
    R.Kościecha - moze być liderem ale ... nie musi,powinien wpelnić luke z nawiązką bo Piszczu
    K.Pecyna - sprzedawczyk, leci tylko na kase, chyba odległość sie zmieniła ze tak szybko chce do GKS-u!!! Powinni go kopnąc w d... zeby sie nauczył na przyszłość. Jest w Gdańsku niepotrzebny, wole Drabika, czy Erickssona od tego materialisty Pecyny (tylko na kase leci)
    J.Olszewski - on nie jest na e-lige, no panowie!!!
    Juniorzy
    M.Cieślewicz - zdecydowanie największa nadzieja Gdańskiego\Polskiego żużla!!
    R.Miśkowiak - mógłby walczyć o miejsce seniora z ... Chrzanowskim??
    M.Giżycki - kolejny zmarnowany rok , moze go gdzies pozyczyć!!! do 2 ligi (szkoda mi go strasznie:()
    R.Fedeczko - dla niego Pomorska
    R.Wielemborek - podobnie jak u Ferdka
    B.Miaśkiewicz - nie bede komentował tego "zawodnika"

    PS
    Wiadomo coś o sparringach? - nie wiadomo oficalnie narazie nic
    Słyszałem coś o Rospiggarnie - mają do Gdańska przyjechać potrenować kilka dni (Rickardsson i mzałatwił u Terleckich)
    Czy to jest potwierdzone? - tak to jest pewne na niemal 100%
    Kiedy i ile meczy bedziemy z nimi jechać ? - tego nie wiadomo czy wogóle, ale jak jest okazja to nie ma co czekać!!!

    Pan Grzegorz Dzikowski bedzie chyba strzałem w 10!! Szkoda ze RG nie włączyło sie miech wcześniej byśmy mieli juz Lormaskiego, i ogólnie cały skład!!

    P.S. Oby kurator i Terleccy kopneli w tyłek Pecyne i powiedzieli "nie chcialeś tu jeździć to nie!!" mam nadzieje ze tak bedzie!! I Pecyna sie "przejedzie" na swoim krętactwie!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za powrotem pecyny,bo to jest dobry zawodnik.a ty kibicu mowisz ze on jest sprzedawczykiem?chyba juz nie pamietasz jak w meczu z Pila wsiadl na motor poobijany zeby przywiesc remis dla Wybrzeza.Kibicu_GKS-u naprawde masz krotka pamiec i zastanow sie czasami co piszesz.

  8. Powrót do góry    #593
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K.Pecyna - sprzedawczyk, leci tylko na kase, chyba odległość sie zmieniła ze tak szybko chce do GKS-u!!! Powinni go kopnąc w d... zeby sie nauczył na przyszłość. Jest w Gdańsku niepotrzebny, wole Drabika, czy Erickssona od tego materialisty Pecyny (tylko na kase leci)
    Może i liczy sie kasa...
    ALE!!!

    On przywiozl remis z Piła i wazne punkty rownież!
    Masz jakies dowody o ktorych my niewiemy??? ze sprzedawal mecze???
    JAK NIEMASZ TO NIEMOW!!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brhel w Rzeszowie :(((((((((((((((

    Jutro o godzinie 13:00 w siedzibie klubu ZKS Stal Rzeszów nastąpi oficjalne podpisanie kontraktu z Bohumilem Brhelem.

    Oznaczać to może tylko jedno uczestnik tegorocznego cyklu Grand Prix nie będzie reprezentował w nadchodzącym sezonie barw GKS-u Gdańsk, lecz ponownie założy plastron z żurawiem.

    Czech będzie pierwszym obcokrajowcem, jakiego drużyna Stali Rzeszów zakontraktowała na sezon 2003. Szczegóły podpisania kontraktu wkrótce...

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,180
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Pecyna i Brhel no i Drabik to mozna byc chyba spokojnym o Elige i wkoncu jakas konkurencja w skladzie...!!!

    Mysle ze sa realne szanse na 6 miejsce szkoda ze niema Lorama... :( jak by byl Loram i Brhel to by bylo... :)
    "realne szanse na 6 miejsce..."? Rozumiem,ze GKS objedzie w lidze Piłę... ale to dopiero siódme miejsce... Myślę, ze nic powyzej w tym roku nie jest dla GKSu realne. wystarczy porównać składy... Ale gratuluję optymizmu.
    Pozdrawiam kibiców Wybrzeża :)

  11. Powrót do góry    #596
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro o godzinie 13:00 w siedzibie klubu ZKS Stal Rzeszów nastąpi oficjalne podpisanie kontraktu z Bohumilem Brhelem.

    Oznaczać to może tylko jedno uczestnik tegorocznego cyklu Grand Prix nie będzie reprezentował w nadchodzącym sezonie barw GKS-u Gdańsk, lecz ponownie założy plastron z żurawiem.

    Czech będzie pierwszym obcokrajowcem, jakiego drużyna Stali Rzeszów zakontraktowała na sezon 2003. Szczegóły podpisania kontraktu wkrótce...
    "A miało być tak pięknie: autografy, wywiady, wizyty w zakładach pracy..."

    SZKODA, SZKODA, SZKODA, I JESZCZE RAZ SZKODA :(:(:(:(:(:(:(
    nic dodać nic ująć, znowu inny klub "sprzątnął" nam dobrego stranieri z przed nosa. eeeeech SZKODA :(

  12. Powrót do góry    #597
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    FANATIC!!!
    Owszem przypomnę ci te dwa nazwiska. Napewno Jasiu nie był mniejszym profesjonalistą od Ermola !!!
    Nie ujmując nic Samowi. Przyznasz zresztą że Twoje uwielbienie dla niego nie wyszło wtedy gdy jeżdził w Gdańsku tylko trwa już jakiś czas.
    Może pamietasz jaki trening z buteleczkami zrobił Jasiu na naszym torze?... Co do podejscia do kibiców przepraszam Cię ale nawet Sam jest pestką w porównaniu do Jasia. Wystarczy spojrzeć w wywiady przeprowadzone dawno już po odejści Johnego z Wybrzeża ... było ich parę w T.Ż czy Dzienniku ale nie było ani jednego bez pozdrowień dla najlepszych gdańskich kibiców.... Następny Marvyn był u nas na Pucharze z Toddem i pamiętał o kibicach poświęcając nam sporo czasu po zakończeniu zawodów.Przecież obaj już dawno tu nie startują ....
    Nic nie mam do Ermolenki ( no prawie) ale daleko mu do tych dwóch właśnie!!! A tak na marginesie nie mam nic przeciwko by jeżdził w Gdańsku choć uważam że marny to będzie skutek.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby chociaż Twoje się spełniło , wiem jak to jest ....pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  13. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i stalo sie,Brhel podpisal kontrakt w RZESZOWIE.sa jeszcze do wziecia RUUD,ERMOLENKO.do tej dwojki koniecznie trzeba by bylo sciagnac na maly kontrakt DRABIKA.moim zdaniem to by bylo najlepsze rozwiazanie.

  14. Powrót do góry    #599
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mnie Johny Davis i Marvyn Cox wywarli spore wrażenie gdy po wygranym barażu w Rybniku w 1992 roku, sami pofatygowali się do sektora gdańskich fanów aby wspólnie z nimi świętować utrzymanie w ekstraklasie. Było to chyba dla niektórych, zwłaszcza jak na tamte czasy troche zaskakujące ale zarazem bardzo przyjemne i pozytywne zachowanie tych żużlowców. Wówczas razem z kibicami siedział i oglądał mecz inny ówczesny obcokrajowiec Wybrzeża Fin Juha Moksunen. Z kolei jeszcze inny Australijczyk Tony Briggs przebywał w trakcie meczu w parku maszyn gdzie wspierał drużynę. Także można śmiało powiedzieć, że wszyscy ówcześni obcokrajowcy czuli się z klubem, a co nie mniej ważne, z jego kibicami, bardzo związani, czemu dawali szczere wyrazy. Pod tym względem były to piękne czasy. Czy jeszcze wrócą? Jeśli chodzi o najbliższy czas to śmiem wątpić.

    PS. Zdaje sobie sprawę, że to co napisałem powyżej raczej nie jest bezpośrednio związane z tematem, niemniej gdy przeczytałem jedną z wiadomości powyżej to zapragnąłem odnośnie tego napisać parę słów, przy okazji zwracając uwagę na to co jest również istotne przy kontraktowaniu zawodników zagranicznych.

  15. Powrót do góry    #600
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony Briggs to oczywiście Nowozelandczyk a nie jak omyłkowo napisałem Australijczyk. Przepraszam za małe zamieszanie i pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #601
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony Briggs to oczywiście Nowozelandczyk a nie jak omyłkowo napisałem Australijczyk. Przepraszam za małe zamieszanie i pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Nie!

    Nie mówcie mi o ermolence bo mnie skreca, to stary dziad, tak samo louis(po kontuzji i "zamachu" na jego zycie nie wrócił i nie wroci do formy), parker i johnston tak samo, brhel w rzeszowie, loram w bydgoszczy, a zaden z mlodziezy skandynawskiej nie gwarantuje wyniku:(. Jednak upieram sie przy gunnestadzie i Stonhewer chyba bo powiedzcie kto zostal. Ewentualnie mozna testowac, ale czy:Ronnie pedersen poradzilby se jak se nie moze w 1 lidze poradzic, ryan fisher, billy janiro? nie jezdzili w polsce i nie wiadomo, Hans Clousen? tez nie bardzo. Ruud, lindbeack, lindrgen, davidsson jak mówiłem nie gwaranyją wyniku, a i ferjan to tez "super" rozwiązanie, pokazal co umie w grand prix i to mi wystarczy. NIE no zostaje Izaak Santej...:)

    P.S. NIe wygrzebujcie nazwisk z kopalni strych jezdzów, bo nie potrzeba nam shandorów Tihanyjów, tylko zawodnika ulozonego i mlodego 25-34lata.


  18. Powrót do góry    #603
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Gigant, tak jak piszesz zostaje nam w sumie tylko Stonehewer - tylko gościu może zrobić 10 pkt... lub 1... nie oszukujmy się juz takie mecze miewał. Ja nie chcę słyszeć o tym pieknisiu Gunestadzie - bo tak jak w przypadku Louisa wystarczy że wiatr zawieje a on sie na tor położy :(
    Ryan Fisher - czemu nie, to samo F.Eriksson.

    Nic musimy czekać i wierzyć że do rozgrywek nie przystapimy tylko w krajowym składzie

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka:
    Jedna podstawowa różnica - czasy Cockera i Jasia, a czasy Ermola to w Wybrzeżu dwie rózne historie - przyznasz mi rację, że gdyby Sam jeździł w latach 91-94 w Wybrzeżu, to byłoby tak samo jak z dwoma wymienionymi.
    A i wtedy kiedy jeździł gdybys zostawała po meczach jak ja po kilka godzin, to również przegadałabyś z Samem troszkę minut (godzin). :):):)
    Na naszym forum zresztą już pisałem - ta trójka wg mnie wychyla sie znacznie poza innych jeżeli chodzi o stosunek do kibica.

    C**** - o ile pamiętam :P to baraże były w sezonie '91. W '92 to jeździliśmy w I lidze (z marnym skutkiem zresztą).

    Gigant.
    Gigantycznie mnie rozbawiłeś tym Stonehewerem, stary :):):).
    Przecież on nie zrobiłby 2/3 tych punktów, które "pyknąłby" Ermol.

    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny obcokrajowiec na przyzwoitym poziomie umknął nam sprzed nosa...
    Jedna moja uwaga...Kiedy w zeszłym sezonie podpisano kontrakt z Anderssonem wielu kibiców "pukało się w czoło".Nikt w niego nie wierzył...Przecież to tylko przeciętny Szwed mówiła większość, a skończyło się na tym że facet uratował nam ekstraligę.Podobnie Gustafsson.Mało ludzi w niego wierzyło.Fakt miał parę wpadek(np.Gniezno), ale swoje zrobił.Do czego zmierzam...Dla mnie może być tylko jeden obcokrajowiec nawet Gunnestad czy Stonehewer byle tylko przykładał się do występów w naszym klubie.Może dzięki Wybrzeżu wypłynie na "głębsze wody":) tak jak np.Andersson.
    Bardzo ważne jest(bez względu na to czy Pecyna będzię jeździł u nas czy nie) aby rozmawiać z zawodnikami ,których możliwe jest przejście na tzw. mały kontrakt(np.Drabik).Jakoś nikt z gdańskich działaczy nie przyznał,że czynione są starania aby taki zawodnik pojawił się w naszym klubie...A przecież w ten sposób możemy się bardzo mocno wzmocnić.
    A jak będzie wyglądał skład Wybrzeża przekonamy się pewnie dopiero na pierwszej prezentacji w Toruniu....Oczywiście zobaczy ten co pojedzie:):):)

  21. Powrót do góry    #606
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fanatic , zgadza się inne czasy , ale u Jasia wzrusza mnie to że pamięta nas po tylu latach i nie ważne na jaki temat rozmawia z nim dziennikarz nie zapomina o pozdrowieniach dla kibiców z Gdańska ,przyznasz drugiego takiego nie ma.Parę lat temu na stadionie poza granicami naszego kraju świeciły mu się oczy gdy zobaczył szaliki Wybrzeża.
    Większość ludzi pamiętających tamte i te czasy nie wspomina Ermolenki jako jakiś wzór a raczej właśnie jednego z tych dwóch.I chyba się ze mną zgodzisz?
    Zresztą nie będziemy tu robić plebiscytu z kącikiem wspomnień zresztą.To jest tak jak wiesz z kim ? ja ci powiem że On ma odruchy ludzkie i jest sympatycznym profi a Ty zupełnie co innego... no.
    Piekara a Tobie zdaje się ten Stonehewer zagościł na dłużej w pamięci, w końcu przez niego w Bydgoszczy prawie rozpętałeś zadymę z pewnymi angielskimi kibicami...
    Nie mogłam się powstrzymać ile razy słyszę Stonehewer widzę Ciebie w akcji.Pozdrawiam!!!


    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  22. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ale co oni tak w tych obokrajowców!!

    Witam!
    Chciałbym powiedziec na wstępie ze nie potrzebni nam są obcokraowcy tzn. czemu tak na siłe???!!! Jeżeli nie ma juz dobrych to poczekać, moze w sezonie cos wyjdzie:D. A narazie swoimi jechać!! Czemu wszysycy uważają ze taki Stonehawer, Ermolenko czy inni koleś jest nam niezbędny?? Ja zdecydowanie wole patrzeć na Cielaków, Fajke, Dere czy innych gdańskich "asów" niz patrzeć na jakiegoś obockrajowca jak np. Wymieniani Lindback czy inny!! Czemu wszysycy sie upierają?? tak jakby była zasada ze bez obokrajowców nie można jechać!! JA bym poczekał troche niech sezon sie zacznie, popatrzeć na wyniki w różnych zawodach, ligach i wtedy brać obcokrajowców, a przypominam ze jest tzw limit obockrajwców czyli można miec "tylko" 3 zawodników z tzw. internacjonału:D. Sumując to co powiedziałem lub mam na myśli powiem skład GKS-u jaki by mnie satysfakcjonował:
    1. Adam Fajfer
    2. Krzysztof Pecyna - Chociaż wole Drabika, jak bedzie sie zobaczy, jendak Drabik nie przejdzie do nas ze względ na tragiczną sytuacje Roberta Dadosa, któremu życze powrotu do zdrowia ( w "głosie" pisało ponoć ze on juz nie żyje:(, wiec nie wiem jak to jest)
    3. Robert Kościecha
    4. Tomek Chrzanowski
    5. Tomek Cieślewicz
    6. Marek Cieślewicz
    7. Robert Miśkowiak
    8. Marek Dera lub Jarek Olszewski ( Olszak moze sie załapie do składu Poloni Piła, wkońcu jest ich zawodnikie a im trzeba azwodników:D)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #608
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co jeden kolega dziś podawał to Miskowiak i Gapiński raczej zostaną gdyż będą mieli priv sponsorów. Co z Pecyna nie wiadomo – ale sprawa wydaje się jak dla mnie przesądzona – Krzyś zostanie w Pile.
    Wobec tego co się stało z „Dadim”: Drabik na pewno zostanie we Wrocławiu.
    Dera i Olszewski... tia na gdańskim torze w dwóch biegach to mogą jechać – bądźmy realistami
    I co jakoś nie gwarantuje nam obecny skład skutecznej walki o utrzymanie. Więc zatrudnienie dwóch zawodników zagranicznych gwarantujących zdobycz punktową na poziomie 8-9 pkt wydaje się być musem

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale w tej sytuacji jaka wynikla we Wroclawiu (Robert Dados:() to Slawek Drabik raczej zostanie w WTSie i Andrzej Rusko raczej go nie pusci na maly kontrakt:(:(:(

  25. Powrót do góry    #610
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wcześniejszym poście napisałem,że trzeba zrobić wszystko aby ktoś wartościowy (Drabik) zasilił naszą drużynę.Po tym co się stało we Wrocławiu raczej jest to już nie możliwe....
    Sprinterka!
    Polubiłem Stonehewera od pamiętnego GP w Pradze,pamiętasz przecież:):)

  26. Powrót do góry    #611
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wybrzezefanatic
    Baraże z Rybnikiem faktycznie odbyły się w 1991 roku. Pomyliłem się i napisałem, że w 1992 gdyż te mecze odbyły się w październiku czyli pod koniec sezonu 1991 więc stosunkowo blisko następującego po nim; a również dlatego, że awans kojarzy mi się bezośrednio z następującym po nim sezonem.

    POZDRAWIAM

  27. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    F.Eriksson Gdańsk czy Zielona Góra o to jest pytanie ?

    W Gazecie Morskiej jest maly artykul o kontrakcie podpisanym przez Brhela w Rzeszowie, A takze o F.Erikssonie.
    Szwed dostal do podpisania kontrakt z Gdańska ale w ostatniej chwili otrzymal korzystniejszy z Zielonej Gory. Dzisiaj ma zdecydowac sie w ktorym klubie bedzie jezdzil

  28. Powrót do góry    #613
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Miśkowiak

    Witam.

    Chciałbym uciąć spekulacje kolegów dotyczące R.Miśkowiaka.
    Robert w sezonie 2003 niebędzie startował w drużynie z Gdańska.....może kiedyś.

    pozdrawiam
    musiel

  29. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W temacie rzeszowskim DeVries napisał
    Ubolewam, że "BoB" nie bedzie w Gdasku, zawsze mu się tu dobrze jeździło i na pewno byłby naszym mocnym punktem
    A pamietacie 2 sezony temu mecz Wybrzeze - Stal.
    Było 44:46. Brhel przyjechał na ostatnbim miejscu i...
    dostał po głowie butelka.
    Bycmoze i to miało wpływ ze podpisał w Rzeszowie a nie Gdansku.

    Oj, odczujemy brak Stefana A.
    Stefana A. nam skosiliscie przed ubiegłym sezonie.
    Poszukajcie sobie innego klubu z którego bedziecie kosic
    stranieri niz zespół Rzeszowski

  30. Powrót do góry    #615
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    [

    Stefana A. nam skosiliscie przed ubiegłym sezonie.
    Poszukajcie sobie innego klubu z którego bedziecie kosic
    stranieri niz zespół Rzeszowski
    [/quote]



    Człowieku wyluzuj, takie jest prawo rynku kto ma ten kupuje.

  31. Powrót do góry    #616
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz bardziej jestem przekonany, ze GKS lepiej bedzie jezdzil w krajowce.

    Chrzanowski
    Kosciecha
    Fajfer
    Pecyna (?)
    T. Cieslewicz
    M. Cieslewicz
    R. Miskowiak (?)
    S. Drabik (?)

    jesli bylby taki sklad to po co nam Eriksson czy Ruud.. z calym szacunkiem do nich.. ale nie wiadomo jakby pojechali w Extralidze.

  32. Powrót do góry    #617
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    "Polski" GKS!!!

    Polski GKS Wybrzeże 2003?? Jestem w pełni ZA!!! I wydaje mi sie ze to jest najlepsze rozwiązanie, dać chłopaką sprzęt, zapewnić wypłaty po meczu i oni pokarzą ze stać ich na baarrddzzzzzzoooo wiele!!! Jestem o tym świecie przekonany!! I chyba tak bedzie najlepiej, a my kibice musimy wierzyć w tych chłopaków!!! GKS WYBRZEŻE is the best!!

    P.S. Jeżeli ktoś ma zamiar robić wpisy typu np. koleś z Rzeszowa to prosze se lepiej taki wpis podarować:)!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #618
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Wybrzezefanatic

    Wybrzezefanatic, fanatycznie mnie rozbawiłeś tym "Ermolem", on moze zdobyc 2 punkty lub 0. Popatrz jak pojechal w barażach człowieku...On nie zasługuje na pierwszą ligę. Nie mam nic do niego ale on ma grubo ponad 40 lat. To juz wole: Fishera, Janiro, Nermarka lub Ruuda...

    P.S. Kolego wyzej zapomnij o Drabiku, własnie Dados wyleciał ze składu Atlasu. Ewentualnie Słaboń, Jędrzejak, Baron, ale maksimum jeden z tej trójki.

  34. Powrót do góry    #619
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka:
    Po raz kolejny - inne czasy. Jasiu i Cocker to początki startów stranieri w Polsce i dłuższa jazda w Wybrzeżu. Przypuszczam, że z Samem byłoby to samo!!! :):):)

    Gigant:
    Ja do Ciebie, a Ty do mnie. :)
    Możemy piłeczkę przebijać, a każdy pozostanie przy swoim. Nie zamierzam Cię przekonywać do swoich racji.
    "Fanatycznie" - hehe - gratuluję ciętej odpowiedzi !!!

    Pozdrawiam.

    Kibic_GKS:
    Jesteś coraz lepszy.
    Najpierw lansujesz kupno obcokrajowców (Ruud, Loram, Brhel, Fisher, Stonehewer, Louis, Boyce czy Parker) a teraz co?
    Bardzo ciekawie wygląda twój post z 14.02 w kontekście mojego z 13.02 z naszego, gdańskiego forum.:):):)
    Jesteś thebeściak:P:P:P:P:P.
    Troszkę Ci się odwidziało, czy co???

  35. Powrót do góry    #620
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pecyna dostał już pieniądze z Piły i napewno nie będzie jeździł w innym klubie. Z Miśkowiakiem jest podobnie.

  36. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Kibic_GKS:
    Jesteś coraz lepszy.
    Najpierw lansujesz kupno obcokrajowców (Ruud, Loram, Brhel, Fisher, Stonehewer, Louis, Boyce czy Parker) a teraz co?
    Bardzo ciekawie wygląda twój post z 14.02 w kontekście mojego z 13.02 z naszego, gdańskiego forum.:):):)
    Jesteś thebeściak:P:P:P:P:P.
    Troszkę Ci się odwidziało, czy co???[/quote]

    Uznałem teraz ze jednak ci zawodnicy (obcokrajowcy którzy zostali) nie gwarantują takiego dobrego wyniku jak powinnio być, dlatego teraz uważam ze lepiej jechać polakami:P. Wersja oszczędnościowa i wogóle:D. Ja byłem za Brhelem czy Loramem!! Za Ruddem ewentualenie ale za Boyce'm, Parker'em, czy Louisem nigdy!!!
    P.S.Bardzo ciekawie wygląda twój post z 14.02 w kontekście mojego z 13.02 z naszego, gdańskiego forum.:):):) Mozesz mi powiedziec o co chodzi bo nie wiem;p, nie odwiedzam często tamtego forum wiec nie wiem o co ci chodzi!!:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #622
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZY FAJFER NA 100% W GKS-ie?

  38. Powrót do góry    #623
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale jak dla mnie jestescie g***o nie kibice.
    Pamietacie 2 lata temu po meczu z nami jak obrzuciliscie
    swioch monetami i wyzwaliscie od sprzedawczyków??
    Jak widac nie wszystcy to pamietaja ale... co ja mówie
    Gdansk ma najlepszych kibiców w Polsce :-)) NO jasne.

    A co do mojej wypowiedzi o Andersonie to oczywiscie zartowalem, ale widac niektórzy nie zajarzyli.

    Pzdr.

  39. Powrót do góry    #624
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, ale dla mnie to WY jesteście g***o, nie kibice.

    Podczas 3 ostatnich wizyt w Rzeszowie przed, w czasie i po meczu podchodzili do nas różni ludzie proponując kupno wódy z ruskiego spirytu.
    Widzisz - co mnie to obchodzi, że to margines, nie norma?
    Odpowiedziałem Ci pięknym za nadobne.
    Co do tych monet, to nie rzucali ich wszyscy, a na pewno nie ci, co jeżdżą za drużyną po całej Polsce.
    Właśnie!!! - Jeżdżą. W przeciwieństwie do pewnych handlarzy "chrzczonym bimbrem", których w zorganizowanej grupie jeszcze w Gdańsku nie widziałem.
    Zresztą - nawet na swoim stadionie nie byliście w stanie przekrzyczeć naszej grupy.

    Sorry, ale dla mnie to WY jesteście g***o, nie kibice.

  40. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rzeszowie z kolei sa super kibice. Nikt nie krzyczy... cisza jak na cmentarzu.. dziura jednym slowem.
    Bylem tam raz i mam nadzieje, ze drugi raz nie bede musial jechac.

  41. Powrót do góry    #626
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Strongu

    Ale Ty jesteś ograniczony.... powiedz mi ile osób tak mogło robić? 10 ? 50 ?
    Ja w każdym razie od teraz wiem jedno : W Rzeszowie jest przynajmniej jeden gamoń.

    pzdr Rzeszów :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  42. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ja nie kumam

    Czemu ktoś widząc "wybryki" odchyłu gdańskiego społeczeństwa (max 20-40 typa) moze stwierdzić ze 10 tys. (jak nie więcej) ludzi (kibiców GKS-u) to nie są najlepsi kibice w Polsce?? Ja uważam i zawsze bede twierdzić ze nie ma lepszych kibiców od tych GKS-u!! Ludzie chodzili na żużel jak była wspaniale, ale chodzili tez na mecze jak bieda piszczała, jak drużyna nie miała na czym jeździć, jak dostawała u siebie w tyłek juz przed meczem!! W Rzeszowie czy gdzie indziej tak nie ma i jestem tego pewien!!! Wieć niech koleś z Rzeszowa przestanie sie udzielać w tym temacie bo zmienia juz "troche" sens tego tematu i zamiast gadać o GKS-ie zaczynamay gadać kto ma najlpeszych kibiców w Polsce:). O ile sie nie myle temat o tym jest gdzies tam w archiwum, ale można go zawsze "odrodzić". A co do kolesi rzucająch butelkami czy monetami trzeba pamiętać ze wszedzie są jakieś odchyły (czarne owce) i tego sie nie da wyeliminować. GKS WYBRZEŻE ma najlepszych kibiców, mówią o tym wszysycy zawodnicy i nic tego nie zmieni:P!!!!!!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #628
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt kibiców GKS ma najlepszych... a propo kto jedzie do Torunia.. ?
    Trzeba zrobic super prezentacje z naszej strony.

  44. Powrót do góry    #629
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas 3 ostatnich wizyt w Rzeszowie przed, w czasie i po meczu podchodzili do nas różni ludzie proponując kupno wódy z ruskiego spirytu.
    Widzisz - co mnie to obchodzi, że to margines, nie norma?
    Odpowiedziałem Ci pięknym za nadobne.
    No widzisz, co cie to obchodzi!!!. Mnie tez to nie obchodzi
    poniewaz ,,ruskie,, nie kibicuja naszej druzynie
    ruskiego spirytu
    , a ze miałes takiego pecha to bardzo mi przykro, nie nasza wina ze znajda sie tacy ludzie którzy to robią.


    Zresztą - nawet na swoim stadionie nie byliście w stanie przekrzyczeć naszej grupy.
    oraz

    W Rzeszowie z kolei sa super kibice. Nikt nie krzyczy... cisza jak na cmentarzu.. dziura jednym slowem.
    A czy ja twierdze ze w Rzeszowie sa najlepsi kibice??
    NIE, w przeciwienstwie do was .
    A czy w Zielonej Górze czy Bydgoszczy albo Lesznie
    ktos rzuca niebespiecznymi przedmiotami w zawodników druzyny przeciwnej??
    U nawet plastikowa gutelkA nie poleci, nie mówiac juz o
    szkle.

    GKS WYBRZEŻE ma najlepszych kibiców, mówią o tym wszysycy zawodnicy i nic tego nie zmieni!!!!!!!!
    Juz ci powiedziałem przez GG ze u nas tez tak mówia.
    I co z tego????????????

  45. Powrót do góry    #630
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Strongu...

    Daruj sobie ok ? Poprostu niewchodźmy sobie w droge, bo sie nie dogadamy (dlatego, że gadasz bzdury). To jest temat o tym co słychać w Gdansku przed sezonem a nie miejsce na Twoje głupie wywody, w ktorych oceniasz 15 tys. ludzi na podstawie kilku idiotów.

    pozdrawiam
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

Strona 14 z 30 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •