Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i kto teraz ?

    Loram w czwartek podpisuje oficjalnie kontrakt z Polonią :(:(:(
    I kogo teraz mamy miec ???
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ermolenko,Ruud,Louis ... wydaje mi sie że to chyba jedyne " w miare sensowne" zakupy jakie GKS może uczynić.. (i wcale genialnie to nie wygląda.. - oczywiscie nie licząc Ermolenki, bo nie chce narażać sie Fanaticowi ;) ;) :P :P)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki spokojnie.kiedys tez w gazetach pisali ze RIKI bedzie jezdzil w Gorzowie,a jak bylo kazdy wie.Jezdzil u nas.ja caly czas wierze ze Loramski podpisze w Gdansku.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    A ja znam wyjście...

    Bardzo dobrym rozwiązniem jest ... ,,Bo Brhel" jest to zawodnik solidny który na gdańskim torze potrafi czynić cuda (patrz. DPŚ i liga) uważam ze on byłby dobrym rozwiązaniem. Mówili ze Mark Loram jak nie do srody w Bydzi to w GKS-ie?? Wydaje mi sie RG przekona Lormaskiego, a jak każdy wie:D.
    Brhel i Loram to pewne 20 pkt w każdym meczu do tego Cielaki z 15 i reszta z 20 i mecz wygrany:D.

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchajcie, ale Wasz obecny skład, to moim zdaniem trochę mało żeby pokonać nawet Piłę. Sorry, że w trudnych dla Was chwilach to mówię.
    Faktem jednak jest, że macie w składzie trzech zawodników, którzy byli dobrymi juniorami, rozwijali się prawidłowo, ale po przejściu w wiek seniora obniżyli loty. Mam tu na myśli: Kościechę, Chrzanowskiego i Duszyńskiego. Przecież w roku 98 Kościecha odnosił jako junior wiele sukcesów. Duszek czy Chrzanek też jak byli juniorami to może nie byli świetni, ale prezentowali solidny średni poziom. Jednak Kościecha i Chrzanowski jeszcze będąc w Toruniu stracili formę przechodząc na wiek seniora, a Duszyński wg mnie stracił średnią formę po przejściu do Gdańska w 99 roku. Kościecha poza tym był słaby w zeszłym roku w Pile będąc na wypożyczeniu. Więc uważam, że ci trzej zawodnicy nie są pewnym gwarantem punktów. A zobaczcie na Piłę, która nota benek też ma problemy finansowe a w miarę możliwości zbudowała skład, mając trzech obcokrajowców (wprawdzie nie z GP, ale ma). Oczywiście Wy też budujecie jakiś skład drużyny, ale sądzę, że Piła ma lepszy. Co Wy na to?
    [b]Sorry jeżeli ktoś z Gdańska czuje się obrażony moją opinią, ale takie jest moje zdanie.

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    a ja ci cos powiem:P

    W Pile dostaną kase za max 3 mecze i koniec a w Gdańsku chłopaki mają pewne ze na drugi dzień jest kasa!!! Zero długów bedzie!! Oni beda mieli motywacje!! Pewnie Pecyna se teraz w broe pluje ze odszedł ale dobrze mu tak, za bardzo na kase patrzy!!! Co do składu to wcale sie nie zdziwie jak na inauguracje rozgrywek w Toruniu kostek i Chrzanowski razem zdobędą z 20 puktów!!

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milosz_bydgoszcz

    Przypomnij sobie zeszly sezon,co mowili kibice,trenerzy,dzennikarze przed rozpoczeciem rozgrywek.
    Kazdy twierdzil ze jezeli GKS wygra chociaz jeden mecz to bedzie sukces,a jak to wszystko sie zakonczylo,dokladnie wiesz.Fakt moze nie mamy jakis wielkich nazwisk w druzynie ale pamietaj ze one same nie jezdza.No i jest oczywiscie jeden wielki plus,jaki?

    Petrobaltic, Gdańska Kompania Energetyczna Energa, Elektrociepłownia Wybrzeze i oczywiscie Rafineria Gdanska

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Chłopaki...

    Nie popadajmy w zbyt duży optymizm, narazie lepiej sie troche uspokoić...
    Co do Brhela - zgadzam sie, to dobry zawodnik, ale on chyba prowadzi juz z kims zaawansowane rozmowy... (w kazdym razie można by sprobowac..)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Pile dostaną kase za max 3 mecze i koniec
    A ty co jasnowidz jestes?
    Wszystko moze sie zmienic kolego.... W każdej chwili do Piły może się również uśmiechnąć szczęście i znajda duzego sponsora.. i co wtedy panie madry.
    Na dzien dzisiejszy ich sytuacja jest bardzo trudna, ale wszystko sie moze zdarzyc ...

    Co do Brhela.. to tak jak mowi Grif. Prowadzi on już zaawansowane rozmowy, któraś z 1 ligowych drużyn i lada dzień ma podpisac kontrakt.

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie kazdy przed sezonem twierdzil ze wybrzeze spadnie.stalo sie tak dlatego ze chlpopakom zalezalo na pozostaniu w E-lidze.jezdzili z wielka ambicja i doslownie gryzli kazdy centymetr toru.za to naleza im sie wielkie brawa.trzeba dodac ze do utrzymania druzyny przyczynili sie tez wspaniali gdanscy kibice,ktorzy w trudnych chwilach nie odwrocili sie od druzyny,byli z ta druzyna na dobre i na zle.jezeli chodzi o ten sezon to mysle ze poradzimy sobie z Pila.za Wybrzezem przemawia to ze mamy solidnych sponsorow,a o Pile nic nie wiadomo.podejrzewam ze w Pile bedzie tak jak w poprzednim sezonie,chlopaki dostana pieniadze za trzy mecze i koniec.u nas beda dostawac wyplaty na czas.wierze ze Wybrzeze sie utrzyma.

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milosz_Bydgoszcz

    Mowisz o zawodnikach, jak dla mnie z 2 linii. A nic nie wspomniales o reszcie. Trzon tej drużyny będą stanowic Adam Fajfer (jesli dostanie ten sprzet jak ostatnio) i bracia Cieślewiczowie + mam nadzieje obcokrajowiec, którego ciage nie znamy.

    Chrzanowski, Kościecha, Duszek. Od tych 3 niewiele oczekuje.. od tego ostatniego to w zasadzie nic. Ale wierzę w nich..

    Calkiem realne, że para obcokrajowcow w Gdańsku będzie para mlodych szwedow.

    - David Ruud
    - Freddie Eriksson

    Sam nie wiem co o tym myslec.. ale coraz bardziej realna staje sie wlasnie ta para.

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    ja bym chcial aby u was jezdzil loram:):)
    to bylo by duze oslabienie dla bydgoszczy:):)
    a gdansk z loramem w skladzie i tak nie jest nic wstanie zrobic falubazowi:P:P

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    a co zazdrościsz

    A ty co jasnowidz jestes?
    Wszystko moze sie zmienic kolego.... W każdej chwili do Piły może się również uśmiechnąć szczęście i znajda duzego sponsora.. i co wtedy panie madry.

    Patrząc z puknty widzenia osoby trzecie poprostu tą wypowiedzią chciałeś mi dogryźć. Odczeo ty sie odemnie człowieku bo mnie wkurzasz!! Jak cos ci nie pasuje to nie cztaj moich wypowiedzi. A moze mam dar od Boga do przewidywania??:) Chyba jestes niezrównoważony psychicznie, bo sam nie wiesz co chcesz powiedzieć, zaprzeczasz sobie w swoich wypowiedziach, raz mówisz tak a raz zupełnie innaczej (a moze ty masz rozdwojenie jaźni:D). Jedengo dnia mówisz ze Loram jest średni i nie jest nam potrzebny a drugim razme ze jest to wspaniały zawodnik który jest nam bardzo potrzebny, weź sie zdecyduj!!
    Jak sądzisz ze do Polonii Piła zgłosi sie bogaty sponsor to moze zacznij szukać: psychologa, psychiatry itp. Powodzenia.

  14. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Milosz_Bydgoszcz



    Calkiem realne, że para obcokrajowcow w Gdańsku będzie para mlodych szwedow.

    - David Ruud
    - Freddie Eriksson

    Sam nie wiem co o tym myslec.. ale coraz bardziej realna staje sie wlasnie ta para.
    skąd wiesz o tych zawodnikach , że to realne ?

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ty co jasnowidz jestes?
    Wszystko moze sie zmienic kolego.... W każdej chwili do Piły może się również uśmiechnąć szczęście i znajda duzego sponsora.. i co wtedy panie madry.

    Patrząc z puknty widzenia osoby trzecie poprostu tą wypowiedzią chciałeś mi dogryźć. Odczeo ty sie odemnie człowieku bo mnie wkurzasz!! Jak cos ci nie pasuje to nie cztaj moich wypowiedzi. A moze mam dar od Boga do przewidywania??:) Chyba jestes niezrównoważony psychicznie, bo sam nie wiesz co chcesz powiedzieć, zaprzeczasz sobie w swoich wypowiedziach, raz mówisz tak a raz zupełnie innaczej (a moze ty masz rozdwojenie jaźni:D). Jedengo dnia mówisz ze Loram jest średni i nie jest nam potrzebny a drugim razme ze jest to wspaniały zawodnik który jest nam bardzo potrzebny, weź sie zdecyduj!!
    Jak sądzisz ze do Polonii Piła zgłosi sie bogaty sponsor to moze zacznij szukać: psychologa, psychiatry itp. Powodzenia.
    Zobaczymy kto bedzie taki madry na chelmie pajacu.

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Zobaczymy kto bedzie taki madry na chelmie pajacu.

    To zobaczymy debilu!! Jak gadasz takie bzdury to sie nie dziw ze ci mówie prawde!! Zresztą nie tylko ja mam o tobie takie zdanie bo wiele osob które czytają twoje wpisy uważa cie za czubka!! P.S. Pajac to ty frajerze.

  17. Powrót do góry    #512
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cwali.
    Mowa o Erikssonie już się zaczeła jak Henka doznał kontuzji.
    Ostatnio opublikowane liste zagranicznych zawodników, którzy są jeszcze wolni. Wśrod nich zaznaczono 3 nazwiska - Ruud, Eriksson, Lindbeck

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Nie chcę się wcinać...

    "To zobaczymy *****u!! Jak gadasz takie bzdury to sie nie dziw ze ci mówie prawde!! Zresztą nie tylko ja mam o tobie takie zdanie bo wiele osob które czytają twoje wpisy uważa cie za czubka!! P.S. Pajac to ty frajerze"

    ...ale to z Ciebie KIBIC smieje się nie tylko wiele osób, ale pół Forum :)

    pzdr :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wozicie sie po tym chełmie jak głupi taczką , a ja was jakoś nie rozpoznaje. nie jestem miejscowym wirażką jak wy , ale pare osób znam... po 2 to nie miejsce na jakieś wożenie... pogadajcie se na priv.

    Ja tam wątpie w tych wszystkich młodych obcokrajowców. Dano ciała z Anderssonem :(

  20. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibic GKS-u

    wrzuc na luz i przestan sie klocic.jestescie kibicami jednej druzyny a sie klocicie.Forum to nie miejsce do klotni.wez sie w garsc Kibicu GKS-u,bo prawda jest ze smieje sie z ciebie cale forum.Pozdrowionka.

  21. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KIBIC GKS
    obiecałem sobie, że nie będę już komentował twoich wpisów, ale nie mam już sił czytać tych bzdur. Wstyd mi, że jesteś z Gdańska imbecylu. Nie pisz już nic na tym forum bo naprawde dostaniesz kiedyś w ten pusty łeb

  22. Powrót do góry    #517
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt... odejście Anderssona boli :(
    No ale trzeba będzie uwierzyc w kolejnych.. tym razem jush mlodych Szwedow.


  23. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Panie i Panowie, z naszymi "obcymi" wcale nie jest wesolo. No i przeklada sie to od razu na caly sklad. Sadze ze Bydgoszcz nie wypusci juz Lorama ze swych objec i tam podpisze on kontrakt. Mowi sie o duzych problemach finansowych Bydgoszczy, o nie splaconych zawodnikach, kredytach itp, ale wydaje mi sie ze na Marka Lorama znajdzie sie jakas kasa i nie opusci Bydgoszczy. Takie jest moje zdanie.
    A to oznacza ze GKS stracil (nie pozyskal), zawodnika gwarantujacego jazde na wysokim poziomie, zdolnego nawiazac walke z najlepszymi, zdobywac przynajmniej 10-12 punktow w kazdym meczu i mogacego pociagnac reszte druzyny.

    Ktoz nam pozostal?
    Proponowal bym kogos z listy: Louis, Ermolenko, Gunnestad i szweda Ruuda. Pozostali mlodzi szwedzi, moze i maja papiery na jazde ale na ekstraligowych polskich torach to oni zaczna dobrze punktowac po kilku latach. Teraz moga zaczac objezdzac sie w klasie conajmniej nizszej.

    I dobrze byloby usmiechnac sie do Panow: Drabika i Ruski, w sprawie przejscia na maly kontrakt Drabola, bo szczerze mowiac mamy sklad jaki mamy, a nasi zawodnicy nie nosza znamion w sobie stalej rownej wysokiej formy przez caly sezon i dobrze by bylo jakby trener mial w kim wybierac. Poza tym zuzel jak to zuzel ma to do siebie ze rozne rzeczy (takze zle - odpukac) sie zdarzaja i obysmy sie nie obudzili w srodku sezonu z reka w nocniku.

    Do Kibica GKS-u (choc nie jestem pewien czy kibica GKSu) - chlopczyku, skoncz wreszcie sie osmieszac, bo swoimi porazajaco glupimi tekstami tylko wszystkich wkurzasz i szkalujesz dobre imie KIBICA GKS-U. Poza tym jak bys nie wiedzial - to jest forum publiczne i kazdy wpisuje tu swoje opinie (pozytywne i negatywne) po to by ktos mogl je przeczytac i zamiescic swoje do niego zdanie. Wiec jak piszesz ze jak sie komus twoje wpisy nie podobaja to ma ich nie czytac - to po co tu w ogole swoje teksty wpisujesz? Zastanow sie 10 razy, pomysl 100 razy i 1000 razy napisz sobie cos najpierw na papierze zanim przelejesz to na kompa i wpuscisz w publiczny eter.
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyjazd do Torunia...

    Panowie juz niedlugo meczyk w Toruniu. Moze byśmy tam zrobili mini spotkanie naszych Forumowiczow i razem dopingowali GKS, aby chociaż zdobyli 30-kilka punktów.
    Dajcie cynk kto jedzie..

    Ja melduje się w Toruniu bankowo. Z tego co wiem będzie rownież Pele, a jak i on to i pewnie jego ekipa ;)

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie juz niedlugo meczyk w Toruniu...,...aby chociaż zdobyli 30-kilka punktów.
    No nie bądź takim pesymistą, wiemy że będzie zawodnikom ciężko ale będą walczyć jeszcze lepiej niż w zeszłym sezonie.Ciekawe czy w tym roku będą jakieś sparingi przed meczowe, z tego co się słyszy niektórzy już po zgrupowaniach i przygotowują się do pierwszych treningów na torze.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na stadionie.

  26. Powrót do góry    #521
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A Matej Zagar??

    Utalentowany mlody zawodnik, 2 miejsce w Zlatej Prilbie, kilka mniejszych sukcesow!!
    Moze warto pomyslec??

  27. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt... odejście Anderssona boli :(
    Andersson to moim zdaniem po chamsku się zachował. Tyle nagadał, że chciałby jeździć nadal w GKS. Nie wiem po co pieprzył takie gupoty. Gdyby chciał, to by podpisał właśnie z GKS-em, a jego odejście z Gdańska automatycznie oznaczało, że nie chce tam jeździć. Więc jak miał zamiar zmienić klub to powinien nic nie mówić, a nie mścić się (nie wiadomo za co) na kibicach Wybrzeża poprzez wprowadzanie ich w błąd.
    To chyba tak powinno być no nie??

  28. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co podawała prasa (zaznaczam prasa) to Andersson miał już dawno przygotowany kontrakt ze Startem, ale wstrzymywał się tak długo jak mógł, czekając na ofertę z Gdańska. Stefan to też człowiek, jazdą zarabia na życie, po prostu nie wytrzymał oczekiwania, nie chciał zostać na lodzie. Więc nie zgadzam się że postąpił nie fair, chyba że prasa podawała błędne informacje.

  29. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś mógł by mi wytłumaczyć po co tyle szumu związanego z osobą Marka Lorama?Osobiście bardzo bym chciał oglądać byłego mistrza świata w plastronie Wybrzeza.Zaczekajmy jeszcze trochę i wszystko się wyjaśni.A jeśli Marek wybierze oferte Poloni Bydgoszcz to przecież nic się nie stanie.Zawsze można skorzystać z usłóg innych zawodników z poza Polski.

  30. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to śmiesznie zabrzmi, ale nie wierzę że Mark Loram przyjdzie do Gdańska, natomiast wierze w Wybrzeże i myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Ermolenko-Louis-Rudd, dwóch z tej trójki.

  31. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Ermolenko-Louis-Rudd, dwóch z tej trójki.
    Ja bym wzial nawet ich 3..

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh w sumie, też...dobry pomysł byłaby jako taka rywalizacja:)...

  33. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez Tematu:)

    A Matej Zagar??

    Utalentowany mlody zawodnik, 2 miejsce w Zlatej Prilbie, kilka mniejszych sukcesow!!
    Moze warto pomyslec??

    Hmm. no moze to i wlasnie on by nam sie przydal mial juz byc w gdansku na zeszly sezon pod koniec nieiwem ja bym go z przyjemnoscia widział...

  34. Powrót do góry    #529
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    slyszalem ze Majewski zrobil Stefana na kase i to po chamsku jesli to prawda to sie nie dziwie ze odszedl.jesli wasze spotkanie forumowiczow dojdzie do skutku tomozecie sie pozabijac wiec moze jednak nie.

  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc nie zgadzam się że postąpił nie fair, chyba że prasa podawała błędne informacje.
    Czy zatem to, że okłamywał kibiców z Gdańska, że chciałby dalej jeździć w Gdańsku to było fair? W porządku jest gdy się tak zwodzi kogoś?

  36. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja te informacje inaczej interpretuje!
    Stafan Andersson ma promotora, którego zadaniem jest znalezienie mu klubu, w którym mógłby pracować. Promotor znalazł start gniezno już w chyba w grudniu i od razu przygotował kontrakt. Stefan jako, że chciał jeździć w Gdańsku czekał na ofertę od Wybrzeża przez prawie miesiąc. Jako że takiej podobno nie dostał, ostatecznie podpisał kontrakt i to czekając do ostatniej chwili. Nie zapominajmy, że S.Andersson jest człowiekiem i z czegoś musi żyć!!!

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o obcokrajowcow,to Ermolenko podobno podpisal kontrakt w Warszawie.Oczywiscie moge sie mylic.Jezeli chodzi natomiast o Luisa to chetnie bym go widzial w Gdansku.Niestety nie wiadomo jak on bedzie jezdzil po tak ciezkiej kontuzji.Moze lepiej poczekac az odjedzie z 3 mecze w lidze angielskiej i wtedy go zakontraktowac,jezeli bedzie tam punktowal.Moim marzeniem jest zeby w GKS-ie jezdzila para obcokrajowcow LORAM i BRHEL.Pozdrawiam wszystkich kibicow z Gdanska.

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe...no Brhel jest nawet dobrą propozycją, ogólnie najlepszym rozwiązaniem to byłoby Brhel-Loram-Ermolenko :)

  39. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biadryk myśle, że nie możemy sobie na to pozwolić bo drugi mecz to Piła u siebie.
    Narazie nie komentuje naszego składu dopuki nie poznamy ostatecznych wyników działań naszego kuratora.
    PZ

  40. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście bardzo bym chciał aby Wybrzeże zajeło jak najwyższe miejsce w Ekstralidze i jeździło bardzo dobrym składem.Lecz tak sobie myśle,że i tak będe chodził na mecze nie zależnie od tego jak będzie się wiodło klubowi.Siedząc na trybunach będe zrywał gardło krzycząc GKS!!!

  41. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ja nie mam zamiaru sie z nikim kłucić!!

    wrzuc na luz i przestan sie klocic.jestescie kibicami jednej druzyny a sie klocicie.Forum to nie miejsce do klotni.wez sie w garsc Kibicu GKS-u,bo prawda jest ze smieje sie z ciebie cale forum.Pozdrowionka.
    Ja nie ma zamiaru sie z nikim kłucić!! Poprostu jak każdy z Was na forum mam prawo do skomentowania wpisu. Jeżeli ktoś mnie przezwie mam prawo na odpowiedz. Ja mam propozycje! Jeżeli ktoś ma coś do mojego wpisu (jakieś zastrzeżenia) prosze to zostawić dla siebie.
    P.S. Tam gdzie pisze *****u (nie ma zadnego bluzgu, naprawde)
    Więc ja naprawde niemam do nikogo NIC! Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Poprotu jeżeli nikt nie bedzie mnie przezywał, wyzywał ja tez nikomu nie odpowiem w podobny sposób! A to że pisałem wpisy które według wielu osób mają treść wyssaną z palca, to prosze ich nie komentować poprostu napisałem to co mi sie wydaje i tyle.

  42. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bob byłby dobrym zakupem, myślę że szczególnie w Gdańsku byłby mocny.

    Kibic - piszesz że każdy może komentować wpisy. Dlatego robię to ja i inni, bo jak sam napisałeś każdy ma do tego prawo.
    coś mi się wydaję że chciałbyś mieć monopol na komentowanie ;)

  43. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibic właśnie takimi wpisami jak Twój ostatni zaśmiecasz forum,a po drugie brak logiki w/w tekście.
    Cytuje
    "Ja nie ma zamiaru sie z nikim kłucić!! Poprostu jak każdy z Was na forum mam prawo do skomentowania wpisu. Jeżeli ktoś mnie przezwie mam prawo na odpowiedz. Ja mam propozycje! Jeżeli ktoś ma coś do mojego wpisu (jakieś zastrzeżenia) prosze to zostawić dla siebie. "

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się ,że Bob Brhel przydał by się w Gdańsku.W końcu jest to bardzo doświadczony zawodnik.Lecz moim zdaniem nie będzie jeździł w GKS-ie ponieważ wybieże ofertę z jakiegoś klubu pierwszo ligowego.Więc może Mark Loram lub szwedzka młodzież.Pozostaje także Sam Ermolenko i Lars Gunnestad.

  45. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja te "wpisy" potraktuje jak rombi.

    Co do Brhela, bardzo mi się "Bob" podobał jak Stal Rzeszów przyjechała du w 2001. Ponadto na pucharze świata również ładnie jechał. Ale on jest ponoć w trakcie już koncowych rozmów :(

    Swiatełko w tunelu jest ciągle jeśli chodzi o Marka Lorama. Wszystko w rękach Terleckiego i RG.

    Jutro czwartek! i tak jak tydzień temu wszystko ma się wyjaśnić.. oby ten jutrzejszy byl taki jak ten miniony.

Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •