Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1344

Wątek: Wybrzeże Gdańsk - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #451
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fakt krecenia pod z nosem z powodu zmiany nazwy klubu świadczy o was kibicach jak najgorzej. Czy dla was rzeczywiscie jest to tak istotne? Przeciez zawsze krzyczal, krzyczy i bedzie krzyczal caly stadion to samo : "GKS!". Czy wyscie poglupieli? myslicie ze szefowie tych firm sa filantropami? Porownujecie Wybrzeze do znanych europejskich klubow? Nie te realia! Nie ci sponsorzy! Kurde! Ludzie! Niech chociaz Rafineria ma te odrobine reklamy z tego! Nie bedzie ona przecie z tak rewelacyjna bo zespol nie bedzie walczyl o pudlo, ale niech cos maja! Czy ktos z was majac wielka kase (wlasne pieniadze) zainwestowalby ja nie chcac w zamian chocby slowa w nazwie klubu? Pomyslcie i nie robcie z siebuie przesadnych i skostnialych idealistow bo to trąci starymi babami!

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam jedno pytanko do osob bardziej zoriwentownych. Co sie stalo ze w GKSie nie mam Jarka Olszewskiego. Przecierz Chrzanowski twierdzil ze bylby frajerem nie podpisujac z nim kontraktu. To co jest jednak frajerem? A moze Jarek zazadal 300 000 za podpisanie kontraktu, albo nowego mieszkania na Chełmie?

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibole do lekarza...

    Matko Boska! Kibole, kimkolwiek jesteś (jesteście) daj sobie na luz. Weź brom albo relanium bo szkoda zdrowia. Jeszcze ci pompka stanie albo pęknie żyłka pierdząca. Myśl co dalej robić dla ratunku klubu, a nie cały czas rozliczałbyś osoby, które widzę że chorobliwie nienawidzisz. Jesteś jak Feliks Dzierżyński czy Bogusław Pęk... fu.

  4. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem po co wy sie klocicie jezeli chodzi o zmiane nazwy klubu.przeciez bedziecie chodzic na mecze i bedziecie krzyczec GKS,nic sie nie zmieni.powinniscie sie cieszyc ze Rafineria wraz z innymi firmami zdecydowala sie sponsorowac gdanski zuzel,i ze ten piekny i widowiskowy sport bedzie dalej mozna ogladac w Gdansku.

  5. Powrót do góry    #455
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę że zielonce przybył kolejny godny rywal w ekstraklasie.jeśli gks wzmocni się dobrym obcym to niejednemu zespołowi odbierze punkty na własnym torze.

  6. Powrót do góry    #456
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JEST SUPPERRR :)

    Kurde juz nie moge sie sezonu doczekac ...zapowiada sie naprawde sorry...superrrrrrrrrrri zacięty sezon !!!!!!

  7. Powrót do góry    #457
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FANKA-MADZIA czytajac twoje wypowiedzi a w wypowiedziach zawarte slowa"WY******",stwierdza ze blyszczysz bardzo inteligencja.czy tego slowa nie mozna zastapic innym?

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    oj Biardyk wyluzuj... czy nie czujesz tego WYMOWNEGO określenia? :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  9. Powrót do góry    #459
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grif niech ci bedzie,nie bede sie klocil bo nie warto sie klocic z kibicem z tego samego miasta i tej samej druzyny.pozdrawiam.


    mam ogromna prosbe i pytanko.kto byl by w stanie zrobic mi AVERTA?

  10. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzegorz Dzikowski zostal trenerem Wybrzeza!!!

  11. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie zostal! Nie zostal! Rozmowy w przyszlym tygodniu. Ale najprawdopodobniej zostanie. Coz to byla chyba najbardziej prawdopodobna wersja. Mam tylko nadzieje ze jego osoba sciagnie Jarka Olszewskiego do Gdanska, choc on chyba nie podpisal zadnego kontraktu - wiec roczna karencja. Co do Dzikiego to proponuje poczekac. Przeciez on mial kiedys do dyspozycji wiecznie ten sam, plywajacy we wlasnym sosie sklad (Dera, Mroz, Stenka i nic poza tym) i nie dziwie sie ze nic z nim nie osiagnal bo z takim przetrawionym zasobem nikt nie wyciagnalby wyniku. Poczekamy zobaczymy, choc ciagle strasznie zal Łosia.

  12. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]MIKOWHY[b]
    Na trojce o godzine 22 w panoramie sport Chrzanowski potwierzdzil ze Dzikowski zostal trenerem.

  13. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    AAA to przepraszam! Nie ogladałem, a opieralem sie na tym co pisał pż.

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Biardyk

    W sprawia Avatara popytaj na Hyde Parku, napewno ktoś Ci pomoże.. Mi avatarka robił baku, (gdańszczanin ;) )
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  15. Powrót do góry    #465
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qu3s5
    Z tego co mi wiadomo to nasza druzyna bedzie sie w tym sezonie nazywala LOTOS GDANSK, takie stwierdzenie wlasnie padlo z ust prezesa Rafinerii i Formeli. Tak wiec albo obaj sie przejezyczyli (oby), albo rzeczywiscie tak bedzie.

    Biardyk
    Nazwa druzyny to rzecz swieta!!! Owszem chocby nie wiem jak bysmy sie nie nazywali to zawsze Wybrzeze zostanie Wybrzezem i najwazniejsze jest to ze sponsorzy wreszcie sie zainetresowali GKS-em, pomimo tak beznadziejnej sytuacji finansowej i oni stawiaja teraz warunki.
    Ale nazwa jest nazwa. Teraz nazywamy sie Lotos za rok bedziemy sie nazywali Syntetic, a za dwa Oleje i Smary Gdansk. Popatrz jak bokiem podobne dzialanie wyszlo Orlenowi w Plocku. Kiedys zmieniali nazwe z Wisly na Petrochemie, potem Petro, PKN, Orlen, a teraz...??? ... teraz znow wrocila WISLA.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #466
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i robi sie GIT

    Jeszcze 3 miesiace temu moje mysli byl po czesci zwiazane z likwidacja Gks-u i nie moglam sobie wyobrazic lata bez wpadajacego przez okno dzwieku motorow.
    Trzeba przyznac ze wystartowanie w E-klasie graniczylo wtedy z cudem ale My kibice w to wierzylismy i Nasze prosby zostaly wysluchane.
    A czy teraz liczy sie tak bardzo ze nie mamy zbyt duzych szans na pudlo?Moim zdaniem nie gdyz nalezy sie cieszyc ze wogule jedziemy!Wiadomo ze sport rzadzi sie swoimi prawami i nic nie jest tu pewnego.
    A czy liczy sie to ze nazwa druzyny bedzie inna?Popieram jednego z przedmowcy ze nie liczy sie nazwa bo wazne jest to ze na stadionie i tak bedzie slychac GKS!Wazne jest to ze caly czas bedzie to Nasza druzyna-Wybrzeze!
    To ze nowy trener to nowe zasady chyba kazdy wie, wiec zobaczymy co z tego wyniknie!A swoja droga to chyba jakos przez nieuwage ominelam watek zwolnienia trenera Losia.Czy byl by ktos tak mily i w skrucie mi go z referowal(przeszukiwanie dosc duzo by mi czasu zajelo), z gory serdecznie dziekuje!!!

  17. Powrót do góry    #467
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, kilka dni mnie nie ma w Gdańsku a tu tyle nowości;)

    Nie jestem przekonany do Dzikowskiego, ale cóż? Taka jest decyzja i trzeba to uszanować...

    Mam prośbę, napiszcie na forum co było w wieczorze ze sportem na TVG.

    Pozdrowienia z Łodzi:)

  18. Powrót do góry    #468
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ArturMarys

    Na wstepie to juz nie ma wieczoru ze sportem :(,tylko teraz nazywa sie panorama sport,czy cos takiego,
    a mowili w niej wlasnie o Dzikowskim i o tym ze jezeli Loram nie dogada sie z Bydgoszcza to bedzie jezdzil w Gdansku,no i ze w ciagu tygodnia,dwoch poznamy nazwiska obydwu obcokrajowcow.Takze w sumie chyba nic nowego.

  19. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie jestem przekonany do Dzikowskiego, ale może to się zmieni po pierwszych meczach. Jak Łoś przychodził też podchodziłem do tego sceptycznie, ale coz... zroobil co zrobil i mam dla niego wielki szacunek. Szkoda, ze go nie bedzie.


    Ps czy ktoś wie jak potoczyly sie losy Korolewa?

  20. Powrót do góry    #470
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ArturMarys

    ...i o tym ze jezeli Loram nie dogada sie z Bydgoszcza to bedzie jezdzil w Gdansku...
    widże że dokładnie nie oglądałeś, bo nasz kurator powiedział: "jeżeli Loram nie dogada się z Toruniem, to będzie jeździł w Gdańsku" :P.Nie wiem czy go TV tak tremuje i mówi różne śmieszne żeczy(jakiś czas temu, jak już Cegła podpisał kontrakt we Wrocku to, też powiedział że będzie jeździł u nas), czy jakoś nie może się jeszcze w tym wszystkim połapać.W ostatnim programie Auto Moto Sport coś mówił o tym, że Szwedzka drużyna Rickardssona ma przyjechać do Gdańska aby przygotować się do sezonu, ciekawe.... No i z tego co się słyszy, to właśnie Tony pomagu mu wybrać zagranicznego zawodnika (czyżby był to jego doradca ??)

    Pozdrawiam, jeszcze nie jednym w tym sezonie pokrzyżujemy szyki.

  21. Powrót do góry    #471
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Tony

    no jak Tony im pomaga to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
    On potrafi tylko przeliczac kase wiec nie wroze nic dobrego z tego doractwa:(
    Rok temu mielismy w druzynie 2 szwedow i zadnego z nich nie polecil nam Tony ale nagle przypomnial sobie o kolegach z gdanska...
    to jest 100% materialista
    GKS THE BEST

  22. Powrót do góry    #472
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj w Gazecie Wyborczej jest napisane ze oferte do Wybrzeza przyslal Pawel Staszek.Moim zdaniem jest on za slaby na E-lige.

  23. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Staszkowi dziekujemy
    Biardyk zgadzam sie z toba jest za slaby na extralige
    GKS THE BEST

  24. Powrót do góry    #474
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ArturMarys

    ...i o tym ze jezeli Loram nie dogada sie z Bydgoszcza to bedzie jezdzil w Gdansku...
    widże że dokładnie nie oglądałeś, bo nasz kurator powiedział: "jeżeli Loram nie dogada się z Toruniem, to będzie jeździł w Gdańsku" :P.Nie wiem czy go TV tak tremuje i mówi różne śmieszne żeczy(jakiś czas temu, jak już Cegła podpisał kontrakt we Wrocku to, też powiedział że będzie jeździł u nas), czy jakoś nie może się jeszcze w tym wszystkim połapać.W ostatnim programie Auto Moto Sport coś mówił o tym, że Szwedzka drużyna Rickardssona ma przyjechać do Gdańska aby przygotować się do sezonu, ciekawe.... No i z tego co się słyszy, to właśnie Tony pomagu mu wybrać zagranicznego zawodnika (czyżby był to jego doradca ??)

    Pozdrawiam, jeszcze nie jednym w tym sezonie pokrzyżujemy szyki.
    hm... Ty też ne oglądałeś uważnie bo nie powiedzieł że Loram będzie jeżdził wtedy w Gdańsku tylko że wtedy GKS ruszy do rozmów...

  25. Powrót do góry    #475
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cwali,wiadomo o co chodzi :P, przyznaję się że oglądałem to jednym okiem i sluchałem jednym uchem ;)

  26. Powrót do góry    #476
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie,nie Cwali przeciez od paru dni Chrzanowski i Terlecki potwierdzaj ze sa prowadzone rozmowy z Loramem,takze warunki na jakich mialby startowac w Gdansku maja najprawdopodobniej ustalone i czekaja na ruch z Bydgoszczy odnosnie zaleglych pieniedzy dla Lorama.

  27. Powrót do góry    #477
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trzy słowa do księdza prowadzącego

    I LOVE SPEEDWAY





    -------------------
    CZY COŚ WIĘCEJ TRZEBA MÓWIĆ ?[img]

  28. Powrót do góry    #478
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby dziś się wyjaśniła sprawa obcokrajowca i bym juz był trochę spokojnieszy. Jest dobrze ale chciałbym jeszcze Lorama, Ruuda i nie pogardziłbym Drabikiem.

  29. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie,nie Cwali przeciez od paru dni Chrzanowski i Terlecki potwierdzaj ze sa prowadzone rozmowy z Loramem,takze warunki na jakich mialby startowac w Gdansku maja najprawdopodobniej ustalone i czekaja na ruch z Bydgoszczy odnosnie zaleglych pieniedzy dla Lorama.
    ja mówie o tym co mówił Chrzanowski w TV a nie o tym co sie mówi na forum.

  30. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qu3s5 ja tez chetnie widzial bym w Gdansku Drabola.Jednak jezeli chodzi o Ruuda to wolal bym zamiast niego Gunestada lub Ronni Pedersena.

  31. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ronnie Pedersena widziałem raz w akcji podczas jak byłem w meczu w Rawiczu w 2001. Podobał mi się, ale Piszcz i D. Cieślewicz czasami objeżdzali go jak dzieciaka, wiec nie wiem czy na Extralige by sie nadał.

    Lars Gunnestad... no zrobil ten rekord u nas i w otym meczu nic wiecej nie pokazał. Mająć wielką przewage dal sie jak frajer wyprzedzić Pedersenowi i Fajferowi... w 15 biegu.
    Zreszta nie ma sie co podniecac, ze zrobil rekord toru 2 lata temu.. Marek Dera też go zrobil 5 lat temu..

    Ja bym stawiał na Ruuda. Chciałbym tesh zobaczyc Sama :) "Zaden Sam :):)"

    Opini na temat Lindbecka i Erikssona nie mam.

  32. Powrót do góry    #482
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CZy moze ktos potwierdzic

    Na stronie www.speedway.gda.pl na forum pojawila sie wiadomosc ze jutro Loram podpisuje kontrakt z GKS czy moze ktos to potwierdzic ze jest prawda

  33. Powrót do góry    #483
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie to jest napisane... ?
    Bo jakos nie widze :P

  34. Powrót do góry    #484
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie to jest napisane... ?
    Bo jakos nie widze :P
    tesh próbowałem to znaleść ...
    ale jakoś sie tego nie doszukałem, w sumie info na maxa pozytywne ale czy prawdziwe - "nie wydaje mnie się" :)

  35. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie www.speedway.gda.pl na forum pojawila sie wiadomosc ze jutro Loram podpisuje kontrakt z GKS czy moze ktos to potwierdzic ze jest prawda
    chlopie za taka scieme powinnien byc BAN! a jak prawda to masz umnie Browara !!! :D

  36. Powrót do góry    #486
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez szukalem notki o loramie,jednak nie moglem jej znalezc,wedlug mnie trzeba jutro przegladnac gazety.jezeli to jest kit to nic w gazetach nie bedzie.

  37. Powrót do góry    #487
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeszukalem caly net i nic nie ma.
    Wyslalem nawet maila temu gosciowi co napisal ze to widzial... zeby podal url. Ciagle czekam na odpowiedz.

  38. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oto co powiedzial Romuald Łos o Gdanskich kibicach-Włożyłem w pracę wiele zdrowia, po rewanżowym meczu z Gnieznem w nocy wzywałem karetkę pogotowia, bo miałem stan przedzawałowy. Już wcześniej byłem bliski rezygnacji, ale zostałem tylko ze względu na gdańskich kibiców. To najlepsza publiczność w Polsce, dlatego, jak tylko będę miał czas, przyjadę na mecz Wybrzeża i będę dopingował gdański zespół - deklaruje Łoś, który twierdzi, że nie ma żalu do Stefana Chrzanowskiegoicach.
    Dziekuje panie trenerze za ogrom pracy wlozonej w prowadzenie druzyny Gks-u,i za utrzymanie druzyny w E-lidze.

  39. Powrót do góry    #489
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POWIEM TYLKO JEDNO SŁOWO :

    [b]DZIĘKUJEMY ..... :)

  40. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oto co powiedzial Romuald Łos o Gdanskich kibicach-Włożyłem w pracę wiele zdrowia, po rewanżowym meczu z Gnieznem w nocy wzywałem karetkę pogotowia, bo miałem stan przedzawałowy. Już wcześniej byłem bliski rezygnacji, ale zostałem tylko ze względu na gdańskich kibiców. To najlepsza publiczność w Polsce, dlatego, jak tylko będę miał czas, przyjadę na mecz Wybrzeża i będę dopingował gdański zespół - deklaruje Łoś, który twierdzi, że nie ma żalu do Stefana Chrzanowskiegoicach.
    Dziekuje panie trenerze za ogrom pracy wlozonej w prowadzenie druzyny Gks-u,i za utrzymanie druzyny w E-lidze.
    Fajnie bylo by zobaczyc Pana Łosia na trybunach tylko kiedy moze na inauguracje :)
    Bylo by fajnie... :)

  41. Powrót do góry    #491
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Widzicie kogo na screenie?? Lorama :P:P
    Niezły fotomontażyk ;) Oby Mark założył plastron GKS! Niestety nie będzie on taki jak na rysunku :(

  42. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Ale wy jestescie *****i.... jeden nawet caly net przeszukal buhahaha:):):)
    oto link http://www.speedway.gda.pl/komentarz/komentarz.php?id=218&str=2
    ja osobiscie w niewieze w to,obym sie mylil
    GKS THE BEST

  43. Powrót do góry    #493
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    strasznie mnie ciekawi czy loram podpisze u nas czy w Bydgoszczy,jestem takze ciekawy kto przyjdzie do nas na maly kontrakt.pozdrawiam wszystkich kibicow wybrzeza.

  44. Powrót do góry    #494
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedrona - no fakt, jest coś takiego ale przecież to od razu widać że to głupi żart. I to ambitne potwierdzenie 'Redakcji' :P
    Nie wierzcie w każdy wpis, ja też mogę napisać że wraca na tor Jan O. Pedersen ;)

    Środa coraz bliżej... nasze szanse na Lorama rosną...

  45. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buehehhehehehe
    W komentarzach to ja moge napisać, że wszyscy zrezygnowali ze startow Toruniu, na rzecz Wybrzeza. I co też uwierzycie..? tak samo prawdziwe.

    Informacje z komentarzy się sprawdzają w 1 %.

    A pozatym zapomnijmy o Loramie.....

    Powoli zmierza do końca sprawa przynależności klubowej Marka Lorama. Jak się dowiedzieliśmy w Bydgoskim Klubie Sportowym "Polonia" - w najbliższy czwartek Mark przyjedzie do Bydgoszczy, aby osobiście podpisać kontrakt na występy w najbliższym sezonie w barwach klubu znad Brdy. Podpisanie kontraktu będzie miało uroczystą oprawę, gdyż nastąpi to na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Oczywiście nie zabraknie tam przedstawiciela Przeglądu Żużlowego - relację z tego wydarzenia zamieścimy na łamach naszego portalu.

    Kibice z Bydgoszczy mogą już odetchnąć spokojnie, choć trzeba przyznać, że władze klubu i sam zawodnik wystawili ich cierpliwość na dużą próbę. Mark Loram to jednak lojalny zawodnik i mimo wielu propozycji z innych klubów - w tym bardzo konkretnej z Gdańska - wywiązał się z obietnicy i pozostał wierny bydgoskiej Polonii.

Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •