Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 203

Wątek: Darek Sledz i Tomasz Piszcz w Lublinie!

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    do kibica z Gdanska Piszcz bedzie u nas jezdzil ,wszystko uzgodnil i odpowiada mu nasza oferta ,moze jeszcze podpisu nie zlozyl ale moge sie mylic ,nasi dzialacze mowia ,ze Piszcza oglosza za 10 dni
    a tak pozatym to Sledz podpisal kontrakt nie dzis tylko kilka dni

    sam napisałeś na początku tematu że jest na 100% i że dziś sie o tym przekonamy... teraz piszesz że za 10 dni... więc jak jest ?





  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No postanowilem wrocoic na forum i widze ze kawal dobrej rozmowy przegapilem wiec wyraze swoje zdanie:
    Co do sledzia:widze ze wszyscy sie nasmiewaja z niego glownie panowie z rybnika.Dobra smiejcie sie ale jeszcze bedziecie nam zazdroscic sledzia jak bedzie zdobywal nam kupe punktow a sami wiecie ze moze tak byc :D .Fakt niejezdzil troche ale to nieznaczy ze niebedzie wzmocnieniem
    i niebedzie robil sporo punktow,chodz z wami pewnie zacznie na lawce rezerwowych.
    Co do piszcza:oficjalnie niejest jeszcze nasz,ale nieoficjalnie mysle ze tak podobno warunki ktore mu dalismy sa dlaniego dobre i za 2 tygodnie na konferencji zostanie przedstawiony oficjalnie jako zawodnik koziolkow :D .
    i to bedzie kolejne spore wzmocnienie i mysle ze on z knappem moga niezla furore zrobic w 1 lidze.
    Ale mimo ze estem kibicem tz lublin to troche mi sie smiac chcialo z tego tekstu:TZ LUBLIN JEDNA NOGA W EKSTRALIDZE
    to jush byla przesada,niewiadomo czy do pierwszej 4 awansujemy utrzymac sie powinismy utrzymac i mysle ze zajmiemy miescje albo 4 albo 5.I byl watek ze panowie z gniezna unas zloja nam dupsko,predzej w gacie nawala,
    napewno nie z tym skladem watpie czy by u siebie z nami wygrali.
    i wlasnie napisze co mysle o naszych przeciwnikach:
    WARSZAWA-to bedzie hyba najwieksza niewiadoma,byly glosy ze bedzie dobrucki,huszcza,winiarz itp.a kto przyszedl Kujawa
    ktory napewno fenomenalny niejest i mysle ze warszawa wiekszej roli nieodegra mimo ze maja karlssona no ale on sam im meczow niewygra.
    RYBNIK-no coz jush mi dupe skreca jak pomysle otym meczu
    rybnik tradycyjnie znow bedzie walczyl o awans i zycze wam wszystkiego najlepszego ale hyba na drodze stanie wam rzeszow.
    RZESZOW-NO hyba glowny faworyt wygrac z nimi to bedzie nielada sztuka maja swietnych zawodnikow (kuciapa,winiarz,rempala) no ale niezawsze jalepsi wyfrywaja ale wedlug mnie na chwile obecna glowny faworyt.
    Gniezno-NO jak narazie wygladaja blado z nikim niemoga sie dogadac podobno jakies problemy finansowe,mysle ze beda walczyc o utrzymanie,bo nic dobrego narazie w gnieznie sie niedzieje.
    GORZOW-Mysle ze tesh faworyt do awansu mimo ze narazie oprocz staszewskiego zadnej gwiazdy niemaja to napewno niejednemu zloja dupsko,mimo ze ostatnio w ekstralidze tylko sie zblaznili
    Tarnow-no coz wzmocnili karlsonem i howem no ale co dalej seniorzy bardzo przecietni no ale podobno maja zamiar odegrac wieksza role niz w poprzednim sezonie mysle ze jednak beda znow bronic sie przed spadkiem
    Rawicz-Muj faworyt do spadku wprawdzie maja dym na ktorym maja pudowac dzialacze druzyne no ale nic nieslychac o obcokrajowcach ktorych trzeba miec porzadnych,juniorzy bardzo slabi,powiem krotko bedzie zle w rawiczu.

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto się chciał ze mną zakładać, że w środę Piszcz na konferencji zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik Motoru?:P

    Kiedyś mi ktoś powiedział taką mądrą rzecz; jak jesteś pod wpływem emocji to najpierw policz do 10 a dopiero później coś powiedz;)

    Pozdrawiam kibiców z Lublina.

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny Panie Motor Lublin![b]
    Uchodzisz (w/g wlasnego mniemania) za fachowca w dziedzinie zuzla, a zwlaszcza lubelskiego, ale twoje wpisy czasem sa smieszne i wskazuja na zgola co innego. Nie pisz takich bzdur o Tomku Piszczu, ze jest gwiazdka itp....Bo dobitnie to swiadczy o twojej niewiedzy w tej konkretnej sprawie.
    Czasem pomysl, zanim napiszesz jakies bzdury, bo twoja pisanina,bardziej przypominajaca zwykle plotkarstwo. Juz w ub. sezonie bardzo zaszkodzila pewnemu lubelskiemu zawodnikowi...Mysle ze doskonale wiesz o kogo chodzi.

    A Tomek Piszcz (wierze ze bedzie jezdzil w lublinie) bedzie doskonalym wzmocnieniem.

    Pozdrawiam wszystkich fanow zuzla.......

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Autor tematu się pomylił!!!!!!!!!

    Po co piszesz że Piszcz na 100% w Lublinie skoro tak nie jest, podobno wszyscy mieli podawać tylko sprawdzone informacje, anie pobożne życzenia!

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RZESZOW-NO hyba glowny faworyt wygrac z nimi to bedzie nielada sztuka maja swietnych zawodnikow (kuciapa,winiarz,rempala) no ale niezawsze jalepsi wyfrywaja ale wedlug mnie na chwile obecna glowny faworyt.
    Nic lepszego chyba nie może być dla kibice z Rzeszowa, jak widziec jak rywale dobrze piszą o jego drużynie :).

    Gratulacje dla Lublina wzmocnień i do zobaczenia na meczach w Rzeszowie i Lublinie, już sie nie moge doczkeac meczy z Lublinem i Tarnowem, aj będzie się działo :)...

    Pozdro dla kibiców Lublina :P...
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich kibiców z Lublina.
    Czytam doniesienia i stwierdzam ze z beniaminkiem I-ligi TZ Lublin bedzie czeba sie liczyc.
    Skład zmatowaliscie całkiem całkiem , pierwsza czwórka w zasiegu reki.
    Dariusz Śledz moze okazac sie dosc powaznym wzmocnieniem.
    Obcokrajowcy tez całkiem całkiem.
    Knapp przy dobrym sprzecie moze zdobywac sporo pkt.

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śledź w Lublinie, ma dojść jeszcze jeden zawodnik, który zostanie zaprezentowany po 29 stycznia czyli odradza się żużel w Lublinie. I bardzo dobrze, bo niegdysiejszy Motor to kilkadziesiąt lat tradycji polskiego speedwaya. Lublin szykuje niezły skład i może namieszać w lidze. Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków żużla z całej Polski.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    bardzo mnie to cieszy w koncu extraklasa
    Ech ludzie, widze że wyobraźnia nadal płata figle :P Rozumiem ten hurraoptymizm ale niczego nie możecie być pewni, a już na pewno nie awansu. Wasz skład wygląda nieźle na papierze, jednak rzeczywistość już niejednokrotnie okazywała się inna....

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie, że to tylko sport i wszystko jest możliwe, ale kontraktując solidnych zawodników można znacznie zwiększyć swoje szanse co też czyni lubelski TŻ. Wielu już postawiło krechę na Śledziu, jestem jednak przekonany, że jeszcze nie raz najlepsi w I lidze będą oglądać plecy Darka... Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Libetry...

    NIE MAM zamiaru z Tobą polemizować na temat mojej znajomości zagadnień dotyczących czarnego sportu oraz zachowania Tomasza Piszcza.
    Odnośnie Tomasza Piszcza oraz jego wielkiego mniemania o sobie i rozmów z lubelskim klubem wiem więcej niż TOBIE się wydaje.
    Nie będę cytował słów zawodnika i opinii, które głosi o lubelskim klubie...
    Zawsze to co piszę oparte jest na faktach!
    Jeśli chodzi o pewnego lubelskiego zawodnika o nazwisku Mordel to wydaje mi się,że ubiegłoroczna moja pisanina przyniosła zamierzony efekt. Skazany przez większość "nieudacznik" pomógł w awansie do I ligi,a dzis jest poważnie brany pod uwagę do drużyny na sezon 2003.
    NAwet jeśli Piszcz będzie startował w Lublinie to Twoją tezę o doskonałym wzmocnieniu - zweryfikują wyniki osiągane na torze...

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że z takim składem jak obecnie posiada Spima jesteście raczej pewni utrzymania w I Lidze. Stopniowe wzmacnianie składu przy rozsondnym dysponowaniu klubowym budżetem w niedalekiej przyszłości może zaowocować większymi sukcesami.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie macie nic lepszego do robienia jak kłócić się? Dajcie spokój bo to wstyd dla Lublina, że kibice kłócą się między sobą. Nie uważacie że to bez sensu?

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład TŻ ma jedną bardzo mocną stronę - jest skonstruowany bardzo mądrze - solidni zawodnicy za stosunkowo niewielką kasę (Knapp, a zwłaszcza Śledź). Poza tym z seniorów tylko Grzesiek Knapp nie jest wychowankiem lubelskiego klubu (zakładam że Marek Dera nie załapie się do składu). W tej chwili cierpimy raczej na klęskę urodzaju, po przynajmniej dwóch zawodników pójdzie w odstawkę. Rywalizacja o miejsce w składzie będzie nie mniej pasjonująca niż same mecze

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład TŻ ma jedną bardzo mocną stronę - jest skonstruowany bardzo mądrze - solidni zawodnicy za stosunkowo niewielką kasę (Knapp, a zwłaszcza Śledź). Poza tym z seniorów tylko Grzesiek Knapp nie jest wychowankiem lubelskiego klubu (zakładam że Marek Dera nie załapie się do składu). W tej chwili cierpimy raczej na klęskę urodzaju, po przynajmniej dwóch zawodników pójdzie w odstawkę. Rywalizacja o miejsce w składzie będzie nie mniej pasjonująca niż same mecze
    Knapp,Stachyra,Mordel,Dera,Jeleniewski,Trumiński-Faktycznie klęska urodzaju nie ma co!!!A ci juniorzy to już nie mówię.Ekstraliga w cuglach i to bez porażki tak jak już pisałem.
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW Z LUBLINA!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelu jaka klęska urodzaju? O czym ty mówisz? Zakładasz, że Marek Dera nie załapie się do składu i to błąd, bo może się okazać, że będzie jednym z najmocniejszych punktów lubelskiej druzyny. W moim przekonaniu, to Śledź może mieć większe problemy niż Dera. Nie zapominaj, że jeden sezon zupełnie odpuścił, a czasu nie da się cofnać.

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mnie to cieszy w koncu extraklasa
    Człowieku, jaka extraklasa?? obyśmy sie wygrywali u siebie mecze i zeby ludziska przylazily tłumnie, 5-6 m-ce jest w naszym zasiegu (chyba)
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #153
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do MOTORLUBLIN...
    Czytam te Twoje wypowiedzi i tak sie zastanawiam czy to pisze ten sam czlowiek co napisal ksiazke o Motorze...
    albo inaczaj...czy w tej ksiazce jest tyle samo bzdur i plotek...jednak mysle ze ksiazka jest OK tylko MOTROLUBLIN
    dzieli zawodnikow na tych ktorych lubi np.Mordel i tych ktorch nie lubi np.Piszcz
    To ze min.napisales ksiazke i prowadzisz strone o zuzlu nie oznacza ze posiadasz wiedze ktora upowaznia Cie do wypisywania bzdur i plotek na temat zawodnikow ktorych nie lubisz!!! Mam wrazenie ze to nie Piszcz ma uraz do Lublina tylko Ty masz uraz do Piszcza (tylko niewiem dlaczego,moze wyjasnisz :)) masz mu za zle ze jest ambitny i chce cos
    osiagnac i odszedl z Lublina???

    Skoro wszystko co piszesz opierasz o fakty to napisz co takiego mowil Piszcz o "lubelskim klubie" (Motor?? LKZ ?? TZ ??) oczywisice ze costam mowil,sam nie pamietam co,napewno nie byly to pochwaly dla dzialaczy...a co moze mial wychwalac pod niebiosa i mowic
    "dzialacze byli cudowni ze nie zaplacili za moja prace,jestem szczesliwy ze moglem ryzykowac zdrowiem i zyciem za darmo" rotfl... tego oczekiwales???
    prosba,poszperaj gdzies w notatkach,moze masz w archiwum swojej strony co on mowil o lubelskim klubie,skonczmy wkoncu ten niedomowiony temat.

    ....ja natomiast moge zacytowac co sam mowiles o lubelskim klubie LKZ:
    cyt:"Problem nie wypłaconych zaległych zobowiązań szczególnie ze strony LKŻ-u nie dotyczy tylko Mordela. Lista zawodników oraz instytucji, którym należą się pieniądze jest dużo dłuższa… Niestety z Twoich słów wynika ,
    że popierasz cwaniaków , naciągaczy i oszustów. To nie zawodnik się zatrudnia tylko jego zatrudnia klub s
    tawiając pewne warunki. Nie wiesz dlaczego upadł Motor, potem TŻ zastąpił LKŻ??? Jeśli olej w głowie polega na
    oszukiwaniu i nie dotrzymywaniu umów to szkoda słów!
    " koniec cytatu :) ..czyzby Piszcz mowil jeszcze cos gorszego??
    a moze opowiadal jakies wymyslone bzdury i plotki jak Ty ?? chetnie przeczytam co mowil bo moze cos mi umknelo...

    chetnie przeczytam na jakich faktach piszesz o Piszczu: "ze gdański jod mu bardzo zaszkodził!" czyzby zapadl na jakas chorobe
    od jodu ???? ;) jesli zachorowal moze nie bedzie mogl skutecznie jezdzic ;)
    "Gra na zwłokę i robi wszystko aby zwodzić lubelski klub" skoro wiesz więcej niż innym się wydaje,to podziel sie ta swoja
    wiedza,poto wkoncu jest to forum.
    opowiedz cos o "jego wielkim mniemaniu o sobie i rozmowach z lubelskim klubem" heh czyzyby zazadal 500tysiecy jak Cegla
    w Gnieznie?? a moze zazadal tyle za punkt co Okon w Lesznie ??? podziel sie swoja wielka wiedze,mysle ze to by bylo ciekawsze niz czytanie bzdur i plotek.

    Piszesz ze "Całkowicie nie ufa tutejszym działaczom żądając róznych zabepieczeń..." zakladam ze piszesz to na podstawie faktow
    i jesli faktycznie tak jest, to bardzo rozsadne ze zawodnicy staraja sie zabezpieczyc swoje interesy...dziwi Cie to??? dziwi?? bo mnie nie,wystarczy przeczytac powyzszy cytat w ktorym sam piszesz jak to jeden klub zastapil drugi tylko poto zeby nie dotrzymac wczesniej podpisanych umow.
    cyt."Pewne sprawy były i są na wariackich papierach często załatwiane wyłącznie na „buzię”. Szczególnie LKŻ Lublin
    jest winien wielu różnym zawodnikom bardzo dużo pieniędzy i tylko dlatego „upadł” by nie płacić zobowiązań.
    Na większość „obietnic” nie ma żadnych dokumentów! Podmiot nie posiada żadnego majątku. Dlatego zejdź kolego na ziemię
    i nie doradzaj ja k nie znasz realiów lubelskich.
    ".....tak tak to Twoje slowa MOTORLUBLIN...moze Piszcz przeczytal co napisales i woli sie teraz zabezpieczyc???
    Podpisywales kiedys jakies powazne umowy?? nie umowe o prace i nie umowe o dzielo...tylko takie powazne umowy.
    Nie sadze.

    wypisujesz swoje teksty na zasadzie ktos gdzies cos powiedzial,slyszalem od znajmoego dyrektora,prezesa,wiem wiecej niz wam sie wydaje
    albo piszesz cos do konca albo lepiej nie pisz wcale.

    z jednym sie z Toba zgodze, ze wszystko "zweryfikują wyniki osiągane na torze..."

    "Najłatwiej opluć zawodnika i powiedzieć,że deszcz pada..." ..tak tak,to rowniez Twoje slowa MOTORLUBLIN

    do United_Fans_Of_Speedway...
    mysle ze to nie jest klotnia tylko dyskusja :)
    a wstydem dla Lublina nie jest to ze dyskutujemy tylko ze sa ludzie ktorzy opluwaja i beda opluwac
    zawodnikow z wlasnego miasta....w innych miastach tez tak pewnie jest
    wszak nie tylko w Lublinie mamy roznych kibicow tzn:pseudokibicow,prawdziwych kibicow,kibicow choragiewki,
    kibicow ktorym zony nie pozwalaja pic w domu wiec pija na stadionie ;) i potem wyniku nie pamietaja i innych

    pozdrowienia dla prawdziwych kibicow :)

  19. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam troche zaleglosci w czytaniu forum, wiec nie jestem do konca zorientowana. Poza tym widze, ze pelno tu klotni i sprzecznych informacji. Przeczytalam o "klesce urodzaju". Ciekawa jestem co bedzie z Markiem Derą? Wydaje mi sie, ze mimo wszystko (przynajmniej teraz) moze byc jednak lepszy od Darka Sledzia. Mimo to zastanawiam sie, czy klub i dzialacze nie zaczynaja sobie odpuszczac kontraktu z nim (Dera). Do tego wczoraj slyszalam, ze chetnie widzialby go u siebie Grudziadz? Ile w tym prawdy, a ile plotki? Co na to lepiej zorientowani forumowicze?

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo SP##DW$YF$N !!!!

    Ja tez uwazam, ze dyskusja to wyrazanie swoich opinii, a forum powinno temu sluzyc, a n ie tylko wpisom typu...."Mamy Sledzia..Extraklasa nasza...Itp..."
    Znam dosc dobrze zagadnienie zwiazane z lubelskim zuzlem, dlatego nie dziwie sie, ze np Tomek Piszcz mial taka opinie..ON ZOSTAL OSZUKANY, Ja tez nie wierzylem ze cos sie zmieni. Ale rok temu zobaczylem, ze jednak mozna cos zrobic, tylko trzeba naprawde chciec. Pan Jarek Siwek, to jest naprawde gosc...LUDZIE, gdyby nie on i jego konik, jakim jest zuzel, dawno nie byloby juz u nas druzyny. Poprzedni sternicy nie mieli pojecia jak sie zabrac za zrobienie porzadnego klubu....Cos tam sie dzialo...Dlugi rosly...Kogos tam sie znowu udalo oszukac...
    Nie dziwcie sie, ze Tomek byl ostrozny,,,On znal klub jeszcze sprzed "Czasow Siwka"....
    A teraz to co sie u nas dzieje zaczyna miec solidne podstawy i wierze, ze extraklasa bedzie w Lublinie..Na pewno nie bedzie to szybko, ale dzialajac rozsadnie i planowo...wierze ze tak bedzie...Bo wierze, ze obecny zarzad to ludzie myslacy i wiedza jak zdobyc pieniadze i jak je wydac...
    A my, kibice powinnismy ich wspomagfac przychodzac tlumnie na mecze, bo tak mozemy im pomoc najlepiej....Zaufajmy tym zmianom ktore sie dzieja , nie krytykujmy ciagle i nie cieszmy sie z potkniec w klubie...Bo tak do tej pory bylo..Musimy byc dumni z tego co zaczyna sie u nas dziac i wierzyc ze to jest prawidlowy kierunek...Bo jesli teraz nie odbuduje sie u nas zuzel, to juz nigdy,,,Pozdrawiam lubelskich kibicow....

    P.S. Motorlublin... Jesli chodzi o Jurka Mordela, to doskonale znam tego zawodnika i wiem na co go stac, ale trzeba mu bylo dac kopniaka, bo sie zagubil... I nie przypisuj sobie zaslug, ze dzieki Twoim tekstom zaczal jezdzic pod koniec sezonu...Zapewniam Cie, ze gdyby wczesniej zaczal rozmawiac z wlasciwymi osobami i osobiscie, a nie za pomoca zadnej sensacji strony internetowej..wystapilby w duzo wiekszej ilosci spotkan...Mam nadzieje ze Jurek z daleka bedzie omijal takich doradcow jak ty....

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a ja dalej swoje - dlaczego ten co napisał ten wątek nas okłamał mówiąc że w środe na 100% będzie podpisywał Piszcz w Lublinie , a teraz mówi że za 10 dni... ?? Może byś przeprosił teraz człowieku za kłamstwa co ?

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Cwali

    Daj juz spokoj ....Piszcz jest na 100% w Lublinie....A to ze nie podpisal jeszcze oficjalnie..To moze sam pomysl i sie domysl dlaczego ta zabawa....

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja dalej swoje - dlaczego ten co napisał ten wątek nas okłamał mówiąc że w środe na 100% będzie podpisywał Piszcz w Lublinie , a teraz mówi że za 10 dni... ?? Może byś przeprosił teraz człowieku za kłamstwa co ?
    Piszczu jest juz na 99% w Lublinie (na 100% to pilem dzis piwo;-)... A dlaczego nie podpisal w srode? A taka juz polityka... Wsztscy sie troche pospieszyli oglaszajac ze w srode podpisze w dwuch zawodnikow... Podpisal tylko Sledziu, Piszcza nie bylo...

    pozdrawiam

    ps.chlopaki z Gdanska, bardzo lubie wsz klub, zwlaszcza za Stenke, Dere i Piszcza;-) Wiem ze chcielibyscie go zatrzymac ale was klub ma inne zmartwienia.. Zycze wam zebyscie jednak wystartowlai w E-lidze...

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak tak bardzo chcecie to przepraszam za teoretycznie zle info i tak Piszcz bedzie jezdzil u nas oglosza to 29 ,nie wiem dlaczego go nie oglosili w tedy co Sledzia ,ale to juz nie moja sprawa

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak tak bardzo chcecie to przepraszam za teoretycznie zle info i tak Piszcz bedzie jezdzil u nas oglosza to 29 ,nie wiem dlaczego go nie oglosili w tedy co Sledzia ,ale to juz nie moja sprawa
    Bardzo proszę - skończmy temat Piszcza w Lublinie - jest zawodnikiem Wybrzeża i niech tak zostanie

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak tak bardzo chcecie to przepraszam za teoretycznie zle info i tak Piszcz bedzie jezdzil u nas oglosza to 29 ,nie wiem dlaczego go nie oglosili w tedy co Sledzia ,ale to juz nie moja sprawa
    Bardzo proszę - skończmy temat Piszcza w Lublinie - jest zawodnikiem Wybrzeża i niech tak zostanie
    jak przyjdzie to dobrze a jak nie to tez dobrze ,bedzie ktos inny :)))

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie kłóćmy się bo nie ma sensu...
    Wypijmy browara za Stenkę, Derę i Piszcza i... spokój na forum:)
    Pozdrawiam kibiców z Lublina.

  28. Powrót do góry    #163
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Do Cwali

    Daj juz spokoj ....Piszcz jest na 100% w Lublinie....A to ze nie podpisal jeszcze oficjalnie..To moze sam pomysl i sie domysl dlaczego ta zabawa....
    myśle i nie domyśliłem sie. Przecież jest darmowym zawodnikiem to po co ma ukrywać fakt podpisania kontraktu ?

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie kłóćmy się bo nie ma sensu...
    Wypijmy browara za Stenkę, Derę i Piszcza i... spokój na forum:)
    Pozdrawiam kibiców z Lublina.

    o jestem za ;-)

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla zainteresowanych tematem Tomka Piszcza powiem, że nie podpisał jeszcze kontraktu w Lublinie ponieważ czeka na rozwój wypadków w swoim obecnym klubie - Wybrzeżu. Jak wszyscy wiedzą w Gdańsku dzieje się bardzo źle ale mimo tego wielu zawodników nadal chciałoby tam jeździć a wśród nich między innymi Tomek Piszcz. Wszystko jednak wskazuje na to, że Gdańsk nie zdoła zorganizować składu na miarę E-ligi i być może nie przystąpi w ogóle do rozgrywek (to byłaby wielka strata dla polskiego żużla). Poczekajmy spokojnie do końca stycznia, wtedy stanie się jasne, gdzie będzie jeździł Piszcz. Wszyscy lubelscy kibice chcieliby go widzieć w składzie TŻ-tu, ale cierpliwości panowie, cierpliwości... Pozdrowienia dla Gdańska.

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A browarek to bardzo dobra sprawa, wasze zdrówko:)

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Liberty i SP33DW4Y_F4N

    Do SP33DW4Y_F4N
    Nie mam zamiaru polemizować z TOBĄ i Twoimi poglądami tym bardziej,że jestes Anonimowym i nowym użytkownikiem forum.
    Każdy medal ma dwie strony!!!
    Dla zaspokojenia Twej ciekawości potwierdzam,ze to ja jestem autorem książki "Z Koziołkiem na plastronie".
    Jak przeczytasz książkę to sam ocenisz czy coś jest warta...
    Po pierwsze to ja nie muszę lubieć zawodników. JA ich szanuję za wyniki, klasę sportową i ew. postępowanie.
    Po drugie to nigdy nie napisałem, że nie lubię Piszcza. TO właśnie jego zdjęcie jest od kilku tygodni na stronie główniej www.motor.lublin.pl!
    Po trzecie jestem za tym aby wrócił do LUblina i wzmocnił zespół,ale nie NA SPECJALNYCH WARUNKACH!Nie widzę powodu by był wyrózniany dodatkowo.
    Po czwarte nie muszę ujawniac źródła informacji.
    Po piąte to podpisywałem więcej umów niż Tobie się wydaje i doskonale wiem jak wyglądały i wyglądają kontrakty żużlowe.
    Na przyszłość to się przedstaw adwokacie Tomasza Piszcza.

    DO LIBERTY
    Gdybyś osobiście doskonale znał Jerzego Mordela i jego sytuację w lubelskim klubie to nie pisał bys takich bzdur!
    NIGDY nie przypisywałem sobie żadnych zasług jeśli chodzi o sukcesy i osiągnięcia zawodnika.Mam prawo do swej opinii.
    BYLI tacy ludzie którzy nie tylko chcieli dac "kopa" Mordelowi, a wręcz go zdeptac...Dziwne,ze dzis znów jest potrzebny w drużynie.
    I na koniec muszę znów Cię rozczarowac...Jerzy Mordel jest i będzie moim kolegą, często rozmawiamy i wspólnie radzimy. Ostatnio dwa dni temu i póki co nie TY będziesz mu dobierał doradców.
    Ze sportowym pozdrowieniem
    Maciej Maj
    www.motor.lublin.pl

    P.S.
    Proponuję nie zaśmiecac więcej tego tematu innymi wątkami.




  33. Powrót do góry    #168
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do MOTORLUBLIN

    Jasne..kiedy brakuje argumentow mozna napisac "nie bede z Toba polemizowal bo jestes anonimowym i nowym uzytkownikiem"
    a co to ma wspolnego z ta dyskusja??? anonimowy ok ale tego forum nie zabrania,czy tylko ja jestem anonimowy??? a czy nowy to chyba sie mylisz to ze mam malo wpisow nic nie oznacza...a zreszta,mozesz mnie sobie nazywac nowym-aktywnym-starym-biernym :)
    ...nie musiales zaspokajac mojej ciekawosci co do tego kto jest autorem ksiazki,a co do samej ksiazki to napisalem ze jest OK czytaj uwaznie.

    Mam watpliwosci czy szanujesz zawodnikow za ich wyniki,klase sportowa i postepowanie,chyba nie wszystkich jednakowo.Ok,nigdzie nie pisales ze go (Piszcza) nie lubisz,ale takie mozna wyciagnac wnioski po Twoich wpisach.

    Co do kontraktow zuzlowych,zgoda,pewnie widziales nie jeden kontrakt,ale pewnie byly to kontrakty w ktorych nie bylo napisane co w przypadku gdy jedna ze stron nie wywiazuje sie z tego co podpisala.....stad pozniej sa takie dramaty jak przykuwanie sie do kaloryfera.
    Skoro naprawde Cie dziwia gwarancje w umowie to jednak nie podpisywales powaznych umow.

    szkoda ze odpowiadasz wybiorczo :(( ze te interesujace rzeczy pomijasz...mnie nadal interesuje ta "jodowa choroba Piszcza" :) i co tam mowil o klubie i jeszcze to mniemanie i te specjalne warunki,jesli faktycznie zazadal tyle co Cegla to przegial....zrodla info nie musisz podawac.

    specjalnie dla Ciebie na koniec przedstawie sie jestem SP33DW4Y_F4N anonimowy nowy-czynny-stary-bierny uzytkownik forum ktory ma prawo wypowiadac sie,odpowiadac bez obrazania kogokolwiek, nie napisalem ksiazki i nie prowadze strony o zuzlu :) nie jestem niczyim adwokatem,mam prawo dyskutowac i napisac np."piszesz bzdury kolego"...nie zabieral bym glosu gdybys nie pisal bzdur i gdyby nie to ze troche znam Piszcza,moze mniej niz Ty Mordel i innych zawodnikow,tak sie sklada ze mieszka na tym samym osiedlu co ja i czasem mam mozliwosc z nim pogadac i na tej podstawie uwazam ze bzdury wypisujesz
    ....no ale jednak Ty wiesz wiecej niz innym sie wydaje,niech tak zostanie.

    pozdrawiam

    PS.nie zasmiecam tego watku :) to tylko odpowiedz na twoje wpisy

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz proponuję szanownym użytkownikom, wymieniającym na ostro swoje poglądy w ostatnich wpisach, aby sami ocenili ile treść ich wpisów ma wspólnego z tematem naszych żużlowców. Panowie, dajcie spokój. Jakie to ma znaczenie, kto napisał książkę, kto kogo zna? Żadne!!! Więc piszcie na temat i nie wygłupiajcie się, jak macie ochotę dyskutować ze sobą a nie na temat to przejdźcie na GG albo jakiegoś czata i po sprawie. Pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za - forum to nie jest miejsce na rozstrzyganie takich konfliktów. Co do "klęski urodzaju" o której pisałem wcześniej, to chodzi o to, że jest siedmiu seniorów do obsadzenia czterech miejsc. Ktoś może powiedzieć, że im więcej zawodników tym większe pole wyboru ale nie bądżmy dziećmi. Żaden z żużlowców nie podpisze kontraktu nie mając pewności że pojedzie choć w jednym wyścigu!!! Obecnie aż trzech seniorów nie mieści się w składzie, a przecież żeby zarobić trzeba jeździć. Nie ma się co łudzić, że będziemy mieli trzech oczekujących i nie ma takiej potrzeby. Jeden rezerwowy (ten dziewiąty ) nam wystarczy.
    Podsumowując jeszcze wątek seniora, to chce tylko powiedzieć, że niektórzy lubelscy kibice krórzy wypisują teksty "Piszcz w Lublinie" i temu podobne ROBICIE LUBLINOWI NIEDŹWIEDZIĄ PRZYSŁUGE!!!. Chcecie się popisać rewelacjami zasłyszanymi na podwórku, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji - a te są bardzo poważne. Jeżeli nie chcecie zaszkodzić swojemu klubowi polecam trochę zimnej wody na głowę i odrobinę cierpliwości.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Motorlublin

    Zdaje sie, ze nie bardzo rozumiesz co sie do Ciebie pisze.... Ja nie mam do Mordela awersji, jak np trener...Poza tym ja znam dobrze Jurka, sadze ze mam z nim nie gorszy kontakt niz ty, ale nie mam zamiaru pisac kiedy to ostatnio z nim rozmawialem...Znam wszystkie sprawy zwiazane z zaleglosciami dla niego itp...Nie o to chodzi...Ale widze ze nadal nie zdajesz sobie sprawy, ze swoje sprawy Jurek powinien sam zalatwiac rozmawiajac po mesku z kims, kto ma wplyw na to, co sie dzieje w klubie. Bo chocbys byl jego najlepszym kolega, to wybacz, ale nie ty jestes strona do rozmow na linii Jurek-klub...Jestes zwyklym pismakiem, ktoremu wydaje sie, ze jego opinie musza byc respektowane przez wszystkich, i jak taki Siwek mial czelnosc cie nie posluchac?....Buhaha....
    Troche wiecej samokrytyki.... A twoja ksiazke czytalem, i nawet wydala mi sie dosc ciekawa...Ale sposob w jaki wypowiadasz sie na forum sprawia, ze mam wrazenie ze to nie ta sama osoba pisala....

    Ale ja tez wyrazam tylko moja subiektywna opinie...Kazdemu wolno.Od tego jest forum...

    Pozdrawiam...

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Liberty i SP33DW4Y_F4N

    Nie mam zamiaru dalej polemizowac z Waszymi osobistymi poglądami.
    TEN temat nie dotyczy Jerzego Mordela i kończę wypowiedzi w tej kwestii. Osoba która napisała książkę i która to teraz pisze jest tym samym człowiekiem. WIdocznie kiepsko mnie znasz (Liberty).
    Nie mam zamiaru ciągnąc tej żenującej dyskusji na forum.
    Jeśli chcecie obaj dyskutowac to czekam na WASZE mejle podpisane imieniem i nazwiskiem.
    POZDRAWIAM:)
    Maciej Maj


  38. Powrót do góry    #173
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do United_Fans_Of_Speedway...
    sproboje w skrocie wyjasnic Ci co ta dyskusja ma wspolnego z tematem watku,jesli tego nie zauwazyles....o ile sie nie myle to temat brzmi "Darek Sledz i Tomasz Piszcz w Lublinie!!!!!!!!!!!! " jesli przejrzysz watek to zauwazysz ze MOTORLUBLIN podal, moim zdaniem nieprawdziwe informacje i opinie na temat zawodnika wymienionego w temacie watku. Zakladajac ze jednak Piszcz bedzie startowal w lublinie,czy takie nieprawdziwe informacje pomagaja czy szkodza zawodnikowi ???? a jak szkodza zawodnikowi to czy pomagaja druzynie??? sam sobie odpowiedz...a moze komus specjalnie na tym zalezy....a poczym poznajesz ze dyskuja jest ostra??? przeciez nie rzucamy miesem i nie obrazamy sie....dyskusja nie jest tez o ksiazce i o znajomosciach

    Do MOTORLUBLIN
    Dlaczego uwazasz ta dyskuje za zenujaca??? zenujace jest to co uprawiasz....rozpoczales ta dyskusje wypisujac bzdury na publicznym forum wiec nie widze powodu dlaczego mieli bysmy uciekac z niego...szkoda ze nadal unikasz konkretnych odpowiedzi.

    ps.mam prawo do swojej prywatnosci i z tego skorzystam .....i tym sposobem daje Ci latwy powod zeby powiedziec ze nie bedziesz dyskutowal z anonimem

    Do Gelo
    "kleska urodzaju" to calkiem dobra rzecz w zespole,sa przeciez (odpukac) kontuzje,a i rywalizacja o miejsce w skladzie wieksza a nie wedlug zasady "czy sie stoi czy sie lezy miejsce w skladzie sie nalezy" ;) ...zuzlowiec ktory "niema pewności że pojedzie choć w jednym wyścigu!!!" widocznie nie jest dosc dobry zeby w nim jechac.

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Do Gelo
    "kleska urodzaju" to calkiem dobra rzecz w zespole,sa przeciez (odpukac) kontuzje,a i rywalizacja o miejsce w skladzie wieksza a nie wedlug zasady "czy sie stoi czy sie lezy miejsce w skladzie sie nalezy" ;) ...zuzlowiec ktory "niema pewności że pojedzie choć w jednym wyścigu!!!" widocznie nie jest dosc dobry zeby w nim jechac.
    [/quote]

    nie presadzaj tak , popatrz na Apatora w tym roku , brak miejsca w sqadzie = konflikty !!

  40. Powrót do góry    #175
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Gelo
    "kleska urodzaju" to calkiem dobra rzecz w zespole,sa przeciez (odpukac) kontuzje,a i rywalizacja o miejsce w skladzie wieksza a nie wedlug zasady "czy sie stoi czy sie lezy miejsce w skladzie sie nalezy" ;) ...zuzlowiec ktory "niema pewności że pojedzie choć w jednym wyścigu!!!" widocznie nie jest dosc dobry zeby w nim jechac.
    nie przesadzaj tak, popatrz na Apatora w tym roku , brak miejsca w sqadzie = konflikty !![/quote]

    nie przesadzam tak :), popatrz na Polonie Bydgoszcze z koncowki sezonu gdy Gollob i Protas rozwalili sie na Zlotym Kasku....konflikty w Apatorze?? zawsze moze byc konflikt gdy ktos uwaza ze jest lepszy a mimo to nie jest wystawiany przez trenera...skoro w Apatorze zawsze jezdzili ci najlepsi ;) to skad ten konflikt???

  41. Powrót do góry    #176
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Tu niechodzi do konca o to ze w Apatorze bylo za duzo zawodnikow, wystarczy popatrzec na 2001r., gdzie atmosfera byla bardzo dobra. Konflikty w 2002r. wziely sie z tego ze trener nie przestrzegal ustalonych wczesniej zasad, tzn. z najslabszy nie jedzie. Wiele razy na sile wpychal on Sawine mimo ze ten wczesniej zawodzil na calej linii. Wystarczy przypomniec mecz w Bydgoszczy gdzie pojechal Sawina, a nie mial prawa jechac(poprzedni mecz kompletnie zawalil), mial wtedy jechac Mirek Kowalik. Trener zasugerowal sie jednak wystepem Roberta w finale MPPK we Wroclawiu. Tylko to byl jego blad bo Sawina zawsze swietnie wypada we Wrocku, wykrecil on tam rowniez swoj najlepszy ligowy wystep w 2002r. Ile punktow w derbach zrobil Sawina wszyscy wiedza, i wlasnie po tym meczu Kowalik zaczal glosno wyrazac swoje niezadowolenie. Powtarzam gdyby byla zachowana zasada uchwalona jeszcze przed sezonem to wszyscy by sie najezdzili i nie byloby tych wszystkich niepotrzebnych zgrzytow.
    Pozdrawiam
    Marcin

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Tu niechodzi do konca o to ze w Apatorze bylo za duzo zawodnikow, wystarczy popatrzec na 2001r., gdzie atmosfera byla bardzo dobra. Konflikty w 2002r. wziely sie z tego ze trener nie przestrzegal ustalonych wczesniej zasad, tzn. z najslabszy nie jedzie. Wiele razy na sile wpychal on Sawine mimo ze ten wczesniej zawodzil na calej linii. Wystarczy przypomniec mecz w Bydgoszczy gdzie pojechal Sawina, a nie mial prawa jechac(poprzedni mecz kompletnie zawalil), mial wtedy jechac Mirek Kowalik. Trener zasugerowal sie jednak wystepem Roberta w finale MPPK we Wroclawiu. Tylko to byl jego blad bo Sawina zawsze swietnie wypada we Wrocku, wykrecil on tam rowniez swoj najlepszy ligowy wystep w 2002r. Ile punktow w derbach zrobil Sawina wszyscy wiedza, i wlasnie po tym meczu Kowalik zaczal glosno wyrazac swoje niezadowolenie. Powtarzam gdyby byla zachowana zasada uchwalona jeszcze przed sezonem to wszyscy by sie najezdzili i nie byloby tych wszystkich niepotrzebnych zgrzytow.
    no tak , ale kto powiedział że w Motorze nie będzie sqad ustalany inaczej niż tego by sobie inni chcieli ? Jeśli jakiś tam zawodnik mimo chęci i umiejętności nie będzie jeżdził bo inny może sie w końcu obudzić to będzie tak samo i nie mówcie że tak nie będzie bo tego nie wiecie !

    POZDRAWIAM

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszystko jasne...

    Prawdopodobnie w środę lub czwartek zostanie oficjalnie zaprezentowany skład drużyny TŻ Sipma Lublin na sezon 2003.
    Wszystko wskazuje, ze będzie wyglądał następująco:
    Janusz Stachyra
    Dariusz Śledź
    Grzegorz Knapp
    Tomasz Piszcz
    Team DJJM – Daniel Jeleniewski & Jerzy Mordel
    Dawid Stachyra

    oraz
    Richardsson
    Andersen
    Stefani

    Są to nazwiska, które powinny zagwarantować skuteczną walkę o pierwszą czwórkę w pierwszoligowej tabeli.

    www.motor.lublin.pl


  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znam życie, to prezentacja drużyny rozpocznie się w środę o godzinie 10:00, czyli w tym samym czasie co mój egzamin z informatyki :)

    Zgadza się, że walka będzie o pierwszą czwórkę, ale nie sądzę, żeby o coś więcej.


    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie sroda o 12
    mialo byc dwa tygodnie od czasu ostatniej
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •