Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 203

Wątek: Darek Sledz i Tomasz Piszcz w Lublinie!

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje kibicom z lublina.w nowym sezonie bedziecie ogladac Tomka Piszcza ktory podpisal u was kontrakt.Szkoda ze ten bojowy zawodnik nie zostal w gdansku,bedzie on dla was duzym wzmocnieniem.mysle ze bedzie lepszy od Knapa.pozdrawiam kibicow z Lublina.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkim krzykaczom proponuję stworzyć temat zatytułowany "Wojna kibiców" i tam się kłócić a nie obrażać nawzajem. Panowie! Jak dotąd speedway jako jedna z nielicznych dyscyplin słynął z kibiców umiejących wyjątkowo kulturalnie i sportowo dopingować swoich ulubieńców a to wszystko, co tutaj wypisujecie jest tego zaprzeczeniem. Proponuję co niektórym wybrać się na małą wycieczkę po rozum do głowy... Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych sympatyków żużla w całej Polsce.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiać mi się chce jak czytam co niektóre posty na temat Śledzia,jedno musze przyznać to bardzo sympatyczny i koleżeński człowiek,ale sympatią punktów się nie zdobywa i tego zawodnika na dobrą jazdę już nie stac!Podkreślam DOBRĄ,nie mówię tu o zdobywaniu w meczu 5-6 punktów a i to prawdopodobnie będzie sprawiało rybce problem,i jeżeli to ma być wzmocnienie które pomoże wam w awansie do e-ligi to my na przyszły sezon kontraktujemy Egona Skupienia i Tudzieża.
    Życze powodzenia i pozdrawiam!!!


  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O formę i umiejętności Darka możesz być spokojny szanowny Wojtku eRKaeMie.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wdaję się w dyskusje na niskim poziomie rozpoczętym przez kolegę, który pomylił trochę miasta. Chcę tylko powiedzieć, żebyście (fani z Rybnika) jadąc do Lublina pchnęli się przez Kraków - po drodze będziecie przejeżdzać przez niejaki Pacanów (a tak na marginesie lepiej mieć w plastronie swój herb niż z sardynki czy szprotki robić rekina). Kania znowu mnie rozśmieszyłeś - Gniezno ma lepszy skład??? od kogo - chyba od Śląska Świętochłowice. W Lublinie w obecnym składzie nie zrobią 35 punktów. Rzeszów - zgoda, ale też do pokonania (u siebie).

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedno jest pewne każdej dróżnynie która przyjedzie do "KOZIEGO GRODU" będzie bardzo ciężko wywieść 2pkt.Jeśli zakontraktujemy jeszcze Tomka Piszcza który na naszym toże czuje się bardzo pewnie to było by super!!.Podobno Dera ma iść do Grudziondza ale zobaczymy jak to się wszystko ułoży.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, wyluzujcie! To przecież tylko sport a niektórzy prowadzą dyskusje jak przedszkolaki o ulubioną zabawkę wszystkich.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiać mi się chce jak czytam co niektóre posty na temat Śledzia,jedno musze przyznać to bardzo sympatyczny i koleżeński człowiek,ale sympatią punktów się nie zdobywa i tego zawodnika na dobrą jazdę już nie stac!Podkreślam DOBRĄ,nie mówię tu o zdobywaniu w meczu 5-6 punktów a i to prawdopodobnie będzie sprawiało rybce problem,i jeżeli to ma być wzmocnienie które pomoże wam w awansie do e-ligi to my na przyszły sezon kontraktujemy Egona Skupienia i Tudzieża.
    Życze powodzenia i pozdrawiam!!!

    nie wiem co wy macie do Sledzia, to ze sie u was nie sprawdzil? no coz mial gorszu sezon... niezapominaljmy ze ma 3! zlote medale DMP z Sparta, 1 srebrny z Lublinem... Jezdzil takze w GP gdzie sie niezle pokazal...


    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie miał nic przeciwko gdyby Śledź jeździł u nas tak jak w Rybniku. Zawalił baraże z Unią - to fakt ale w sezonie spisywał się bardzo dobrze - średnia meczowa ok.10 punktów, ksm ok. 2 pkt. Zdaje się, że w sezonie 2002 żaden krajowiec RKM nie uzyskał lepszego wyniku, więc nie wiem skąd te drwiny.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie miał nic przeciwko gdyby Śledź jeździł u nas tak jak w Rybniku. Zawalił baraże z Unią - to fakt ale w sezonie spisywał się bardzo dobrze - średnia meczowa powyżej 10 punktów, ksm powyżej 2 pkt. Zdaje się, że w sezonie 2002 żaden krajowiec RKM nie uzyskał lepszego wyniku, więc nie wiem skąd te drwiny.
    Gelo, kiedy Śledź miał taką średnią??? O ile pamiętam to Śledziu robił u nas około 6-8 punktów. W porywach zdarzało mu się 11.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie miał nic przeciwko gdyby Śledź jeździł u nas tak jak w Rybniku. Zawalił baraże z Unią - to fakt ale w sezonie spisywał się bardzo dobrze - średnia meczowa powyżej 10 punktów, ksm powyżej 2 pkt. Zdaje się, że w sezonie 2002 żaden krajowiec RKM nie uzyskał lepszego wyniku, więc nie wiem skąd te drwiny.
    Gelo, kiedy Śledź miał taką średnią??? O ile pamiętam to Śledziu robił u nas około 6-8 punktów. W porywach zdarzało mu się 11.
    Oblicz sobie - bez barażu z Unią gdzie zdobył 1 punkt w dwóch meczach i bez meczu w Rzeszowie w playoffach (nie mam danych) zdobył 133 punkty z bonusami w 70 wyścigach - średnią 1,9 i 9.5 pkt./mecz. Na 14 meczów 5 razy zdobywał powyżej 10 pkt, 3 razy po 9, dwa razy 8 i 7 i TYLKO RAZ 6 pkt.

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gelo opanuj się!!!

    Kania znowu mnie rozśmieszyłeś - Gniezno ma lepszy skład??? od kogo - chyba od Śląska Świętochłowice. W Lublinie w obecnym składzie nie zrobią 35 punktów. Rzeszów - zgoda, ale też do pokonania (u siebie).
    A żeby do was przyjechało Gniezno i złojiło wam dupsko skoro taki mądry jesteś!!![/b]

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo

    Najpierw o tym poście wyżej. Tak nadal uważam, że Gniezno jeżeli będzie miało taki skład jak w zeszłym sezonie bez Cegły oczywiściem to ma lepszy skład od MOTORU.

    W innym wątku napisałeś :

    No właśnie nikt nie mówi, a trochę to dziwne. Rybniccy kibice kpią ze Stachyry, Dery, bo są przekonani, że Węgrzyki, Chromiki, Szombierskie i Pawliczki to gwiazdy światowego formatu. Nie oszukujmy się - jedynym żużlowcem w RKM jest Pedersen, reszta to typowe pierwszoligowe cieniasy (jak w każdym klubie I ligi). Poziom krajowego rzutu jest podobny, a u siebie przeważnie się wygrywa. Rybniczanie bardzo się rozczarują. Opole też myślało, że poziom drugoligowy jest tak mizerny, że rozjadą WKM i zanim się obejrzeli spadli. Wiec nie ma co kpić z naszych "gwiazd", bo w Rybniku też ich nie ma.


    Sorki, że zapytam. Znasz sie na żużlu?? A może inaczej, czy obserwujesz tylko swoje podwórko żużlowe?? Bo z tego postu tak wynika. Bez urazy :)
    Po pierwsze Mariusz Węgrzyk zeszły sezon miał powiedzmy udany. Wcześniejszy dużo lepszy bo był 5 zawodnikiem IMP. Co do reszty cieniasów to przypomnę Ci, że Szombierski i Chromik to srebrni medaliści MMPPK (nie wiem cyz wiesz więc wyjaśniam Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych) poza tym te cieniasy to złoci medaliści MDMP (Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski). Pokaż mi inny klub z I-ligi, który ma takie osiągnięcia ?? Mówię o obecnej sytuacji panującej w I-lidze. Pokaż mi podobny rzut cieniasów w I-lidze jaki u nas jest !!! Sorki, ale nie pamiętam, możesz mi wymienić osiągnięcia waszych zawodników na arenie Polskiej ?? Skoro mówisz, że to typowe I-ligowe cieniasy jak w I-lidze. Śmiem twierdzić, że nigdy nie widziałeś tych zawodników na torze (głównie młodzieży) jak sobie radzą z innymi zawodnikami. Poza tym pewnie też nie wiesz, że Romanek przed kontuzją zdobył złoty medal w IMEJ ?? Po tej kontuzji, bardzo ciężekiej potrzebował prawie pół roku na rekonwalescencje, jednak jest już wszystko w porządku. Jeszcze raz powtórzę pokaż mi innych takich typowych cieniasów obecnie w I-lidze !!!!!
    Zaczyna mnie już to śmieszyć. Czy jedyną nieliczną osobą, znającą się na rzeczy musi być J_D ?? Widzę, że niektórzy nie interesują się żużlem jako sportem tylko zapatrzeni są na swoje podwórko !! Skąd u was ta pewność, że Śledź będzie w formie ???? Niektórzy zapewniają, że wszytko będzie ok. Co wy u wrózki byliście??? Śledź jest wielką niewiadomą i śmiem przypuszcać, że może mieć problemy w I-lidze w nadchodzącym sezonie. Jednak jak już pisałem to wielka niewiadoma i może mieć sezon życia !!!!
    pozdrawiam


    ...:: pozdROWienia ::...

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo

    Najpierw o tym poście wyżej. Tak nadal uważam, że Gniezno jeżeli będzie miało taki skład jak w zeszłym sezonie bez Cegły oczywiściem to ma lepszy skład od MOTORU.

    W innym wątku napisałeś :

    No właśnie nikt nie mówi, a trochę to dziwne. Rybniccy kibice kpią ze Stachyry, Dery, bo są przekonani, że Węgrzyki, Chromiki, Szombierskie i Pawliczki to gwiazdy światowego formatu. Nie oszukujmy się - jedynym żużlowcem w RKM jest Pedersen, reszta to typowe pierwszoligowe cieniasy (jak w każdym klubie I ligi). Poziom krajowego rzutu jest podobny, a u siebie przeważnie się wygrywa. Rybniczanie bardzo się rozczarują. Opole też myślało, że poziom drugoligowy jest tak mizerny, że rozjadą WKM i zanim się obejrzeli spadli. Wiec nie ma co kpić z naszych "gwiazd", bo w Rybniku też ich nie ma.


    Sorki, że zapytam. Znasz sie na żużlu?? A może inaczej, czy obserwujesz tylko swoje podwórko żużlowe?? Bo z tego postu tak wynika. Bez urazy :)
    Po pierwsze Mariusz Węgrzyk zeszły sezon miał powiedzmy udany. Wcześniejszy dużo lepszy bo był 5 zawodnikiem IMP. Co do reszty cieniasów to przypomnę Ci, że Szombierski i Chromik to srebrni medaliści MMPPK (nie wiem cyz wiesz więc wyjaśniam Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych) poza tym te cieniasy to złoci medaliści MDMP (Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski). Pokaż mi inny klub z I-ligi, który ma takie osiągnięcia ?? Mówię o obecnej sytuacji panującej w I-lidze. Pokaż mi podobny rzut cieniasów w I-lidze jaki u nas jest !!! Sorki, ale nie pamiętam, możesz mi wymienić osiągnięcia waszych zawodników na arenie Polskiej ?? Skoro mówisz, że to typowe I-ligowe cieniasy jak w I-lidze. Śmiem twierdzić, że nigdy nie widziałeś tych zawodników na torze (głównie młodzieży) jak sobie radzą z innymi zawodnikami. Poza tym pewnie też nie wiesz, że Romanek przed kontuzją zdobył złoty medal w IMEJ ?? Po tej kontuzji, bardzo ciężekiej potrzebował prawie pół roku na rekonwalescencje, jednak jest już wszystko w porządku. Jeszcze raz powtórzę pokaż mi innych takich typowych cieniasów obecnie w I-lidze !!!!!
    Zaczyna mnie już to śmieszyć. Czy jedyną nieliczną osobą, znającą się na rzeczy musi być J_D ?? Widzę, że niektórzy nie interesują się żużlem jako sportem tylko zapatrzeni są na swoje podwórko !! Skąd u was ta pewność, że Śledź będzie w formie ???? Niektórzy zapewniają, że wszytko będzie ok. Co wy u wrózki byliście??? Śledź jest wielką niewiadomą i śmiem przypuszcać, że może mieć problemy w I-lidze w nadchodzącym sezonie. Jednak jak już pisałem to wielka niewiadoma i może mieć sezon życia !!!!
    pozdrawiam
    Oczywiście w ogóle nie znam się na żużlu, śledzę ten sport tylko od 25 lat. Co do waszej młodzieży, to nie tak dawno była u nas runda MDMP i żaden z Waszych asów nie powalił kibiców na kolana, ani jazdą a tym bardziej czasami. Szombierski trochę pokazał i to wszystko. Z Lipniackim mogli wygrywać ale czy na seniorów to wystarczy - mam wątpliwości. Widzę, że ci którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem nie znają się na żużlu - ciekawa teoria. Co do sukcesów żużlowców to nawet nie podejmuję tematu - powiem tylko że jeżdzący obecnie w Lublinie zawodnicy Mordel, Stachyra, czy Śledź byli przed laty czołowymi ligowcami, zdobywali medale mistrzostw Polski a jak było w Złotym Kasku roku każdy wie - Sledź przed Mordelem (po barażu - a czwarty był Kępa wtedy Polonia)).

  15. Powrót do góry    #105
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Tomasz Piszcz będzie dużym wzmocnieniem dla zespołu lubelskiego. Co do Śledzia to jest to wielka niewiadoma. Kiedy jeździł w Rybniku to nie błyszczał, później roczna przerwa. Może być mu ciężko, zwłaszcza na początku sezonu, w pierwszych spotkaniach nie będzie jeszcze wjeżdżony. A co do miejsca, które może zająć Lublin to myślę, że będzie to walka o pierwszą czwórkę. Na pewno nie powinniście się martwić o utrzymanie.

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Nie obchodzi mnie to kto jaki był kiedyś !!!
    Ważne jest to jak jest teraz, a Ty nie potrafisz chyba tego dostrzec. Weź na blachę miniony sezon !! Nie to co było kilka czy kilkanaście lat temu. To może my zbudujemy skład oparty na Korbelu braciach Skupniach Heńku Bemie bo oni mieli takie wielkie sukcesy. Nie o to chodzi. A co do powalania jazdą, ważny jest wynik a nie powalanie jazdą :):)

    Mam nadzieję, że mi napiszesz jaki klub w I-lidze ma jeszcze takich cieniasów jak Rybnik w postaci Wegrzyków, Szombierskich, Chromików i Romanków, bo naprawdę jestem niemiłosiernie ciekawy. Tymbardziej, że Chromik i Szumina przez Karlssonów prawie cały sezon siedzieli na ławie i brakowało im trochę objeżdżenia.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już spieszę - Stachyra, Trumiński, Dera, Mordel, Śledź, Piszcz to są nasze "cieniasy" antidotum na RKM. Nie licytujmy się kto jest lepszy, bo ja wiem swoje a Ty swoje. Bierzesz pod uwagę teraźniejszość - masz prawo - tylko weź pod uwagę w jakiej obsadzie są rozgrywane imprezy w których Wasi juniorzy zajmowali czołowe miejsca (typu mistrzostwa Europy). TŻ nie ma juniorów ale za to każdy z naszych pięciu seniorów jest w stanie wygrać z każdym zawodnikiem I ligi - oczywiście teoretycznie, bo zaraz się przyczepisz, że widzę tylko koniec własnego nosa czy coś takiego. Denerwuje mnie tylko, że niektóre wypowiedzi fanów RKM (akurat Ciebie to nie dotyczy) wyśmiewają naszych żużlowców, a u Was naprawdę poza Pedersenem nie ma żadnego zawodnika, którego nasi mogliby się obawiać. Mieliście jeszcze Karlsssona tak jak my kiedyś Hansika i na tym skończył się żużel przez duże "Ż".

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to prawda, że nie ma żadnego zawodnika, którego mogliby się obawiać wasi zawodnicy, bo jak już się przekonałem nawet Karlików niektórzy objeżdżali u siebie. Jednak nie spodobało mi się słowo cieniasy bo Ci zawodnicy stoją w odpowiednim szeregu. Poza tym wiem w jakiej obsadzie są rozgrywane zawody młodzieżowe, jednak młodzież według mnie będzie dużym atutem z tego względu, że wraca 7 bieg młodzieżowy. Poza tym pamiętaj, że porażka jest wkalkulowana, ja osobiście obstawiam wynik na styku 30 marca z lekką przewagą ROW :). Jedyne co mnie martwi, to że na rewnż będziemy czekali do końca rozgrywek. Bo dopiero przed play-off dowiemy się kto był w tym dwumeczu lepszą ekipą. Ja wam życzę miłych meczy i oby wasi zawodnicy wytrzymali kondycyjnie i jeździli bez kontuzji.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja niewiem czemu kibice z Rybnika tak sie wszystkiego czepiaja my mamy niezly sklad i naprawde niemamy sie czego wstydzic ,niema sensu porownywac poszczegolnych zawodnikow moim zdaniem wszystko rostrzygnie sie na torze a nie na forum ,Rkm to dobra druzyna 1ligowa bedaca zawsze w czolowce ,my zas czekalismy kilka lat zeby wkoncu dobic do 1ligi ,teraz jestemy i mam nadzieje ze nas zespol bedzie rownorzednym rywalem dla Rybnika jak i dla pozostalych zespolow :)

    pzdr wszystkich fanow zuzla!!!!

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez sensu są te wasze kłótnie, przyjdzie jeszcze na nie czas tuż przed bezpośrednim meczem, kiedy wiadomo będzie, w jakich składach obydwie ekipy będą jeździć...

    Dziwie się też temu hurraoptymizmowi kibiców z Lublina:) Faktycznie dawno już nie mieliście tak mocnego składu ale nie zapominajcie, że inne ekipy też szykują mocne składy i póki co nie byłbym taki pewien, że Lublin TAK ŁATWO poradzi sobie ze wzmocnionym Karlssonem Tarnowem, wzmocnionym Kuciapą Rzeszowem, mimo wszystko chyba silnym Startem Gniezno czy bardzo mocnym Rybnikiem z Węgrzykiem, Pedersenem, Szombierskim, Poważnym, Chromikiem i Romankiem...
    A nie wiadomo jeszcze jak będzie w Warszawie skład wyglądał więn naprawdę radze się wstrzymać z tym hasłem "ekstraliga 2004 w Lublinie".

    Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Oczywiście w ogóle nie znam się na żużlu, śledzę ten sport tylko od 25 lat. Co do waszej młodzieży, to nie tak dawno była u nas runda MDMP i żaden z Waszych asów nie powalił kibiców na kolana, ani jazdą a tym bardziej czasami. Szombierski trochę pokazał i to wszystko. Z Lipniackim mogli wygrywać ale czy na seniorów to wystarczy - mam wątpliwości. Widzę, że ci którzy nie zgadzają się z Twoim zdaniem nie znają się na żużlu - ciekawa teoria. Co do sukcesów żużlowców to nawet nie podejmuję tematu - powiem tylko że jeżdzący obecnie w Lublinie zawodnicy Mordel, Stachyra, czy Śledź byli przed laty czołowymi ligowcami, zdobywali medale mistrzostw Polski a jak było w Złotym Kasku roku każdy wie - Sledź przed Mordelem (po barażu - a czwarty był Kępa wtedy Polonia)).
    mówiłeś ostatnio że masz 28 lat , a obserwujesz żużel od 25... sorki ale mając 3 lata albo i 5 za dużo nie widziałeś - to tylko tak na marginesie. A po za tym wątek jest o Śledziu i o Piszczu - a nie o wojnie kto jest silniejszy !

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm co do tego hasla to jest poronione ,napewno kazdy by chcial tego ale jest to malo realne ja mysle ze jezeli caly zespol bedzie rowno jezdzil jest szansa na pierwsza czworke

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich opanujcie sie!!!!!!!Okaze sie po 30 ktora druzyna jest lepsza.Cierpliwosci !!!!!!!!mnie tez juz skreca !!!!!!!!!!!!

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że w następnych postach zarówno kibice z Rybnika jak i z Lublina wykażą więcej wyrachowania.

    Yaro
    Tak gwoli wyjaśnienia. Która drużyna jest lepsza nie okaże się 30 marca, tylko podczas rewanżu u nas w Rybniku. Bo według mnie trzeba wypaść lepiej w dwumeczu. Chociaż może być tak, że Rybnik wygra w Lublinie a Lublin w Rybniku :):). Wszystkiego się można spodziewać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, spokojnie, to tylko sport a nie konflikt USA - IRAK. Proponuję wszystkim troszeczkę chłodnej kalkulacji. Wynik spotkania w Lublinie jest sprawą otwartą i nie ma sensu się licytować kto wygra. Ktoś zauważył, że istotny jest wynik osiągnięty w dwumeczu i ma rację. Jedna wygrana u siebie nie załatwia sprawy.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A poza tym ten temat dotyczy ewentualnego transferu Darka Śledzia i Tomka Piszcza a nie spotkania mającego odbyć się 30 marca.

  27. Powrót do góry    #117
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Sledz juz w Lublinie

    Przed chwilą Dariusz Śledź> podpisał konkrakt z TŻ Lublin. Tym samym Śledź wraca do klubu, w którym rozpoczynał sportową karierę. To właśnie z „Rybką” w składzie lublinianie odnieśli największy sukces w historii zdobywając srebrny medal mistrzostw Polski w roku 1991. W następnym sezonie Śledź zasilił wrocławską Spartę, w barwach, której odnosił największe sukcesy.
    za przegladem zuzlowym
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Darek już oficjalnie koziołkiem:) Bardzo lubię tego zawodnika i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowych (starych) barwach, a kibicom lubelskim pociechy z Rybki:)

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo,brawo!!Gratuluje udanego transferu!!!Darek Śledz to czołowy zawodnik polskiego żużla.Z tym zawodnikiem ekstraklasa murowana!!!;););)
    Panowie i Panie!Darek śledz to jest historia polskiego żużla.Napalacie się na niego jak szczerbaty na orzechy.O tym ile jest warta rybka zwana darkiem przekonamy się w trakcie sezonu.Narazie ten zawodnik to jest jeden wielki ...?
    pozdrawiam!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przed chwilą przeczytałem tą informacje na przeglądzie.
    Uważam, że Śledź jest dużym wzmocnieniem Lublinian, ale mimo wszystko choć życzę wam najlepiej raczej nie uda się awansować do ekstraligi. Bo z sezonu na sezon przejść 2 ligi to by była nie lada sztuka. Myślę, że pierwsza czwórka jest w zasięgu ręki.
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i Sledzia juz mamy a jak sie ma sprawa z Piszczem?????

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i Sledzia juz mamy a jak sie ma sprawa z Piszczem?????
    Powiedzmy, że nie ma tematu. Mars nie pytaj o to, bo milczenie jest złotem. Będzie jeszcze jeden senior i to powinno Ci wystarczyć.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z piszczem jak narazie nic nie wiadomo
    ale za 2 tyg. kontrakt ma podpisac nowy zawdnik

    pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Konferencja


    Dziś w siedzibie SIPMY S.A. kontrakt podpisał wychowanek Motoru Lublin Dariusz Śledź. Po jedenastu sezonach wychowanek trenera Witolda Zwierzchowskiego znów będzie jeździł z Koziołkiem na plastronie!!!
    Stara Gwardia wraca nad Bystrzycę...Z jakim skutkiem? Czas pokaże.
    Jeśli chodzi o Tomasza Piszcza to wszystko wskazuje,ze gdański jod mu bardzo zaszkodził! Gra na zwłokę i robi wszystko aby zwodzić lubelski klub.
    Widocznie jego "uraz" do Lublina trwa nadal i Całkowicie nie ufa tutejszym działaczom żądając róznych zabepieczeń...
    Nietety "Gwiazdeczka" może się zagalopowac w swych wielkich oczekiwanich...a z niewolnika nie ma robotnika.
    Jescze dziś po godz. 20,00 tylko na na stronie www.motor.lublin.pl wywiad z Dariuszem Śledziem oraz zdjęcia z konferencji prasowej.

    www.motor.lublin.pl

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale masa czekalem na sledzika 12 a tu mi spad z nieba a piszcz to będzie zawodnik w koncu mamy ekipe tz awans moj kochany do 30 marca

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piszcz u mnie jest kompletnie skreslony za swoje zachowanie.sa zawodnicy ktorym naprawde strasznie nie placa .on przegiol.jak dla mnie moze go nie byc w lublinie

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mnie to cieszy w koncu extraklasa

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piszcz u mnie jest kompletnie skreslony za swoje zachowanie.sa zawodnicy ktorym naprawde strasznie nie placa .on przegiol.jak dla mnie moze go nie byc w lublinie
    to prawda ,przegina i to bardzo !!!

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    od prezesa
    prezes cie okłamał ? podobno max3 od niego miałeś ten nius. I co teraz ? kto świrował ?

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo mnie to cieszy w koncu extraklasa
    spokojnie !!!,jeszcze sie sezon nie zaczal a ty juz wypisujesz ze wkoncu ekstralasa ;licz sie z tym ze sa jeszcze inne druzyny np(Rybnik,Tarnow,Rzeszow i niemozna zapominac o Gnieznie i niewiadomo jeszcze co z Warszawa,Gorzowem i Rawiczem


  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nie powinni zatrudniać Piszcza mogli by poszukać innego zawodnika bo jak już by zatrudnili Piszcza jakoś bym się na niego dziwnie patrzył myśle że i inni kibice też :)

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od prezesa
    prezes cie okłamał ? podobno max3 od niego miałeś ten nius. I co teraz ? kto świrował ?
    niekoniecznie go oklamal Piszcz jescze nigdzie nie podpisal,moze przyjdzie do Lublina,moze wkoncu sie zdecyduje ale moim zdaniem nikt go niebedzie prosil zeby unas jezdzil

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .
    Jescze dziś po godz. 20,00 tylko na na stronie www.motor.lublin.pl wywiad z Dariuszem Śledziem oraz zdjęcia z konferencji prasowej.

    www.motor.lublin.pl
    nie tylko:)
    jak dobrze pojdzie, dzis wieczorem a najpozniej jutro troszke zdjec pojawi sie na forum lubelskim www.zuzel.info

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do kibica z Gdanska Piszcz bedzie u nas jezdzil ,wszystko uzgodnil i odpowiada mu nasza oferta ,moze jeszcze podpisu nie zlozyl ale moge sie mylic ,nasi dzialacze mowia ,ze Piszcza oglosza za 10 dni
    a tak pozatym to Sledz podpisal kontrakt nie dzis tylko kilka dni






  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm dziwne
    to co oni niby dzis podpisaywali?
    mam na zdjeciach jak nie wierzysz ze podpisaywali:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •