Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 203

Wątek: Darek Sledz i Tomasz Piszcz w Lublinie!

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam za szyk ostatniego zdania, miało być oczywiście że "...życzę Wam jak najlepiej..." :)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadziuśśś!!!

    W poprzednim sezonie jakoś nie widziałem tego zmęczenia )
    Co ty za brednie wypisujesz człowieku!!! Nie dziwota ze nie wida bylo zmeczenia jak jezdziliscie co 2 tydzien a czasami i zadziej jak sie jakas przerwa w rozgrywkach trafila to Stachyra i reszta dziadkow miala czas na podleczenie korzonkow:P
    A w I lidze jezdzi sie co tydzien wiec nie mow ze moga nie czuc cie wypaleni w polowie sezonu!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poza Stachyra to nie ma zadnych dziadkow po wszyscy sa w takim wieku ze spokojnie moga jezdzic;)


    pozdrawiam

    ps.pozatym Stachyra chyba cos wspominal ze bedzie jezdzil tylko u siebei wyjazdy sobei odpuszcza... nie dziwie sie mu obecnie mamy kogo poslac na zastepstwo;)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    z Piszczem to wielka plotka - w środę na pewno go nie będzie na konferencji!!!!!!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a pro po Dziadków to Huszcza jest o 3 lata starszy od Stachyry, co nie przeszkadzało mu być lepszym o 4 pozycje od najlepszego Rybniczanina 10 do 14(Szombierski).Huszcza potrafił to dlaczego Stachyra ma nie móc? Śledź,Mordel - po 34lata, a ile ma Gollob? Czy nie przypadkiem coś koło tego? A może Gollob to też Dziadek i w dodatku kiepski? Dera 28lat - bez komentarza.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszcz i Sledz narazie nie w Lublinie!!!!
    Jak podaje TZ ani Piszcz a tymbardziej Sledz nie podpisali jeszcze kontraktow w Pacanowie!!!!
    Pan Siwek stwierdzil iz nie jest prawda jakoby ta dwojka podpisala kontrakty!!!

    Tak wiec panowie poczekajcie z ta E-LIGA!!!!!

    Po pierwszym meczu przekonacie sie gdzie wasze miejsce w szeregu!!!!


    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "" Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że Tomasz Piszcz i Dariusz Śledź są już zawodnikami TŻ Lublin. Jak się okazuje, nie jest ona prawdziwa. - "Rozmawiamy z wieloma zawodnikami, w tym także z wymienioną dwójką, ale nie jest prawdą jakoby podpisali kontrakty w Lublinie. Nie potrafię na razie powiedzieć, czy będą u nas startowali" - skomentował tę informację dyrektor TŻ Lublin Jarosław Siwek. ""

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublinianie myśleli o extralidze a tu nawet nie podpisali z Piszczem jak i Śledziem, narazie dla mnie to jesteście w pierwszej czwórce oczywiście jak powalczycie!!!
    Jeszcze tylko 74 dni i zobaczymy kto jest lepszy!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozecie wiezyc lub nie w Srode sie dowiecie , mozecie z drogiej strony na to popatrzec na pewno bedzie to dwojka zawodnikow czyli kto (drabik Dobrucki)lub (przygodzki KowALSKI) nie to bedzie Piszcz I Sledz wiem tylko ,ze Piszcz mial dwie oferty z Pila i z Lublinem i wybral Lublin, moze nie potrzebnie do pisalem ,moglem poczekaj do srody ale za pozno moja informacja nie pochodzi od byle kogo

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby było tak jak mówisz max3.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że Tomasz Piszcz i Dariusz Śledź są już zawodnikami TŻ Lublin. Jak się okazuje, nie jest ona prawdziwa. - "Rozmawiamy z wieloma zawodnikami, w tym także z wymienioną dwójką, ale nie jest prawdą jakoby podpisali kontrakty w Lublinie. Nie potrafię na razie powiedzieć, czy będą u nas startowali" - skomentował tę informację dyrektor TŻ Lublin Jarosław Siwek.
    Za Przeglądem Żużlowym

    Tak więc jeszcze nic nie wiadomo a tu już taka euforia. Pożyjemy zobaczymy, narazie nie popadał bym w zbyt duży optymizm:)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja juz sie cieszylem :(

    ehhh....

    to czekamy dalej

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypuszczałem, że tak będzie... ;)

    Pozdrawiam kibiców lubelskich i jednocześnie proponuje człowiekowi, który założył ten wątek, żeby najpierw się zastanowił, przed umieszczeniem tak ważnej informacji, czy oby na pewno się nie pośpieszył... :)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze nie potrzebnie to wiadomosc podalem wczoraj ale tak mi powiedziala wazna osoba w klubie ,ze na 100 procent a kibicu z Gdanska mozemy sie zalozyc jak to nie prawda to mnie banuja a jak prawda do ciebie co? a jesli sugerujecie sie tylko www.przegladzuzlowy .pl to mozecie sie troche pomylic przyklad z Loramem i wiele innych watkow . poczekamy do srody to zobaczymy ,przciez napisali ,ze dwocho nowych ma byc zawodnikow czyli kto ma zasilic zastanowcie sie

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noooooo to jesteśmy jedną nogą w e-lidze :)!!! już sie nie mogę doczekać pierwszego meczu!!!!! POZDRAWIAM
    Ho ho ho ho ho a może już tak dwoma nogami jesteście w e-lidze.
    No to widze że my walke o e-lige mamy z głowy ,bo Lublin wywalczy ją w cuglach i to pewnie bez porażki.......to ci pech ,no i poco sie było wzmacniac Warszawko,Rzeszowie,Rybniku teraz wszystko na nic,jedynie Gniezno dobrze na tym wyszło bo nikogo nie kupili.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Huszcza jest o 3 lata starszy od Stachyry
    Ty chyba nie porównujesz umiejętności obu tych panów bo stachyra nawet do pięt "Tomkowi" nie dostaje!!! A z tym golobem to ześ tak wyskoczył jak ja niemoge*!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze nie potrzebnie to wiadomosc podalem wczoraj ale tak mi powiedziala wazna osoba w klubie ,ze na 100 procent a kibicu z Gdanska mozemy sie zalozyc jak to nie prawda to mnie banuja a jak prawda do ciebie co? a jesli sugerujecie sie tylko www.przegladzuzlowy .pl to mozecie sie troche pomylic przyklad z Loramem i wiele innych watkow . poczekamy do srody to zobaczymy ,przciez napisali ,ze dwocho nowych ma byc zawodnikow czyli kto ma zasilic zastanowcie sie
    Nie wiem tylko o co chcesz się zakładać i po co?
    Pośpieszyłeś się stary tak czy owak. Jeżeli to co napisałeś w środę faktycznie okaże się prawdą to oki, ale nie zmienia to faktu, że dopiero wtedy powinien się ukazać taki temat:)
    A jeżeli się ten wątek nie potwierdzi, to ja nie będę Tobie nic udowadniał, bo nie mam w tym żadnego interesu. Na forum tylko nikt poważnie nie będzie Cię traktował, czego Ci jednak nie życzę:)

    Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, że koniec okresu transferowego wzbudza u niektórych niepotrzebna emocje;) Spokojnie...

    Byli już tacy, którzy pisali "Cegła w Zielonce", "Drabik na 99% w Rybniku" czy "Hampel we Wrocławiu"... Jeszcze nic w tych kwestiach nie wiadomo, a takie wpisy niczemu nie służą tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt na forum.

    A swoją drogą, żeby nie było że się uparłem na Maxa3, to mam nadzieje, że ten chociaż wątek się sprawdzi i nie będzie miał nowy formułowicz problemów (może być w końcu tak, jak ze Świstem w Zielonej Górze, gdzie Piotrek kontrakt podpisał jeszcze przed Okoniewskim, tylko działacze to trzymali w tajemnicy) ...

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, że koniec okresu transferowego wzbudza u niektórych niepotrzebna emocje;) Spokojnie...

    Byli już tacy, którzy pisali "Cegła w Zielonce", "Drabik na 99% w Rybniku" czy "Hampel we Wrocławiu"... Jeszcze nic w tych kwestiach nie wiadomo, a takie wpisy niczemu nie służą tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt na forum.

    A swoją drogą, żeby nie było że się uparłem na Maxa3, to mam nadzieje, że ten chociaż wątek się sprawdzi i nie będzie miał nowy formułowicz problemów (może być w końcu tak, jak ze Świstem w Zielonej Górze, gdzie Piotrek kontrakt podpisał jeszcze przed Okoniewskim, tylko działacze to trzymali w tajemnicy) ...
    O to właśnie chodzi - skład już jest gotowy...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Piszczem i Śledziem jeszcze nic nie wiadomo na 100% choć prawdą jest że rozmowy z tymi zawodnikami bliskie są finału. Z tego co mi wiadomo, w najbliższa środę ma odbyć się konferencja prasowa w Lublinie i wtedy ma ponoć dojść do prezentacji dwójki nowych żużlowców mających bronić barw lubelskiego TŻ w nadchodzącym sezonie. Może zatem rzeczywiście chodzi tu o Śledzia i Piszcza. Nie przesądzałbym jednak tego na 100%. Rynek transferowy nadal jest otwarty więc wszystkiego można się spodziewać. Gdyby jednak rzeczywiście doszło do transferu wymienionej dwójki zawodników do Lublina to przyznać trzeba, że TŻ dysponowałby bardzo silną ekipą z sukcesem mógłby walczyć o miejsca 1-4.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmm

    Mi też wydaje się drodzy forumowicze z Lublina,że nie bedzie tak gładziutko w tej lidze jak sobie myślicie.Mysle że koledzy z Rybnika mają duzo racji mówiąc abyście wstrzymali sie z tą e-ligą.A co się tyczy składów to nawet gdyby podpisali Śledziu i Piszcz,to ROW jest silniejszy w kazdym punkcie drużyny.Poza tym NICKI jest gwarancją awansu...

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeeee... nie przesadzajmy, że Rybnik ma taką superpakę. Owszem to dobry skład, ale w Lublinie i tak dostaną baty na inaugurację sezonu. Wydaje mi się, że TŻ Lublin będzie jednak silniejszy od Rybnika.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla fanów ZKŻ-tu Zielona Góra dobra rada aby się zastanowili jak objechać Apatora czy Włókniarza. Cienko to widzę panowie Zielonogórzanie, coś mi się wydaje, że trudno wam będzie utrzymać się w e-lidze.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOKOJNA

    twoja rozczochrana.U siebie rozjadą wszystkich.Lecz kończe bo to nie ten wątek.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezli Piszcz i Sledz wzmocnia druzyne lubelska to po kazemy rybnikowi gdzie ich miejsce i tyle :)

    juz sie niemoge doczekac jakie beda miec miny po meczu:)))))

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezli Piszcz i Sledz wzmocnia druzyne lubelska to po kazemy rybnikowi gdzie ich miejsce i tyle :)

    juz sie niemoge doczekac jakie beda miec miny po meczu:)))))
    Nie obwieszczajcie się tak z tym laniem Rybnika bo jak wam nie wyjdzie to dopiero bedziecie mieli sami miny po meczu;)

    Lepiej zachować umiar w wypowiedziach...
    Aż tacy mocarze to nie jesteście jeszcze i oby brutalnie Wam tego sezon nie pokazał, bo będzie smutno w Lublinie, a wcale się Wam to nie należy...

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi też wydaje się drodzy forumowicze z Lublina,że nie bedzie tak gładziutko w tej lidze jak sobie myślicie.Mysle że koledzy z Rybnika mają duzo racji mówiąc abyście wstrzymali sie z tą e-ligą.A co się tyczy składów to nawet gdyby podpisali Śledziu i Piszcz,to ROW jest silniejszy w kazdym punkcie drużyny.Poza tym NICKI jest gwarancją awansu...
    z calym szacunkiem..
    Rybnik to solidna i mocna druzyna nie ma watpliwosci
    napewno maja mocniejszych JUNIOROW
    ale czy sa slilniejsi w kazdym punkcie
    kolego zastanow sie bo tu trzeba obiektywnie przyznac ze tak nie jest...
    Nicki jest gwaracja punktow w meczu nie jest gwaracja awansu, sam nic nie zdziala nazwiska nie jezdza...


    a co do tych co mowia ze lublin nie ma "objezdzenia"
    ehhh panowie o czym mowa Stachyra, Knapp, Sledziu, Piszcz czy nawet Jelen sa niezle obiezdzeni a Sledziu i Mordel to jeszcze w dawnych czasach jezdzili i to z najlepszymi bo nikogo lepszego od Nielsena to jeszcze na zuzlu nie bylo nie ma i nie bedzie;)

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja też widziałem, że jescze nie na 100% Śledź i Piszcz w Lublinie. Jednak myśl, że już wkrótce zostaną podpisane te kontrakty, a jeżeli to nastąpi to Lublin będzie walczył o wiele więcej niż utrzymanie się lidze.
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla fanów ZKŻ-tu Zielona Góra dobra rada aby się zastanowili jak objechać Apatora czy Włókniarza. Cienko to widzę panowie Zielonogórzanie, coś mi się wydaje, że trudno wam będzie utrzymać się w e-lidze.
    Błeh pojęcie o żużlu masz takie jak ja o locie na księżyc... Jak my możemy spaść?? Żal ci ... ściska, że my chociaż krążymy między 1 ligą a Extra, a wy siedzieliście dobry kawał czasu w 2 lidze...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chłopy z Lublina ja sie nie umie juz doczekac jak wielka grupa kibiców z Rybnika opanuje Lublin i pokaże wam na czym polega doping a prócz tego nasi żużlowcy wygrają u was nawet jak dojdzie do zakontraktowania przez Lublin Śledzia i Piszcza.Do zobaczenia.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chłopy z Lublina ja sie nie umie juz doczekac jak wielka grupa kibiców z Rybnika opanuje Lublin i pokaże wam na czym polega doping a prócz tego nasi żużlowcy wygrają u was nawet jak dojdzie do zakontraktowania przez Lublin Śledzia i Piszcza.Do zobaczenia.
    pomarzyc dobra sprawa :))))) zobaczycie jak sie bawi lublin w czasie meczu :)

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie już spokój z tym przekrzykiwaniem się kto wygra!!!
    Jeszcze nie znacie składów drużyn a już się mądrzycie kto jest lepszy.
    Wygra ta drużyna która tego dnia będzie lepsza i narazie nie ma żadnej dyskusji.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać to natazie tylko plotki ale ja myśle że pozyskamy tych dwóch zawodników.Bandi ma racje wygra ten kto będzie miał w tym dniu lepszy dzień bo i Rybnik i Lublin wygląda na to że będą mieli bardzo dobre składy.Apropo opanowaniu Lublina przez Rybnik wy jeszcze chyba nie byliście w Lublinie na meczu Żużlowym ale jak zobaczycie koło 15tys ludzi to myśle że zmienicie zdanie ale oby was było jak najwięcej POZDRAWIAM!!

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    marzenia to bk na max:)

    A mnie sie wydaje ze piszcz zostanie w GKS-ie a Lublin najwyżej dojdzie do 4 miejsca i to all na sezon 2003:P

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aż mi sie płakać chce jak czytam niektóre posty. Nie powiem niektórzy to rozumy postradali. Ludzie opanujcie się. Nie będę pisał tu o Rybniku bo nie am po co !!! Ale jak na razie to Rzeszów ma lepszy skład, Gniezno także. Dajcie spokój. Poczekajcie aż się skończy sezon ogórkowy i wtedy prorokujcie !!!
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jest plota ze oni podpisali
    na razie to sa prowadzone rozmowy, a to wcale nie oznacza iz umowy zostana podpisane
    i nie sadze iz lublin w skladzie nawet z piszczem i sledziem awansuja do e-ligi, mimo wszystko to za malo na stal czy rkm, ale pierwsza czworka jest w zasiegu

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KANIA WYBACZ ALE NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!!!!!!
    Co wy sobie myslicie koziolki matolki z Pacanowa????
    Po awansie sodowka wam odbila, o czym wy piszecie jaka E-liga??? My mielismy Sledzia,Karlsona,Wegrzyka,Kargera,utalentowana mlodziez i co? Nie udalo sie awansowac!!!
    A wy co macie zamiar zrobic z Dera ,Jeleniewskim,Sledziem i innymi gwiazdorami? Chyba nie ma szans na awans, juz nie bede pisal o Rybniku ale popatrzcie na Rzeszow,zleja was ze sucha nitka na was nie zostanie!!!!

    CHYBA MUYSIMY ZALOZYC WATEK: RKM-LUBLIN

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    re rkm_rkm_rkm

    sluchaj srdynko z rybnikowa nikt tu was jak do tej pory nie obrazal wiec troche kulturki co nie?

    a jesli ktos uwaza ze mamy szanse na awans to jego prawo, mozesz sie z tym nie zgadaac, dyskutowac nie trzeba nikogo obrazac

    a lublin ma potecjal, druzyna ktora jeszcze przed ostatnim sezonem mogla nie wystartowac, z budzetem 300tys (taka warszawka miala 600tys) awansowala bez najmniejszego problemu....

    wiec rozne rzeczy sie zdazaja to jest sport i tylko soprt juz nie takie rzeczy kibice widzieli

    przypomne ci kolego ze troche ponad 10 lat temu motor trafil do 1 ligi, bez zadnego doswiadczenia itp.itd. i zdobylismy srebro DMP...

    pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Re 3rkm

    Po pierwsze primo: Rybnikowi (jako miastu) troche brak do Lublina, więc nie "koziołki z Pacanowa" bo pewnie więcej ludzi na mapie potrafiłoby Pacanów pokazać niż Rybnik;
    Po drugie primo, też mnie denerwuje jak piszą, że już w e-lidze jesteśmy, ale powiedz co wy osiągneliście w ostatnich latach - w Rybniku i tak wiadomo co roku co was czeka - pojeździcie, raz wygracie, raz przegracie a i tak nie awansujecie, już się chyba przyzwyczailiście co?
    A po trzecie primo to coś ty sie tej młodzieży tak czepił, podobają ci sie chłopaki czy co? Co post to młodzież rybnicka i młodzież rybnicka....a u nas że w tamtym roku Jeleń kiepsko jeździł to nie znaczy że i w tym tak bedzie...po to się chłopak rozwija żeby dobrze jeżdzić....

    a tak pozatym to nie chce mi sie z wami gadać......

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lublin nie nie wytrzymam ekstraliga no tak pewnie i co jescze!!!!!!!

    ale pędzle nie wytrzymam wull oni sie chca do nas porownywac no tak w koncu macie jelenia i kozy na plastronie no sklad na ekstralige macie i kupujecie nastepne zwierzatko........sprzedawczyk puszka w sosie pomidorowym....w koncu szumina jest slabszy od truminskiego albo dery a romanek od jeleniewskiego albo nicky od lee ale jaja ................... ale zwracam honor w koncu wygraliscie w swietochlowicach i tarnowie macie pake spoko

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co za durny temat a wpisy w nim jeszcze lepsze.
    Od razu dawać złote medale DMP dla mojej drużyny bo jest najlepsza. I nie bójta żaby cycuchy, nie taki Torun u nas przewali do 20. To nic z tego, ze Jeleń nie bedzie istniał w 1 lidze, Dera ucieknie za dwa tygodnie, Śledz nie jezdził caly rok, Mordel olewa,Stachyra ma juz duuużo latek na kącie, Knappowi zdażały się mecze gdzie przywoził po 7 pkt itp itd.
    Więcej zimnej krwi i zdrowego rozsądku, życze Lubelakom i reszcie.

    Co wy sobie myslicie koziolki matolki z Pacanowa????
    A temu niewątpliwie sympatycznemu aparatowi życzę dodatkowo więcej miłości matczynej.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie poczekajmy do 30marca :))dopiero styczen a my sie juz klocimy:D

    pzdr.wszystkich kibicow !!!!!!

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widac Gorzow zaczyna kupywac zawodnikow pierwszym znich jest Zorro dobrze nam znany:D

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj drodzy ziomkowie. jak narazie sklad to tylko czterech zawodnikow:
    Stachyra-pare lat na karku ma i watpie zeby cos jeszcze namieszal w I lidze. Srednio 5-7 punktow w meczu.
    Knapp-w tej chwili nasz najlepszy senior. Wynik w granicach 10 pkt w meczu
    Stefani- przygode z piersza liga juz mial. jaka ona byla chyba nie trzeba przypominac. oby historia sie nie powtorzyla
    Richardsson-powinien byc pewnm punktem.
    Andersen-wielka niewiadoma. oby byl jednym z odkryc sezonu

    A reszta?
    Piszcz-jesli dojdzie niewatpliwie bedzie wzmocnieniem n miare Knappa
    Sledz- nie ma sie czym zachwycac. rok przerwy i powrot na pierwszoligowe tory to chyba nie najlepszy pomysl. czasy jego swietnej formy to czasy Sparty.
    Mordel-zadna rewelka. dla tych ktorzy pamietaja tylko jego wystep z Ostrowa kiedy to walnie przyczynil sie do zwyciestwa przypomne ostatni mecz ze Slaskiem...
    Truminski-pierwsza liga to ponad jego sily. gdyby mial w sobie troche walecznosci moze byloby inaczej
    Dera-warto dac mu szanse. Ale pozycja rezerwowego chyba nie bedzie mu odpowiadala
    Jeleniewski- dac mu sprzet i czekac na wynik. na wyjazdach troche gorzej, ale moze w koncu sie uda

    Wiec jak widac sklad to zadna rewelka. szczeolnie wzmocnienie Sledziem to zadne wzmocnienie. Sklad ktory da jakies szanse na walke o pierwsza czworke(pozwoli wygrac wszystko u siebie) to
    9.Richardsson
    10.Stachyra, Dera
    11.Andersen
    12.Piszcz
    13.Knapp
    14.Stachyra
    15.Jeleniewski
    16.Mordel

    A o tych planach dotyczacych awansu to chyba mozna zpomniec jesli zna sie tylko polowe skladu...
    A i Rybnik nie ma sie czym chwalic narazie. Sklad na awans do pierwszej ligi mieliscie w zeszlych latach, ale nie teraz..


    Pozdrawiam


  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    [quote]Co za durny temat [quote]

    podpisuje sie pod tym... trzeba było to wrzućić w wątek o lublinie i potem by zmienił admin w razie czego nazwe i już ... a tak to wojna...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •