Nie no jednak musze, nie zostawie tego ot tak poprostu...

Umieszczalem post tego typu w watku o prezentacji skladu ZKZ, ale jakos nie odbil sie on zadnym echem. Pomyslalem wiec, ze zaloze watek (bedzie to moj dziewiczy temat), w ktorym to podziekujemy Mackowi za starty przez dwa sezony w naszej druzynie!!! Pewnie ktos mi cos zarzuci, mam to gdzies, poprostu nie wiem, zawsze mialem slabosc do tego zawodnika i jakos nie wiem, mysle, ze nalezy skomentowac to jego odejscie.

Za PZ (wycinki z artykulu o Macku Kuciapie):

Cytuję:
--------------------------------------------------------------------------------
Jak już informowaliśmy, Maciej Kuciapa, po dwóch latach spędzonych w Zielonej Górze, będzie w sezonie 2003 reprezentował barwy Jasolu Rzeszów. – „Stało się to faktem w piątkowe popołudnie, gdy wysłaliśmy na konto zielonogórskiego klubu pieniądze za transfer Maćka” – mówi prezes ZKS Stal Rzeszów, Władysław Prygoń.

- „Propozycja z Zielonej Góry była niezadowalająca. Z zaoferowanych mi środków nie byłbym w stanie dobrze przygotować się do sezonu. Działacze z Rzeszowa zaproponowali mi podobne warunki, a - powiedzmy sobie szczerze – starty w pierwszej lidze są o wiele tańsze niż w Ekstralidze” – tłumaczy powody swojej decyzji sympatyczny rzeszowianin – „Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Faraon, która umożliwiła mi starty w Rzeszowie” – dodaje zawodnik.
--------------------------------------------------------------------------------



Chcialbym jednym zdaniem (moze dwoma) cos na temat tej wypowiedzi powiedziec:
Dziekujemy Ci Maciek My kibice, Twoi rowniez, zuzla z Zielonej Góry, za te dwa sezony, ktore spedziles w Zielonce, i przez ktore zdobywales punkty dla zespolu z Grodu Bahusa. Szkoda tylko, ze Ty, tak tak wlasnie Ty!!!!, nie podziekowales (gdziekolwiek) Nam za to, ze tak wspaniale Ciebie (i nietylko) dopingowalismy!!!!! Mam nadzieje, ze wkoncu i Ty cos na ten temat powiesz:)
Dziekujemy Panie Macieju!!!


Pozdro!!!