Pokaż wyniki od 1 do 42 z 42

Wątek: Podziekujmy Mackowi Kuciapie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podziekujmy Mackowi Kuciapie

    Nie no jednak musze, nie zostawie tego ot tak poprostu...

    Umieszczalem post tego typu w watku o prezentacji skladu ZKZ, ale jakos nie odbil sie on zadnym echem. Pomyslalem wiec, ze zaloze watek (bedzie to moj dziewiczy temat), w ktorym to podziekujemy Mackowi za starty przez dwa sezony w naszej druzynie!!! Pewnie ktos mi cos zarzuci, mam to gdzies, poprostu nie wiem, zawsze mialem slabosc do tego zawodnika i jakos nie wiem, mysle, ze nalezy skomentowac to jego odejscie.

    Za PZ (wycinki z artykulu o Macku Kuciapie):

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Jak już informowaliśmy, Maciej Kuciapa, po dwóch latach spędzonych w Zielonej Górze, będzie w sezonie 2003 reprezentował barwy Jasolu Rzeszów. – „Stało się to faktem w piątkowe popołudnie, gdy wysłaliśmy na konto zielonogórskiego klubu pieniądze za transfer Maćka” – mówi prezes ZKS Stal Rzeszów, Władysław Prygoń.

    - „Propozycja z Zielonej Góry była niezadowalająca. Z zaoferowanych mi środków nie byłbym w stanie dobrze przygotować się do sezonu. Działacze z Rzeszowa zaproponowali mi podobne warunki, a - powiedzmy sobie szczerze – starty w pierwszej lidze są o wiele tańsze niż w Ekstralidze” – tłumaczy powody swojej decyzji sympatyczny rzeszowianin – „Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Faraon, która umożliwiła mi starty w Rzeszowie” – dodaje zawodnik.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Chcialbym jednym zdaniem (moze dwoma) cos na temat tej wypowiedzi powiedziec:
    Dziekujemy Ci Maciek My kibice, Twoi rowniez, zuzla z Zielonej Góry, za te dwa sezony, ktore spedziles w Zielonce, i przez ktore zdobywales punkty dla zespolu z Grodu Bahusa. Szkoda tylko, ze Ty, tak tak wlasnie Ty!!!!, nie podziekowales (gdziekolwiek) Nam za to, ze tak wspaniale Ciebie (i nietylko) dopingowalismy!!!!! Mam nadzieje, ze wkoncu i Ty cos na ten temat powiesz:)
    Dziekujemy Panie Macieju!!!


    Pozdro!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt, faktem Maciek dosyć czynnie się przyczynił się do naszego awansu i mam nadzieję, że jeżeli zajrzy na forum to przeczyta i tego posta :) Bardzo dziękujemy panie Maćku, może nie zawsze można było liczyć na pana Kuciape, jednak trzeba mu przyznać, że w najważniejszych momentach był z drużyną i mam nadzieję, że nasze nowe nabytki będą równie mocno przywiązani do naszego klubu, inaczej nie ma co liczyć na dobre miejsce w lidze, bo nie wiem jak wy sądzicie, ale według mnie dobrą atmosferą w zespole można dużo zdziałaćm nawet jeżeli teoretycznie zawodnicy mają gorsze umiejętności niż przeciwnik.

    Pozdrawiam


  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Maciek to bardzo dobry startowiec i nic więcej .Jeszcze nie widziałem żeby na dystansie kogoś wyprzedził Zastanawiające jest jego postawa w rudzie zasadniczej w Gnieźnie
    Wiem że zatarł mu się najlepszy silnik już podczas trwania 1 biegu ale jak po drugim biegu druga maszyna nie szła to Rafał Kurmański chciał mu pożyczyć swoją ale on stanowczo odmówił i powiedział że zmieni przełożenie i będzie dobrze a ,jak było wszyscy wiemy.
    Jago trochę poznałem podczas jego pobytu w Zielonej Górze i musze przyznać że jest bardzo wpożąntku człowiekiem Dziwna sprawa jest jego rozstanie z nami nawet nie podziękował nam kibicią za doping ja go nie żałuje bo jak by nie on był wzmocnienie dwa lata temu i by przyszedł np.Rafał Okonieski który jest teraz w naszym zespole to byśmy byli w tamtym sezonie 2002 w pierwszej czwórce bo by spadła unia a nie my

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podziękowania dla uszatka !

    Dzięki uszatek za komplet w Gnieżnie oby tak samo było w tym roku w barwach Jasolu !

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciek to bardzo dobry startowiec i nic więcej .Jeszcze nie widziałem żeby na dystansie kogoś wyprzedził.
    Hmmm widać jak słabo go znasz, widziałem jego jazde przez dobrych pare lat i widziałem nie jeden wyścig gdzie Maciek jeździł po orbicie i wyprzedzał.

    Dobrym przykładem tego jest rekord toru w Rzeszowie, gdy po przegraniu startu z Tomkiem Gollobem, objechał go na dystansie uzyskując rekord toru.... Moge Ci wysłac filmik może w końcu zobaczysz...

    Ciszą mnie wypowiedzi niektórych na temat Maćka, którzy mu dziękują z dobre chwile spędzone w Zielonce, oczywiście miał wpadki, ale kto ich nie ma? Naszczęscie awansowaliście i gratulacje dla Was...

    Niektórzy Zielonogórzanie tak jedziecie po Maćku, ale to on był jedną z głownych postaci, która zagwarantowała Wam wejście do Ekstraligii.
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Dobrze prawisz Helmut.

    Przez te dwa sezony Maciek zdążył zaaklimatyzować się w Zielonej Górze. Większość z nas( w tym i ja ) traktowała go już jak swojego. Wprawdzie zdarzały mu się wpadki (Gniezno), ale ogólnie było OK.

    Kuciapa to solidny i naprawdę dobry zawodnik. Szkoda, że odszedł. Idealny na 1 ligę, choć w extralidze przy odpowiednim sprzęcie mógłby też powalczyć. Tak uważam.

    Będe śledził jego występy w Rzeszowie. Mam nadzieję, że pomoże Stali w drodze do awansu, czego szczerze życzę.

    DZIĘKI MACIEK I PAMIĘTAJ O NAS FALUBAZERSACH !!!!!!!.

    Pozdro!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    podziekuje jeszcze (a moze przede wszystkim) sponsorowi czyli firmie FARAON która zaplasila za niego kase

  8. Powrót do góry    #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podziękowania dla uszatka !

    Dzięki uszatek za komplet w Gnieżnie oby tak samo było w tym roku w barwach Jasolu !
    Witamy nowego użytkownika! Ale niestey po poziomie twojej wypowiedzi widzę, że niewiele wniesiesz ciekawego na forum!!
    I kolejny temacik założony tylko po to, żeby krytykować Maćka. Tak, tak, sprytnie przeszedłeś z podziękowań do pretensji wobec Kuciapy. Ludzie, dajcie sobie już spokój, za co niby Maciek ma wam dziękować?? Za to, że oskarżaliście go o sprzedawanie meczy? Czy może za to, że we wszelkich ankietach na najlepszego zawodnika ZKŻ Maciek przegrywał z takimi asami jak Kłopot czy Stojanowski??
    Proponuję temat zamknąć, bo podobny już był, o ile dobrze pamiętam temat brzmiał: "Kuciapa i co dalej" - tam wpisujcie swoje żale.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TRZYYY CZTEEEE RY!

    dddzzziiięęę kkkkuuuu jjjjeeeee mmmyyyy!?!:)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raven

    I kolejny temacik założony tylko po to, żeby krytykować Maćka. Tak, tak, sprytnie przeszedłeś z podziękowań do pretensji wobec Kuciapy. Ludzie, dajcie sobie już spokój, za co niby Maciek ma wam dziękować?? Za to, że oskarżaliście go o sprzedawanie meczy? Czy może za to, że we wszelkich ankietach na najlepszego zawodnika ZKŻ Maciek przegrywał z takimi asami jak Kłopot czy Stojanowski??
    Proponuję temat zamknąć, bo podobny już był, o ile dobrze pamiętam temat brzmiał: "Kuciapa i co dalej" - tam wpisujcie swoje żale.
    Chyba zle mnie odczytales Panie "kolego". Nie zakladalem wcale tego tematu z mysla o krytyce adresata. Uwazam, ze to Jego odejscie nie moze byc pozostawione bez jakiekolwiek odzewu!!! Ja naprawde lubie tego zawodnika i chcialbym mu podziekowac za caloksztalt wystepow w barwach ZKZ Quik - Mix Zielona Góra!!!!!
    Szkoda tylko, ze sam zawodnik nie wpadl na pomysl i nie podziekowal Nam za to wszystko a mysle, ze jest za co!!!
    To tyle w kwesti wyjasnienia moich intencji. Zycze (podobnie zreszta jak Maly) wam "Rzeszowianie" aby byl On silnym punktem Waszej druzyny i w podobnym (chociazby a nawet wiekszym!!) stopniu przyczynil sie do awansu Stali do extraligi, tak jak to uczynil w Zielonej Górze!!

    Ps. Robson nie wydaje Ci sie, ze szukasz dziury w calym?? Zasatanow sie "kolego" i powiedz tak szczerze czy Maciek nie byl silnym punktem druzyny:)

    Pozdro!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie Helmut ma racje ja Maćka bardzo lubie i szanuje 2 lata temu jak sie dowiedzialem ze przychodzi do ns ktos nowy skakałem z radosci :) SZczegolnie ze był to najlepszy krajowy jeździec 1 ligi wtedy :)
    Bardzo go lubie i zawsze bede juz lubiał, pokazywał nam nie raz dobry kawałek zuzla w ZG. Pierwszy mecz z Bydzią jak Golloba pokonał MIODZIO ;) Wiadomo niektore wazne mecze mu sie nie powiodły, ale mowi sie trudno. Jeszzce raz bardzo DZIEKUJE MAĆKOWI ZA TE 2 SEZONY !

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat zgodze sie z Kikim ze Maciek to startowiec ale to nie jest temat zeby go krytykowac Takze chcialm podziekowac mackowi za te 2 sezony i za walke z myszka miki na piersi tez jak chyba wszyscy kibice Zielonogorscy czekam kiedy Maciej podziekuje nam kibica za doping jakim go wspieralismy przez dwa sezony....

  13. Powrót do góry    #13
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I kolejny temacik założony tylko po to, żeby krytykować Maćka. Tak, tak, sprytnie przeszedłeś z podziękowań do pretensji wobec Kuciapy. Ludzie, dajcie sobie już spokój, za co niby Maciek ma wam dziękować?? Za to, że oskarżaliście go o sprzedawanie meczy? Czy może za to, że we wszelkich ankietach na najlepszego zawodnika ZKŻ Maciek przegrywał z takimi asami jak Kłopot czy Stojanowski??
    Proponuję temat zamknąć, bo podobny już był, o ile dobrze pamiętam temat brzmiał: "Kuciapa i co dalej" - tam wpisujcie swoje żale.
    Chyba zle mnie odczytales Panie "kolego". Nie zakladalem wcale tego tematu z mysla o krytyce adresata. Uwazam, ze to Jego odejscie nie moze byc pozostawione bez jakiekolwiek odzewu!!! Ja naprawde lubie tego zawodnika i chcialbym mu podziekowac za caloksztalt wystepow w barwach ZKZ Quik - Mix Zielona Góra!!!!!
    Szkoda tylko, ze sam zawodnik nie wpadl na pomysl i nie podziekowal Nam za to wszystko a mysle, ze jest za co!!!
    To tyle w kwesti wyjasnienia moich intencji. Zycze (podobnie zreszta jak Maly) wam "Rzeszowianie" aby byl On silnym punktem Waszej druzyny i w podobnym (chociazby a nawet wiekszym!!) stopniu przyczynil sie do awansu Stali do extraligi, tak jak to uczynil w Zielonej Górze!!

    Ps. Robson nie wydaje Ci sie, ze szukasz dziury w calym?? Zasatanow sie "kolego" i powiedz tak szczerze czy Maciek nie byl silnym punktem druzyny:)

    Pozdro!!!
    No jeśli tak rzeczywiście uważasz to spoko. Nie zrozum mnie źle, ale na tym forum było już dużo tematów o Kuciapie, w większości bardzo negatywne i ja, jako jego kibic jestem na to uczulony, nic na to nie poradzę. Ale jak widzisz np. taki Robson wykorzystuje temat żeby krytykować Kuciapę.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raven jeszcze raz do Ciebie "pije" hehehe

    No jeśli tak rzeczywiście uważasz to spoko. Nie zrozum mnie źle, ale na tym forum było już dużo tematów o Kuciapie, w większości bardzo negatywne i ja, jako jego kibic jestem na to uczulony, nic na to nie poradzę. Ale jak widzisz np. taki Robson wykorzystuje temat żeby krytykować Kuciapę.
    No wlasnie chodzi o to, ze rzeczywiscie tak uwazam!! hehehe Nie wyobrazam sobie mowic i pisac inaczej, niz sie mysli:) Ale spox Czlowieku przybijmy piatke i wszystko bedzie gites. Co do Robsona, to wiesz zawsze znajdzie sie ta "czarna owca" hehehe bez urazy Robson ja tylko zartuje :P

    Ps. Tak wogole to chcialem powiedziec, ze jak tylu ludzi podziekuje Panu Kuciapie to on na bank sie odezwie, heheheheh frekwencja niczym w watku o ogorkach kiszonych w sklepach towarowych Centrum :)

    Pozdro!!!


  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba z całym szacunkiem podziękować maćkowi za dwa sezony spędzone w zielonce.trzeba było się liczyć z tym że kuciapa będzie chciał odejść przy najbliższej okazji taka się nadarzyła i maciek jest w rzeszowie.życzę mu wszystkiego dobrego bo dobry z niego człowiek tylko trochę za duży wpływ ma na niego żona

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dziekuję

    najwięcej emocji dostarczył mi pojedynek Maćka z Tomkiem Gollobem w meczu z Bydzią u nas(dwa lata temu).potem emocje mi opadły , ale ogólnie solidny jeżdziec...przydałaby mu się ta Szwecja wcześniej...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj Maciek

    W pierwszej kolejności należą sie podziekowania Maćkowi za dwa lata jazdy w FALUBAZIE za zdobywane punkty i nie raz uratowanie zespołu są równiez wpadki ale kibice potafili to zapomniec. ALE jedno mnie ZAWIODŁO że nawet w jednym wywiadzie Maciek NIE POZEGNAŁ SIE Z KIBICAMI FALUBAZU na których moogł liczyc wielikrotnie jak dopingowalismy go na różnych zawodach nie tylko ligowych i to BYŁO NIE W PORZADKU aby nawet nie kierowac paru słów do KIBICÓW I DZIAŁACZY w końcu az tak żle mu tu nie było przez te dwa lata!!!!!!!!!!!!!!!! oj Maciek........

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki maciek.

    dziwie ci sie ze wracasz do azji.

    ale nie jestes widocznie na tyle ambitny, by udowodnic, ze poprzedni sezon w ekstralidze to nie byl szczyt twoich mozliwosci. a tak teraz bedziesz znowu sie wozil z kużdżałami...
    csak eger miki. unio rongy.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podziękowania za 2 sezony i za ....olimpiadę w Gnieźnie ;)
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Payne

    Azja, to się pisze z dużej litery.
    Tak się składa, że kawał życia spędziłem w Zielonce, a od kolejnych iluś lat jestem w Rzeszowie. Śmieszą mnie teksty o tym, że Rzeszów to gdzieś tak koło Uralu, w Polsce zaś zlokalizowany jest w pobliżu stolicy żubrów Białowieży.
    W rzeczywistości, jak by się dokładniej przyjrzeć, to ludziom z Zielonki często bliżej do Ukrainy niż Rzeszowiakom. Nieprawdaż, o Ziemie Odzyskane?
    Myślę, że obie drużyny powinny się cieszyć, że Maciek pracował dla nich. Czyli robił punkty, za które dostawał kasę. I to tyle we wzajemnych rozrachunkach drużyna-zawodnik. Natomiast kibice dziękują za jazdę, jeśli ich zbudowane emocje mówią: dobry gościu dziś byłeś. Tego samego mieszają z błotem za olimpiadę. Takie prawa kibica!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Muzykanta

    Nie mieszam Maćka z błotem tylko śmieję się z jego wyczynu w meczu w Gnieźnie gdzie jeździł jak szkółkowicz.Co do Rzeszowa lubię Was i kibicuję Wam.Chciałbym żeby Rzeszów wrócił do e-ligi.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry wątek!!! też chcę się przyłaczyć do podziękowań!! raz było lepiej raz gorzej, jak to w sporcie, ale za wszystko dziękujemy i życzymy udanych startów w Rzeszowie!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, wyluzujcie. To, ze Maciek Wam (kibicom z ZG) nie podziekowal, nie znaczy, ze nie jest Wam wdzieczny. Zauwazcie, ze jeszcze nikt nie przeprowadzil z nim dluzszego wywiadu, w ktorym moglby sie wypowiedziec we wszystkich kwestiach. Poczekajcie troche ze swymi opiniami. NIe oszukujmy sie, przed zielonogorskimi kibicami, musial podziekowac swojemu nowemu sponsorowi. Zuzel to praca i trzeba dziekowac za jej umozliwianie! A kibicom z Zielonej Gory tez MAciek na pewno podziekuje. CIERPLIWOSCI

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIĘKÓWA MACIUŚ
    Bede Cie miło wspominał!! Jestes ambitnym zuzlowcem, szkoda tylko, ze nie zawsze miałes odpowiednio przygotowane motory ale to inny temat.
    Wiele razy podnosiles mi adrenalinke. Nie zapomne meczu z Bydzią, jak pokazałes plecy T.Gollobowi. Udowodniles, ze jestes waleczny i ze potrafisz dobrze smigac na motorku.
    Szkoda, ze nie bedziemy mogli Cie ogladac w nadchodzacym sezonie. Z pewnoscia byl bys zawodnikiem gwarantujacym 5-9 pkt. Powodzenia w Rzeszowie !!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    faubazini

    i do tych co się podniecają że pokazał plecy Gollobowi ciapek pan Tomuś jest najlepszy na świecie czy jak tak sie składa że byłem nad morzem i wracałem właśnie jak był ostatni mecz rundy zasadniczej Bydgoszcz-Zielona Gora i jak Hamill się spóżnił to wszyscy bydgoszczanie byli pewni że zielonka nie wyjdzie z 30 a tu przyszet bieg 3 i panowie protasiewicz z robacki przegrali z parą Kurmański-Kujawa 1:5 i kibice na trybunach niewiedzieli co się stało mówiliże może złe przełorzenie dobrali i tak mówili aż do biegu 6 jak spotkali się Tomasz Gollobz jakimś fusem i para zielonogórskich młodzierzowców najlepie z pod taśmy wyszła para bydgoska a wtegy pojawił się mały kłopot bo po dużej Gollob został objechany ja dzieciak ze szkółki żużlowej przez kurmanka ten sam manerw powtórzył w biegu 11 i się powiodło a kurmankowi kibice bydgoscy bili brawo na stojąco w biegu ostatnim 15 Gollob zamknoł go przy bandzie jak ham

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uuuuuuuuuuuuuuuuu....??!!??!!

    Kiki moj drogi:)

    Niebardzo moge zrozumiec co napisales bo jakos nie wiem malo to czytelne ale mniej wiecej wiem o co biega. Chciales pokazac pewnie jaki to Tomek G. jest wielki:)
    Sluchaj powiem w ten sposob. Przeciez nie jest to watek "Wielki Pan Tomasz G.", wiec nie rozumiem dlaczego wpisujesz tutaj posty tego typu. Ja tylko chcialem abysmy, Ci co sa podobnej mysli co ja!!, podziekowali za starty w naszym klubie Panu Mackowi K. No i moze oczekiwalem jeszcze jakiejs reakcji ale to juz druga strona medalu.
    Na przyszlosc moze zwracaj wiecej uwagi na Temat danego watku!!! i nie dawaj sie tak ponosic emocjom:D

    Ps. To tylko tak na przyszlosc hehe

    Pozdro!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podoba mi się kultura niektórych osób dotycząca Maćka...

    Wydaje mi się, że powinniście zapomniec o meczu w Gnieźnie i wspominać tylko te dobre chwile, bo przecież macie to czego chcieliscie awansowaliście i Maciek był jednym z głównych osób, która włożyła wielki trud w to... Powodzenia w Ekstralidze i do zobczenie w 2004 miejmy nadzieje, że nie w I lidze ;)

    P.S. Co do Rzeszowa, że leży w Azjii to nie chce tego komentować bo szkoda na Ciebie klawiatury...


    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Podoba mi sie to, ze niektorzy kibice mile wspominaja Macka i szczerze dziekuja mu za dwa lata spedzone w Zielonej Gorze. Nie oszukujmy sie, ale w zakonczonym sezonie Kuciapa byl najlepszym zawodnikiem ZKZ-tu i jedna, czy dwie wpadki tego nie zmienia... Sa oczywiscie fachowcy od zuzla, ktorzy beda pamietac mu to do konca zycia... witac gwizdami na meczach, ale to juz swiadczy tylko o kulturze osobistej i widzy sportowej. Przez te dwa lata kibicowalem Zielonej Gorze... wracalem do domu i wlaczalem w internecie Radio Zachod. Zycze Wam jak najlepszych wynikow w zblizajacym sie sezonie i mam nadzieje, ze bedziecie miec z innego bylego Stalowca (P.Swista) wiecej pociechy niz my.

    Payne... niestety ale zanotowales chyba dosc powazny upadek. Nie dawno wydawalo mi sie, ze powazny z Ciebie czlowiek, ale chyba sie mylilem. Wielka strata to to nie jest :)


  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuciapka.


    "Maciek ja tylko żartowałem ... "
    Ogólnie mówiąc bardzo solidny zawodnik (o tej jednej wpadce już zapomniałem)
    Będzie napewno dużym wzmocnieniem Jasolu w walce o extra 2004.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]wielka szkoda rozstawac sie z Mackiem...[/b]

    Przylaczam sie do podziekowan dla Macka za 2 sezony spedzone w "zielonce".Bardzo szanuje Go za to co zrobil dla Falubazu i ubolewam, ze juz nie bedzie zdobywal dla Nas punktow.Kuciapa to dobry zuzlowiec, najlepszy jak dotychczas nasz krajowy nabytek (przynajmniej w ostatnim czasie)i zdecydowanie udane pociagniecie zielonogorskich dzialaczy, co podkreslilem nawet kiedys w rozmowie z prezesem Bartkowiakiem (a rzadko niestety Prezes podejmowal trafne decyzje personalne).Jestem przekonany, ze z powodzeniem Kuciapa startowalby w ekstarklasie (stac Go na 10-12 pkt. przynajmniej "u siebie")i bedzie ogromnym wzmocnieniem rzeszowskiego Jasolu, a kto wie czy znow nie zostanie najlepszym zawodnikiem 1 ligi...Tego Ci Maciej zycze i powodzenia!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję Tobie Maciek, że narażałeś zdrowie dla Nas kibiców Falubazu przez dwa lata.
    Dziękuję za to, że w bardzo dużym stopniu przyczyniłeś sie do awansu naszego ukochanego zespołu do e-klasy.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ramelow i damon - sorki jesli urazilem. bez sensu pojechalem z azja. wzielo sie to stad ze czesto sobie tak o macku zartowalismy. jakis ten jego face z tymi podlkuznymi oczetami azjatycki sie wydawal;) nie mialem zamiaru nikogo urazic. sorki

    co do macka to na pewno niezly zuzlowie. jednak dziwie sie ze nie chcial jeszcze raz sprobowac ekstraligowego chleba. a skład miałby pewny...
    csak eger miki. unio rongy.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziekujemy Ci Macku z calego serca ze jezdziles u nas i zdobywales dla nas punkty. Coz nie zawsze Ci to wychodzilo najlepiej ale wiecej chyba bylo tych lepszych chwil w ZG. Miejmy nadzieje ze nie wrociles tylko do Rzeszowa ze wzgledu na latwiej zdobywane pieniadze (chociaz 1 liga wydaje sie byc dosc mocna w tym roku) ale dlatego ze poprostu teskniles za domem(zawsze to bylo widac). Powodzenia

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzieki Maciek Dzieki!!!!

    Fajne Chłopisko, i Dobry Żużlowiec.

    Szkoda go ale cóż i tak tęsknił za domem.

    Jabol, masz Macka komore, wyslij mu SMSa ze dziekujemy i ze czekamy na podziekowania, albo chociaz "Do widzenia"

    Pozdrowionka!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Maciek za wszystkie punkty, które zdobyles dla
    Falubazu. Powodzenia i samych kompletow w Rzeszowie. :)

    Pozdrowienia dla wszystkich fanow Falubazu.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Hehe ja moge podziekowac tylko Mackowi tylko za to, ze powaznie oslabil jednego z rywali.....

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście

    BRAWO HELMUT!!!

    [b]MIELIŚMY Z MAĆKA DUŻĄ POCIECHĘ I WIELE WYŚCIGÓW Z JEGO GŁÓWNYM UDZIAŁEM ZAPADŁO MI W PAMIĘCI...
    SZCZEGÓLNIE JEDEN...
    PIERWSZY MECZ W LIDZE Z BYDZIĄ I PRZEPIĘKNA WYGRANA Z TOMKIEM GOLLOBEM A CAŁY STADION GDYBY TYLKO MÓGŁ, TO NOSIŁ BY GO PRZEZ TYDZIEŃ NA RĘKACH BO TO GŁÓWNIE DZIĘKI NIEMU,MY(BENIAMINEK)WYGRALIŚMY WTEDY Z AKTUALNYM MISTRZEM POLSKI!!!

    ZA TO I ZA WIELE INNYCH POZYTYWNUCH EMOCJI BAAARDZO DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ MAĆKOWI WIELE WYGRANYCH BIEGÓW!!!


    POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICÓW ŻUŻLA!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę Maćkowi samych kompletów w barwach rzeszowskich i dziękuję za dwa sezony w Falubazie.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    DZIEKUJEMY !!
    Dziekujemy ci Macieju , ze to ze przez te dwa lata , reprezentowałes barwy Falubazu , i mimo ze niezawsze były to wystepy udane , to i tak równy z ciebie chłop ;). Szkoda ze tak wyglądało twoje odejscie , szkoda ze niepodziekowałes nam kibicom , za to ze przez te dwa lata tobie kibicowalismy , szkoda ze niebedziesz dalej reprezentował zielonogórskiego zespołu , niestey ty wolisz jezdzic w 1 lidze niz pokazac sie w tej najlepszej , no ale jest to twój wybór i niezamierzam go w zaden sposób komentowac. Na koniec zycze ci bezkolizyjnej jazdy w 1 lidze oraz samych trójek.
    Tylko Falubaz!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe ja moge podziekowac tylko Mackowi tylko za to, ze powaznie oslabil jednego z rywali.....
    Killus ty najpierw podziekuj polonistce za to, ze tak pieknie skladni zdania Cie nauczyla:) hehehe Nastepnym razem napisz cos sobie w Word'zie a jak masz sie wypowiadac w taki wyczerpujacy sposob, to lepiej zamilcz!!!!!!!!!

    Pozdro!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Ci Maciuś za walke w naszych barwach, będe Cie raczej ciepło wspominał, zwłaszcza po wizycie w parkingu po wygranym meczu z Gnieznem i awansie do e-ligi. Powodzenia w Rzeszowie, może jeszcze kiedys do Nas wrócisz;) pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a tak teraz bedziesz znowu sie wozil z kużdżałami...
    Szacuneczek dla Roberta K. Tyle co ten gosc zostawil zdrowia na torze to malo kto. O walce do samej kreski nie wspomne.

    I moze lepiej, ze ZG awansowala. Bo siedzenie z "paynami" na trybunach nie wydaje sie zbyt ciekawa perspektywa.

    hellraiser

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •