Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: Skandal!!!! Majewski żąda 620 tyś. złoty!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Skandal!!!! Majewski żąda 620 tyś. złoty!!!!!!!!

    jak pisze dziennik i co pewnie każdy już czytał, jako pierwszy do kasy po zaległości ustawia się HENRYK MAJEWSKI były prezydent, który się domaga 620 tyś. zł. Jakby mu było mało tego co rozkradł. Człowiek, który doprowadził GKS do klęski i odszedł zaledwie kilka miesięcy temu już domaga się pieniędzy, czy to nie paranoja?, miałby jakiś honor...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie was rozumiem , ale 620.000 piechota nie chodza...Zastanow sie jak ty bys postapil:) Miec 620tys, a nie miec:)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    "Zastanów sie jak ty byś postąpił..." - jakbym nazywał się Majewski to nie pokazywałbym się na ulicach Gdańska...a swoją drogą, chyba jeszcze nie znamy granic ludzkiej bezczelności.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Majewski jest chyba nienormalny... jesli on otrzyma ta kase (choc nie wiem skad wzieta) to ja chyba przestane wierzyc w sport... to jakas paranoja co ten typ wyprawia... chociaz pewnie w najbliszym wywiadzie powie, ze zanizyl swoje zaleglosci na dobro klubu i zada "TYLKO" 620 tys...

    cryss

  5. Powrót do góry    #5
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Gigant
    Przepraszam ale czy masz dowód ze Majewski okradł GKS czy jpo prostu tak uważasz. Jeżeli jest to druga ewentualność to zachowaj to do siebie. Za publiczne wypowiadanie się w taki sposób można byc ukaranym prawnie. Co zrobisz jeśli teraz Majewski pozwie Cie do sądu. Chyba że masz dowód. Jak tak to przedstaw go prokuraturze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pokonaliscie tyle przeciwnosci losu w zeszlym roku, zeby prawie nadludzkim wysilkiem sie utrzymac, spusciliscie stal do drugiej ligi...

    ... a wszystko po to, by od nowego roku dalej brnac w tym calym bagnie.

    mam nadzieje, ze sie wydzwigniecie z tych problemow i pokazecie jeszcze nie raz, na co was stac.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem dlaczego ten gosc jeszcze nie siedzi!!!
    W kazdym normalnym kraju musialby sie rozliczyc z pieniedzy i wykazac gdzie przetrwonil taka kase!
    Przyznajcie sami ze nielatwo jest wydac 5 milionow zl>
    Malo tego ze nakradl to jeszcze beszczelnie zada kasy,a powod ku temu daje mu nasze prawo.Jak moze zniknac 5 milionow i nikt za to nie odpowie.
    Jedyny oplacalny interes w Polsce to krasc ile sie da i to duze pieniadze bo za takie sumy prawo nic ci nie zrobi, co innego gdybys ukradl chleb w supermarkecie oj 3 lata na dzien dobry. Zreszta po co ja to pisze, wszyscy doskonale wiemy jak jest w naszym kraju . A Majewski to wcale nie glupi chlop wie jak oskubac kase klubu i jak narazie doskonale sie mu to
    udaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Buszmen aco ukarzesz mnie?

    Faktem jest, że zarządał 620 tyś. zł i to nie ja wymyśliłem tylko tak pisze w gazetach. To, że pieniędzy się nachapał to drugoplanowa sprawa i nie jest głównym zamierzeniem tego wątku.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Witam,

    Ja na miejscu gdańszczan wywiózł bym pana prezydenta na taczce z Gdańska. Przecież zaczyma ten człowiek pojawił się w gdańskim zużlu Wybrzeże zupelnie inaczej wygladało zarówno w sekcji żużlowej ale również szczypiornistów!! Bo przecież Wybrzeże to nie tylko Speedway! Ehh nie wiem jak taki człowieka może jeszcze żądać za nic? A ci żużlowcy sportowcy reprezentujący barwy Wybrzeża?? Oni nie maja otrzymać pieniedzy? Szkoda gadac...

    dziekuje

  10. Powrót do góry    #10
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Gigant
    Doskonale Cie rozumiem i nie zazdroszcze prezesa. Chodzi mi o to że może nie warto wypowiadać się w taki sposób. Jeżeli sugerujesz się gazeta to mógłbys napisac że swoje zdanie wyrazasz za opinia gazety. Po prostu nie mozna tak sobie kogoś oskarżać nawet jak się jest pewnym ale nie ma się dowodu. O ile wiem sprawa GKS-u jest w prokuraturze i tam powinna się rostrzygnąć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Majewski powinien może i dostac swoje pieniądze ale na pewno jako ostatni z listy dłużników!!! Widać że cymbał dalej konsekwentnie realizuje cel zniszczenia naszego klubu. Brak słów... :(

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bilans Majewskiego

    Z tego co wiem gdy on obejmował klub to dług wynosił jakies 2 mln zł. Gdy odszedł dług wynosi 7 mln.
    CZyli bilans jest prosty. Majwski powinien oddac jakies 5 mln zł. :):):):):):P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz no to jest prosta rzecz to zrobienia :P:P:P
    jesli wam zabral 5 mln a teraz rząda 620 tys no to niech on odda 5 mln a wy mu dacie 620 tys i bedzie wszystko ok :):):):P:P:P

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Normalnie co za szmata
    brak honoru
    nic tylko w ryja lac az padnie na glebe a potem dobic mlotkiem

    !!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja o tym panu mam już wyrobione zdanie, ale nie bede mowil go publicznie.

    No coment...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Majewski to debil

    Co on wyprawia moze i kładł pięniądze z własnej kieszeni ale on je wczesniej ukradł z klubu, co za debil i tacy rządzą klubami nie długo połowa dyscplin będzie mialo takich prezesików.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postępowanie pana Majewskiego pozostawie bez komentarza.
    Wszystkim oświadczał ,że zależy mu na naszej drużynie a teraz chce zgasić to jedyne światełko w tunelu...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech lepiej najpierw Cegielskiemu odda a dopiero później rzuca się do koryta

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech lepiej najpierw Cegielskiemu odda a dopiero później rzuca się do koryta
    ...o ile jest jeszcze z czego okraść WYBRZEŻE

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:

    Niech lepiej najpierw Cegielskiemu odda a dopiero później rzuca się do koryta

    ...o ile jest jeszcze z czego okraść WYBRZEŻE

    Tewie rajcują cię takie wpisy?.Wypisuj takie bzdury na swojej stronie.Jak start jest taki bogaty to czemu nie wygrał barażu z Wybrzeżem?.

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    złóżcie się i oddajcie :)

    Minionej zimy większa część internetowych kibiców zajadle broniła Majewskiego nad pojedyńczymi odzewami krytyki. Obrońcy ci niech teraz zrobia zrzutke i oddazą byłemu bosowi ta kwotę, przecież mu się należy a kwota nie jest duża :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    henio

    jak mozne pisac PAN to jest zlodziej i tyle okradl nasz kochany klub:(
    GKS THE BEST

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:

    Tewie rajcują cię takie wpisy?.Wypisuj takie bzdury na swojej stronie.Jak start jest taki bogaty to czemu nie wygrał barażu z Wybrzeżem?.
    Jak Start jest taki bogaty to dlaczego nie zapłacił Cegielskiemu żeby przedłużył kontrakt?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Majewski PRECZ !

    [b]Nie no czego ten OSIOŁ chce jeszcze ? Czy niewystarczy jemu że zrujnował żużel w Gdańsku ??

  25. Powrót do góry    #25
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach

    KAC i INNI FANATYCY Z GDAŃSKA

    [quote]
    Normalnie co za szmata
    brak honoru
    nic tylko w ryja lac az padnie na glebe a potem dobic mlotkiem

    Nie znam dokładnie szczegółów gdańskiej sytuacji, wiem ze na pewno prezes Wam nie pomógł. Ale Kac takie posty potwierdzają ze mity o gdańskich pseudokibicach nie wzięły się z niczego. Kac zastanów się nad soba, bo niczczysz sport. A jeżeli masz czelność uważać się jeszcze za kibica to naprawde współczuje Ci.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pana Majewskiego jesli mozna wogle mowic o nim pan to nalezy mocno kopnac w r... i d... za to co wyrabia!!!

    Ale z drugiej strony 620 tys na ziemi nie lezy!! :))

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    DO Buszmen

    Daj se spokuj zajmij sie dream team-em cieciu
    moze ci na karnet zbraknie ja prezes wam ceny biletow przedstawi za taki dream team :)
    GKS THE BEST

  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Daj se spokuj zajmij sie dream team-em cieciu
    moze ci na karnet zbraknie ja prezes wam ceny biletow przedstawi za taki dream team :)
    MrBiedrona nie pokazuj swojej zazdrosci w ten sposob. Buszmen ma tu racje, nie przecze ze Majewski was okradl, ale tak na prawde nie macie dowodow. Mam nadzieje ze znajdzie je prokuratura. A ceny karnetow juz sa ustalone i mozna je bylo nabywac od grudnia czyli jeszcze przed oficjalnym przedstawieniem skladu. Maja one podobna cene co w zeszlym roku.
    Pozdrawiam
    Marcin

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Do bayerek

    Czego mam ci zazdroscic my mielismy tez dream team i co co z tego wyszlo :(
    Nie pamietaz meczu w toruniu ja w ostatnich biegach przegrywaliscie w lidze o pucharze Polski nie wspomne:)
    nie pozdrawiam WACIAKÓW!!!
    GKS THE BEST

  30. Powrót do góry    #30
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach

    Do McBiedrona

    Z twoich słów wynika że wszyscy powinnismy chwalic posty nawołujące do zamordowania Majewskiego. Tylko nie wiem czy to jest ludzkie zachowanie. Sorry ale porównywanie Waszego składu z lat 99,00 do obecnego składu Apatora, Włókniarza, Polonii czy WTS-u jest śmieszne. Czy rzeczywiscie to był dream team. Śmiem wątpic. Rickardsson, Ułamek owszem, ale: Fajfer, Pecyna, Kempiński, Cegielski- jako junior nie wybijał sie specjalnie to zawodnicy, ktorzy byli po prostu sredniakami. Chociaż to stosukowo niedawno to musisz pamiętać ze była wtedy zupełnie inna sytuacja w żużlu. Każdy mógł wygrać z każdym. Tacy ludzie jak Ty czy Kac szkodzą tylko prawdziwym kibicom z Gdańska, którzy są utorzsamiani z Wami- pseudokibicami.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kac zastanów się nad soba, bo niczczysz sport.
    Wez mnie nie rozsmieszaj !
    Nie dosc ze moj post "NISZCZY SPORT" :))) (buehehehe)
    to moze jeszcze powoduje glod w Afryce,trzesienia ziemi w Tokio itp?
    Popracuj nad soba moze beda z Ciebie ludzie....

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    waciaki precz

    to jest wontek kibicow gks-u nie znize sie do poziomu
    a tak na marginesie pecyna byl sredniakiem bhahah co za idiota z ciebie jak przychodzil do wybrzeza to byl wicemistrzem polski juniorow a Fajfer w lidze mial srednia w pierwszej 10 wiec fajni sredniacy waciaku
    GKS THE BEST

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Chłopaki wyluzujcie... w wątku moze wypowiadac sie przeciez każdy, byle bez "wrzucania" komus ;)
    Co do Majewskiego to oczywiscie dowodow nie mamy, wiec mozemy tylko tak sobie gadac.. Mam nadzieje, że winni zostana ukarani (jednak znajac zycie pewnie nie..).

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach

    Do MrBiedrona

    Nie no to juz mój ostatni post w tym wątku bo szkoda mi słów. Sorry ale nie moge puścić płazem kolejnych wzdur, które wypowiadasz. Mówisz że Krzysztof Pecyna był vice -mistrzem Polski juniorów. Co to oznacza? Mistrzem świata juniorów był Dawid Kujawa. I co z tego? Owszem Pecyna miał zadatki na świetnego żużlowca ale nigdy nim nie był a po drodze rozmienił swój talent. A Fajfer, wybacz ale jego czas to połowa lat 90. Czasem wyszedł mu jakiś bieg ale od 97 roku nigdy nie wzniósł sie ponad poziom solidnego ligowca. A i z tym nie raz było bardzo ciężko. Daj juz sobie z tym spokój mnie rozzłościł tylko post Kaca, wktórym pisze rzeczy typu " najlepiej obić mój ryj siekierą", " skopać". Powiedz uczciwie czy to jest normalne. Nie chce się wtrącac w Wasze sprawy ale takie wypisywanie głupot nie daje mi spokoju.


    P.S.Pozdrawiam wszystkich kibiców z Gdańska- tych prawdziwych
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Panowie i Panie, malo wiecie o Heniu Majewskim i majatku klubu.
    Pan Majewski byl tak bardzo zakochany w swoim klubie (czytaj GKS), ze sam sie zapozyczal by dac swojemu biednemu klubowi. Istny Robin Hood. Tylko czemu tak w zeszlym roku, tak latwo pozyczal klubowi pieniazki? Ano dlatego ze przeczuwal ze z dlugow tak latwo nie da sie wyjsc, beda one rosly i rosly wobec braku sponsorow i pieniedzy. Az wreszcie stanie przed dylematem czy aby nie rozwiazac klubu. A wtedy biedny Pan Majewski stanie w szranki wierzycieli i bedzie staral sie (tak jak staral sie o wieczyste prawo uzytkowania gruntami na ktorych stoi stadion i hala) o wejscie na hipoteke klubu i ... tereny ma w kieszeni. Z ktorych zyski mogly by leciec do konca jego zywota. Mysle wiec ze to dopiero poczatek jego zmagan nie o odzyskanie pieniazkow a o tereny GKS-u.
    A do tych co chcieliby zobaczyc Majewskiego w wiezieniu, musze rozczarowac. Predzej w kranie bedzie lecialo piwo niz Majewski zasiadzie za kratkami i to nie wazne czy mu cos udowodnia czy nie. Chlopak ma za duze plecy (kiedys w tym miejscu sie pomylilem). Jest nie do ruszenia w Trojmiescie, a i w Warszawie dobrze go jeszcze pamietaja.
    Lepiej teraz zamiast na nim skupmy sie na walce o nasza druzyne.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nierozumiem dlaczego wszyscy tak się irytujecie. Przecież to jest chora, polska rzeczywistość do której ja się już przyzwyczaiłem.

    Stoczniowiec wam wszystko ładnie wytłumaczył. Tak więc macie jasno przedstawioną sytuację.

    Swoją drogą poważnie się zastanawiam dlaczego w takim mieście jak Gdańsk tak ciężko pozyskać sponsora dla drużyny reprezentującej jako jedna z nielicznych to miasto w najwyższej klasie rozgrywek. Przecież Gdańsk do biednych polskich miast nie należy.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz poTFoorku :-;
    w obecnych czasach licza sie tylko uklady i znajomosci. Bez nich ani rusz.
    Ten kto ich nie ma lub ma ich malo lub za malo na zuzlowa druzyna, a chce ja prowadzic musi albo wykazac sie sprytem albo kombinowac i lawirowac pomiedzy sponsorami, probowac dostac sie na salony, bankiety itp by tam poznac ludzi ktorzy cos moga. Tylko w taki sposob jest szansa na nasza obecna sytuacje w klubie. Zaden sponsor nie chce ladowac pieniadze w bankruta i w totalnie spalona ziemie po poprzednim zarzadzie (jednoosobowym), ktory to najpierw dookola wszystkich sklocil, a potem po wycofaniu duzych sponsorow pragnal malych (na swoich przy tym warunkach), ale Ci juz go nie chcieli. Poza niektowrymi wyjatkami - chociazby z tego forum. Musi wiec uplynac sporo czasu by atmosfera sie oczyscila a dlugi troche spadly by sponsorzy znowu nabrali pewnosci do klubu.
    Jest tez inny pomysl - zaczac budowe druzyny od poczatku, na zdrowych relacjach: sponsorzy - dzialacze - zawodnicy -kibice. Przykladow nie trzeba wcale siegac daleko. O tym ze w Trojmiescie sa potezni sponsorzy swiadcza i dobrze zarzadzane kluby: to chocby: Prokom - Trefl Sopot czy Lotos Gdynia. Odpowiednio koszykówka meska i zenska na najwyzszym polskim i europejskim poziomie. Tam stworzono odpowiednie mechanizmy, ktore tworza solidne podstawy do funkcjonowania klubow. I owszem po pewnym czasie w nich wytworza sie pewne uklady, a o zdrowym rozsadku ktory nie bedzie negatywnie rzutowal na dzialanosc klubu a wrecz odwrotnie bedzie pomagal.
    W obecnej sytuacji Wybrzeza, chcialbym aby obecny zarzadca zastosowal i jedna i druga zarazem. poniewaz nie chcialbym nowego tworu klubowego, obecny ma dlugoletnie tradycje tworzone przez wielu dzialaczy i zawodnikow - by moc jednym ruchem reki je uciac, dlugi owszem sa olbrzymie ale przy wlasciwej i restrykcyjnej polityce finansowej jest duza szansa by po kilku latach z nich wyjsc, a z pkt 2. zaczerpnalbym pomysl odbudowania klubu na zdrowych relacjach, wymazania niechlubnych lat ostatnich i nawiazania do tradycji - lat swietnosci naszego klubu.
    Pozdrowionka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •