Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Dariusz Śledź wraca na żużlowe tory?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dariusz Śledź wraca na żużlowe tory?

    W marcu na tor powróci prawdopodobnie Dariusz Śledź, który w ostatnim sezonie nie jeździł z powodu karencji. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest beniaminek I ligi - TŻ Sipma Lublin. Wychowanek Motoru Lublin opuścił rodzinne miasto w 1992 roku. Prezes Atlasu Wrocław - Andrzej Rusko, który jest właścicielem karty zawodniczej Śledzia - nie będzie z pewnością stwarzał zawodnikowi problemów w powrocie nad Bystrzycę. Odbyła się już pierwsza tura rozmów z zawodnikiem. Popularny "Rybka" wciąż sporą rzeszą sympatyków w "Kozim Grodzie", którzy z radością przyjmą informację o powrocie do Lublina.

    www.motor.lublin.pl

    CO O TYM SĄDZICIE?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście jestem z tego powodu zadowolona i życzę mu wszystkiego najlepszego.Na zakończenie kariery ma jeszcze czas.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rowniez jestem bardzo zadowolony, bo Darek jest bardzo sympatycznym zawodnikiem, a tacy zawodnicy powinni jezdzic jak najdluzej :P on przeciez nie jest stary! ma przeciez jakies 30 kilka lat ;) zycze mu samych sukcesow i wprowadzenia Lublina do E-Ligi ;)

    pozdrawiam

    cryss

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm...zyczycie nam e-ligi ale ..sory nie przy udziale pkt darka...
    nie licze na to...1 liga to juz nie przejechanie 4 kolek w srednim tempie,tu trzeba walczyc,wymagany jest nienaganny sprzet,i odrobina wariata...
    darek to swietny zawodnik ale najlepsze lata ma juz za soba i nie spedzil ich zbyt wiele w lublinie...
    niech lepiej dalej remontuje silniki bo jazdy w 2 lidze na pewno nie zaryzykuje...
    pozdrawiam-kibic motoru

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sledz w ubieglym sezonie byl na karencji bo nie mial waznego kontraktu.
    Zgodnie z regulaminem cene takiego zawodnika po karencji ustala GKSZ .
    Czy ktos wie w jakim komunikacie ustalono cene na Darka w wysokosci 50.000.
    Czy moze Rusko jako wiceprzewodniczacy GKSZ ja sobie ustalil aby dalej decydowac o losach Darka i dreczyc go w nieskonczonosc.
    Tyle Grodzki mowil, ze ceny transferowe trzeba urealnic a tu za zawodnika po karencji u schylku kariery 50.000 a za Ulamka tylko 80.000, Okon-50.000.

    Czy ktos wie dlaczego taka cena?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście bardzo ubolewam nad tym ze Darek odchodzi od Sparty,on ma niesamowite mozliwosci jest to zawodnik który naprawde w niczym nie ustepuje Gollobowi tylko musi chcieć i mieć sprzęt.Na pewno będzie waszym liderem.No i mam nadzieje ze wygracie w barazach z Unią leszno!!!!Dzięki Darkowi własnie.RYBKA THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    re up
    jasne ze Darek jest najlepszy;)
    wkoncu jest z Lublina, co nie...?;)

    a na serio Darek to swietny zawodnik, bardzo go cenie ale juz troche "bez formy"...

    chetnie zobacze go w lublinie ale watpie czy bedzie liderem i czy wyjezdzi cos konkretnego...

    pozdrawiam

    ps.inny lubelak niejaki pan Robert Dados moglby wkoncu ruszyc cztery literki i wrocic:)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Dariusz Śledź odnajdzie się w 1 lidze i to z dobrym skutkiem. Bo przecież jest to jescze utalentowany zawodnik, który zapewne nie zapomniał jak się jeździ na żużlu. Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo brakowalo darka na torze w zeszlym roku. przypominam sobie czasy jego swietnosci i pitera swista, jak trzaskali prawie komplety i walka byla godna pojedynkow crump-ricky.

    wyglada na to, ze o ile staleczka wystartuje, a rusko nic nie bedzie kombinowal to uda nam sie znowu zobaczyc darka w gorzowie. juz bez swista, i pewnie innego darka, no ale...

    a rusko i spola chyba nawet za bardzo nie wiedza, kogo traca.
    GG: 1562841

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My dzięki Śledziowi nie jesteśmy w E-lidze. Zapierniczył dwa mecze z Lesznem.Niestety, ale Rybnik go dobrze nie wspomina.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bardzo dobrze, że "Rybka" odchodzi z Wrocławia i szkoda że dopiero teraz. To jest zawodnik którego Rusko zmarnował i przez to że trafił do Wrocka jego kariera nie przebiegała stosownie do talentu jaki ma.
    Życzę Śledziowi żeby w Lublinie szło mu jak najlepiej i żeby udowodnił niektórym, że nie można go spisywać na straty.
    Kolejny talent zmarnowany przez Atlas.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z takim talentem i umiejetnosciami to Sledziu pwoinien byc teraz u szczytu wspanialej kariery...
    niestety gdzies sie "zagubil" a naprawde szkoda...


    pozdrawiam

    ps.ah szkoda dac dobrego zawodnika do wroclawia ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Pytona w szczegolnosci

    Bardzo dobrze sie dzieje,ze Darek Sledz wraca na zuzlowe tory,ten facet ma jeszcze cos do udowodnienia,Rybnik nie wspomina go najlepiej po barazach,ale wszyscy wroclawscy kibice wiedza,,ze dzieki miedzy innymi "rybce"Sparta trzy razy pod rzad byla mistrzowska,a para Sledz-Knudsen rzadko kiedy byla z tylu.Pyton masz racje Sledz to kolejny talent zmarnowany przez Rusko,widze ,ze przyjaznisz sie z Abdulahem,na szczescie Leszno wychowalo samych mistrzow swiata i wielu jeszcze wychowa,humor Ci dopisuje,ale w koncu mamy karnawal(fantazja jest od tego aby bawic sie na calego)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Do Lublinian:

    Sympatia sympatią ale przyznacie sami, że po rocznej karencji niewiele wam w pierwszej lidze pomoże. A po zakupach jakie dokonaliście można się spodziewać czegoś więcej niż walki o utrzymanie, tak więc ewentualne przyjście Śledzia jest conajmniej zastanawiające....

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne Pyton. hahhahaha
    3 tytuły DMP to rzeczywiście zmarnowany czas w Sparcie, do tego srebro DMŚ.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Wydaje mi sie że Darek jak by wrócił do Lublina to był by jednym z najlepszych w tym zespole...życze mu tego.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 nowych zawodnikow zostanie przedstawionych na konferencji prasowej w najblizsza srode jednym znich moze bedzie wlasnie Darek Śledz a drugim??(Tomasz Piszcz-watpie)szykuje sie niezly sklad :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powrót do korzeni.

    No może w końcu rybka odetchnie.Życze mu jak najlepiej,bo to szalenie sympatyczny gość.My dziękujemy mu za wszystko co zrobił dla naszego klubu.Mam nadzieje,że w swoim macierzystym klubie odnajdzie się i będzie jego silnym punktem.Miejcie z niego pociechę kibice z Lublina.Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    PUCZOL i SPEEDY

    Nie twierdzę, że "Leszno wychowało samych mistrzów świata". Rzecz która mnie irytuje to sprawa, że Atlas ma w dupie wychowywanie młodzieży. Po co ładować kasę w szkolenie młodych żużlowców??? Lepiej kupować!!! Taśmowo Rusko kupuje nowych zawodników. Pojawia się wielka euforia wśród wrocławskich kibiców i wszyscy zadowoleni. Gorzej jest w momencie kiedy któryś z tych nabytków zaczyna "cieniować". Momentalnie wędruje na boczny tor. Ja jestem młody, żużlem interesuję się od dawna, sumiennie na mecze jeżdżę od 1995 roku. W związku z tym nie będe się babrał w historii Atlasu, Polsatu czy tam innego Aspro. Piszę o tym jakie mam wrażenia, a te tworzą się chociażby na dwóch przykładach. Nie powiedziałem, że lata spędzone przez Rybkę w Atlasie to lata stracone, zdobył parę medali, ok.
    Wkurza mnie natomiast to, że bardzo lubię tego zawodnika i doceniam jego umiejętności. Zgodnie ze swoim talentem powinien być liderem którejś z drużyn ligowych. Natomiast ostatnio Rusko blokował tego zawodnika w rozwoju, miał po prostu ciekawe nazwisko na rezerwie. Pisząc o tym, że Rusko zmarnował Darka Śledzia mam na myśli to, że ten zawodnik ma (albo miał) możliwości na coś więcej niż to co ostatnio proponował mu Wasz prezes.
    Drugim przykładem jakim mogę się tu posłużyć jest osoba Mirosława Cierniaka - sytuacja bardzo podobna.

    Denerwuje mnie to wszystko z takiego powodu, że tworzy to dziwną sytuację w kontekście przyszłości polskiego speedwaya. Ja rozumiem, że Atlas stać na każdego zawodnika. Rozumiem, że Rusko ma mocarstwowe ambicje. Gratuluję świetnych tegorocznych zakupów - i Cegła i Hampelek to genialni zawodnicy. Jednak jest coś takiego jak nadmiar bogactwa. Na dzień dzisiejszy macie bardzo dobry skład - moim zdaniem (chociaż tego nie chcę:) ) skład na złoty medal. Co się stanie kiedy któryś z tych chłopaków zacznie słabiej jeździć? Pójdzie w odstawkę, bo na jego miejsce ściągnie się kogoś nowego, a Rusko go nie wypuści, bo fajnie jest mieć silną ławkę.
    Jeżeli bardzo się cieszycie z powrotu Śledzia na tor, to dlaczego nie docenialiście go wcześniej??? Skoro Śledź rzadko kiedy był z tyłu to dlaczego nie jeździł???
    Nie odbierajcie moich wypowiedzi jako jakiegoś tam ataku na Wasz klub, chociaż szczerze się przyznaję, zbyt mocno to ja go nie kocham:) Wkurza mnie to, że Rusko chce mieć monopol. Monopol nie jest niczym dobrym i naprawdę zastanówcie się nad tym jak będzie wyglądała przyszłość polskiego speedwaya jeśli jeden klub będzie wykupował wszystkich uzdolnionych zawodników, samemu nie wychowując nowych. Wiem że za chwilę stwierdzicie, że przemawia przeze mnie gorycz spowodowana przez osłabienie składu Unii. Nie, ja po prostu nie chcę sobie wyobrażać sytuacji klubów słabiej sytuowanych finansowo skazanych na masowy eksodus utalentowanych wychowanków do finansowych kolosów.
    Z Wojtkiem (Abdulahem) się znam i w pełni popieram to co pisze (podejrzewam że chodzi Ci głównie o wypowiedzi Wojtka w temacie składu Unii).

    Humor mi bardzo dopisuje czego w tym roku życzę wszystkim, a zwłaszcza moim ulubionym forumowiczom z Wrocławia:P

    pozdrawiam
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wkurza mnie natomiast to, że bardzo lubię tego zawodnika i doceniam jego umiejętności. Zgodnie ze swoim talentem powinien być liderem którejś z drużyn ligowych. Natomiast ostatnio Rusko blokował tego zawodnika w rozwoju, miał po prostu ciekawe nazwisko na rezerwie. Pisząc o tym, że Rusko zmarnował Darka Śledzia mam na myśli to, że ten zawodnik ma (albo miał) możliwości na coś więcej niż to co ostatnio proponował mu Wasz prezes.
    Drugim przykładem jakim mogę się tu posłużyć jest osoba Mirosława Cierniaka - sytuacja bardzo podobna.

    A wasz prezes bodajze 2 lata temu co proponował za przejscie Śledzia do Unii?......butelke whisky!!!
    Tak było.....więc skończ swoje wywody o Rusce....skomentuj lepiej to jak potraktował go Rufin!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Colombo nie dyskutuję z tobą tylko z twoimi wrocławskimi kolegami, więc nie mów mi co mam robić.
    Wywodów nie będe kończył bo piszę to o czym myślę i nie zmieni tego zdanie kolesia którego pasją jest dopieprzanie się do wszystkiego co dotyczy Unii i jej kibiców.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm jestem ciekaw jak Darek Sledz sie zaprezentuje w nadchodzacym sezonie,jezdzic napewno nie zapomnial ale jak bedzie ze sprzetem.Pamietam ze Darek w ostatnich latach swoich startow caly czas narzekal na sprzet.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby Śledź pospłacał już wszystkie swoje długi i dlatego może powrócić do sportu??

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to dobrze ze sledz wraca no tor, on powinien jeszcze niejedna niespodzianke sprawidz lublinianom, o ile nie bedzie mu sprzet nawalal za czesto. ale jest to mimo wszystko duze ryzyko opierac sklad na zawodniku ktory przez sezon nie startowal w zadnych zawodach

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    to fajnie ze sledz wraca ciekawy jestem jego formy mam nadzieje ze bedzi esilnym punktem druzynyz lublina zycze mu samych 3

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym wogóle się nie przejmował tym, że Darek Śledź nie startował w ubiegłym roku. Tego się nie zapomina;) Przecież Todd Wiltshire wrócił na tory żużlowe po kilku latach i w dodatku po ciężkiej kontuzji kręgosłupa i wystarczył mu bardzo krótki okres czasu, aby dojść do niesamowicie wysokiej formy. Ja jestem pewien, że wszyscy którzy się śmieją z tego przesympatycznego zawodnika, będą mieli jeszcze czkawkę;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie bardzo sie ciesze ze rybka powraca na zuzlowe tory! Bardzo go lubie i podoba mi sie jego styl jazdy, wprawdzie zawiodl rybnik w dwuch najwazniejszych meczach sezonu, ale w poprzednich byl niesamowity! Zycze mu bardzo dobrej jazdy i aby w tym sezonie rowniez zawiodl lubln w dwoch meczach - pierwszy nich bedzie 30 marca:P:P:P

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierze w Darka.....Jazdy sie nie zapomina przez rok....A Darek wie jak sie jezdzi i powinien byc naszym bardzo mocnym punktem...Poza tym...Pamietacie rywalizacje Sledzia i Mordela?... Moze i teraz do tego dojdzie w pozytywnym tego slowa znaczeniu?...

    LAPA

    A ciebie co obchodza prywatne sprawy Darka? ...Pisz do "Przyjaciolki" lub innej babskiej gazety, a nie na forum...Ale sie ku..a znalazl wscibski dupek....

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    darek śledż udzielił wywiadu dla "słowa sportowego"
    jak zwykle jest tajeminiczy ale zdradził parę swoich marzeń.
    -próbuję szukać sponsorów w lublinie.mam nadzieję ,że będę dysponował dobrym sprzętem.już zamówiłem silniki.
    -chciałbym z drużyną lubelską zrealizować ambitne cele.przede wszystkim będę się nastawiał na dobre starty w lidze, a jeśli uda się zrobić coś więcej ,to będzie fajnie.
    zostałem zgłoszony do eliminacji IMP , będę tam próbował swoich sił i mam nadzieję, że mój udział nie zakończy się na ćwierćfinałach.
    - trenuję sam , wykonuję siłowe ćwiczenia w domu.podpieram się dobrymi wzorcami , których nauczyłem się we wrocławiu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •