Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 66 z 66

Wątek: Chris Louis w Zielonej Górze ???

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Louis zrobił naprawdę dużo dla Falubazu. Bardzo Go lubię i szanuje. To taki fajny Angol, który przez kilka sezonów był z nami na dobre i na złe. Odszedł....cóż taki life. Potem te koszmarne wypadki. To na pewno znalazło odbicie w Jego psychice.

    Problem tkwi przede wszystkim w tym, czy On sam jest gotów na ponowne starty w Polsce? Myślę, że nie bardzo. Najpierw niech sam dojdzie do siebie. To jest najważniejsze!!!!!!!!!

    A póki co, postawmy może raczej na jakiegoś kangura.

    Pozdro!!!!!!!!!!!!!
    Zgodze sie w zupełności z Małym w sprawie Chrisa. W moim mniemaniu nie byłoby problemów z formą Louis'a, tzn. z jego przygotowaniem fizycznym do sezonu. Problem mógłby wystapić w jego głowie czyt. psychice. Nie rozmawiałem z Chrisem i chyba nikt z nas tego nie robił, nie mniej jednak tego bym się obawiał. Może pomysł z Lyons'em bądź Wiltshir'em nie jest taki zły, może lepiej byłoby na nich postawić, choć nie można się po nich spodziewać jakichś wspaniałych wyników. To zaplecze SGP, w lidze można na ich 7-9 pkt. liczyć, może troche więcej w przypadku Wiltshir'a, choć to też jest niewiadomą. Po napisaniu tego zastanawiam sie sam czy jest z tego jakiś wniosek ale oceńcie sami;) pozdrawiam narka

    P.S. Właśnie sie dowiedziałem, że mój komp jest kaput, ganz kaput - przezywam horror, w mojej psychice, apokalipsa nadeszła, znowu będe musiał zbierać wszystkie Wasze dane na gg. Danych z twardego już chyba nie odzyskam:(. Pogrążony w smutku Tony_ZG. (wybaczcie małą dygresje)
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A czy nie sadzicie??????

    No mi sie wydaje, ze opcja z Lyonsem calkowicie nie wchodzi w gre. Takie jest moje zdanie. Jest to typowy sredniak i na nasza, jakze mocna w tym roku Extralige jest to zadne wzmocnienie. Zreszta Todd W. to tez zadna rewelka. Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem byloby zakontraktowanie polskiego seniora (czyt. miedzy wierszami o kogo mi biega)
    No to tyle i czas zakonczyc juz gdybanie. Mam nadzieje, ze na wiesc o nowym "nabytku" (powiem ogolnikowo) nie bedziemy musieli czekac do konca stycznia:)
    A tak na marginesie to moze Pan Robert Dowhan jakos by sie w tej kwesti wypowiedzial?? Czy nie?? Czy jak?? Czy co?? Bo ja normalnie juz nic nie wiem - Czeski film:D

    Ps. Maydayy nie no Ty to masz jednak leb jak sklep!! Brawo Panie Przestawicielu Handlowy brawo!!!

    Pozdro!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec tak narazie najbardziej prawdopodobnymi nazwiskami sa Loram , Wiltshire, Lyons oraz Luois , tylko ze tak -

    Prezes zdemenotoał pogłski jakoby Loram miał wzmocnic nas zespoł.

    A więc zostaje Louis, Lyons oraz Wiltshire..ale :

    Na czacie trener Jader zdementował pogłoski ze klub rozmawia z Chrisem Louisem.

    A więc zostake tylko Wiltshire i Lyons.. ale :

    We wczorajszym magazynie sportowym w Radio ZG , był wywiad z prezesem Smoleniem , ktory powiedział ze klub rozmawial z pewnym zawodnikiem , w sobote do puznych godzin nocnych , było to spowodowane tymze zawodnik ten aktualnie przebywa w Australii , a więc mozna sie domyslac ze chodziło o Wiltshira , albo o Jasona Lyonsa.


    Podsumowywujac , zakontraktowanie drugiego obcokrajowca jest toczone wielka tajemnica , i chyba nieczego sie niedowiemy az do podpisania przez tego zwodnika kontraktu.
    Powiedzcie mi czemu uwazacie ze beda to "jedyne knagury"
    ktore zostaly do kupienia w calej Australi ???
    Czy to akurat musza byc te dwa (wcale nie robiace furory) nazwiska. Zastanowcie sie czy nie moze to byc jakis inny , mlody , prespektywiczny i "nie zmanierowany" zawodnik.

    No kombnowac i myslec kibole. Juz do roboty :):):):):):):)

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A wiec tak narazie najbardziej prawdopodobnymi nazwiskami sa Loram , Wiltshire, Lyons oraz Luois , tylko ze tak -

    Prezes zdemenotoał pogłski jakoby Loram miał wzmocnic nas zespoł.

    A więc zostaje Louis, Lyons oraz Wiltshire..ale :

    Na czacie trener Jader zdementował pogłoski ze klub rozmawia z Chrisem Louisem.

    A więc zostake tylko Wiltshire i Lyons.. ale :

    We wczorajszym magazynie sportowym w Radio ZG , był wywiad z prezesem Smoleniem , ktory powiedział ze klub rozmawial z pewnym zawodnikiem , w sobote do puznych godzin nocnych , było to spowodowane tymze zawodnik ten aktualnie przebywa w Australii , a więc mozna sie domyslac ze chodziło o Wiltshira , albo o Jasona Lyonsa.


    Podsumowywujac , zakontraktowanie drugiego obcokrajowca jest toczone wielka tajemnica , i chyba nieczego sie niedowiemy az do podpisania przez tego zwodnika kontraktu.
    witam,

    Jaki Loram jaki Wiltshire od kiedy prasa podała że obydwaj nie złożyli autografu pod kontraktem każdy na forum widzi tych zawodników u sibie w zespole. A jeśli idzie o 2 obcokrajowca z tych ktorych tu podaliscie to wydaje mi sie ze bedzie to Lyons.

    pozdro.

  5. Powrót do góry    #50
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widze, Pemo, ze sie teraz tutaj z nami zabawiasz. A wiesz jak takie zabawy wplywaja na psyche kiboli ZKZ. Kazdy siedzi dniami i nocami na necie, obgryza panokcie, bo nie moze sie doczekac kolejnych wiesci i nagle wyskakujesz z asem w rekawie. Bo to, ze cos wiesz to widac... Kurcze, skoncz z ta ciuciubabka, bo mi sie pod garem gotuje. Dalij, kto to bedzie?

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzcie mi czemu uwazacie ze beda to "jedyne knagury"
    ktore zostaly do kupienia w calej Australi ???
    Czy to akurat musza byc te dwa (wcale nie robiace furory) nazwiska. Zastanowcie sie czy nie moze to byc jakis inny , mlody , prespektywiczny i "nie zmanierowany" zawodnik.

    No kombnowac i myslec kibole. Juz do roboty
    Cos mi sie zdaje, ze moga prowadzic takze rozmowy z utalentowanym Szwedem, ktory dobrze spisal sie w polfinale mistrzostw swiata juniorow w Zielonej Gorze. Czyli Freddie Erickson, ktos wlasnie mowil mi, ze prowadza z nim rozmowy, ale napewno to plotka.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Australii kangurow jest ponad 2 miliony(podobno), ale nie obrazil bym sie zeby to byl Tod.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby louis powrócił?? Może odzyska forme sprzed wypadku w Częstochowie i będzie duży wzmocnieniem dla drużyny. Oby tak było:)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIe tak szybko!!!

    Wedlug Angielskiej prasy i Pani Magdy Zimny-Louis okazuje sie za Chris jeszcze (nistety) nie jest fizycznie przygotowany do startow zuzlowych. Wedlug Pani Louis, Chris poczeka i podejmie decyzje o startach przed samym poczatakiem startu ligi Brytyjskiej. Nie jest wykluczone ze ten zawodnik zacznie jezdzic dopiero w polowie sezonu, takze koncentrujmy sie nad innymi zawodnikami ktorzy beda mogli zasilic Falubazyczke od poczatku sezonu.


  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nikt z falubazu nie kontaktowal sie z Lousiem. mysle ze to konczy dyskusje.

    tommy_zg ma racje.
    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    payne
    hehehe bardzoo fajnego avantarka masz :D

    pozdr.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Vaterlanda

    No widze, Pemo, ze sie teraz tutaj z nami zabawiasz. A wiesz jak takie zabawy wplywaja na psyche kiboli ZKZ. Kazdy siedzi dniami i nocami na necie, obgryza panokcie, bo nie moze sie doczekac kolejnych wiesci i nagle wyskakujesz z asem w rekawie. Bo to, ze cos wiesz to widac... Kurcze, skoncz z ta ciuciubabka, bo mi sie pod garem gotuje. Dalij, kto to bedzie?
    Co ty czlowieku wygadujesz ??? Jak bym mogl grac na nerwach i psychice kibicow Falubazu. Nie moglbym tego robic "swoim "
    Czlowieku ja poprostu sie glosno zastanawialem nad innymi opcjami. Nic nie wiem ale jak bys chcial prozmawiac nie oficjalnie na temat Falubazu to zapraszam na gg. Chetnie sie wymienie moimi pogladami.

    Pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytaliscie na przegladziezuzlowym, ze zarzad ma zamiar zatrudnic Svaba w co najmniej osmiu meczach. To prawie polowa sezonu (liczac pley-off). Widze go w meczach u siebie i na wyjezdzie z Pila, Gdanskiem ale to sa tylko cztery spotkania. Ewentualnie z pepikiem w skladzie rozjedziemy Leszno u siebie ale co dalej? Gdzie go wcisna, na ktore mecze?

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Louis w Zielonej hmm...???

    Witam:) Dawno nie zabiralem glosu na forum, no ale ten watek jest godny uwagi i wiadomo ze najbardziej trapiacy zielonogorzan. Kwestia drugiego (w sumie trzeciego) obcokrajowca jest lekko zakrecona i dosc denerwujaca!!
    W daslszym ciągo nie wiemy kto wzmocni nasz klub a krag zawodnikow do zakontraktowania lekko sie przykurczyl.:(
    Ale napisze cos moze na temat samych zainteresowanych...
    Temat: Louis w Zielonej... czy ddobrze czy zle???
    Jak wiemy Louis jest utalentowanym zawodnikiem i bardfzo doswiadczonym, tylko tak kontuzja troszke poobijany jest i psychicznie pewnie lekko rozbity. Czy poradzi sobie w tym sezonia na torze... nia wiadomo?? Zakontraktowanie tego zawodnika jest dosc sporym ryzykiem. Ale z drugiej stronu to moze byc cos jak obiawianie sezonu. Pan Louis moze sobie calkiem dobrze radzic na torze w przyszlym roku i te kilka punktow (mysle ze w granicach 10ptk.) moze zrobic. Ale czy to wystarczy i bedziemy z tego zadowoleni, no nie wiem.
    A wracajac jeszcze do opcji Loram hmm... mysle ze nas na tego zawodnika nie stac!!! Jest naprawde klasowym zawodnikiem ale i tez KASOWYM!!!
    Mam nadzieje ze wyjasni sie to w najblizszych dniach!!! :)

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytaliscie na przegladziezuzlowym, ze zarzad ma zamiar zatrudnic Svaba w co najmniej osmiu meczach. To prawie polowa sezonu (liczac pley-off). Widze go w meczach u siebie i na wyjezdzie z Pila, Gdanskiem ale to sa tylko cztery spotkania. Ewentualnie z pepikiem w skladzie rozjedziemy Leszno u siebie ale co dalej? Gdzie go wcisna, na ktore mecze?

    Arek no wlasnie moze Tony Svab bedzie jezdzil tylko w meczach ze slabszymi ekipami a na mocniejsze zespoly typu apator sparta polonia wlokniarz bedzie jezdzil ten nowy obcokrajowiec :) tylko szkoda ze nie wiemy kto nim bedzie :(

    Mysle ze w miare uplywu czasu nasz zarzad poda jego imie i nazwisko :D

    Louis to bardzo wielka nie wiadoma - chociaz wszyscy zielonogorzanie pamietaja jak Chris punktowal niegdys u nas w zespole :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  16. Powrót do góry    #61
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wychodzi na to ze Svab pojedzie chyba z kims z 4(apator,wlokniarz,polonia, sparta). Zaliczajac do slabszej grupy leszno(chociaz nic jeszcze nie jest przesadzone), pile i gdansk to jest tylko 6 meczow, a 2 pozostale? A wiec zyczylbym sobie aby Svab pojechal z Apatorem :P, ale sadze ze wystapi juz na inaugarcje bowiem polonia wydaje sie byc najslabsza sposrod tej czworki.
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HEHE PEMO, Ty StaryRozbójniku!!!!!!!

    Wiemy, wiemy to się troszkę powozimy!!!!

    Chyba jest kangur z którym można by pogadać, ale czy coś z tego będzie nie wie nikt. I dlatego się o tym głośno nie mówi.

    Zapraszam wszystkich którzy tego dnia poznali ów malutki sekrecik do potwierdzenia że Pemo nic nie wymyśla, a ja popieram go wiedząc o co chodzi!!!

    Oczywiście nadal pełna cisza odnośnie żródła informacji i większych szczegółów.
    Tylko najciaśniejszy dziewiąty krąg Falubaz Net F@ns zna pewne nazwisko, będące na celowniku zarządu!!!

    Do stu tysięcy spalonych szalików apatora, na Wielkim Finale w Pile!!! HEHE!!!

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa z zakontraktowaniem Louisa jednak upadla. Na dzień dzisiejszy najbardziej prawdopodobne jest zakontraktowanie Freddiego Erikssona. Są jeszcze mninimalne szanse na Marka Lorama, ale tylko w przypadku, gdyby Bydgoszcz nie zapłaciła mu zaległej kasy. Wszystko wyjaśni się do końca tygodnia - taki jest przynajmniej zamiar naszego zarządu. Sprawa Erikssona jest juz praktycznie dograna, musi on jednak znależć sobie najpierw jakiegoś mechanika, któryby pilnował jego sprzęt w Polsce. Freddi przyjął już warunki ZKŻ-tu i zapewnił iz ma dobry sprzęt. Do podpisania kontraktu brakuje zatem tylko mechanika w Polsce i odmowy Lorama.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eriksson?

    Hmmm....Freddie....co o nim wiemy? Wiemy to, że jest aktualnym czwartym juniorem na świecie i mistrzem Szwecji do lat 21....hmm....może i to nie jest złe rozwiązanie...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fakty o Freddie

    Osobiscie nie wierze ze Eriksson zrobi duzo wiecej od Svaba. Jezeli chcemy sie znalesc w top 4 to Eriksson raczej nie jest nasza odpowiedzia do tego celu. Ale uwazam ze podpisanie jego jest bardzo realne (dostalem odpowiedz od osoby bliskiej Erikssona ktora nie sprzecza sie a takze nie potwierdza tej mozliwosci). Patrzmy realnie, zarzad mial na mysli L.Drymla ktory juz mial byc niespodzianka na prezetacji skladu ale widocznie Leszno mu bardziej odpowiadalo i sie wycofal. Teraz plany sie lekko zmienily i poprostu trzeba miec nadzeje ze jak bedzie Eriksson to on bedzie objawieniem sezonu tak jak to byl Pedersen. Zobaczcie co zrobil w Zielonej, czy to fuks czy mu nasz tor pasuje? :)

    Pare faktow o Freddie:

    1/2 IMSJ :
    Zielona Gora, Poland ( 3,3,3,2,2) 13 - 2 miejsce

    Final IMSJ
    Slany, Czech Republic (2,2,1,3,3) 11 - 4 miejsce

    Mistrz Szwecji Juniorow (3,3,3,2,3 ) 14 - 1 miejsce

    -Przez ostatnie 2 lata bronil barwy King's Lynn, w 2003 bedzie jezdzil w Oxfordzie.

    - 5.52 CMA (KSM) w lidze Brytyjskiej r. 2002.

    - 5.93 KSM w lidze Szwedzkiej r. 2002.

    Narazie tyle musze spadac. Ciao.




  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze Tomku napisales, szwed nie zrobi wiecej punktow niz Svab. Z tym drugim i trzecim obcokrajowcem to zarzad poniusl porazke. Chyba,ze... ale to po sezonie ew. w trakcie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •