Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 66

Wątek: Chris Louis w Zielonej Górze ???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chris Louis w Zielonej Górze ???

    jak się okazuje blisko jest podpisanie umowy z Anglikiem Chrisem Louisem. Uważam, iż byłoby to ogromne ryzyko, ale kto wie....


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skąd masz to info. ? Wiesz ze za fałszywe wiadomosci grozi banan na forum. Tak wiec zapodaj źrodło !

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomość z bardzo wiarygodnego źródła, ale zauważ baranku boży, że postawiłem znaki zapytania, co oznacza, iż kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Wiem jednak, że jeżeli zarząd przedstawi nam jakiegokolwiek stranieri to będzie to Louis. NIe wiadomo czy zdążą jednak na jutro podpisać kontrakt. Wiadomość jest w 100% pewna. Jest naprawdę barzdo blisko. Czy jednak będzie to wzmocnienie czy też nie, okaże się na początku sezonu. Louis po kontuzji to wielka niewiadoma. Zapomnijcie drodzy kibice o Loramie, Wiltshire, Screenie, Gustafssonie, Stonehewer czy Havelocku. Nie ma takich rozmów.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to by bylo dobre posuniecie ze strony naszych wlodarzy.Zawsze pewne by bylo 7-9 punktow.Mysle ze po tak groznej kontuzji i nie ma co ukrywac nie najlepszym ostatnim sezonie w jego wykonaniu uwazam ze Chris wiecej niewycisnie.Chyba ze sie myle ale watpie.TO JUZ JUTRO:d

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Moze to sie nawet okazać Wielkim powrotem Chris na polskie TORY!!! Ale wszsykot zalezy od jego przygotowan do nowego sezonu i oczywiscie od dzialczy ZKZ czy naprawde Anlgik wystartuje w Polsce!

    pozdr

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To byłoby ciekawe. Chris dobrze zna nasz tor i powinien sobie na nim dobrze radzić. Tylko zostaje wielką niewiadomą jak bedzie z jego formą i kondycją to takiej kontuzji. Jakby doszło do podpisania kontraktu z Louisem to może być ciekawie ale poczekajmy do jutra.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ten text nie powinien byc w watku o skladzie zkz??
    Szkoda otwierac temat:)))

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomość z bardzo wiarygodnego źródła, ale zauważ baranku boży, że postawiłem znaki zapytania, co oznacza, iż kontrakt nie jest jeszcze podpisany
    Widze znaki zapytania ale skoro dales cos takiego to znaczy ze skąś masz źrodlo a ja sie tylko zapytałem skad te info. ehh... Nie wazne zresztą.
    Co do wątku Louis ? W/G mnie nie mam pojecia co z tego bedzie, ale jak juz nie ma nic innego ? to moze byc ;) Chyba ze poczekamy jeszcze na Lorama. :P
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego wilku. Nie sądze aby M.Loram podpisal z nami kontrakt, poniewaz jak podaje www.przegladzuzlowy.pl jest prowadzi rozmowy tylko z lesznem i bydgoszcza przy czym polonii daje pierszenstwo.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ja też to szłyszałem krzysztof ma potpisać kotrakt z nami on już jerzdzi dobrze a to że miał kontuzje to nic nie znaczy bo angielscy lekarz oni są najlepszi w europie i krzysiek ju zpomniał o kontuzji jaką odniusł i ja uważam że jak potpisze to bedzie mocnym punktem zespołu i bedzie zdobywał na naszym torze około 10ptk

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rozmowy

    zuzel77 nicki tez prowadził tylko rozmowy z nami bydgoszcza i z kims tam jeszcze a podpisał kontrakt w rybniku wiec nic nie jest pewne poczekajmy do jutra.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakontraktowanie Louisa moze byc bardzo ale to bardzo ryzykownym ruchem. Facet po kontuzji , nie wiadomo jak z forma i jego stanem psychicznym (tj. czy ten zawodnik nie spala sie psychicznie podczas meczu). Nie oszukujmy sie nie mamy wcale takiego slabego skladu w tym roku. Ja tak bardzo bym nie szukal teraz obcokrajowca na potege. Poczekajmy i zobaczny jak sytuacja sie rozwinie i wtedy bedziemy szukac jakis zawdodnikow. Zawsze mozna zakontraktowac jakiegos "obcego" z nizszej polki np. Jensena albo Laukanena.

    Pozdrawiam.

    P.s. Ale tak szczerze na nic sie nie napalam. Nie ma sensu rozbudzac w sobie zludnych nadzieji. Lepiej byc pozniej mile zaskoczonym

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [b]Najlepiej by było żeby na ten temat wypowiedział się wiceprezes zielongórskiego klubu Pan Robert Dowhan i by nas poinformawał czy to zwykła plotka a wtedy moderatorzy już bendą wiedzieć co zrobić z autorem tego tekstu lub prawda

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic mi nie wiadomo na ten temat.Sam jestem ciekaw źródła tej informacji.Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    no to ban

    kolego w prowadziłeś nas w błont tak samo ja moge napisać temat np loram w zielonej??? i powiem że ma swoje żródło chyba nie chcecie takich tematów co :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolego w prowadziłeś nas w błont tak samo ja moge napisać temat np loram w zielonej??? i powiem że ma swoje żródło chyba nie chcecie takich tematów co :)
    Widze Kiki ze ty niezlym mderatorem mozesz byc ....a ja powiem tyle ze to jest calkiem mozliwe a pan Robert trzyma do konca informacje zeby nas jutro zaskoczyc ;);)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ciekawe jak prezentowalby sie Chris na naszych torach. A poza tym to rzeczywiscie ogromna niewiadoma. Kontraktujac Chrisa dzialacze z Zielonej Gory podjeliby spore ryzyko ... Czy sie oplaci, zobaczymy w trakcie sezonu (jesli oczywiscie dojdzie do podpisania kontraktu).

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hrechciu ma bardzo dobre zrodla, gwarantuje to! ale rozne zeczy w klubach sie dzieja i wszystko w ciagu dnia moze sie zmienic. ja mu wierze.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Podpisanie kontraktu z Louisem byl by wielkim bledem dzialczy.
    Zreszta na prezentacji prezes Smolen zapwenial ze trener Jader jest bardzo wybredny jezeli chodzi o drugiego stranieri:)
    Jezeli dzialacze mysla o silnej druzynie nie moga kupowac zawodnika,ktorego forma jest wielka niewiadoma.

    pozdrawiam all falubaz fans!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie!
    Mówię wam szczerze, że najbliżej jest podpisania kontraktu z Louisem. Jestem z jednym ze sponsorów klubu i mam pewne informacje. Też wolałbym Lorama czy Wiltshira, ale jest to bardzo mało realne na dzisiaj, choć jeszcze wszystko może się zdarzyć. A ewentualny ban jakiegoś moderatora olewam. Ja podaję wam życzliwie pewne informacje, co dzieje się w klubie. Zresztą we wtorek będę w klubie (dam kolejny zastrzyk finansowy) i będę wiedZiał może coś nowego.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzicie! mówilem ze Hrechcio mówi prawdę!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra pozyjemy zobaczymy :) Sie okaze ... Jezeli masz racje chwala ci za to, jezeli nie to trudno :P
    Ale mnie troche dziwi ze prezes Robert Smolen chce jeszcze pozyskac zawodnika swiatowej klasy, z takich zostal juz Loram i Wiltshire a jak wiem/wiemy nie było rozmow z nimi (wnioskuje tak na pdst. tego co dzis moiwł pan Zbigniew Jąder;)) Zobaczymy kogo mają dzialacze na mysli ... Trzeba im zaufac juz widac ze mają ŁEB NA KARKU :)
    Pozdrawiam :P

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i dobrze gdyby Chris powrócił do ZKŻ. Bo przecież tak nie dawno jescze był on w światowej czołówce i teraz być może się odnajdzie i byłby silnym punktem drużyny z Zielone Góry. Ale z jednej strony jak pisaliście jest to ryzyko ponieważ jest on po kontuzji i niewiadomo w jakiej on będzie dyspozycji w przyszłym sezonie.
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chris

    Chris w Zielonej Górze ?-byłem zaskoczony kiedy przeczytalem ta wiadomosc,ciekawa sprawa,duze ryzyko ,ale kto nie ryzkuje ten niema.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Duże ryzyko...

    Ja już szybciej w takiej sytuacji bym postawił na kogoś z dwójki Jesper Jensen - Jason Lyons;)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chris Chris Chris

    A mnie sie wydaje ,ze bylby to czarny kon naszej druzyny.Jesli jest gotow startowac to na pewno wie co robi.Gdyby go cos bolalo to raczej na motor by nie wsiadl.
    Jestem jaknajbardziej ZA i o wiele chetniej go przywitam w ZKZcie niz Jensena czy Lyonsa.

    Hrehciu
    Zresztą we wtorek będę w klubie (dam kolejny zastrzyk finansowy)
    moge prosic o taki zastrzyk?:) cos slabo sie czuje:)

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    wielka niewiadoma

    Trochę to dziwne że klub wydaje kase na obcokrajowca który miał taką przerwę w ściganiu się, ale być może ta przerwa spowodowała takie obniżenie wymagań finansowych Chrisa, że bardziej opłacało się wydać kase na niego niż na kolejnego polskiego seniora który gwarantowałby lepszą zdobycz punktową.
    Tak więc Chris może być zarówno czarnym koniem, jak i wielkim niewypałem.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]

    Hrehciu
    Zresztą we wtorek będę w klubie (dam kolejny zastrzyk finansowy)

    moge prosic o taki zastrzyk?:) cos slabo sie czuje:)
    Tez Prosil bym o taki zastrzyk jak mozna :P??
    i co dowiedziales sie cos ??

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie cieszylbym sie z zakontraktowania Chrisa. Mile wspominam jego wystepy w Zielonce i jakis tam sentyment pozostal. Nawet jesli kontrakt okaze sie zupelnym niewypalem to trudno, przeciez nie moze on byc strasznie drogi. A moze jakas niespodzianka w postaci naglego powrotu formy :). Byloby super, mmoze to nie sa tylko marzenia? A tak poza tym to w e-lidze na pewno pozostaniemy najwyzej nie zdobedziemy medalu :).

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chris Louis to bardzo dobry zawodnik i wydaje mi się, że mógłby zalepić lukę po Pedersenie. Jego forma jest niewiadoma, ale przecież jazdy na żużlu nie zapomina się, jak jazdy na rowerze;):):D
    Myślę że trzeba zaryzykować, jak nie Loram, to Louis!
    Pozdrawiam:)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tym transferem dzialacze ZKZ zaskarbili by sobei moją sympatię do tego klubu.
    Nie wiem co sie ze mną dzieje ale coraz abrdziej lubię ten klub:)
    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Louis to ogromny i zabujczy znak zapytania. Nie chodzi mi o jego dyspozycje fizyczna to zawsze jest do nadrobienia po straconych sezonach. Nie wiadomo co kryje sie pod jego kopułą, jak facet poradzi sobie z psychika? Wszystko co tkwi w jego glowie to moze byc problemem dla klubu po podpisaniu z nim kontraktu. Moze lecz nie musi. Moze wlasnie teraz potrzebne jest obdarzenie Louisa zaufaniem i danie mu szansy. Tylko szkoda jezeli ja zmarnuje i nie wykorzysta. Czy nie lepiej bylo by zakontraktowac jakiegos sredniego polskiego ligowca. Mniejsza kasa i bez ryzyka moze te same punkty. Po odejsciu Kuciapy moim zdaniem zarzad powinien tak postapic. Jezeli nie mamy szans na podpisanie kontraktu z Loramem, Todem, Henka itd. to nie wiem czy podpis Louisa(na sile) to dobre posuniecie ze strony dzialaczy. Zawodnik zagraniczny na 6-9 punktow zawsze sie znajdzie w trakcie sezonu. A z przyzwoitym ligowcem moze byc klopot.Ja zyczyl bym sobie zakontraktowania dwoch polskich jezdzcow na laczna sume punktow od 8-14 i bylo by git.
    A moze osoba, ktora zalozyla temat bredzi i istnieja jeszcze szanse, ze team z ZG bedzie reprezentowal Loram, moze Wiltshir(lepszy moze nie o cale ale o pół nieba od Louisa). Musimy jeszcze pare dni uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na ostateczna decyzje zarzadu.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no i ja tez swoje wtrace....

    Po pierwsze!!
    Drogi Kolego Hrehciu!!
    Wiadomość z bardzo wiarygodnego źródła, ale zauważ baranku boży, że postawiłem znaki zapytania, co oznacza, iż kontrakt nie jest jeszcze podpisany. Wiem jednak, że jeżeli zarząd przedstawi nam jakiegokolwiek stranieri to będzie to Louis. NIe wiadomo czy zdążą jednak na jutro podpisać kontrakt. Wiadomość jest w 100% pewna. Jest naprawdę barzdo blisko. Czy jednak będzie to wzmocnienie czy też nie, okaże się na początku sezonu. Louis po kontuzji to wielka niewiadoma. Zapomnijcie drodzy kibice o Loramie, Wiltshire, Screenie, Gustafssonie, Stonehewer czy Havelocku. Nie ma takich rozmów.
    Nie wiem na ile mozna wierzyc w twoje rewelacje. Mam nadzieje, ze wiesz co grozi za umieszczanie tutaj na forum informacji, ktore sie pozniej calkowicie nie sprawdzaja:)
    Skoro sam Pan Robert Dowhan mowi, ze Jemu na ten temat nic nie wiadomo, to jak powiedz mamy uwierzyc Tobie!!??
    W takim razie narazie wstrzymalbym sie z jakimkolwiek komentarzem na temat tego czy Louis jest wzmocnieniem, czarnym koniem, czy Bog wie czym jeszcze:) Spokojnie Panowie spokojnie, jeszcze tylko kilka dni i naprawde wszystko sie wyjasni:)

    To nie koniec hehehe jeszcze jedna kwestia (znowu odniose sie do wypowiedzi Hrehcia):)

    Panowie!
    Mówię wam szczerze, że najbliżej jest podpisania kontraktu z Louisem. Jestem z jednym ze sponsorów klubu i mam pewne informacje. Też wolałbym Lorama czy Wiltshira, ale jest to bardzo mało realne na dzisiaj, choć jeszcze wszystko może się zdarzyć. A ewentualny ban jakiegoś moderatora olewam. Ja podaję wam życzliwie pewne informacje, co dzieje się w klubie. Zresztą we wtorek będę w klubie (dam kolejny zastrzyk finansowy) i będę wiedZiał może coś nowego.
    Wiesz ja natomiast w srode jestem w klubie:) Bede tam w celu zakupienia czapeczki i szalika :) wiec i ja dam ten tzw. "zastrzyk finansowy" a mimo to informacji o Louisie nie potwierdzam hehehehehhe :)

    Pozdro!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurka nie wiem czy wiecie ale po pierwsze trener na czacie stwierdził że nie prowadzimy rozmów z Chrisem, a po drugie, p. Prezes Smolen stwierdził że bedzie to zawodnik mniej więcj na poziomie Hamilla, jeżdżący w GP, a tym zawodnikiem z pewnością nie jest Louis, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Często czytamy na forum jak to biedne kluby wykorzystywane są przez krwiopijczych żużlowców.W Chrisa warto wieżyć.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek:
    przeziebiles sie, grype masz, czy co, ze tak sie rozpisujesz, ze coraz bardziej lubisz zielona? :P

    a propos chrisa:
    mysle,ze ten louis, ktorego pamietamy i ten obecny to dwie rozne osoby. moze i bedzie jezdzil super, ale podejrzewam, ze chlopak ma do polski niezly uraz i czesto bedzie sie zastanawial, czy przypadkiem na prostej nikt mu znowu nie postawi jakiegos cholerstwa.
    GG: 1562841

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurka nie wiem czy wiecie ale po pierwsze trener na czacie stwierdził że nie prowadzimy rozmów z Chrisem, a po drugie, p. Prezes Smolen stwierdził że bedzie to zawodnik mniej więcj na poziomie Hamilla, jeżdżący w GP, a tym zawodnikiem z pewnością nie jest Louis, pozdrawiam
    Z GP do wzięcia zostali już tylko Brhel, Lyons i Bjarne Pedersen ( o ile faktycznie nie jest już w Łodzi? ) ...

    Nie wydaje mi się, że to będzie któryś z nich... ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Artur

    no i chyba jeszcze Loram nigdzie nie podpisał ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i chyba jeszcze Loram nigdzie nie podpisał ;)
    Masz rację, i tylko Loram jest klasy Hamilla:)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm
    Jesli ma byc to zawodnik pokroju Hamilla to pozostają tylko Wiltshire i Loram. Chociaz co do tego drugiego, to chyba bylo by zbyt piekne by moglo byc prawdziwe.
    Co do Louisa! Jesli Pan Dowhan nic nie wie na ten temat, to mozemy wsadzic to miedzy bajki.
    Wiec czyzby mial byc to Kangur? Nie obrazilbym sie :P

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chris ?

    Ok jak już musi być to niech bedzie, ale szczerze wolałbym zawodnika innego pokroju Loram itp.No ale nawet takie wzmocnienie może okazac sie trafne:)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Proponuje liścia dla Hrehcia :)

    Proponuje liscia dla tego pana za podawanie nie prawdziwych info. na forum. Sam trener Zbigniew Jąder ostatnio na chacie zorganizowanym dla kibicow calkowicie zaprzeczyła aby do klubu ZKŻ miał przbyć ktoś z dwojki Stonehewer, Louis!

    pozdr.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Louis zrobił naprawdę dużo dla Falubazu. Bardzo Go lubię i szanuje. To taki fajny Angol, który przez kilka sezonów był z nami na dobre i na złe. Odszedł....cóż taki life. Potem te koszmarne wypadki. To na pewno znalazło odbicie w Jego psychice.

    Problem tkwi przede wszystkim w tym, czy On sam jest gotów na ponowne starty w Polsce? Myślę, że nie bardzo. Najpierw niech sam dojdzie do siebie. To jest najważniejsze!!!!!!!!!

    A póki co, postawmy może raczej na jakiegoś kangura.

    Pozdro!!!!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Krzychu to duże ryzyko. Obecnie mamy skład pozwalający wygrać z każdym na naszym torze i sprawiać niespodzianki na wyjazdach. Dlatego sądzę, że albo Loram i walka o medal, albo ze spokojem budować skład perspektywiczny.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    A wiec tak narazie najbardziej prawdopodobnymi nazwiskami sa Loram , Wiltshire, Lyons oraz Luois , tylko ze tak -

    Prezes zdemenotoał pogłski jakoby Loram miał wzmocnic nas zespoł.

    A więc zostaje Louis, Lyons oraz Wiltshire..ale :

    Na czacie trener Jader zdementował pogłoski ze klub rozmawia z Chrisem Louisem.

    A więc zostake tylko Wiltshire i Lyons.. ale :

    We wczorajszym magazynie sportowym w Radio ZG , był wywiad z prezesem Smoleniem , ktory powiedział ze klub rozmawial z pewnym zawodnikiem , w sobote do puznych godzin nocnych , było to spowodowane tymze zawodnik ten aktualnie przebywa w Australii , a więc mozna sie domyslac ze chodziło o Wiltshira , albo o Jasona Lyonsa.


    Podsumowywujac , zakontraktowanie drugiego obcokrajowca jest toczone wielka tajemnica , i chyba nieczego sie niedowiemy az do podpisania przez tego zwodnika kontraktu.
    Tylko Falubaz!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •