Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Dzisiaj rozprawa

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzisiaj rozprawa

    Dzisiaj w Gdansku ma zapasc decyzja o wyznaczeniu kuratora dla zadłużonego Gdańskiego Klubu Sportowego Wybrzeże. 10 bm. o godz. 10 zaplanowano rozprawę. - Szanse na podjęcie decyzji są bardzo duże. Więcej nie mogę powiedzieć - stwierdziła rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku Hanna Langa-Bieszki, która dodała, że dziennikarze nie będą mogli przysłuchiwać się rozprawie.

    Tymczasem jedyny kandydat na kuratora w Wybrzeżu, Stefan Chrzanowski, nerwowo przebiera nogami. Wszak chodzi o uratowanie drużyny żużlowej. Czasu do zakończenia okresu transferowego pozostało niewiele. Ostateczny termin upływa 31 bm. - Jeśli sąd wyznaczy mnie na kuratora i tak potrzebne będą dwa tygodnie na uprawomocnienie decyzji - stwierdza Chrzanowski. - Niemniej będzie można już działać.

    Chrzanowski funkcję kuratora będzie mógł pełnić maksymalnie sześć miesięcy. W tym czasie musi doprowadzić do kolejnego walnego zebrania członków, stworzyć podwaliny pod dalszą działalność klubu oraz prowadzić działania układowe z wierzycielami.

    Tymczasem coraz głośniej mówi się i pisze o zainteresowaniu żużlowcami Wybrzeża działaczy innych polskich klubów. Tomasza Piszcza, który mieszka w Lublinie, kusi miejscowe Towarzystwo Żużlowe, beniaminek pierwszej ligi. "Piszczyka" wraz z Krzysztofem Pecyną widzi w zespole trener pilskiej Polonii, Czesław Czernicki. Marka Cieślewicza, za którego trzeba zapłacić 50 tys. zł, chętnie zatrzymaliby włodarze pierwszoligowego Startu Gniezno. Na decyzję z Gdańska cały czas czeka Stefan Andersson. Szwed dalej chciałby startować w Wybrzeżu.

    (m) - Dziennik Bałtycki



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już prawie 13, jak ktos cos wie to niech pisze!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz prawie 14 dalej nikt nic niewie ???
    napewno jest ktos kto cos wie... :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmmmmm 14.36 i nikt nic nie wie ;)
    piszcie piszcie piszcie bo niedlugo wystartuje pionowo do góry
    nie moge sie doczekać

    ale bądźmy dobrej myśli, gorzej jush nie może być
    trzymajcie kciuki

    GKS na ZAWSZE

    POZDRO
    yAku

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JUZ WSZYSTKO WIADOMO DECYZJA SADU:
    ROZWIAZANIE SEKCI ZUZLOWEJ , ZAORANIE STADIONU I POSIANIE ZIEMNIAKÓW

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŚREDNIO ŚMIESZNE

    m_k zajmij sie lepiej swoją przetrzewioną drużyną, i pomyśl lepiej o waszym biednym stadione !!!

    jak nie masz nic ciekawego do powiedzenie po HH wchodzisz na wątek o WYBRZEŻU. Załóż sobie swój wątek w którym będziesz drwił z innych zobaczymy ile czasu dasz rade bez BANA

    GKS na ZAWSZE

    POZRDO
    yAku

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    człowieczku smieszny jestes !!

    JUZ WSZYSTKO WIADOMO DECYZJA SADU:
    ROZWIAZANIE SEKCI ZUZLOWEJ , ZAORANIE STADIONU I POSIANIE ZIEMNIAKÓW
    Ale taką wypowiedzią prezentujesz klase no nie.
    Inteligencja to podstawa :P:P tylko szkoda ze ci jej brakuje :):)
    A no tak przeciez to ty jestes z tej druzyny która miała same ,,gwiazdy'' i przegrala z takim ,,kopciuszkiem''jak GKS :):) Widac ze jeszcze nie mozesz przebolec porazki.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JUZ WSZYSTKO WIADOMO DECYZJA SADU:
    ROZWIAZANIE SEKCI ZUZLOWEJ , ZAORANIE STADIONU I POSIANIE ZIEMNIAKÓW
    Ale taką wypowiedzią prezentujesz klase no nie.
    Inteligencja to podstawa :P:P tylko szkoda ze ci jej brakuje :):)
    A no tak przeciez to ty jestes z tej druzyny która miała same ,,gwiazdy'' i przegrala z takim ,,kopciuszkiem''jak GKS :):) Widac ze jeszcze nie mozesz przebolec porazki.
    DRAZ tych słów zabrakło w moim poście trafiłeś w samo sedno, mam nadzieję że po twoim poście zrozumie co zrobił.

    GKS na ZAWSZE

    POZDRO
    yAku

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JUZ WSZYSTKO WIADOMO DECYZJA SADU:
    ROZWIAZANIE SEKCI ZUZLOWEJ , ZAORANIE STADIONU I POSIANIE ZIEMNIAKÓW
    uuu wspolczuje takie cos stalo sie ze startem wiem ze u was tylko ziemniaki sie je ale moze by tak troche marchewek??

    WPOLCZUCIE DLA STARTU ALE NA TAK ZYZNEJ GLEBIE BEDA DOBRE ZIEMNIAKI WKONCU GNIEZNO TO WIOCHA I TAM SIE TYLKO TO CHODUJE :D

    TRZEBA BYLO NAPISAC TO W WATKUI O STARCIE A NIE GKS...

    PS. JAK JESTES W TYM TAKI DOBRY TO MOGE ZATRUDNIC CIE NA DZIALKE TO BEDZIESZ MI SIAL ZIEMNIAKI JAK CHESZ WAL NA GG !!! :D AHA NIEJESTEM ROLNIKIEM A PRACA TO U GDZIES W GNIEZNIE PRZY Wrzesińskiej !!! W GRE WCHODZI PRZERZUCANIE GNOJOWKI :D

    !!! MILEJ PRACY !!! WAL NA GG TO CI JA ZALATWIE :D

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alez panowie po co te nerwy ja tylko stwierdzam fakty.
    Toniecie w długach, Ja pochodze z krainy wiecznego ziemniaka wy cuchnacych sledzi.
    Sledzie przestały sie sprzedawac, to moze z ziemniakami spróbujecie.
    Ja jako wytrawny rolnik i znawca ziemniaków DORADZAM.
    Zróbcie z ziemniaków placki ziemniaczane(tzw.plenzy w poznanskim) rozbijcie jakis namiot i sprzedawajcie.
    Moze uda wam sie uzbierac na Marka Cieslewicza który nalezy do Startu, tylko sie spieszcie bo okres transferowy mija z dniem ostatniego stycznia.
    POWODZENIA !!!!!!! HA HA HA HA HA

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda mi ciebie

    Alez panowie po co te nerwy ja tylko stwierdzam fakty.
    Toniecie w długach, Ja pochodze z krainy wiecznego ziemniaka wy cuchnacych sledzi.
    Sledzie przestały sie sprzedawac, to moze z ziemniakami spróbujecie.
    Ja jako wytrawny rolnik i znawca ziemniaków DORADZAM.
    Zróbcie z ziemniaków placki ziemniaczane(tzw.plenzy w poznanskim) rozbijcie jakis namiot i sprzedawajcie.
    Moze uda wam sie uzbierac na Marka Cieslewicza który nalezy do Startu, tylko sie spieszcie bo okres transferowy mija z dniem ostatniego stycznia.
    POWODZENIA !!!!!!! HA HA HA HA HA
    Jak mozna byc tak powalonym człowiekim to szkoda mówic.
    Zeby nie znizac sie do twojego jakze nędznego poziomu nie pisze juz nic bo nie warto klawiatury marnowac.
    Jednym słwoem jestes załosny co juz nie raz udowodniłes.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #12
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Stefan Chrzanowski kuratorem GKS Wybrzeże Gdańsk

    - Do uprawomocnienia decyzji zostały jeszcze dwa tygodnie, ale natychmiast przystępuję do działania. - Czeka mnie tydzień gorących rozmów - deklaruje Chrzanowski
    Najpilniejszym zadaniem jest skompletowanie drużyny żużlowej, która ma startować w ekstralidze. - Czeka mnie tydzień gorących rozmów. Najpierw musi dojść do wiążących rozmów ze sponsorami, dopiero jak będę wiedział, jakimi środkami dysponuję, skontaktuję się z trenerem Romualdem Łosiem i siądziemy do ostatecznych rozmów z żużlowcami. Wstępne ustalenia już są - mówi Chrzanowski, który liczy na pomoc wszystkich ludzi pragnących uratowania gdańskiego żużla.

    Chrzanowski nie ukrywa, że zamierza skorzystać z pomysłu na funkcjonowanie sekcji żużlowej zaproponowanego przez braci Terleckich ze Speedway Star Promotion.
    Jest szansa ze jednak cos sie ulozy. Chcialbym ogladac w miare wyrownany mecz 30 marca, dlatego trzymam kciuki za transfery.

    za wyborcza
    Pozdrawiam
    Marcin

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piramidalna bzdura to wizja że kurator jest cudownym środkiem na kłopoty GKS. Wszak osoba taka nie ma jakichs super uprawnień (dlaczego wiec niby na 6 miesiecy odciaga sie ewentualne bankructwo?). Kurator ma tylko te uprawnienia co zwykly zarzad Klubu! Do tego w ciagu 6 miesiecy musi doprowadzic do wyborow statutowego Zarzadu. Dlatego te ceregiele z kuratorem zniszczyly gdanski zuzel. Pan Chrzanowski nic nie zrobil dopoki nie zostal ustanowiony przez sad kuratorem. Dzis zapadla decyzja w tej sprawie a on teraz niewiele jest juz w stanie zrobic. Po ptakach. Za cel przyjeli ratowanie pilki recznej. Tylko po co? Zuzel trafil na boczny tor i nic juz wlasciwie nie da sie zrobic. Jestem wsciekly, bo mozna bylo w tym czasie zrobic 30 Walnych Zebran GKS, wybrac zarzad i dzialac! Zreszta przyszly kurator mogl podjac tyysiace dzialan organizacyjnych dla zuzla! Choc spotkac sie z zawodnikami i zapytac jakie sa ich plany...A tak czekalismy na niezwyklego wybawce w postacu kuratora, ktory teraz to moze jedynie postawic krzyz na gdanskim speedwayu...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto sie smieje,ten sie smieje ostatni !

    Kiedy spadlismy do I ligi,forumowicze z Gdanska zaczeli nas wysmiewac,wiec kochani Gdanszczanie pozegnajcie sie z Extraliga !

    Ps.Kto sie smieje,ten sie smieje ostatni . Wiec teraz ja sie posmieje ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: hahahahahahahahahahah :P

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JUZ WSZYSTKO WIADOMO DECYZJA SADU:
    ROZWIAZANIE SEKCI ZUZLOWEJ , ZAORANIE STADIONU I POSIANIE ZIEMNIAKÓW
    Znam kilka osob z Gniezna i prezentuja calkiem odmienny poziom dyskusji. Widac czego cie mama nauczyla. Jak juz Wam tak brakuje tych ziemniakow to powiedz zrobimsy skladke forumowicz i ci podeslym troche.

    m_k ty sie lepiej modl o swoj klub bo wy tez macie troszeczke dlugu i ci najgorsze tracicie zawodnikow buahahahah :)

    Pozdrowka GKS !!
    ZG z Wami

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Kiedy spadlismy do I ligi,forumowicze z Gdanska zaczeli nas wysmiewac,wiec kochani Gdanszczanie pozegnajcie sie z Extraliga !

    Ps.Kto sie smieje,ten sie smieje ostatni . Wiec teraz ja sie posmieje ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: hahahahahahahahahahah :P
    ale my sie nie żegnamy :) śmiej sie śmiej... a po drugie sie śmialiśmy bo co chwila był u was sponsor z 3 mln PLN i już miało być z górki , a jak było każdy widział. Nie bój żaby o GKS , bój o Stal !

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WKONCU JEST KURATOR

    WKONCU JEST KURATOR W GDAŃSKIM WYBRZEŻU!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Wybrzeże Gdańsk ma kuratora. Funkcję tę pełnić będzie Stefan Chrzanowski, który został wytypowany przez członków walnego zgromadzenia.
    - Sąd Rodzinny w Gdańsku wyznaczył kuratora dla Wybrzeża. Zgodnie z sugestią prezydenta Pawła Adamowicza został nim pan Stefan Chrzanowski, który będzie upoważniony do reprezentowania stowarzyszenia - powiedziała nam Hanna Langa-Bieszki, rzecznik prasowy sądu okręgowego w Gdańsku. ,
    - W ciągu dwóch tygodni decyzja musi się uprawomocnić. Mogę zacząć już działać, ale jeszcze nie mam upoważnień do podpisywania jakichkolwiek dokumentów - mówi Stefan Chrzanowski.


    Za Przeglądem Żużlowym 03/01/10 18:23

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy spadlismy do I ligi,forumowicze z Gdanska zaczeli nas wysmiewac,wiec kochani Gdanszczanie pozegnajcie sie z Extraliga !

    Ps.Kto sie smieje,ten sie smieje ostatni . Wiec teraz ja sie posmieje ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: hahahahahahahahahahah :P
    To sobie zobacz wpisy gdanskich kibiców w wątku w którym Stal tez sie miała rozpasc. Ci własnie gdanscy kibice chcieli aby Gorzów znalazł sponsora i mógł dalej jeździc.
    Wiec nie jest tak jak myslisz.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy spadlismy do I ligi,forumowicze z Gdanska zaczeli nas wysmiewac,wiec kochani Gdanszczanie pozegnajcie sie z Extraliga !

    Ps.Kto sie smieje,ten sie smieje ostatni . Wiec teraz ja sie posmieje ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: hahahahahahahahahahah :P
    a wy sie pozegnajcie z 1 liga hehe :D nawet jak spadniem(w co watpie:P) to i tak zarok bysmy sie niespotkali no bo w jaki sposob :)

    a ja sie posmieje jak moja przepowiednia sie sprawdzi :)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Dziwie sie Stali_86

    Smieje sie tłumacząc, że my się smialiśmy itp. bzdury. NIe wiem z czego się smiac, tu można płakać, ale na osłode powiem, stal wcale nie lepiej przendzi i raczej chyba się nie wzmocni już, co najwyżej osłabi. Dlatego smiej sie ze swojego podwórka, bo tam tez jest z czego sie smiac, ja wiem ze do Gdańska ciągnie bo w tym mieście jest bezprzerwy beka, ale spróbuj pośmiać się w Gorzowie, nie musisz robić tego w Gdańsku. Pozdrowienia dla gorzowskiej STALi i jej bekowych kibiców co się smieją tylko w Gdańsku, bo unich już nawet tego się nie da.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •