Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 113

Wątek: rufin sokołowski - ręce które leczą ! ! !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rufin sokołowski - ręce które leczą ! ! !

    Postanowiłem założyć wątek, taki troche mniej poważny, więc wątpię, aby spotkał się on z przyjaznym potraktowaniem go przez naszych "smutasowatych" moderatorów;)

    dlaczego taki temat? poniewaz nurtuje mnie, jak panu rufinowi udało się nakłonić czecha, lukasa drymla, do startów w unii leszno, skoro , jak pisze darkness, zielona gora oferowala mu lepsze płace w nadchodzącym sezonie.

    jakich sztuczek, pewnie magicznych, użył prezes leszczynskich byków, aby uzdrowić drymla z niezdrowych żądań finansowych?

    a może by tak dotknął protasiewicza, aby wołał za podpis 10 tysięcy zlotych?

    zresztą kilku innych też bym wysłał na "rufinowską" terapię.

    a może sam szef unijnej sekty ;) zdradzi przepis na zmuszanie zawodników do podpisywania z unią kontraktów, kiedy inny klub proponuje duzo lukratywniejsze warunki umowy???

    csak eger miki. unio rongy.

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Paynie!!!!!

    Rufin to nie tylko "ręce które leczą", ale też wielki bajkopisarz i językoznawca. W jednym z ostatnich "Tygodników Żużlowych" można poczytać o bajkach Pana Rufina, a językoznawca, bo dla niego np. dla niego nie istnieje słowo dług, klub nie ma długów tylko zobowiązania..........

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postanowiłem założyć wątek, taki troche mniej poważny, więc wątpię, aby spotkał się on z przyjaznym potraktowaniem go przez naszych "smutasowatych" moderatorów;)
    Nie kazdy moderator jest smutasem... no chyba, ze chodzi tylko o moderatorow dzialu zuzel :P

    dlaczego taki temat? poniewaz nurtuje mnie, jak panu rufinowi udało się nakłonić czecha, lukasa drymla, do startów w unii leszno, skoro , jak pisze darkness, zielona gora oferowala mu lepsze płace w nadchodzącym sezonie.
    Jednak Lukas wie, gdzie mu bedzie lepiej :). Widac ze nieglupi z niego chlopak i wybral Leszno. Wolal nawet zrezygnowac z wiekszych pieniedzy i zawitac w Unii, byleby nie isc do Zielonej Gory :D.

    jakich sztuczek, pewnie magicznych, użył prezes leszczynskich byków, aby uzdrowić drymla z niezdrowych żądań finansowych?
    Nasz prezes potrafi czynic cuda :). Ciekawe co jeszcze nam wyczaruje w tym roku... Jak bedzie to cos wiekszego to pewnie zostanie oskarzony o uprawianie czarnej magii i kontakty z samym diablem :P.

    a może by tak dotknął protasiewicza, aby wołał za podpis 10 tysięcy zlotych?
    Swoich zdolnoci nie mozna naduzywac. Pozatym na Protasiewicza juz chyba troche za pozno :).

    zresztą kilku innych też bym wysłał na "rufinowską" terapię.
    Chaialoby sie miec takie umiejetnosci, co nie? :)

    a może sam szef unijnej sekty ;) zdradzi przepis na zmuszanie zawodników do podpisywania z unią kontraktów, kiedy inny klub proponuje duzo lukratywniejsze warunki umowy???
    Tajemnica zawodowa. Watpie, zeby Rufin komukolwiek zdradzil swoj przepis. Jestescie natomiast na dobrej drodze, bo wiecie ze trzeba sie uczyc od najlepszych ;).

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ja to nie rufin ale

    pisze w Twojej tonacji marcin:)

    kilka argumentow:

    lukas mowil, ze decydowalo to, ze rozmawial z:

    - mackiem kuciapa i ten powiedzial mu, ze zkz nie gwarantowal mu osiagania wynikow na miare e-ligi

    - nickim pedersenem, i ten powiedzial mu, ze ponoc u was sa od czasu do czasu zbierane jakies podpisy i ze go w zg kochaja - i ze pachnie mu to sekta falubazerska.

    - z bratem alesem, ten powiedzial mu, ze nie ma lepszego klubu na swiecie.

    - z adamsem i ten powiedzial mu to samo

    - lukas mowil jeszcze, ze sledzi forum i ze fanom zkz sie nie podobal:)

    - a ostatecznie i calkiem na serio zdecydowalo to, ze jak przyjechal wczoraj do leszna to ja zadzwonilem do rufina (rufin potwierdz!!!!) i powiedzialem rufinowi pokaz mu swoje rece:) to na pewno wszystko podpisze i ponoc podpisal kontrakt na warunkach gorszych od brata alesa!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postanowiłem założyć wątek, taki troche mniej poważny, więc wątpię, aby spotkał się on z przyjaznym potraktowaniem go przez naszych "smutasowatych" moderatorów;)
    Ejjj no PAYNE ja smutas :P No co ty :)

    Wiesz co moglem sie spodziewac, ze zalozysz wkoncu jakis temat o RUFINIE, gdyz po twoich wpisach w jednym z leszczynskich watkow bardzo sie ta osoba zainteresowales :P I wiesz co powiem Ci ze tez mnie to interesuje w jaki sposob Rufin przekonal Lukasa do startow w "zadluzonej" Unii. Pewnie za jakis czas zaczna sie tutaj udzielac Abduly i Darknesy, zeby bronis swojego goru;) No ale panowie, spojrzcie prawdzie w oczy. Piszecie (a ty Darek namet mi to mowiles ostatnio w Poznaniu), ze Zielona musi miec cos nie tak z glowa skoro chce zatrudnic ponoc czlowieka, ktorego zadania sa zblizone, a moze nawet wieksze niz mistrza swiata seniorow. Wiec ja teraz mam pytania. Czy wy macie teraz takie samo zdanie ale odnoszac sie do Unii. A moze wytykacie tylko szalenstwa innych klubow a swoich niepotraficie spostrzec ??
    No no jakis czas temu Darek mowiles ze niechcialbys widziec u siebie w Lesznie Drymla tylko Lorama. To jest wasze marzenie. Niestety to juz kolejne niespelnione marzenie leszczynian :P Byc moze uda sie wam pozyskac M.M. :P A wracajac do prezesa RUFINA. widze, ze za wszelka cene stara sie on tak wzmocnic druzyne Unii, zeby niebyla chlopcem do bicia. Wiec mam tu teraz jedna watpliwosc. Czy Unia, o ktorej dlugach mowia niejedni, jest w stanie bez sponsora strategicznego pozyskac Drymla ?? Przeciez nie od dzisi wiadomo ze klub zalega pieniadze niektorym zawodnikom. Czy wiec moze dogadano sie z nimi ze odda im sie pieniadze w ratach czy jak ?? Przeciez nadejdzie sezon to taki Lukas bedzie chcial dostawac pieniadze na biezaco a nie pozniej. A wiec skoro on dostanie pieniadze to co bedzie z innymi ?? Czy im beda mydlone oczy czy jak ??
    Wydaje mi sie, ze pan prezes znow wyjechal do Rosji i przy kieliszku z jednym z moskiewskich "biznesmenow" dogadal sie, ze on zasponsoruje zuzel w Polsce ??

    Na koniec powiem tak: PANIE PREZESIE RUFINIE moze by pan sie zajal kontyunowaniem tego co zaczal EZOP i zaczal pisac bajeczki :P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Paynie!!!!!

    Rufin to nie tylko "ręce które leczą", ale też wielki bajkopisarz i językoznawca. W jednym z ostatnich "Tygodników Żużlowych" można poczytać o bajkach Pana Rufina, a językoznawca, bo dla niego np. dla niego nie istnieje słowo dług, klub nie ma długów tylko zobowiązania..........
    Oto co sie dzieje z ludzmi, ktorzy czytaja "Tygodnik Zuzlowy" :). Az zal du... sze sciska :P. Co gorsza, niektorzy ludzie biora sobie te slowa do serca(ba! nawet do swojego niewielkiego rozumu). Gdy to czytalem parskalem ze smiechu.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PAYNE!!!
    Osobiscie nie mam nic do Twojej osoby a tymbardziej do tego watku!!!
    Denerwuje mnie tylko jedna sprawa,mianowicie:
    Falubaz obecnie nie posiada drugiego stranieri, Lukasz wybral oferte Uni, wiec napewno dostal lepsza propozycje!
    Co za tym idzie swiadczy to o bezradnosci waszych wladz klubowych, i o tym ze kolejny dobry zaznaczam dobry (10 GP)zawodnik zasili druzyne rywala.Proponuje nie nasmiewac sie z innych tylko zalozyc watek:
    "BEZRADNE RECE I ZAMKNIETE USTA PANA SMOLENIA"

    Jak to sam okresliles, jest to watek mniej powazny wiec mam nadzieje ze kibice ZKZ-u, i ty oczywiscie nie bedziecie czuc do mnie urazy!!!!



    Pozdrawiam ZKZ !!!




  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto co sie dzieje z ludzmi, ktorzy czytaja "Tygodnik Zuzlowy" :). Az zal du... sze sciska :P. Co gorsza, niektorzy ludzie biora sobie te slowa do serca(ba! nawet do swojego niewielkiego rozumu). Gdy to czytalem parskalem ze smiechu.
    M4te0
    Hehehehehhe teraz to sie usmialem :P A pamietasz kto czytal ostatnio ten tygodnik, gdzie sa bajki RUFINA :P Przyznaj sie jaki czas to czytales zeby dobrze zrozumiec o co chodzi w tym artykule :P

    Abdullah
    Zapomniales dopisac, ze Dryml nie zostal poinformowany tym, ze wystartuje zaledwie w 2 pierwszych spotkaniach, bo na reszte nie bedzie Unie stac, zeby go sciagnac :P

    A pozatym jak juz piszesz o Zielonce. Dryml ostatnio przegladal mape Polski i zobaczyl ze Zielona Gora lezy blisko Gorzowa (gdzie startowal) Pomsylal wiec sobie, ze skoro z Gorzowem mu sie udalo poleciec w kulki, wiec juz jest niemozliwe zeby udalo sie to z Zielona. Wiec poszukal sobie nowego klubu, ktorym okazala sie ..... :P Za rok wyemigruje dalej na wschod, no bo u Was bedzie mial juz spalona ziemie :P

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    cma

    Na koniec powiem tak: PANIE PREZESIE RUFINIE moze by pan sie zajal kontyunowaniem tego co zaczal EZOP i zaczal pisac bajeczki
    Cma - uwierz mi ze forum jest 100 razy bardziej wairygodnym zrodlem niz tygodnik zuzlowy i miroslaw wlekly piszacy dla TZ i PZ w sprawach dotyczacych unii !

    ps.
    ten niedobry rufin mial dobre serce dla zielonej gory i wypozyczyl (bo zielona chciala zaznaczam) zbyszka krakowskiego, ten niedobry rufin wpozyczyl andrzeja szymanskiego do zielonej gory, ten niedobry rufin pozwolil zielonce przejac swista, ktory w lesznie zawsze chcial jezdzic i jak mu sie teraz cma odplacasz:)?

    Bajke to Wy juz w zielonej mieliscie na poczatku lat 90-tych ale nie wiem czy cma Ty to pamietasz a nazywala sie "morawski-story".
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Droga Dominiko

    Jeśli znasz Rufina tylko z tygodnika żużlowego to daj sobie luz z wydawaniem opini o tym gościu.
    A jeśli już musisz czytać tego szmat**** to omijaj wywody staniewicza /stan/ czy wójcika.
    Wyjdzie Ci to na dobre :) .

    Dryml- tak się składa że on chciał jeżdzić w Lesznie i z ofert porównywalnych kwotowo wybrał Unie .

    Przykładowo jak szukacie pracy to naprawdę kierujecie się tylko kasą ?
    Czy opinia o danym pracodawcy kogoś zaufanego /np.brata/ niema żadnego znaczenia?

    pozdrawiam
    musiel

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M4te0
    Hehehehehhe teraz to sie usmialem :P A pamietasz kto czytal ostatnio ten tygodnik, gdzie sa bajki RUFINA :P Przyznaj sie jaki czas to czytales zeby dobrze zrozumiec o co chodzi w tym artykule :P
    Jednak i moderatorzy tego dzialu maja tez poczucie humorka :). Artykul czytalem okolo 2 godziny :D. Ale to tylko, ze czasto zwodzilismy z teamtu :P. I do teraz nie moge tego artykulu zrozumiec! Moze mi ktos to wyjasni? Jak dla mnie to byla bajka o bajkach dla naiwnych dzieci.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M4TE0!!

    Niewielki rozum to może ty masz, bo ja raczej nie!!!! Dobrze, że się nie posi...... ze śmiechu!! Ty jeżeli chcesz to możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale ja uważam, że Sz.P. Rufin robi dobra minę do złej gry, woli opowiedzieć trochę bajek niz przyznać się szczerze co w trawie piszczy, a cytat o "zobowiązaniach, a nie długach" pochodzi z jego wypowiedzi......

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M4TE0!!
    Niewielki rozum to może ty masz, bo ja raczej nie!!!!
    Nazwalem tak osoby, ktore na swiat speedweya patrza przez pryzmat "Tygodnika Zuzlowego". I to jest ich guru. A cokolwiek zostanie tam napisane przez kogokolwiek jest dla nich niezaprzeczalna swietoscia. Skoro uwazasz sie za taka osobe jest mi bardzo przykro.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cma - uwierz mi ze forum jest 100 razy bardziej wairygodnym zrodlem niz tygodnik zuzlowy i miroslaw wlekly piszacy dla TZ i PZ w sprawach dotyczacych unii !
    Abdul
    Oj ja nigdy niesugeruje sie tym co pisze Tygodnik Zuzlowy (no moze wyniki jakis zawodow w europejskich krajach). A piszac o EZOPIE nawet nienawiazywalem do tego co napisali w TZ, gdyz niepamietam tego (M4te0 jakos niemogl przeczytac tego w taki sposob zebym to zrozumial:P)


    ps.
    ten niedobry rufin mial dobre serce dla zielonej gory i wypozyczyl (bo zielona chciala zaznaczam) zbyszka krakowskiego, ten niedobry rufin wpozyczyl andrzeja szymanskiego do zielonej gory, ten niedobry rufin pozwolil zielonce przejac swista, ktory w lesznie zawsze chcial jezdzic i jak mu sie teraz cma odplacasz:)?
    Oj az ten niedobry RUFIN !! Ten niedobry RUFIN zawsze chcial nam wcisnac zawodnikow, ktorym pewnie nie chcial wyplacac pieniedzy, gdyz mowil idzcie do Zielonki tam placa, a unas bedziecie mieli ratami to co tam dostaniecie od razu. No i w taki sposob znalezli sie ci zawodnicy. Niestety u was jest tak, ze niektorzy wierza w slowa Rufina. Mam nadzieje ze szybko sie przekonaja co i jak jest grane, byc moze wtedy zrozumieja i w odpowiednim czasie wyemigruja :P

    Bajke to Wy juz w zielonej mieliscie na poczatku lat 90-tych ale nie wiem czy cma Ty to pamietasz a nazywala sie "morawski-story".
    Abdulek, ja to dobrze pamietam :) I Ci powiem, ze to byl poczatek bajki, gdzie Morawski zaczal pisac, a teraz cyba dobiega juz koniec jej, gdyz RUFIN wzial sie za zakonczenie tego drastycznego opowiadania:P :P


    P.S. A tak na zakonczenie. Abdulku pamietasz jakie to marzenia mieliscie ?? Cegla, Hampel, Crump, Adams ?? Mialobyc tak pieknie, a jest ....... :P

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słodko nie jest!!

    Ogolnie nie wiem czy rece prezesa lecza czy nie ale nie wierze w to ze w Unii sa tylko dlugi!!
    U nas jest jedna z najlicznejszej publicznosci a dlugi sa , w innych klubach jest o wiele mniejsza i co?? Dlugow nie ma??
    Ja osobiscie w to nie wierze!!
    Dlugii moim zdaniem sa wszedzie, ale nie wszedzie sie o tym oficjalnie mowi!!

    I to jest roznica zielonogorscy forumowicze i nie tylko!

  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Payne:P nie wiedzialem iz jestem dla Ciebie takim autorytetem w sprawie sum jakie oba kluby oferowaly Drymlowi - dzieki za uznanie:)

    Ehh - prowokuje ludzi swoimi wpisami do zakladania nowych tematow - jestem z siebie baaardzo dumny:P

    no i zwaz drogi Marcinku zauwazyc, iz chyba niezlym uczniem naszego Prezesa zostaje; przecie slowa ktore uzylem, a ktorych Ty wagi docenic nie zwazyles ( ponoc, Jak wiesc gminna niesie ), to bajkowe sformulowania bez dwoch zdan:P

    poza tym - kierujesz do kibicow leszczynskich slowa, izby wycofywali sie z okreslania Drymla "skarbonka". O ile mnie pamiec nie myli to bylo takich osob baaardzo malo; chyba Wojtek i ja w prywatnej z Toba zreszta korespondencji... - troche rzetelnosci Marcinku bys sie z Twojej strony przydalo...

    Jak sie jednak dzis dowiedzialem, tylko w poczatkowej fazie Dryml zaszalal, ostatnio prowadzil juz negocjajce na normalnym poziomie zadan finansowych, tak wiec wy drugiej skarbonki nie stracilismy, a my pierwszej niestety nie zyskalismy:(:P

    a co do Prezesa - jak kazdy swoje wady ma, niemniej kontaktu z kibicami jak i poczucia hunoru moja mu wszyscy bossowie, jak i kibice innych klubow zazdroscic...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Całe te wątpliwości "wywodzą" się z faktu iż nadal większość z nas myśli że kasa jest jedynym czynnikiem decydującym o tym gdzie będzie jeździł dany zawodnik. Tymczasem, zwłaszcza między obcokrajowcami, krążą jakieś tam zdania i opinie na temat danego klubu i jego sytuacji (ofert, możliwości, wymagań itd.) i taki obcokrajowiec przypuszczalnie woli poradzić się kolegi z toru niż bliżej mu nieznanemu kolesiowi w garniturku. BYĆ MOŻE również w tym przypadku zadecydowała taka właśnie opinia o klubie. Z resztą jest szansa że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu dowiemy się z jakiegoś wywiadu (z zawodnikiem) co go skłoniło do takiej decyzji....

  18. Powrót do góry    #18
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do główki

    Jeżeli Sikołowski ma ręce,które leczą to dlaczego nie przyłoży je do swojej główki ?

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba przyłożył te rączki bo od razu zaistniały efekty.
    najpierw wszyscy dookoła zaczeli się dozbrajać a rufin pomosił porażki.
    teraz nastał czas rufina ,podpisał kontrakty z tymi co mu pozostali i co można uznać za sprawę honoru -wyimpasował drymla z zielonki.
    czekamy na następny krok (ale do przodu) to liga będzie jeszcze ciekawsza.
    rufinie do dzieła !!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Motywy Lukasa?
    1. Opinia Adamsa oraz fakt ze Leigh juz 8 sazon bedzie zdobywal pkt dla Unii wiec z pewnoscia ma juz wyrobiona opinie Tak o Klubie, Jego Prezesie i Kibicach.
    2. Zbyt wysoka oferta Zielonej Gory kazala mu powatpiewac w mozliwosc jej spelnienia. / Nie kazda wysoka oferta jest dobra Vide Crump i Polonia Pila /
    3. Dwuletnia b. dobra wspolpraca Rodziny Drymlow z Unia / Lukas ptz okazji startow Alesa dla Unii wielokrotnie pomagal mu prz motocyklach idobrze poznal druzyne i jej trenera.

    Tak na marginesie 8 lat startow czolowego zawodnika Swiata dla jednej druzyny to pozostalym zawodnikom wystarcza za b. dobre referencje.
    Dodac nalezy ze Rufin zaczyna 9 rok rzadow w Unii/jest najdluzej urzedujacym prezesem wsrod wszystkich klubow zuzlowych w Polsce/ i to z prawie nie zmienionum zarzadem
    To tez wiele znaczy !!!!!


  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspominacie cos o rękach i sercu. Szukacie powodów dlaczego zawodnicy podpisują "normalne kontrakty" z Unią. Wiedzcie, żeby to osiagnąć, ci, którzy pertraktują muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak tak stara dobra szkoła prawda panie Rufinie?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    motto dobre ale nie powinno odnosić się do sportu.
    dzierżyński nigdy nie miał "czystych rąk"

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do Prezesa - jak kazdy swoje wady ma, niemniej kontaktu z kibicami jak i poczucia hunoru moja mu wszyscy bossowie, jak i kibice innych klubow zazdroscic...
    no tak, ale kibice nie beda kochali Pana Rufina za piekny usmiech i poczucie "hunoru";) jak nie bedzie wynikow...

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Sikołowski ma ręce,które leczą to dlaczego nie przyłoży je do swojej główki ?
    Bo musi je przykladac do glowek takich idiotow jak ty i zalozyciel tego tematu.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za gazeta abc

    Utalentowany Czech, po październikowym Grand Prix Australii, zrobił sobie wakacje na antypodach. Solidnie na nie zasłużył odnosząc w sezonie 2002 wiele wspaniałych sukcesów. Zdobył mistrzostwo świata juniorów, świetnie radził sobie w rywalizacji z seniorami, gdzie niemal jednocześnie zapewnił sobie miejsce w czołowej dziesiątce Grand Prix i awans do tego cyklu z Wielkiego Finału IMŚ w Pile. Gdy on wygrzewał się w australijskim słońcu, w pocie czoła pracował jego ojciec Ales senior, który do wielu polskich klubów rozesłał ofertę. Prezesi czytając ją chwytali się za głowy, bowiem papa Dryml wycenił usługi swojego młodszego syna na 30 tysięcy funtów, a więc ponad 200 tysięcy złotych i to za samo tylko podpisanie kontraktu. Odzew był mizerny, stąd też nasi południowi sąsiedzi wyraźnie spuścili z tonu. Na tyle, że kilka klubów podjęło z nimi bardziej konkretne rozmowy. Znalazły się wśród nich ekipy z Leszna i... Zielonej Góry. Widać, że ZKŻ pomny błędów z poprzednich lat, kiedy to po awansie błąkał się w ogonie ekstraligi i spadał niżej, chce teraz zmontować solidny skład, który pozwoli na walkę przynajmniej o czołową czwórkę. Szkoda tylko, że robi to kosztem lokalnego rywala. Cóż, takie są jednak twarde realia. Unia nie rezygnuje jednak z pozyskania Lukasa. Jak się dowiedzieliśmy mistrz świata juniorów ma się dzisiaj zjawić w Lesznie i jasno określić swoje stanowisko – albo wóz, albo przewóz, jak mówi przysłowie.
    ps. andariel - prosze nie uzywaj mojego nicka w swoich wypowiedziach.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Panie Rufinie z pełnym szacunkiem traktuje pana i panskie wypowiedzi gdy czytam pana słowa zmienia mi sie nastruj od bezgranicznego smiechu do łzy w oku ...szkoda ze jest Pan w Lesznie a nie w Czestochowie przydałby sie ktos taki we Włokniarzu ...Aha chyba zaloze pana Fan Club a 30 marca przyjde po autografff oki ??[quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Prezes Skolowski:

    ci, którzy pertraktują muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?
    :):):)
    A Abdulah sie mnie czepil, ze "przywolalem" w tym watku Adolfa H. :P

    PeZet

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolejny watek w ktorym wykrystalizowala sie scisla czolowka osob "przychylnych" Prezesowi i Unii Leszno, w sumie to juz chyba nikt z leszczyniakow na serio nie bierze wpisow tych osob... (a czepiaja sie "biednego";) abdula);)
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah ale ty weapniak jestes nie umiesz sie pogodzic ze sa lepsi i ze wy macie takich gwiazdorow jak rempala czy balinski hehe:)

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    taaaa

    ręce które leczą i usta które kłamią wystarczy poczytac co ten człowiek wypisuje.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie postawa niektórych forumowiczów.
    Macie pretensję do swoich działaczy klubowych, że nie macie z nimi kontaktu i nie wiecie co się dzieje w klubach. Chcielibyście aby wypowiadali się (najlepiej na tym forum).
    I znalazł się wyjątek czyli p.Rufin, który piszę i wyjaśnia dręczące forumowiczów problemy.
    I co On z tego mam, że pisze - kilkanaście bzdurnych, a nawet poniżających komentarzy na jego temat i jego wypowiedzi.
    Uważacie, że tworzy bajki popatrzcie na siebie abyście nie zostali braćmi Grimm.
    Mówicie, że kłamie, a skąd ja mam wiedzieć co wy myślicie, z tym co piszecie.
    Bo wolę mieć Prezesa, który piszę niż PUSTKĘ czyli NIC.

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    czyste ręce

    .... muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?
    __________________________________________________ ________


    Czekiści a w szczególności ich watażka Dzierżyński miał "czyste" ręce, nie wiem czemu nazywany był "Krwawym Felkiem". Ale prezes z pewnością wie lepiej, kiedy tak pisze...w końcu nie byle gdzie nauki nabywał
    .

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja troche odbiegne od tematu i odniose sie do tych forumowiczow , ktorzy twierdza iz TŻ to kompletne dno.
    Oczywiscie zgodze sie ,ze TŻ nie nalezy do najlepszych czasopism wydawanych na Polskim rynku.
    Ale przeciez nie wszyscy pisza w takim klimacie jak np. Stan itp.-(flaki z olejem) ale pragne podkreslic ,ze sa redaktorzy ,których warto poczytac np.Lorek i Jaźwiecki.
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie prezesie prosze nie używać takich cytatów na tym forum bo wielu z "przyjaciół" Unii to analfabeci wtórni.W ogóle nie rozumieją tego co czytają!

  36. Powrót do góry    #36
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    list z PŻLD

    Witam.
    Tych co jechali (szczegolnie PeZetPL) ostro po Rafale
    Okoniewskim pod koniec ubieglego roku ze wydoil
    Leszno i tym podobne bzdury ktore wypowiadal Rufin
    Sokolwski prosilem aby wstrzymali sie z takimi opiniami
    do momentu az sie wypowie sam Rafal.

    No i stalo sie, Rafal odpowiedzial na teksty Rufina.
    Oto one:
    "..... Nie wiedzialem tez, czy prezes Rufin Sokolowski
    w ogole widzi mnie nadal z zespole. Od ostatniego
    Memorialu Alfreda Smoczyka w ogole sie ze mna nie
    kontaktowal...."

    Jak widac prezes Sokolowski jest wielkim profesjonalista
    w tym co robi, ten memorial mial miejsce 5 pazdziernika,
    i chyba Rufin myslal ze Okon przyjdzie do niego sam
    i podpisze kontrakt bez zadnego ale. I bardzo dobrze ze
    Okon odszedl, moze w koncu Rufin zrozumie ze nalezy
    sznowac zawodnikow.

    "....Prezes w jednym wywiadzie mowi, ze juz splacil mi
    naleznosci, w nastepnym temu zaprzecza, znow twierdzac,
    ze zobowiazania nadal sa. Nie wiem co o tym wszytkim sadzic.
    Pradwa jest jednak taka, ze zaleglosci sa i to niemale....."

    "Pyt. Podobno zazadales od Uni pieniedzy znaczenie
    przekraczajacych mozliwosci tego klubu.
    - Chcialem podpisac kontrakt na tych samych zasadach co
    w minionym roku. Prezes nie chcial jednak na to przystac....."

    Rok temu Rufin podpisujac kontrakt z Okoniem powiedzial
    ze jest to zawodnik niedrogi a teraz chce jeszcze zmniejszyc
    mu to co mial.

    W intenecie (sportsboard.pl) Rufin podal wiele informacji
    na temat Okonia jak rowniez padly pewne liczby.
    a Okon na to tak:
    "Nie ma w ogole sensu polemizowac z tak bzdurnymi
    oskarzeniami. To co napisal w Internecie prezes Rufin
    Sokolowski jest nieprawda."

    Rufin sie obrazil na Okonia za to ze ten dzwoni
    do niego z prozbami o splate "zozbowiazan" oraz za to
    ze ten nie chce sie zgodzic na mniejsze warunki jak rok
    temu (przypominam ze jest to zawdonik "niedrogi") i
    dlatego powiedzial ze powrot Okonia do Uni jest
    niemozliwy dopoki on bedzie mial w klubie cos do
    powiedzenia.

    A ja mysle ze nawet jakby Rufin zmienil zdanie to
    Okon nie powienin wracac do Leszna poki ten czlowiek
    bedzie prezesem.

    I co o tym wszytkim sadzisz PeZetPL ???
    Czy bedziesz odszczekiwal swoje zarzuty czy dalej
    wierzysz w slowa "WIELKIEGO RUFINA" ???

    Pozdrawia Marcin MiEtEk
    GG 4274006

    Ps. Poziom Sportboard odpowiada poziomowi Rufina.



  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O prosze od dawna oczekiwane zadnaie z drugiej strony barykady.Pokazuje cala sprawe w zupelnie innym swietle koledzy z Leszna.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Proponuję zmienić idola

    Cytat:
    Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?


    Panie Prezesie szanuję Pana jako Prezesa Unii Leszno i doceniam to co Pan robi dla naszego klubu, ale cytowanie słów gościa, którego już wszystkie pomniki wyburzono w Polsce jest małym, a może nawet dużym nietaktem.

    P.S. Jest Pan mistrzem prowokacji i czeka Pan na rozwój sytuacji. Wyczuwam, że ten cytat to też jest taka mała prowokacja. Ja niestety nie dam się sprowokować.
    Pozdrawiam Jasinek

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ktoś tutaj cytuje za TŻ R.Okoniewskiego.Wypowiedzi ,jeśli
    nie zostały przeinaczone przez przepytującego ,Rafała
    są delikatnie mówiąc rozmijające się z prawdą.
    Po tym co zrobił i jeszcze ma odwagę mówić o dobrych
    układach ze sponsorami {Delta +i Agromiks]to już
    bezczelność najwyższych lotów.Największy sponsor żużlowców
    leszczyńskich wyraził się nawet ,że w swych interesach jeszcze nikt tak mu nie "zagrał na nosie".Prezes firmy
    Delta + rozważa nawet możliwość zaskarżenia byłego żużlowca
    Unii za niewywiązanie się z wszystkich warunków umowy
    reklamowej jaką podpisał z jego firmą.
    Liczby ,które wymienił prezes są jak najbardziej aktualne.
    Mały wyjątek to Delta + przekazała Okoniewskiemu 172 tys.
    a nie 183 tys.Reszta to nie jakaś fikcja ale niestety
    smutna prawda.Byłem obecny podczas ubiegłorocznych rozmów
    w siedzibie Delty + i słyszałem jak Rafał opowiadał p.
    Rozwalce jak to jest szczęśliwy ,że może wreszcie jeżdzić
    w Unii i zamierza tutaj kontynuować karierę przez nastęne lata.
    U innego sponsora wziął kasę za dwa lata reklamy jego firmy.Dziś bezczelnie tłumaczy ,że nie było umowy w jakim
    plastronie będzie Go reklamował.
    Nie wiem doprawdy jak tak młody człowiek może postępować
    i gdzie ma doradców.
    W tym temacie jednak nie o Okoniewskiego chodzi ,a o Rufina
    Sokołowskiego.Może i tytuł autorowi mógł się wydać śmieszny
    ale na tym forum widać możliwe jest wszystko.
    Mogę Wam napisać jedno :kontrakt jaki podpisali Drymlowie
    daleki jest od tego z jakimi propozycjami przyjechali do
    Leszna.Sposób w jaki Rufin ich do tego przekonał był
    moim skromnym zdaniem mistrzowski[choć trzeba przyznać
    ,że niezłą "robotę" wykonał P.Skulski -przyjaciel Czechów
    i naszego klubu]Niemały udział miał oczywiście Józef
    Dworakowski i jego Firma Agromiks .Jednak nie "ręce,które
    leczą" a umiejętność prowadzenia negocjacji czasem wystarczają.Na tym forum można przywalić każdemu,tak zresztą często się dzieje i nawet wiem kto już czeka aby
    się "ustosunkować" do mojego wpisu.Będę mile zawiedziony
    jeśli tym razem się powstrzyma pseudoprzyjaciel prazesa
    i całego leszczyńskiego klubu

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    MAK

    "No i stalo sie, Rafal odpowiedzial na teksty Rufina.
    Oto one:
    "..... Nie wiedzialem tez, czy prezes Rufin Sokolowski
    w ogole widzi mnie nadal z zespole. Od ostatniego
    Memorialu Alfreda Smoczyka w ogole sie ze mna nie
    kontaktowal...."

    Jak widac prezes Sokolowski jest wielkim profesjonalista
    w tym co robi, ten memorial mial miejsce 5 pazdziernika,
    i chyba Rufin myslal ze Okon przyjdzie do niego sam
    i podpisze kontrakt bez zadnego ale. I bardzo dobrze ze
    Okon odszedl, moze w koncu Rufin zrozumie ze nalezy
    sznowac zawodnikow. "


    Na spotkaniu żużlowców i prezesa Unii Leszno z kibicami w gostyńskim kinie (długo po zakończeniu sezonu i po Memoriale Alfreda Smoczyka) Rafał Okoniewski na pytanie czy w nadchodzącym sezonie zamierza nadal startować w barwach Unii odpowiedział, że jest w trakcie rozmów z zarządem dotyczących przedłużenia kontraktu i w sezonie 2003 chce jeździć w Unii. Więc widzisz teraz, kto tu jest profesjonalistą. Powiem Ci szczerze, że podzielam twoje zdanie nt odejścia płotki z Unii. Bardzo dobrze, że odszedł, bo w Unii Leszno nie ma miejsca dla parszywych kłamców dla których jedyną wartością jest mamona. Unia Leszno to jest największa marka w polskim żużlu i bardzo dobrze, że odszedł koleś który Unię traktował jedynie jako źródło forsy.

    "Czy bedziesz odszczekiwal swoje zarzuty czy dalej
    wierzysz w slowa "WIELKIEGO RUFINA" ??? "


    Tego pytania nie kierujesz do mnie, ale odpowiem Ci jako kibic Unii. Ja w słowa Rufina wierzyłem, wierzę i będe wierzył. Dlaczego??? Dlatego, że Rufin wyciągnął Unię z potężnego bagna finansowego w jakim się znajdowała przed jego przyjściem i dlatego że odkąd jest prezesem mojego ukochanego klubu klub ten utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Szanuję Rufina też za to, że jako jedyny działacz żużlowy udziela się na tym forum, mimo że musi znosić durne mowy w Twoim stylu.

    payne

    "a może sam szef unijnej sekty zdradzi przepis na zmuszanie zawodników do podpisywania z unią kontraktów, kiedy inny klub proponuje duzo lukratywniejsze warunki umowy??? "

    Jako gorący wyznawca unijnej sekty zaciekle broniąc swego guru:) proponuję Ci żebyś popatrzył na tą sprawę w takiej perspektywie, że nie zawsze liczy się tylko forsa. A skoro piszesz, że Rufin "zmusił" Drymla do podpisania to Ci powiem jak to zrobił - dosypał mu prochów do kawy. My tutaj w unijnej sekcie się wszyscy narkotyzujemy takimi
    prochami i one nas zmuszają do chodzenia na mecze w ilościach rzadko spotykanych w innych miastach.

    cma

    "Na koniec powiem tak: PANIE PREZESIE RUFINIE moze by pan sie zajal kontyunowaniem tego co zaczal EZOP i zaczal pisac bajeczki "

    Rufin nie pisz bajek!!! Disney już wymyślił Myszkę Miki i starczy śmiechu:)

    "Abdullah
    Zapomniales dopisac, ze Dryml nie zostal poinformowany tym, ze wystartuje zaledwie w 2 pierwszych spotkaniach, bo na reszte nie bedzie Unie stac, zeby go sciagnac "


    hehe a głupi Adams dał się nabrać ;)

    "Niestety u was jest tak, ze niektorzy wierza w slowa Rufina. Mam nadzieje ze szybko sie przekonaja co i jak jest grane, byc moze wtedy zrozumieja i w odpowiednim czasie wyemigruja "

    Fakt - niech emigrują. Tylko w odpowiednim czasie!!! W Zielonce nowych zawodników przyjmują do końca stycznia - sama płota nie wystarczy :P




    Pozdrawiam "antyunijną" koalicję no i czekam na wpis w tym wątku idoli kibiców leszczyńskich i liderów powyższej koalicji - Andariela i Colombo:):):)
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspominacie cos o rękach i sercu. Szukacie powodów dlaczego zawodnicy podpisują "normalne kontrakty" z Unią. Wiedzcie, żeby to osiagnąć, ci, którzy pertraktują muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?
    Brawa za odwagę!:)
    Niewiele osób ma odwagę, żeby przyznać się do wyznawania takich idei!:)

    I tu dobra wiadomość dla prezesa!!!
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma do zlicytowania dwumetrowy pomnik Feliksa Dzierżyńskiego z brązu!
    Prezesie!
    Może warto potrząsnąć sakiewką!
    Pieniądze pójdą na bardzo szczytny cel!
    Warto by mieć przecież pomnik swojego idola!:P:P:P
    Wystarczy wykuć na cokoliku motto prezesa i postawić pomniczek gdzieś obok budynku klubu...najlepiej naprzeciw okien gabinetu prezesa, będzie inspiracją do dalszych negocjacji.:P

    P.S. Pozdrowienia dla Jurka Owsiaka, gdyby więcej takich pasjonatów...chyba by się żyło lepiej. Niech Jego dzieło trwa jak najdłużej.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brawo rufin

    teraz już wiemy jakimi metodami załatwia interesy prezes który powołuję się na wielkiego felka.
    tak, CZEKA to była świetna drużyna, miała swoje specyficzne metody działania które były z góry nie do odrzucenia.
    Rufin powinien zaczerpnąć coś jeszcze z filozofi F.Nitzsche i byłby już prezesem kompletnym.
    Ale wyszedł numer ,cała żużlowa polska kopie jednego prezesa za sposób działania a tu drugi prezes oficjalnie ogłasza jakimi sposobami dochodzi do upragnionego celu.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspominacie cos o rękach i sercu. Szukacie powodów dlaczego zawodnicy podpisują "normalne kontrakty" z Unią. Wiedzcie, żeby to osiagnąć, ci, którzy pertraktują muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?
    Brawa za odwagę!:)
    Niewiele osób ma odwagę, żeby przyznać się do wyznawania takich idei!:)

    I tu dobra wiadomość dla prezesa!!!
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma do zlicytowania dwumetrowy pomnik Feliksa Dzierżyńskiego z brązu!
    Prezesie!
    Może warto potrząsnąć sakiewką!
    Pieniądze pójdą na bardzo szczytny cel!
    Warto by mieć przecież pomnik swojego idola!:P:P:P
    Wystarczy wykuć na cokoliku motto prezesa i postawić pomniczek gdzieś obok budynku klubu...najlepiej naprzeciw okien gabinetu prezesa, będzie inspiracją do dalszych negocjacji.:P

    P.S. Pozdrowienia dla Jurka Owsiaka, gdyby więcej takich pasjonatów...chyba by się żyło lepiej. Niech Jego dzieło trwa jak najdłużej.
    Powyzszym tekstem jego autor pokazal nam jaki jest glupi i tepy.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strzal w dziesiatke!!

    KAROL trafil w dziesiatke poprzednia teza :))

    Rufin to czlowiek bardzo kontrowersyjny lecz kuty na 4 nogi i tego sie nie da zaprzeczyc!
    Sprzedalby nas wszystkich 4 razy a skoasowal 6 :) :P
    I dobrze!!

    PS. Z pewnego zrodla wiem ze Okon na koncie w BZ WBK ma kwote.... 1 miliona zlotych ( pff tajemnice bankowe)

    Nie warto co rok zmieniac klub?

    Pozdrowienia

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niektórzy na tym forum zachowója się jakby to ich kluby mały płynność finansową przez cały sezon !!! a ja sie pytam które?!!! (WOCŁAW i nikt więcej) wszędzie są kłopoty ale czy to żle że rufin stara sie myśleć przy pozyskiwaniu zawodzników i nie obiecywać gór złota? lespiej dostać mniej ale co miesiąc !!! ja nie chce bronić rufina bo nie daże go wielką sympatią chociaż jestem kibicem uni ale w tym przypadku działą logicznie! jestem ciekawy jak po tym sezonie bedzie wyglądała sytuacja apatora włókniarza przecież zawodnicy w tych klubach pobieraja olbrxymie pieniądze !!!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •