Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 113 z 113

Wątek: rufin sokołowski - ręce które leczą ! ! !

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poli
    wez mi wytlumacz kto Ci dal prawo narzucania Rufinowi co moze (ma ) pisac a co nie? Prezes pisze w wiekszosci do nas leszcyniakow i my za to mu dziekujemy ze znajduje na to czas:) a jesli Tobie sie cos nie podoba nie musisz wcale tego czytac i to tyle...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes Rufin i ręce, które leczą?
    Tak, oczywiście...
    Na razie prezes przeprowadził kurację na kibicach Unii...wyleczył ich z wygórowanych ambicji na sezon 2003:)
    Byli tacy, co pisali: "chcemy złota".
    Teraz już nie piszą...

    Ale terapia mało skuteczna, ostatnio znowu spirala sie nakręca - Hampel, Loram, pierwsza czwórka.
    Z tego może wyleczyć tylko czas...i pierwsze trzy kolejki ligi.:)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    powtorka z cyrku

    Prezes Rufin i ręce, które leczą?
    Tak, oczywiście...
    Na razie prezes przeprowadził kurację na kibicach Unii...wyleczył ich z wygórowanych ambicji na sezon 2003
    Byli tacy, co pisali: "chcemy złota".
    Teraz już nie piszą...

    Ale terapia mało skuteczna, ostatnio znowu spirala sie nakręca - Hampel, Loram, pierwsza czwórka.
    Z tego może wyleczyć tylko czas...i pierwsze trzy kolejki ligi.
    hej "klaunie" z czestochowy ?
    Forum to nie cyrk - tu nie powtarza sie numerow co wieczor tych samych - ten wpis czytam juz po raz 10-ty w roznych mijescach - napisz cos nowego a nie kopiuj - wklej - forum nie polega na nabijaniu licznika.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej "klaunie" z czestochowy ?
    Forum to nie cyrk - tu nie powtarza sie numerow co wieczor tych samych - ten wpis czytam juz po raz 10-ty w roznych mijescach - napisz cos nowego a nie kopiuj - wklej - forum nie polega na nabijaniu licznika.
    Dzięki, że czytasz moje wpisy, to dla mnie duży zaszczyt...
    A ten wydaje Ci się znajomy - no tak, podobny kiedyś usunąłeś, jak bawiłeś się swego czasu w moderatora.:P
    Dobre czasy, co...już minęły!
    Tak jak potęga Unii, zwłaszcza ta z lat 80-tych!
    I nie pomoże nawet prezes cudotwórca - komuna nie wróci.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe ale co niektorym gul skacze ze ta biedna zacofana Unia z prezesem "komuchem" nie bedzie w nadchodzacym sezonie chlopcem do bicia mimo tego ze bylo to prawie pewne od dluzszego czasu, az tu nagle niemila niespodzianka bo do Leszna nie bedzie zaden klub przyjezdzal po pewne 2 duze punkty i moze wyliczenia coponiektorych dzialaczy, ze na mecze z Unia mozna bedzie jechac bez obcokrajowcow (co za tym idzie redukcja kosztow) nie wypalila. Robi sie nieciekawie, bedzie trzeba powaznie potraktowac chlopakow z bykiem na plastronie bo w przeciwnym wypadku moze byc niezly obciach, ktory pojdzie w POlske (przynajmniej ta zuzlowa) ze taki kolos (w wiekszosci przypadkow polskie kolosy to takie na glinianych nogach) przegral z rolniczym zacofanym malym klubikiem ktory lata swietnosci ma juz dawno za soba i nie zmieni sie to juz nigdy, a w dodatku jeszcze ten prezes, ludzie powinno sie zglosic wniosek do odpowiednich organow o zdelegalizowanie tej zadluzonej zbieraniny...
    hmm a poniewaz to nie jest realne to chociaz na forum mozna troche popsioczyc na tych niedowartosciowanych chlopczykow z wielkopolski ktorzy poza czubkiem swego nosa i swoim klubem nic nie widza...

    nie wiem ale jak tak patrze na wpisy naszych i forumowiczow z innych miast to (no fakt zdarzaja sie wyjatki) to nie widze jakichs skandalicznych tekstow obrazajacych inne osrodki czy wladze klubowe...
    wkurza Was to ze jakos ta Unia potrafi przezyc w tych nielatwych czasach, palacie nienawiscia do Unii bo co, bo kiedys ktos kogos w plot niby powiozl bo ktos inny komus cos pokazal albo czyms rzucil, albo jakis dzieciak cos czego pewno i tak do konca nie zrozumial na meczu czy po krzyknal??
    ludzie bez przesady
    Nastepna sprawa ja nikomu do kieszeni nie zagladam (czasami to sie do wlasniej boje spojzec;), zastanawia mnie jaki cel ma wykrzykiwanie o czyims zadluzeniu? czy to cos zmieni? czy wydaje sie wam ze skoro tutaj ktos rzuci haslo ze Unia ma dlugi to jakis zawodnik zrezygnuje z podpisania kontraktu ? nie wydaje mi sie...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A miało być tak pięknie, Okoń ością w gardle stoi.

    Nie udało się prezesowi zatrzymać Okonia , a z nim w składzie Unia uleczyłaby niejednego.Osobiście cieszę się z takiego obrotu sprawy, ponieważ mój najdroższy Falubaz zasilil dobry zawddonik z Leszna , przez co włączamy sie do walki o medal DMP.

    Ale strategia przygotowana przez Rufina była dobra .Tyle ,że od pomysłu do wdrożenia jeszcze długa droga.Udało się z Dobruckim, średnio to widze z Drymlem.

    Ogólnie prezes spisał się ponownie , Unia ma skład który jednak zawalczy .Styl sprwaowania władzy , to już inna dziedzina .Delikatnie mówiąc prezes spalił sobie pare mostów, ale to juz nie mój problem.

    Wierzcie mi ,że Okoń nie boi się leszczyńskich gwizdów (to pół biedy), ani tego buczenia i ryczenia, wręcz przeciwnie postara się udowodnic swoją wartość, co słyszałem na własne czyste uszy.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini
    co do gwizdow i calej oprawy meczu z ZKZ to wiadomo ze nie ucieknie nie zacznie plakac i blagac na kolanach o wybaczenie nikt tego nawet nie oczekuje, ale to ze tak bedzie (tzn glosno anty) to jest nieuniknione, (wiadomo ze jezeli poszedlby do Bydgoszczy, czy Torunia nie byloby az takiego show na powitanie jak w przypadku zasilenia Waszej druzyny bo tu dochodza jeszcze inne czynniki aczkolwiek na oklski odchodzac w taki sposob nie mialby co liczy gdziekolwiek by poszedl) i nie licze na przeniesienie zachowania kibicow skokow narciarskich z Zakopanego w stosunku do Svena, tzn zmiany nastawienia w ciagu zaledwie roku z wsciekle wrogiego do pelnego uznania dla dobrego sportowca...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja powiem, choc moze niepotrzebnie, ze 13 kwietnia chcemy zrobic najwiekszy pokaz ultras w historii polskiego zuzla. nie wiem czy nas sie to uda ze wzgledow na ograniczone finanse, ale powinno byc dobrze.

    mysle ze niejednemu balinskiemu nogi zmiękna...

    a okoń na gwizdy poczeka do 13 lipca. u nas nie bedzie was slychac. to tyle.
    csak eger miki. unio rongy.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mazarek?
    przeciez dostales za komuny solidne podstawy i moze sie nawet za darmoche ksztalciles wiec o co biega ?
    zazdroscisz sprzateczce ze moze zostac dyrektorem ?
    nie lubisz sprzataczek ?
    Wyksztalcenie?
    Ano nie dostalem, tylko na nie solidnie zapradcowalem
    I wtedy i teraz
    I teraz NIKT mi nie kaze wstepowac do jedynie slusznej sily
    by odtac talon, mieszkanie itd.
    By dostac skierowanie na studia
    Abdull Ty moze nie pamietasz , ale bylo skierowanie na studia.
    I zeby je dostac....


    pokaz mi taki drugi kraj na swiecie gdzie sprzataczka mogla zostac dyrektorem wiec na co narzekasz ?
    a zreszta tak niedawno "tkm" pamietasz ale to nie byla juz komuna?
    Jezeli chcesz wiedziec to haslo TKM nie oglosil nikt od was.
    Tylko jeden z Kaczynskich. W protescie na...
    Wiesz przeceiz ze przy Okraglym Stole jedni przekazali wladze drugim (czyli kumplom renegatom i agentom)
    Nie wiem dlaczego na tym forum krzewione sa jakies ideologie polityczne
    Powiedz dlaczego na forum Pan prezes urzadza agitke SLD (PZPR)
    Co to ma wspolnego z zuzlem

    zreszta marek masz pare wiosen wiecej i pamietasz lepiej te czasy niz ja, ale o ile pamietam to za komuuny byla szerzona propaganda sukcesu, a ja u rufina nie widze zeby mowil ze unia to kraj miodem i mlekiem plynacy - te slowa
    Szkoda ze tamten ustroj kojarzy Ci sie tylko z tym
    Wielka szkoda
    Ale....


    to slysze 100km na poludnie ze od kasy to mozna sie z....c!
    pamietaj ze nie rufin drenowal spolki SP a ksiaze ryszard i jego brac - to tak apropo ze ten system tez nie jest idealem.
    No wiem
    Wam sie wszystko zle z tym kojarzy
    z organizacja GP
    z organizacja SWC
    taaaaak
    wiem
    no i jeszcze jedno przeciez wiesz ze we Wrioclawiu sa nielada klopoty, i zuzel wisi na wlosku z uwagi na sprawe stadionu
    No ale wiem. Was to... obchodzi
    Wy umiecie tylko zazdroscic
    A moze przeszlo Ci przez mysl, ze sa ludzie ktorzyby chcieli miec stadion miejski we Wroclawiu
    No ale....
    Powiem Ci, ze nie rozumiem tych waszych zali w stosunku do Wroclawia?
    Co Was tak boli?
    Zasciankowosc?
    Przeciez to nie jest cecha negatywna
    Gdy sie to zaakceptuje jest o wiele ciekawiej
    Gdybys mi chcial cos na ten temat odpisac to wez pod
    uwage ze mieszkam na wsi

    Nic Was nie rozumiem!
    Nic.
    A juz przyczyny nienawisci
    Bo o tym, takze w Twoim pisaniu mozemy
    mowic.
    Niestety. I dziwie sie ze jezdzicie na jakies GP i SWC do Wroclawia.
    Do enklawy zlodzieji i ....

    Tak juz sie zastanawiam
    Czy to forum sluzy do wymiany mysli
    czy po prostu do leczenia kompleksow

    Pozdrawiam

    PS. a podaj juz mi przyklad dlaczego bylo tak dobrze i ludzie tego nie chcieli. I dlaczego maja to spolacac jeszcze 15 lat
    conajmniej
    I nie pisz mi, ze....
    bo Cie zarzuce stenogramami obrad PZPR:-)


  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rufin - "kto nic nie robi ten się nie myli"

    Kilka razy się zdarzyło że decyzje Pana R.S. mnie z lekka zaskakiwały (nie zawsze mile). Nikt nie wie do końca jak to wygląda od podszewki poza samymi zainteresowanymi. Większość problemów jest bardziej złożona i nie zależy wyłącznie od decyzji jednego człowieka. Co do prezesowania w Unii nie można mieć chyba pretensji. Wypowiedzi z innych klubów są dla mnie śmieszne bo sami przyznacie że to nasz prezes i ma robić żeby było dobrze w Lesznie a nie np. we Wrocławiu.
    Jeśli chodzi o mnie chodziłbym na żużel nawet gdybyśmy byli w II. Cenię to że został Krzysiu -bo o niego najbardziej się bałem - zasługa Jego samego, Tatowego i prezesa pewnie też. Jankesa raczej zobaczę z byczkiem na piersi - zasługi podobnie jak wyżej. Na Balinę liczyłem i się nie przeliczyłem. Jacek został i też się cieszę. O Adamsa się nie martwiłem bo to przecież leszczyniak. Kościuch, Wolsztyński i co więcej trzeba.
    Szkoda Seby ale to jego decyzja i szanuję.
    PODSUMUJMY:
    Długi są -jak wszędzie. Mamy swoich zawodników -nikt ich nie posprzedawał albo nie chcieli iść gdzieś tam... (tylko sprawa Rafała na tapecie, ale on paluchy też w tym maczał).W Zielonej się cieszą ale zobaczymy pod koniec sezonu gdzie Okoń trafi. Unia wystartuje i będzie walczyć o play off. Dziękówki dla Agromixu bo byłoby dużo gorzej. A PREZESA CHĘTNIE BYM POZNAŁ -ma chłop głowę na karku i wie jak zrobić żeby "UNIA była UNIĄ"

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    mazarek

    1.masz racje.

    reszta to punkt drugi

    2.to - ze rufin przywoluje slowa wielkich ludzi z ZSRR i nie tylko - to dlaczego to nazywasz agitka ?

    przeciez lenin, stalin, dzierzynski nie byli w sld ?

    gdyby byla komuna to w tej chwili siedzac tu gdzie siedze
    to mialbym:

    - nowe mieszkanie za darmo,
    - nowy samochod na talony i mialbym jeszcze ze 2 talony na handel,
    - bilety na lecha, unie, kina, teatru i na co bym jeszcze mial ochote - za darmo
    - mialbym pelen barek w pracy i w domu
    - mialbym prace zagwarantowana do emerytury i mozna by pomyslec o kredycie ale po co kredyt jak tak wszystko gratis:)
    - nie placilbym podatkow

    a tak
    - mieszkanie mam ale po remoncie, za ktory musialem zaplacic
    - samochod stary za ktory musialem zaplacic
    - zmuszony jestem kupowac karnety i bilety na wszystko
    - zmuszony jestem do zakupu alkoholu i nie mozna juz pic w pracy, a powroty z poznania do leszna sa meczace ...
    - o prace trzeba walczyc a ta przyszlosc ?......... niepewna.
    - musze placic podatki i to nie male

    szkoda ze komuna juz nie wroci:)!

    a jaki zuzel za komuny byl - ten to juz na pewno nie wroci.

    marek - powiedz z reka na sercu: Nie tesknisz choc troche ?

    WSZYSCY MLODZI, ZDROWI, SILNI - WSTEPUJCIE W SZEREGI SLD I WALCZCIE Z NAMI Z NEPOTYZMEM POLSKIEJ PRAWICY CO ROZKRADLA NASZ KRAJ - WSZYSCY PROLETARIUSZE WSZYSTKICH MIAST LACZCIE SIE:)!

    Marek nie rob problemu z wroclawia bo go u mnie - nie ma ! to juz pisalem 10 razy !!!!
    powiem wiecej
    stadion olimpijski to moj ulubiony !

    problem to tylko : handel zywym towarem w wykonaniu andrzeja a to chyba mi wolno krytykowac ? w demokracji to mozna chyba miec swoje zdanie ?

    rysia juz nie ma wiec to juz nie problem:).

    ps.
    jak sie nie podoba punkt 2 to patrz punkt 1.


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnich wpisach p.Rufina,powinnam być urażona.Dotyczy to także Abdullaha.Fakt,na forum nie jest napisane ile kto ma lat,ale nie znaczy to ,że można go lekceważyć.Tak więc panowie,trochę więcej szacunku dla innych.A co do kibiców z Leszna-proponuję oprawić p.Rufina w ramki,bo czytając wasze wpisy na jego temat,to jest chyba święty.Wszyscy inni są źli,a p.Rusko to wręcz antychryst.Oj ,odpuśćcie trochę ,bo to zaczyna śmieszyć,nie tylko we Wrocławiu.

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Do Balbinci:
    Niekomunistyczna ideologia: Nie uczyć się,nie uczyć się i jeszcze raz nie uczyć się.
    O to walczyłać?
    Masz rację, że to forum żuzlowe. Ale nie ja wywolalem ten temat. Uśmiechnij się, bo masz minę jak Prezes WTS po ostatnim meczu z Unią we Wrocławiu.
    A szkoda panie prezesie ze nie
    widzielismy pana miny po przegranym
    meczu Unii u siebie z Atlasem Wrocław.
    Oj szkoda szkoda...

    pozdro.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul

    WSZYSCY MLODZI, ZDROWI, SILNI - WSTEPUJCIE W SZEREGI SLD I WALCZCIE Z NAMI Z NEPOTYZMEM POLSKIEJ PRAWICY CO ROZKRADLA NASZ KRAJ - WSZYSCY PROLETARIUSZE WSZYSTKICH MIAST LACZCIE SIE!
    chlopie nosi Cie ????!!!! bo nie przyjde w czwartek !!!!

    Balbincia bez przesady z tym kultem jednostki wsrod kibicow Unii ale dlaczego mamy krzyczec? Co mnie obchodzi Prezesa przynaleznosc partyjna ja nigdy za sld nie bylem i nie mam zamniaru byc ale tu nie chodzi o to jaka funkcje polityczna w miescie p. Sokolowski pelni a o funcje prezesa Unii Leszno i jakby nie patrzec mimo wielu kontrowersji ktore wywolal jakos ten klub sie trzyma i uwzgledniajac wielkosc miasta (mozliwosci pozyskania sponsorow itd., itp.) nie idzie mu najgorzej... Nikt tu napewno umierac za nikogo nie ma zamiaru ale to nie znaczy ze mamy przylaczac sie do niejednokrotnie smiesznych i wyssanych z palca historyjek...

    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  15. Powrót do góry    #105
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    idol we Wrocławiu



    Fragment artykułu ze Słowa Polskiego:
    Półtonowy pomnik Feliksa Dzierżyńskiego przyjechał wczoraj do Wrocławia. Figura szefa Czeki stanęła w ogrodzie drukarni KEA przy ulicy Osobowickiej.
    Kupił ją na licytacji podczas XI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bogdan Baszak, szef firmy.
    - Uwiążcie go tak, jakbyście chcieli go powiesić - krzyczał operator dźwigu.
    - Niech go ktoś za nogi złapie - komenderował jeden z pomocników.
    Wreszcie wielki dźwig uniósł w powietrze postać Krwawego Feliksa.
    - Tylko drzewek nie uszkodźcie - przestrzegał Bogdan Baszak.
    W czerwonej czapce i z wielkim sercem Orkiestry na klatce piersiowej, w końcu Feliks Dzierżyński stanął w ogrodzie.


    A ja myślałem,że idola swojego wylicytuje sam prezes...

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bugz

    Abdul


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    WSZYSCY MLODZI, ZDROWI, SILNI - WSTEPUJCIE W SZEREGI SLD I WALCZCIE Z NAMI Z NEPOTYZMEM POLSKIEJ PRAWICY CO ROZKRADLA NASZ KRAJ - WSZYSCY PROLETARIUSZE WSZYSTKICH MIAST LACZCIE SIE!
    --------------------------------------------------------------------------------



    chlopie nosi Cie ????!!!! bo nie przyjde w czwartek !!!!
    ale mi chodzilo o mlodych, zdrowych i silnych tak ze badz spokojny nic Ci nie grozi:).
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2.to - ze rufin przywoluje slowa wielkich ludzi z ZSRR i nie tylko - to dlaczego to nazywasz agitka ?

    przeciez lenin, stalin, dzierzynski nie byli w sld ?
    To sie nazywa guru?
    Powrot do korzeni?
    tesknota za mlodoscia?
    (niepotrzebne skreslic)


    gdyby byla komuna to w tej chwili siedzac tu gdzie siedze
    to mialbym:

    - nowe mieszkanie za darmo,
    - nowy samochod na talony i mialbym jeszcze ze 2 talony na handel,
    - bilety na lecha, unie, kina, teatru i na co bym jeszcze mial ochote - za darmo
    - mialbym pelen barek w pracy i w domu
    - mialbym prace zagwarantowana do emerytury i mozna by pomyslec o kredycie ale po co kredyt jak tak wszystko gratis:)
    - nie placilbym podatkow
    Oczywiscie. Jako I sekretarz KW PZPR w LEsznie.

    A czy ten uwielbiany przez Ciebie ustroj sam w sobie nie byl korupcyjny
    Czy ten ustroj nie byl sam w sobie nepotyzmem
    Przeciez ten ustroj mial to wpisane do konstytucji



    a jaki zuzel za komuny byl - ten to juz na pewno nie wroci.
    Tak. podobnie jak i pstrągi a także zuczek Colorado.
    Wiele rzeczy juz se ne wrati
    I chwatit

    marek - powiedz z reka na sercu: Nie tesknisz choc troche ?
    WCALE!!!!!!!
    WCALE!!!!!!!


  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Towarzyszu Abdulah

    1.masz racje.

    reszta to punkt drugi

    2.to - ze rufin przywoluje slowa wielkich ludzi z ZSRR i nie tylko - to dlaczego to nazywasz agitka ?

    przeciez lenin, stalin, dzierzynski nie byli w sld ?

    gdyby byla komuna to w tej chwili siedzac tu gdzie siedze
    to mialbym:

    - nowe mieszkanie za darmo,
    - nowy samochod na talony i mialbym jeszcze ze 2 talony na handel,
    - bilety na lecha, unie, kina, teatru i na co bym jeszcze mial ochote - za darmo
    - mialbym pelen barek w pracy i w domu
    - mialbym prace zagwarantowana do emerytury i mozna by pomyslec o kredycie ale po co kredyt jak tak wszystko gratis:)
    - nie placilbym podatkow

    a tak
    - mieszkanie mam ale po remoncie, za ktory musialem zaplacic
    - samochod stary za ktory musialem zaplacic
    - zmuszony jestem kupowac karnety i bilety na wszystko
    - zmuszony jestem do zakupu alkoholu i nie mozna juz pic w pracy, a powroty z poznania do leszna sa meczace ...
    - o prace trzeba walczyc a ta przyszlosc ?......... niepewna.
    - musze placic podatki i to nie male

    szkoda ze komuna juz nie wroci:)!

    a jaki zuzel za komuny byl - ten to juz na pewno nie wroci.

    marek - powiedz z reka na sercu: Nie tesknisz choc troche ?

    WSZYSCY MLODZI, ZDROWI, SILNI - WSTEPUJCIE W SZEREGI SLD I WALCZCIE Z NAMI Z NEPOTYZMEM POLSKIEJ PRAWICY CO ROZKRADLA NASZ KRAJ - WSZYSCY PROLETARIUSZE WSZYSTKICH MIAST LACZCIE SIE:)!

    Marek nie rob problemu z wroclawia bo go u mnie - nie ma ! to juz pisalem 10 razy !!!!
    powiem wiecej
    stadion olimpijski to moj ulubiony !

    problem to tylko : handel zywym towarem w wykonaniu andrzeja a to chyba mi wolno krytykowac ? w demokracji to mozna chyba miec swoje zdanie ?

    rysia juz nie ma wiec to juz nie problem:).

    ps.
    jak sie nie podoba punkt 2 to patrz punkt 1.

    Tak się zastanawiam, czy to forum to miejsce na uprawianie tandetnej propagandy czy to forum żużlowe?
    Uczą Was tego na zebraniach partyjnych...żeby agitować, gdzie się da i kiedy się da?
    Czy "wielcy" ludzie z ZSRR nie mają nic wspólnego z PRL, PZPR i SLD?
    Nic?
    To czemu do niedawna stały w Polsce ich pomniki?
    No, ale Ty tego nie pamiętasz, tak samo, jak niewiele wiesz o dawnym systemie...wszak wtedy bawiłeś się z Rafałem w piaskownicy.
    Towarzysze o tym Ci nie powiedzieli?
    Że samochody i inne przywileje mieli nieliczni, którzy potrafili być "lojalni" władzy?
    Że na przydział mieszkania czekało się kilkanaście lat?
    Że większość dóbr było na kartki lub trzeba było odstać godziny w kolejkach?
    Że nie trzeba było płacic podatków - tak, mennica pracowała pełną parą.
    Że nie było wolności słowa i wypowiedzi i panowała cenzura - no, to Ci jest akurat bliskie sercu, wszak jeszcze niedawno usuwałeś z forum moje (i nie tylko) wpisy, które nie były Ci na rękę?
    A z barkiem - nie przesadzaj - oceniając Twoje wpisy to u Ciebie chyba zawsze pełny.:P

    Powiem Ci, co jest Twoim problemem, to jest to, o czy pisze Mazarek - ZAŚCIANKOWOŚĆ w złym wydaniu.

    Zamiast cieszyć się tym, że masz pracę, samochód, niezły klub w swoim mieście...
    Gryzie Cię, że inni są bogatsi, mają lepsze samochody, wille...
    Tak, teraz trzeba zdobyć wszystko samemu, partia nic nie da.
    Lub prawie nic.
    Jaka praca, taka płaca.
    Jesteś naprawdę ciężkim przypadkiem i nie wiem, jak Ci pomóc.
    Może lekarz?
    Może przeprowadzka do dużego miasta...proponuję Wrocław.:P
    A może nic?
    I prośba.
    Nie uprawiaj więcej "czerwonej" propagandy na forum i nie gloryfikuj ubiegłego systemu.
    Bo tak naprawdę nic o nim nie wiesz.
    A niektórych to może drażnić!
    Lub nawet boleć!

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj! Alez sie porobilo...
    A problem chyba wynika z tego, ze nie zawsze zauwazacie kiedy abdul sobie kpi
    I to co przez niektorych nazywane jest satyra przez innych odbierane jest jako atak na Wasz ukochany klub (prezesa).
    Z Wojtka jest niezly prowokator (choc czasem jak kazdy z nas potrafi sie zagalopowac).
    Podobnie odbieram Colombo. Grzal mnie tymi swoimi wypowiedziami niemilosiernie. Ale kiedy przyjrzalem sie dokladniej zauwazylem, ze "w tym szalenstwie jest metoda"

    Jaki wniosek - mniej emocji, wiekszy dystans i troche wiecej "pozytywnego spojrzenia na swiat".

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    smiech to zdrowie

    i zawsze gdy czytam Cie marek to od razu poprawia mi sie humor - dziekuje.


    To sie nazywa guru?
    Powrot do korzeni?
    tesknota za mlodoscia?
    (niepotrzebne skreslic)
    wszystko skreslam, a za mlodoscia nie tesknie - dlaczego ? - bo kobiety sa teraz zdecydowanie ................ nie dokoncze bo mlodziez czyta.


    Oczywiscie. Jako I sekretarz KW PZPR w LEsznie.
    A czy ten uwielbiany przez Ciebie ustroj sam w sobie nie byl korupcyjny
    Czy ten ustroj nie byl sam w sobie nepotyzmem
    Przeciez ten ustroj mial to wpisane do konstytucji
    W lesznie nie (bo mam tu rodzine) ale we wroclawiu to bardzo chetnie:). Byl korupcyjny ? a slyszales:) w telewizji kiedys o takim zalewie korupcji jak dzis ?
    A wtedy to byla konstyucja:)? chyba nie bylem na tej lekcji.
    A co do nepotyzmu - o rodzine trzeba dbac - a co nie dbasz o nia ? Nepotyzm trzeba zwalczac aby jak najwiecej dla nas pozniej zostalo:).

    A to ze wcale nie tesknisz za komuna - obserwujac Cie i widzac ta aureole:) ktora Cie otaczala na MPPK we wroclawiu - wcale Ci sie nie dziwie.


    co do cyrkowca z cz-wy - choroba widze cie pograza na maxa. Jesli nie rozumiesz niektorych tonacji to daj sobie spokoj.

    DLA WSZYTKICH CO MAJA ZLE WSPOMNIENIA Z KOMUNY - TO POWIEM WAM - NIKT NIE ZMUSZA WAS DO CZYTANIA WSZYTKICH WATKOW NA FORUM.




    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i zawsze gdy czytam Cie marek to od razu poprawia mi sie humor - dziekuje.
    Boziu. Zeby to nie była miłość.


    A to ze wcale nie tesknisz za komuna - obserwujac Cie i widzac ta aureole:) ktora Cie otaczala na MPPK we wroclawiu - wcale Ci sie nie dziwie.
    Nie tesknie.
    A co do aureoli:-)
    Nie mieszam przyjemnosci z obowiazkami.
    A ze w kapitalizmie i w zyciu najwazniejszym dzialaniem jest dzielenie.
    Wiec sie dziele.
    No i zawsze trzeba miec kierowce

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kapitalizm na pewne plusy:)

    A co do aureoli:-)
    Nie mieszam przyjemnosci z obowiazkami.
    A ze w kapitalizmie i w zyciu najwazniejszym dzialaniem jest dzielenie.
    Wiec sie dziele.
    No i zawsze trzeba miec kierowce
    Podpisuje sie pod tym dwoma recami.
    Zdecydowanie lepiej dzielic niz byc dzielonym:).
    Staram sie tez nie mieszac przyjemnosci i obowiazkow ale zycie pisze rozne scenariusze ale zasada bardzo pozadana.
    Co do kierowcy - to z przyjemnoscia pragne Cie poinformowac ze bede - moze juz dzis - mial nowego:) - tak nas to zycie rozpieszcza - ciezko miec jednego kierowce.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do kierowcy - to z przyjemnoscia pragne Cie poinformowac ze bede - moze juz dzis - mial nowego:) - tak nas to zycie rozpieszcza - ciezko miec jednego kierowce.
    mam chwile czasu,
    gdzie podpisujesz kontrakt?
    moze wpadne.
    a czy tez Agromix jest sponsorem?
    no i kto prowadził negocjacje?

    Popatrz
    Nawet nie wiedziałem ze taki ciekawski jestem:-)

    Pozdrawiam
    Udanych jazd życząc. I obys nie dał sie czesto wozic po bandzie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •