Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 113

Wątek: rufin sokołowski - ręce które leczą ! ! !

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To forum jest jak rynsztok, kumulują się wszystkie brudy. Ty makejek naucz się cedzić słowa.
    To jest po prostu niesmaczne.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Bugz i inni kibice z leszna których szanuje, jak i większość innych.

    Otóż może i rufin chce dobrze, może nie, ale jednego wam życze, żeby nie okazało się jak z Majewskim. Ciągnął żużel nachapał kasy, mówił, że jest dobrze, mimo że klub z kasą miał krucho, Chwalił się co to nie on, odszedł dopiero gdy już prawie nic z GKSu nie zostało, bo jak nazwać 7mln długów, plus 4 zawodników z kontraktami i zakazem(przynajmniej na razie) stratów zawodników zagranicznych. Majewski też różne bajki gadał o tym o tamtym, nie powiem dużo zrobił, ale dużo też zniszczył, dlatego mam nadzieje, że za jakiś czas tak się w Lesznie nie stanie, bo to nie jest wesołe, jak klub było nie było wkońcu ekstraligowy nie jest wstanie złożyć nawet składu na drugą ligę...

    P.S. Jeżeli Ułamek i Okoniewski odchodzą to naprawde jest to już pierwszy sygnał ostrzegawczy, tak jak z gksu odszedł Cegielski, a potem...

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karol

    .....
    Powyzszym tekstem jego autor pokazal nam jaki jest glupi i tepy.
    Byłoby znacznie lepiej, gdybyś zaczął wypowiadać się na temat, a nie obrażał innych...
    Łatwo kogoś obrażać...na odległość, co?
    Już drugi raz stajesz w obronie pewnych leszczyńskich „autorytetów”...myślisz, że oni sami nie potrafią się bronić?
    Potrzebują Twojej pomocy?
    W każdym razie zejdź ze mnie i zanim zaczniesz kogoś znowu obrażać zapoznaj się z regulaminem forum.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Andariela

    Obrazanie to nie tylko pisanie ze jestes taki czy owaki.Twoje szyderstwo tez jest obrazaniem nas.Wraz z kolegą Colombo robisz tu najwieksze zamieszanie i śmietnik.Jezeli mnie gdzies nie chcą to nie ide.Ty natomiast włazisz do wyra z butami.Jest to forum i nalezy tu dyskutowac.Jest jednak pare osob,ktore chodzą tylko po wątkach zeby siac zamieszanie.Ja sie zastanawiam nad jednym.W Czewie jest tylu fajnych forumowiczow a nam sie musiał akurat przytrafic Andariel.Szkoda.Jestes kibicem ortodoksyjnym i dlatego ja Ci wybaczam i rozgrzeszam.To nie Twoja wina ze wyrastałes w takiej atmoswerze,ze wszystko co leszczynskie nalezy krytykowac.Proponuje przejsc sie na Jasną Gore i głeboko sie zastanowic nad swoim postepowaniem.Moze nie jest jeszcze za pozno?

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Niewiem komu moze uda sie wszystkim na raz

    ....odpowiedziec.
    Po pierwsze Rufin Sokolowski moim skromnym zdaniem w przeciwienstwie do innych prezesow ma ODWAGE !!!
    Pisac o sprawach waznych i dotyczacych wlasnego jak i obcych podworek ze wzgledu na to ze w tym swiatku nic nie da sie ukryc!! Choc o to wlasnie wiekszosc z was go oskarza. Tak jak juz kiedys napisal wlasciwie nie wiem o co wam chodzi
    chcecie wiedziec co w trawie piszczy czy nie bo jezeli nie to nieczytajcie jego wpisow!!. Mysle ze wydawanie sadow nad jego osoba jest smieszne i conajmniej nie na miejscu. krytykujecie go za cytat ale nie wiecie czemu on ma sluzyc bo nie umiecie czytac. Aby nabyc takich umiejetnosci trzeba cofnac sie doszkoly podstawowej choc moze to niestety nie dac pozadanego efektu. Samo czytanie nie wstarcza aby ROZUMIEC. Ja ciesze sie ze taki czlowiek zabiera glos w sprawach waznych dla zuzla. Mimo ze jest kontrowersyjny wiem ze wszystkie autoryzowane przez niego wpisy maja wiecej informacji niz kazdy wpis chopcow z podworka ktorym mam kupila PC do zabawy.
    Ten wpis powinien sluzyc jak odp do wiekszosci sadzacych RS>
    PS zajmijcie sie praniem brudow na wlasnym podworku!! No tak ale najpierw trzeba cokolwiek o nich woedziec!!!
    Wojtek
    Fan Unii

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem zbulwersowany !!!!

    Wiedzcie, żeby to osiagnąć, ci, którzy pertraktują muszą być jak czekiści: "Mieć zimną głowę, gorące serce i czyste ręce"/Feliks Dzierżyński?
    Tak się zastanawiam jak prezes szanowanego i bardzo zasłużonego klubu może posiłkować się cytatami p. Dzierżyńskiego ( działacza komunistycznego , członka ruchu robotniczego, współorganizator SDKPiL. )
    Przecież ten człowiek to przewodniczący Ogólnorosyjskiej Nadzwyczajnej Komisji do Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem (Czeka, późniejsze NKWD).
    To właśnie jego metody ( zastraszanie, terror , zbrodnicze metody działania ) posłużyły późniejszym tyranom do rządzenia dyktatorskiego w Rosji i ZSRR !!







  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tylko chciałbym o cos zapytac kibiców leszna. W ubiegłym sezonie po przegranym meczu u siebie z wrocławiem rozpetała sie straszna burza, rufin ponoc miał juz składać dokumenty do prokuratury, wielu leszczynskich forumowiczów juz czekało na dowody przekupstwa, będąc pewnym ich istnienia. No i co teraz......gdzie sa te dowody....czemu rufin nie zabiera juz głosu w tej sprawie......?

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kristo:
    kto to powiedział:
    1.Myśl nie zapisana, to myśl utracona.
    2.Inteligencja jest przekupna i nie nalezy jej ufac.
    3.Wolę ludzi, którzy słuchaja mnie ze strachu niż z przekonań. Przekonania sie zmieniaja, a strach pozostaje.
    4.Nie ważne, kto głosuje. Ważne, kto liczy głosy.
    5.Dobry Indianin, to martwy Indianin.
    6.Nigdy tak wiele nie zawdzięczaliśmy tak nielicznym.
    7.Naród nasz jak lawa. Zewnątrz zimna i plugawa. Wewnąrz gorąca i żywa.

    Po odgadnięciu myślicieli napisz, z jakimi ich myślami się niezgadzasz tylko dlatego, że maja byc może złe nazwiska( są tez dobre)
    PS. Dla ułatwienia:tylko jeden był, tak jak Dzierżynski, polskim szlachcicem.
    PS 2. WCZK organizowali przede wszystkim Polacy :Dzierzyński( zm. w 1926 długo przed NKWD), Mielżyński, . W Charkowie, gdzie jako jeden z pierwszych w 1990 byłem na grobach oficerów ze Starobielska, pochowano wcześniej około 2000 członków Komunistycznej Partii Polski( następcy SDKPiL) zamordowanych po rozwiazanu tej partii w 1936 roku. Powodem była otwarta krytyka metod stalinowskich przez Were-Kostrzewe i innych przywódców tej polskiej partii.
    Gdyby ten temat cię interesował lub np. Święta Inkwizycja, Rewolucja Francuska, kolonizacja Afryki, Azji i Ameryki itd. to chetnie wymienię poglady na priva.



  9. Powrót do góry    #54
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Apropo Dzierzynskiego, to jego pomnik licytowano na W.O.S.P. Nie wiem ile on zrobil zlego, ale nawet taki czlowiek moze byc pozyteczny, zawsze jakies pieniadze beda :P
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Niech Rufin sobie do kompletu doda zdanie "Praca czyni wolnym" i jego myslicieli co to wymyslili - jak mu imponuja takie rzeczy - a do z sprawy z Okoniewskim pasuje w sam raz

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W całej sprawie Sokołowski -Okoniewski,uderzają mnie poważne zarzuty jednej i drugiej strony.Według mnie ,prawda leży pośrodku,każdy ma swoje racje.Nie można jednego usprawiedliwiać,a drugiego mieszać z błotem.Tak naprawdę,obydwaj powinni wreście wspólnie wyjaśnić tą sprawę,bo już można mieć dosyć takiej sytuacji.Panie Rufinie-nie będę oceniać pana poglądów,bo to pana osobista sprawa,ale byłoby miło ,gdyby wreście zapanował względny spokój w tej sprawie.Zajmijmy się wreście tym co w żużlu najważniejsze.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kristo:
    kto to powiedział:
    1.Myśl nie zapisana, to myśl utracona.
    2.Inteligencja jest przekupna i nie nalezy jej ufac.
    3.Wolę ludzi, którzy słuchaja mnie ze strachu niż z przekonań. Przekonania sie zmieniaja, a strach pozostaje.
    4.Nie ważne, kto głosuje. Ważne, kto liczy głosy.
    5.Dobry Indianin, to martwy Indianin.
    6.Nigdy tak wiele nie zawdzięczaliśmy tak nielicznym.
    7.Naród nasz jak lawa. Zewnątrz zimna i plugawa. Wewnąrz gorąca i żywa.

    Po odgadnięciu myślicieli napisz, z jakimi ich myślami się niezgadzasz tylko dlatego, że maja byc może złe nazwiska( są tez dobre)
    PS. Dla ułatwienia:tylko jeden był, tak jak Dzierżynski, polskim szlachcicem.
    PS 2. WCZK organizowali przede wszystkim Polacy :Dzierzyński( zm. w 1926 długo przed NKWD), Mielżyński, . W Charkowie, gdzie jako jeden z pierwszych w 1990 byłem na grobach oficerów ze Starobielska, pochowano wcześniej około 2000 członków Komunistycznej Partii Polski( następcy SDKPiL) zamordowanych po rozwiazanu tej partii w 1936 roku. Powodem była otwarta krytyka metod stalinowskich przez Were-Kostrzewe i innych przywódców tej polskiej partii.
    Gdyby ten temat cię interesował lub np. Święta Inkwizycja, Rewolucja Francuska, kolonizacja Afryki, Azji i Ameryki itd. to chetnie wymienię poglady na priva.
    do pana prezesa
    1 i 2 – pierwszy raz się spotykam z tymi aforyzmami więc niestety nie wiem kto to wypowiedział
    3 – Po przeczytaniu tego po raz pierwszy od razu pomyślałem o wielkim wodzu Polski międzywojennej – ale nie jestem pewien
    4 – Józef Stalin
    5- Philip Henry Sheridan
    6 – aforyzm brzmi : “ Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.” I wypowiedział go Winston S. Churchill
    7- tego nikt nie powiedział/napisał – ale podobny cytat widziałem w Dziadach cz.III Mickiewicza .


    Nie mam wątpliwości co do punktów 6 i 7 – wypowiedziane tuż po wielkim czynie pkt 6 oraz przed wielkim czynem pkt 7 – chyba wiadomo o co chodzi .
    Zdecydowanie nie zgadzam się z panem Sheridanem choć był wspaniałym amerykańskim generałem i genialnym żołnierzem . Zresztą jestem pewien ,że 60-70 % Polaków nie wie absolutnie nic o wojnie secesyjnej ( no bo i po co ) ,a o tym generale to słyszało pewnie coś około kilku promili.
    Natomiast pozostałe można interpretować różnie .

    Pisze pan ,że Dzierżyński zmarł przed powstaniem NKWD – zgadza się , a skąd się wywodzi NKWD ?
    Cze-Ke organizowali Polacy a założycielem i głównym „inspiratorem” tej organizacji był właśnie Dzierżyński .A czym charakteryzowała się ta bolszewicka policja ? Pan zapewne wie doskonale ale coniektórzy forumowicze mogą nie wiedzieć , że na porządku dziennym była likwidacja przeciwników politycznych ,a stosowane tortury podczas przesłuchań zaprzeczają człowieczeństwu. Oczywistą sprawą jest ,że do wydawania i wykonywania wyroków nie potrzebny był sąd.
    Dlatego uważam ,że cytowanie tej postaci jest nieodpowiednie – zaznaczam ,że jest to moje osobiste zdanie .

    Wymienione przez pana tematy są bardzo interesujące i jeżeli znajdzie się czas to można na nie podyskutować J.

    do forumowiczów
    A wracając do wątków bardziej żużlowych - p. prezes Rufin Sokołowski jest osobą kontrowersyjną , ale jako jedyny ( chyba) prezes klubu żużlowego odwiedza to forum i w nim aktywnie uczestniczy nie raz wyjaśniając nam ( kibicom ) zawiłości żużlowego światka .
    Oczywiście nie zawsze trzeba się z tym zgadzać co przeczytamy ( o czym świadczy tekst powyżej ) ale należy docenić fakt , że Rufin tu jest i odpowiada nam na nurtujące nas pytani „tracąc” swój prywatny czas.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ho ho!!! ale sobie używacie!!!

    szczerze powiedziawszy nie myłsałem, że w takim porywczym tempie bedzie sie ta dyskusja rozwijać. oczywiście, jak to na forum, już zostałem przez kilka osób wyzwany od głupków i naczelnych adwersarzy Rufina. parę osób zdążyło się już mocno posprzeczać, a Kristo wdał się w osobistą polemikę z leszczyńskim prezesem (uważaj Kristo jak krytykujesz prezesa, bo na tym forum jest wysłannik Moskali, który im wszystko relacjonuje. później się będziesz grubo tłumaczył;) ).

    wracając do tematu. Nie wierzcie w to, że Rufin zapłacił mniej Drymlowi. Potwierdził to sam Czech w rozmowie telefonicznej. Zrozumcie też, że nie krytykuje tego, że Pan Sokołowski rzucił więcej sianka,ale to, że oficjalnie mówi się co innego. Jak zwykle demagogia i samouwielbienie. Coś w stylu "dawałem mniej, ale mam swoje sposoby, aby namawiać nawet za mniejsze pieniadze". ja w to nie wierze i mam do tego pełne prawo. zwłaszcza, że mnie osobiście finanse klubu z Leszna mało obchodzą. trzeba się skupić na własnym podwórku.

    na koniec zacytuję Damiana:
    No i wreszcie ostatnia kwestia to wypowiedzi samego Pana Rufina. Czasami mam wrażenie, że Pan coś pisze a potem żałuje tego co napisał..
    otóz to ! ! ! ale tak to jest jak ktoś chce być kontrowersyjny za wszelką cenę. też mi się wydaje, że niektórych rzeczi pisać Panu nie wypada. Trzeba widocznie nieraz tymi magicznymi rękoma złapać się za głowę...
    csak eger miki. unio rongy.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    a co okonie na te mysli ?

    Rufin: kto to powiedział:
    1.Myśl nie zapisana, to myśl utracona.
    2.Inteligencja jest przekupna i nie nalezy jej ufac.
    3.Wolę ludzi, którzy słuchaja mnie ze strachu niż z przekonań. Przekonania sie zmieniaja, a strach pozostaje.
    4.Nie ważne, kto głosuje. Ważne, kto liczy głosy.
    5.Dobry Indianin, to martwy Indianin.
    6.Nigdy tak wiele nie zawdzięczaliśmy tak nielicznym.
    7.Naród nasz jak lawa. Zewnątrz zimna i plugawa. Wewnąrz gorąca i żywa.
    zadne z tych mysli nie pasuje do sytuacji z okioniem albo raczej z okoniami bo wiadomo ze rodzina rzadzi ten kto kreci glowa a jak wiemy aby krecic to trzeba smarowac:) i oliwic:) ja codziennie a w tym mario jest ponoc dobry.

    moze wiec odejscie okonia skomentowalbym nastujacymi myslami:
    "z niewolnika nie ma dobrego pracownika"
    "lepiej z madrym stracic niz z glupim zyskac"
    "nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo"

    payne
    dryml dzwonil do falubazu i powiedzial ze bedzie w unii na nie gorszych warunkach a co wam mial powiedziec ?
    ze na gorszych abyscie sie z niego smiali ?
    wystarczy ze w lesznie sie z niego smieja:) ze bedzie jezdzil za grosze!
    dziwi mnie fakt ze dryml nie dzwonil do zkz z pytaniem czy przebijaja oferte unii czyzby nie bylo przetargu, ale musial sie dac nabrac rufinowi!?
    nie dzownil - bo jak mial dzownic ? zkz nie mogl przebic oferty unii - dlaczego ? bo oferta unii byla poprostu gorsza !

    Dryml padl ofiara:O nowej nauki "tzw. marketingu mix" jest takie cos jak marka klubu wsrod zawodnikow zagranicznych i chyba unia ta marke ma dobra, a niech swiadczy o tym klasa zakontraktowanych obcokrajowcow, przy takim budzecie:O unii jaki wszyscy wiemy. A jesli doszedl by jeszcze loram:) to wogole - swiadczyloby to o nadprzyrodzonych:)dolnosciach negocjacyjych Preseza Klubu ze strzeleckiej:).

    ps.
    jestem pod wrazeniem, ze przy tak nedznym budzecie ks. unia leszno potrafila zmontowac ekipe, ktora bedzie w stanie nawiazac walke o pierwsza czworke a przy odrobinie szczescia pokusic sie o pudlo. A przeciez wiemy ze o wszystkim decyduja pieniadze, a w unii tej kasy nie ma wiec hcyba jest cos z magii:).

    ps.2.
    a jak sie uda jeszcze przed 30 marca zalatwic lezacy wniosek o obywatelstwo jednego Pana:) to bedzie dopiero numer z kosmosu i walnie w dream teamy jak grom z jasnego nieba. Czy Leszek Adamski bedzie zdawal licencje z wschodzaca gwiazda ZG Alanem Marcinkowskim ? Pamietajcie ze na forum puszcza sie plotki ale jak sami wiecie - rufina podejrzewa sie o rozne cuda!

    sklad:
    adams-balinski
    loram-dryml
    dobrucki-kasprzak
    wyglada calkiem przyjemnie dla oka:)

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    ps.2.
    a jak sie uda jeszcze przed 30 marca zalatwic lezacy wniosek o obywatelstwo jednego Pana to bedzie dopiero numer z kosmosu i walnie w dream teamy jak grom z jasnego nieba. Czy Leszek Adamski bedzie zdawal licencje z wschodzaca gwiazda ZG Alanem Marcinkowskim ? Pamietajcie ze na forum puszcza sie plotki ale jak sami wiecie - rufina podejrzewa sie o rozne cuda!




    [b]hahaha Leszek Adamski to nie przejdzie bo jaka pozatym nasz Prezas Smoleń był Doracą Pana Kwaśnieskiego to może by tak z Hamilla zrobić polaka pan Kwaśnieski muśi dać zgode na to żeby było polskie obywatelstwo dla Leszka :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sory że się powtarzam, ale prosiłbym kibiców leszna i wielkich zwolenników rufina o komentarz do tego wpisu. Bardzo cieszy mnie to że Pan rufin zna tyle pieknych cytatów, ale jednak wolałbymżeby odpowiedział na moje pytanie odnosnie meczu z wrocławiem! Powiedział wtedy że ma już dowody na to że mecz był sprzedany, zaczął o tym trąbić na forum, mówił już że idzie do prokuratury...a teraz co? Już o tym zapomniał? Skoro mecz był sprzedany to czemu teraz nie kontynuuje tego wątku? czy też wówczas po prostu nie potrafił zrozumieć że wts okazał się lepszy... Mam nadzieję że to człowiek odpowiedzialny i w jakis sposób sie do tego ustosunkuje! No i czekam także na komentarz Abdullaha:-) . No i Pozdrawiam LEszno z Torunia, liczę na ciekawe pojedynki w tym sezonie! No i jedna rzecz za którą bardzo cenie leszno - mnóstwo kibiców na stadionie. jak na tak stosunkowo niewielkie miasto 10.000 ludzi na meczu to wrećz szokująco duzy procent! pozdro, czekam na odpowiedźi..

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul

    Jak sobie wyobrazasz plynne funkcjonowanie waszego klubu w trakcie sezonu. Sam piszesz, ze budzet jest marny, a nie mozna zapomniec o zoobowiazaniach jakie pozostaly z poprzedniego roku. Jestes pod wrazeniem, ze z tak malej kasy Rufin potrafil zmontowac taki sklad( i jest jeszcze szansa na pozyskanie Dobruckiego i Lorama). Odpowiedz zawarta jest w temacie-te rece jednak lecza. Tylko czy beda one rownie skuteczne po sezonie. Za darmo nikt na pewno nie bedzie mial checi wkladac plastronu z bykiem na piersi.

    ps. Dlaczego chcesz czekac do 13 kwietnia na pierwsza wygrana Unii? Przypominam sobie, ze jeszcze niedawno wspominales cos o 20 meczach wygranych z rzedu. Jestes super optymista, ale to dobrze w dzisiejszych czasach trzeba przybrac taki tok myslenia. Nie zamierzam sie klocic z toba, wychwalac swoje ani droczyc. Uwazam jednak, ze wygrana Unii nastapi dopiero w IV kolejce o DMP.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Adams nigdy nie miał zamiaru przyjąc obywatelstwa RP


  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego taki temat? poniewaz nurtuje mnie, jak panu rufinowi udało się nakłonić czecha, lukasa drymla, do startów w unii leszno, skoro , jak pisze darkness, zielona gora oferowala mu lepsze płace w nadchodzącym sezonie.

    Jest tylko jedna "magiczna sztuczka" jaka mógł wykonać Rufin przekonując Drymla do startów w Unii.....mianowicie
    -dał więcej!!-....innej mozliwości nie ma....
    Wiadomym jest,że Dryml lubi pieniążki :)....tylko one mogły przechylic szale....

    Śmieszne są wypowiedzi niektórych forumowiczów zachwycających się zdolnościami negocjacyjnymi Rufina.....żal mi was....
    Prezes również udaje tutaj wielkiego negocjatora....a sam dobrze wie jakich agumentów urzył (EURO :)...ewentualnie USD)


    Abdulah
    Adamczewski mówisz....kiedy spojrzysz na świat z realnej perspektywy??....posłuchaj moich rad( lekarz)....jeszcze mi kiedys podziękujesz...

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    colombo

    jesli liczy sie tylko kasa ! jak wynika z twojego wywodu do dlaczego atlas nie jest 10 lat pod rzad mistrzem Polski ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z mojego wpisu wynika,że liczy sie kasa jeśli chodzi o podpis pod kontraktem....a podpisujący(zawodnik) nie jest związamy z emocjonalnie z żadnym kubem....
    Nijak to się ma do 10 DMP z rzędu....źle interpretujesz moją wypowiedź(zreszta nie tylko moją....wiekszość :P)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "Abdulah
    Adamczewski mówisz....kiedy spojrzysz na świat z realnej perspektywy??....posłuchaj moich rad( lekarz)....jeszcze mi kiedys podziękujesz..."


    Wojtek ty naprawdę jesteś niepoważny!!! Posłuchaj wreszcie serdecznego Ci kolegi z Wrocka i przejdź się do lekarza:) Może lekarz cię nawróci i przestaniesz chodzić na tą głupią Unię:) Docenisz wreszcie wszystko co robi dla polskiego żużla Rusko, wreszcie zobaczysz błędy Rufina.
    Ja mam taką małą propozycję. Załóżmy na forum nowy dział: "Rada Colombo". Widzę że jego pasją jest pouczanie leszczyńskich kibiców i obdarzanie ich swoją naprawdę imponującą wiedzą nt Unii Leszno i wszystkiego co ją otacza. Niezłym posunięciem byłoby też założenie Colombo stałej rubryki na ostatniej stronie "Panoramy Leszczyńskiej". Tylko nie wiem gdzie by pasował bardziej - do ramki po lewej stronie czy do duetu z Lewandowskim:)

    Colombo
    "Z mojego wpisu wynika,że liczy sie kasa jeśli chodzi o podpis pod kontraktem....a podpisujący(zawodnik) nie jest związamy z emocjonalnie z żadnym kubem.... "

    Widzisz biedaku - ty już się przyzwyczaiłeś do tego, że u was żaden "zawodnik nie jest związany emocjonalnie z klubem".
    Ale w końcu jak ma być inaczej - nie wiadomo z jakim klubem "wiązać się". Aspro, Polsatem, Atlasem czy może (jak to będzie po sezonie 2003) Spartą.

    pozdrawiam Colombo i życzę powodzenia w tworzeniu "antyunijnych" tyrad
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  23. Powrót do góry    #68
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    gdzie Krwawy Felek ?

    Czy wiadomo kto kupił na aukcji pomnik Krwawego Felka, bo prędzej słuchy dochodziły,że miał być postawiony przed Klubem Unii w Lesznie..

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Krisa:
    Moje gratulacje. Założę sie, że wykształcenie zdobywałeś za socjalizmu. Dziś zdobycie takiej wiedzy juz nie jest możliwe.
    A poważnie. Jestem pod wrażeniem.Wykazałeś się niezwykłym oczytaniem.Jeszcze raz wyrazy uznania.
    Deser dla kilku osób na tym Forum:
    "Uczyć się, uczyć się i jeszcze raz uczyć się."
    Włodzimierz Ilicz Ulianow(Lenin) na I Zjeździe Komsomołu

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Rufinie,czy możemy skończyć z tą czerwoną ideologią.Za dużo poświęciłam na walkę z komuną ,aby ze spokojem czytać takie pytania.Zaczynamy za bardzo odbiegać od tematu.To jest forum żużlowe,a nie historyczno-ideologiczne.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Balbincia bardzo w to watpie, ze kiedykolwiek walczylas/walczyles z komuna :)))

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Balbinci:
    Niekomunistyczna ideologia: Nie uczyć się,nie uczyć się i jeszcze raz nie uczyć się.
    O to walczyłać?
    Masz rację, że to forum żuzlowe. Ale nie ja wywolalem ten temat. Uśmiechnij się, bo masz minę jak Prezes WTS po ostatnim meczu z Unią we Wrocławiu.

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He He! Dobre panie Rufin. Skora jest już pan na necie to moze pare słówek w temacie "skład UNII Leszno...." bo już sie nie mogę doczekać jakiś konkretnych wieści!!! Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maklejek-jestem poważną kobietą i walka z komuną to nie jest mój wymysł.A do pana ,panie Rufinie,to właśnie ta komuna nie pozwoliła mi się dalej uczyć.Na żartach się znam,ale czytanie Lenina i Dzierżyńskiego nie sprawia mi przyjemności.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    balbincia

    Panie Rufinie,czy możemy skończyć z tą czerwoną ideologią.Za dużo poświęciłam na walkę z komuną ,aby ze spokojem czytać takie pytania.Zaczynamy za bardzo odbiegać od tematu.
    Tylko ze dzieki tej czerwonej ideologii mozesz raczyc sie takim sportem jak zuzel. Jesli padla by decyzja za np. za Gierka - koniec zuzla - to by go nie bylo a jednak jest i chwala czerownym:).

    Zobacz kto rzadzi w zuzlu ? (czerwona ideologia i nikomu z grubsza to nie przeszkadza:))
    1.GKSZ - stara smietana z warszawy - przykuci do stolkow lancuchami - nie jestes tego betonu ruszyc za "chiny ludowe".
    2.Prezesi Klubow - w wiekszosci namaszczeni politycznie - Ci z drugiej strony (prawica) wytrzymuja krotko bo potem spieszno im do brukseli (Rysio:)).
    3.Podczas rzadzenia tej czerownej ideologii mielismy najpiekniejszy speedway w historii swiata:), ktory juz nie wroci (cudowne lata osiemdziesiate) Unia Leszno wygrywala Lige: 80,81,84,87,88,89 !!!
    4.Redaktor naczelny - Tygodnika Zuzlowego - kiedys byly pierwszy od propagandy czerwonej ideologii w miescie lesznie a teraz to uskutecznia pod skrzydlami andrzeja rusko.
    5.Jesli chodzi o zuzel to wielu brakuje tego speedwaya z lat 70-80 tych czyli podczas panowania czerownej ideologii.

    A jesli walczylas z komuna to chwala - ja tez - nie chcialem sie uczyc wierszy lenina na apel z okazji rewolucji pazdziernikowej i teraz dzieki Rufinowi:) przechodze szybko lekcje historii:) i literatury:) - to oczywiscie zart.

    A z komuna to walczyl caly narod - a w jaki sposob ?
    okradajac ja codziennie - kradly cale rodziny - kradl ojciec, matka, babcia, dziadek, ciocia, wuja i tak wszyscy kradli aby ja oslabic - no i mamy to co mamy czyli jeden wspolny okradziony burdel.

    Balbincia - zluzuj albo popros chlopaka o to:) aby Cie zluzowal:). Albo jesli jestes taka nerwowa to nie czytaj tego "czerwonego watku".

    Nawet do najwiekszego bzdetu mozna dorobic ideologie !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie, wlasnie Prezesie. Jest pan na necie to moze cos w temacie o skladzie!!
    Please!:)

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdullah,po pierwsze od 13 lat jestem mężatką.A po drugie skończmy z tą ideologią,bo mnie ten temat drażni.Jak może się kiedyś spotkamy,to wyjasnię ci dlaczego.A wracając do tematu,chcę naprawdę się dowiedzieć,jak wygląda cała sprawa z Okoniewskim.Na razie każda ze stron tylko się oskarża.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Krisa:
    Moje gratulacje. Założę sie, że wykształcenie zdobywałeś za socjalizmu. Dziś zdobycie takiej wiedzy juz nie jest możliwe.
    A poważnie. Jestem pod wrażeniem.Wykazałeś się niezwykłym oczytaniem.Jeszcze raz wyrazy uznania.
    Deser dla kilku osób na tym Forum:
    "Uczyć się, uczyć się i jeszcze raz uczyć się."
    Włodzimierz Ilicz Ulianow(Lenin) na I Zjeździe Komsomołu
    Dziękuje panie prezesie - a co do wykształcenia to jeszcze nie skończyłem edukacji( na razie mam tytuł technika budownictwa ) i jestem studentem V roku budownictwa.

    A co do historii to hmm..... taki mój konik , pasja , gdyż uważam ,że "Historia uczy rozumieć teraźniejszość"

    pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BALBINCIA!
    CALA PRAWDE O SPRAWIE OKONIA NAPISAL W JEDNYM Z WATKOW KOL. MAJAC TO JEST NA CODZIEN SKARBNIK UNII PAN JACEK MAJCHRZA

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kolego seth:

    CALA PRAWDE O SPRAWIE OKONIA NAPISAL W JEDNYM Z WATKOW KOL. MAJAC TO JEST NA CODZIEN SKARBNIK UNII PAN JACEK MAJCHRZA
    a skąd wiesz, że to cała prawda o sprawie okonia? aż tak bezgranicznie wierzysz klubowym sternikom? rozmawiałeś z samym Rafałem?

    widzisz ja rozmawiałem, nie dalej jak w czwartek. myślisz, że potwierdził to co wypisuje Rufin? oczywiście, że nie. i powiem Ci kolego, że nie mam zamiaru wierzyć mu bezgranicznie. Pewnie każdy z nich ma swoje racje. Jak możnajednak ufać tylko i wyłącznie jednej stronie?

    powiem więcej. Dla mnie Rufin jest świetnym demagogiem. Do tego jest osobą opierającą swoją popularność na oryginalności wypowiedzi i ich kontrowersyjności.

    Dla mnie bezsensowne teksty są o tanim pozyskaniu Drymla. Nikt poza Wami leszczynianie w to nie wierzy.Ja również. A co do tego, jak zachował się Wasz prezes po stracie Okoniewskiego brak mi słów. Wyobrażacie sobie, gdyby nasz prezes po tym jak daliście więcej Drymlowi powiedział, że ten Czech to w sumie pijaczyna i w dodatku dzwonili z czeskiego Urzędu Skarbowego bo podejrzewają, że ukrywa dochody? Jak dla mnie była to żenada najwyższego lotu. Wy wtedy pisaliście o tym, że powinna być jawność kontraktów:):):)

    i na koniec przytocze jedna z wypowiedzi rufina, gdzie zwrócił się do Balbinci:
    Masz rację, że to forum żuzlowe. Ale nie ja wywolalem ten temat. Uśmiechnij się, bo masz minę jak Prezes WTS po ostatnim meczu z Unią we Wrocławiu.
    Jak Pan pisze takie rzeczy od razu mi sie przypomina Pana zachowanie po tym, jak to SPARTA ograła was na śmoczyku:):):):):):):) Jak tam Panie Rufin te materiały dla prokuratury? Nie zainteresowali się? A to świnie!!!!
    csak eger miki. unio rongy.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    payne

    zjadles obiad ze "sprzedawczykiem" i juz wielkie halo robisz ?
    a powiedzial Ci ile skasowal od was za przejscie ?
    albo jaki ma kontrakt ?

    poczekaj jeszcze troche z tymi ocenami - chyba nigdy nie rozmawiales z rufinem - wiec go nie znasz - wiec nie oceniaj bo twoja ocena nie ejst kompletna!
    chyba tez nie chcialbys aby ktos Cie ocenial tylko po wpisach ?

    Demagogia ?
    czy widzisz cos w tym zlego ?
    wszyscy ja uprawiamy dookola - takie czasy.
    ja ja uprawiam
    ty ja uprawiasz
    dlaczego rufin nie ma jej uprawiac ?

    a zreszta z takim okoniem jakby rufin zaczal rozmawiac normalnie to musialby go **********c za drzwi po 2 minutach !

    Ale srebro w tym roku - bylo naprawde.
    A w tym jest szansa na medal moze braz.

    Oceniaj rufina w dluzej perspektywnie - Unia jest aktualnym druzynowym wicemistrzem polski.

    ALe dales sie nabrac okoniowi i swistowi - Ty Payne ?
    kibice unii slyszeli co okon mial do powiedzenia na dwa dni przed podpisaniem kontraktu "ze chce jezdzic w unii".

    tak wiec skonczmy ten temat - tego okonia! - poczekaj to sam go ocenisz ale po wynikach - chyba ze bedziesz teraz adwokatem okonia i swista na forum ?

    Przypomne Ci za 2 miesiace, byc moze po meczu z unia czy tez bedziesz mial ochote z nim zjesc obiad ?

    I poznasz szczerosc wypowiedzi okonia ze pojedzie na maxa!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdul prosze czytaj uwazniej wpisy

    zjadles obiad ze "sprzedawczykiem" i juz wielkie halo robisz ?
    a powiedzial Ci ile skasowal od was za przejscie ?
    albo jaki ma kontrakt ?
    a gdzie tu robie halo o obiedzie ze "sprzedawczykiem", jak to ująłeś? nie powiedział ile dostał za przejście, ani jaki ma kontrakt. Pewnie dostał wiecej niz u Was, bo by nie przyszedł. Chyba, że nasz prezes umie tak jak Wasz namawiać do jazdy za małe pieniądze:):):):):):)

    poczekaj jeszcze troche z tymi ocenami - chyba nigdy nie rozmawiales z rufinem - wiec go nie znasz - wiec nie oceniaj bo twoja ocena nie ejst kompletna!
    chyba tez nie chcialbys aby ktos Cie ocenial tylko po wpisach ?
    no niestety wiele osób ocenia mnie po wpisach. Tak samo Ciebie, więc dlaczego nie Rufina? Zadam więc Ci podobne pytanie. Gadałeś ileś tam razy z Rufinem i wielkie halo robisz? Skąd wiesz, że mówi Ci prawdę, a nie to co powinieneś usłyszeć?

    a zreszta z takim okoniem jakby rufin zaczal rozmawiac normalnie to musialby go wy*******ic za drzwi po 2 minutach !
    Dobrze, że nie wyrzucił pana Ułamka. Na szczęście zrozumiał, że to względy rodzinne pociągnęły go w strone Jasnej Góry. i znowu po Twojemu Wojtku. i ty sie dajesz takiemu Ułamkowi nabrać???

    Oceniaj rufina w dluzej perspektywnie - Unia jest aktualnym druzynowym wicemistrzem polski.
    na płaszczyźnie sportowej oczywiście, że to wielki sukces. Wcześnbiej jednak przez kilka lat chyba nie było tak różowo. i ti też za Rufina. Choć w sumie lepiej niż u nas, co pewnie zaraz przypomnicie.

    ALe dales sie nabrac okoniowi i swistowi - Ty Payne ?
    kibice unii slyszeli co okon mial do powiedzenia na dwa dni przed podpisaniem kontraktu "ze chce jezdzic w unii".
    a z czym sie niby dałem nabrać? że wysłuchałem drugiej strony? a o co tu chodzi z tym świstem? spytałem wprost dlaczego przyszedł do zielonej. nie mówił, że nas lubi itd. Po prostu ma nadzieje, że tu regularnie będą płacić. Wiadomo przecież, że wolałby jexdzic w Gorzowie. nie rozumiem wciąż na co dałem się nabrać obu wspomnianym przez Ciebie panom?
    Może i okoń chciał jexdzic w Unii. nie wiem. Ponoć jednak pieniędzy z un?II jeszcze nie dostał. Ktoś więc kłamie. Okoń czy Rufin?

    tak wiec skonczmy ten temat - tego okonia! - poczekaj to sam go ocenisz ale po wynikach - chyba ze bedziesz teraz adwokatem okonia i swista na forum ?
    oczywiście, że ocenię Go po wynikach. Zresztą nie sądzę, aby te wyniki były jakieś rewelacyjne. Jeśli jednak będzie jexdził na poziomie zeszłorocznego sezonu nie będzie tragicznie. Pamiętajcie, że zakładając 9-10 punktów okonia w Pile, gdzie nie pojechał (tu też 2 sprzeczne wersje), wychodzi, że robił średnio 2 punkty mniej od ułamka na mecz. Jak dla mnie to nie najgorzej.
    Ja adwokatem Swista i okonia? Tak jak Wy Rufina?

    I poznasz szczerosc wypowiedzi okonia ze pojedzie na maxa!
    Oczywiście, że pojedzie na maxa! Przecież jaksami pisaliście za punkt ma ponad 2 tysiące złotych:):):):) co prawda nijak ma się to do rzeczywistych jego zarobków w Zielonce, ale pisać Wam wolno. W końcy frustracji trzeba dać upust.

    pozdrawiam i przpominam o tym, że w każdej sprawie powinno się wysłuchiwać obu stron!














    csak eger miki. unio rongy.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    :)

    Payne: Zadam więc Ci podobne pytanie. Gadałeś ileś tam razy z Rufinem i wielkie halo robisz? Skąd wiesz, że mówi Ci prawdę, a nie to co powinieneś usłyszeć?

    Rufin nie mowi nigdy prawdy! Nigdy mu nie wierze! Zawsze mowi to co powinienem uslyszec!

    A wiesz dlaczego ?

    Bo rufin to polityk!

    A co do okonia przywolam wypowiedz jednego z bliskich przyjacial Pana Smolenia Prezesa ZKZ: "ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie ............." - chyba to znasz:).

    Jesli chodzi o okonia napisze -(nie miedzy wierszami) ale wprost w lesznie skonczyl - fatalnie - poprostu zabraklo gosciowi klasy - jakby powiedzial: rufin mi nie placi, dalem mu termin ale rufin zawiodl i musze odejsc przepraszam was ale to moj chleb - byloby ok i nie dobrym bylby rufin a tak znowu "demagogia":) gora.

    Okon nigdy - Ulamek zawsze.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Okonia, to on sam rafal nie chcial odejsc ale ojciec Mariusz bardzo go do tego namawial, przez co wybuchla duza klotnia w domu ryb.
    W koncu Rafal ustapil po tym jak ojciec zagrozil mu wyrzuceniem z domu.
    Tak na ten temat wypowiadal sie p.Dworakowski

    PS. Mariusz powiedzial: Trzeba doic ile sie da bo niedlugo nie bedzie juz siana za podpis!!

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    naprawdę nic mnie nie bawi bardziej niż Wasze: Okoń nigdy - Ułamek zawsze. :):):):):):):):):):)

    Fajnie ktoś wspomniał w dzisiejszym Tygodniku żużlowym (i bez tekstów teraz jaki to szmatławiec), że Ułamek opowiadał, że chce już do domku, do częstochowy. Chyba jednak zapomniał, gdzie leży Toruń z którym przecież również rozmawiał:) Ale co tak. Fajny ten Ułamek i już. Huszcze z Gollobem na Złotym kasku też tak dla żartów sobie wyrolowali. a co tam jakiś huszcza i jakies fair play. po prostu sebuś podszedł do Tomka i poprosił czy by go nie puścił:) fajny chłopak. Seba zawsze!

    csak eger miki. unio rongy.

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Balbinci:
    Niekomunistyczna ideologia: Nie uczyć się,nie uczyć się i jeszcze raz nie uczyć się.
    O to walczyłać?
    Masz rację, że to forum żuzlowe. Ale nie ja wywolalem ten temat. Uśmiechnij się, bo masz minę jak Prezes WTS po ostatnim meczu z Unią we Wrocławiu.
    Pytanie 1.
    A jaka mine mial Prezes Unii po meczu 12 lipca?

    Pytanie 2.
    A gdzie komunistyczna nauka swieci triumfy?

    Pytanie 3.
    Jezeli bylo tak dobrze to dlaczego bylo tak zle

    Mi nie przeszkadza ze Pan zarzadza tak klubem jak Pan umie.
    Bo jezeli Pan tak wychodzi z zalozenia, to rozumiem, ze ostatnia ekonomia jaka Pan czytal jest Ekonomia socjalizmu.

    Powodzenia

    Natomiast dziwnym jest ze propaguje Pan cos co tylko w Kubie i Korei Polnocnej ma zastosowanie
    Ale rozumiem. Taki ekscentryk i ekstrawertyk jak Pan moze sobie pozwolic

    Pozdrawiam

    Moze jeszcze kilka cytatow z klasyka
    Np.
    I kucharka moze zostac dyrektorem
    Prawda
    A co do wyksztalcenia w czasach PRL-u
    to wie Pan, mozemy porozmawiac
    Efekty tego sa, bo w koncu kto limitowal dostep do studiow


  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Prezesie Sokołowski!
    pochwalam Pana obecność na forum ale uważam, że niepotrzebnie zniża się Pan do poziomu kreta...
    Myślę, że nie tego oczekują osoby czytające i biorące czynny udział na www.sportsboard.pl
    Zamiast takich pierdół jak Pan tutaj pisze, może zdradzi Pan kilka ciekawostek zza kulis klubu czy też żużla. Niewielu z nas wie jak wygląda przygotowanie do sezonu zawodników. Jakie się załatwia w tym czasie sprawy w klubach itd.
    Nie wiem czy Pan zechce zrozumieć mój wpis?
    Mimo wszystko pozdrawiam i zapraszam dzień wcześniej na mecz do Zielonej Góry na jedno piwko podczas spotkania Falubaz Net F@ns.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    makejek

    w tych paru zdaniach co napisales chyba - cala prawda - mariusz jest zaslepiony sianem i to na maksa i zgubil gdzies o drodze ze zuzel to takze jezcze sport.

    Okon rafal byl gwaizda duzego formatu majac lat 16-18, potem amrnosc z roku na rok, myslalem ze odzyska wiare w swoje mozliwosci w lesznie ale jego juz wynik sportowy nie interesuje - szkoda.

    A z drugiej strony moze mariusz ma racje ?

    zna na tyle syna ze wie, ze ten juz nic w zuzlu nie osiagnie, ze ralalowi sie juz sie nie chce scigac (jak osiagnal 1 mln zl na koncie)i zrobil po raz ostatni skok na kase i staly ryczalt co mecz ale to juz koniec ......... po tym sezonie nikogo juz nie nabierze.

    Oby okon nie skonczyl jak biniu krakowski ktory w wieku 22 lat mial sezon zycia, dzili i rzadzil w lidze, potem nastepny po powrocie z australii jeszcze jako taki a potem to juz marnosc, dla rafala ten sezon moze byc ostatnim w e-lidze potem juz ewakuacja do domu, mariusz zreszta rowniez bardzo szybko skonczyl kariere zawodnicza, ale jak wiemy mial braki kondycyjne bo lubil takze inne sporty:).

    Idac dalej tym tropem - i szerzac wszechobecna demagogie na tym forum napisze - ze zbiniu jader wiedzial kogo namowi i to bardzo szybko na zmiane barw klubowych ! dlaczego: - znal skolonnosc i zamilowanie okonia do kasy, - znal skolnnosc mariusza do innych sportow:), co zawsze ulatwia negocjacje.

    Koniec mojego upustu demagogii - jak ja to lubie:)!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    demagogia i populizm:)

    do poliego
    a moze smolen badz dowhan napisza jak te przygotowania do sezonu ida?
    rufin na pewno nie zrozumie twojego tekstu, musisz przetlumaczyc na polski kargulku o co Ci chodzi ?
    nie wypowiadaj sie za wszytkich forumowiczow (bo leppera przypominasz) nam z leszna o to chodzi - zobacz nasze wpisy w watku o skaldzie unii!
    I nie zapomij ze jest to forum i kazdy pisze co uwaza i nie kazdemu musi sie to podobac.

    mazarek?
    przeciez dostales za komuny solidne podstawy i moze sie nawet za darmoche ksztalciles wiec o co biega ?
    zazdroscisz sprzateczce ze moze zostac dyrektorem ?
    nie lubisz sprzataczek ?
    pokaz mi taki drugi kraj na swiecie gdzie sprzataczka mogla zostac dyrektorem wiec na co narzekasz ?
    a zreszta tak niedawno "tkm" pamietasz ale to nie byla juz komuna?
    zreszta marek masz pare wiosen wiecej i pamietasz lepiej te czasy niz ja, ale o ile pamietam to za komuuny byla szerzona propaganda sukcesu, a ja u rufina nie widze zeby mowil ze unia to kraj miodem i mlekiem plynacy - te slowa to slysze 100km na poludnie ze od kasy to mozna sie z....c!
    pamietaj ze nie rufin drenowal spolki SP a ksiaze ryszard i jego brac - to tak apropo ze ten system tez nie jest idealem.


    payne
    wiemy o co dzis chodzi w speedwayu ?
    o kase - i nikt tu ameryki nie odkrywa!
    ale ja chce aby seba zarabial kase w unii ale okon juz nie czy to dziwi ?

    marcin pytales sie ptzy obiedzie okonia o ?

    - oswiadczenie o dochodach, ktore zlozyl ze nie przekracza ........ ?
    - o 45 tys. ktore wzial od sponsora i sie z niech nie rozliczyl ?
    - dlaczego oklamal kibicow unii (nie rufina) i czy tez was za rok w ten sam sposob oklamie ?

    i specjalnie dla payna "ULMEK ZAWSZE - OKON NIGDY":).



    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do poliego
    a moze smolen badz dowhan napisza jak te przygotowania do sezonu ida?
    rufin na pewno nie zrozumie twojego tekstu, musisz przetlumaczyc na polski kargulku o co Ci chodzi ?
    nie wypowiadaj sie za wszytkich forumowiczow (bo leppera przypominasz) nam z leszna o to chodzi - zpobacz naszw wpisy w watku o skaldzie unii!
    Widzę koleżko, że swojego idola nawet na forum wspominasz. No tak, bo do Rufina inaczej powinno się pisać...
    A co do Smolenia czy Dowhana, jest to tylko kwestia czasu...
    Nigdy w życiu nie próbowałem wypowiadać sie "wszystkich". Jednak uważam, że jak taki gość odsłania się i oficjalnie pisze jako prezes klubu, to chyba nie po to żeby się spierać, że białe jest czarne i odwrotnie?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •