Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Karger kolejnym dunczykiem w ostrowie .

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karger kolejnym dunczykiem w ostrowie .

    Brian Karger wystartuje w barwach KMO w sezonie `03.
    Tradycji stalo sie wiec zadosc i dunczyk bedzie obcokrajowcem w ostrowie. Czy zdola rownie skutecznie jak Hans Clausen czy Charlii Gjedde zdobywac punkty dla KMO?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym jak jezdzil w RKMie to jestem pewien ze bedzie silnym punktem w 2 ligowej druzynie z Ostrowa, wiec powinno byc dobrze

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W drugiej lidze moze byc ciekawy sezon! GKM teraz Ostrow, z pewnoscia wlaczy sie do walki Opole,zapowiada sie ostra walka o 1 lige!
    A co do Kargera, to milo wspominam jego pobyt w Rybniku!
    Solidny i sympatyczny zawodnik,napewno bedzie silnym punktem druzyny!!!


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że jest to dobre posunięcie Ostrowskich działaczy, Kargera w drugiej lidze stać będzie na przyzwoity wynik, tylko jestem ciekaw kto z seniorów podpisze kontrakty.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jeszcze nie potwierdzone z tym Kargerem. Skad ta informacja? A z seniorow to chyba moga podpisac, powtarzam MOGĄ:
    Łęcki
    Malecha
    Latosi
    Kwiatkowski
    Szczepaniak
    Jaziewicz
    Poprawski
    Ktoś z zewnątrz :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do stratów Kargera w Ostrowie to prosiłbym o podanie źródła tej informacji bo ani strona internetowa klubu ani lokalne media nic o tej sprawie nie mówią. Z moich informacji wynika, że celem działaczy jest podpisanie kontraktu z Duńczykiem, ale nie chodziło im o Kargera, którego usługi są dość drogie, a jakiegoś mniej znanego zawodnika, który już kiedyś startował w Ostrowie na zawodach towarzyskich.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że i tak onnic nie pomoże[img]

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karger podpisal.

    Jetem w posiadaniu kontraktu podpisanego przez obie strony. Zatem to pewna wiadomosc.


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nalezy przyznac ,ze jak na warunki 2 ligowe jest to bardzo duze wzmocnienie.Karger pomimo swoich lat powinien byc wysoko punktujacym zawodnikiem.
    Moim zdaniem bardzo dobry wybor obcokrajowca - gratuluje.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Brian powinien.....

    ...dać rady sobie w drugiej lidze i to znakomicie,pomimo swojego wieku będzie z pewnością mocnym punktem ostrowian...ciekawe ile taki Brian sobie będzie życzył za punkta??chce łatwo dorobić do emerytury czy co;)żeby się z poziomem 2 ligi nie przeliczył:Pbo nie będzie tak łatwo!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karger to bardzooooo zasluzony zuzlowiec w historii speedwaya. Ma juz swoje lata ale z pewnoscia w drugiej lidze bedzie jednym z czolowych stranieri. Karger startuje w lidze angielskiej - z powodzeniem nalezy dodac. Na pewno pomoze KM Ostrow w walce o 1 lige. Jest to na pewno bardzo celny trasnfer.

    Awansu zycze :P

    Pozdrawiam
    Adas
    :P


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzenie tej informacji mozna znalesc na oficialnej stronie KM-u Gfalcona - http://www.km-ostrow.osw.pl/News/035.htm
    Wreszcie cos sie dzieje :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzenie tej informacji mozna znalesc na oficialnej stronie KM-u Gfalcona - http://www.km-ostrow.osw.pl/News/035.htm
    Wreszcie cos sie dzieje :)
    Zgadza sie, jestem po rozmowach z przedstawicielem zarzadu. BRIAN KARGER jest w Ostrowie. Podpisal kontrakt na nieograniczona liczbe spotkan...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba niepotrzebny kontrakt :( Czy Ostrów stać na takiego zawodnika? A po drugie: czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto???

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    za przegladem żużlowym
    "Andrzej Latusek stwierdził: „"Mnie nic na ten temat nie wiadomo. I mogę zapewnić, że na chwilę obecną nie jest on naszym zawodnikiem. Nawet jeśli kontrakt został podpisany to jest on nieważny, gdyż brakuje mojej akceptacji”."

    więc kontrakt Kargera jest jeszcze nie ważny,

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    za przegladem żużlowym
    "Andrzej Latusek stwierdził: „"Mnie nic na ten temat nie wiadomo. I mogę zapewnić, że na chwilę obecną nie jest on naszym zawodnikiem. Nawet jeśli kontrakt został podpisany to jest on nieważny, gdyż brakuje mojej akceptacji”."

    więc kontrakt Kargera jest jeszcze nie ważny,
    To najprawdopodobniej zwykle nieporozumienie. A ta czesc artykulu to nie moje slowa, choc rowniez ten fragment umieszczono m.in. pod moim nazwiskiem. Chodzilo najprawdopodobniej o to, ze prezes nie byl obecny przy podpisywaniu kontraktu. Wypowiedz ta oznaczac moze, ze prezes JESZCZE nie podpisal tego kontraktu, co nie oznacza, ze jest on nie wazny i ze go nie podpisze w ogole. Nie wiem czy tak w istocie bylo, jednak ta wersja wydaje sie prawdopodobna...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie nie oznacza to ze kontrakt nie zostanie przez Prezesa podpisany, ale wczoraj gdy z Nim rozmawialem telefonicznie nic o tym nie wiedzial.
    Zastanawia mnie fakt dlaczego SZEF klubu nic nie wiedzial o podpisaniu kontraktu kilka godzin po fakcie:P i w momencie gdy oznajmilem, ze taka informacja pojawila sie w internecie byl bardzo zdziwiony.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bedzie ciekawie w tym roku. wszystkie ligi powinny dostarczyc duzo emocji. karger na pewno bedzie duzym wzmocnieniem dla klubu z drugiej ligi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •