Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 128 z 128

Wątek: Jarosław Hampel we Wrocławiu !

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strzelec hmm... wiesz ja juz mam pomysl :) bedizemy spiewac FALUBAZ FALUBAZ PIOTREK SWIST!! chlopie naucz sie przegrywac i miej troche honoru bo jak by nie Swist w tym roku to byscie skaczyli sezon z dorobkiem punktowym = 0!! a dwa lata temu jak by go nie bylo to mogli byscie tylko pomazyc o brazowym medalu....

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja antypatia w stosunku do Śwista nie jest spowodowana tym iż przeszedł do innego klubu - to ze przeszedł do Zielonej Góry to jest niewybaczalne. To tak jak FIGO z BARCY do REALU :):):):) Oczywiście w przenośni ile Stal mu zawdziecza to ja wiem ale w jaki sposób i w jakim momecie zostawia swój klub to zostawia wiele do życzenia.:(:(:( Czy kiedys na stadionie Stali usłyszal gwizdy któryś z byłych naszych mam tu na mysli FLIS - PIŁA, STASZEWSKI - CZESTOCHOWA, HUCKO - GNIEZNO, CEGŁA - GDANSK nie nie słyszeli gwizdów bo potrafili opuscic Gorzów z godnościa jak słysze ze Świst p******* o jakis pojednaniach Zielonogórsko - Gorzowskich włazac w d*** kibicom z Zielonej to mne szlak trafia. Jak Edward Jancarz przekazywał mu plastron STALI jaki był dumny jak to łezka mu sie w oku zakrecila i twierdzil ze nigdy nie zalozy innego. I własnie za takie wypowiedzi i te z ostatnich tygodnie jestem tak a nie inaczej nastawiony do tego człowieka.


  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strzelec jak chcesz pisac wyklady na temat swoich odczuc w stosunku do p.Swista to zmien watek. Z tego co mi sie wydaje ten dotyczy J.Hampela. Choc moge sie mylic oczywiscie.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    abdulah

    Hampel w WTS- tajemnica odkryta

    za przegladem sportowym

    Tajemnica odkryta

    DŁUGO CZEKALIŚMY, aż wreszcie zapadła decyzja: w czwartek Jarosław Hampel, jeden z najzdolniejszych polskich żużlowców, podpisze kontrakt z WTS Atlas Wrocław. - Czy w czwartek? Skoro macie tak precyzyjne informacje, to nie będę zaprzeczał. Rzeczywiście od tego dnia formalnie będę zawodnikiem wrocławskiego klubu - potwierdził nam zawodnik. Tym samym Atlas staje się bardzo poważnym faworytem ligowych rozgrywek: wszak na początku stycznia zakontraktował również stałego uczestnika Grand Prix, Krzysztofa Cegielskiego.

    Zacięte boje o Hampela trwały od wielu miesięcy, a brało w nich udział kilka klubów. Tymczasem zawodnik regulował swoje rachunki z zadłużoną wobec niego Polonią Piła, dzięki czemu trafił na listę transferową ze zmniejszoną kwotą 350 tysięcy złotych. W związku z tym na transferze również sam zawodnik zamierzał niemało zarobić, dlatego można przyjąć, że całość transakcji to dla Atlasa wydatek powyżej pół miliona złotych.

    - Miałem ofertę z Apatora Toruń, a ostatnio uaktywniła się także Unia Leszno, która poszukiwała następcy Rafała Okoniewskiego. Jednak związanie się z wrocławskim klubem było moim marzeniem. Naprawdę - zapewniał nas wczoraj Hampel.

    Obie strony zapewne już kilkanaście dni wcześniej doszły do porozumienia w sprawie kontraktu. Świadczy o tym fakt, że ten znakomity żużlowiec przebywał z wrocławskimi żużlowcami na zakończonym w minioną sobotę zgrupowaniu kondycyjnym w Cetniewie. Do tej pory jednak zarówno prezes WTS - Andrzej Rusko, jak i sam żużlowiec konsekwentnie odmawiali konkretnej odpowiedzi na pytanie o możliwość transferu. Teraz tajemnicy już nie ma.


  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HAmpel we Wrcoław

    Dzisiaj w wiadomościach sportowych podano ze HAmpel jest juz zawodnikiem Wts-u i moze to dobrze a wiecie gdzie bedzie jeździł w przyszłym roku?? czytał ktoś wypowiedz pana Dworakowskiego z Agromixu??hyhyhy pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiecie gdzie bedzie jeździł w przyszłym roku?? czytał ktoś wypowiedz pana Dworakowskiego z Agromixu??hyhyhy pozdrawiam
    A wiadomo juz przypadkiem na jaki okres podpisał ten kontrakt ? bo jeżeli na 2 lata to Pan Dworakowski i jego mocarstwo :) jeszcze troche poczeka ;) a fujjj nie ładnie już nam zawodnika podkradać ;) wychowajcie se :P

  7. Powrót do góry    #97
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no lepe tu sie z Tobą zgadzam ale mam przeczucie ze bedzie jeździł we Wrocku tylko jeden sezon OBY !!!!! pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A ja mam przeczucie ze bedzie jezdzil duzo dluzej co ty na to?

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jarosław Hampel

    A ja mam nadzieję, że Hampel zostanie we Wrocku do końca kariery i jeden dzień dłużej.
    Niektórzy chętnie widzieliby go w Lesznie. Ja osobiście jestem stanowczo przeciwny. Jakoś mocno zraziłem sie do zawodników ze Śmigla i okolic. Dlaczego ? Hmm Okoniewski.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    21 letni Jarosław Hampel, wychowanek Polonii Piła podpisał dziś kontrakt z Atlasem Wrocław. Przypomnijmy, iż zawodnik wystawiony był na listę transferową z sumą 350 tyś. zł.

    Jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce w swoich zespołach widzieli niemal wszyscy prezesi co bardziej zamożniejszych klubów. Jednak kwota widniejąca przy nazwisku Pilanina odstraszała kolejno włodarzy Unii Leszno, Włókniarza Częstochowy i w końcu Apatora Adriany Toruń, w którego składzie Jarek był już niemal pewniakiem.

    Ostatecznie Hampel wylądował we Wrocławiu gdzie z pewnoscią będzie wiódł prym wśród juniorów. Z Atlasem podpisał dwuletni kontrakt.

    Po zakontraktowaniu Cegielskiego i Hampela Atlas urasta do roli jednego z głównych kandydatów do walki o tytuł DMP. A niektórzy kibice tak szybko rozdali już przyszłoroczne medale...

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z konferencji prasowej, na której został podpisany kontrakt z Jarosławem Hampelem. Więcej szczegółów napiszę potem, a jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego zawodnika i sprawy kontraktu, drużyny WTS to piszcie. Postaram się odpowiedzieć.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin napisz co tam powiedział Ci ciekawego w bezpośredniej rozmowie Jarek :)

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje

    Gratuluję wrocławianom pozyskania Jarka Hampela. Zawsze lubiłem tego zawodnika. Po tym transferze Wrocław wygląda na pewniaka co najmniej do srebra. A ja wam życzę nawet złota. Bo co to za frajda gdyby faworyt (czyt. Toruń) zdobył mistrza. Sport tworzą niespodzianki. I ja będę za was trzymał kciuki.

    Pozdro z zielonki

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedział min. że w ostatnim czasie w rozmowach na temat kontraktu bardzo się uaktywniła Unia Leszno. Bardzo chciała go miec w swoim składzie , jednak on wybrał Wrocław i WTS. Szanse na starty w Unii określił na bardzo, bardzo duże jeszcze jakiś czas temu. Jednak po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw wybrał WROCŁAW.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Po tym transferze Wrocław wygląda na pewniaka co najmniej do srebra. A ja wam życzę nawet złota. Bo co to za frajda gdyby faworyt (czyt. Toruń) zdobył mistrza. Sport tworzą niespodzianki. I ja będę za was trzymał kciuki.
    Czy Torun jest faworytem tego nie wiem.
    Hancock-Rickardsson 1:2
    Nicholls-Crump 1:2
    Cegielski-Protasiewicz 2:1
    Dados-Jagus 2:1
    Drabik-Bajerski 1:2
    Hampel-Miedzinski 3:0

    9:8 dla Wrocka :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quoteCzy Torun jest faworytem tego nie wiem.
    Hancock-Rickardsson 1:2
    Nicholls-Crump 1:2
    Cegielski-Protasiewicz 2:1
    Dados-Jagus 2:1
    Drabik-Bajerski 1:2
    Hampel-Miedzinski 3:0

    9:8 dla Wrocka :-)
    [/quote]

    Drabik-Bajerski 1:2 - Jędrzejak albo Słaboń rozjadą Bajera :P

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lepe

    Wlaśnie śkreślam Lotka.Dawaj liczby wróżbito.Podzielimy się.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i prosze we Wroclawiu powstal kolejny dream team z bardzo mlodymi zawodnikami na czele. Widac pan Rusko postawil w sezonie 2003 glownie na zawodnikow krajowych, z pewnoscia Sparta bedzie dysponowala najlepsza krajowka sposrod wszystkich druzyn ekstraligowych. Nazwiska takie jak Hampel, Cegielski, Slabon, Dados, Jedrzejak robia duze wrazenie. Zespol z Wroclawia wyrosl na godnego rywala dla Apatora Torun i Wlokniarza Czestochowa, ba nawet sa lepsi od tych zespolow. Nie pozostaje nic jak tylko pogratulowac Wroclawianom tak dobrych kontraktow no i DMP 2003.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To może tak w skrócie opiszę co nieco, żeby zaspokoić waszą ciekawość. Reszta bedzie później (ide na piwo ;) )

    Więc tak, Jarosław Hampel podpisał kontrakt punktualnie o godzinie 16.35. Kontrakt bedzie obowiazywał na 2 lata. Cena jaką klub z Wrocławia musi zapłacić Pile za ten transfer wynosi 350 tyś, choć w tej sprawie trwają negocjacje o obniżeniu sumy transferowaej. Klubowi z Piły pieniądze z transferu Jarka są bardzo potrzebne więc nie są zbytnio zainteresowani obniżeniem tej kwoty. Klub z Wrocławia jest jednak przygotowany na wypłatę tych 350 tyś w przypadku gdyby oba kluby nie doszły do porozumienia.
    Po 2 latach być może Jarek Hampel zostanie wystawiony na listę transferową za 180 tyś. "Być może" gdyż zawodnik jak na razie upatruje swoją przyszłość w stolicy Dolnegoślaska. Startował będzie oprocz ligi polskiej, która jest priorytetem w lidze szwedzkiej (Kaparna) oraz w lidze angielskie w dotychczasowym swoim klubie razem z klubowymi kolegami z polski K. Słaboniem i S. Nichollsem.
    jarek dysponował będzie ok 8 motorami w tym sezonie jednak jaki mechanik będzie mu je przygotowywał na razie nie wie, ma sie to wyjaśnić na początku lutego. Do tej pory korzystał z usług J. Filipa. Będzie startował na silnikach marki GM gdyż one bardziej mu odpowiadają.
    Na mecze do Wrocławia będzie dojeżdzał co jest związane z jego startami w 3 ligach i nie ma sensu sie przeprowadzać z Leszna gdyż to w porównaniu z odległościami pokonywanymi przez żużlowców centymetry. Jednak baza będzie we Wrocławiu.
    Jeśli chodzi o drużyne i kolegów to nie było zadnego problemu. W Cetniewie sobie bardzo profesjonalnie potrenowali razem. Ja powiedział Jarek, zawodnicy znają się nie od dziś, przeciez razem startują na torze i często w tych samych klubach zagranicznych, więc żadnych problemów tego typu nie ma. Z kim bedzie startował w parze tego nie wie, gdyż to określa trener. Trener z kolei bierze pod uwage możliośćustawienia Jarka na pozycji rezerwowego jako "czarnego konia" bądz "jokera". Na razie są to teoretyczne rozważania.

    Na razie chyba starczy ? :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlaśnie śkreślam Lotka.Dawaj liczby wróżbito.Podzielimy się.
    Hmmm, no dobra: 8, 10, 14, 23, 28, 29;

    A tak na serio to nie wiem czy zauważyłeś co jest na końcu zdania, które napisałem ? :) a tak wogóle o co Ci chodzi ? :P

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ciekaw jestem co za rok wykombinuje
    pan prezes RUSKO kiedy to Hampel
    wejdzie w wiek seniora. Kupi kolejnego
    juniora?

    Gratki dla WTS za sklady na sezon 2003.
    Podobne gratki kieruje do zespolow
    z Czewy i Torunia.

    pozdro.

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie chyba starczy ? :)
    Stanowczo NIE ;)

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no lepe tu sie z Tobą zgadzam ale mam przeczucie ze bedzie jeździł we Wrocku tylko jeden sezon OBY !!!!! pozdrawiam
    Nie licz na to.....Hampel podpisał kontrakt na 2 lata....
    Ale może za dwa u was pojedzie....a może za trzy....a może na św Dygdy....czyli nigdy :P

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekaw jestem co za rok wykombinuje
    pan prezes RUSKO kiedy to Hampel
    wejdzie w wiek seniora. Kupi kolejnego
    juniora?
    Twoje ciekawość jest zastanawiająca.....skąd się bierze?...
    Przekonasz się za rok :)

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lepe

    Ogólnie miałem na myśli wróżbity ton płynący z wypowiedzi niektórych forumowiczów.Ten 2,ten 0,ten,1.Nawet w żartach to zaczyna być żenujące.
    Sorry jesli uraziłem.

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo

    Własnie o to też Jarka pytałem (zainteresowanie jego osobą Agromixu).

    Jarek w chwili obecnej nie widzi możliwości startów w Leszne (kontrakt podpisał na 2 lata) a po tym okresie ma nadzieje, ze dalej będzie jeżdził w WTS, wiąze się to oczywiście z warunkami i innymi sprawami, i jak wszystko będzie ok w co nie watpi to i na kolejne sezony zostanie we Wrocławiu. WTS to dla niego bardzo profesjonalny klub z którym zamierza się związać na dłużej i jest to bardzo realne. Jednak nikt nie wie co będzie za dwa lata. Może być we Wrocławiu, Leszne, Bydgoszczy czy Krakowie. Na te rozmowy przyjdzie czas w 2005 roku. Teraz jest we Wrocławiui to się dla niego w tej chwili liczy.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W extralidze w przyszlym sezonie wykrystalizowaly sie trzy bardzo silne zespoly Torun,Wroclaw i Czestochowa.
    Zajecie przez jedna z tych druzym miejsca ponizej pierwszej czworki bedzie mozna uznac za mala sensacje.
    Pozostaje jeszcze jedna niewiadoma kto do tej wielkiej trojki dokoptuje mam nadzieje ,ze bedzie to druzyna z Zielonej Gory choc duze szanse maja Bydgoszcz i Leszno.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RICH-REKIN

    Bardzo silny jest niestety tylko Apator.Nie ma co wierzyc w garbate aniołki,to mistrz Polski AD 2003(Jeśli nie zdarzy się jakaś kontuzja-czego nikomu nie życzymy}.Natomiast silne,i bardzo wyrównane będą zespoły z Bdgoszczy,Leszna,Wrocławia,Częstochowy,Zielonej Góry.O kolejności tej piątki zadecydyje jazda na torze.O tytule mistrza Polski zadecydował niejaki Karwan.
    Myślę że każda wygrana jakiejkolwiek druzyny nad Apotorem będzie swego rodzaju niespodzianką.Miejmy tylko nadzieję że niespodzianek będzie jak najwięcej.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie rozdawania medali :/ juz nie raz ludzie rozdawali medale przed sezonem i mowili Wroclaw ma DMP po co startowac do sezonu?? a prosze potrafil nas pokonac rowny apator w ktorym nie bylo gwiazd ale mieli rowna ekipe co dawalo iles tam punktow na mecz... wiec moim skromnym zdaniem medale jeszcze nie sa rozdane i sezon 2003 bedzie jednym z piekniejszych sezonow od kilku lat i mysle ze przyciegnie duze ilosci kibicow na trybuny :) zobaczmy jakie mecze bede chociaz by we wrocku:
    Sparta-Falubaz :) mecz zgody :) warto wpasc :)
    Sparta-Apator bez komentaza :) sklady mowia same za siebie ;)
    Sparta-Polonia Bydg. te mecze zawsze we wrocku przyciagaja widownie :) cos w tym musi byc :P w sumei maja rowny sklad mowi sie ze stary ale moze przebudza sie na starosc??
    Sparta-Wlokniaz Sullivan Ulamek.... czy cos jeszcze trzeba pisac?? :)

    Jeszcze sa dwa takie mecze :) Unia Leszno :) mozna to nazwac derbami i mecz zgody z kolegami z Wybrzeza :)


    (kolejnosc przypadkowa)

    Powiem wam ze ten sezon bedzie tez wyjatkowy dla nas wroclawian pod innym wzgledem :) nie tylko pod wzgledem sportowym ale tez pod tym wzgledem co sie bedzie dzialo na trybunach :) jest kilka ciekawych meczy ktore przyciagna ludzi na trybuny :) Mysle ze doping w tym roku na olimpijskim bedzie *****isty :) ale nie ma co pisac co jest planowane przez kibicow "spod wiezy" zapraszam na stadion w dni meczy :) a wszystko sie okaze :)

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie rozdawania medali :/ juz nie raz ludzie rozdawali medale przed sezonem i mowili Wroclaw ma DMP po co startowac do sezonu?? a prosze potrafil nas pokonac rowny apator w ktorym nie bylo gwiazd ale mieli rowna ekipe co dawalo iles tam punktow na mecz... wiec moim skromnym zdaniem medale jeszcze nie sa rozdane i sezon 2003 bedzie jednym z piekniejszych sezonow od kilku lat i mysle ze przyciegnie duze ilosci kibicow na trybuny :) zobaczmy jakie mecze bede chociaz by we wrocku:
    Sparta-Falubaz :) mecz zgody :) warto wpasc :)
    Sparta-Apator bez komentaza :) sklady mowia same za siebie ;)
    Sparta-Polonia Bydg. te mecze zawsze we wrocku przyciagaja widownie :) cos w tym musi byc :P w sumei maja rowny sklad mowi sie ze stary ale moze przebudza sie na starosc??
    Sparta-Wlokniaz Sullivan Ulamek.... czy cos jeszcze trzeba pisac?? :)

    Jeszcze sa dwa takie mecze :) Unia Leszno :) mozna to nazwac derbami i mecz zgody z kolegami z Wybrzeza :)


    (kolejnosc przypadkowa)

    Powiem wam ze ten sezon bedzie tez wyjatkowy dla nas wroclawian pod innym wzgledem :) nie tylko pod wzgledem sportowym ale tez pod tym wzgledem co sie bedzie dzialo na trybunach :) jest kilka ciekawych meczy ktore przyciagna ludzi na trybuny :) Mysle ze doping w tym roku na olimpijskim bedzie *****isty :) ale nie ma co pisac co jest planowane przez kibicow "spod wiezy" zapraszam na stadion w dni meczy :) a wszystko sie okaze :)

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gratulacje

    Gratuluję składu, ale wasz klub mógłby w końcu trochę z młodzieżą popracować.Do zobaczenia za rok w ekstralidze.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo silny jest niestety tylko Apator.Nie ma co wierzyc w garbate aniołki,to mistrz Polski AD 2003(Jeśli nie zdarzy się jakaś kontuzja-czego nikomu nie życzymy}.Natomiast silne,i bardzo wyrównane będą zespoły z Bdgoszczy,Leszna,Wrocławia,Częstochowy,Zielonej Góry.O kolejności tej piątki zadecydyje jazda na torze.O tytule mistrza Polski zadecydował niejaki Karwan.
    Myślę że każda wygrana jakiejkolwiek druzyny nad Apotorem będzie swego rodzaju niespodzianką.Miejmy tylko nadzieję że niespodzianek będzie jak najwięcej.

    Nie bądż smieszny kolego Buhahahaha ja sie zdziwie jak Apator wygra u siebie ze Spartą to dopiero będzie Mega Niespodzianka !!

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Takiski

    Wiesz ja nie twierdze iz Torun nie zdobedzie tytulu najlepszej druzyny ale nie moge zgodzic sie z Toba ,ze medale zostaly juz rozdane.Uwazam ,ze sila zarowno Czestochowian jak i Wroclawian pozwoli im na wlaczenie sie w walke o tytul mistrza,a pamietaj ,ze zuzel to bardzo przewrotna dyscyplina , w ktorej wszystko moze sie zdarzyc.
    Mam nadzieje ,ze bedzie nam dane przezywac wiele emocji w tym sezonie bo na tym polega piekno tego sportu.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Wroclaw!!!
    No i wyglada na to, ze Torun bedzie musial na torze walczyc o mistrza, a nie na papierze....

    Dobrze ze Hampel trafil do Wroclawia,,,,bedzie mial mozliwosc rozwoju, bo bez kasy( We Wrocku chyba jest O.K. pod tym wzgledem) jego talent mogl sie rozmienic....

    Bez limitu KSM liga bedzie jeszcze ciekawsza....Choc ROLNICY pewnie woleliby limity, nakazy itp...

    Cha,cha,cha....a juz byli pewni, ze beda mieli Hampela....A tak- walka z Gdanskiem (oby) o unikniecie barazy....I mam nadzieje,ze Gdansk sie pozbiera i to rolnicy sobie pohulaja w barazach...

    ABDULLACH - ALE TY JESTES PALANT....

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo dla Wroclawia, Hampel jest jednym z najbardziej perspektywistycznych zawodników w Polsce, oj beda z niego miec pocieche napewno przez kilka dobrych sezonów

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    liberty

    juz poraz ktorys czytam twoj wpis i widze ze ty jestes bardzo prostym czlowieczkiem! ciagle nawijasz ze unia jest biedna a pomysl troche o swoim podworku czyli oile sie nie myle o lublinie! jestes strasznie zawziety na unie nie wiem skad u ciebie ta zlosc ale coz widocznie jestes tylko kibicem madrym w "mordzie" i chyba jeszcze bardzo dziecinnym. dzialasz na zasadzie nie lubie i koniec.
    a ja tobie powiem nie na przkor ja lublin lubie i zycze jak najlepiej choc jestem kibicem tak znienawidzonej przez CIEBIE unii pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RATAJ
    To jest watek o Hampelu..Czyzby tak swiatly kibic "rolnikow" tego nie zauwazyl?
    Widze jednak ze podobaja Ci sie moje prymitywne wpisy, skoro tak je sledzisz....
    Jak masz dla mnie jakies porady, to wyslij mi e'maila....

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratuluje WTS

    Zmotowalscie bardzo mocna ekipe...podpisanie Hampela i Cegly to naprawde mocny cos przeciw najwiekszym rywalom. Czekam z niecerpliwoscia na 6 kwietnia, bedzie dobra atmosfera:) Tylko co sie dzieje z AWS-em?.....chyba nie beda was wyrzucac do parku obok stadionu :)


    Cheers!!


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •