Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 144

Wątek: Robert Dados w szpitalu !? - wysyłamy życzenia zawodnikowi !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Robert Dados w szpitalu !? - wysyłamy życzenia zawodnikowi !

    Robert Dados, jeden z najzdolniejszych polskich żużlowców, dwukrotnie targał się na swoje życie. Teraz zawodnik Atlasu walczy o nie w jednym z wrocławskich szpitali.

    Ta wiadomość to szok dla wszystkich związanych z czarnym sportem. Nic nie zapowiadało tragedii. Po ostatnim sezonie były mistrz świata juniorów podpisał nowy trzyletni kontrakt z Atlasem. Potem niespodziewanie załamał się psychicznie. Nie wiadomo, co było przyczyną depresji zawodnika. Kilka tygodni temu "Dadi" po raz pierwszy chciał popełnić samobójstwo. Niedyspozycja żużlowca była wielką tajemnicą. Działacze i trenerzy Atlasu liczyli na szybki powrót zawodnika do zdrowia i utrzymywali, że nabawił się kontuzji podczas prac domowych.
    Trzy dni temu 26-letni Robert Dados ponownie chciał odebrać sobie życie. Na szczęście został odratowany przez lekarzy na oddziale intensywnej terapii.

    "Nikt nie wie, co się dzieje w jego głowie. Trudno mówić o przyczynach, bo to prywatna sprawa. Robert jest pod doskonałą opieką medyczną. Jego stan zdrowia jest coraz lepszy. Jesteśmy wstrząśnięci tym, co się stało. To wielkie nieszczęście tego młodego człowieka i powiem szczerze, nie interesuje mnie to, czy będzie w stanie wrócić na tor. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wrócił do zdrowia" - powiedział nam Andrzej Rusko, prezes Atlasu.

    SE




  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    W sumie to sam nie wiem co powiedzieć, młody chłopak...cała kariera przed nim...To smutne życze Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia i równowagi po tym co się stało.

    Wiem że coniektórzy będą próbowali wykorzystać sytuacje i "zwalić" część winy na prezesa Atlasu. Ostrzegam takie wpisy będą kasowane ...To zbyt poważna sprawa żeby obciążać kogoś tym co się stało.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O żesz Ty!
    Ostatnio coś w prasie czytałem, że Dadi uległ jakiemuś wypadkowi (coś z ręką) podczas prac domowych, a więc to jednak tylko było kamuflowanie całej tej tragedii :(
    Cóż mam nadzieję, że Robert da sobie radę i przy wsparciu życzliwych mu ludzi powróci do normalnego życia.
    Były Mistrz Świata Juniorów, w sumie nawet gościa lubiłem,
    potrafił walczyć, efektownie prezentował się na torze.. a tu takie coś.....!!!

    3maj się Robert!

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bardzo przykre, ale dla mnie nie jest to zadnen news.
    Wiedzialem to przy pierwszej probie , ale uwazalem ze nie jest to wiadomosc ktora koniecznie musi trafic do publicznej wiadomosci .
    Nie chcialem tez aby ta wiadomosc wyszla z Leszna bo koledzy z Wroclawia mieli by duzo do pisaania o o Lesznie i leszczyniakach.
    Jeszcze raz ubolewam nad ta tragedia Dadiego.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tragedia związana z Dadim to dla mnie szok. Jak wiemy jest to lider naszej drużyny i nie wyobrażałbym go sobie gdzieś indziej. Jest duchem drużyny, tak jak zresztą Grag Hancock. Oni to trzon WTS.

    Młody człowiek chce targnąć na swoje życie!! Oby tylko doszedł do siebie. Obawiam się jednak, że nie będzie go w pierwszych meczach sparingowych w Marcu.
    Ale to tylko moje dywagacje. Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie. PPodobała mi się wypowiedź Andrzeja Rusko. Najważniejsze jest jego zdrowie, a nie myślenie już o sezonie. Dados musi wypocząć i dojść do siebie.

    Robert jesteśmy z tobą !!!

    P.S.

    Seth

    Dla mnie nie jest ważne z kąd pochodzi taka informacja. Ważne, żeby ją ujawnić. A jeśli o niej wiedziałeś można by było napisać coś na naszym wątku o budowie drużyny. Ja chciałbym nawiązać jakąs znajomośc, a nie tylko kłócić się o pierdoły. PEACE

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RAMZES
    Ja tam sie Seth'owi nie dziwie. Wiesz co by sie dzialo na forum, gdyby info z Leszna wyszlo?
    Juz pomijam sytuacje ekstremalna gdyby abdulah o tym napisal.
    A nawiazujac do tematu - zawsze mam moralnego kaca w takich sytuacjach. Bo z jednej strony prawo Roberta do prywatnosci, a z drugiej - jest przeciez osoba publiczna i takie fakty maja wplyw na jego dzialalnosc (nazwijmy ja umownie) zawodowa.
    Mysle, ze Robertowi przede wszystkim nalezy sie spokoj. Nadmierne zainteresowanie, nadopiekunczosc i wianuszek "zyczliwych" poklepujacych po plecach niekoniecznie musza pomoc.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Trudno jest mi w to uwierzyc przeciez dados to wydawalo by sie poukladany juz zawodnik zarabial tez nie malo,jezdzil dobrze wiec chyba nie przez sport chcial to zrobic cieszy mnie to ze zosrtal uratowany i zycze mu jak najlepiej


  8. Powrót do góry    #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Merkury ty jesteś moderatorem i takie tematy zakładasz
    Jego nick to Mrucky a nie Merkury :D.
    Nie wiem co ty masz do tego tematu. Myślę, że skoro wyszło to już na jaw to nie można tego pominąć na Sportsboardzie.

    Szkoda Roberta bo to znakomity zawodnik, mam nadzieję, że dojdzie do siebie i będzie znowu jeździł.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    mam nadzieję, że dojdzie do siebie i będzie znowu jeździł.
    Tez zycze Robertowi zdrowia i... nadzieji bo chyba tej mu zabraklo. Wyglada na to, ze pierwsza proba bylo podciecie zyl, druga proba otrucia sie. Cos strasznego.
    Przypomina sie troche sprawa Jancarza...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RAMZES
    Ja tam sie Seth'owi nie dziwie. Wiesz co by sie dzialo na forum, gdyby info z Leszna wyszlo?
    Juz pomijam sytuacje ekstremalna gdyby abdulah o tym napisal.
    A nawiazujac do tematu - zawsze mam moralnego kaca w takich sytuacjach. Bo z jednej strony prawo Roberta do prywatnosci, a z drugiej - jest przeciez osoba publiczna i takie fakty maja wplyw na jego dzialalnosc (nazwijmy ja umownie) zawodowa.
    Mysle, ze Robertowi przede wszystkim nalezy sie spokoj. Nadmierne zainteresowanie, nadopiekunczosc i wianuszek "zyczliwych" poklepujacych po plecach niekoniecznie musza pomoc.
    Wiesz, raz na pewien czas i w żużlu zdarzają się tego typu sprawy - tragedie. I wychodzą na jaw, i powinny wychodzić na jaw, vi de: sprawa Błażejczaka i Molki, a i w Gdańsku mieliśmy tragedię jak Jarek Kalinowski najpierw udusił zonę potem popełnił samobójstwo w więzieniu - wspominanie o tym jest bolesne, ale nie uwazam, by było nie zręczne. Takie jest właśnie życie. To nie jest bułka z masłem.
    No i masz racje, że Robertowi teraz jest potrzebny przede wszystkim spokój

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    szok - normalnie szok :(

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    listy

    Mam pewien pomysł.
    Ponieważ Robert ma problemy natury psychicznej pomóc może mu tylko jakiś silny bodziec z zewnątrz. Proponuję więc aby każdy kibic któremu zależy na zdrowiu Roberta wysłał do niego kartkę z życzeniami powrotu do zdrowia i parę słów otuchy.
    Myślę że gdy zobaczy jak wielu ma sympatyków w całym kraju poczuje się lepiej i okres rekonwalescencji przebiegnie szybciej.
    Jeśli ktoś zna adres do korespondencji Roberta to proszę go podać na Forum lub przesyłajmy te listy na adres WTS-u Wrocław. Pan Prezes z pewnością przekaże listy do zainteresowanego.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla od Gdańska po Rybnik i od Gorzowa po Krosno

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciężko mi uwierzyć, że Robert chciał popełnić samobójstwo. Ja znałem tego zawodnika jeszcze podczas startów w Grudziądzu i wydaje mi się że ten zawodnik był dość silny psychicznie.
    Mam nadzieję, że Dadi'emu nic nie będzie i życzę mu żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tragedia.

    To chyba najczarniejsza wiadomosc jaka pojawila sie na forum.Zywie jednak gleboka nadzieje ze Robert powroci do zdrowia fizycznego a co chyba najwazniejsze do stabilizacji psychicznej.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Dzięki Bogu odratowano Roberta i nie stało się to co kiedyś z K. Carterem i B. Sandersem,którzy na skutek problemów osobistych nie wytrzymali psychicznie i przedwcześnie odeszli z tego świata.

    Robert trzymaj się i nie poddawaj,życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Nie trać nadzieji na lepsze dni w twoim życiu,które napewno nadejdą.


    [b]mclane@hoga.pl:(

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Martwię się o Roberta, jak on mógł coś takiego zrobić...? :( Mam jednak jadzieję, że lekarze zrobią co w ich mocy i Dadi będzie zdrowy. Mam również nadzieję, że dziennikarze nie rozdmuchają za bardzo tej sprawy i zawodnik spokojnie sobie odpocznie...

    P.S. Nasedo nie kombinuj, my tu mówimy o poważnej sprawie, a Ty o usuwaniu wpisów...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szok!
    Zawsze wydawał mi się człowiekiem mocno stąpającym po ziemi.Całe szczęście,że nie doszło do takiej tragedii jak w Gdańsku z udziałem śp.Jarka Kalinowskiego....
    Dadi trzymaj się!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze Roberta uważałem za silnego człowieka. Po takiej kontuzji powrócił na tor. Był tak bliski kalectwa a mimo tego wznowił treningi.

    Nigdy bym nie przypóścił, ze moze tak diametralnie zmienić się jego psychika i targnąć sie na swoje życie. Dla mnie żużlowcy to bardzo silni psychicznie ludzie.

    Bardzo żal mi Dadosa i zostaje mi tylko zyczyć mu powrotu do zdrowia... :(
    Ares

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o kur.. co sie gosciowi stalo ? przeciez jest bardzo perpektywicznym zawodnikiem a tu nagle taka rzecz. MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO DOBRZE SIE SKONCZY

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]ROBERT TRZYMAJ SIĘ !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Straszne...

    Mam nadzieje że "Dadi" przebrnie przez to... 3maj sie Robert !
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Robert nie wróci już na żużlowe tory, będzie to ogromną stratą dla speedwaya w Polsce. To świetny zawodnik, i w wieku zaledwie 26 lat ma jeszcze wiele przed sobą. Ten chłopak musi się podnieść! I wierzę, że tak właśnie będzie. ROBERT! LUBLIN JEST Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie pozostaje nic innego jak zyczyć Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia, tak szybkiego jak to bylo po wypadku na "scigaczu"...
    Nie załamujmy sie...
    pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Nie robcie z tego sensacji pomyslcie co teraz sam zainteresowany sie poczuje wiedzac, ze jest na ustach calego polskiego swita zuzlowego. Zycze mu powrotu do zdrowia i odzyskania rownowagi psychicznej.
    Acha pamietajcie, ze zycie zawodnika to nie tylko zuzel sa waqzniejsze sprawy!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo żal mi Roberta:( Widać, chłopak ma problemy psychiczne:( Liczę, iż się pozbiera - czego życzę Ci ja i zapewne wszyscy kibice z Tarnowa, Robercie!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nie pozostaje nic innego jak zyczyć Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia, tak szybkiego jak to bylo po wypadku na "scigaczu"...
    Nie załamujmy sie...
    pozdrawiam
    Tylko tu jest problem bowiem wtedy do sportu pozwolila mu wrocic wlasnie silna psychika, a teraz nie chce byc zlym prorokiem, ale takie pietno pozostanie w nim juz do konca zycia i jego powrot na tor bylby nieporozumieniem.

    Ale najwazniejsze Robert zdrowiej i moze jeszcze przez ciebie bede musial wypluwac te slowa. Jestesmy z toba!!

    P.S. Wtedy to nie byl chyba scigacz.
    Pozdrawiam
    Marcin

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale szok, nie wiem, co napisać. Tego się po prostu nie spodziewałam. Ale widocznie stało się coś takiego w życiu osobistym Roberta, co zburzyło doszczętnie jego równowagę psychiczną. Życzę Robertowi powrotu do zdrowia i dużo siły do tego, by zmierzyć się ze wszystkim, co dzieje się w jego życiu.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem w ciężkim szoku.Ale musiało się coś stać i to bardzo złego.Tak bez powodu nikt nie targa się na swoje życie.Nie wiem czy te słowa otuchy ,które tu piszemy dotrą do niego,ale jak to się uda może mu by pomogły uwierzyć w siebie.Tak więc ,Robert trzymaj się i pomyśl o tych ,dla których mimo wszystko jesteś potrzebny!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie robcie z tego sensacji pomyslcie co teraz sam zainteresowany sie poczuje wiedzac, ze jest na ustach calego polskiego swita zuzlowego. Zycze mu powrotu do zdrowia i odzyskania rownowagi psychicznej.
    Acha pamietajcie, ze zycie zawodnika to nie tylko zuzel sa waqzniejsze sprawy!
    Oczywiście, że są ważniejsze sprawy niż żużel. Nie wydaje mi się jednak droga Keyko aby ktoś tu robił sensację. Niemal wszystkie wpisy tutaj to wyraz solidarności z Robertem w tych trudnych i dramatycznych chwilach, być może decydujących o jego życiu. To jest piękne, że tak wielu ludziom jego los nie jest obojętny.
    ROBERT MUSI SIĘ PODNIEŚĆ!
    ROBERT! LUBLIN JEST Z TOBĄ!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tragedia

    Co można napisać?
    Chyba tylko tyle, że trzymam kciuki za zdrowie Roberta.

    Trzymaj sie Robert jesteśmy z Tobą !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo wspołczuje Robertowi...To jest straszne, ze takiemu utalentowanemu młodemu chloapkowi tyle przykrości dostarcza życie :(
    Życzę Robertowi z całego serca powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego. Widocznie zabrakło już mu sił po tym wypadku ścigaczem i nie ma się co dziwić :(
    Robercie czekamy na Ciebie na zużlowych torach ! !
    Pozdrawiam

    P.S.mapka : ten pomysł z listami byłby dobry, ale niewiadomo jak na to może zaragować Robert, bo nikt nie wie co sie dzieje w jego głowie :(, ale jestem chetna do napisanai listu do niego ze slowami otuchy....

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robert Dados, jeden z najzdolniejszych polskich żużlowców, dwukrotnie targał się na swoje życie. Teraz zawodnik Atlasu walczy o nie w jednym z wrocławskich szpitali.


    Ta wiadomość to szok dla wszystkich związanych z czarnym sportem. Nic nie zapowiadało tragedii. Po ostatnim sezonie były mistrz świata juniorów podpisał nowy trzyletni kontrakt z Atlasem. Potem niespodziewanie załamał się psychicznie. Nie wiadomo, co było przyczyną depresji zawodnika. Kilka tygodni temu "Dadi" po raz pierwszy chciał popełnić samobójstwo. Niedyspozycja żużlowca była wielką tajemnicą. Działacze i trenerzy Atlasu liczyli na szybki powrót zawodnika do zdrowia i utrzymywali, że nabawił się kontuzji podczas prac domowych.
    Trzy dni temu 26-letni Robert Dados ponownie chciał odebrać sobie życie. Na szczęście został odratowany przez lekarzy na oddziale intensywnej terapii.

    - Nikt nie wie, co się dzieje w jego głowie. Trudno mówić o przyczynach, bo to prywatna sprawa. Robert jest pod doskonałą opieką medyczną. Jego stan zdrowia jest coraz lepszy. Jesteśmy wstrząśnięci tym, co się stało. To wielkie nieszczęście tego młodego człowieka i powiem szczerze, nie interesuje mnie to, czy będzie w stanie wrócić na tor. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wrócił do zdrowia - powiedział nam Andrzej Rusko, prezes Atlasu.

    Legendarny wokalista Dżemu Ryszard Riedel śpiewał kiedyś, że "w życiu piękne są tylko chwile i dla tych chwil warto żyć!" Robert żyj, bo masz dla kogo!

    Artykul pochodzi z Superexpressu

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocławianie,może kibice z innych miast prześlą słowa otuchy dla Roberta na nasze poczty,a my je wydrukujemy.Można by później dostarczyć to do siedziby WTS-u,aby mu to przekazali.Co o tym myślicie?

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam ten watek już kolejny raz i ciągle nie mogę w to uwierzyć....
    Dlaczego? - Tylko to cisnie sie na usta (klawiaturę)
    Gdzie byli przyjaciele?
    Dlaczego Robert był sam, juz pierwszy wypadek powinien dac wiele do myślenia. Ludzie pokroju Roberta nie są histerykami robiacymi widowiska. To przeciez było wołanie o pomoc!!!
    Robert trzymaj się!!!
    Myślę, że myśli wszystkich kibiców są z Tobą.
    Walcz chłopie życie jeszcze przed Tobą.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie straszne to co sie stalo z Robertem. Szkoda mi jego bardzo go lubiłem może nie był taki jak Protaś może nie był jakiś super na torach. Ale po takim wypadku potrafił się pozbierać i dalej jeździć na torach żuzlowych. Podziwiam go za to jaki jest nigdy nie ustępliwy.

    A co do tych listów to bardzo dobrypomysł. Przysyłajcie je na poczte email do Bilbinci lub do mnie a my to wydrukujemy i przekazemy robertowi. LUDZIE POMOŻCIE ROBERTOWI!!!!!!!!!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robert ?

    Jak dowiedziałem się o tej tragedii bardzo się zdziwiłem choć nie znam przyczyny tego "wyczynu" Bardzo mi szkoda tak dobrego i zdolnego zawodnika jakim jest Robert. [b]Robert wracaj do zdrowia bo już nie długo to na co wszyscy Kibice speedwaya czekają. Robert do zobaczenia.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak pisal pan Rusko, teraz nalezy tylko wspierac Roberta duchowo, zeby szybciej wracal do zdrowia !! Miejmy nadzieje ze Robertowi nic nie bedzie i podniesie sie z tego wszystkiego i wroci na tor !!

    Robert szybkiego powrotu do zdrowia !!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DADI

    Dla mnie szok.
    Życze Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia.
    Robert trzymaj się.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do tych listów to bardzo dobrypomysł. Przysyłajcie je na poczte email do Bilbinci lub do mnie a my to wydrukujemy i przekazemy robertowi. LUDZIE POMOŻCIE ROBERTOWI!!!!!!!!!!!!!!!
    Dla mnie to fantastyczny pomysł. Już wysłałem maila do was.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szok normlany szok, jak otworzyłem linka przysłanego na GG :( Niewyobrażam sobie, że mógłbym już nigdy nie zobaczyć Roberta walczącego na torze...

    DADI CAŁY RZESZÓW Z TOBĄ! WRACAJ DO ZDROWIA I NA TOR!
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Dziobak.Czekam na resztę.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak ,Terror jak coś napisze,to zawsze trzeba najechać na WTS.Człowieku,czy ty masz jakąś fobie na punkcie tego zespołu?
    Gdyby wszystko było takie proste jak piszesz,toby nie było żadnych problemów.Psychika ludzka to ciągle słabo poznany teren.Mam osobę mi bardzo bliską,która przez wiele lat wydawała się normalna.Problemy zaczęły się ni stąd,ni z owąd i jak dotąd nikt nie bardzo wie jak jej pomóc.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totalny szok,Robert chlopie trzymaj sie caly Gdansk jest z Toba!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna niepotrzebna tragedia zawodnika,który nie potrafił udzwignąc pieniędzy, sławy i popularności...OD wypadku w Grudziądzu z jego psychiką już nie było dobrze. Niestety kolejny zmarnowany talent w polskim żużlu. Oby jako człowiek Robert doszedł do siebie i był w miarę zdrowy.
    Rzygac mi sie chce, jak czytam tego goscia.
    To co sie przydarzylo Robertowi to ogromna tragedia.

    WIEC NIE PISZ IDIOTO NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ TAKICH SENSACYJNYCH TYTULOW, BO TO PO PROSTU NIEGODZIWE.

    Zacznij korespondowac z "Super Expresem", chyba prezentujecie podobny poziom plotkarski....

    ROBERT, TRZYMAJ SIE.....

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robert wracaj do zdrowia !!

    Robert ! Caly Lublin jest z Toba!!
    Nie poddawaj sie ! przed Toba jeszcze cale zycie i wiele sukcesow na torze
    Jestes najlepszym wychowankiem Lublina
    MUSISZ DALEJ ZYC !!!!!!!

    Pozdrowienia od calego Lublina

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •