Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 128

Wątek: Jarosław Hampel we Wrocławiu !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jarosław Hampel we Wrocławiu !

    Tekst z Gazeta.pl http://www1.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,1254442.html

    Jarosław Hampel na pewno wzmocni Atlas Wrocław, umowę z klubem podpisze na dwa lata. Tymczasem Krzysztof Kasprzak przedłużył kontrakt z Unią Leszno, a Dariusz Śledź ma wystartować w TŻ Lublin

    Wczoraj dwuletni kontrakt z Unią Leszno podpisał junior Krzysztof Kasprzak, co oznacza, że nie zasili on już Atlasu. Zasili go za to Jarosław Hampel, którego kandydaturę prezes WTS-u Andrzej Rusko jeszcze przed dwoma dniami określił jako "bardzo prawdopodobny wariant". Nieoficjalnie wiemy, że Hampel uzgodnił już z wrocławskim klubem wszystkie warunki kontraktu, a z Atlasem podpisze dwuletnią umowę. Klub najprawdopodobniej dziś bądź jutro ujawni tę informację.

    Wciąż nie wiadomo natomiast, w jakim klubie wystartuje w nowym sezonie Sławomir Drabik (ostatnio TŻ Opole). Prezes Rusko zdementował informacje, jakoby już podpisał z nim umowę, ale jest bardzo prawdopodobne, że Drabik jednak zasili wrocławski klub.

    Tymczasem wczoraj kontrakty z Unią Leszno oprócz Kasprzaka podpisali także Czech Lukas Dryml, Jacek Rempała, a wcześniej także Damian Baliński. Nie jest tajemnicą, że Unia myśli jeszcze o sprowadzeniu z Polonii Piła Rafała Dobruckiego. Z kolei ZKŻ Zielona Góra wciąż szuka drugiego obcokrajowca, po wcześniejszym przedłużeniu umowy z Billym Hamillem. Niewykluczone, że sięgnie po kogoś z dwójki Mark Loram - Todd Wiltshire, gdyż obaj nie podpisali jeszcze kontraktów z Polonią Bydgoszcz.

    W marcu na tor powróci też Dariusz Śledź, który w ostatnim sezonie nie jeździł z powodu karencji. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest beniaminek I ligi - TŻ Lublin.

    Atlas Wrocław 2003

    Hancock, Nicholls, Cegielski, Dados, Jędrzejak, Hampel, Bogińczuk (rezerwowy junior), Słaboń lub Drabik (rezerwowy senior).



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe jest tak jak mówiłem i pisałem wcześniej. Wiadomym było, ze u bram klubu stoją Kasprzak i Hampel i wybór miał paść na któregoś z nich. Jedni chcieli (o ile można tu mówić, że ktoś coś chce) Kasprzaka bo to młody i rozwojowy zawodnik, który wypełnił by luke na pozycji juniora w WTS-ie na lata, a inni ripostowali, że jego forma nie jest ustabilizowana na odpowiednio wysokim poziomie punktowym, jest konfliktowy itd. Inni chcieli Hampela bo to wkońcu czołówka krajowa i pewna gwarancja wysokiej liczby punktów, młody, ambitny, niekonfliktowy ale juniorem bedzie jeszcze tylko w sezonie 2003.

    Kasprzak został w Lesznie więc jasnym się stało na kogo postawiono we Wrocławiu i kto będzie z tej dwójki reprezentował barwy Atlasu.

    Mnie osobiście cieszy ten wybór. Myślę, że opłacało się postawić na Jarka, a on swoją postawą na torze i poza nim spłaci niemałe pieniądze, które zostały na niego wyłożone.

    Wybór Hampela to także znak, że wrocławski klub zamierza nie tylko włączyć się w walkę o tytuł Mistrza Polski ale także ma zamiar go zdobyć. Tak jak mówił prezes Rusko iż zastanawia się czy grać o pierwszą czwórkę czy grać o wszystko - GRAMY O WSZYSTKO !!!

    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawie

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hihi tak sie apator cieszyl ze maja juz DMP pewnego a tu zonk :)

    Oj ma pake Atlas na ten sezon. Hampel Cegla - wielcy wojownicy. Beda robic ogrom punktow tylko kto z anie zaplaci ?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wszyscy to wiedza juz od 2 miesiecy !!!

    ze jak torun zrezygnowal z uslug hampela to tylko jednego "wariata:)" bylo stac na taki transfer.

    I teraz ta zabawa w podchody, ze dzis badz jutro klub to ujawni - jak tak juz wszyscy wiedza - nawet prasa pisze.

    ps.
    szkoda jarka bo to bedzie chyba kolejny zmarnowany talent po baronie, sledziu, labedzkim, dadosie, slaboniu, jedrzejaku cale szczescie ze w pore wts opuscili pepe i ulamek - dzis moze by sie juz nie liczyli ?

    Jarek wez kase, wydus rusko jak cytryne a za rok zmieniaj klimat w rodzinne strony.

    ps.2.
    Kiedys Rusko wyciskal zawodnikow jak cytryne, teraz zawodnicy wyciskaja ruske cegla, hampel) - nie ukrywam ze mnie to cieszy, chlopaki wezma co trzeba a za rok powiedza dowidzenia.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ze jak torun zrezygnowal z uslug hampela to tylko jednego "wariata:)" bylo stac na taki transfer.

    Wczoraj to samo mowiles o Zgorze i Drymlu, a dzisiaj jest juz u Was. Glupio wyszlo cooo...?

    Mamy nadzieje ze zostana ujawnione zrodla pochodzenia srodkow finansujacych leszczynski zuzel ?Hehhh.

    A wlasnie jak tam nastroj po dzisiajszym dzionku???A to Cie Rufin spunktowal;).


    Pozdrawiam. Maniek.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    adas musze wyprowadzic cie z blędu...ani Apator a tym bardziej Atlas nie są w stanie wygrac ligi !!!! szkoda mi tylko Leszna że nie ściagneli do siebie Hampela no cóz pozostaje walczyc im o bezwartosciowego Dobruckiego i starac sie uniknac barazy z WKM-em[quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wojtek

    Zauważyłem, że zrobiłeś sobie urlop od pisania na forum po temacie wzmocnień w Lesznie. Ale złamałeś zasady rządzące urlopem i znowu pracujesz - piszesz. Pracocholik jesteś ;)

    Przestań na razie pisać bo wpadłeś w jakieś obsesyje koło, z którego nie mozesz wyjść. Dobrze znamy twoją opinie na ten i inne tematy.

    Daj już chłopie spokój (chwilowo) ;) Niech się troche uspokoi na forum bo teraz w końcówce ruchów transferowych każdy ma głowę rozpaloną do czerwoności i nietrudno o bałagan.

    Daj się nam nacieszyć. Mamy cały sezon na nasze dywagacje na temat Ruski. Chcesz sie wypstrykać z materiałów- amunicji. Zostaw sobie troche na potem ;)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomniales abdulah ze najwiekszy sukces Pepe (IMSJ) wywalczyl startujac we Wroclawiu, a talenty marnuja sie wszedzie... nawet w Lesznie (Balina)!!!

    Poza tym Apator i Wts to wcale nie takie pewniaki, ja stawiam na Cz-we.

    Do Emila... a kiedy to Wlokniarz byl taaaaaki wielki???, z tego co ja wiem najwiecej DMP ma Rybnik, a zaraz potem leszno... i dlugo dlugo nic...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps.
    szkoda jarka bo to bedzie chyba kolejny zmarnowany talent po baronie, sledziu, labedzkim, dadosie, slaboniu, jedrzejaku cale szczescie ze w pore wts opuscili pepe i ulamek - dzis moze by sie juz nie liczyli ?
    Nie wiem czy Dados sie tak marnował w zeszłym sezonie :) wogóle nie rozumiem takiego bredzenia, bełkotu bo inaczej tego nie potrafie nazwać. Co Ci odbiło chłopie ? to wszystko pewnie przez ten klimat we Wrocławiu :) albo bliskość Odry do Olimpijskiego :) tak właśnie to przez to marnuja sie we Wrocławiu talenty :P przecież to koszmar :)

    Jarek wez kase, wydus rusko jak cytryne a za rok zmieniaj klimat w rodzinne strony.
    Nie za rok tylko jak sie potwierdzą informacje Gazety Wyborczej to za dwa lata :) tak, tak posłuchaj Abdulaha "wydus rusko" ( czyt. zarób w końcu ) i uciekaj w rodzinne strony ( czyt. domyślam, ze chodzi Ci Wojtek o Leszno ) bo tam raczej nie zarobisz :):P

    ps.2.
    Kiedys Rusko wyciskal zawodnikow jak cytryne, teraz zawodnicy wyciskaja ruske cegla, hampel) - nie ukrywam ze mnie to cieszy, chlopaki wezma co trzeba a za rok powiedza dowidzenia.
    Powtórze :) nie za rok tylko:
    Dados, Jędrzejak, Słaboń za TRZY lata,
    Hampel(?) za DWA(?) lata.

    Oj biedny Rusko :) tak go wszyscy wyciskają a biedaczyna sie tak daje :) posłuchał by chociaż raz proroka Abdulaha, który wie przecież wszysko :)

    Kurcze Wojtek bredzisz jak potłuczony !

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    No musze pogratulowac wam skladu. Liga bedzie ciekawa, tylko tak naprawde Atlas nad Apatorem ma przewage w postaci juniora, ale nie tak duza jak to sie wszystkim wydaje. Wroclawscy obcokrajowcy nie dorownuja jednak klasie torunskim, to jest pierwszy atut za Toruniem, z seniorow tylko Cegla moze sie rownac, ale my mamy Pepe. Poza tym z calym szacunkiem ale Dados, Slabon i Jedrzejak jeszcze musza troche zuzla zjesc aby jezdzic tak jak Bajerski, Sawina czy Jagus. A poza tym kogo Atlas ma na rezerwie, mozna powiedziec nikogo. Podsumowujac rozwazania Atlas i Wlokniarz stocza ostry boj o srebro. Ale mi sie dostanie;)
    Pozdrawiam
    Marcin

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No musze pogratulowac wam skladu. Liga bedzie ciekawa, tylko tak naprawde Atlas nad Apatorem ma przewage w postaci juniora, ale nie tak duza jak to sie wszystkim wydaje. Wroclawscy obcokrajowcy nie dorownuja jednak klasie torunskim, to jest pierwszy atut za Toruniem, z seniorow tylko Cegla moze sie rownac, ale my mamy Pepe. Poza tym z calym szacunkiem ale Dados, Slabon i Jedrzejak jeszcze musza troche zuzla zjesc aby jezdzic tak jak Bajerski, Sawina czy Jagus. A poza tym kogo Atlas ma na rezerwie, mozna powiedziec nikogo. Podsumowujac rozwazania Atlas i Wlokniarz stocza ostry boj o srebro. Ale mi sie dostanie;)
    Nie dostnie Ci się narazie :) bo mówisz jeszcze sensownie w przeciwieństwie do jednego Pana na tym forum :P;)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulah a ja widze ze ty sie marnujesz na tym forum ty chlopie idz lepiej do gazety pisz wiesz ile za takie glupoty kasy bys trzaskal?? stary no naprawde sie marnujesz idz do wyborczej i nie wkurzaj* ludzi na forum bo wszedzie cie pelno i wszedzie piszesz takie bzdure ze mi ciebie szkoda albo to robisz z zazdrosci albo pokazujesz jak naprawde jests glupi....

    Pozdrawiam Falubaz i Wybrzeze :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apropo Jarka - taką oto informację znalazłem na http://www.info.bydgoszcz.pl/wydarz.asp?i=23384

    cyt: "(...)Prawdopodobnie w czwartek kontrakt we wrocławskim Atlasie podpisze Jarosław Hampel. "

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a juz sie wydawalo...

    ... ze mistrzostwo jest w tym roku przesądzone. a tymczasem moze byc naprawde ciekawie. torun, wroclaw, czestochowa, bydgoszcz, moze zielona gora, naprawde niezle. tylko... zeby po sezonie tez bylo (wszedzie) niezle...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mi Poloni bo bez Hampela,Crumpa,najprawdopodobnie Dobruckiego początek sezonu(o ile nie cały) będzie miała taki jak Wybrzeże w zeszłym roku.
    Dobrze się stało,że Sparta montuje taki silny skład bo jeszcze nie tak dawno myślałem,że Apator nawet ze mną w składzie(na rezerwie oczywiście:):):)) wygrałby ligę bez żadnych problemów.....
    Jestem ciekaw tylko na jak długo starczy kasy w tych ośrodkach(Wrocław,Toruń).Oby nie spotkało Was to samo co Wybrzeża....Kiedyś kasy pod dostakiem teraz skrajna nędza...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję Wrocławiowi!!!
    Młoda perspektywiczna drużyna, na pewno jeden z głównych faworytów nie tylko na ten sezon, ale na kilka lat!!!
    Oby Hampel rozwinął swoje umiejętności, bo ostatni sezon to pewien zastój, ale może spowodowany sytuacją finansową w Pile.

    P.S. Widzę, że wątek o Hampelu zamienia się powoli w dyskusję...o Abdulahu!!!
    Panowie, wyluzujcie!
    To tylko mały, prowincjonalny frustrat, wylewający na forum swoje żale i zawiedzione ambicje.:P
    Naprawdę nie warto z nim polemizować!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    się będzie działo......

    ...już teraz mecze w trójkącie Wrocek,CZewa,Torun będą przyprawiać o palpitacje serc i zawały....oby tylko zawodnicy się dopasowali do naszych emocji:):):)...za HampelkA i Cegłę wielkie uznanie dla sponsorów...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rola kibica

    Czesto pojawiaja się wpisy jaka to liga będzie w tym roku bedzie mocna,jakie silne drużyny,ciekawe mecze......ale prawie w kazdym tego typu wpisie na końcu pojawia się text typu "ciekawe na ile starczy kasy temu czy tamtemu"......
    Zaczyna mnie mdlić od czytania tego bredzenia o pieniądzach.....
    Czy nie potraficie zająć się sportowym aspektem naszej dyscypliny?
    Po co ciągle nudzicie o tych pieniądzach?
    Zaufajmy naszym prezesom....oni wiedzą co robią.....a jak się okaże,że nie wiedzieli :) wtedy pogadacie sobie o finansach.....


    Jeśli chodzi o Hmpela.....bardzo się ciesze,ze będzie startował we Wrocławiu.
    Uważam,że Jarek rozwinie się w WTS....

    Abdulah
    Twoja zazdrość przerasta wszyskie normy.....udaj się do jakiegoś psychologa-powinien ci pomoc....
    Bredzisz ciągle o finansach(o których tak naprawde nie masz pojecia),o marnowniu talentów,o korupcji itd itp....
    Jesteś ciężkim przypadkiem....ale mam nadzieje,że kiedyś zrozumiesz jakie brednie wypisywałeś....ale pomoże ci w tym tylko psychlog.....zaufaj mi i udaj się do najblizszego

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiec WTS jednak tez bedzie mial silna ekipe i moze pomieszac szyki faworyzowanym druzyna z Torunia i Czestochowy...hmmm w zasadzie nie moze a na pewno pokrzyzuje :) Wg mnie bardzo dobry zakup i zwroci im sie wydana kasa Pile w postaci punktow Jarka w meczach.
    No wiec w lidze mamy "pudlo" ustawione : Włókniarz , Apator i WTS nikt inny nie ma prawa wstepu :) pozdrowka

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ze sie wtrace ale w waszych wypowiedziach o składzie i wogule wts brakuje jedengo szczegułu

    A Chyba powinien sie tu znaleść

    Chodzi mi o Artura Boginczuka

    Jak by niebyło zrobił On Od kilku lat dla nas najwiekszy sukces jakim jest Złoto w Mimp Nie Wazne w jakich okolicznosciach alre zdobył I Mysle ze zasługuje na Miejsce chocby na rezerwie lub na dobre wyporzyczenie ze strony Rusko ............

    ps. Ciekawe Czy Pan Wojaczek Dostał Juz Dotacje i Miejsce W składzie sedziowskim na mecze WTS Apator........
    Ten pan ewidetnie On kilku sezonu pozbawiał nas pkt...

    ps2. Kto pamieta mecz Torun Wrocław Gdy Brakował nam w ostatnim biegu 1 pkt na starcie paka Knudsen Protasiewicz
    biek zakonczył sie wynikiem 0-5 la torunia a Cały winik chyba kazdy zna


    To tak dla przypomnienia heheh narazie



    Dumni z Zwycięstwa Wierni Po Porazce Zawsze Fani Sparty

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jeszcze taka teze

    Mianowicie to iz przyiscie do wrocalwia cegielskiego i hampela wzmocni nie tylko sam zespół ale i innych zawodników do teh pory liderem czuł sie Dados za którego została zapłacona wielka suma a teraz ta role bez problemyu moze przejąc Cegielski co Bardzo zmotywuje dadosa i innychz awodników do epszej jazdy Bo Nikt chyba niebedzie chciał sie czuc gorszy pzatym gdy dojdzie Drabik nastapi walka o Miejsce w składzie an co zawsze czekałem bo Nielubie ekipy która jedzie by Tylko dostac kasy i nic wiecej a o miejsce se nie boja bo niema ich kogo zastapic

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratuluje

    Zespół Atlasu to chyba jedna z najmłodszych drużyn,
    jeżeli z Hampelem wypali to Atlas namiesza w lidze
    i to porządnie.
    Mam nadzieje, że Sławiczek Drabiczek trafi do Rybnika.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gratuluje druzynie wrocławskiej, gdyż udało im sie zmontować ekipe na miare złota. Młoda, perspektywiczna drużyna... cóż więcej chceić! Teraz Wrocław, obok Torunia i Czestochowy będą najpoważniejszymi kandydatami do mistrzowskiej korony.
    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdulah

    abdulah-to człowiek chory z urojenia na wrocław ,takiemu osobnikowi nie pomoże już lekarz tylko ...stalowy młot.
    wymienił listę zawodników ,ponoć zmarnowanych we wrocławiu.
    a gdzie są talenty czystej wody:
    dobrucki,bajerski,dwa rempały,sawina,świst,mikołajczak,skórnicki itp. to są typowi ligowi(krajowi) wyrobnicy bez spektakularnych wyników w europie.na tle zawodników zagranicznych zawsze pokazywali mizerię.
    można powiedzieć ,że zostali zmarnowanymi talentami ale nie we wrocławiu.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Wrocławianie!!!!!!

    Jeżeli w Czwartek potwierdzi się wiadomośc o Hampelu,to będziecie sie liczyć w walce o DMP2003.Karty w zasadzie zostały rozdane,chyba,że Leszno coś wymyśli (Loram,Dobrucki)??co nie jest wykluczone to będzie jeszcze ciekawiej.Narra.....

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Hampel jeszcze nie podpisał...

    Hampel jeszcze nie podpisał kontraktu we Wrocławiu Rusko powiedział że ciągle rozmawiająjeszcze z Piłą żeby zminiejszyli kwote lub podzielili je na raty wiec jak nic nie zostanie ogłoszone oficialnie to nie ma co pisać Jarek miał wczoraj podpisać we Wrocku i jakoś tego nie zrobi hm...ciekawe dlaczego a o tym wiedzą tylko nieliczni ze rozmawia jeszcze z innymu klubami....Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hampel jeszcze nie podpisał kontraktu we Wrocławiu Rusko powiedział że ciągle rozmawiająjeszcze z Piłą żeby zminiejszyli kwote lub podzielili je na raty wiec jak nic nie zostanie ogłoszone oficialnie to nie ma co pisać Jarek miał wczoraj podpisać we Wrocku i jakoś tego nie zrobi hm...ciekawe dlaczego a o tym wiedzą tylko nieliczni ze rozmawia jeszcze z innymu klubami....Pozdrawiam
    a ty skad to wszystko wiesz???

    Od wujka co ma kolege ktory ma innego kolege a jego ciocia ma kolege ktory ma kolege a ten kolega ma ciocie a jego ciocia zna ciocie Jarka a Jarek powiedzial to swojej cioci :)

    Tak zapewne jest tak ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    zapomnialem dodac

    do zmarnowanych talentow - stadko wroclawskie:
    lech, zieja, bardecki, boginczuk (IMP z tego roku a ile razy w lidze jechal ?), swiderski - talent czystej wody ale brak sprzetu i tulaczka po rawiczu.

    A numer z hlibem - dobrze sie sie udalo to odkrecic i chlopak nie stracil roku a teraz jest jeszcze ronnie jamrozy z rawicza zobaczymy jak sie rozwinie.

    Najlepszy motyw napisal jakis dzieciol, ze mamy zajac sie na forum aspektem sportowym klubu wts ?

    Przeciez tam gdzie wchodza duze pieniadze tam konczy sie sport - ale lepiej zyc w niewiedzy i sie ludzic ze cegla i hampel kochaja wts i dla tego klubu beda walczyc o zloto - brawo!

    Jesli chodzi o aspekt sportowy ocena w skali 1-6

    -obcokrajowcy ? wydaja sie solidni ale moga zrobic po 6 pkt ale i moga po 12 pkt - ocena 4

    -seniorzy ? cegla - powinien byc dobry ale dwa lata w I lidze zrobily swoje zobaczymy z jakim skutkiem bedzie sobie radzil w e-lidze, dados (od polowy sezonu nie istnial jak sedziowie zaczeli go lapac na lotne) slabon jedrzejak (I liga) - ocena calej czworki jak na e-lige 3

    - juniorzy ? jak podpisze hampel to jego oceniam na 5

    - trener marek cieslak - nieokrzesany i nerwus ale dobry fachowiec - 4

    - menager - rusko 6:)

    typ: pierwsa 4-jest jak najbardziej w zasiegu zespolu i mysle ze to bedzie olbrzymi sukces zespolu ale wydaje mi sie ze sezon ten dla kibicow wts-u bedzie wielkim rozczarowaniem szczegolnie z postawy krajowych zawodnikow a za rok znowu bedzie wielkie polowanie w sezonie trnasferowym.

    ps.
    Mam nadzieje, ze mam prawo do swojego (innego od waszego) zdania na temat oceny i sily zespolu i jego perspektyw w tym seznoie.



    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W serwisie Gazety Wyborczej ukazał się taki oto artykuł:
    Hampel w Atlasie Wrocław


    kub 07-01-2003, ostatnia aktualizacja 08-01-2003 09:57

    Żużel. Jarosław Hampel na pewno wzmocni Atlas Wrocław, umowę z klubem podpisze na dwa lata. Tymczasem Krzysztof Kasprzak przedłużył kontrakt z Unią Leszno, a Dariusz Śledź ma wystartować w TŻ Lublin

    Wczoraj dwuletni kontrakt z Unią Leszno podpisał junior Krzysztof Kasprzak, co oznacza, że nie zasili on już Atlasu. Zasili go za to Jarosław Hampel, którego kandydaturę prezes WTS-u Andrzej Rusko jeszcze przed dwoma dniami określił jako "bardzo prawdopodobny wariant". Nieoficjalnie wiemy, że Hampel uzgodnił już z wrocławskim klubem wszystkie warunki kontraktu, a z Atlasem podpisze dwuletnią umowę. Klub najprawdopodobniej dziś bądź jutro ujawni tę informację.

    Wciąż nie wiadomo natomiast, w jakim klubie wystartuje w nowym sezonie Sławomir Drabik (ostatnio TŻ Opole). Prezes Rusko zdementował informacje, jakoby już podpisał z nim umowę, ale jest bardzo prawdopodobne, że Drabik jednak zasili wrocławski klub.

    Tymczasem wczoraj kontrakty z Unią Leszno oprócz Kasprzaka podpisali także Czech Lukas Dryml, Jacek Rempała, a wcześniej także Damian Baliński. Nie jest tajemnicą, że Unia myśli jeszcze o sprowadzeniu z Polonii Piła Rafała Dobruckiego. Z kolei ZKŻ Zielona Góra wciąż szuka drugiego obcokrajowca, po wcześniejszym przedłużeniu umowy z Billym Hamillem. Niewykluczone, że sięgnie po kogoś z dwójki Mark Loram - Todd Wiltshire, gdyż obaj nie podpisali jeszcze kontraktów z Polonią Bydgoszcz.

    W marcu na tor powróci też Dariusz Śledź, który w ostatnim sezonie nie jeździł z powodu karencji. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest beniaminek I ligi - TŻ Lublin.

    Atlas Wrocław 2003

    Hancock, Nicholls, Cegielski, Dados, Jędrzejak, Hampel, Bogińczuk (rezerwowy junior), Słaboń lub Drabik (rezerwowy senior).
    Pozdrawiam wszystkich kibiców SPEEDWAYA!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i przemówił....

    do zmarnowanych talentow - stadko wroclawskie:
    lech, zieja, bardecki, boginczuk (IMP z tego roku a ile razy w lidze jechal ?), swiderski - talent czystej wody ale brak sprzetu i tulaczka po rawiczu.
    Do zmarnowanych talentów... stadko leszczyńskie:
    Mikołajczak,Skórnicki,Baliński,Kościuch ile razy startował??,Krakowski,Bzdęga....itd ble ble ble....


  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Hampel jeszcze nie podpisał kontraktu we Wrocławiu Rusko powiedział że ciągle rozmawiająjeszcze z Piłą żeby zminiejszyli kwote lub podzielili je na raty wiec jak nic nie zostanie ogłoszone oficialnie to nie ma co pisać Jarek miał wczoraj podpisać we Wrocku i jakoś tego nie zrobi hm...ciekawe dlaczego a o tym wiedzą tylko nieliczni ze rozmawia jeszcze z innymu klubami....Pozdrawiam
    a ty skad to wszystko wiesz???

    Od wujka co ma kolege ktory ma innego kolege a jego ciocia ma kolege ktory ma kolege a ten kolega ma ciocie a jego ciocia zna ciocie Jarka a Jarek powiedzial to swojej cioci :)

    Tak zapewne jest tak ;)
    wie to z Tygodnika Żużlowego więc żródło... a nie będe sie denerwował :)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,333 w 700 postach
    ps2. Kto pamieta mecz Torun Wrocław Gdy Brakował nam w ostatnim biegu 1 pkt na starcie paka Knudsen Protasiewicz
    biek zakonczył sie wynikiem 0-5 la torunia a Cały winik chyba kazdy zna
    Dumni z Zwycięstwa Wierni Po Porazce Zawsze Fani Sparty
    No wlasnie - tak frajersko przegrac wtedy mecz...
    a sedziowal wtedy kolego nie Wojaczek, a Pienkowski.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    No, No zaczyna być coraz ciekawiej i bardzo się z tego cieszę. Ton w lidze powinny nadawać zespoły z Torunia, Częstochowy, Wrocławia i Bydgoszczy. Czarnym koniem będą zespoły z Zielonej Góry i Leszna.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szykuje się 5 bardzo mocnych ekip, co było w sumie łatwe do przewidzenia, troszkę "zawiedziony" jestem tylko składem Leszna, ale i oni powinni troszkę namieszać. Jednym słowem gwarantowane emocje w całym sezonie(mam nadzieję). Z limitem KSM to nie byłoby możliwe. Sądzę, że w przyszłych latach z niższych lig do ekstraligi bądą przechodzić co lepsi zawodnicy i w końcu zabraknie w niej miejsca dla słabeuszy i przeciętniaków.
    Pozdrawia z Torunia, Sławek.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarek Hampel jest zawodnikiem, ktory napewno Wam pomoze. O tym, ze to kolejna skarbonka to wiadomo. Ale jaki zawodnik - dobry zawodnik sie nie ceni? Wedlug mnie podawanie wzajemnych argumentow, ze zawodnik wyczerpie klub finansowo jest bezsensowne. Mozna to zarzucic kazdemu klubowi, ktory nabedzie jakas gwiazde. Musicie sie liczyc z tym, ze tak jak szybko zawital do Was Hampel, tak szybko moze Was opuscic. Plusem wroclawkiego klubu jest jedynie stabilnosc finansowa. Jak dacie rade zgrac wszystkich zawodnikow i zapanuje u Was jakas atmosfera to mozecie liczyc na sukces.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hampel jeszcze nie podpisał kontraktu we Wrocławiu Rusko powiedział że ciągle rozmawiająjeszcze z Piłą żeby zminiejszyli kwote lub podzielili je na raty wiec jak nic nie zostanie ogłoszone oficialnie to nie ma co pisać Jarek miał wczoraj podpisać we Wrocku i jakoś tego nie zrobi hm...ciekawe dlaczego a o tym wiedzą tylko nieliczni ze rozmawia jeszcze z innymu klubami....Pozdrawiam
    Myla, Ty jesteś tym nielicznym...
    Proszę, wtajemnicz nas, z jakimi klubami rozmawia Hampel?
    Czyżby z U, U, U...Uff, nie przejdzie mi przez gardło!:P:P

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    żużloki forumowe


    ......wy się zastanówcie ile my kibice zapłacimy za biletki na meczyk np. Apator - Wts, a takich rarytasów bedzie kilka, przynajmniej 4, sądzę, że w Toruniu poniżej 25 zetów nie zejdą na normalnym.

    PS. Wrocław ma pakę, oczywiście i bardzo dobrze że tak się stało, oby tylko kasy starczyło naszym Prezesom, bo sprzed sezonowych oczekiwań niewiele zostanie.
    PS2. Myslę, że między bajki wsadzic opowieście naszego Prezesa że Crump i Ricki razem będą rzadko występować. Jeśli nie to marzenia o mistrzu znów będzie trzeba odłożyć.
    POZDRAWIAM.
    Przeceniacie Bydgoszcz, nie mają jeszcze LORAMA I KANGURA!

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że Atlas planuje pokrzyżować szyki Torunianom w zdobyciu złotego medalu DMP. Najpierw Cegielski teraz Hampel. Obcokrajowcy też są solidni. Więc Wrocławianie też tworzą silną ekipę,ale czy na tyle by zdobyć mistrzostwo Polski, przekonamy się po sezonie.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah zastanów się co ty piszesz. Szkoda mi ciebie ale widocznie tak musi być. A jeżeli chodzi o Hampela to uważam, że dobrze postąpił. Będzie miał napewno lepsze warunki niż w Pile.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do zmarnowanych talentow - stadko wroclawskie:
    lech, zieja, bardecki, boginczuk (IMP z tego roku a ile razy w lidze jechal ?), swiderski - talent czystej wody ale brak sprzetu i tulaczka po rawiczu.
    Tak abdul. Tak
    We wroclawiu niszcza talenty
    Wy jestescie kuznia mistrzow Polski
    Wasi juniorzy juz od dawna nie daja innym wygrac
    jakichkolwiek zawodow juniorskich
    A jak juz sa seniorami to tylko przez wielkopolska goscinnosc
    oddaja miejsca na podium.

    A numer z hlibem - dobrze sie sie udalo to odkrecic i chlopak nie stracil roku a teraz jest jeszcze ronnie jamrozy z rawicza zobaczymy jak sie rozwinie.
    Zobaczymy?
    z twojego wpisu wynika ze juz wiesz
    a powiedz mi co tenze Hlib bedzie robil w tym roku
    a i gdzie jezdzil
    Mowisz o stabilizacji?
    No pewnie bedzie ja mial

    Przeciez tam gdzie wchodza duze pieniadze tam konczy sie sport - ale lepiej zyc w niewiedzy i sie ludzic ze cegla i hampel kochaja wts i dla tego klubu beda walczyc o zloto - brawo!
    Brawo!!
    Brawo. A powiedz wzwod kto wam gwarantowal w ubuieglym sezonie Ulamek, Okoniewski.
    Ale tak. Oni uprawiali SPORT.
    WY oklaskiwaliscie sport
    TAK
    MY oklaskujemy wrestling
    I u was jest sport, idee olimpijskie i polewaczki.
    A u nas MAMONA
    A wracajac do wspomnianych zawodnikow.
    dobrze wiesz ze spolecznie pracowac i dla poklasku mozna krotka chwile
    Zadaniem faceta jest zarabiac na zycie swoje i swojej rodziny

    Jesli chodzi o aspekt sportowy ocena w skali 1-6

    -obcokrajowcy ? wydaja sie solidni ale moga zrobic po 6 pkt ale i moga po 12 pkt - ocena 4:)
    Bydzie padal dyszcz albo bedzie pswiecilo slonce
    no analiza jest zabojcza

    -seniorzy ? cegla - powinien byc dobry ale dwa lata w I lidze zrobily swoje zobaczymy z jakim skutkiem bedzie sobie radzil w e-lidze, dados (od polowy sezonu nie istnial jak sedziowie zaczeli go lapac na lotne) slabon jedrzejak (I liga) - ocena calej czworki jak na e-lige 3
    Fakt. Seniorzy sa lekko slabowici:-)
    Co od razu przed sezonem nie znaczy ze sa slabi
    bo to czyimi punktami zdobyli te 3 miejsce?


    - juniorzy ? jak podpisze hampel to jego oceniam na 5
    Łaskawco. Dzieki. Ale rozrzutny jestes. bardzo rozrzutny.
    No ale jak dałes kasprzakowi 6 to Hamplowi dac nie mogles
    Rozumiem
    Oj wielka hojnosc przez ciebie przemawia

    - trener marek cieslak - nieokrzesany i nerwus ale dobry fachowiec - 4
    Tak. Gdyby mowil po francusku do swoich zawodnikow, uzywajac wyszukanego slownictwa. To mialby 5 a gdyby byl flegmatykiem to 6.
    Ja myslalem z etrenerow oceniamy poz zmysle trenersko - taktycznym
    ale pewnie sie mylilem
    My z tej strony Odry czesto sie mylimy
    To wg Ciebie sw. pamieci Hubert Wagner tez mialby 4.
    No to zycze powodzenia


    - menager - rusko 6:).
    O. Boski abdulachu.
    Czy Twoi krajanie Ci wybacza.
    Publicznie. Publicznie tak o Rusce.
    Ze jest na szóstkę.
    No to sie nie zdziw jak w najblizszym czasie w Lesznie ktosci powie - to idz do Ruski:-)


    typ: pierwsa 4-jest jak najbardziej w zasiegu zespolu i mysle ze to bedzie olbrzymi sukces zespolu ale wydaje mi sie ze sezon ten dla kibicow wts-u bedzie wielkim rozczarowaniem szczegolnie z postawy krajowych zawodnikow a za rok znowu bedzie wielkie polowanie w sezonie trnasferowym.
    O. Dzieki łaskawco. Dziękiz a tą I czwórke.
    Mysle ze rozrzutny jestes.
    Wydaje mi sie, ze ten sezon bedzie rozczarowaniem.
    Przyznasz ze rzucajacy na ziemie argument
    wydaje mi sie
    no rewelacja.
    Szczegolnie z postawy krajowych zawodnikow mowisz.
    A powiedz tam na Twoim podworku. na co liczycie. Na kogo punkty?
    Na krajowych czy na zagranicznych?


    Mam nadzieje, ze mam prawo do swojego (innego od waszego) zdania na temat oceny i sily zespolu i jego perspektyw w tym seznoie.
    Jezeli zdanie okresla sie jako wydaje sie...
    no to prawo masz
    ale co do wydawania sie....
    i perspektyw...
    abdul przeciez to nie byla analiza
    tylko podbijanie bebenka
    Po co?
    Nie mozesz zyc bez tego?

    Ale moze masz racje
    Pewnie jak Hampel bedzie jezdzil u was
    to tak jak Dryml i Adams i Kasprzak
    Bo kazdy chce jezdzic za darmo w kurorcie.
    Prawda:-)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Właśnie podpisał Hampel we Wrocławi dzisiaj w godzinach popołudnowych....

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oj bedzie sie działo.

    I tym sposobem mamy trzech kandydatów do złota,a mianowicie Apator, Sparta i Włókniarz.Oj bedzie sie działo.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Nieoficialnego zródła ch... was obchodzi ajkiego dowiediaem sie ze Rafał Dobrucki Przyszły zawodnik Uni Leszno Podpisał wstepny Kontrakt Z Rkm Rybnik W Katowicach w Hotelu Orbis....................................

    Takze Dobrucki Troji sie i dwoi a tak na prawde Nikt Nie wie Gdzie pojedzie [Kibice Leszna Czekają na powrut jak oni to mówia swojego wychowanka}heheheheehehhe


    Nie ma to jak Bajki Mlekiem i lesznem płynace

    A zamiast pilnowaxc naszych zawodnikóe zajmijcie sie swoimi po pierwsze nauczcie pływac jankowskich Bo Chłopak chyba nie wiedziął ze trzeba do basenu weisc a nie na kafelkech kraulem poginac czym skutek był Wybity Bark

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to powiem tak zapowiada sie jednak dosyć ciekawa walka o DMP w przyszłym roku. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo jak kluby wytrzymają to kondycyjnie. Mam tu na myśli między innymi Atlas. Ale cóż skoro bierze sie do składu tylu nie najtańszych zawodników to trzeba jakoś opłacić ich starty.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •