Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Chat z trenerem ZKŻ - Zbigniewem Jąderem !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Chat z trenerem ZKŻ - Zbigniewem Jąderem !

    Jutro 8 stycznia na www.leszczyńskie.nen.pl o godzinie 17 czat z trenerem ZKŻ Zielona Góra zobowiązuje się dać w tym wątku zapis tego czatu



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nasz kochany kolega kiki pomylił chyba adresy:). Bo chat jest na strone serwis.leszczynskie.net

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorszego chatu jeszcze nie widzialem, szefowie tego chatu ---> moderatorzy sa do dupy. Wysylalem 100 razy pytanie do trenera, lecz zaden z moderow nie mogl jej ukazac, jakbym pytal o cos obrazliwego. Ehh szkoda slow.

    Pyt. brzmialo: Panie trenerze kto z obcokrajowcow wzmocni jeszcze zielonogorski klub w nadchodzacym sezonie ?

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas_ZKZ

    moje pytanie bylo takie same!! i chyba mnie zbanowali bo nie moge sie juz polaczyc.
    Minus do moderatorow tego czata!

    pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Buahahahahahhahahaha

    ale ten czat jest zabawny, pewien pan wysłał pytanie, ale sie nie ukazało "czy trener zakłada kalesony w taką pogodę?"

    albo jeden koles do trenera mówi "trenerze mam 40 lat i chce spróbować swych sił na zuzlu" a trener "Przynieś zgode rodziców i zapraszam na trening" buahahahahahahhahahahahha myślałem że padne
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co Wy chcecie?? Już się ukazala odpowiedź na to pytanko. Mi ten chat się podoba a szczególnie jedna odpowiedź trenera na pytanie czy lubi kibiców z ZG odpowiedział "Tak.Są wspaniali. Jeżdżą za nami. Nie zapomnę nigdy zielonogórskich kibiców po meczu w Gnieźnie" !!
    Dzięki trenerze i prosimy o jeszcze (chodzi oczywiście o speedway).

    Fajny chat z odrobiną humoru. Przy pytaniu o kalesony spadłem z krzesła.
    Fan Falubaz wujek pisze się przez "u"!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Mi rowniez jakos ten czat nieprzypadł do gustu , wogóle tem moderator ktory pisze odpowiedzi jest jakis lewy.
    Jego zdaniem jezdzi Antonin Szwab a nie Svab
    , Z.Marcinkowski jest wójkiem Alana a nie wujkiem , wogule wiekszosc odpiwedzi to tekst Tak , Nie , NIe wiem. Ludzie co to za dzidostwo wogóle jest.
    Tylko Falubaz!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ALE ZLEW LUDZISKA

    Wreszcie sie ukazało pytanko ode mnie choć nie tylko ja je zadawałem, "czy nosi pan kalesony w taka pogode" a trenr na to "oczywiście po co mają w szafie lezec" kur.a ten nasz trenr to jajcarz buahahahhaha nie moge ze smiechu
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ten czat to jedne wielkie g***o. Zadalem dwa normalne pytania i oczywiscie nie uzyskalem odpowiedzi. To co mnie najbardziej rozbawilo to to, ze puszczono takie pytania jak:Czy w taka pogode nosi Pan kalesony? Czy lubi Pan schabowe?
    Myslalem ze celem takich czatow jest zadawanie rozsadnych pytan i udzielanie rozsadnych odpowiedzi, ale po raz kolejny sie zawiodlem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie bylo parepytan normalnych i ciekawych , ale byly i bez sensu takie jak powyzej ;) zadalem chyba z 10 pytan i na zadne nie dostalem odpowiedzi :P oj slabo chlopaki slabo :D

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A moje pytania przeszły w liczbie 4 no i o kalesonach...

    W imieniu trenera przepraszam.Nie można przed zakończeniem negocjacji mówic o jakichkolwiek nazwiskach.Pan Jąder nie jest trenerem Polonii Bydgoszcz...Taka jest taktyka , sorry , pełna konspira.Co do czatu to był zabawny , czyli OK.Srebrny SIMSON trenera robi wrażenie.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te chaty z portalu leszczynskie.net sa zawsze w tyogdniku zuzlowym, ciekawe czy to pytanko pokaza hihi :) o kalesony :P


    Nie ma to jak chat prowadza Falubazzini Cma i Payne - wszystko jest wtedy w porzasiu i kazdy sie moze wywiedziec czego chce - chyle czola przed tymi panami :P

    A ci moderzy z leszczynskiego to ...... :P


    Pozdrowka
    Adas
    :P

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Chat z trenerem ZKŻ - Zbigniewem Jąderem !

    Jutro 8 stycznia na www.leszczyńskie.nen.pl o godzinie 17 czat z trenerem ZKŻ Zielona Góra zobowiązuje się dać w tym wątku zapis tego czatu
    Ktoś tu się zobowiązał do przedstawienia zapisu tego czatu, czy inny ktoś może dać namiar gdzie taki zapis znajdę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to ja umieszczam :)

    Oto zapis z wczorajszego czat'a ze Zbyszkiem Jaderem :)


    Z_Jader: Witam serdecznie internautów. Proszę o pytania.

    FanFalubaz: Czy jest pan zadowolony z dotychczasowych wzmocnień zespołu zielonogórskiego?
    Z_Jader: Tak.

    falubazz: Panie Zbigniewie, jaka jest szansa że ZKŻ skompletuje taki skład który zapewni pierwszą czwórkę?
    Z_Jader: Trudno mi na to pytanie odpowiedzieć.

    Gdanszczanin: Panie trenerze, czy jest szansa na pozyskanie Rafała Dobruckiego?
    Z_Jader: Też trudno mi na to pytanie odpowiedzieć w tej chwili.

    FanFalubaz: Co pan sadzi o odejściu z zespołu Nickiego Pedersena?
    Z_Jader: N.Petersen wolał po prostu jeździć w pierwszej lidze.

    Piotr_ZG: Co Pan myśli i jak odczuwa stosunki Leszna z Zieloną Górą
    Z_Jader: To co czytam w gazetach leszczyńskich nie bardzo mi się podoba. Myślę jednak, że z czasem się to unormuje.

    Falubaz_pany__: Panie Zbyszku, które miejsce zajmie ZKŻ w sezonie 2003?
    Z_Jader: Nie jestem wróżką.

    Piotr_ZG: Co pan sądzi o mieście Zielona Góra?
    Z_Jader: Bardzo ładne miasto, przyjemne.

    _arek: Może pan zdradzić czy ktoś jeszcze przyjdzie z obcokrajowców?
    Z_Jader: Rozmowy trwają.

    FanFalubaz: A co pan sądzi o nowym prezesie panu Robercie Smoleniu?
    Z_Jader: Trener nie może osądzać prezesów, ale myślę, że tak jak z prezesem Bartkowiakiem wspólpraca była OK - tak też teraz będzie z prezesem Smoleniem.

    FanFalubaz: Jak pan myśli czy dzięki odejściu pana Bartkowiaka, w klubie wreszcie się polepszy i ZKZ będzie wśród najlepszych w Polsce?
    Z_Jader: Nie zauważyłem aby przedtem było źle.

    matt: Panie trenerze czy P. Świst podpisał kontrakt z ZKŻ
    Z_Jader: Do tej pory jeszcze nie.

    kikizg: Czy widzi Pan jakiś talent w szkółce?
    Z_Jader: Tak. Jest chłopak, który dobrze jeździ - z rodziny żużlowców - Z. Marcinkowski to jego wujek, a Jerzy - też były zawodnik zielonogórskiego klubu jest jego ojcem.

    www_sport_zgora_pl: Czy w trakcie zamieszania w zarządzie, klub już myśli o sprzęcie na nowy sezon ?
    Z_Jader: Przede wszystkim zamieszania nie było, a o sprzęcie klub myśli.

    radomir: Czy według pana lepiej zatrudnić drugiego obcokrajowca, czy lepiej w to miejsce polskiego seniora?
    Z_Jader: Nie bardzo można w tym momencie znaleźć dobrego obcokrajowca i dobrego seniora.

    Ernie: Czy klub albo Pan interesowaliście się młodymi i perspektywicznymi zawodnikami jak Marek Cieślewicz, Gapiński, Pecyna? Oni nieźle jeździli nawet na kiepskich motorach i może związali by się na dłużej z ZKŻ?
    Z_Jader: Ci zawodnicy nie byli brani pod uwagę. Juniorów mamy swoich.

    stefan: Czy Kurmański podpisał kontrakt w Szwecji
    Z_Jader: Podpisał.

    Gdanszczanin: Co Pan sądzi o Rafale Kurmańskim, czy Jego talent rozwinie się do rozmiarów talentu T. Golloba?
    Z_Jader: Wierzę w to głęboko, że jego talent się rozwinie o ile będzie poparty solidną pracą oraz dobrym sprzętem.

    FanFalubaz: A co pan sadzi o tworzeniu Dream Teamów w Polskiej lidze? Tak jak naprzykład w Toruniu?
    Z_Jader: Bogaty klub może sobie na to pozwolić.

    Ernie: Czy tor już przygotowany na nowy sezon?
    Z_Jader: Tak był już przygotowany na początku listopada. Zostało przywiezione dużo nowego materiału. Tor mamy gotowy do jazdy.

    rollka: Jeśli nie było źle to dlaczego tak wielu zawodników narzekało na działaczy, Smoter, Kujawa, Kłopot, Stojanowski?
    Z_Jader: Trzeba rozmawiać z tymi zawodnikami.

    Warszawiak: Jak Pan uważa, czy A. Huszcza będzie reprezentował nadal dobrą formę mimo swego wieku?
    Z_Jader: Widząc przygotowania A. Huszczy w obecnym sezonie przygotowawczym wierze w to, że będzie bardzo pomocny drużynie. Oczywiście musi dysponować bardzo dobrym sprzętem

    falubazz: A co pan sadzi o Damianie Grabskim, chodząc na treningi zauważyłem że również dobrze się zapowiada?
    Z_Jader: Tak, zrobił bardzo duży postęp i prawdopodobnie w tym sezonie będzie zdawał licencje.

    Ernie: Czy są jakieś zakusy na naszych młodzików z strony innych klubów?
    Z_Jader: Do dnia dzisiejszego oficjalnie z tego co wiem nie zgłosił się żaden klub

    Fenot: Kogo widzi Pan w roli lidera drużyny w nadchodzącym sezonie?
    Z_Jader: Trudno w tej chwili powiedzieć. Pokażą to pierwsze mecze. Najlepiej jak jest ośmiu liderów.

    jumbik: Co Pan sądzi o zmianach regulaminowych a konkretnie o dodatkowym zawodniku rezerwowym?
    Z_Jader: KSM mógłby zostać - ale podwyższony. Jeśli chodzi o zawodnika 8 - rezerwowego – uważam, że to dobra sprawa. Próba toru powinna się podobać publiczności i przydać się zawodnikom.

    www_sport_zgora_pl: Czy sprawa wypożyczenia Dawida Kujawy do Warszawy jest już załatwiona?
    Z_Jader: Nie do końca.

    Jabol: Gdzie Trener zatrzymuje się na noc w Zielonej Górze jeżeli jest potrzeba?
    Z_Jader: Mam pokój w hotelu na terenie Polmosu.

    FanFalubaz: Ilu zawodników i kto w zbliżającym się sezonie przystąpi do egzaminu na licencję Ż.?
    Z_Jader: Myślę że pojedzie na licencje 3 adeptów - jeśli nic się nie wydarzy.

    www_sport_zgora_pl: Jakie są Pańskie cele w sezonie 2003? Czy ZKŻ będzie walczył o utrzymanie, czy tez pokusi się o coś więcej?
    Z_Jader: Moim celem jest zrobienie jak najlepszego wyniku

    Andrzej: Czy K. Cegielski prowadził rozmowy z ŻKŻ na temat przejścia?
    Z_Jader: Tak.

    Ernie: Ile kosztuje punkt w lidze dobrego seniora?
    Z_Jader: Nigdy nie zaglądam w kontrakty zawodników o ile pytanie dotyczy pieniążków. Zawodnicy podpisują kontrakty z prezesami i to jest sprawa panów prezesów i działaczy. A do mnie należy aby zawodnicy dobrze jeździli. Ale często też przypominam, że dbam o chłopaków.

    falubazz: Czy będzie Pan obecny na prezentacji zespołu 11 stycznia?
    Z_Jader: Tak.

    FanFalubaz: Co pan sądzi o ofercie jaka zaproponował zarząd Krzysztofowi Stojanowskiemu, czyli 100 złotych za punkt?
    Z_Jader: Już Krzysztof rozmawiał w mojej obecności i będzie to zmienione.

    mieszol: Czy ma pan jeszcze sentyment do Unii Leszno?
    Z_Jader: Jestem leszczynianinem. Tu mieszkam. Kiedyś, gdy nie będę już pracował w żużlu na pewno będę kibicem Unii Leszno. Ale utożsamiam się z klubem w którym pracuje.

    goliat: Czy sprawa odejścia Macieja Kuciapy jest już definitywnie zakończona ?
    FanFalubaz: Jak wygląda sprawa Macka Kuciapy? Jest z w ZKŻ, czy odchodzi do Rzeszowa?
    Falubaz_pany__: Dlaczego klub nie zatrzymał M. Kuciapy?
    Z_Jader: Ja powiem tylko , że Maciej Kuciapa był na mojej liście życzeń. Żałuje bo był to wspaniały chlopak. Sprawa odejścia jeszcze nie jest definitywnie zakonczona.

    kikizg: jakie pary będzie Pan wystawiał do składu?
    Z_Jader: To okaże się dopiero po pierwszych sparingach - przed sezonem

    rollka: Dlaczego tak jest że Zielona Góra wychowuje dobrych żużlowców typu Walasek, Protasiewicz, ale nie potrafi ich utrzymać?
    Z_Jader: Trudno na to pytanie odpowiedzieć. Za czasów Protasiewicza nie było mnie z Zielonej Górze. Grzegorz natomiast chciał odejść i klub nie robił mu problemów.

    PiotrasZG: Czy sądzi Pan, że Grzesiu Kłopot ma szanse być podstawowym zawodnikiem ZKŻ w nadchodzącym sezonie?
    Z_Jader: Gdy będzie dysponował dobrym sprzętem to reszta jest w jego rękach.

    rafal: rafal Co Pan myśli o kontrakcje R. Okoniewskiego?
    Z_Jader: Bardzo dobre wzmocnienie naszego zespołu. Bardzo dobry chłopak i myślę że będzie dobrze mu w naszym klubie.

    maly: Co Pan sądzi o postawie Dawida Kujawy w sezonie 2002?
    Fenot: Czy uważa Pan, że D. Kujawa ma jeszcze szanse być zawodnikiem na miarę Ekstraligi?
    Z_Jader: Wierze że Dawid będzie jeszcze jeździł dobrze.

    wladi: Kto wg. Pana z rodziny miał najlepszy talent do uprawiania tego sportu?
    Z_Jader: Bernard.

    wladi: Czy może Pan po jednym treningu ocenić czy chłopak ma talent?
    Z_Jader: Po pierwszym treningu na pewno nie.

    Fenot: Czy to prawda, że A. Svab chce kolejny rok startować w Zielonej Górze?
    Z_Jader: Svab co roku przysyła oferty do naszego klubu.

    Piotr_ZG: Będzie na prezentacji (11 stycznia) obecny jakiś obcokrajowiec??
    Z_Jader: Nie sądzę aby miał przyjechać B.Hamill

    mieszol: Co pan sądzi o Krzysztofie Kasprzaku?
    Z_Jader: Bardzo duży talent, ale z tego co ja widzę to to, że dobrze jeździ jest wielką zasługą jego ojca Zenona oraz sponsorów którzy im pomagają.

    slim: Kto będzie drugim obcokrajowcem ZKŻ?
    kikizg: Czy zna Pan już nazwisko drugiego obcokrajowca?
    maly: Jakiego drugiego obok Hamilla obcokrajowca widziałby Pan w swojej drużynie?
    Z_Jader: Rozmowy trwają, ale wybór jest już niewielki.

    www_sport_zgora_pl: Czy ZKŻ w tym roku będzie prowadził nabór do szkółki żużlowej?
    Z_Jader: Tak.

    Adas_Szprotawa: Czy prawdą jest, że nasz klub wzmocni Loram?
    kikizg: Czy kibice mogą liczyć w sobotę na niespodziankę w postaci podpisania kontraktu z Markiem Loramem?
    Piotr_ZG: Czy jest szansa, że będzie to Loram?
    Z_Jader: Loram prowadzi zaawansowane rozmowy z Bydgoszczą.

    Jabol: Z jakimi drużynami trener chciałby rozegrać sparringi?
    Z_Jader: Będę rozmawiał z Wrocławiem i Toruniem. Rozmawiałem już z Tarnowem.

    gondorf: Czy potwierdzi Pan opinie o tym, że tor w Zielonej Górze jest łatwy technicznie?
    Z_Jader: Nie powiedziałbym. Trzeba potrafić na nim jechać.

    nikita: Czy jest możliwy sparing z Lesznem?
    Z_Jader: Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat.

    www_sport_zgora_pl: Wyjeżdża Pan z zawodnikami na obóz do Harachowa. Na kiedy planowany jest wyjazd, ile dni potrwa i kogo zabierze Pan ze sobą?
    Z_Jader: Tak. W sobotę 11.01 po prezentacji. jadą wszyscy zawodnicy, którzy mają licencję.

    gondorf: Kto wg Pana z zawodników zagranicznych mógłby zapewnić lukę po N. Pedersenie, zakładając że M. Loram podpisze kontrakt w Bydgoszczy?
    Z_Jader: Trudno powiedzieć. Rozmawiamy z różnymi zawodnikami, ale jest juz ich bardzo mało.

    kikizg: Czy z Toruniem ma szansę jakaś drużyna wygrać?
    Z_Jader: Jest to tylko sport. I w sporcie nie można być niczego pewien. Mając nawet silną drużynę można przegrać.

    Mlody_FaN: Czy zamierza Pan zostać dłużej niż tylko ten rok w ZKŻ?
    Z_Jader: Pożyjemy zobaczymy

    Tytus_Mako_Bodzio: Czy lubi Pan zielonogórskich kibiców?
    Z_Jader: Tak, są wspaniali. Jeżdżą za nami. Nie zapomnę nigdy zielonogórskich kibiców po meczu w Gnieźnie. !!!!!!


    wladi: Jak pan ocenia czy liga będzie atrakcyjna gdy parę zespołów aż tak się wzmocniło?
    Z_Jader: Oby nie było w tym roku jak w ubiegłym, że kluby będą kalkulować i jeździć na niektóre mecze w polskich składach.

    rollka: Czy miał ochotę pan pojeździć na motocyklu, a może od czasu do czasu śmiga pan po torze?
    Z_Jader: Jeżdżę w domu na simsonie. Do żużlowego motoru mnie nie ciągnie.

    Fenot: Czy są szanse na to, by w ZKŻ-cie wystąpił Gustafsson lub Andersson?
    Z_Jader: Nie było z tymi zawodnikami rozmowy, ale nie zaprzeczam, że może będą.

    kikizg: A jak nie zakontraktujecie drugiego obcokrajowca to co wtedy?
    Z_Jader: To wcale nie będziemy mieli złego składu

    Piotr_ZG: Trenerze mam 40 lat i chciałbym spróbować swych sił na żużlu!!!
    Z_Jader: Trzeba przynieść zgodę rodziców i zapraszam na trening


    Ernie: Czy były rozmowy z Grzegorzem Walaskiem? Podobno chciał powrócić do Zielonej Góry?
    Z_Jader: Nic mi na ten temat nie wiadomo

    kikizg: Dlaczego po meczu żużlowcy nie robią rundy honorowej?
    Z_Jader: W tym roku będą robić.

    maxokularnik: Na ile meczy ma kontrakt Billy Hamill?
    Z_Jader: Jeszcze tego nie ustalono

    maxokularnik: Czy nie boi się Pan przyjechać na mecz do Leszna (chodzi o to jak odbiorą kibice transfer Okoniewskjego)
    Z_Jader: Dlaczego? Myślę, że będzie po sportowemu. W Lesznie zawsze było po sportowemu.

    wladi: Czy spotyka się Pan prywatnie z zawodnikami z którymi kiedyś Pan startował?
    Z_Jader: Tak. bardzo dużo ze Zdzisławem Dobruckim.

    kikizg: Pan Robert Smoleń powiedział w wywiadzie, że będzie w sobotę na prezentacji przedstawiony 2 obcokrajowiec. Czy tak będzie?
    Z_Jader: Może tak będzie.

    Ernie: Czy jest sens aby ZKŻ jechał do Torunia lub Częstochowy w najmocniejszych składach? Pyt. Retoryczne - Oczywiście mam nadzieje ze pojedzie tam po zwycięstwa!
    Z_Jader: Nie można poddawać się przed meczem.

    falubazz: Mam pytanie, całkiem serio, czy w wieku 18 lat są szanse zapisu do szkółki?
    Z_Jader: Myślę że nie. Wiek juniora jest bardzo krótki. Czasy są inne.

    maxokularnik: Czy bratanek Maciej ma szanse znaleźć się w składzie ZKŻ?
    Z_Jader: Nigdy o tym z bratem nie myśleliśmy.

    kikizg: Czy ma Pan w domu internet?
    Z_Jader: Nie.

    Tytus_Mako_Bodzio: Czy lubi Pan inne sporty oprócz żużla?
    Z_Jader: Tak. Kolarstwo, piłkę nożną, koszykówkę, skoki narciarskie. W ogóle lubię sport.

    Jabol: Jakiego koloru jest Trenera Simson i czy to jest wersja Enduro?
    Z_Jader: Simson jest srebrny - wersja enduro :-)


    marian: Czy prowadzone są rozmowy z Louisem lub Stonehewerem?
    Z_Jader: Nie

    falubazz: Czy trener zakłada kalesony w taką pogodę?
    Z_Jader: Oczywiście! Po co mają leżeć w szafie


    Fenot: Czy lubi Pan schabowe?
    Z_Jader: Ale tylko te, które robi Żona. Nie lubię panierowanych.


    wladi: Co sądzi Pan o prowadzeniu karier synów przez ojców?
    Z_Jader: Widac to jak na gołej dłoni. Okoniewski, Dobrucki, Kasprzak, Jankowski. Chciałbym mieć w swojej drużynie takich zawodników jak ci, których wymieniłem.

    Ernie: Proszę podać nazwiska pańskich 3 najlepszych wychowanków.
    Z_Jader: Lisiak i Cieślewiczowie.

    Z_Jader: Przepraszam, że nie zdążyłem odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie kibiców Zielonej Góry, Leszna oraz Całej Polski. Wszystkim życzę w nowym roku zadowolenia z wyników swoich drużyn i do zobaczenia na zawodach. Dziękuje.

    No i to jest wlasnie ta relacja. Wkoncu to watek na temat tego czat'a, wiec jak moglo sie bez tego zapisu obejsc :)

    Pozdro!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos tam napisal :
    Gorszego chatu jeszcze nie widzialem, szefowie tego chatu ---> moderatorzy sa do dupy. Wysylalem 100 razy pytanie do trenera, lecz zaden z moderow nie mogl jej ukazac, jakbym pytal o cos obrazliwego. Ehh szkoda slow.

    Pyt. brzmialo: Panie trenerze kto z obcokrajowcow wzmocni jeszcze zielonogorski klub w nadchodzacym sezonie ?
    a w zapisie czatu bylo:
    _arek: Może pan zdradzić czy ktoś jeszcze przyjdzie z obcokrajowców?
    Z_Jader: Rozmowy trwają.
    ehh... szkoda slow... i kto tu jest do dupy...

    i wlasnie z uwagi na takich ludzi uwazam, ze
    moderowanie czatu to koniecznosc !
    Wyobrazcie sobie taka sytuacje przy nie moderowanym
    czacie... jakis ... [wstawcie co chcecie] wysyla 100 razy pytanie na ktore padla juz odpowiedz... i co mamy ? smietnik !

    pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jumbik

    może i padło moje pytanie (_arek), ale ja go nie widziałem! a jak później chciałem się połączyć to mi pokazywało, że moje połączenie zosatło odrzucone (czy coś w tym stylu).
    pozdr.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr_ZG: Trenerze mam 40 lat i chciałbym spróbować swych sił na żużlu!!!
    Z_Jader: Trzeba przynieść zgodę rodziców i zapraszam na trening

    jak dla mnie rewelacja!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)


    zdrów



  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh... szkoda slow... i kto tu jest do dupy...

    i wlasnie z uwagi na takich ludzi uwazam, ze
    moderowanie czatu to koniecznosc !
    Wyobrazcie sobie taka sytuacje przy nie moderowanym
    czacie... jakis ... [wstawcie co chcecie] wysyla 100 razy pytanie na ktore padla juz odpowiedz... i co mamy ? smietnik !
    Sorki jumbik ale ja to pytanie zadalem od razu na wejscie na chata, jak sie zaczalea rozmowa tylko - a pytania takiego ze strony arka jeszcze nie bylo.

    Tak po za tym to pytalem i wiele innych rzeczy np. o Macka Kuciape i zaden z moderatorow chata nie przyslal mojego pytania.

    Pozniej napisalem ze sa dupami to tez nic nie zrobili :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wogóle jak padło pytanie czy Billy bedzie, trener chyba powiedział ze raczej nie, to ja napisałem "to niech kur.a ruszy te swoje kalifornijskie dupsko i niech zawita bo jak nie to wpier.ol" ale jak sie mozna domyslic nie wyswietlili :)pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •