Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 173

Wątek: 11 styczeń - godz. 12. Oficjalna prezentacja drużyny Falubazu !!!!!!!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    buhahaha

    Pan Zbiniu opowiada pierdoly!
    Lukas oczywiscie otrzyma za podpis jakies pieniadze ale jak enigmatycznie mowi sie na korytarzach Unii jest to kwota blisko 11 krotnie nizsza niz Rusko wyplacil Cegle i 9 x mniejsza niz w ubieglym roku skasowal za podpis Okon.
    Co do stawki punktowego ma ona byc blizko 2x mniejsz a niz ta ktora ma Cegla zagwarantowana u Ruski.

    Powody dla ktorych Dryml podpisal w Unii podal sam na konferencj prasowej po
    1 .Zna ten Klub bo wielokrotnie przyjezdzal do Leszna z bratem i ojcem.
    2 .Nie wierzy ze propozycja Zielonki Jest realna i tu w kuluarach podal przyklad Pily i Crumpa.

    Ja wiem że za tą sume co lukas dostanie można cały drużyne Bolla czyli jerzcy falubazu Rafałowie Kurmański/Okonieski i Piotrek Swist za patpisanie tyle nie wżieli co sam czech jeczcze jedno nasi zawodnicy zagraniczni dostają o drazu po meczu kase lub w ciągu 5 dni klub wpłaca im na konto tak to unas jest dlatego Hamill nie rostaje sie z nami

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    I co?
    Podpisaliscie z Matejem Zagarem? :)))

    PS. Powiedzcie okoniowi ze na zawody sprzet trzeba sobie szykowac a nie jezdzic na starych trupach
    o sprzent Rafała Okonieskiego to ty sie nie martw bo potpisując kotrakt to w tym że kotrakcie jest jasno na pisane że muśi posaiadać 2 motocykle po tuningu u tunera i od firmy Boll dostają daje to na przykładzie "kurmanka" 2 silniki od tunera osłony na motocykl i kvar i co mecz 3 opony i ty mi niewów że okoń bedzie jerzdził na złomach

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tym tunerem zapewne bedzie Boski Mari(usz)o Okoniewski zaraz po szkoleniu u Henia Brodali!
    W trakcie szkolenia nie jedna ksiazke razem przeczytali,a jak sie skonczyly to czytali rekopisy ktore wyszly z pod reki Henia.
    Jedno jest pewne motory beda mialy dobre smarowanie!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jutro mam studia we Wrocku i poprawke kola z prawa cywilnego,na ktora jesli powiem ze malo umiem to i tak bedzie malo powiedziane:/czyli dzionek wypasiony nie dosc ze gula mi bedzie skakala(juz skacze)to jeszcze to kolo a w perspektywie dwa nastepne kola w niedziele,marzenie.
    Mam chociaz nadzieje(ba nawet pewien jestem)ze sie tam za mnie wybawicie super
    Pozdrowienia!!
    Niepocieszony Kaniu
    Witam kaniu :)
    Ja i brzydal jeszcze nie zaczeliśmy magisterki a czerwiec tuż, tuż :) jutro zrywamy się z zajęć i damy znać co się działo na prezentacji w urzędzie.

    A co do samej prezentacji Falubazu to mam nadzieję, że jest na co czekać. Może jakaś miła niespodzianka w postaci podpisania kontraktu z DOBRYM zawodnikiem (polskim albo zagranicznym - obojetnie)
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Blisko jest podpisanie umowy z CHRISEM LOUISEM.
    Totalne ryzyko, ale kto wie ....

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemka Radziu:))Nygusy jedne do naukia a nie zrywac sie z zajec - a fe!!(kurde ja tez tak chce!tylko jak sie jutro zerwe to juz bede mial prze****na maksa;)
    PZDR i drzec sie tam za mnie tez!!
    A co do Luisa lubilem go zawsze dal mi kiedys nawet autograf na bilecie(mam go do dzis:) )ale jaka jest jego forma??togo to nikt nie wie pewnie nawet on sam.Jestem jednak za tym aby zaryzykowac kto nie ryzykuje ten nie ma:)Oczywiscie nie za wszelka cene jesli jest kasa to ja jestem na TAK!!
    P.S.
    Pozdrowienia dla Brzydala:)

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kiki

    Ale z ciebie kibic :P
    Ty nawet dobrze nie umiesz napisac nazwisk zawodnikow nie wspominajac ilu ich jest "czech" :)) :P

    Tak to juz bywa, zuzel wiekszosc czasu zmywa :P

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dostalem info, że Loram nie podpisze z nami kontraktu. Naciagaja i naginaja i naklaniaja na podpis Toda(podobno)
    Nie wiem czy mnie informator nie zrobil w balona, zobaczymy jutro. Nie spodziewam sie zadnych niespodzianek, a szkoda bo mogly by byc.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    arekzulek jeśli to prawda to chyab dobrze dla nas. Jak to sie potwierdzi to bedzie ekipa bombowa ! No ale juz i tak jest super ! Do zobaczenia jutro :D

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazzini - nerwusie - uspokuj sie:)

    póki co , to rolniczy klub sportowy ma prawie milion długu , a Dryml odczytał bzdury z kartki...ot tyle oficjalnych komunikatów...jesteście i będziecie zawsze zabawnymi potomkami Macieja Boryny i proponuję się niewozić...leszczyńskie dyrdymały wy jedne...
    sram na bany...
    czemu sie zloscisz ?
    dlaczego myslisz ze mamy takie male zadluzenie ?
    czytaj to co pisalem w pazdzierniku czy listopadzie - jak zniesiono ksm - ze bedzie cyrk objazdowy i co nie jest a teraz sie dziwisz ?

    cegla - objazd w-wa, torun, bydzia, gniezno, leszno, zielona gora i wroclaw.

    hampel - torun,zielona,leszno,wroclaw - znowu leszno?

    dryml "tylko" zielona i leszno do innych tylko faxy ale byly bez odpowiedzi.

    Adams rok temu tez pojechal na rozmowy do Pily i byla tam przygotowana umowa i konferencja prasowa ale ....... wrocil z powrotem do Leszna bo kontrakt wydawal mu sie podejrzany i chyba dobrze na tym wyszedl w porownaniu do crumpa, wiec nie dziw sie drymlowi, ze slucha adamsa.

    Musicie przyznac ze stary bartkowiak zalatwil kontrakt z okoniem i swistem a mlodzi gniewni "smolen-dowhan" dostali na poczatek (chyba jednak zbyt pewni siebie - rezerwacja w hotelu) zimny prysznic, zapomnieli ze maja do czynienia nie z biznesem a z klaunami wystepujacymi w cyrku! Nie najezdzam na nowych prezesow tylko chce pokazac ze to nie takie proste - kierowac klubem zuzlowym w otoczeniu cyrkowym.

    ps.
    Nie chce falubazziniemu psuc humoru ale Leszno szykuje jeszcze jedna niespodzianke, pamietajcie rufin zapowiedzial ze sprawy kadrowe zakoncza sie w unii ok 20 stycznia - rufin to ostatni gracz (unia jako ostatnia zaczela podpisywac kontrakty) - w koncu uczestniczy w tym cyrku po raz osmy i wie, ze jokera trzeba zostawic na koniec.

    A w zielonej troche inna strategia, joker na poczatek czyli okon, jak wiemy joker bierze wszystko i jak teraz sie mowi drymlowi ze mamy jeszcze jednego jokera (czyli kase) to chlopak byc moze nie chce wierzyc. A druga sprawa moze dawno bylo dogadane ze dryml bedzie w unii (slowa l.jankowskiego ze wiadomo bylo to juz po 1/2 IMSJ w ZG)ale kazano mu rozmawiac z zielona celem sondazu ile chcecie mu dac i unia podstepem sie dowiedziala i przebila propozycje zkz jesli chodzi o lorama, ale to tylko spekulacje domysly - pokazuje Tobie falubazzini jakie to pochody, chocki, klocki, nigdy nie wierz dopoki nie zobaczysz podpisanego kontraktu. A DOOWHAN UWIERZYL I MOWI ZE TEN ICH OKLAMAL - wstyd panie robercie ze sie pan dal nabrac. Dlatego tez nie uwierze ze w unii bedzie dobrucki dopoki nie uslysze ze podpisal.

    ps.
    zycze falubazersom dobrego drugiego obcokrajowca bo mocna zielona gora lezy w interesie polskiego zuzla, ja "niestety" ale nie palam nienaiwiscia do zielonki mam do niej duzy sentyment (i nawet nad tym nie ubolewam) u was jest moj ziomek jader, okon, swistka tez lubie, kurman mi sie podoba tak samo jak andrzejowi rusko i uwazam go za najwiekszy talent ligi (i oby tylko rusko nie chcial za rok sie nim zaopiekowac tak jak hampelem w tym roku), huszcza to kawal zielonogorskiego zuzla. Z zielonej jest jasiu krzystyniak ktorego uwazam za fachowca nr 1 od speedwaya, z zielonej jest forumowicz bodek, ktory obecnie mieszka w lesznie i razem wyjezdzamy na speedway - tak wiec nie mam sie do czego doczepic:).

    ps.
    a za ostatnie Twoje wyczyny w watku z gniezna i teraz to maly ban(tak CMA Ci nie da) przydalby Ci sie - albo wez lepiej sam rozbrat na kilka dni z kompem - widze ze dzialanosc nowego prezesa troche Cie wykancza nerwowo. Pedersen w RKM, Dryml w Unii, Loram i Wiltshire chyba w Bydzi, dobrucki chyba w unii, cegla w wtsie, hampel w wtsie albo w unii.

    Nie chce mi sie szukac twoich wpisow jak lykliscie okonia, ze rolicy sa bez kasy i bez skladu a widzisz ..... a jednak rufin zmontowal ekipe na minimum 6 miejsce. Mysle ze nie spadniemy, wam tez spadek nie grozi wiec jest chyba sie z czego cieszyc:) - glowa do gory 13 kwietnia juz za niecale 100 dni.

    WSZYSTKIM ZIELONOGORZANOM ZYCZE PRZYJEMNOSCI NA DZISIEJSZEJ PREZENTACJI - OBY WAS SMOLEN CZYMS MILYM ZASKOCZYL, TEGO WAM ZYCZE.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie Falubazy wstawac , zaczyna sie piekny nowy dzien a wraz z nim dzisejasza prezentacja. Wstawajcie i wybiegajcie na ulice krzyczac: NA URZAD MARSZALKOWSKI.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    O Boze....

    to juz ta godzina polozylam sie spac o 6 wstalam o 9,zeby zdarzyc na prezentacje!Od razu zaznaczam,ze ja dzis nie wygladam(zreszta jak zawsze:P)Na miejscu bede juz od godziny 11 chyba jak sie wyrobie. Nara

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transmisja?

    Hej ludziska!

    Czy Radio Zachod lub Index (bo chyba tylko te dwie
    rozglosnie lokalne mozna sluchac w necie) zapowiadaly
    transmisje z prezentacji druzyny?

    Andrzej

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co jak tam prezentacja kogo macie ???

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, prosimy o szczególy:) Jakim skłądem dysponujecie na "next" sezon?

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie wrocilem z prezentacji zespolu. Sklad mamy taki o:
    1. Huszcza
    2. Kurmanski
    3. Okoniewski
    4. Swist
    5. Hamill
    6. Svab
    7. Klopot
    8. Stojanowski
    9. reszta juniorow ktorzy byli w tamtym roku

    Trwaja zaawansowane rozmowy z zawodnkiem zagranicznym. Kto nim bedzie? Dowiemy sie nie bawem.

    Bylo fajnie !:)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znowu nic nie wiadomo SVab na EXTRALIGE? Pomyslmy 7 pkt na mecz przy dobrych wiatrach na stadionie ciekawe kogo poszukuja? Stonehewer ???????? Carla nie wiadomo

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wiec nowymi zawodnikami ZKZ zostali:

    Antonin Svab i Piotr Swist

    Nie jestem zbytnio przekonany do Svaba, watpie a zeby reprezentowal lepszy poziom niz w ubieglym sezonie. Juz w ubieglorocznych meczach slabo sie spisywal przeciwko Rybniczanom, Tarnowianom. Obym sie mylil.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CÓŻ

    było fajnie.Dobre prezentacje multimedialne poparte dobrą muzą,kibol przybył tak jak się spodziewałem (sala pękała w szwach),zawodnicy się elegancko zaprezentowali.Ale zabrakło najważniejszego,czyli obsady miejsca drugiego stranieri.Co prawda Svab podpisał,ale dalej pozostaje pytanie kto jeszcze ?

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje krótkie sprawodzanie:
    Wchodze do urzędy około godziny 11:20. Stoisko z szalikami czapkami i zdjeciami. Szalik 25 zł??!! czpaka tyle samo, komplet 45 zł. No nic ide dalej. W sali wszystkie krzesła zajęte, ale panuje ogólnie luz. Staje koło jednej z kolumn. Około godziny 12 w sali panuje taki ścisk, że niczym nie jestem wstanie ruszyć: ani ręką, ani nogą. Wchodzi prowadzący i wymienia gości. Oczywiście pani Ronowicz dostaje takie gwidzy, że szok (jej zastępca nie mniejsze). Wchodzi wkońcu Kawicki i zaczyna zapowiadać zawodników... a wcześniej był jeszcze Bartkowiak (ale zebrał oklasków WOW). Napoczątku chłopcy od multimedialnej prezentacji mająkłopoty z otworzeniem pliku;) i zamiast otworzyć plik próbują zmienić jego nazwe;). No nic "Tomek" zbiera *****iste oklaski. Mówi, że w andrzejki z wosku powstał złoty krążek;). Potem wchodzą młodziki ;P i siadają koło Ronowicz;). Potem jest Rafico Kurmański, no i wchodzi Okoń zbiera dość solidne oklaski, język mu się plontsze;P. No i ... Świst, zbiera olbrzymie brawa. Obiecuje dobrą jazde itp... Potem mowa o Svabie i Hamillu, z którym początkowo planowano zrobić multimedialne połączenie. Wkońcu mowa o 3 obcym. Że Jąder jest wybrendy ( a no właśnie Jąder był na samym początku prezentacji;P, też zebrał brawa) i wybiera najlepszych obcych. Podobno (wco wątpie) 3 obcokrajowiec ma być pokroju Hamilla. Kończy się prezentacja i wyszedłem, bo panowała tam atmosfera sauny;P. A napoczątku ludzie krzyczeli głośniej i wkońcu tak zrobili głośnko, że jak grała muza to wytrzymać nie szło (jeszcze mnie łeb boli).
    ps. Jeżeli mało zrozumiale napisałem to sorry, ale skoki lecą więc się śpieszyłem.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez wlasnie wrocilem z prezentacji bylo fajnie atmosfera tez zdziwilo mnie przybycie pani prezydent Ronowicz no i jak bylo mozna przwidziec co sie stalo :) Brawa dla Pana Bartkowiaka na stojaco bylo bardzo dobrym podziekowaniem za te 8 lat mam teraz nadzieje ze klub zakontraktuje jakiegos porzednego obcokrajowca co do Svaba hm to jest wilka niewiadoma tak jak Louis mam nadzieje ze sie spisze a tak ogolnie nasz sklad wyglada niezle
    -Swist
    -Okoniewski
    -Kurmanski
    -Huszcza
    -Stojanwoski
    -Klopot
    -Svab
    -Hamill
    -Kasprowiak
    -Marcinkowski
    -??(3 obcokrajowiec)
    No wiec mysle ze mamy szanse na wysokie miejsce Bardzo dobry pomysl z ta prezentacja oby bylo takiech wiecej !!

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszczie wrocilem!!!:)Ciezko bylo mi o kulach doskikac az do Urzedu ale dla Falubazu wszystko:):):), nawet mialem miejsce siedzace (w ostatnim rzedzie).Najpiekniejsze przywitanie miala pani Ronowicz i jej zastepca:D:D:D.Ogolnie jestem zadowolony z calej imprezy i oby to nie bylo ostatnie takie spotkanie.papa

  23. Powrót do góry    #68
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Radio Zachó podało

    do ZG oficjalnie przybył Piotr świst,drugim obcokrajowcem ma być Swab a pani prezydent Ronowicz obiecala zwiekszenie finansow na remont stadionu.........i tyle, brak Lorama czy bardziej wartościowego zawodnika

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, ze nie bylo super niespodzianki. Impreze byla zorganizowana naprawde dobrze. Jak podaje przegladzuzlowy sianko za Kuciape zostalo przelane na konto Falubazu. I co teraz? Zarzad obiecal, ze w miejsce Macka zakontrakyuje solidnego, krajowego zawodnika. Czekamy. Obawiam sie, ze obecny sklad nie gwarantuje nam miejsca w pierwszej 4.
    [b]Jatka dzis o 19 w Zatemie????

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocilem z prezentacji jakies 30 minut temu zdąrzylem sie najesc itp. :P Troche zamarzlem ale trudno :P
    Co do samej prezentacji było .... SUPER !!! Zabrakło tylko obcokrajowca ;) Ogolnie filmiki było spoko (najlepszy to chyba jak Rafał brał Łukaszewskiego i Jabłonskiego przy bandzie ;)) Ogolna euforia jakby to był mecz na żywo :P
    Jak zwykle Andrzej to jest Andrzej ;) Wprowadził jeszcze lepszą atmosfere z woskiem :P Czyli z krązkami z Wosku :D o kolorze złotego medalu ;) Świst bedzie jeździl tak jak brzmi jego nazwisko :P
    Ogolnie było SPOKO :) Można było zobaczyc ludzi z forum osobiscie tylko jednego widzialem :P
    Pozdrawiam :)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze wam jaknajlepiej ale niczym ten sklad nie swieci!!!
    Spodziewalem sie niespodzianki, i nie oszukujmy sie moze prezentacja byla super ale to co zaprezentowali wasi dzialacze to nic specjalnego. Oby jeszcze udalo sie zakontraktowac dobrego stranieri bo beda klopoty!!!
    Na tle Apatora czy WTS-u zielonka slabo blyszczy!!!!!


    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotkanie było w sumie fajne, ale

    Gwizdy w stosunku do Ronowicz i zastępcy
    były niepotrzebne. Jeśli chodzi o Svaba, to chyba
    pochopnie go zakontraktowano, mało, że słabo
    jeździ to jeszcze ciągle ma kontuzje. Nie lepszy
    byłby np. Lyons? Osobiście uważam, że z takim składem
    nie mamy szans na pierwszą 4. Chyba, że zakontraktują
    jeszcze kogoś (Loram?).

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    JA TEŻ TAM BYŁEM I ... BYŁO NAPRAWDĘ O.K.
    W SUMIE OPINIE ZAWODNIKÓW BAAARDZO OPTYMISTYCZNE:)
    OBY PRZEŁOŻYŁY SIĘ NA WYNIKI W NADCHODZĄCYM SEZONIE.

    DODATKOWE ZAWODY NA WROCŁAWSKIEJ:
    -CZTERY TURNIEJE O PUCHAR ZKŻ
    -PUCHAR WINOBRANIA

    TROSZECZKĘ JESTEM ZAWIEDZIONY TYM ,ŻE NIE PRZEDSTAWIONO NAM ZAWODNIKA-NIESPODZIANKI...

    POCZEKAMY-ZOBACZYMY...
    SŁYSZAŁEM,ŻE DO PIĄTKU TO MA SIĘ WYJAŚNIĆ JUZ W 100%

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyglada to naprawde solidnie, ale chyba jeszcze nie na pierwsza czworke. jeszcze ten drugi obcokrajowiec, bo svab to raczej oslabienie...

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    No i po prezentacji !!

    Przed chwila wróciłem z Urzedu Marszałkowskiego , i mimo ze nibyło zadnych niespodzianek w składzie to i tak jestem zadowolony. Naprawde cała prezentacje wypadła wyśmienicie , prezentacje bomba , muza to samo , szzkoda ze zabrakło co niektórych zawodników , no ale ci najwazniejsi byli . Najlepszym momentem był ten jak na sceme wpadł Piotr Swist izałozył plastron ZKZ z ogromnym usmiechem , jakby dostał to oczym mazył od dziecka (kto wie). Co do przywitania pani prezyndentowej i pana vice-prezydenta , to moze fatycznie było niepotrzebne ale moze dzieki temu pani Ronowicz zrozumie oco w tym sporcie chodzi ;). Popstrykalismy sobie mase zdjec , i postaram sie jak najszybciej wrzucic je na forum .


    P.S
    Wreszcie poznałem słynnego Balu , z kórym czesto gadałem na GG , naprawde spoko z niego koles.


    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabiutki skład.Zapomnijcie o play off.Szkoda,miałem nadzieje,że będziecie liczyć się w walce o medale.Loram?To chyba żart.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym nie narzekał gdyby w Gdańsku ktoś zaproponował mi taki skład;) Uważam że Falubaz ma dobrą pakę i przy dobrym układzie zmieści się w pierwszej czwórce. Życzę wszystkim kibicon z Zielonej tego serdecznie:)

    Teraz trzymajcie kciuki za Gdańsk:)

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ****A BYŁO *****IŚCIE

    A tam gadacie, nie słuchaliście uwaznie, prezentacja pierwsza klasa, serio, muza, 1200 kibola, dziennikarze, zarząd, poza tym prezes zapewnił ze zakupia jeszxcze jednego obcokrajowca także bez nerwów, bedzie git, jest kasa, godne pożegnaie byłego prezesa, poprostu super, fajne filmiki z zawodnikami :) za

    PS. Stojan ma minusa za to że nie przybył, nam taki ktos niepotrzebny, olewa na maxa, mowimy DZIĘKUJEMY idź do WKM-u, kurka nawet rym wyszedł :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje kibicom Zkż takiego składu! Mysle że na własnym torze ZKŻ jest w stanie wygrac z każdym, no i na wyjazdach tez może sporo namieszać! nie bedziecie może walczyć o najwyższe laury, ale na pewno sporo niespodzianek zrobicie! Trzeba zwrócić uwage na to że Zielona awansowała z 1 ligi, tym większe brawa należą się działaczom! zakontraktowano 2 objeżdzonych juz w ekstralidze zawodników, jedyny słabszy punkt to chyba Svab.. moim zdaniem nie poradzi sobie w ekstralidze, warto by bylo poszukać lepszego stranieri. No i jestem strasznie ciekawy postawy A.Huszczy...poziom w extra w tym roku będzie cholernie wysoki i jak "Tomek" da sobie rade w meczu np: we wrocławiu, bydgoszczy, czestochowie czy u "mnie" w Toruniu... Zobaczymy, życze powodzenia i gratulacje raz jeszcze!

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co mialo byc a nie jest....

    No juz po. Powiem krotko - IMPREZA FULL WYPAS!!!!!!
    Wszystko zrobione i dograne na cacus (w tym miejscu kieruje uklony w strone organizatorow - wiadomo o kogo chodzi :))
    Nie bede sie rozpisywal na temat tego jak to wszystko wygladalo bo to juz ktos zrobil wiec po co sie dublowac ;)
    Powiem tylko, ze najbardziej interesowala mnie reakcja Swistka. Mysle, ze te Peace'yfki wyrazili jego chec pojednania sie z kibicami z Zielonej Góry, smiac mi sie tylko chcialo, ze "kolega" Piotrek troche zaniepokojony chodzil pozniej pomiedzy kibicami i z wielkim okiem cykal sobie z nimi fotki :)
    Jeszcze jedno, jak powiedzial pewien kolega, ciekawe jaka bedzie reakcja w Gorzowie po tym jak na forum umieszczona zostanie mala niespodzianka hehehehhe Chyba rusza po karabiny jak podczas okupacji heheheh.
    Mam qrde troche problemy ze soba dzisiaj i jakos haotycznie to wszystko wyglada:) Chcialbym jednak odniesc sie troche do skladu. Jak sie prezentuje wiadomo. Jednak cos mi sie wydaje, ze bez jeszcze jednego solidnego jezdzca z polskim paszportem sie nie obejdzie. Ktos wkoncu musi zapelnic luke po Kuciapie. Swoja droga wielka szkoda, ze Macka nie zobaczymy juz w plastronie z myszka miki.
    Nie inaczej jest tez z obcokrajowcem. Wiadomo na rynku nie zostalo juz wiele "wielkich" nazwisk. Z tej polki co Nicki jest tylko Loram i Witschire (nie wiem czy dobrze napisalem to nazwisko ale wiadomo o kogo chodzi)
    Reasumujac ten balagan powiem tak. Mialo byc wszystko jasne a w zasadzie nie jest nic. Sklad taki jaki byl przewidywany juz 3 tygodnie temu. Drugi obcokrajowiec co prawda jest ale nie tego samego pokroju co Pedersen. Mam nadzieje, ze do konca tego tygodnia srawa sie wkoncu wyjasni i bedziemy mogli wpelni zajac sie dyskusja na temat "na co nas stac w sezonie 2003"
    To tyle koncze bo musze narysowac Wciagnik Linowy Podwieszony Z Samoczynnym Hamulcem Tarczowym hehehehe dla mniej wtajemniczonych wciagarke linowa znaczy :)

    O i tym milym akcentem zakoncze swoja wyczerpujaca wypowiedz :)

    Pozdro!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz, prezentacja wypadla bardzo dobrze co w glownej mierze jest zasluga licznie przybylych kibicow i oczywiscie organizatorow. Pozostal jedynie lekki niedosyt z powodu braku nazwiska drugiego (trzeciego) obcokrajowca. Rozumiem jakimi powodami kieruje sie zarzad klubu i mam nadzieje, ze juz niedlugo poznamy nazwisko nazwisko naszego nowego stranieri. Pani Ronowicz przekonala sie naocznie (nausznie :) ), ze ze speedwayem w Zielonce nie ma zartow ;P . Przez wieksza czesc prezentacji ogladalem kolumny w sali kolumnowej ale i tak jestem zadowolony bo udalo mi sie tam wcisnac :P . Pozdro

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie niezly sklad i uwazam,ze realnie bardzo wielke szanse na walke o pierwsza czworke.Zycze wam tego i mam nadzieje ze w przyszlym roku spotkamy sie w extra.Pozdrwaiam wszystkich kibicow z Zielonej.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie , ludzie co sie dzialo. Niech zaluje kazdy , kto nie byl. Tak wspanialego widowsika dwano w ZG nie bylo. Powiem szczerze ze nie spodziewalem sie tyly az kibicow. Wykrzykiwanie slow: Hej Falubaz , czy sakandowanie imion zawdonikow w polaczeniu z lecacymi filmami powodowaly wrecz atmosfere meczu. Co prawda Falubazziniemu troche sie zatrzesly rece :) w pewnym momencie ale musze powiedziec ze chyle czolo przed nimi za wspaniala organiazcje tego widowiska. Kurcze powiem szczerze ze nawet przez chwile podjaralem ze zobaczymy dzisaj Hamila i drugiego obckorajowca. Kurcze Ci ludzie potrafia budowac atmosfere.
    Ogolnie bylo bombowo. Jezeli tak jak wygladala i byla przygotowana prezentacja bedzie wygladal i dzialal nasz klub to wtedy nie mamy sie o co martwic.

    Pozdrawiam.

    P.s. Nie wie ktos gdzie byl Zelo i Payne????

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze chcialem sie zapytac ....
    Czy te filmiki z zawodnikami bedą gdzies dostpępne ??? :P:P:P:P:P:P:P
    Mnie jeszcze troche smieszylo jak wracalismy z Kulą kolo nas szedł Świst i Okoń z paroma kolegami :P, a za nimi ``grupa`` Falubazowców :D Spoglądałem na Śwista jakos tak dziwnie sie rozglądał ... i szybko szedł przed siebie a Okonia jeszcze oblężyli :P i strzelano Fotki.

    Przy okazji ...
    Podsłuchalem rozmowe Zbigniewa Jadera (zaraz po tym jak mi dał autograf ;)) z redaktorem jakies gazety ... zapytany trener na to czy były rozmowy z Markiem Loramem, trener odpowiedział że z tego co on wie nie było rozmow z tym zawodnikiem I trener ogolnie jest bardzo zadowolony z nowcyh nabytków. :)
    Co prawda dzisiaj były bardzo miłe stosunki poza ,,władcami`` Zielonej Góry,(wiadomo o co chodzi):P ale zobaczymy jak to bedzie na meczach z Piotrkiem Świstem ...
    Wiem co papi powie ze ja sam nie wiem czego chce :P

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestem w ciężkim szoku , nie mogę się pozbierać!!!!

    1200 ludzkich oczu wpatrzonych w moje plecy i kark...Mieliście to kiedyś?



    Nie będę tu się rozwodził.Myślę,że to co zobaczyliśmy , było godne najlepszego show , rodem z NBA.Naprawdę...Przede wszystkim liczba ludzi i możliwość komunikacji z nimi , było wręcz przewspaniałe.
    Już godzinę przed nie było miejsc siedzących , a to co działo się na 15 min przed to był poprostu jeden wielki tłum , nawet stający na stołach i wszystkim na co można wleżć.Wiem ,że prawie tyle samo ludzi stało w korytarzach i holu sali.NIEPRAWDOPODOBNE!!!(szkoda ,że nie ma już kroniki filmowej)
    Sama prezentacja wypadła superowo, głośna muza (haha przede wszysktim jaka muza!!!)dały piorunujący efekt , w postacie wielkiego show.Przy mijankach na ekranie podczas projekcji, ludzie wstawali i klaskali i darli się jak na stadionie!!!To było niesamowite, wszystko to za moimi plecami , czułem się jakbym siedział sam na motorze.Ale faza...Brak mi słów.
    Jestem pewien ,że jesteśmy najlepszymi kibicami w Polsce.Bez gadania .Za naszą Zieloną Górę i Falubaz dalibyśmy sie poćwiartować żywcem , ja takie odnoszę wrażenie po prezentacji.
    Bałem sie ,oj bałem, jak przywitamy Śwista , ale to co zobaczyłem i usłyszałem , przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Tylu braw i okrzyków , chyba sam Pan Piotr sie nie spodziewał.Po za tym jego reakcja!!!Cieszył się jak dziecko.Rafał O. również stanął na wysokości zadania.Andrzej H.powinien mieć swój program w telewizji.Kurmann to showmen, a nasi adepci w tle z muzą Pana Kleksa wypadli jak wszysycy z jednego domowego przedszkola.

    W tym miejscu dziękuję Wam wszystkim Net Fansom.Bez Was ta impreza nie byłaby tak piorunująca .Obiecuje niespodziankę od prezesa, w nagrodę za tak ciężką i oddaną pracę.PODZIĘKUJMY NASZEJ TELEWIZJI KABLOWEJ , że zmontowała tak podniecające filmy.Wielkie dzięki dla Jarka Wawryka(nagłośnieniowiec ze stadionu).Dziękuję wszystkim tym, których nie wymieniłem .

    Po samej prezenatcji osobiście pofatygowali sie do mnie trener, prezes,prezes QM i osobiście poprosili o egzemplarz tego filmu przedstawiającego wszystkich zawodników .Mam chyba 50 zamówień na płyty!!!

    Kończąc dzięki Bogu ,że wpadłem na pomysł z wymienieniem z imienia i nazwiska Z.Marcinkowskiego, Pana Sochackiego, L.Jaskulskiego , Mendyki .Prawda ,że przez chwile czuliśmy się najdumniejszymi kibicami na świecie mając takich byłych żużlowców?Wypadło super.Należało im sie to!!!

    To tyle , mam tyle uwag i dygresji ale nie będę teraz wszystkiego wylewał w kompa.Nie odmówię sobie jednak porównania z demonstracją pod UMiejskim w Gorzowie , gdzie przyszło 50 osób i kamerzysta z gorzowskiego oddziału TV ,bronić Staleczki...To co pokazaliśmy Polsce dzisiaj , świadczy o tym ,że my naprawdę nie mamy sobie równych...
    Hej Falubaz Hej Falubaz!!!!!!


    Za rok , żebyśmy się zmieścili ,wynajmujemy Hale Uniwesytetu przy ul.Szafrana...

    Jeżeli mógłbym pokazać komus środkowy palec , to pokazuję go naszym mediom(szczególnie gazetom).Cichutko było , oj cichutko o prezentacji...

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dniu dzisiejszym tj. 11.01.2003 r. o godz. 12:00 w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyła się oficjalna prezentacja beniaminka ekstraligi - ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra.
    Ilość kibiców, która zagościła na prezentacji przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W sali zgromadziło się ok. 1000 sympatyków ZKŻ rządnych zobaczenia swoich idoli, miejsc zabrakło już około godz. 11:00. Obecna również była Pani prezydent miasta Zielonej Góry Bożena Ronowicz wraz z vice-prezydentem Maciejem Kozłowskim.
    Jako pierwszy głos zabrał nowy prezes klubu poseł RP Robert Smoleń, który przywitał kibiców oraz przedstawił plany ZKŻ Quick-Mix na najbliższy sezon. Złożył również serdeczne podziękowania Zbigniewowi Bartkowiakowi za 8 sezonów spędzonych za sterami klubu przy oklaskach publiczności.
    Po wystąpieniach działaczy przyszedł czas aby zaprezentować głównych bohaterów dzisiejszego dnia. Każde wyjście osoby zza kotary poprzedzone było prezentacją multimedialną danej persony wyświetlaną na telebimie. Jako pierwszy w takt „We are the champions” zespołu Queen i wrzawy wśród publiczności pokazał się trener Zbigniew Jąder. Chwilę później wcielił się w role eksperta i przedstawił zawodników ze szkółki, którzy przystąpią w marcu do egzaminu licencyjnego – Alana Marcinkowskiego oraz
    Następnie przedstawiono skład klubu na rok 2003 w kolejności alfabetycznej. Pierwszym był „niezniszczalny i niezatapialny” Andrzej Huszcza, wychodzący zza kotary w rytm piosenki Tiny Turner „The Best” oraz przy ogłuszających okrzykach fanów z Zielonej Góry. Pytany czy wróżył sobie podczas Andrzejek, odpowiedział twierdząco, stwierdzając przy tym, że z wosku zrobiło się kółko w kolorze złotym, co spowodowało kolejna fale braw.
    Następnym w kolejności był Rafał Kurmański, któremu towarzyszył utwór Boomfunk Mc's "Freestyler",lecz największe owacje wzbudził pokazywana na telebimie jego atak z 14 biegu z meczu w Gnieźnie, który zapewnił drużynie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
    Dalej pokazał się nowy nabytek ZKŻ Rafał Okoniewski, przywitany brawami w sali kolumnowej oraz utworem „Firestarter" The Prodigy, wyświetlono na telebimie Rafała w plastronie, który podczas zawodów indywidualnych kiedyś założył.
    Kolejnym nowym zawodnikiem został Piotr Świst, który zebrał chyba najdłuższe brawa od zielonogórskiej publiczności. Obiecywał, że będzie jeździł tak jak brzmi jego nazwisko czyli ze świstem.
    Wyświetlono również materiał o nieobecnym w dniu dzisiejszym Billy’m Hamill’u, który przebywa aktualnie w USA, czym potwierdzono jego obecność w składzie drużyny w obecnym już 3 dla niego sezonie.
    Na koniec oficjalnej części prezentacji prezes klubu Robert Smoleń zapewnił, że czynione są dalsze starania aby wzmocnić skład beniaminka, lecz na razie żadnych nazwisk nie podał. Najprawdopodobniej stanie się to w najbliższym czasie. Potwierdzono również, że w ZKŻ Quick-Mix będzie nadal startował Antonin Svab, który jest na razie 2 zakontraktowanym obcokrajowcem w ZKŻ-ecie.
    Po oficjalnej części można było zrobić sobie zdjęcie z żużlowcami, zdobyć na pamiątkę autograf i co warto zauważyć żużlowcy, trener i działacze bardzo chetnie się z tego obowiązku wywiązywali.
    Podsumowując dzień dzisiejszy dostarczył kibicom drużyny spod znaku myszki Miki jedynie przedsmak wrażeń jakie czekają Ich w najbliższym sezonie oraz niewątpliwie rozbudził apetyty kibiców. Warto wspomnieć, że istniała możliwość nabycia pamiątek związanych z klubem tzn. szalików oraz czapeczek.


    P.S. Ktoś mi może powiedzieć, kto jako drugi zdaje licencje i jaka muzyka leciala jak kurman wychodzil? pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    jazdaaaaaaa na całego

    Było super i tylko funek wywinął niezły numer ale to co wiem to nie mogę napisać bo to tajemnica :P:P:P
    W rozmowie krótkiej z nowym prezesem Panem Robertem Smoleńem wiem że zielogórski klub będzie w roku 2004 mistrzem polski i będzie rządził i dzielił ligą prze wiele lat ten sezon ma być spokojny sezon 4-5 nam wystarczy porostu rządzący klubem nie chcieli bez fudndametów finansowych zrobić drużynę marzeń która w połowie sezonu się wycofała z rozgrywek bo zabraknie siana w tym roku będzie wiele imprez na stadionie nie tylko żużlowych ale i koncerty bardzo znanych zespołów muzycznych to wszystko na ulicy Wrocławskiej oczywiście Odbędzie się cykl turniejów w
    których uczestnikami będą przyjaciela klubu tzn. że będzie w nim uczestniczyć zawodnicy którzy jerzdzil lub jerzdzą albo być morze będą jerzdzić w zkż-cie.Niezły numer i troch głupio to wyszło jak spiker przestawił panią prezydent Ronowicz to cała sala zaczęła gwizdać ale ja uważam że dobrze się stało było o koło 2000 ludzi na pewno nie ma tyle na wszystkich sportach razem wziętych w Zielonej Górze i jak sondzie te gwizdy podziałały na prezydentową bo jak nasz kolega napisał chce zmienić budżet miasta i dać więcej kasy na żużel i jak wiem to będzie remontowany stadion. jeszcze mogę dodać że będzie turniej winobraniowy z tuzami z GP No teraz zawodnicy jadą do Czech na obóz koedycyjno siłowy będą miel niezły wycisk

    P.S[b]MAM DLA KIBICÓW Z GORZOWA MAŁĄ NIESPODZIANKE ALE TO PÓŻNIEJ:p:p:p:p:p:p:p

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie no jednak musze...

    Co prawda nie jest to watek o skladzie naszego Teamu, ale w pewnym sensie odnosi sie do takowego. Dlatego postanowilem wypowiedziec sie rozniez w innym kontekscie:P Mam nadzieje ze post ten dotrze do adresata i wywola jakas reakcje!!!

    Za PZ (wycinki z artykulu o Macku Kuciapie):
    Jak już informowaliśmy, Maciej Kuciapa, po dwóch latach spędzonych w Zielonej Górze, będzie w sezonie 2003 reprezentował barwy Jasolu Rzeszów. – „Stało się to faktem w piątkowe popołudnie, gdy wysłaliśmy na konto zielonogórskiego klubu pieniądze za transfer Maćka” – mówi prezes ZKS Stal Rzeszów, Władysław Prygoń.

    - „Propozycja z Zielonej Góry była niezadowalająca. Z zaoferowanych mi środków nie byłbym w stanie dobrze przygotować się do sezonu. Działacze z Rzeszowa zaproponowali mi podobne warunki, a - powiedzmy sobie szczerze – starty w pierwszej lidze są o wiele tańsze niż w Ekstralidze” – tłumaczy powody swojej decyzji sympatyczny rzeszowianin – „Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Faraon, która umożliwiła mi starty w Rzeszowie” – dodaje zawodnik.
    Chcialbym jednym zdaniem (moze dwoma) skomentowac wypowiedz zawodnika:)
    Dziekujemy Ci Maciek My kibice, Twoi rowniez, zuzla z Zielonej Góry, za te dwa sezony, ktore spedziles w Zielonce, i przez ktore zdobywales punkty dla zespolu z Grodu Bahusa. Szkoda tylko, ze Ty, tak tak wlasnie Ty!!!!, nie podziekowales (gdziekolwiek) Nam za to, ze tak wspaniale Ciebie (i nietylko) dopingowalismy!!!!!
    Dziekujemy Panie Macieju!!!


    Pozdro!!!


  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Po prezentacji...

    Nie napisze jak bylo bo juz jest kilka postow tego pokroju..:) Kto byl ten widzial a kto nie byl niech zaluje:)
    Jedno dodam... Czy nie wydawalo wam sie ze Swist bal sie wyjsc na scene :P heheh...??
    Moze tylko ja to tak widzialem:)
    Szkoda tylko ze "wiemy ze nic nie wiemy" :( (mam na mysli drugiego obcokrajowca)
    Cala prezentacja wypadla Bombowo:)!!!
    Pozdrawiem wszystkich fanow czarnego sportu...

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bylo spoko

    Najbardziej podobaly mi sie dwie rzeczy z prezenatacji :D byly to filmiki oraz gwizdy na jedna osobe(wiecie o kim mowie;)) Spoko atmosferka te okrzyki i brawa jak na stadionie po wygranym meczu :P Troche slabo zawodnicy sie wypowiadali tylko okon mowil swobodnie ;) Tylko braklo Hamilla tam lub jakiegos obcokrajowca :D Juz sie nie moge doczekac Pucharu Winobrania oraz Mistrzostw Zielonki :)No i oczywiscie wygranego pierwszego meczu w I kolejce ;)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •