na poczatku goraco dziekuje wszystkim tym, ktorzy przy prezentacji pomogli. cala mlodziez, cala grupasrednia, az po waldziora. tak, tak, panowie. waldzior po spotkaniu z nami nosil stoły!!! to jest falubazer!!!!

co do prezentacji, to dlugo z falubazzinim zastanawialismy sie jak to wypali, bo nie wiedzielismy ile bedzie ludzi. jak zobaczylem co sie dzieje w sali, pol godziny przed rozpoczeciem - zwariowałem!!! ponad tysiac kibola ipelno ludzi pod sala, bo do niej nie dalo sie juz wejsc (w tej grupie, ktorym nie bylo dane zobaczyc prezentacji ze wzgledu na przepelniona sale byl moj brat).

co do oprawy to mysle ze udalo sie wysmienicie. no fakt, siedzac 20 centymetrow od falubazziniego widzialem jak nie dawal rady wlaczyc pierwszego filmiku, ale panowie to sa nerwy. za soba mielismy ponad tysiac kibola czekajacych na show!!! ale wypadlo jak dla mnie super. zreszta jak mowil juz jabol, prezes, zarzad i zawodnicy byli mega zadowoleni. okon i swist juz zamowili sobie filmiki dla siebie!!!


co do filmikow wlasnie. ćma nagral swoja kamera cala prezentacje i zrzuci ja na plytke. do tego dogramy filmiki ktore byly prezentowane razem z muzyka.
TAKIE PLYTKI, Z PR4EZENTACJA I FILMAMI BEDZIEMY ROZPROWADZAC PO 6 ZŁOTYCH. 5 ZŁOTYCH KTORE ZAROBIMY NA KAZDEJ PLYCIE ZOSTANIE PRZEKAZANE TONEMU NA OPRAWE MECZOW LIGOWYCH. CO WY NA TO? NAMAWIAC KOLESI ZNAJOMYCH I ZBIERAC ZAMOWIENIA!!!

a teraz do abdulka. no nie napisze ci wojtek zebys mnie pocalowal w d..., ale troszke wyhamuj. naprawde. nie wolno krytykowac tego czego sie nie widzialo. wiedz, ze zrobilismy rzecz epokowa dla speedwaya w polsce. takiej prezentacji jeszcze nigdy i nigdzie nie bylo.

teraz przed nami organizacja festynu zuzlowego na stadionie, prawdopodobnie 15 marca. bedzie sie dzialo...