Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 173 z 173

Wątek: 11 styczeń - godz. 12. Oficjalna prezentacja drużyny Falubazu !!!!!!!

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no i sie udało

    na poczatku goraco dziekuje wszystkim tym, ktorzy przy prezentacji pomogli. cala mlodziez, cala grupasrednia, az po waldziora. tak, tak, panowie. waldzior po spotkaniu z nami nosil stoły!!! to jest falubazer!!!!

    co do prezentacji, to dlugo z falubazzinim zastanawialismy sie jak to wypali, bo nie wiedzielismy ile bedzie ludzi. jak zobaczylem co sie dzieje w sali, pol godziny przed rozpoczeciem - zwariowałem!!! ponad tysiac kibola ipelno ludzi pod sala, bo do niej nie dalo sie juz wejsc (w tej grupie, ktorym nie bylo dane zobaczyc prezentacji ze wzgledu na przepelniona sale byl moj brat).

    co do oprawy to mysle ze udalo sie wysmienicie. no fakt, siedzac 20 centymetrow od falubazziniego widzialem jak nie dawal rady wlaczyc pierwszego filmiku, ale panowie to sa nerwy. za soba mielismy ponad tysiac kibola czekajacych na show!!! ale wypadlo jak dla mnie super. zreszta jak mowil juz jabol, prezes, zarzad i zawodnicy byli mega zadowoleni. okon i swist juz zamowili sobie filmiki dla siebie!!!


    co do filmikow wlasnie. ćma nagral swoja kamera cala prezentacje i zrzuci ja na plytke. do tego dogramy filmiki ktore byly prezentowane razem z muzyka.
    TAKIE PLYTKI, Z PR4EZENTACJA I FILMAMI BEDZIEMY ROZPROWADZAC PO 6 ZŁOTYCH. 5 ZŁOTYCH KTORE ZAROBIMY NA KAZDEJ PLYCIE ZOSTANIE PRZEKAZANE TONEMU NA OPRAWE MECZOW LIGOWYCH. CO WY NA TO? NAMAWIAC KOLESI ZNAJOMYCH I ZBIERAC ZAMOWIENIA!!!

    a teraz do abdulka. no nie napisze ci wojtek zebys mnie pocalowal w d..., ale troszke wyhamuj. naprawde. nie wolno krytykowac tego czego sie nie widzialo. wiedz, ze zrobilismy rzecz epokowa dla speedwaya w polsce. takiej prezentacji jeszcze nigdy i nigdzie nie bylo.

    teraz przed nami organizacja festynu zuzlowego na stadionie, prawdopodobnie 15 marca. bedzie sie dzialo...

  2. Powrót do góry    #137
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, Falubazzini i spolka, gratulacje za tak udana impreze. Nie bylo mnie w kraju, ale widze, ze wszyscy obecni na prezentacji kibice sikali z wrazenia. Ciagle czekam na jakies zdjecia z imprezy.

    Co do skladu, to jest git. Gwarantuje wrazenia w kazdym meczu w ZG i mozliwe mile niespodzianki w Toruniu czy Wroclawiu. Bukmacherzy stawiaja na tych ostatnich, ale to jest sport i niczego nie mozna byc pewnym. Mysle, ze mecze w ZG to beda prawdziwe hity. Mamy zespol srodka i z kazdym mozemy rownie dobrze wygrac jak i przegrac. To znaczy, ze zadni emocji kibice beda walic drzwiami i oknami na mecze. A o to przeciez chodzi. Postawmy sie w sytuacji kibicow torunskich. Przeciez to zwykla nedza, gdy przyjezdza Pila i kazdy mysli tylko o tym czy Polonia wyjdzie z 30. Zloty krazek DMP jest fajny, ale to jest tylko gadzet. Na zuzel chodzi sie po emocje, a nie nudne odchaczanie 5:1 w programach. Jak dla mnie to ten sklad jest bomba!

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAKIE PLYTKI, Z PR4EZENTACJA I FILMAMI BEDZIEMY ROZPROWADZAC PO 6 ZŁOTYCH. 5 ZŁOTYCH KTORE ZAROBIMY NA KAZDEJ PLYCIE ZOSTANIE PRZEKAZANE TONEMU NA OPRAWE MECZOW LIGOWYCH. CO WY NA TO? NAMAWIAC KOLESI ZNAJOMYCH I ZBIERAC ZAMOWIENIA!!!

    Payne zapisz mnie, biore jedna plytke nawet 10 zl za nia dam :)

    Pozdrowienia
    Adas
    :p

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "w wieziennej celi czas plytnie tak wolno ... "

    alez moj kochany kolego sul (zwanym od czasu do czasu dżodżem :P), Ty naprawde nie wiedziales ze swist to moj kuzyn ?? :P nie tak naprawde to chcialem leciec do niego i mu moj mesedż przeslac ze ... jak nie bedzie kompletow to ******** - i wiem gdzie ty mieszkasz !! :P

    marpol Ty lepiej do ksiazek usiadz, bo Cie bedzie armia scigac tak jak mnie ... na 14 zaproszenie mam :P a tak wogole ... to krecisz sie czasami po miescie ?? no to jest wlasnie pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - dziekuje bardzo :P

    Keyka moj Ty ptysiu z kremem, Ty moja cielecinko Ty jedna Ty ... no !! jeszcze sie napatrzysz i napoznajesz pitbull'a - a jak narazie to wiele nie stracilas :) a co do malosci i wstydliwosci ... to ja tez taki jestem, wiesz ... buhahahahaha

    no to ...

    PoZdRoWkI_Z_BeToNoWeJ_DżUnGlI

    a tak wogole to ja nie mam na imie pitbull ... ale od czasu do czasu mowia na mnie Lukasz :P[b]

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Musisz fazi przypominać wszystkim,że filmik poszedł 10sekund póżniej?

    dla mnie to był taki szczegół , ale za to jaki ekscytujący ,że hej!

    czas powoli myśleć o festyniku...jakie by tu atrakcje wymysleć
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chyba sie jabol nie obraziles? zartuje sobie po prostu ;)

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Jeszcze tego brakowało.Moim zdaniem , gdyby nie było takich jaj i wszystko by poszło bez żadnego potknięcia , nie byłoby to samo.A tak jeszcze do teraz czuje jak mi dwa palce i cała ręka zdrętwiały , czułem się jak jakis Bond , rozmonotowujący bombę, a cała sala patrzy.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini
    Nie ma sięco wstydzić, niewszysscy potrafią włączyć plik;)
    ps. Chyba już nidgy nie będziesz zmieniał nazwy pliku;) (bez urazy)

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jednego sie bałem...

    Jak uslyszalem gwizdy na pania Bozene (ktore sam szybko zacząłem uskuteczniac),potem na pana Kozlowskiego to sobie pomyslalem- o ja pierrrr... co to bedzie jak Swist wyjdzie???!
    Czekalem,czekalem i wreszcie wychodzi a tu brawa! uff ulzylo mi powiem szczerze,ulzylo. Balem sie tego,ze ludzie zaczna gwizdac i bedzie do dupy atmosfera.Piotrek zalapalby dola i byloby serowo. Tak bilem te brawa(prawie jak niezniszczalnemu) ,ze az mnie rece bolaly. No i ja klaszcze z calych sil,klaszcze i caaaly czas katem oka zerkam na Helmuta(stal obok mnie) a on ****a nic.No nic! Mysle sobie- moze jeszcze nie zalapal?(ciezką noc mial chlopak) no i ja dalej kłapie,kłapie a on jak posąg,rece załozyl i stoi. ANI RAZU NIE ZAKLASKAL. Skad ta niechec do Piotrka Rafał? Moze kamer sie bales?:) No obserwowalem cie caly czas i nawet ci powieka nie drgnela. Sam swist powiedzial,ze juz czas zakopac topor wojenny.Ja zakopalem,wiekszosc obecnych na prezentacji zakopala, kiedy ty zakopiesz?.
    Reasumujac bardzo sie ciesze ,ze Swist zostal tak cieplo przyjety co jest dowodem na to,ze My Falubazy inteligentni jestesmy i kazdemu gorzowiakowi powoli i ostroznie rękę podać możemy:)

    I jeszcz pytanie do Falubazki:
    Wiecie co mnie najbardziej na tym spotkaniu rozsmieszylo???Postawa Dawida Kujawy mial wyjsc na scene, ale biedny Pozioma przerazil sie gwizdow na pania Ronowicz i poszedl sobie do domq hihihi!
    to on tam był i nie wyszedl? nie wierze. no chyba,ze wszyscy oprocz mnie go widzieli a ja przysnąłem:)

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maydayy no co ty, powaznie????...

    Czekalem,czekalem i wreszcie wychodzi a tu brawa! uff ulzylo mi powiem szczerze,ulzylo. Balem sie tego,ze ludzie zaczna gwizdac i bedzie do dupy atmosfera.Piotrek zalapalby dola i byloby serowo. Tak bilem te brawa(prawie jak niezniszczalnemu) ,ze az mnie rece bolaly. No i ja klaszcze z calych sil,klaszcze i caaaly czas katem oka zerkam na Helmuta(stal obok mnie) a on ****a nic.No nic! Mysle sobie- moze jeszcze nie zalapal?(ciezką noc mial chlopak) no i ja dalej kłapie,kłapie a on jak posąg,rece załozyl i stoi. ANI RAZU NIE ZAKLASKAL. Skad ta niechec do Piotrka Rafał? Moze kamer sie bales?:) No obserwowalem cie caly czas i nawet ci powieka nie drgnela. Sam swist powiedzial,ze juz czas zakopac topor wojenny.Ja zakopalem,wiekszosc obecnych na prezentacji zakopala, kiedy ty zakopiesz?.
    Maydayy powaznie?? Bylo tak jak mowisz?? Nie no chyba tam cos zaklskalem. Faktem jest, ze mialem ciezki "trenning" piatkowej nocy i jakos teraz niecalkiem pamietam jak to wkoncu bylo!! Moze dlatego, ze skupiony bylem na tym czyms co mnie zaatakowalo heheheheeh ten zimny pot na czole mowi sam za siebie :P
    Odpierajac atak powiem tak:
    Moja niechec hmm no coments...
    Kamer sie nie boje sam wiesz, ze niejeden raz mialem z nimi doczynienia i nie robia one teraz na mnie zadnego wrazenia.
    Po trzecie, bo ja wiem czy wogole ten topur posiadam?? Maczete to co innego :P

    Reasumujac bardzo sie ciesze ,ze Swist zostal tak cieplo przyjety co jest dowodem na to,ze My Falubazy inteligentni jestesmy i kazdemu gorzowiakowi powoli i ostroznie rękę podać możemy:)
    No ja tez sie ciesze, ze stalo sie tak a nie inaczej:) Widac to zreszta na fotce jaka cyknol sobie z Nami Falubazersami Sam Zainteresowany, a to ze madre z Nas Falubazy to do tego nie mam watpliwosci:)

    Pozdro!!!

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pitbull

    Oczywiscie :P W razie czego pojde z sule'em do woja. Przynajnije pozadek zrobimy, a nie jeden wielki burdel tam jest ;). Krzysia znam,kto go nie zna ;) hehehe

    sul mam nadzieje, ze bedzie jeszcze jakas okazja i wtedy zapoznasz mnie z "ekipie":P


    Mozna skas sciagnac te fajowe filmiki??
    pozdro

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale mam ***** w glowie ... o jejku

    mayday ... tak bardzo sie podniecales klaskaniem dla swista ... to widze ze cienki kibic z ciebie, bo nie pamietasz co szanowny pan swist opowidal o klubie w ktorytm obecnie jezdzi czy o jego kibicach - dla ciebie to nic ?? ... a przepraszam wy idenytytfikujecie sie jedynie z grzecznymi kibicami ktorzy bali by sie jechac samemu lub w malej grupce na wyjazd - bo mogli byt w dziubek dostac; a to ze swist od idiotow smieci itd wyzywal kibicow z zielonej goryt to jedynie ci
    tyczy tzw "hool's" - myslenie debila

    poprostu ... nie przekonam sie dlugo do gorzowiaka i tytle, pamietajcie ze on pochodzi z miasta ytramwaji a tam ludzie rozdzac sie wyssali z mlekiem maytki glupote, chamstwo i prostactwo - popatrzcie co prezentuja marni gorzowiacyt - proste; jak swist bedzie po pierwszej rundzie mial srednia 10pkt na mecz to dostanie ode mnie delikatna oznake sympati - ale szubrawca musi zapracowac na szacunek 5x wiecej niz zwykly charaktyerny czlowiek !!

    zreszta to samo sie tyczy okonia - musza udowodnic ze sa warci pieniedzy danych za nich !! nie jestem osoba podniecajaca sie samymi nazwiskami - jak zasluza sobie yto dostane ode mnie dowod uznania a jak narazie ... to jestescie pod mym okiem hehehehehehe

    text pisany pod wplywam wlanego w siebie % ... musicie brak poprawczke smialo niggersy hehe

    [b]ByC_StRuZeM_PrAwA_To_JeSt_PoMySl_DuRnY_*********_W sZyScY_RaZeM_PoLiCyJnE_****Y

    ReMeBeR_ThEn_Myt_BroThEr_DiEd_U_SaD_ThAt_U_WiSh_Th aT_WaS_Me

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Payne - ja sie nie czepiam

    za wyborcza / dodatek zielona gora:

    Przyjazna atmosfera przerwana została tylko raz, kiedy Robert Smoleń witał prezydenta miasta Bożenę Ronowicz i jej zastępcę Macieja Kozłowskiego. Zielonogórscy kibice gwizdali i głośno wyli jakby zobaczyli znienawidzonych rywali z Unii Leszno.
    Czy ten dziennikarz (cezery konarski) ma dobrze z glowa ?

    ps.
    To co zrobiliscie czyli prezentacja jest ok i skladam wam gratulacje ! Na pewno jest to krok w odpowiednim kierunku! I ciesze sei ze bylo to przy Waszym wspoludziale.

    ps.2.
    nie wiem czy wiecie, ze w lesznie do kilku lat w lutym jest organizowany na hali sportowej "trapez" o pojemnosci ok 2 tys osob turniej sportowy z udzialem druzyn zuzlowych i na ktorym to jest tez prezentacja skladu unii leszno i nie tylko, wielokrotonie na tych turniejach startowali zawodnicy falubaza, tak wiec nie jestescie jedyni.

    ps.3.
    macie gdzies w necie do obejrzenia zdjecia z tej prezentacji ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poranny przegląd prasy.

    Chociaż raz , w relacji prasowej Falubaz został pokazany zgodnie z jego należnym miejscem w mediach, jako najważniejsza treść sportowa tego regionu.Czyli najważniejszego wydarzenia żużlowego tej zimy.
    Jak patrzę na te tłumy , to chce sie żyć i organizować takie impry wciąż.

    Otóż ja już pod kioskiem przeczytałem wszystko , po drodze do chaty przemyślałem i potem jeszcze raz przeczytałem i muszę wyrazić swoje pozytywne zaskocznie umiejętnością Czarka Konarskiego , który wspaniale buduje atmosferą na 13 kwietnia , czyli mecz z Lesznem.Reakcja na prezydentową i wice porównał do zobaczenia cytuję:
    "Przyjazna atmosfera przerwana została tylko raz, kiedy Robert Smoleń witał prezydenta miasta Bożenę Ronowicz i jej zastępcę Macieja Kozłowskiego. Zielonogórscy kibice gwizdali i głośno wyli jakby zobaczyli znienawidzonych rywali z Unii Leszno."


    mimo ,że fakt gwizdów , kwalifikuje się do jak najszybszego zapomnienia, to opisanie tego jest "zawodowe"

    To jednak socjotechnika z górnej półki.Tzw budowanie atmosfery.Skądinąd wiem ,jakie kłamliwe rzeczy piszę sie o nas w Lesznie.A tu nagle w zielonogórskim medium "Gazecie Wyborczej", takie wspaniałe porównanie.Niech to będzie sygnał ,że 13 kwietnia zbliża się milowymi krokami i ktoś za pisanie nieprawdy w tamtejszych rolniczych mediach zostanie skarcony.No ,wiadomo kto...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2001
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    [quote]za wyborcza / dodatek zielona gora:

    Przyjazna atmosfera przerwana została tylko raz, kiedy Robert Smoleń witał prezydenta miasta Bożenę Ronowicz i jej zastępcę Macieja Kozłowskiego. Zielonogórscy kibice gwizdali i głośno wyli jakby zobaczyli znienawidzonych rywali z Unii Leszno.
    Czy ten dziennikarz (cezery konarski) ma dobrze z glowa ?




    Tu masz rację ten Pan ma coś z głową. Właśnie przeczytałem ten artykuł. Pan zamiast uspokajać nastroje wokół żużla to je podgrzewa. Panie Konarski pisz z głową...

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prezentacja drużyny ZKŻ!!

    Bardzo udana impreza!!! Aby jednak nie było za słodko kilka krytycznych uwag:
    po pierwsze, nastepna taka impreza powinna odbyć sie w hali sportowej w Drzonkowie lub na Uniwersytecie Zielonogórskim;
    po drugie, nie podobały mi się gwizdy na Panią Prezydent.Tak naprawde nikt nie wie jakie plany wobec speedwaya mają nowe władze, a takie zachowanie sie kibiców może tylko zniechęcić do naszej ukochanej drużyny;
    po trzecie, absencja K. Stojanowskiego i G. Kłopota to przykra niespodzianka dla kibiców.Obaj wykazali się w moim odczuciu lekcewazeniem nas, a szczególnie Stojanowki, który zadziałał jak małe dziecko obrażając się na klub i na nas kibiców.Drogi Krzysztofie twoją najwiekszą zaleta było powazne podejście do zuzla, ale skoro lekceważysz nas to i my ciebie potraktujemy podobnie np w czasie prezentacji choc watpię abyś miał okazję wystapić w meczu ligowym.

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pitbull

    poprostu ... nie przekonam sie dlugo do gorzowiaka i tytle, pamietajcie ze on pochodzi z miasta ytramwaji a tam ludzie rozdzac sie wyssali z mlekiem maytki glupote, chamstwo i prostactwo - popatrzcie co prezentuja marni gorzowiacyt - proste;
    chocbys pisal to dziesieciokrotnie przekraczajac dawke smiertelna tych twoich procentow,

    chocbys chcial to nazwac zartem

    i nawet gdybys mial piec milionow innych dobrych wymowek na to, co powyzej

    zwaz, ze

    urodzilem sie w gorzowie i mieszkalem tam dobre 18 lat i bez wzgledu na to jak syfne mamy wladze, jak nieodpowiedzialnych jest wiele osob i pomimo wielu innych trudnosci

    JESTEM DUMNY Z TEGO, ZE MOGLEM TAM MIESZKAC

    ze od szczena chodzilem na stal i stilon

    ze poznalem tam cala rzesze naprawde wartosciowych osob

    ze zdobylem tam podstawy wyksztalcenia, ktore nie tylko uksztaltowalo moje wnetrze w jakis sposob, ale stanowilo dobra baze do wyruszenia w swiat bez najmniejszych kompleksow i wahan

    itd. itp.

    WSKAZ MI gdzie jestem prostakiem, chamem i glupkiem, i bez wahania zrob to, ale zrob to dobrze i logicznie. i nie pisz mi, ze nie bylo to adresowane do mnie, bo ja sie czuje gorzowiakiem, a w adresie nie bylo "niektorzy" itd., tylko sprawnie sobie uogolniles.

    moze chcesz byc, a moze jestes nietypowym facetem, ale naucz sie troche szacunku, szczegolnie do ludzi, ktorych jeszcze nie poznales i nie masz zielonego pojecia kim sa i jacy sa.

    nie oczekuje twoich przeprosin ani niczego podobnego, bo fajnie, ze piszesz, co myslisz. tylko czasem moze tez pomysl, co i do kogo piszesz.
    GG: 1562841

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZDJECIA Z PREZENTACJI ZESPOŁU

    Zdjecia z oficjalnej prezentacji zespolu ZKŻ quick-mix mozna obejzeć oraz pobrac z Zielonogórskiego Portalu Sportowego


    www.sport.zgora.pl


    Zapraszam serdecznie...

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Obejrzalem zdjecia !

    i jestem pod wrazeniem ilosci fanow! To zdejcie z fanami zrobilo na mnie najwieksze wrazenie!

    Takiego audytorium to smolen nie mial ani w sejmie:) ani na wiecach wyborczych:)!

    Chyba tego smolen pragnal!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Mam juz pierwsze zgłoszenia co do płytki z prezentacja , otóz na dzien dzisiejszy zamawiam 2 płytki , kilka kolesi jeszcze sie zastanawia , ale sa bardzo blisko potwoerdzenia zakupu. Chciałbym ie dowiedziec na kiedy te płytki beda gotowe.
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja juz zebrałem zamówienia na 4 płytki, w tym ja za swoją daję dyszke.
    Narka

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o jejku ... a mamusia mowila zeby sie nie nerwowal !!

    Dom moj ty "braciszku" z goszofa ... ja nie jestem gosc co szuka wymoweczek - tak robia dziewczynki w spodniach :) takze przepraszac cie nie mam zamiaru ... poniewaz nie popelnilem gafy w moim poscie - wyrazilem (moze za bardzo dosadnie - no alk zawsze mnie rozluznia) me zdanie - zreszta sam to zauwazyles;
    ... i bez wzgledu na to jak syfne mamy wladze, jak nieodpowiedzialnych jest wiele osob i pomimo wielu innych trudnosci - masz w 100% racje, macie syfna wladze, syfne uklady, nieodpowiedzialnych ludzi ... dalej nie chce mnie sie wymieniac
    pisales abym ci wskazal w czym jesttes sraki i owaki ... awiec "braciszku" odpowiem ci tak: ... zyje na tym swiecie dwadziescia pare wiosen i zdarzylem zauwazyc ze ogol mowi o poszczegolnych jednostkach, a takze poszczegolna jednostka tworzy ogol - nawet jednostkowe odejscia od steoretypu grupy ja potwierdza ... a jakowy ten steorotyp jest ... z racji tego iz od czasu do czasu bywal w gurzykofie w sprawach zawodowych, no i oczywiscie derby zdarzylem poznac typowy obraz tramwajarza - jestescie prostakami zwyklymi ... wiem wiem sa wyjatki, ale jak juz pisalem wyjatek ... bla bla bla

    ...:::PiJaKoW_NiE_LuBiE_AlKoChOleM_SiE_BrDzYdZe::: ...

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez z checia zamawia jedna taka plytke jak juz bedzie gotowa prosil bym zeby ktos zaklikal do mnie na GG dziekuje :)

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pytanko z innej paki , otóz , czy którys z was forumowiczów wie kiedy dokładnie na Kabłówce puszczon a zostanie powtórka transmisji z Wielkiej Gali Zuzlowej w Urzedzie Miejskim ?? Z gory dziekuje za odpowiedzi.
    Tylko Falubaz!

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lac gdzie popadnie :)

    pitbull gnojku ;)

    nie sprowokujesz mnie i Ci nie nawrzucam publicznie! :)

    a propos tej Twojej teorii ogolu i jednostki (wielce slusznej z innej strony), uogolnien na temat stad debili pomieszkujacych to tu to tam mozemy dokonywac na przykladzie KAZDEGO polskiego miasta. rzecz w tym, ze jak nie pokazujemy palcem to odbiorcow mniej to boli, a JEDNOSTKI, o ktorych rozmawiamy dobrze wiedza, w jakim bagnie przyszlo im zyc. ale i Ty mieszkasz w takim samym bagnie i wszyscy ludzie, ktorzy cechuja sie posiadaniem wynalazku pod tytulem "mozg".

    jak zobacze tu jeszcze jakis tekst, gdzie na celowniku bedzie GORZOW WIELKOPOLSKI (a nie jakies Twoje neologizmy) to: patrz tytul wypowiedzi ;)
    GG: 1562841

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prosba do adminow

    panowie, poprawcie wreszcie te urzadzenia od cenzury!

    o ile to, ze wyraz d_e_b_i_l zostal zagwiazdkowany, choc uzyty w nieobrazliwym zwrocie, przyjme z pokora, o tyle nadal masakrowany jest wyraz c_e_c_h_u_j_e, ktory nic a nic z wulgaryzmem nie ma wspolnego.

    dzieki
    GG: 1562841

  27. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do fan_falubaz

    Niestety relacja w kablówce z sobotniej prezentacji odbyła się już wczoraj w godzinach wieczornych. Ale nic straconego, juz niedługo będzie dostępny filmik, a jak znam naszą kablówkę, to jeszcze pewnie ze dwa razy puszczą tą relację.

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    relacja z prezentacji

    Czołem! Witam wszystkich forumowiczów. Zostałem wywołany do tablicy, więc jestem. Propozycja moja jest następująca.
    Jak pewnie zauważyliście, co piątek na naszej antenie, w paśmie Żużel na Bis prezentujemy archiwalne materiały z ubiegłego sezonu. Na najbliższy piątek zaplanowany był mecz: ZKŻ quick- mix- RKM Rybnik. Na specjalne życzenie forumowiczów za chwilę w szpiglu zapiszę relację z prezentacji drużyny w Urzędzie Marszałkowskim.
    Tak więc:
    piątek, godz. 22.10- prezentacja drużyny ZKŻ quick- mix w Urzędzie Marszałkowskim- TYLKO W KABLÓWCE. Będzie to ostatnia emisja tego materiału. Warto myślę przygotować magnetowid i 45 minut wolnego miejsca na kasecie VHS, choćby po to, żeby uwiecznić na nośniku filmiki naszego autorstwa.




    człowiek sportu
    Łukasz Kotalla








  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszcze raz dzięki

    Korzystając z okazji ,nie mogę nie podziękować chłopakom z kablówki za kawał dobrej, aż trzydniowej roboty.Podziękowania za przewspaniałe filmiki składamy osobiście Yukiemu i Kifowi.

    Wyobrażccie sobie ,że jeszcze nie widziałem relacji z prezentacji , ale na pwno ktoś mi nagra.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Yuki

    Łukasz bracie a można Tobie podrzucić kasetę żebyś nagrał tą prezentację?
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    normalnie szooooooook

    musze powiedziec ze cie zaczynam lubic Dom :) wkoncu ktos z miasta kwitnacych tramwaji goda od rzeczy :)
    moja teria na temat "ogolu i jednostki" sie sprawdza ... wiem, bo po kilku latach zycia do tego doszedlem - dziekufa ze przyunajesz mi racje
    a co do "lac gdzie popadnie" - to zalezy czy na haki czy na boksy ... ale czemu nie :)
    w mojej wypowiedzi pojechalem po tobie ... tak samo jak ty po mnie, i w pelni zdaje sobie sprawe z tego ze bylo to uzasadnione - tak mialo byc - proste :)


    [b]...:::HaJs_MnIe_NiE_ZdEgEnErOwAl:::...

  32. Powrót do góry    #167
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Prezentacja byla extra.Gratulacje dla organizatorow,
    choc przyznam,ze mam maly nie dosyt. Nie dowiedzialem sie nic wiecej procz tego co mozna bylo wyczytac z portali sportowych. Wiec po co ta cala tajemnica z ogloszeniem skladu?
    ps. Pozdrowienia dla wszystkich kibicow FALUBAZU
    Co do tej plytki to jestem zainteresowany zamowieniem 2 sztuk.

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Płytka z filmikami

    Do rzeczy, O.K.? W jaki sposób mogę zamówić tę płytkę?

    Przy braku pomysłów, proponuję następującą drogę, by nie zamknąć kręgu zainteresowanych wyłącznie do Zielonej góry i okolic:

    1. Podajecie numer konta.
    2. Ja wpłacam sos (6 zł + koszta wysyłki pocztą - ok. 1.50, najlepiej w kopercie z pęcherzykami powietrza - ok. 1.20, do nabycia na każdej poczcie i w każdym papierniczym) i wysyłam Wam maila z informacją o adresie, pod który należy ją wysłać.
    3. Dostajecie potwierdzenie wpłaty (na potrzeby tej akcji zakładacie konto w jakimś internetowym banku, by śledzić zmiany salda przez sieć - np. Multibank) i wysyłacie list.
    4. Odbieram przesyłkę i propaguję w Szczecinie ideę ogólnopolskiego kibicowania Falubazowi!!! ;-)

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    płyta z prezentacją i filmikami

    Cieszę się, że jest odzew w sprawie płytek. Zamówień z tego co kojarze jest już ponad dziesięć, a jak ruszy sprzedaż to myślę, że każdy z banditos tą płytkę zamówi. żaznaczam, że nie bedzie wyjątków. Zapłaci za nią również jabol i ja, mimo że filmiki mamy juz w domu. Po prostu jak wszyscy to wszyscy. Wyobraźcie sobie , że nawet prezes Smoleń nabędzie tą płytkę za opłatą. Obiecuję, że zawodnikom też nie popuscimy.

    Teraz kwestie techniczne. Ćma nagrywał prezentację swoją prywatną kamerą i ma problemy, aby zgrać ją na płytkę. Wiem, że ostro działają z Pitt bullem, aby się udało i by jak najszybciej multimedialna forma prezentacji trafiła do sprzedaży. Prognozy są takie, że jeśli uda się im zrobić to na weekend to juz w poniedziałek zaczniemy realizować zamówienia.

    Koszt płytki to 6 złotych. Pamiętajcie jednak, że jest to cena minimalna!!! Nikt z nas na tym nie zarabia, a pieniążki od razu są przekazywane tonemu. Na marginesie chyba cała Polska zazdrości nam tak zdyscyplinowanego skarbnika (tylko ta koszula tony ostatnio tak jakoś niesymetrycznie Ci wystawała;) ) Proponuje dawać 8, 10, 20, 50, a nawet 200 złotych na płytke. Tylko niech nie licytuje mi tu Matrix od WOŚP co by na płytki za 5 milionow nie wylicytował;)

    do miguelito: jakoś się dogadamy. Konta specjalnie nie będziemy zakładać. Najwyżej wyłożę za Ciebie siano i oddasz mi jak będziesz w Zielonej (nie wierze żeby jeden Falubazek chciał wykiwać drugiego), a może ktoś z net fansów ma konto to niech się odezwie. Wtedy tam sianko wpłacisz.

    PANOWIE ZALECAM WIĘC JESZCZ TROCHE SPOKOJU. JEŻELI TYLKO UDA SIĘ ZGRAĆ PREZENTACJĘ OD RAZU RUSZAMY Z PŁYTAMI. JEŚLI OKAŻE SIĘ TO NIEMOŻLIWE WTEDY BĘDZIEMY ROZPROWADZAĆ SAME FILMIKI. MOIM ZDANIEM WTEDY CENA NIE POWINNA SPAŚĆ. A WY JAK UWAŻACIE?
    csak eger miki. unio rongy.

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam propozycje!
    Ktory z Falubazersow nie nabedzie plytki nie ma wstepu na dwa pierwsze mecze w Zielonej:)I jeszcze jedno kazdy z nas powinien jedna plytke kupic dla siebie, a druga rozprowadzic dalej. Czyli kupujemy co najmniej po 2 plytki z prezentacji.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne!

    Z kasą nie ma problemu - mogę Ci ją wysłać przekazem na dowolny ades, jaki podasz mi pisząc na priva.

    A co do pomysłu zakupu dwóch płytek - to jest bardzo dobry! Mam tu wielkiego kibica Apatora i z najwiekszą przyjemnością sprezentuje mu taki krążek. Dziś nawet rozmawialiśmy trochę o tym, jak to będzie nam kibicował, żebyśmy to my, a nie Bydgoszcz byli w pierwszej czwórce. ;-)

  37. Powrót do góry    #172
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co Wy gazet nie czytacie?

    W dzisiejszej Lubuskiej klub zamieścił następujący komunikat.

    Zawodnicy ZKŻ quick mix oraz władze zielonogórskiego klubu składają wszystkim kibicom serdeczne podziękowania za przybycie na sobotnią galę w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego oraz za stworzenie tak wspaniałej i niepowtarzalnej atmosfery.Zielonogórski Klub Żużlowy dziękuje także patronom medialnym Gazecie Lubuskiej i Radiu Zachód.Osobne podziękowania składamy redakcji zielonogórskiej Kablówki , która pomogła w stworzeniu filmów o zawodnikach , które były wielką atrakcją dla kibiców.Słowa uznania należą się także internetowemu fanklubowi Falubaz Net Fans .
    Ponadto informujemy ,że w siedzibie klubu (Zielona Góra, pl.Matejki 15) można nabywać , nowe oryginalne , czapeczki i szlaiki klubowe, zdjęcia zielonogórskich zawodników, oraz karty wstępu na ekstraligowy sezon 2003.

    Ładny gest...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    ładny a nie nazywać nas od psełdo kibiców z internetu prezentacja się udała tylko Loram brakowało :P:P:P:P:P:P

    P.S Falubazini jedziesz do Czech do harhowa ??????????///

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •