Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 173

Wątek: 11 styczeń - godz. 12. Oficjalna prezentacja drużyny Falubazu !!!!!!!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony_zg

    Mam nadzije ze sie nie pogniewasz ale...
    Jak przedstawiano Okonia to lesialo "FIRESTARTER"-PRODIGY :)
    Pozdrawiam:)

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    THX Bear za poprawienie mnie, jasne, że sie nie obrażam ludzką rzecza jest błądzić;). Nadal nikt jednak mi nie odpowiedział na moje pytania postawione wyżej, ktoś może zna odpowiedzi? pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiki moim zdaniem to ty zabardzo nie wierz w to co słyszysz. Bo skąd pan Smoleń może wiedzieć co będzie z finansami klubu za rok (chyba, że na 2004 rok szykuje się mega sponsor...) i do tego zaraz wzbudzisz śmiech i szyderstwo wśród "PRZYJACIÓŁ" za miedzy (leszczyniaki). A jeszcze pare szczegółów ze spotkania:
    - Też wydawało mi się, że Świst bał się troche wyjść za sceny, bo myślał, że zaraz coś wniego poleci...
    - Jak była prezentacja Kurmana to leciał chyba Bomfunk Mc(nie wiem jak się to pisze, bo nie przepadam za tym zespołem), ale moge się mylić
    - Po medialnej prezentacji Hamilla, prowadzący zaglądnoł za kurtyne jakby sie go spodziewał tam spotkać;)
    Teraz moje uwagi:
    - Większa sala;) (może kino Wenus, ale nie wiem czy jest większe, ale napewno jest lepsza widoczność)
    - telebim powinien być ustawiony bardziej na środku moim zdaniem, ponieważ ja stałem po lewej stronie sali i nie wiele widziałem, bo mi kolumny zasłaniały.
    - Lepsza wentylacja...
    A reszta zaje..., tylko jak mówiłem mogli troche muzyke zciszyć bo widziałem jak ludzie zatykali uszy...

    A i pytanie do obecnych tam osób:

    - Czy robił ktos zdjęcia?? a jeśli tak to kiedy można się ich spodziewać na forum??

    ps. O 14:30 zajołem miejsce po lewej stronie sali. Dokladnie po prawej stronie kolumny, a pod koniec prezentacji stałem całkowicie po lewej stronie kolumny;). Ciągle ludzie się wpychali.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    moze teraz troche demagogii

    ale nie wiem z czego sie wszyscy ciesza ? ze wygwizdano Kobiete (pania Prezydent) Chlopcy, Panowie, Mezczyzni - wstyd mi za was!

    Kobieta nie bala sie was (- zaufala, przyszla do was do tlumu ok 1200 osob jak sie chwalicie - okazujac szacunek falubazowi jako klubowi, kibicom, wladzom klubu odpowiadajac na zaproszenie), choc sld (ktore jest we wladzach zkz) robilo jej kolo d... wsrod kibicow, przeciez budzet przygotowal poprzedni zarzad gdzie prezydent i rada byla z sld ?

    A Wy pokazaliscie klase i dziwie sie tylko ze jest aprobata tego zachowania na forum ze zaden forumowicz z zg nie stanal w obronie kobiety - wstyd panowie. W grupie sila, tylko czy o to chodzi ?

    A teraz demagogia, jesli by te pieniadze co pojda na zkz (kilkaset tys. zlotych) przekazac dla rodzin biednych, na zasilki, na obiady w szkolach dla dzieci na kolonie letnie itd... to na pewno w dowod uznania te biedne dzieci by jej nie podziekowaly tak jak Wy, choc wiele z nich pochodzi w przeciwenstwie do was z rodzin patologicznych.

    Przemyslcie sobie ta sprawe!

    ps.
    kobieta przyszla z wiadomoscia ze beda srodki na stadion i co dostala w zamian od wspanialych kibicow falubaza ?
    ps.2.
    a bartkowiak, ktory na forum byl nieraz przez was jechany niemilosiernie dostal owacje na stojaco.

    ale mi Panowie podpadliscie!

    Łaska kibica na pstrym koniu jezdzi - to prawda az do bolu!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    panowie i panie ostudzcie głowki z takim składem do pierwszej czwórki ????? to nie pierwszy kwietnia i nie prima aprilis oprócz Kurmanskiego i Hamilla reszta Waszych zawodników prezentuje poziom pierwszej ligi!!!! Podniecacie sie Swistem, Okoniewskim a co to za gwiazdy ??? mysle ze miejsce 6-7 to wszystko na co stac bedzie ZKŻ......
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Nadal nikt jednak mi nie odpowiedział na moje pytania postawione wyżej, ktoś może zna odpowiedzi? pozdrawiam narka
    ____________
    ja znam Rutkoski nie pamientam imienia ale ten gość ma papiery na jazde z najlepszymi ale cieżko w tym roku bendzie komu kolwiek walczyć o miejsce w skłdzie z Alane Marcinkoskim to są już fakty on jest bardzo dpobrze wychowany i nie jeden raz znim gadałem a plotki na jego temat powniśmy włorzyć miedzy bajki kurde zaczynam mówić jak poeta:P:P:P:P

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :))

    Tak Billy lecial "Freestyler"- Boomfunk MC...tak jak mowisz
    Kurman to prawdziwy "Loozak" :) heh-- wiec Tony_zg masz odpowiedz na zadany pytanko :)

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdul, mam prośbę.Pocałuj nas w .....

    to tyle...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulah

    ............ i mnie tez mozesz pocalowac w d...

    pozdr. dal pitbull'a :)
    sul (hooli) na ramie bron :P hehehe

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emilku, pewnie 12 w adresie twojego e-maila oznacza twój wiek. I NAPRAWDE nikt nie ma pretensji oto co piszesz, bo ty jeszcze mała kruszynka jesteś, ledwie komputerek umiesz włączyc, więc NAPRAWDE cieszymy się że jest wśród nas tak "dorosły uczestnik" forum. 12 lat mineło JAK JEDEN DZIEŃ :D

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2001
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do abdulaha

    Czytam to forum od dosyć dawna i twoje wpisy zawsze mnie śmieszą. Nie pisalem postów ponieważwolałem czytac niż pisac głupoty jak ty. W każdym wątku siejesz zamęt może to cię jara ?? nie wiem ?? czasami wyluzuj. Przylączam sie do poprzedników pocałuj nas w...

    Co do składu to cieszę się z nowych zawodników i mam nadzieję, że razem z nimi Falubaz powalczy w tym sezonie.
    Czekam jeszcze na podpisanie kontraktu z jakims dobrym obcokrajowcem...

    Pozdrwiam


  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    abdullah

    Tak drogi Wojtku w Lesznie, by od razu wszyscy wstali i zaczeli skandowac imie nowej pani prezydent, oczywiscie otrzymalaby ona wieksze owacje niz zyjaca legenda leszczynskiego zuzla( Roman Jankowski):P

    Co do mojej postawy na owe zajscie to zwiesilam glowe w dol i jedyne slowa, ktore powiedzialam byly "ale siara, wstyd mi za nich" jesli mi nie wierzysz spytaj Bear`a lub balu po miedzy, ktorymi siedzialam!

    Co do samej prezentacji

    Uwazam,iz poczynilismy ogromny krok ku lepszej przyszlosci! Moze cala organizacja nie byla tak doskonala, ale jednak bylo widac zalazek profesjonalizmu, jednak nalezy otwarcie przyznac,ze nie bylo to maximum na jakie nas stac!

    Sama prezentacja byla naprawde wspaniala moze troche szkoda,ze wszystko wszyscy wiedzieli juz nie bylo tego dreszczyku emocji( ale znajac siebie dzwonilabym juz do znajomych:P:P o najswiezsze info)

    Swistak sie bal po tym jak wygwizdano pania Ronowicz,ale powiem wam szczerze ze jestem z Was dumna wiem ze moje slowa nic nie znacza, ale umieliscie sie zachowac co do przywiatnia zawodnikow

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach

    Gratuluje organizatorom ;-)

    Prezentacja pierwsza klasa. Troche jedynie sprzet nagłaśniający niewyrabiał i wisiały pod sufitem jakies ozdoby które zasłaniały telebim ludziom z tyłu. Ale najlepsze były filmy. Mam pytanie: Czy, gdzie i kiedy bedzie można je zciągnąć z neta? Może już czas założyć strone internetową Falubaz Net Fans ;-)

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Tu Mały, Piotras i Jozio. Siedzimy sobie u mnie w bunkrze i oczywiście o Falubazowni debatujemy.

    Więc tak: o prezentacji wszystko zostało już w zasadzie powiedziane. Atmosfera mega - total. Ponad 1000 osób, lepiej niż w niektórych miastach na lidze.

    Skład, hmmm no cóż niczym nas nie zaskoczyli.

    Abdullahu słuchaj!!! Jeżeli chodzi o Bartkowiaka, to DOSTAŁ ON OWACJĘ ZA TO, ŻE BYŁ Z KLUBEM NA DOBRE I NA ZŁE. OWSZEM WIELU LUDZI DOMAGAŁO SIĘ JEGO DYMISJI - TO FAKT. W KOŃCU STAWIAMY NA ROZWÓJ. SZACUNEK U KIBICÓW JEDNAK DLA BARTKOWIAKA BYŁ, JEST I BĘDZIE, ZA TO, ŻE W OGÓLE UTRZYMAŁ KLUB W RYZACH.

    A jeżeli chodzi o Panią Ronowicz, to gwizdy fakt, trochę nie na miejscu, ale myśle, że zwróci może ona przynajmniej uwagę na to jaka dyscyplina sportu jest nr.1 w Zielonej Górze. No bo jak to możliwe, żeby z budżetu miasta wspierać klub żużlowy taką samą sumą pieniędzy co np. tenis stołowy.

    Teraz do Ciebie osobiście od Jozia: ziomuś zajmij się najlepiej swoim podwórkiem i przestań szukać dziury w całym (tj. wpisywania się we wszystkich możliwych wątkach, w wielu Twoich wpisach widac rozgoryczenie sytuacją w Lesznie, a nie widac nic odnosnie tematu).

    Pozdrawiamy wszystkich Falubazersów i do zobaczenia za 70 minut w Zatemie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam !!

    Widze ze juz duzo osob sie wypowiedzialo ;p Co do prezentacji to juz ja chyba nic nie musze dodawac gdyz wiekszosc z Was podala to co bylo najwazniejsze. Ja od siebie moge jedynie dodac ze:

    Po 1.
    Takie troche slabe zdjecie mi wyszlo Net F@nsow :( Mam nadzieje ze ktos bedzie mial lepsze i je wrzuci pozniej



    Po 2.
    Dla tych co nie byli na prezentacji, a chcieliby zobaczyc jak to all wygladalo moge powiedziec, ze mam z tej prez. kasete. Jakos - taka sobie (gdyz pewne dupki sie pchaly do przodu i niemoglem spokojnie nagrywac :( No ale ogolnie wyszlo niezle :D No ale w sumie moze byc jak na amatora :P:P

    Po 3.
    Do uslyszenia wieczorkiem w ZATEMIE :P:P


    No to tyle

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    falubazka:abdullah

    Tak drogi Wojtku w Lesznie, by od razu wszyscy wstali i zaczeli skandowac imie nowej pani prezydent, oczywiscie otrzymalaby ona wieksze owacje niz zyjaca legenda leszczynskiego zuzla( Roman Jankowski)

    Co do mojej postawy na owe zajscie to zwiesilam glowe w dol i jedyne slowa, ktore powiedzialam byly "ale siara, wstyd mi za nich" jesli mi nie wierzysz spytaj Bear`a lub balu po miedzy, ktorymi siedzialam!
    Ciesze sie ze sa wsrod nas forumowicze, ktorzy potrafia jeszcze trzezwo myslec - wierze Ci na 100%:).

    A co do reszty wpisow - no comnents, nawet mnie nie smiesza tylko szkoda ze to forum "schodzi na psy". Pozdrawiam spiacych moderatorow.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drogi rolniczy formulowiczu Abdulah....

    Co prawda kiedys juz do Ciebie "pilem" ale pozostawiales moje posty bez odpowiedzi, postanowilem jednak znowu cos w twoim kierunku naklepac:)

    moze teraz troche demagogii

    ale nie wiem z czego sie wszyscy ciesza ? ze wygwizdano Kobiete (pania Prezydent) Chlopcy, Panowie, Mezczyzni - wstyd mi za was!

    Kobieta nie bala sie was (- zaufala, przyszla do was do tlumu ok 1200 osob jak sie chwalicie - okazujac szacunek falubazowi jako klubowi, kibicom, wladzom klubu odpowiadajac na zaproszenie), choc sld (ktore jest we wladzach zkz) robilo jej kolo d... wsrod kibicow, przeciez budzet przygotowal poprzedni zarzad gdzie prezydent i rada byla z sld ?

    Przemyslcie sobie ta sprawe!

    ps.
    kobieta przyszla z wiadomoscia ze beda srodki na stadion i co dostala w zamian od wspanialych kibicow falubaza ?

    ale mi Panowie podpadliscie!
    Faktem jest, ze nie bylo to zbyt eleganckie zachowanie, co do tego nie ma watpliwosci i w tej kwesti sie z Toba zgodze:)
    Pragne jednak powiedziec, ze moze juz czas abys przestal ciagle tak doglebnie zajmowac sie sytuacja wokol zielonogorskiego zuzla i skupil sie raczej na swojej piaskownicy (czyt. polu)

    A teraz demagogia, jesli by te pieniadze co pojda na zkz (kilkaset tys. zlotych) przekazac dla rodzin biednych, na zasilki, na obiady w szkolach dla dzieci na kolonie letnie itd... to na pewno w dowod uznania te biedne dzieci by jej nie podziekowaly tak jak Wy, choc wiele z nich pochodzi w przeciwenstwie do was z rodzin patologicznych.
    Z tego co ja wiem to miasto daje sianko na szkolenie mlodziezy, nie na utrzymanie zawodnikow "zawodowych", wiec nie wiem do czego odnosza sie te slowa??? Moze jakos mnie oswiecisz co?? A po drugie dotacja, o ktorej (tam wyzej) mowa, tyczy sie wszelkich prac remontowych na stadionie przy ul. Wroclawskiej. Wkoncu stadion jest w posiadaniu miasta i to miasto odpowiedzialne jest za utrzymanie tego obiektu. Wyobrazasz sobie zeby na tym obiekcie nie prowadzono zadnych prac remontowych?? Wkoncu frekwencja zobowiazuje do tego aby bylo to miejsce, przede wszystkim!!! bezpieczne. Wiec daj juz spokoj z ta gadka o glodnych i potrzebujacych dzieciach, wkoncu w planie budzetu musi znalezc sie punkt o utrzymaniu obiektow sportowych (na bank dla dzieci tez cos jest).
    Wiem wiem udzielilo Ci sie przedsezonowe szlenstwo a do tego doszla jeszcze prezentacja skladu ZKZ, ktorej to moze pozazdroscic pol,ba cala!!!!!, zuzlowa Polska:)

    Jeszcze jedno!
    ps.2.
    a bartkowiak, ktory na forum byl nieraz przez was jechany niemilosiernie dostal owacje na stojaco.
    A jak mielismy inaczej podziekowac Czlowiekowi, ktory sprawil, ze Zielona Góra w dalszym ciagu ma zuzel na "niezlym" poziomie????? Gwizdami i wyzwiskami?? Wkoncu poswiecil 8 lat i w jakims tam stopniu oddal sie bezgranicznie tej sprawie!! Zastanow sie "kolego" lepiej co piszesz. Musze sie przyznac, ze mialem o Tobie calkiem inne zdanie, ale po tym poscie widze, ze jestes typowo upierdliwym "rolnikiem" Z Leszna i niczym nie odrozniasz sie od swoich leszczynskich kolegow - tylko skupiasz sie na wytykaniu cudzych bledow a swoich nie widzisz.

    Łaska kibica na pstrym koniu jezdzi - to prawda az do bolu!
    Poslugujesz sie tutaj sprawdzona, staropolska maxyma, to i ja jedna przytocze.

    "Cudze chwalicie, swojego nie widzicie"

    I tym milym akcentem zakoncze moja wypowiedz, na bank przedstawisz mi swoja argumentacje, ale ja pozostawie ja bez odpowiedzi bo nie mam zamiaru z Toba polemizowac!!
    Podpadles mi "kolego" :)

    Pozdro!!!

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    al maj dipest drim aj koming truf

    wpierw sie odniose do jednego barana ...
    abdulah (czy jak to sie pisze) ty czytasz to co piszesz ??!! przeciez ty jestes poryty na mozgu !! ... ronowicz dosytala ... to na co zasluguje - te wszysytkie gwizdy (****y i ***** - bo tez lecialy - sytalem z tylu to slyszalem) sie jej nalezaly jak psu miska; skoro w jej chorej koscielnej glowce sie rodza pomysly aby zlikwidowac sport zuzlowy w Zielonej Gorze i zakazac odbywania sie "Winobrania" to ... jest jednym wielkim scierwem - pomysl sobie oszolomie co by sie dzialo w smiesznym lesznie (z ktorym kiedys mielismy zgode - smiech na maxa) gdyby wam zabrali (dorobek lat gierkowskich) stadion uni i obwodnice ... no i jeszcze basen (bo nic innego tam nie macie) - co by sie dzialo ?? by taka idiotke na widlach wyniesli z urzedu miasta - wiec oblechu morda w kubel
    ********** mi podniosl cisnienie - sorki

    co do samej prezentacji ... widac wklad pewnych w osob w sama realizacje calego "show" - i wielki szacunek dla Was za to - bylo dobrze ... no rewelacji nie bylo, ale bylo dobrze na maxa; inowacja na skale calej Polski - mam nadzieje ze stanie sie to tradycja
    szkoda ze nie bylo tej "niespodzianki", ale ja wierze ze sie cos jeszcze ruszy - mam nadzieje ze zapowidzi Smolenia sie spelnia; ale nawet gdytby nie to i tak mamy lepszy sklad niz w zeszlym roku - poprostu rowniejszy, mysle ze 5 miejsce mamy pewne; za wiele nie widzialem bo cholera przybylem pozno - niesytety w soboty pracuje, ale slytszalem i widzialem co nie co :)

    sul - widzialem Cie ziom hehehehehe podobalo sie ?? pewnie swistowi klaskales hehehehehe
    a swoja droga to nie zapominajcie ze swist swego czasu wypowiadal sie ze Falubaz to dno a jego kibice to idioci - jakos nie moge sie do niego przekonac (wkoncu to goszofiak)

    marpol dziekuwa za pzdr ... ale kto Ty jestes ?? :P

    pozdrowionka dla @ll NeT_B@NdItOs :)

    [b]...:::ThE_FlAmE_ThAt_NeVeR_DiEs:::...

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie z pitbull'em w 100%

    widac, ze sie zna na rzeczy ;)

    jechalem z sul'em i z toba do zg :P Ty do roboty a my na prezentacje.
    Sulechów Rulezzzzz :P :P

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DAWAĆ NYGUSY TU TE ZDJĘCIA JAK NAJSZYBCIEJ!!!

    Nie mogę się doczekać...
    A, słuchajcie jak było.Przychodzi Payne do Okonia i mówi do niego:ale 13 kwietnia to ogień dajesz?
    Okon na to:no pewnie!
    Payne:ale juz czekam na to Leszno!
    Okoń:Będzie ogien na maxa, ci mówię.

    Po czym ja się włączyłem do tej miłej konwesacji i dodałem swoje.Czyli: Falubazzzzzzzz.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    nie rozumiem was ?

    to ze wszyscy fani zkz - ciesza sie i och ach - to ok, nic nie mam przeciwko - rozumiem was, macie e-lige i jest klimat wokol zkz i ok - wiadome ze bedziecie to wszystko chwalic - a Ci co cos wiedza ze jest nie tak tego na forum nie powiedza - to tez rozumiem.

    A Wy musicie rozumiec ze inni (nie szukaja dziury w calam) ale slabych punktow aby was w lidze wypunktowac:) - to jest chyba zrozumiale.

    Tak samo payne (moj dorgi przyjaciel - punktuje rufina) i ok i ma nieraz racje:).
    Ja rufina nie bede na forum krytykowal (bo mi nie podpadl az tak bardzo) bo nie bede sral w swoje gniazdo - ciesze sie jak ktos krytykuje rufina ale jesli jest to krytyka konstruktywna, umotywowana a nie typu "pocaluj nas w d...".

    helmut - przymuje Twoja argumentacje, chodz nie do konca - bo niektore sformulowania odczytales doslownie a tam jest sens miedzy wierszami:). Ciesze sie ze mnie dobrze oceniasz ja tez Twoje wpisy uwazam za normalne:).

    Pozwolcie ze ktos wam sie bedzie przygladal, krytykowal, moje posty sa zawsze umotywowane, a nie typu idac sladem WIELKIEGO FALUBAZZIEGO "falubazzini pocaj mnie w d... i obciagnil swistowi l..."

    ps.ktos o was powiedzial (z zielonej:)),ze forumowicze z zg to przedszkole i chyba mial racje, a jesli nie to pokazcie klase Panowie!

    ps.
    do tych co chca mi nakopac - z przykroscia stwierdzam, ze bede na meczu i bede siedzial z Wami obik Payne - chyba ze mnie wczesniej poslecie na miejsce wskazane przez kikiego.

    ps.2.
    jest to forum i wszysto to zabawa panowie - pamietajcie o tym nieraz - i szanujmy sie !

    ps.3.
    czekam nadal kogo jeszcz bede musial pocalowac ......? Na pewno jedno juz wiem, buzi dostanie ode mnie falubazka!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dolaczam sie do zyczen

    abdulah ... mnie tez pocaluj w dupe !!

    marpol - i jak sie podobala prezentacja ?? pozytywna, nie ?? :)

    pzdr

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osobiście do Ciebie nic nie mam Abdul ale odpocznij trochę

    Szybko, bo zaraz lecę na jatkę.
    Nie rób z tej właśnie "tej"Unii mistrza strategii i wogóle potęgi.Póki co to należycie niemałe pieniądze swoim żuzlowcom , a wasz prezesik podpisuje z tego co wiem szybko i hurtem.Już w zeszłym sezonie dochodziło do strajku na tle finansowym , nie widze przyczyny , czemu w następnym sezonie nie mogłoby być jeszcze gorzej .Unoszenie się honorem i pokazywanie ,że Leszno sondowało ile ZG chciało dać , to poprostu zwykła bajka.Już ja was znam , wszyscy z was tacy stratedzy w tej Pyrlandii ,że tylko was dać do Iraku , żebyście pokierowali operacją "kartoflana burza".Tak tak, jeżeli chodzi o przekupstwa i inne machloje to wasza specjalizacja(historia dostarcza dowodów). O atmosferze na stadionie i wokół nie będę wspominał.Bez urazy ale nie chce mi się klnąć.

    Co do naszych wzmocnień, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie ,że złoilibyśmy wam dwukrotnie dupe , nawet z Dobruckim w Lesznie , gdyby Niki Pedersen , biznesmen, nie odszedł z Zielonej Góry.Myslisz ,że to wina nowego prezesa?Nie , to wina/wybór Pedersena. Obawiam się ,że dużo brakuje waszemu naczialstwu do klasy posła Smolemnia , klasy ale i znajomości , że tak powiem na mieście(mówię o Warszawie nie Rydzynie).A przejście do ZG Okonia i Śwista, wcale nie jest zasługą Bartkowiaka.Nie wiem czy wiesz , ale firma Boll sponsorując kilku zawodników w kraju nawet nie ma swojej rekalmy na stadionie i nie wspomagała dotychczas klubowej kasy, wiadomo z jakich powodów...Może się nie rozumiano zbyt dobrze z byłym prezesem?Nowy prezes , nowi zawodnicy , w tej kolejności proszę .Układy się zmieniają.Co do sposobów zawierania kontraktów, wiem jak się to odbywa , ja nie mam 16 lat i nie ufam nikomu poprostu.
    Odbiegam od tematu, gdyby nie odszedł Pedersen(któremu co rok zrywa dekiel) razem z Hamillem,Okoniem, Świstem, Kurmannem i Huszczą, wlalibyśmy Wam to co nasze .I tyle.Także ten skład nam starcza.Jak się podniecać medalami, skoro niektórre kluby skrzętnie wykorzystały brak KSM.Wiadomo o kogo chodzi.My jesteśmy w fazie budowania,ot cała filozofia.

    A twoje niepokoje są moim zdaniem naciągane.Lepiej było przyjechać do ZG , zobaczyć i pozazdrościć takich kibiców i takiej imprezy.Czasem nie myśl sobie ,że impreza kosztowała 5000 złotych.Nawet zarobiliśmy 1000 złotych w pierwsza godzinę, na sprzedaży pamiątek.
    To tyle, nie odgrywajcie w tym Lesznie wszechwiedzących , naprawde na nas nie robi to większego wrażenia.
    Po za tym oglądaj wiadomości sportowe na PTV, zobaczysz o czym my tu mówimy.

    Aha...po za tym Abdul, skoro wsadzasz palce w szprychy i inputujesz jakieś psuedowzorce etykiety i wychowania wskazując nam nasze miejsce wśród chamów , to przestań potem wymagać jakiś cudów i pochwał swojej osoby.No przede wszystkim nie było Cie tam...A takie szybkie krytyki to raczej wywołuja w ludziach widzisz sam co...PO za tym zaglądaj tu tak często jak chcesz.Nie możemy tracić gruntu i wpadać w samozadowolenie, trzeba wiedzieć co o nas piszą gdzie indziej.To ,że w Lesznie w gezetce piszą żle o nas , to wiem też.Ale wy już wszyscy tacy fałszywi jesteście...Arystokracja z pola rodem.

    Wiedz jedno strasznie tu na was czekamy.Oj strasznie....We miss U!
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie opanujcie sie !! Farum polega na tym zeby wyrazac swoje opinie a nie mowic zeby ktos kogos pocalowal w D*** bez przesady to forum czyta wielu dzialaczy trnerow zawodnikow a wy tylko psujecie poziom tego Forum !!!!

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Byłem, widziałem i powiem jedno: Prezentacja Falubazu była SUPER.
    Brawa dla organizatorów i oby więcej takich spotkań.

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy robił ktos jakies fotki?? Jezeli tak to prosze o zamieszczenie na forum??
    Szkoda ze mnie tam nie bylo bo po waszych wypowiedziach wnioskuje ze bylo super !!!


  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a gdzie była gwiazda zielonogórskiej drużyny "funek"krzysztof stojanowski.dużo muczy a mało mleka daje może.wiecznie niezadowolony .może w jego miejsce zaglądnąć jeszcze raz do gorzowa i sprowadzić staszewskiego .zawodnik zaprawiony w bojach ekstraligi i dobrze dosprzętowiony jest w stanie punktować w granicach 6-10 pkt o czym funek może jedynie pomarzyć

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Wiecie co mnie najbardziej na tym spotkaniu rozsmieszylo???Postawa Dawida Kujawy mial wyjsc na scene, ale biedny Pozioma przerazil sie gwizdow na pania Ronowicz i poszedl sobie do domq hihihi! Oj szkoda mi go,bo zbaczycie z Dawida jeszcze beda ludzie licze na to bardzo, ze w Wawie sie chlopak rozjezdzi!


    Ps.Abdulah trzymam Cie za slowo hi

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siemano
    o prezentacji nie bede pisal bo juz wiele zostalo napisane.. bylo fajnie :)
    pitbull ja Ciebie nie widzialem z wiadomych powodow :P hehe sam pewnie pierwszy leciales do piotrka ś. po autograf :P
    marpola Ty sie ze mnie nie smiej bo tez tam trafisz :P a i sorry ze sie naczekales na mnie a ja zostalem hyhy
    pozdrowionka

    **** !

    "Zwyciestwo to piekne slowo.."

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pitbull
    prezentacja nawet, nawet wiecej takich oficjalnych spotkan z udzialem kibickow :)
    sul postawisz browca i bedzie kwita :P to twoi koledzy? trzeba bylo mnie przedstawic :) moze bys mnie wkrecil w szeregi ;) ja tam od rami zdaleko :P ja sie ucze :D
    Falubazka pozdrowka :) Ciebei jakos nie zauwazylem :( ale moze nadazy sie jeszcze jakas okazja :)

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obywatel cma zamiat tutaj kurde umieszczac fotki to baluje :P

    Ehh co za cyc :P

    ale jesli chce ktos zobaczyc zdjecie to wbijac sie na www.sport.zgora.pl - dajecie zdjecia i tam sa fotosy z dzisiejszej prezentacji !!

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Jak mnie mogles nie widziec ja jestem taka charakterystyczna:P Nie ja siedzialam sobie na krzeselku przy wejsciu taki zmur bagienny w bialych spodniach ii czerwonej bluzce! Tak wogole widzialam ekipe z Sulechowa i strasznie chcialam spotkac Pidbull`a,ale jak go widze na meczach tzn. na jednym meczu go widzialam to wtydzilam sie podejsc, bo ja taka mala nie smiala jestem:P:P

    Pozdrawiam ekipe z Sulechowa!

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To specjlanie dla Gorzowian


    http://www.sport.zgora.pl/galeria/do...zespolu_09.jpg

    Zapraszam do obejrzenie :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    marpolto trza bylo isc ze mna to bym powiedzial ze jestes moj kuzyn malolat i chcesz sie wkrecic w tematy :P hehe i przy okazji bys sie piwa napil :) a i ucz sie ucz ciekawe jak dlugo :P
    pozdrowionka

    **** !

    "Zwyciestwo to piekne slowo.."

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zal mi Was kargule... Podobnie jak my nie mamy sie z czego cieszyc ze mamy Drymla podobnie Wy nie powinniscie sie cieszyc z Okonia i Swista... Inie mowie tego zeby Wam naublizac tylko zeby Was uprzedzic ze bedziecie kolejnym klubem zrobionym w h...!!! Okon tak szybko jak przyszedl tak szybko odejdzie a do Leszna na mecz i tak nie przyjedzie...(podobnie jak to zrobil w tym roku przed meczem w Pile) Zycze Wam jak najwiecej wygranych i w jak najmniejszym stopniu zeby byl to udzial tego Judasza... Oczywiscie tych zwyciestw o jedno mniej niz Unia... :-)
    Pozdrawiam !!!

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie z Wielkopolski, prosze was dajcie już spokój. Rozumiem wasze rozgorycznie odejściem Okoniewskiego. Najpierw się deklaruje, ze zostanie itp., a nagle okazuje się, że jeździ w ZG. Rozumiem można się powściekać, ale trzeba MIEĆ pewien TAKT i dać wreście ztym spokój, bo wkońcu ile można, nieprawdasz?? Jako przykład dam wam kibiców ZG. Może zawodnik obcokrajowy i krajowy to pewna różnica, ale sytuacja podobna. Jak zapewne niektórzy zwas wiedzą niejaki dunczyk Nicki Pedersen, również po sezonie 2002 składa olbrzymie chęci zostania w ZKŻ. Potem okazuje się, że jego warunki sa równe jak Rickardssona. Wkońcu nasi dochodzą już znim do porozumienia, a ten nagle podpisuje w Rybniku. ALe my w przeciwieństwie do was drodzy Leszczynianie, oprucz kilkudniowego doła skończyliśmy z lamentem i pogratulowaliśmy RKMowi, że zakupił nowego zawodnika (oczywisćie było kilka wyjatków, ale nie wiele). A zwami jest tak, że jak się upierdzieliście to od miesiąca ciągle lamentujecie jaki to ten Okoń niedobry. Już prawie zwracam jak czytam na forum kolejnego zakompleksionego mieszkańca Wielkopolski...
    Tyle odemnie, wcale nie chciałem was urazić, tylko to taki mały apel, żebyscie sobie odpuscili...

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już w domku ale jatka pewnie jeszcze trwa. Obecni byli Falubazzini, Ćma, Ja, Tony_ZG + Milka_zg , Zelo + zelowa, Pemo, Waldzior (który podwiózł mnie pod chatke), arekzulek, Poli, fan_falubaz, kiki, jak kogos pominąłem to sorki . Wspolnie pospiewalismy, piwo sie wypiło , co prawda nie wiele, ale zawsze cuś. Według mnie było bardzo przyjemnie, powoli nasza grupka staje sie że tak powiem nierozłączna, ciesze sie z tego powodu, mam nadzieje że częsciej bedziemy sie spotykac.

    Co do prezentacji : abdul naprawde było super, co prawda, troche tez mnie wkurzyły te gwizdy ale jednak przyniosły skutek (zmiany w budżecie) także FALUBAZY, jesli chcecie np. lepsze piwo w sklepach, lub fotele na stadionie itp po prostu zacznijcie gwizdać, TO DZIAŁA! hehe. Abdul daj se spokój , jesteś jedynym tak upierdliwym wrzodem którego nie da sie wytepic, inni leszczynianie, gorzowianie, i reszta polski spokojnie przyjęła to prezentacje, a ty siedzisz przed monitorkiem i zazdrość Cie zrzera, słuchaj, nasz prezes nie rzuca słow na wiatr , skromnie stwierdza że może za rok włączymy sie do walki o medale, wszyscy wiedzą że nie chodzi o ten rok, a ty uparcie starasz sie wmówić że w tym sezonie nie stac nas na pierwszą czwórke, no i co z tego? co wy macie za skład? dokupiliście raptem Drymla, który tak jak Okoń może was robic w balona, daj spokój, wyjdź czasem z domu, ja wiem że w zimie nie ma po co na pole chodzic, ale od czasu do czasu mółbys sie spotkac na basenie z tak liczną przeciez publika z leszna, odprezysz sie, oczka odpoczną, paluszki... Mimo to pozdrawiam i zapraszam w kwietniu, trzymaj sie ciepło.
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czytam i oczetom swoim nie wierze:-) jak to kilku całkiem przeciętnych zawodników moze namieszac Wam w główkach, no tak nawet podeszły wiekiem Swist "wzmocnił " ZKŻ... POZOSTAJE ZYCZYC zkż-owi samych zwycięstw :-)i oby mecze z udzialem zielonogórskiej drużyny nie były tak nudne jak przed laty..znowu do Was przyjade,,hahaha[quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    super emil!!

    fajnie ze do nas przyjedziesz. naprawde!
    teraz na powaznie. czego ty oczekujesz! przeciez ten zespol ledwo co awnasowal i jego glownym celem powinno byc zapewnienie sobie e-ligi na nastepny sezon. potege sie buduje kilka lat, nie wystarczy wziac kredyt i szalec!
    martw sie lepiej o wlokniarz, bo wypowiedz waszego prezesa nie napawa zbytnim optymizmem! najpierw podpisujecie kontrakty,a pozniej szukacie na to sponsorow?! gratuluje i zycze dojechania do konca sezonu!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    drogi leszczynianie :P

    Kolego z leszna niwiesz że nie daleko stadionu jast stacja paliw aral a tam są browary i po meczu chciałem sie udać na browara z tobą bo bedziesz pogrożony w smutku jak kbice zielonej góry bendą spiewać tak
    [b]"HEJ HEJ FALUBAZ" A WAŚI ROLNICY GDZIESZ TAK PO BIEGU 12"KONCZ WAŚ WSTYDU OSZCZENDZ" ale ty muśisz być w parkingu po meczu pocieszyć wicemistrza świata juniorów Krzysia Kasprzaka A ON BIEDNY NIE BEDZIE MÓG PACZEĆ W PROGRAM ZAWODÓW BO BEDZIE WYNIK 65:25 I kasper bedzie wył

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytam i oczetom swoim nie wierze:-) jak to kilku całkiem przeciętnych zawodników moze namieszac Wam w główkach, no tak nawet podeszły wiekiem Swist "wzmocnił " ZKŻ... POZOSTAJE ZYCZYC zkż-owi samych zwycięstw :-)i oby mecze z udzialem zielonogórskiej drużyny nie były tak nudne jak przed laty..znowu do Was przyjade,,hahaha
    Włókniarz zawsze był WIELKI
    To było mistrzostwo roku. Rozumiem, że masz 12 lat i niewiele pamiętasz z sezonu 2001. Racja ostatni nasz mecz był do jednej bramki. Ale porzypomne ci 3 pozostałe:
    Częstochowa - ZKŻ
    Pezyjechaliśmy do was tylko ze Stonehowerem!! I przegraliśmy jedynie 48:42; gdyby był Hamill to byście baciory dostali...
    ZKŻ - Częstochowa 46:44 Również bardzo zacięty mecz.
    Play - Off
    ZKŻ - Częstochowa OJ sorry też mecz do jednej bramki 51:39. Wasze gwaidzy dos tały ładnie w pupe.
    Częstochowa - ZKŻ baty dostaliśmy piękne 57:33

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach

    Abdul nekrofilu!

    I nie chodzi mi tu o Twoje obcowanie z ciałami umarlaków, ale negatywne nastawienie do wszystkiego co cieszy. Ślepy pęd do negowania pozytywnych wibracji, i czarne wizje. Najzwyczajniej w świecie nie dasz rady. Niepotrzebnie porywasz się sam w pojedynkę na rozentuzjazmowany tłum, z hasłem tak się Wam nie uda, bo wszystko to piękny sen, który niebawem się skończy". Musisz być albo ślepym bufonem niemogącym pogodzić się z rzeczywistością, lub głupcem niedostrzegającym tejże rzeczywistości.
    My Kibice Falubazu cieszymy się z tego co mamy.Przez ostatnie 10 lat była tylko ciągła niepewność, na zmiane:czy uda się awansować, a jak się już udało, to w następnym sezonie heroiczna walka o utrzymanie i tak w kółko. Do tego mało atrakcyjne obrazki ze stadionów w Rawiczu, Opolu czy Gnieźnie. To nauczyło nas pokory i dostrzegania rzeczy małych, z których można się cieszyć. Takimi "rzeczami" są Okoniewski, Świst i oczywiście reszta rodzimego składu. To nam pozwala optymistycznie patrzeć na nadchodzący sezon. Osobiście liczę na to, że uda nam się utrzymać, a być może powalczyć o pierwszą czwórkę. Osobiście zwisa mi czy zajmiemy 6 czy 2 miejsce po sezonie. Najważniejsze, jest to że Falubaz ma skład, który gwarantuje wiele emocji. Zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Reszta to wróżenie z fusów. Może Kasprzak z Balińskim w połowie sezonu zaangażują się emocjonalnie w sekcie Moon i w połowie sezonu opuszczą Leszno i wyniosą się do Pernambuko aby uprawiać korzonki? Albu Rufin zabierze resztę klubowej kasy i wykupi sobie lok w kosmos? Co w takich, czy podobnych przypadkach stanie się z Unią? Oczywiście nie jesteś w stanie na nie odpowiedzieć, do to zwykłe pieprzenie w bambus, tak jak i Twoje wcześniejsze wypociny.
    I jeszcze komentarz dotyczący przywitania Pani Ronowicz. Moim zdaniem gwizdy jako wyraz dezaprobaty w społeczeństwie demokratycznym jest jak najbardziej do przyjęcia. Pani Ronowicz jest Prezydentem Miasta Zielonej Góry, czyli jak najbardziej osobą publiczna, która zapewne wygrała wybory dzięki (w jakimś stopniu), głosom kibiców Falubazu. Dlatego gwizdy nie dotyczyły jej fryzury, a jedynie wypowiedzi w których wspominała o obcięciu funduszy na żużel. To miasto żużlem stoi, i Pani Ronowicz została o tym wczoraj uświadomiona. A najlepszym przykładem słuszności formy w jakiej została przywitana, jest fakt że w godzinach popołudniowych w zielonogórskim radio obiecała zwiększyc fundusze na żużel.
    Żałuje że nie było mnie tam wczoraj, i mogłem tylko przez telefon słuchać tego co się tam dzieje. Tak jak ponad 10 lat temu Pan Morawski wprowadził nawą jakość na polskie stadiony, tak wczoraj kolejny raz Zielona Góra dała kolejny przykład co można jeszcze zrobić dla kibiców. Bo oni są najważniejsi.
    W tym roku sezon rozpoczął się 11 stycznia!
    Gablen

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widać wreszcie powiew profesjonalizmu w zielonogórskim klubie.prezentacja wypadła dobrze były małe niedociągnięcia ale to da się skorygować w następnych latach.teraz czas na dużą skalę rozpocząć kampanię reklamową klubu zkż quick-mix zielona góra.chodzi tu o wizyty zawodników w szkołach ,na festynach itp.sprawa plakatów w okręgu zielonogórskim leży od wielu lat może forumowicze sportsboard kibicujący naszemu klubowi włączą się czynnie do pracy klubu.

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah terrorysto jeden

    Ja na Twoim miejscu tak bardzo bym sie nie wychylal na forum bo dojdzie do tego , ze nikt w Polsce nie przedluzy Ci karty stalego pobytu i bedziesz musial wracac z powrotem do Taszkientu. :)
    powiem szczerze , ze wszystko co chcialbym Ci powiedziec , juz zostalo zapisane a , ze mam kaca i potwornie mnie suszy to tylko jedno zdanie:
    mnie tez pocaluj w d....

    Och to zaczyna byc troche monotone.:):):):):)

    Pozdrawiam

    P.s. Cma skontaktuj sie z Balu , niech on wrzuci te zdjecia z preznetacji. No wiesz chodzi o to aby gul poskakal Abdulahowi.

    P.s.2 Aha z tego co sie orientuje to biedny Abdulah bedzie siedzial z nami Net Fansami na stadionie jak przyjedzie Leszno. Oj ja na Twoim miejscu bym sie zastanowil.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zostawcie juz tego Abdula

    E!Zwyczajny, opowiedz nam o niedociągnięciach podczas prezentacji .Z przyjemnością posłucham jak to wyglądało w oczach koneserów.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •