Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 66

Wątek: Krzysztof Cegielski we Wrocławiu !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Krzysztof Cegielski we Wrocławiu !

    Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław. Taką informację podano przd chwilą podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tak więc wrocławski klub doznał poważnego wzmocnienia po tym, jak w grudniu do Bydgoszczy odszedł Jacek Krzyżaniak. Więcej szczegółów dotyczących Cegielskiego, a także inne informacje, które podano podczas konferencji podamy później.



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow to kurde teraz Atlas bedzie mial pake ! Widac pan Andrzej Rusko dal najwiecej dla Cegly. No to jadac na mecz WTS - ZKZ bedzie siedzialo :) Gratuluje kibicom Sparty pozyskania tak fantastycznego zawodnika jakim jest Cegla !!

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No coz... po ostatnich rozmowach ze Startem, zakonczonych fiaskiem to bylo do przwidzenia. Nalezalo jedynie czekac na zlozenie takowego podpisu. Gratuluje WTSowi - wspolczuje Startowi.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A miało być tak pięknie....

    Gratulacje dla Wrocławian za świetny transfer!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To ja juz nie wiem kogo leszno kupi

    Gratuluje, idźcie na mistrza!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje!!! Atlas pretendentem do DMP!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to ja juz nic nie wiem

    No to wyladowal i caly misterny plan poszedl w ... Cegielski we Wrocku (gratuluje oczywiscie) i wszystkie nasze (bo chyba podobnie myslacych kibicow bylo wiecej) nadzieje zostaly rozwiane.
    Szczerze gratuluje kolegom z Wroclawia pozyskania tak dobrego i solidnego Polskiego zawodnika. Wydaje mi sie, ze jest on o klase lepszym zawodnikiem niz Jacek Krzyzaniak i jest jeszcze wiekszym wzmocnieniem sily razenia tej druzyny.

    Ps.Zwracam sie tutaj do dzialaczy ZKZ. Panowie powiedzcie kim wy nas (tak wiernych) kibicow zaskoczycie podczas tej prezentacji???
    Moze ktos zabierze wkoncu glos:)

    Pozdro!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw, kiedy tak na prawde Cegielski docenia, ile dobrego zrobil dla niego Grajewski. Gdyby nie on, byc moze nie widzielibysmy Cegielskiego na polskich torach. Powinien to uszanowac, a znajac zycie dokona tego, gdy ...jakis klub przestaniu mu polacic. Tak, Tak - taka jest prawda.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to teraz bedzie bardzo ciezko na pierwsza czworke. liczylem ze bedziemy walczyc z wrockiem o 4-5 miejsce a tu sie niestety na to juz nie zanosi. chyba, ze jakies nieoczekiwane wzmocnienie??? oby tak bo 5 miejsce to bedzie bez problemu.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ps.Zwracam sie tutaj do dzialaczy ZKZ. Panowie powiedzcie kim wy nas (tak wiernych) kibicow zaskoczycie podczas tej prezentacji???
    Moze ktos zabierze wkoncu glos:)

    Pozdro!!!
    ZKZ jak ZKZ - a co ja mam powiedziec - jako kibic Startu? Totalna cisza, nikt nic nie wie i ze niby beda niespodzianki - ciekawe jakie skoro juz wlasciwie wszcy kontrakty popodpisywali.

    $#@#!!@#@!@#!@#$ by to strzelil!! :o
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje WTS zakupu Krzysia Cegielskiego :)
    Powiem szczerze , że jestem zadowolony , że nie trafił On do leszczyńskiej Unii . Nasz budżet nie wytrzymał by takiego zawodnika (tylko nie piszcie mi , że jako leszczynianin wam zazdroszcze , bo wcale tak nie jest). Bo nas po prostu na niego nie było stać . Teraz już wiem , że Unia Leszno będzie przeciętniakiem , ale może to i dobrze ?! Choć duży niesmak pozostaje , bo wydaje mi się , że takie miasto jak Leszno zasługuje na żużel wysokiej klasy , tym bardziej , że tu nie ma innego sportu . No , ale cóż w tym roku przyjdzie nam najprawdopodobniej walczyć o ligowy byt :P . Jednak jest jakiś plus tego dla nas . Jaki ? Przypuszczam , że po tym wzmocnieniu WTS odpuści sobie Kasprzaka , bo "Cegła" i tak już ukróci klubową kase , a Rusko wypowiadał się , że nie będzie szalał z transferami . Jeszcze raz gratuluje zakupu i mam nadzieje , że w waszym klubie kariera tego zawodnika bedzie się właściwie rozwijała.


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Za przeglądem żużlowym:
    Kilka minut temu Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław. Pozyskanie uczestnika cyklu Grand Prix jest dla wrocławskiej drużyny bardzo dużym wzmocnieniem. Podczas konferencji prasowej Krzysztof Cegielski mówił, że chciałby się związać z Atlasem na dłużej niż rok. Szczegóły jeszcze dziś na naszym portalu.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe jak sie maja do tego transferu slowa ruski o nie przeplacaniu bo cegla i jego ambicje gp troche kosztuja

    nie do konca jestem przekonany ze zamiana krzyzaka na cegle rzeczywiscie jest warta takich pieniedzy bo krzysiu , jesli chodzi o lige polska , krzyzaka na glowe nei bije ... pozostaje miec nadzieje, ze zostanie we wroclawiu dluzej niz rok i bedzie sie ciagle rozwijal

    zgadzam sie z lexem ze to raczej dobra wiadomosc dla zwolennikow pozostania kasprzaka w lesznie no chyba ze podrazniona ambicja wujka andrzeja [ czestochowa, torun sie klaniaja ] kaze mu zatrudnic i hampelka i kaspera
    I love this game

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny Jaś Wędrowniczek... Jeśli Rusko jest cwany (A wygląda na takiego, co jest :)) to powinien podpisac z nim kontrakt co najmniej trzyletni...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to WTS jednak dopial swego i ma lidera. Gratuluje zakupu bedzie sie dzialo ciekawie w Elidze Galop jush nie bedzie najlepszym Polakiem w Elidze !!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław. Taką informację podano przd chwilą podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tak więc wrocławski klub doznał poważnego wzmocnienia po tym, jak w grudniu do Bydgoszczy odszedł Jacek Krzyżaniak. Więcej szczegółów dotyczących Cegielskiego, a także inne informacje, które podano podczas konferencji podamy później.
    I wyjaśnilo sie....

    Moze i to dobrze dla Unii Leszno...
    WTS chciał koniecznie tez pozyskac Hampela...zapewe odpsuści teraz...
    i wraz z Dobruckim Hampel zasili Leszno...przeciez mają wspólnego mechanika...

    pozdrawiam,

    Czaja

    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegielski we Wrocławiu

    Cegła w Atlasie,dlatego bo Hampel w Bydzi!!!! Tak, to prawda..za Lorama,który podpisał w Lesznie i będzie jezdził z kumplem z OWEN BROS TEAM , u NORRIEGO ALLANA !!!!! Ale i tak mistrzem będzie Bydzia..!!!! GOLLOBOWIE KOWALIK, KRZYŻANIAK, HAMPEL, WILTSHIRE,może jeszcze ktoś ??? Robak, Stanisławski, Czechowski i jest paka co ?....tak,kolesie z Polandii..co wy na to ?

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Rafik na hampela was nie stac on jest drozszy nic cegielski a za darmo tez nie moze uwas jezdzic tak ze zapomnij.......

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hampelek za rok senorem będzie więc mysle że lepiej yloby kupic 2 juniorów i jezdzic 3 jubiorów w skladzie(kasprzak,hampel,=rezerwa), a tak może juz nie kupic hampelka , a jak kupi i podpisze 3 -letni kontrakt to za rok trza bedzie znów juniora kupowac
    sparta ma mocna mlodą druzyne jeżeli ten skład układaloby sie przez pare sezonów to będą zdobyc seryjnie medale dmp, a i juz w tym sezonie moga sie pokusic o taki wyczyn

    szcerze bym sobie tego sobie i druzynie atlasu zyczyl ...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Wrocław...

    wygląda na to że w tym roku Bydgoszcz nie załapie sie do pierwszej czwórki :p a co najważniejsze zapowiada się ciekawa walka o medale. Tak swoja drogą to mam takie wrażenie jakby się dobrzy zawodnicy rozmnożyli bo każdy klub kogoś mocnego kupuje. Teraz chyba kolej na Leszno? Ale DMP 2003 i tak bedzie Czewa (szkoda tylko że tam nie trafił Cegła zamiast Ułamka)... a DMP 2004 Tarnów :>

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stało się to czego większość kibiców Startu się spodziewała ale w co nie wielu chciało uwierzyć. Jednak Cegła wybrał ofertę klubu który zagwarantował mu nie tylko dobre warunki finansowe ale także możność startów z najlepszymi. Starty w Ekstralidze są nieporównywalnie większym wyzwaniem niż te w I lidze. Krzysztof chcę powalczyć w sezonie 2003 w rozgrywkach Grand Prix. Ale żeby tak się stało musi mieć dobre zaplecze - mam tu na myśli warsztat sprzętowy. Start w sezonie 2003 nie będzie dysponował już takim budżetem jak to miało miejsce w roku ubiegłym, dlatego też działacze nie mogli obiecać zawodnikowi nierelanych rzeczy. Mnie osobiście pozostaje życzyć Krzysztofowi, żeby w nowym klubie znalazł swoje miejsce, jeździł równie dynamicznie jak to miało miejsce w Starcie. A drużynie gnieźnieńskiej no cóż nie ma się co załamywać trzeba jakoś tą lukę uzupełnić. Łatwe to napewno nie będzie. Ale do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę czasu zostało. Szkoda tylko, że zawodników gwarantujących dużą zdobycz punktową w meczu pozostało niewielu. Tak więc Panowie działacze ze Startu czekamy na następce Cegielskiego.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza - Wrocław
    Żużel. Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław! Tymczasem prezes Andrzej Rusko już myśli o kolejnych posunięciach. Niewykluczone, że Atlas wzmocni jeszcze ktoś z dwójki - Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak.
    Nieoficjalnie wiadomo było, że Cegielski prowadził w ostatnich dniach intensywne negocjacje przynajmniej z czterema klubami. Na pewno z Atlasem, ZKŻ-em Zielona Góra, Unią Leszno i ze swoim dotychczasowym pracodawcą - I-ligowym Startem Gniezno. Ostatecznie postawił na Atlas, a swój wybór uzasadnił tak: - W żużlu chcę coś jeszcze osiągnąć, chcę cały czas mieć kontakt z czołówką światową. Gdy jeździłem w I-ligowym Starcie, z najlepszymi rywalizowałem w Anglii i w Grand Prix. Teraz, po mojej rezygnacji ze startów na Wyspach, ten kontakt z najlepszymi zapewnia mi właśnie Atlas - przekonywał wczoraj Cegielski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

    Z kolei prezes WTS Atlas Andrzej Rusko nie chciał zdradzić, ile kosztował go transfer Cegielskiego (na liście transferowej zawodnik znalazł się z kwotą zero). - Mogę powiedzieć, że Krzysztof wykazał duży rozsądek i jeśli chodzi o zawodników z tzw. górnej półki, wcale nie miał najwyższych wymagań finansowych.

    Cegielski podpisał z Atlasem roczny kontrakt, ale zarówno klub, jak i zawodnik deklarują chęć współpracy na kolejne lata. - Zawsze szukałem klubu, z którym mógłbym związać się na dłużej - tłumaczył Cegielski. - Próbowałem w Gdańsku, gdzie podpisałem czteroletni kontrakt, ale ta współpraca, jak wiadomo, została przerwana [Cegielski zerwał kontrakt po dwóch latach, gdyż Wybrzeże nie wypłaciło mu pieniędzy kontraktowych - red.]. Dlatego teraz byłem bardziej ostrożny i zawarłem tylko roczną umowę, ale podpisałem ją z nadzieją, że zostanę we Wrocławiu na kolejny rok - zakończył.

    Po sfinalizowaniu rozmów z Cegielskim Atlas nie musi już starać się o seniora (będą nimi Cegielski, Dados, Jędrzejak i Słaboń), problem jest natomiast z wartościowym juniorem. W klubie są co prawda Artur Bogińczuk (skończyła mu się kara zawieszenia w prawach zawodnika) i Piotr Świderski (wrócił z wypożyczenia do Kolejarza Rawicz), ale prezes Rusko i trener Cieślak myślą jeszcze o sprowadzeniu innych zawodników. Nieoficjalnie wiadomo, że nadal prawdopodobny jest transfer do Atlasu kogoś z dwójki Jarosław Hampel (Polonia Piła) - Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno). Wczoraj jednak Rusko wypowiadał się bardzo dyplomatycznie w kwestii pozyskania juniora. - Wciąż prowadzimy rozmowy i znając życie, niewykluczone, że to nie jest nasze ostatnie słowo, jeśli chodzi o transfery - powiedział prezes WTS Atlas.

    Krzysztof Cegielski

    ur. 1979

    Najbardziej perspektywiczny zawodnik młodego pokolenia w Polsce. Już dziś mówi się o nim "żużlowiec numer dwa po Gollobie". Jeździ bardzo widowiskowo, nie odpuszcza i - co najważniejsze - z Polaków tylko on i Gollob potrafili zaistnieć w zeszłorocznym cyklu Grand Prix.

    W Polsce startował już w Stali Gorzów, Wybrzeżu Gdańsk i Starcie Gniezno. W 2000 roku zdobył tytuł wicemistrza świata juniorów.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje dla Wrocławia

    To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla klubu, który bardzo się wzmocnił, jak i dla zawodnika, który wreszczie będzie miał dobre warunki do rozwijania swojego talentu.
    Tym samym Atlas dołączył do grona faworytów.
    Para obcokrajowców - bez komentarza, wystarczy popatrzeć na wyniki GP Australii.
    Seniorzy - może brakuje drugiej gwiazdy, ale zarówno Dados jak i Jędrzejak jeździć na żużlu potrafią.
    A wiadomo, że Atlas będzie górował nad rywalami siłą juniora - ktokolwiek to będzie - Hampel, czy Kasprzak...
    Jeżeli potwierdzi się Loram w Bydgoszczy to będą cztery bardzo wyrównane drużyny i walka o tytuł będzie -pasjonująca

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]No to teraz mysle,ze Cegła podniesie jeszcze swoje umiejetności i bedziemy sie pasjonowac jego walką w cyklu GP,z pewnoscia mu to pomoze!!!
    Tego mu zycze z calego serca...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak gratulacje dla WTS narawde Cegielski jest bardzo dobrym zawodnikiem i naprawde warto bylo go kupic teraz nei wiem co z Gneiznem tak cwaniakowali ze w 2003 r rozjada Rybnik i reszte a teraz cisza powdzenia chlopaki teraz gdy cegielski jest juz we Wroclawiu naprawde liga sie wyowanala juz nei bedzie tak prosto zdobyc DMP Toruniowi ...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła w Atlasie,dlatego bo Hampel w Bydzi!!!! Tak, to prawda..za Lorama,który podpisał w Lesznie i będzie jezdził z kumplem z OWEN BROS TEAM , u NORRIEGO ALLANA !!!!! Ale i tak mistrzem będzie Bydzia..!!!! GOLLOBOWIE KOWALIK, KRZYŻANIAK, HAMPEL, WILTSHIRE,może jeszcze ktoś ??? Robak, Stanisławski, Czechowski i jest paka co ?....tak,kolesie z Polandii..co wy na to ?
    Rafik a skąd Ty to wiesz?? Z tego co wiem to Bydgoszcz nie ma kasy już na Hampela i nie pisz za drugim razem jakis plotek ktore sa prawie niemozliwe, bo to czyta cała Polska.

    Gratuluje Wrocławiowi zdobycia Cegły i teraz liga bedzie bardo wyrownana.Chyba Toruń nie bedzie mial tka łatwo ;) :)

    Pozdro

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GRATULACJE !

    Myśle że Cegła ma wielkie szanse zostać liderem drużyny.Dziura po sracie Krzyżaka została wypełniona z nawiązką.Ha,już nie moge się doczekać meczu przyjaźni.uff będzie się działo !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje transferu K.Cegielskiego i już sobie wyobrażam co sie nedzie działo na meczu Wrocław-Toruń na którym bym chciał być:P.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czaja

    Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław. Taką informację podano przd chwilą podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tak więc wrocławski klub doznał poważnego wzmocnienia po tym, jak w grudniu do Bydgoszczy odszedł Jacek Krzyżaniak. Więcej szczegółów dotyczących Cegielskiego, a także inne informacje, które podano podczas konferencji podamy później.
    I wyjaśnilo sie....

    Moze i to dobrze dla Unii Leszno...
    WTS chciał koniecznie tez pozyskac Hampela...zapewe odpsuści teraz...
    i wraz z Dobruckim Hampel zasili Leszno...przeciez mają wspólnego mechanika...

    pozdrawiam,

    Czaja
    Jarek Hampel od zeszłego lata przygotowuje sprzęt u Jacka Filipa .
    Ojcu Rafała został jeszcze tylko Klecha ,Miśkowiak i Kościuch

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Atlas zakontraktuje jeszcze Hampela to takze bedzie we Wrocq bedzie niezła paczka.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I teraz mamy szanse na pierwszą trójkę. Jeszcze Hampel lub Kasprzak i mam mistrza :P. Oto przypuszczalny skład WTS:
    1.Dados
    2.Nicholls
    3.Cegielski
    4.Słaboń
    5.Hanocock
    6.Hampel(Kasprzak)
    7.Świderski
    8.Bogińczuk
    9.Jędrzejak

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chce mi sie nawet nic pisac. Wiem ze teraz wszyscy ciesza sie ze Cegla "olal" STRART jednak ja od samego poczatku mowiilem ze Krzysiu u nas nie bedzie jezdzil bo nas na niego nie stac. TRUDNO I DZIEKUJEMY - MY KIBICE STARTU !!!!

    POZDRAWIAM

    gg 2574501

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I tak powinno być.

    Niech p. Rusko dokupi sobie jeszcze Hamelka. Walka o DMP stanie się bezbarwna. Złoto wrpojedzie do Wrocka lub Torunia. Pozosałe kluby odetchną finansowo, bo będą walczyć:
    Czestochowa i Bydzia o brąz, ZG i Unia o 5-6 Gdańsk i Piła tak jak w zeszłym roku. A Wrocław się wykosztuje i nic z tego nie będzie. Przecież w zeszłym roku i dwza lata wcześniej nie miał silnego składu a walczyli o najwyższe cele, więc teraz z rewelacyjnym sładzie nie osiągną zamierzonego celu. Przegną i Atlas wycowa się ze wsółpracy, bo przecież i le można dawać?

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    jakie to są debile ...

    No ja takich ludzi nie moge zrozumieć!!!
    Musze powiedzieć o co myśle (przepraszam z góry jeśli kogoś uraże). Chodzi miznowu o kibiców ZKŻ i Stratu. Czy wy na serio myśleliście ze Cegła bedzie jeździł w waszym klubie?? Jeśli tak to jacyś choży jesteście.
    1. do ZKŻ-u jest to chore myślenie myśleliście ze jak awans to bedzie kasy jak lodu, wy sie cieszcie ze macie ,,chociaż" ,,Okonia"!! Bo na wiecej nie ma co liczyć!! i cieszcie ze ze Hamill został, jednak nie wiem czy Okoń jest az tak dużo lepszy o ile wogóle jest od zawodnika Ncky Pedersen lepszym żużlowcem!!
    2. Do kibiców Startu. ,,Cegła" by w życiu nie chciał już jeździć w Stracie!! Już predzej by w GKS-ie jeździł!! Nigdy 1 liga, to jest głupie myślenie a to ze Cegła jeździł w Starcie w sezonie 2002 to przypadek, gdyż Gniezno było ostatnim ratunkiem przed karencją w Polsce!! Więc co jeździł to jeździł a to ze juz u was nie jeździ to podziękujcie zawodnikom GKS-u:P, ze skopali wam tyłek:)!!

    Jeszcze raz przepraszam ze takich słów użyłem ale ci ludzie (Zielona Góra i Gniezno) to myślą że wszyscy do nich az w kolejce stoją!!
    Pozdrawiam i prosze o gadanie obiektywne a nie takie pierdoły!! Dzikuje

    GKS Wybrzeże is my only love in forever!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Wrocławia! Teraz może bedzei ciekawiej, bo Toruń nie będzie już 100% pewniakiem na mistrza.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Heh nie wiem skad ktos ma takie debilowate info ze Atlas ma sie wycofac ze sponsorigu ......

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Gratulacje dla Wrocławia! Teraz może bedzei ciekawiej, bo Toruń nie będzie już 100% pewniakiem na mistrza.
    Chlopie. Nikt rozsadny nie twiedzil, ze Torun
    ma juz mistrza. Silny sklad ma tez Czestochowa
    i Bydgoszcz. Dochodzi teraz Wrocek, a i Zielona
    Gora jezeli zakontraktuje drugiego dobrego
    obcokrajowca i Swista moze pokusic sie jako
    beniaminek o zloto!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Speedway to też jest sport....

    ...a więc mimo,że parę miast tworzy mocne składy..to ktoś musi przegrać..oby kluby z kruchą kasą nie odstawały za bardzo przynajmniej podczas meczy u siebie..a co do Atlasu to pisali już nie w jednym serwisie,że powiedzieli Rusce "Albo mistrzostwo albo koniec.."ale to dopiero za 365 dni:P

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski będzie niewątpliwie ogromnym wzmocnieniem Wrocławian. I WTS zapewne bedzie się liczył w walce o mistrzostwo kraju.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh nie wiem skad ktos ma takie *****owate info ze Atlas ma sie wycofac ze sponsorigu ......
    Firma Atlas jakiś czas temu podała do informacji, że jeżeli w 2003 roku Wrocławska drużyna nie zdobędzie Mistrzostwa to zakończy sponsorską współpracę i wtedy napewno skończą się czasy mlekiem i miodem płynące dla WTSu.


    Chlopie. Nikt rozsadny nie twiedzil, ze Torun
    ma juz mistrza. Silny sklad ma tez Czestochowa
    i Bydgoszcz. Dochodzi teraz Wrocek, a i Zielona
    Gora jezeli zakontraktuje drugiego dobrego
    obcokrajowca i Swista moze pokusic sie jako
    beniaminek o zloto!
    Nie zgodzę się z tobą. Apator jeżeli z takim składem nie będzie miał mistrza to będzie to dętka roku 2003.
    To na tyle ;].

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie że Atlas zakontraktował Cegielskiego.
    Walka o tytuł DMP 2003 będzie teraz niewątpliwie bardziej wyrównana.
    Wrocław, Toruń, Bydgoszcz i Częstochowa - w pojedynkach tych zespołów będzie mógł paść każdy rezulta.
    No i jest jeszcze niedoceniana Zielona Góra, która może wiele napsuć w końcowym rozrachunku.
    A więc zapowiada się naprawde ciekawy sezon.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Firma Atlas jakiś czas temu podała do informacji, że jeżeli w 2003 roku Wrocławska drużyna nie zdobędzie Mistrzostwa to zakończy sponsorską współpracę i wtedy napewno skończą się czasy mlekiem i miodem płynące dla WTSu.
    poTFor

    Nie obawiaj się....nawet jak Atlas nas opuści to źle nie będzie....firm chętnych pod dostatkiem....

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam się z tobą Wts nawet z Hampelm (nie sądze!!)
    nie dorównuje Apatorowi i niezdobycie DMP będzie
    największą klapą roku !

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy można mówić o tym, że WTS rzeczywiście się wzmocnił?
    Chyba nie. Rusko po prostu wypełnił lukę powstałą po odejściu do Bydgoszczy Krzyżaniaka. O wzmocnieniu będzie można wówczas powiedzieć, jeżeli do tego składu dokoptowani zostaną: Hampel i Kasprzak.
    Na dzień dzisiejszy, według mnie, zespół z Wrocławia nie ma żadnych szans na nawiązanie walki o tytuł DMP. Należy zadać sobie podstawowe pytanie: z kim?
    Dados, Jędrzejak, Słaboń - przecież to są ligowe przeciętniaki, podobnie obcokrajowcy WTS-u. Zobaczmy na czym dysponują główni kandydaci, a więc CKM i Apator.

    CKM
    R. Sullivan - najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu
    A. Jonsson - solidny, choć często zdarzają się wpadki
    R.Holta - solidny, czołowy zawodnik polskiej Ekstraligi
    a ponad to: S. Ułamek oraz (mam nadzieję, że się wykuruje) G. Walasek

    Apator
    T. Rickardson - mistrz świata
    J. Crump - vicemistrz świata
    a do tego: P. Protasiewicz, T. Bajerski i W. Jaguś

    Tak więc wstrzymajmy się, z tym stawianiem WTS-u w roli faworyta. Bo jak na razie ten zespół stać góra na brąz, a trzeba pamiętać jeszcze o BKS-ie. Pozdrowionka dla wszystkich kibiców!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    marc24

    Kolego pomyliłeś tematy!
    To nie temat o szansach WTS....
    Jeżeli Dados,Hanckoc,Nicolls dla ciebie to ligowe przeciętniaki....to chyba jesteś z innej bajki :)
    Mam pytanie podaj mi dwa pierwsze miejsca w GP Australi 2002....odpowiem ci bo pewnie nie wiesz ...Hanckoc i Nicolls...o czymś to świadczy...nie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •