Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 66 z 66

Wątek: Krzysztof Cegielski we Wrocławiu !

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    COLOMBO

    Mój tekst jest tylko odpowiedzią na rozważania, niektórych forumowiczów.

    Ponad to pozwolisz, że Tobie jako kibicowi WTS zwrócę małą, ale bardzo ważną uwagę: zanim napiszesz, spójrz najpierw jak poprawnie brzmią nazwiska obcokrajowców WTS-u. Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Do rozmowy wyzej jedynem pewniakiem na seson 2003 jest to ze Pila spadnie do 1 ligi ..


  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elendir jak jedzie to juz jedzie po calej lini ;) hehe :)
    A teraz tak wracajac do tematu to hmm... panowie to jest tylko sport :) trzeba napisac tak Jedrzejak Dados byli ligowymi przecietniakami poczekajmy az sie sezon rozpocznie bo jak jednego i drugiego stac no dobre wystepy byli obiecujacymi juniorami a hmm... watpie zeby oni zapomnieli ze na zuzlu sie smiga w lewo i tez chyba wiedza ze kibice licza na ich porywajace starty piekne akcje i moze w nich samych powinna byc motywacja zeby wygrac z mistrzem swiata lub wice mistrzem no poczekajmy :)

    DAMY RADE :)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :P

    Nio...i jednak WTS był szybszy....i zabrał CEGŁĘ:)
    Tylko dobrze go wykorzystajcie....

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Cegla mial umiarkowane wymagania ?

    100 % informacja !
    350.000 zl za podpis, i po 1500 zl za kazdy punkt.

    Podsumujmy!!
    150 pkt - 225.000
    200 pkt - 300.000

    Mysle ze kasujac na wstepie 350.000 powinien sie starac i zrobic te 200 pkt tak wiec utrzymanie takiego zawodnika to ok 650.000 zl cyli 1 punkcik kosztuje srednio 3250 zl.

    Jezeli druzyna na medal musi zrobic te 1100 pkt i wszystkie mialy by byc w tej cenie to sami zawodnicy kosztuja klub 3.575.000 zl !!!!

    Mysle jednak, ze nie wszyscy we wroclawiu maja tak placone nawet Hancock z dojazdami jest tanszy ale i tak licze ze miejsce w 1 czworce bedzie Rusko kosztowac :
    - 2.500.000 zawodnicy
    - 1.000.000 AWF, pracownicy,organizacja zawodow i inne.

    Strasznie duzo!
    Apator chwali sie ,ze wyda 4.000.000 zl
    Wlokniarz musi przygotowac sie na wtdatki podobne jak w Atlasie.

    Jak to wytrzymaja?



  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Firma Atlas jakiś czas temu podała do informacji, że jeżeli w 2003 roku Wrocławska drużyna nie zdobędzie Mistrzostwa to zakończy sponsorską współpracę i wtedy napewno skończą się czasy mlekiem i miodem płynące dla WTSu.
    eee, ja tam nie chce się kłócić bo być może to prawda ale mam pytanie gdzie firma Atlas to podała ? czy może przypadkiem podała to tylko pewna gazeta ?

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Chlopie. Nikt rozsadny nie twiedzil, ze Torun
    ma juz mistrza. Silny sklad ma tez Czestochowa
    i Bydgoszcz. Dochodzi teraz Wrocek, a i Zielona
    Gora jezeli zakontraktuje drugiego dobrego
    obcokrajowca i Swista moze pokusic sie jako
    beniaminek o zloto![/quote]




    z tą zieloną górą to chyba trochę przesadziłeś

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    Do Debila z GKS

    jakie to są debile ...

    No ja takich ludzi nie moge zrozumieć!!!
    Musze powiedzieć o co myśle (przepraszam z góry jeśli kogoś uraże). Chodzi miznowu o kibiców ZKŻ i Stratu. Czy wy na serio myśleliście ze Cegła bedzie jeździł w waszym klubie?? Jeśli tak to jacyś choży jesteście.
    1. do ZKŻ-u jest to chore myślenie myśleliście ze jak awans to bedzie kasy jak lodu, wy sie cieszcie ze macie ,,chociaż" ,,Okonia"!! Bo na wiecej nie ma co liczyć!! i cieszcie ze ze Hamill został, jednak nie wiem czy Okoń jest az tak dużo lepszy o ile wogóle jest od zawodnika Ncky Pedersen lepszym żużlowcem!!
    2. Do kibiców Startu. ,,Cegła" by w życiu nie chciał już jeździć w Stracie!! Już predzej by w GKS-ie jeździł!! Nigdy 1 liga, to jest głupie myślenie a to ze Cegła jeździł w Starcie w sezonie 2002 to przypadek, gdyż Gniezno było ostatnim ratunkiem przed karencją w Polsce!! Więc co jeździł to jeździł a to ze juz u was nie jeździ to podziękujcie zawodnikom GKS-u, ze skopali wam tyłek!!

    Jeszcze raz przepraszam ze takich słów użyłem ale ci ludzie (Zielona Góra i Gniezno) to myślą że wszyscy do nich az w kolejce stoją!!
    Pozdrawiam i prosze o gadanie obiektywne a nie takie pierdoły!! Dzikuje
    A ty gościu jesteś agentem Cegielskiego, że takie pierdoły popychasz. Jeżeli w twoich wywodach byłaby jakakolwiek racja to Leszno nie miałoby Adamsa, Rybnik Pedersena, Bydgoszcz Lorama, WKM Karlsona itp.Poprzez twoje wypowiedzi widzę,że żal ci d......ę ściska i z tego zaślepienia nie wiesz co pisać i wygadujesz same brednie.

    Pozdrawiam "wybitnego znawcę żużla z GKS-u"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOx!

    [b]Plissss..nie kłóccie sie..nie lubie gdy ktoś wyzywa innego "mojego kolegę" z miasta....fakt też obraził innego ale.....:):)

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ło matko,ale sie porobiło gratulacje dla Rusko...podpisanie z Cegielskim to chyba jedno co temu panu wyszło w ostatnich pieciu latach....brawo.
    Teraz to Atlas juz na pewno nie spadnie :-)[quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje pozyskania tak wartosciowego zawodnika. Wasz prezes na pewno dobrze zaopiekuje sie Krzysiem i mam nadzieje ze to bedzie jego sezon w GP. Pozostanie w 10 po wszystkich turniejach, a moze kilka oczek wyzej da nam kibicom olbrzymia satyswakcje.
    Co tam prezes ma jeszcze w zanadrzu? Moze Kasprzaki? Moze Hampelek? A jak sie przedstawia sprawa podpisania kontraktu przez Drabika w WTS-ie?
    Pozdro...
    Bedzie ciekawie na olimpijskim i przy Wroclawskiej- proponuje podzielic sie punktami, dwa remisy-duze emocje!

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SUPER!!! Gratulacje! Bardzo się cieszę, że Krzysiu trafił właśnie do was. Tylko, że teraz macie bojowe zadnie, bo musicie dbać o naszą najwiękrzą perełkę.

    KIBICE STALI ZAWSZE WSPANIALI!!!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła

    Cieszę się że wrocek zakontraktował cegłe ponieważ będzie kolejnym zespołem walczącym o medale a co za tym idzie liga stanie się ciekawsza.pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdy dojdzie jeszcze Hampelek to mamy pewny hmm... zloty medal.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz, mialem nadzieje, ze jednak Gnieznu uda sie zatrzymac Cegle. Nie wyszlo - trudno !
    Wydaje mi sie, ze w tym wariactwie o nazwie speedway, akurat Cegielski lubi w miare poukladany tryb zycia i moze rzeczywiscie zostanie we Wroclawiu na dluzej.
    W innych watkach przyznawalem zawodnikom racje w dazeniu do duzych pieniedzy (poki koniunktura na to pozwala), wiec nie dziwie sie, ze Cegla wybral Wroclaw. Mam nadzieje, ze bedzie to z korzyscia nie tylko dla kibicow z Wroclawia, ale przelozy sie to dobry wynik w GP i wszyscy bedziemy mieli z Cegielskiego pocieche.
    Na koniec pragne PODZIEKOWAC Cegielskiemu za wystepy w Starcie. W duzej mierze dzieki niemu, sezon 2002 byl dla gnieznian i kibicow Startu tak ekscytujacy !

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Będą emocje.

    No i prosze państwa zanosi sie na to iż nadchodzący sezon będzie jednym z najbardziej emocjonujących.Osobiscie jako kibic Sparty wiele sobie obiecuje po startach mojej ukochanej drużyny.Świadomy tego iż nazwiska nie jeżdzą nie wskaże faworyta,gdyż takim byliśmy mając Sawkę w zespole i Ułamka,a jak sie skończyło wiadomo "tylko" srebrem DMP.Co do zakupu Cegły chyba każdy ma duże oczekiwania,ale jestem przekonany że chłopak pokaże klase i dzieki niemu przeżyjemy wiele miłych chwil.Znając naszego prezesa czeka nas jeszce jedna niespodzianka (Hampel,Kasprzak)i sprawa złota będzie otwarta.W Toruniu jeszcze niech nie mrożą szampana.Pozdrawiam wszystkich kibiców,szczególnie z Gdańska i Zielonki.

  17. Powrót do góry    #62
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja byl nie byl takim hurraoptymista jesli chodzi o Cegielskiego, co prawda w GP sie pokazal, ale to co innego niz ekstaliga. Nie jezdzil on w niej juz kilka sezonow i na poczatku bedzie mu trudno. Z czworki kandydatow do jazdy w Toruniu (Hampel,Ulamek,Cegla,Protas) od poczatku marzylem o tym ostatnim, ale wydawalo mi sie to niemozliwe. I powiem wam ze teraz na pewno nie zamienilbym go na Cegle bowiem to uznana firma, typowy ligowiec, gwarancja przynajmniej 10 punktow w meczu, a Krzysiu nie wiadomo. I przekonacie sie ze mialem racje... A tak w ogole dobrze sie stalo ze Wroclaw go kupil(chociaz to bylo wiadome), na pewno rozgrywki beda ciekawsze, juz sie nie moge doczekac.
    Pozdrawiam
    Marcin

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że WTS i tak nie zdobędzie DMP. Toruń jest poza zasięgiem (no chyba, że WTS zakupi jeszcze jakiegoś zawodnika - Hampela?) rywali. Silna jest również Częstochowa - ma 3 zawodników GP a do tego dochodzi Walasek i Ułamek. Oj, będzie się działo, oj będzie. Pozdrawiam wszystkich fanów speedway'a w Polsce! Kibic z Wrocławia :)

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO Wrocław będzie miał z niego bardzo duży pożytek.Do tego Cegielski będzie mógł się we wrocławiu dalej rozwijać, klub napewno zapewni mu bardzo dobre warunki.

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słaboń jednym z najlepszych ciekawe
    Widziałem mecz w lesznie i Słaboń naprawde bardzo dobrze jechał ale że jednym z najlepszych z młodego pokolenia to chyba lekka przesada nawet nie lekka.
    Teraz coś do gostka co nie lubi wrocławia ja też za nim nie przepadam ale nie znaczy że musze ich obrażać chociaz pamiętam jak niedawno mowiono o gnieźnie i nikomu to nie przeszkadzało a nawet kibice z wrocka też sie udzielali w tej dziedzinie.
    oki ale nie otym ja chciałem.
    chciałem wam pogratulować bo dokonaliście najlepszego zakupu z wszystkich zespółów w tym roku z cegły bedziecie bardzo zadowoleni czy on z was nie wiem takiej atmosfery jak w gnieźnie u was na pewno nie bedzie ale nie znaczy to że musi byc źle.
    ja bede cały czas sercem z cegiełką i on zawsze moze na mój doping liczyc nawet jak u was jedzie mam nadzieje ze tylko ten rok z wami a następny znowu w starcikui z nami zawalczy e lige
    tak na marginesie to jeszcze chciałem co niektórym przypomnieć ze nie tak dawno to śmiano sie że cegła to papierowy tygrys że ciekawe co pokaże a dzisiaj co kazdy takiego tygrysa chce mieć u siebie a on tylko we wrocławiu niestety ale naprawde gratuluje ale jak bedziecie na niego nażekac to do tyłków wam nakopie.
    krzysztof cegielski w tym roku mistrzem polski a za rok dróżynowym putacie z kim ze startem oczywiscie

    pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców ojjjjj zanosi sie na bardzo ciekawy sezon aż ciarki mnie przechodzą jak patrze na składy niektórych ekip

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRATULUJE WROCŁAWIANOM pozyskania CEGŁY bo jest to swietny zawodnik:) a oprocz tego zawodnik na ktorego jazde aż miło popatrzec!!!Z racji ze studiuje we Wrocławiu zawitam czasem na stadion olimpijski tylko po to zeby zobaczyc wspaniałego Drabola i Cegłe w akcji:)!!!ALE NIESTETY z WŁÓKNIARZEM szans nie macie:P!!!POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •