Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 79 z 79

Wątek: Billy Hamill zostaje w ZKŻ !

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po stracie N.Pedersena udało się na szczęście przedłużyć kontrakt z Hamillem. Ciekawi mnie kto będzie drugim stranieri obok Amerykanina.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie to jest w kratke !!

    Dobra wiadomość - Okoniewski w Zielonej :)

    Zła wiadomość - Nicki Pedersen - w Rybnku :( ( Gratulacje dla Rybnika - na pewno pomoże Wam wejśc do E-ligi)

    Dobra wiadomość - Billy Hamill ZOSTAJE !!! :):)


    Ale co teraz ?? Drżą mi kolana ...

    pozdro

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O, ze Billy zostal. Moze sie utrzymamy, ho mam w glowie woalke o medale.Bdac falubazomenem przezywam okres transerowy co rok w niezyklym napieciu. Czemu ta druzyna nie moze choc raz byc skompletowan, plus wzmocniona przed innym druzynami. Zawsze cos nie wychodzi, a ja juz mam dosc balansowania na granicy 1 ligii i ekstraligii. Chce jak , powiedzmy kobieta stabilizacji. Ale i tak kocham te druzyne i pomimo marudzenia uwazm,ze bez tych szopek byloby nudno. No narazie pozdrawaim.
    Faluba forever!!!!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ***********em. Jednym zdaniem to skwituje. Pomimo wszytkiego kocham Falubaz!!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Zelo

    To teraz ja podam Ci zla wiadomosc:
    Mam 3 kola w przyszlym tygodniu i nic nie umiem grunt pali mi sie pod nogami!!(jako ze jestem kibicem Falubazu mozna to zakwalifikowac do tragedii ogolnoklubowej:)
    No to teraz nalezy czekac na dobre info

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sluchajta sluchajta

    Spokojnie panowie spokojnie. Jak narazie Nicky w Rybniku podpisal wstepna umowe a ksztalt docelowego kontraktu nie jest jeszcze nawet znany:) Tak wiec nie jest on jeszcze zawodnikiem RKM'u. Z mojego punktu widzenia moze to byc jeszcze roznie. Wezmy tutaj pod uwage chociazby kontrakt Drabika w Rybniku. Tez ponoc podpisal a okazalo sie, ze nie podpisal:P Zalecam wiec wiecej spokoju, choc przyznam sie, ze moj poziom adrenaliny w duzym stopniu odbiega od normy i boje sie, ze oxploduje jak te race w noc sylwestrowa.
    Tak swoja droga to niezly dreszczyk emocji zafundowali nam wlodarze naszego klubu. Ta cisza i niepewnosc doprowadza mnie (mysle, ze nietylko mnie) powoli do szalenstwa, wiec nietrudno sobie wyobrazic co sie bedzie dzialo na przyszlotygodniowej prezentacji. Oj bedzie tloczno bedzie :)

    Ps.Tak wogole to to jest 11 stycznia w Magmie tak??


  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Helmuta
    W Magmie czy w Palmiarni?????? O ile mi wiadomo to w Palmiarni, no chyba ze cos sie zmieniło?
    Kto ma 100% info. na ten temat niech sie wypowie!!

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prezentacji raczej nie bedzie 11 stycznia

    A dlaczego? prosta przyczyna, nieskończone rozmowy z zagranicznym i krajowym a także nic nie wiadomo o macku kuciapie, rzeszów ma czas do końca stycznia, i jak każdy wie do końca stycznia nic jeszce z mackiem nie bedzie wiadomo w którym klubie maciek wystartuje także prezentacja nie moze sie odbyć tak wczesnie, pzodrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubazzik ma dobre info.A skąd zdradż nam?

    W poniedziałek zbiera się zarząd.To będzie naprawde ważne posiedzenie, być może w ten dzień zostanie zamknięty skład,być może rozmowy z zawodnikami się przeciągną(z koniecznych względów), choć na dzień dzisiejszy trzymamy rękę na pulsie.Organizacyjnie mamy wszystko dograne, wizytowałem Magmę 3krotnie , czekamy tylko na sygnał.
    Powiem krótko, tak silnego składu Falubaz jeszcze nie miał nigdy.Choć nie chcę zapeszać to jednak wymaga to dyskrecji a jak juz dyskretnie się ogłosi będzie co prezentować i ogłaszać.

    Wiecie co...Tak sobie mysle,że trzeba by było podziękować stosem maili Biliemu , że związał się z naszym klubem.Oczywiście kasa , ale on naprawdę traktuje nas poważnie, przecież wiecie ,że bajkopisarze z Bydgoszczy na pewno obiecywali mu złote góry.A on jednak woli nasze piękne miasto i nas.No do dzieła , skoro to wątek o Hamillu , na początek wyprodukujmy z 100 maili z podziękoiwaniem , a na stadionie możnaby malutki transparencik "BILLY THANX FOR 3RD SEASON WITH US".Strone internetową Billiego znajdziecie bez problemu.

    Ciekaw jestem Waszych opinii.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  10. Powrót do góry    #55
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    No no ja juz nie moge sie doczekac tej prezentacji druzyny, ktora ma byc najsilniejsza w historii calego Falubazu. Nie mam pojecia kto jeszcze oprocz Swista moglby was zasilic, chyba jeszcze Dobrucki lub Hampel, a z obcych raczej nie ma juz klasowych zuzlowcow. Cos mi sie wydaje ze jednak te newsy sa troche przesadzone. Wychodzi na to ze oprocz 2 zespolow wszyscy mierza jak najwyzej, chyba bedzie ciekawie...
    Pozdrawiam
    Marcin

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dobrze sie stało

    Ja powiem bardzo krótko. Tak musiało sie stać po stracie Pedersena. Bardzo sie ciesze że hamil podpisał z nami kontrakt!

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy jest nasz ale co dalej? Kogo ze stranieri zatrudnia nasi dzialacze do pary dla Billiego? Czlonkowie na zorganizowanym czacie zgodnie odparli, ze po rundzie zasadniczej Falubaz bedzie plasowal sie w tabeli na 4 miejscu. Byla nawet wersja bardzo optymistyczna, wyplynela od pana Dowhana, ktory widzi nasza ekipe na 3 pozycji- oby ona sie sprawdzila. Kowboj z Kalifornii juz po raz trzeci bedzie mial zaszczyt reprezetowania ekipy z Zielonej Góry i zeby mu tylko na mysl nie przyszlo to co dwa sezony temu w meczach z Unia!!!
    Wiesci z innej beczki: podobno w poniedzialek maja odbyc sie rozmowy z Markiem Loramskim.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W poniedziałek zbiera się zarząd.To będzie naprawde ważne posiedzenie, być może w ten dzień zostanie zamknięty skład,być może rozmowy z zawodnikami się przeciągną(z koniecznych względów), choć na dzień dzisiejszy trzymamy rękę na pulsie.Organizacyjnie mamy wszystko dograne, wizytowałem Magmę 3krotnie , czekamy tylko na sygnał.
    Powiem krótko, tak silnego składu Falubaz jeszcze nie miał nigdy.Choć nie chcę zapeszać to jednak wymaga to dyskrecji a jak juz dyskretnie się ogłosi będzie co prezentować i ogłaszać.



    Ciekaw jestem Waszych opinii.
    Nie przesadzasz troszke z tym najsilniejszym skladem? Czy wowczas kiedy Falubaz rzadzil i dzielil, zdobywal mistrzostwo polski, rozdawal karty i byl najlepsza ekipa w kraju to i tak daleko mu do skladu jaki bedzie w tym sezonie? Optymistyczna wersja to Huszcza, Kurmanski, Kuciapa, Świst, Okoniewski, Stojanowski, Marcinkowski, Hamill i Loram ( gleboko w to wierze, ze w Bydgoszczy jednak nie podpisze) i pozostali mlodziezowcy. Moze masz jakies inne info? Mimo tak optymistycznego skladu bedzie niezwykle trudno i ciezko znalesc sie w pierwszej 4, biorac pod uwage wzmocnienia innych druzyn. Liga w tym sezonie bedzie naprawde super. Zobaczymy jak finansowo wytrzymaja to kluby, ale to juz inny temat.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeestem z Zielonki i śmiać mi się chce i płakać zarazem , gdy was czytam zadaje sobie pytanie jak można w kólko pisać to samo ,..że sie cieszę ..że billy.." i takie sranie w banie. Po co jest ten wątek jeśli możnaby o tym pisać w innym poście.! ŻENADA !
    ps. fajnie ,że weekedowa lubuska wspomniała o wybrykach billego w meczach z lesznem

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    no tak , najpierw Okoń teraz Hamil mysle ze zielonka moze powalczyc o cos wiecej niz siódme miejsce , miejmy nadzieje ze pobyt w e-lidze nie bedzie jednoroczny :-)[quote]Włókniarz zawsze był WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transparent lub flaga

    zgadzam sie z falubazzini . trzeba stworzyc cos takiego zeby billy wiedział ze jestesmy zawsze z nim a on z nami.
    kto jest zainteresowany niech pisze , musimy sie zgadac i stworzyc cos takiego.ja mysle nawet o fladze (troche wiekszej)

    piszcie

    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEDWAYA

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świetny pomysł

    zgadzam sie z falubazzini . trzeba stworzyc cos takiego zeby billy wiedział ze jestesmy zawsze z nim a on z nami.
    kto jest zainteresowany niech pisze , musimy sie zgadac i stworzyc cos takiego.ja mysle nawet o fladze (troche wiekszej)

    piszcie

    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEDWAYA
    Świetny pomysl z ta flaga moim zdaniem moze to byc duza amerykanska flaga z napisem billy forever with you:-)

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam już gotowa flagę,
    "Billy wracaj do domu (przez leszno po kasę)"

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    loram

    czy to prawda jesli chodzi o lorama jesli tak yo niech to ktos potwierdzi bo bardzo jestem ciekawy.


    co do flagi ciagleczekam na propozycje ale nie taki jak ta powyzej.


    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEEDWAYA

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dla was propozycje !!! Nie zbierajcie podpisow,bo Billy sie wystraszy i prysnie jak Pedersen. Domyslam sie ze zbieraliscie podpisy aby Nicki przyja polskie obywatelstwo HE HE HE!!!! Chlopak zapoznal sie z naszym prawem podatkowym, i co mial zrobic? Zwial!!!!!



    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    row_row_row

    Podpisy zbieraliśmy jak nicki jeszcze nie podpisał, a Hamill juz podpisal więc nie wiem o co chozi,wogóle jakie podpisy, ty, wex lepiej usiądź , odpocznij i przemyśl zanim cos napiszesz, rozumiem że chcesz być smieszny, ale coś Ci nie wychodzi, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO FALUBAZZ

    Sprawdz sobie wpis twojego ziomala w temacie NICKI W RYBNIKU,FAN_FALUBAZ pisze tam "tyle podpisow zbierane namarne" Wiec nie pytaj mnie o jakie podpisy mi chodzi, tylko sam powiedz bo ja nie kumam po co one wam byly? Chcieliscie trafic do Ginesa?

    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słuchaj rkm_rkm_rkm te podpsiy zbieraliśmy po to żeby skłonić Nickiego do pozostania u nas, e podpisy miały być wysłane do niego, po to wszystko zbieraliśmy, rozumiesz. a ty tu wyjeżdżasz zebyśmy nie zbierali na Hamilla, nie mamy po co, on nas nie ******** jak Nicki. nasze rozgoryczenie było spowodowane tym ze troche żesmy sie postarali dla niego ale jego to nie obchodzi, zreszta zrozumiesz to w tym sezonie, pozdrawiam i życze wam tego żeby u was został już do końca, bo zal mi kibiców którzy go ubóstwiają cały sezon, klaszcza na stojąco, wiwatują a on ich robi w balona i przechodzi do innego klubu, narazie
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam już gotowa flagę,
    "Billy wracaj do domu (przez leszno po kasę)"

    Stary wez wyluzuj, jak ci sie Billy nie podoba to sie tutaj nie wpisuj. Amerykanin nie raz byl filarem naszej druzyny dzieki, ktoremu wygrywalismy mecze. Nie wyszlo mu z Lesznem, udowodnij mi, ze mecz sprzedal. Podaj jakies dowody, a nie wypisujesz swoje chore domniemania.


    P.S. Z ta flagą to swietny pomnysl!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy Legi alb Uni odbierano tytuł terż nikt nie miał dowodów i co z tego takie rzeczy się po pprostu widzi i wie , chyba że ktoś się nie zna na tym sporcie lub jest zapatrzony w danego zawodnika i nie chce tego widzieć.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Billy jest znkomitym obcokrajowcem ze mu z Lesznem nie poszlo 2 razy to jzu Historiia ale mogl nas po prostu olac i nei jezdzic w 1 lidze i pojsc do Ekstraligi ale zostal z nami nawet w 1 lidze i przyczynil sie znacznie do awansu Ciesze sie ze 3 rok bedzie jezdzil u nas mam nadzieje ze wreszcie osiognie z naszym klubem jakis sukces Enton z ta flaga troche przesadzasz .
    PS:
    BARDZO DOBRY POMYSL POPIERAM

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    flaga

    dobra dobra
    wszyscy gadaja ze to dobry pomysł z ta flaga ale nikt nie chce sie za to zabrac .

    osoby skore do pomocy zapraszam do wspópracy
    2878930 -- gg

    czekam


    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEEDWAYA

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    flaga

    no i co nagle wszyscy zrezygnowali z flagi
    a miałem tylu zwolenników
    co sam mam ja zrobic

    pomuzcie mi

    czekam


    gg-2878930
    e-mail -falubazfankamil1@interia.pl


    HEJA HEJA HEJA FALUBAZ MISTRZEM SPEEDWAYA

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    13-06-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja się nie cieszę

    Po co nam Hamill? Pomijając fakt, że dla mnie będzie zawsze sprzedawczykiem, który 2 lata temu w meczach z leszczyńską Unią spuścił nas z e-ligi. Z Hamillem czy bez nasza pozycja przed sezonem nie zmienia się. Patrząc na składy drużyn z Częstochowy, Torunia, Bydgoszczy i zakładając, że Wrocław kupi jeszcze Hampela na pierwszą czwórkę szanse mamy naprawdę minimalne, jeśli nie żadne. Z kolei problemy klubów z Piły i Gdańska(niestety!) powodują, że nawet bez Hamilla się utrzymamy. Klub ma pół miliona długów, na pewno nie otrzyma takiej pomocy od miasta jak w poprzednich latach, a do tego nie rozliczył się jeszcze z zawodnikami za ubiegły sezon. Krzysztof Stojanowski rozważa nawet (ciekawe na ile poważnie?) roczną karencję w uprawianiu speedwaya, a Rafał Kurmański na łamach TŻ skarży się, że nie ma za co przygotować się do sezonu. Czy w takiej sytuacji stać nasz klub na Hamilla, który jest jeśli nie najdroższym to na pewno jednym z najdroższych zawodników w polskiej lidze? Przecież jego ofertę odrzuciły dużo bogatsze kluby z Bydgoszczy i Wrocławia! Popatrzcie na leszczyńską Unię, rok temu super transfery Ułamek, Okoniewski, a dzisiaj dramat. Ułamek z Okoniewskim już opuścili Unię, a reszta krajowych zawodników jeszcze nie podpisała umów bo klub zalega im pieniądze. Oby w naszym klubie za rok nie było tak samo. Ufff strasznie się rozpisałem jak na pierwszy raz.
    Prezentacja drużyny w sobotę o 12 w Urzędzie Marszałkowskim, tak przynajmniej podaje Lubuska

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze. Z takim składem jak mają mogą powalczyć o pierwszą 4.Hamill the best

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Born in Zielona Gora

    Chcialbym ,zeby Hamill jezdzil u nas tak dlugo jak Adams w Lesznie.To juz 3ci sezon i chyba mozna powiedziec ze jest zwiazany z Zielona. Lubie go a o meczach z lesznem juz zapomnialem.
    Pozdrawiam Californie!

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hamil to jest dobry zawodnik ale juz niestety nie jako pierwszy. ale zycze wielu sukcesow w 2003 i licze na zaciete mecze z zielonka pozdrawiam okoniewskiego ktory was niestety tez pociagnie na kase:(:(

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hamill jest dobrym zawodnikiem , na pewno zdobedzie wiele punktow.Co do meczow z lesznem to nie chcem wnikac w to dlaczego tak slabo pojechal ale nie tylko Billy jest "Falubazem" , pozostali zawodnicy tez nie spisali sie na medal.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No tak jakbym sie zgodzil ale no wlasnie zawsze to ale...

    Chcialbym ,zeby Hamill jezdzil u nas tak dlugo jak Adams w Lesznie.To juz 3ci sezon i chyba mozna powiedziec ze jest zwiazany z Zielona. Lubie go a o meczach z lesznem juz zapomnialem.
    Pozdrawiam Californie!
    Zgadzam sie z Toba panie maydayy'u Wszyscy tego wlasnie chyba chca, pytanie tylko, czy stac nas na Billi'ego biorac pod uwage jakie pieniadze zarabia on wlasnie trzeci!! sezon z rzedu w Zielonce. No ale jak twierdza niektorzy jego skutecznosc warta jest "kazdych" pieniedzy:)
    Mysle, ze Billy zeczywiscie zwiazal sie z Naszym Winnym Gronem i nie jest to ostatni sezon w plastronie z "Mycha" na klacie!!:)
    Na koniec powiem tak - Bullet jest i to jest chyba najwazniejsze. Bedzie uzekal nas swoja jazda i zdobywal pelno punktow w nadchodzacym sezonie

    Ps. Przemek ja o tych meczach po tym w Gnieznie tez zapomnialem :)

    Pozdro!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •