Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: VICEPREZES DOWHAN W SZPITALU

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    VICEPREZES DOWHAN W SZPITALU

    niestety koniec roku okazał się okrutny dla viceprezesa zkż zielona góra roberta dowhana i dla zielonogórskich kibiców.podczas meczu piłki nożnej złamania nogi doznał nasz przyszły prezes i dlatego rozmowy w sprawie kontraktów idą jak po grudzie


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Czy okrutny dla kibicow ZKZ ?

    niestety koniec roku okazał się okrutny dla viceprezesa zkż zielona góra roberta dowhana i dla zielonogórskich kibiców
    Moze teraz v-prezes bedzie mial wiecej czasu czytac i pisac na forum i dowiemy sie wielu ciekawych rzeczy na temat nowych form finansowania zkz i przymierzeniach do zmian na stadionie i jego otoczeniu jakie nas czekaja w tym roku po zmianie prezesa. czesto chyba bede w tym roku w ZG wiec z checia sie cos dowiem.

    Moze wiec ten los nie tak okrutny dla kibicow bo dla v-prezesa na pewno - zycze duzo zdrowia.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Z tego co usłyszałem w RZG to pan Dowhan złamał powaznie noge w trzech miejscach i narazie ejst w szpitalu.
    Na pewno opuzni to w jakims stopniu sprawy organizacyjne , no ale miejmy nadzieje ze Pan Robert szybko dojdzie do siebie , i w najblizszym czasie wyjdzie ze szpitala , czego mu zycze.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na pewno w duży sposób utrudni rozmowy kontraktowe .szczególnie że bartkowiak zaczyna się mocno wpier... do rozmów z zawodnikami.ostatnio doszło do scysji między bartkowiakiem a młodymi gniewnymi \dowhanem i dalewskim \pan dalewski szef firmy boll dopiero po odejściu bartkowiaka mocno angażuje się w prace klubu.dlatego życzmy w nowym roku szybkiego powrotu do zdrowia pana dowhana i szybkiego odejścia bartkowiaka

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie jak Fan_Falubaz zycze naszemu prezesowi szybkiego powrotu do zdrowia i udanych wzmocnien w naszym klubie.


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    niestety koniec roku okazał się okrutny dla viceprezesa zkż zielona góra roberta dowhana i dla zielonogórskich kibiców.podczas meczu piłki nożnej złamania nogi doznał nasz przyszły prezes i dlatego rozmowy w sprawie kontraktów idą jak po grudzie
    no to chyba najlepiej w piłke nie gra :) . Życze powrotu do zdrowia

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    no to chyba najlepiej w piłke nie gra :) . Życze powrotu do zdrowia
    A co wybitnym pilkarzom nie przytrafiaja sie urazy? Najlepsze przyklady to Ronaldo i Henrik Larsson, ktory doznal otwartego zlamania, bez niczyjej winy. Taki to jest juz sport, ta pilka nozna:). Zycze szybkiego zrostu kosci.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety koniec roku okazał się okrutny dla viceprezesa zkż zielona góra roberta dowhana i dla zielonogórskich kibiców.podczas meczu piłki nożnej złamania nogi doznał nasz przyszły prezes i dlatego rozmowy w sprawie kontraktów idą jak po grudzie

    A to dobre! Dowhan Prezesem! Na szczescie czlonkowie zarzadu to nie nastolatkowie i za kolejke bronkow w barze nie wybiora go na Prezesa naszego klubu.


    Ps. Widze, ze jego "autorytet" zaslepil was totalnie. Zawsze istniej druga strona medalu. Jeszcze sie przejedziecie.

    Proponuje traktowac ten post jako ostrzezenie. Ci ktorzy probuja zdobyc wladze zawsze potrzebuja poparcia. Tylko jak je juz zdobeda to wtedy zapominaja o tych, ktorzy pomogli mu w osiagnieciu zamiezonego celu.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa w związku z moim pobytem w szpitalu.Niestety taki jest sport.Doznałem złamania 3 kości śródstopia,pęknięcia torebki i zerwania więzadeł.Jestem już w domu i rana leczy sie dobrze.Dziękuję dla lekarzy którzy opiekowali się mną podczas 10-cio dniowego pobytu w szpitalu.Muszę przyznać że do sezonu żużlowego przygotowani są wyśmienicie.Dziękuję dla kibiców którzy mnie odwiedzili i dzwonili do mnie przez cały okres.
    Jak widać sprawy w Klubie idą w dobrym kierunku i na bierząco jestem w kontakcie z całym Zarządem.Zapraszam na spotkanie 11 stycznia.
    P.S. Do kibol_zg
    Jak widzisz nie polowałem na fotel Prezesa a jedynie dobro Klubu jest dla mnie motywacją do pracy w ZKŻ.Wkładam swoje własne pieniądze i to nie małe a piwo i Twój tekst jest w tym momencie nie zrozumiały i bardzo stronniczy dla mnie.
    Mimo wszystko serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę dużo wrażeń w nowym sezonie.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    niestety koniec roku okazał się okrutny dla viceprezesa zkż zielona góra roberta dowhana i dla zielonogórskich kibiców.podczas meczu piłki nożnej złamania nogi doznał nasz przyszły prezes i dlatego rozmowy w sprawie kontraktów idą jak po grudzie

    A to dobre! Dowhan Prezesem! Na szczescie czlonkowie zarzadu to nie nastolatkowie i za kolejke bronkow w barze nie wybiora go na Prezesa naszego klubu.


    Ps. Widze, ze jego "autorytet" zaslepil was totalnie. Zawsze istniej druga strona medalu. Jeszcze sie przejedziecie.

    Proponuje traktowac ten post jako ostrzezenie. Ci ktorzy probuja zdobyc wladze zawsze potrzebuja poparcia. Tylko jak je juz zdobeda to wtedy zapominaja o tych, ktorzy pomogli mu w osiagnieciu zamiezonego celu.


    proponuję dla tego mało inteligentnego pan dać bana na co najmiej 2 tygodnie kibol zg ty dobrze sie czujesz
    p.s gdzie są moderatorzy???????????

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życze panu panie Robercie jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz do spraw związanych z klubem (o ile się pan z nimi rozstawal):P
    A co do wpisu niejakiego kibolaZG to chyba niezle ci koleś
    gul skacze ze nie mozesz się z nami spotkać i porozmawiać o sprawach waznych dla Falubazu,pewnie mama cie nie wypuszcza z domu po wieczorynce i pamiętaj nie wszystko jest prawdą co ci koledzy w przedszkolu opowiadają

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kiki hrup

    ja uważam że gość ma rację, bo też doszły do mnie słuchy że firma pana vice prezesa więcej wypompowała kasy z ZKŻu niż do nieko kasy włożyła (to są tylko pogłoski do których się jeszcze nie ustosunkowałem bo nie mam jak tego sprawdzić)

    Nie ma co się tak pieklić wypowiedziami innych, może to oni mają rację, co z tego że pan Robert siądzie z wami i wypije piwko w magmie ? to znaczy że wszyscy muszą skakać wokół niego ??
    Każdy ma prawo wyrazić na forum swoje zdanie, a jak wam się ono nie podoba to nie znaczy że zaraz moderatorów trzeba wzywać na pomoc ?? merytorycznych argumentów wam brakuje w dyskusji ??
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    ja uważam że gość ma rację, bo też doszły do mnie słuchy że firma pana vice prezesa więcej wypompowała kasy z ZKŻu niż do nieko kasy włożyła (to są tylko pogłoski do których się jeszcze nie ustosunkowałem bo nie mam jak tego sprawdzić)

    Nie ma co się tak pieklić wypowiedziami innych, może to oni mają rację, co z tego że pan Robert siądzie z wami i wypije piwko w magmie ? to znaczy że wszyscy muszą skakać wokół niego ??
    Każdy ma prawo wyrazić na forum swoje zdanie, a jak wam się ono nie podoba to nie znaczy że zaraz moderatorów trzeba wzywać na pomoc ?? merytorycznych argumentów wam brakuje w dyskusji ??
    Ciekawe firma pana Roberta zajmuje się papierosami w jaki sposób miał by z klubu w wypompować kasę haracze bierze hahahaha

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kiki

    no niestety ale z tego co wiem firma pana Roberta robi jakieś usługi dla ZKŻu, ale widzę że Ty nie bardzo masz na ten temat pojęcie za to dobrze idzie Ci wyśmiewanie się ;)


    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli można proszę Pana Roberta, jeśli ma jakies informacje na temat spotkania 11 stycznia.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się, że jesteś już w domu Robercie. Do zobaczenia 11 stycznia.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkiego powrotu do zdrowia!!!
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Równiez zyczę szybkiego powrotu do zdrowia.

    PS
    Niektórzy ludzie mówią to co usłyszą i nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą kogoś niesłusznie pomówić. Niestety nie należy nimi się przejmować tylko cierpliwie czekać aż dorosną.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Robert!

    trzymaj sie ! - te kontuzje nozne sa moze nie tak bolesne ale cholernie dokuczliwe bo ograniczaja mobilnosc do zera a potem kule itd ..... oj przyjdzie Ci poczekac na nastepny mecz:)!

    Cos mi sie wydaje ze Ty to jestes oszolom na tle zuzla taki sam jak ja i moj zielonogorski kolega "payne" i "niestety" ale cos czuje ze przyjdzie nam kiedys wypic jakies piwko razem:).

    Zeby piwo smakowalo nam tak samo - to musialby byc remis 13 kwietnia na wroclawskiej! Chyba ze syn bartkowiaka da nam beczke gratis to wynik bedzie juz obojetny.

    ps.
    oj faluazersy cos w tym watku za duzo slow "piwo" i mnie tez naszlo:).
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze raz dziękuje za pozdrowienia i również wszystkich was pozdrawiam.Jeżeli chodzi o pieniążki to w Klubie tylko do tych rzeczy upoważniony był Prezes Bartkowiak a moje rozliczenia szły tylko w jedną stronę - Klubu.Zawsze to można sprawdzić.Pozdrawiam i zapraszam 11 stycznia.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Plotka

    Każdy ma prawo do własnego zdania,ale nikt nie może oskarzać człowieka bez dowodów, a plotka to żaden konkret. Swir, gdzie byłeś, jak było spotkanie w Magmie, może trzeba było przyjsć i pogadać z Net F@nsami i p. Dowhanem. Łatwo stawiać zarzuty na sportsboardzie, gorzej, gdy się stoi z człowiekiem oko w oko. Nie doparuj się we wszystkich poczynaniach podwójnego znaczenia, to, że p. Dowhan pije piwko z Net F@nsami może po prostu oznacza, że pije piwko i nic więcej. Nawet mowy nie ma o wazelinie.

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisze się obiema rekami i nogami pod postem "żony". Pomówienia stawiać łatwo, nic to nie kosztuje, należy jednak pamiętać, że można przez nie ponieść odpowiedzialność karną, zwłaszcza gdy głosi się je publicznie, a takim niewątpliwe jest forum. Żadna to groźba z mojej strony nie nie, ale paragraf na to jest. Proponuje obu Panom sceptycznie nastawionym do p. Dowhana na pojawienie się na jakimś spotkaniu fc net f@ns, jeśli p. Robert znowu zasiądzie z nami i poprostu porozmawiać, czasami nawet krótka rozmowa może zmienić obraz sytuacji. Życze szybkiego powrotu do zdrowia p. Robercie. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach te dzieci !!!

    Do Kibola_ZG

    Widze , ze na forum pojawil sie nowy szczeniak ,ktory od tatusia dostal komuter na gwiazdke i teraz kozaczy za monitora. Zapytam Cie o cos: gul Ci sie podnosi na mysl , ze Tobie nikt piwa nie postawil ????
    Pamietaj jedno jesli masz skonczone 18 lat to moze sie to dla Ciebie skoczyc czyms wiecej niz "zbluzganiem" na forum.

    Robert ty lepiej w bierki pograj to bezpieczniejsze :):):)
    Szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia w sobote na prezentacji.

    Pozdrowka.

    P.s. Tony co ty sie juz z Milka ozeniles czy jak ??? :):):)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez zycze panu Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia i licze ze zdola pan jakos dotrzec w sobote na prezentacje druzyny, na ktorej napewno bardzo licznie zjawia sie kibice Zielonogorskiego klubu.

    Pozdrawiam
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Swir
    "koles" jesli nie masz konkretnych dowodow na dany temat to lepiej sie nie wypowiadaj bo nie chce mi sie czytać takich glupot!. Nie bylo by ci milo jakby ktoś napisal ze slyszal z trzeciej ręki o Świrze ktory lubi penetrować intymne zakamarki kibolaZG np.
    Zapraszam na spotkanie Banditos obu panów aby sie przekonali z PIERWSZEJ ręki jak to jest naprawde.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    normalnie ręce opadają

    nie ma co z wami dyskutować, bo widzę że wystarczy tylko piwko z wami wypić i już każdego będziecie na rękach nosić !

    Podarujcie sobie wpisy typu "petetracja kogoś tam" bo będę mieć wrażenie że pewne osobniki na tym forum odstają od pewnego poziomu! Ja też potrafię obrażać (za coś te bany zarobiłem) ;). Nie tylko Wy macie źródła zblizone w zarządu, ale widocznie wpadliście w taką euforię że przy was nie jest akceptowany ktoś kto mysli inaczej lub ma informacje inne niż Wy byście chcieli usłyszeć.

    Milka
    Akurat Ciebie w Magmie widziałem :) a nie podeszłem do stołu bo jak wpadłem to miejsca już nie było (no chyba że na Twoich kolanach) ;)Nie jestem przyzwyczajony do tego aby ściskać się między facetami przy stole ;) i jeszcze jedno, nie będziesz mi mówiła gdzie mam chodzić i z kim się spotykać, nie jestem przyzwyczajony aby osoba przynajmniej 10 lat (jak nie więcej!!!) młodasza ode mnie udzielała mi takich rad!
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma co z wami dyskutować, bo widzę że wystarczy tylko piwko z wami wypić i już każdego będziecie na rękach nosić !
    Zarzucasz nam skrajność, proponując najwyraniej sam nastepną. Z Twojego toku rozumowania wynika przynajmniej dla mnie, że powinniśmy po jednym piwku z kimś zbudować mur i najlepiej odseparować się od tej osoby.

    Nie tylko Wy macie źródła zblizone w zarządu, ale widocznie wpadliście w taką euforię że przy was nie jest akceptowany ktoś kto mysli inaczej lub ma informacje inne niż Wy byście chcieli usłyszeć.
    To chyba nie tak jak myślisz. Żyjemy w wolnym kraju i mamy pluralizm, natomiast pluralizm który gwarantuje Ci konstytucja, nie może być opacznie rozumieany jako prawo do możliwości szkalowania kogokolwiek publicznie. Jeśli masz inne informacje przedstaw dowody, wówczas będziesz miał argumenty merytoryczne, a nie tylko "coś zasłyszałem". Uważasz, że od razu powinienm Ci uwierzyć na słowo? Na razie nie mam powodu aby nie wierzyć w dobre intencje p. Dowhana.

    Milka
    Akurat Ciebie w Magmie widziałem :) a nie podeszłem do stołu bo jak wpadłem to miejsca już nie było (no chyba że na Twoich kolanach) ;)Nie jestem przyzwyczajony do tego aby ściskać się między facetami przy stole ;) i jeszcze jedno, nie będziesz mi mówiła gdzie mam chodzić i z kim się spotykać, nie jestem przyzwyczajony aby osoba przynajmniej 10 lat (jak nie więcej!!!) młodasza ode mnie udzielała mi takich rad!
    Na kolana to mogłem wziąć ją ja, jedno miejsce by się zwolniło, i tak się zastanawiam czy masz więcej niż 33 lata bo na to wygląda pisząc, że jesteś, aż o tyle starszy. Zawsze możemy to zweryfikować podczas najbliższego spotkania Net F@ns chociażby w sobote. Na koniec napisze tylko jedno "zgoda buduje, niezgoda rujnuje", lepiej wspóldziałać, niż ze sobą "polemizować" nie używając mocnych dowodów wykopując topór wojenny takie moje zdanie, zapraszam na następne spotkanie fc. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony

    ok ok ok, już nic więcej nie powiem, macie rację jak najbardziej wszystko co uważacie za słuszne na pewno takim jest, a każdy kto ma inne zdanie jest be !

    postaram się zmienic na przyszłość !!

    a odnośnie dowodów to większość z Was ich nigdy na dyskusjach nie przedstawia, mówiąc tylko że z dobrze poinfomowanych źródeł coś tam wie, ja czasem też coś się dowiem, ale wiem już że następnym razem będę musiał zachować to dla siebie !!!

    koniec i kropka już więcej nic w tym watku nie powiem ! dla mnie dyskusja już się na ten temat skończyła
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swir, nie denerwuj się, to szkodzi na serce. Ja Tobie tylko proponowałam rozmowę, nie było tam żadnych nakazów czy rozkazów (Tak przy okazji nie uważasz,że ktoś młodszy mógłby Ci udzielić cennej porady?). Nikt z nas nie posiada monopolu na prawdę ( co się tyczy wszystkich forumowiczów), na sprawę trzeba spojrzeć z róznych punktów widzenia,a to łatwe nie jest. Rozumiem to, że możesz nie darzyć p. Dowhana sympatią, ale ja mam prawo mieć odmienne zdanie. Sytuacja może się kiedyś odmienić..hehe.

    Serdecznie pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również chciałbym pozdrowić Roberta Dowhana i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

    Chyba o tym jest ten wontek he he
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •