Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 184

Wątek: Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

    przed chwila otrzymalem ta wiadomosc od czlonka zarzadu falubazowni. niestety stalo sie. ponoic nicky chcial jezdzic w 1 lidze bo tam latwiej o siano.

    szkoda...

    gratuluje rybolowi!!!

    csak eger miki. unio rongy.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    A to jest dopiero niespodzianka! No tak Rybnik pozbył się Karlssonów dokupił Pedersena. Nie wiem na ila ta informacja jest prawdziwa, ale bedzie musiał nieźle zarabiać, odrzucając propozycję ZKŻ i poloni.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę, niespodzianka, jeszcze tylko czekam na potwierdzenie tych informacji.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby to nie była prawda:( bo nie wiem co sobie zrobie:P Jak nie Nicki będzie jeżdził w ZKŻ-ecie, to kto? Już lista jest coraz mniejsza i zostanie nam kupić chyba Svaba...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W życiu bym się nie spodziewał, że Pedersen odrzuci oferty klubów z ekstraligi i podpisze kontrakt w Rybniku. A jednak stało się i niewątpliwie jest to ogromne wzmocnienie RKM-u po stracie Karlssonów.

  6. Powrót do góry    #6
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mozna powiedziec ze Zielona Gora jest w punkcie wyjscia, kupila Okonia stracila Nickiego. Od euforii po smutek, swoja droga ciekawe skad Rybnik mial tyle siana, ale gratuluje wam.
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    informacja jest potwierdzona. dzwonil do mnie jeden z czlonkow zarzadu naszego klubu i taka informacje mi podal.
    csak eger miki. unio rongy.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no jesli to prawda - payne zawsze pisal bardzo wiarygodne posty ktore potwierdzaly sie - to mamy juz po stranieri ;(

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie Rybnik mial wielka pocieche z Dunczyka. Nicki oklamales cala Zielonke, dziekujemy za zludzenia, ktorych nam dostarczyles mowiac, ze bedziesz w przyszlym sezonie jezdzic w naszym zespole. Nie wiem jak to mozliwe, niby rozmiawial z nami, Bydzia i Apatorem, a tu nagle wylania sie Rybnik szkoda, wielka szkoda. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Rybnika, za taki transfer.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO TO JAZDAAAAAA DO EXTRALIGI Z NICKIM NA CZELE!!!!
    W koncu jakis tresciwy zawodnik ...jak sobie przypomne jego wystep z Zielonka to az mnie ciarki przechodz po plecach.
    Grzegorz

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli to prawda to się nie zdziwie... Wiadomo, że (prawie) wszystkimi zawodnikami zagranicznymi kierują pieniążki w polskiej lidze (anie przywiązanie klubowe itp.). A Pedersen jest dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, ale nie ma co się oszukiwać, w Extra z zespołami typu Apator, Bydzia czy Częstochowa o 10 pkt w meczu było by mu bardzo trudno. A tak w 1-lidze zespoły prucz 1-2 zawodników którzy mogą Nickiemu zagrozić nic nie mają. Więc te 12 pkt będzie zdobywał z palcem w ... I jeśli to prawda to gratuluje Rybolowi, bo to jest naprawde super wzmocnienie(napewno wypełni dziure po Maxie)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to wielka niespodzianka...nawet się o tym nie mówiło.
    Gratulacje dla Rybnika za pozyskanie tak świetnego zawodnika!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jak dostałem sms od Payne z ta informacją to byłem bardzo zaskoczony i maiałem nadzieje ze to noworocznydowcip sobie fazi urządził , ale wchodze na forum i to samo , ech szkoda Nickiego , tyle podpisów zbieranych namarne , no ale mówi sie trudno , mam nadzieje ze jednak Hamill podpisze i dokoptuje sie jagiegos innego porzadnego stranieri pokroju Pedersena.
    Tylko Falubaz!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dostałem sms od Payne z ta informacją to byłem bardzo zaskoczony i maiałem nadzieje ze to noworocznydowcip sobie fazi urządził , ale wchodze na forum i to samo , ech szkoda Nickiego , tyle podpisów zbieranych namarne , no ale mówi sie trudno , mam nadzieje ze jednak Hamill podpisze i dokoptuje sie jagiegos innego porzadnego stranieri pokroju Pedersena.


    Teraz trzynajmy kciuki za Hamila i za nasz kochany zarzad, tak samo mam nadieje,ze kupia kogos pokroju Nickiego, chociaz bedzie ciezko. Ide zaraz na impre i trzeba sie bawic, poszedl trudno niech jezdzi w Rybniku, tam pewnie wiecej placa niz w Zielonce.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i po H** te potpisy zbieraliśmy że by pedeł potpisał w rybniku i nam sylwka ****ał
    Kiki spox, tez sie czuje jak ty, ale trzeba wyluzowac. Moze zarzad planuje kogos lepszego pozyskac, chociaz teraz to chyba tylko Cegla jest kims godnym uwagi, bo nie wiem ktory ewentualnie zawodnik stranieri mialby oprocz Billego u nas jezdzic,a te podpisy to mozemy sobie w ramke teraz oprawic, albo przekazac Hamillowi :)

    Pozdrawiam 3-majcie sie

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale zaskakująca informacja. BRAWO dla działeczy RKM-u, którzy potrafili zachować informacje o negocjacjach dla siebie. Nicki jest na pewno zawodnikiem o porównywalnej klasie co Karlsson, do tego jest dużo bardziej przebojowy, a także mniej kosztuje. Wiem to gdyz kiedy Apator szukał obcokrajowców to właśnie pan MAX chciał najwięcej zielonych( a oferty złozyli m.in. mistrz i vice mistrz swiata). Gratuluje RKm-owi swietnego transferu ale na pewno nie mozecie cieszyc sie z awansu juz teraz. W waszym klubie potrzebny jest jeszcze solidny, doświadczony senior.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie załamujmy się że nicki poszedł do rybnika.kasę którą on żądał można wydać o wiele lepiej.mam nadzieję że teraz rufin nie wywinie psikusa\ a on bardzo tak lubi robić \i zakontraktuje hamilla a ma takie zamiary w rewanżu za okonia

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to ładnie

    DZIEKI NICKI:)...:(
    Módlmy sie teraz o Cegle zamiast Pedersena. A Hamill?
    Wierze w niego i w naszych dzialaczy.Poczestuja go bigosem, na deser winogrona potem kilka lampek wina,po 2godzinach podsuną kontrakt do podpisania i bedzie ok:)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nocki

    Dla mnie podpisanie kontraktu przez Nickiego Pederesena w Rybniku jest duzą niespodzianką.
    Miała być :Bydgoszcz,Zielona Góra,a tu prosze jest Rybnik.
    Napewno Rkm obcokrajowca ma solidnego.Brawo

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIEKI NICKI:)...:(
    Módlmy sie teraz o Cegle zamiast Pedersena. A Hamill?
    Wierze w niego i w naszych dzialaczy.Poczestuja go bigosem, na deser winogrona potem kilka lampek wina,po 2godzinach podsuną kontrakt do podpisania i bedzie ok:)

    Teraz wypada wierzyc w transfer Billego, tylko to nam pozostalo, jesli chodzi o stranieri, chyba, ze sie myle i bedzie tu czekala na nas kibicow jakas mila niespodzianka.

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisanie umowy przez Pedersena w Rybniku zaskoczyło chyba wszystkich, nawet samego zainteresowanego :). Kto by przypuszczał, że po odejściu Mikaela Karlssona, Rybnik będzie miał równie mocnego(no prawie) obcokrajowca, a tu proszę!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grabowski chciał Nickiego już w zeszłym sezonie ale zarząd był przeciwny. Teraz czekam na spełnienie dalszych żadań Jasia Grabowskiego :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ja Dziekuije Nickiemu za Ekstralige ale teraz mnie troszke to wkurzylo my kibice staramy sie jak mozemy a on nam taki n wywinol dobra jestem Pewnein Ze Hamill Podisze bo to rowny gosc i na niego zawsze mozemy liczyc !!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem jak to sie dzieje ze bydgoszcvzy i zielonki nie stac na nickiego a wy ot tak sobie go zakontraktowaliscie.gratulacje.zycze wam zeby pedersen nie doprowadzil do zapasci lubianego przeze mnie klubu.pozdrawiam wszystkich kibicow z rybnika

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to niespodzianke nam zrobil zarzad na noc sylwestrowa .
    Mam nadzieje ,ze na poczatku stycznia znowu nas wszystkich zaskocza - oczywiscie pozytywnie.
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh nareszcie cos pozytywnego w klubie sie stalo oby tak nadal :D a moze bedziemy cichym czarnym koniem tych rozgrywek :)) oby !!!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie osobiście zespół RKMu zaskakuje co roku ;)
    Dalej nie jest mi dane oglądać rekinów na torach e-ligowych ;)

    Może ten rok ???
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gniew, rozpacz, zwatpienie - tak moge w chwili obecnej opisac moje uczucia w stosunku do Nickiego. Wszystko rozumiem, i gratuluje Rybnikowi, ale po co wmawial nam, ze bedzie dalej reprezentowal nasze barwy? Po co te slowa po meczu z Gnieznem? Same klamstwa! Nie ma to jak sylwester w "dobrym" humorze.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to ci niespodzianka! Szczerze mówiąc nawet nie myślałem, że Nicky może opuścić Falubaz. Tyle radości po awansie, zapewnienia. Zresztą po wzmocnieniach Apatora nie sądziłem, że znajdzie się klub, który wyłoży na niego tyle kasy. W Bydgoszczy stwierdzili przecież, że Pedersen ceni się tak wysoko, jakby byłby już mistrzem Świata.
    Tym dziwniejszy jest fakt, że to RKM zakontraktował sympatycznego Duńczyka.
    Kiedy Pedersen odchodził z Gdańska wielu mówiło, że umie on po prostu liczyć i za te same stawki będzie jeździł w niższej lidze. Jednak nie przemiawiało to do mnie, gdyż Wybrzeże miało ( i ma nadal) duże kłopoty, nie było wypłacalne i po prostu normalne było dla mnie normalne postępowanie Nicky'ego. Tymczasem okazuje się, że faktycznie potrafi on zadbać o swój portfel najmniejszym kosztem z możliwych. Nie wysilając się za bardzo zarabia porządne pieniądze. Z finansowego punktu widzenia dobre rozwiązanie dla zawodnika. Lecz ze sportowego? Mam poważne wątpliwości.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Nie rozumie jak możecie wyzywać tak Pedersena , to jest człowiek , wiadomo że każdy by zmienił prace jak by mu gdzieś dawali więcej kasiorki. Z drugiej strony widzicie jak sie dziwiliście kibicom Unii jak dawali se z Okoniem. To jest tylko sport - zachowujecie sie jak Barca po stracie Figo! Świat sie nie wali , trudno okazał sie nie słowny i tyle.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panie ROBERCIE!

    PROSZE NAS CZYM USPOKOIC!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest !!!!!!! Ja nie mogę, ale super info jeszcze w starym roku. Nawet nie wiem co mam z radości napisać :):):) Tego bym nawet w najśmielszych snach nie przypuszczał. Z Nickym + ewentualnie jeszcze jakiś senior krajowy znowu stajemy się jednym z kandydatów do awansu.

    NICKY PEDERSEN POWER !!!!!!

    Do siego.... :P:P:P

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skad wiecie ze to prawda od 5 godzin czekam na potwierdzenie na jakiejs stornie nawet na przegladzie zuzlowym nie ma a i tak jakies inne wiadomosci sa a nie o tym ze nicki podpisal w rybniku i tak w to nie wierze
    no a ja sobie moge napisac ze cegielski we swietochlowicach

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmh Widzę, że jakoś nie za bardzo w to wierzysz. Może jak wejdziesz na stronkę www.totalspeedway.com i przeczytasz o tym to bardziej się co do tego info przekonasz.

    Pozdrówka

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja już ide opić ten kontrakt:):):):):):):):):), ale to będzie mało %, bo góra 3 piwka.
    ja już sobie wyobrażam:
    siedze na trybunie i patrze na pare Pedersen i Romanek ach........
    pozdrufka
    P.S. ma ktoś duńską flage??

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chwilowa euforia

    Co z tego że mają Pedersena.Jeden zawodnik ligi nie zwojuje a Węgrzyk już też się wypala.Ja sądze że Rybnik znów nie awansuje a szczęście uśmiechnie się do Startu



    KIBIC GTŻ GRUDZIĄDZ

    SIMION

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegielski i hamill

    Caegielski i Hamill podpisali w wandzie krakow i czy ktos w to uwierzy ja mysle ze nie rybnik podobno kasy nie mialo na dlugi a tu by zabieralo takiego zawodnika takim klubom jak bydzia czy my ja w to nie wierze a poza tym ciagle czekam na potwierdzenie jakies i patrze na przeglad zuzlowy i na oficjalna strone rybnickiego klubu zuzlowego i nic tam nie pisze choc niusy sa niektore s przed godziny i chappy new year czyli szczesliwego nowego roku i zeby falubaz znow doszedl do wladzy Falubaziatka bedzie dobrze mam nadzieje :)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicki

    Gratuluje pozyskania Pedersena i życzę kibicom Rkm-u szybkiego powrotu do ekstraligi.pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ten kontakt sie potwierdzi, to pedersen + wegrzyk + chromik + juniorzy + jeszcze jakis stranieri (Svab ?) = Ekstraliga :)

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicky to swietny zawodnik!
    Nam pomogl w awansie i mysle, ze i wam pomoze.
    Tego wam zycze.... obysmy nie musieli sie spotykac w barazach.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ale kręcziarze ...

    Tacy zawodnicy jak Nicky Pedersen czy Mikael Max:)(Karlsson) to są zwykli kręcziarze. Oni cwaniaczą bo wolą pojeździć w 1 lidze (nie twierdze ze słaba ale to nie E-liga) i chcą zdobywać punkty na słabeuszach (w e-lidze też są ale bardzo mało), czyli dużo kasy zarobić bez ,,męczenia" sie!! Takich zawodników polscy prezesi powinni w dupe kopnąć za to co robią. Poporostu niby chcą umiejętności powiększać a boją sie jeździć w polskiej e-lidze a dlacego?? Bo w 1 lidze dostaną za punkt tyle co w e-lidze, a ze w e lidze nie zrobili by nawet 10 to jeżdza w 1 lidze i zodbywają po 12-15!!! Takich to wogóle powinni nigdzie nie kontraktować jednak polscy prezesi są ,,mądrzy" i zatrudniają takich zaowndików!! To jest chore.

    GKS Wybrzeże is my only LOVE in forever!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    nicki naprawdę zawinszowł sobie pierwszą ligę ,podobnie jak w roku ubieglym --tam rzeczywiście łatwiej o punkty
    Po prostu facet bez większych ambicji-przynajmniej jeśli
    chodzi o finansowe związki.Wyraził sie ponoć ,że dużo łatwiej o punkty w pierwszej lidze ,a pieniądze ,ktore
    zaproponował Rybnik są większe niż w Ekstralidze.
    Polski żużel zmierza do nikąd.I tym optymistycznym akcentem
    wchodzimy w 2003 rok

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy mamy na sali tłumacza ;)
    A CO EJT
    SHAFAASZ
    JKIEDY ONISW
    BTYLI 3E W ELDZIA I OSRARNI
    czekam na potwierdzenie

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Szkoda Nickiego, pozwolę sobie przypomnieć jednak, iż w ubiegłym sezonie poważna gazeta napisała (opierając się na źródle z zarządu Poloni Piła) jakoby Nicki podpisał kontrakt w Pile, a jak było to wiemy wszyscy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie z toba mariusz .Totalspeedway.com to wiecie ja tez sobie moge powiedziec ze cegla w krakowie nei wierze ze on tam poszedl skoro na speedway.info.pl w wiadomosci start bez cegielskiego bo cegla kosztuje 500000 zl jest napisane ze start szuka wzmocnienia np. hamill , pedersen czy drabik widzicie nicky niegdzie nie podpisal

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •