Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 184

Wątek: Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawy mecz

    Myśle że będzie ciekawy mecz ale jeden obcokrajowiec (Pedersen) to za mało na Richardssona i Andersena bo Poważnyj jest moim zdaniem za słaby. Pozdrawiam!!

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuiapa jest juz przwie w Rzeszowie i nigdzie sie nie wybiera. Nie podpisze takze kontraktu w Zielonej Górze bo
    powiedział ze nie interesuje go jazda tam.
    Nara

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oka "rkm_rkm_rkm"co do tego ,ze wszycho powinno byc tajne,masz racje tak powinno byc,ale nie mow,ze o tego zawodnika,ktory niby wczoraj zawital w bramach naszego klubu,stara sie polowa klubow z Polski !!,ale dobra to jush nie wazne.Jak cos wiecej bedziesz wiedzial,to wcale nie musisz zaraz pisac nazwisk,mysle ,ze kazdy by sie uspokoil wiedzac,ze to bedzie ktos wartosciowy.co do Powaznyja to tesh nie mam do niego przekonania,ale ufam trenerowi,caly czas licze na to ze bedzie jezdzil u nas Lars i jeszcze bardziej jestem pewien tego,ze bylby lepszy.Nara

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak bylbym zapomnial Chris Louis jest jush na rencie i zapomnial jak sie jezdzi w lewa strone......... .Pozdrowka ALL

  5. Powrót do góry    #140
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuciapa

    "Kuiapa jest juz przwie w Rzeszowie i nigdzie sie nie wybiera. Nie podpisze takze kontraktu w Zielonej Górze bo
    powiedział ze nie interesuje go jazda tam."

    Dobrze powiedziane "prawie" bo jakos tych 100 kawałków za transfer nie widać a wiec nadal pozostaje zawodnikiem Falubazu.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    100 patoli bedzie bo na transfer ma wyłozyc prywatny sponsor
    a nie klub(zreszta ten sam który bedzie sponsorował Rzeszow)
    Obiecali to juz po sezonie. na transfer trzeba poczekac do konca stycznia, tak mówili.

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    100 patoli bedzie bo na transfer ma wyłozyc prywatny sponsor
    a nie klub(zreszta ten sam który bedzie sponsorował Rzeszow)
    Obiecali to juz po sezonie. na transfer trzeba poczekac do konca stycznia, tak mówili.
    Obiecanki cacanki a gupiemu radość
    Kuciapa może znaleźc się w każdym klubie a najbardziej bym się cieszył jak by to był RKM

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapa i tak bedzie w tej glupiej stali co nam awans odebrala, jestem pewien na 100000000000000000000%

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Z tego co wiem to Nicki podpisał tylko kontrakt wstępny a w połowie stycznia jak dogada się z waszym Prezesem cd do "szczegułów" czyli kasy to podpisze pełny kontrakt.Na waszym miejscu obawiałbym się czy to nie jest jakaś zagrywka (tak nagle obniżył swoje wymagania-wypowiedź waszego Prezesa w Wyborczej) w celu wymuszenia na innym klubie konkretniejszych warunków.

    Natomiast odnośnie Kuciapy to będzie on zawodnikiem Rzeszowskim po zapłaceniu kasy a nie po złożeniu obietnicy, że sie zapłaci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strongu mój miły .

    Jeżeli wasz sponsor\krezus nie wpłaci siana za jakieś dwa tygodnie to Maciek wraca do Zielonej i musi jeżdzić tu.Dlaczego? Bo musi podpisać z nami kontrakt , inaczej rok pauzuje.O wypożyczeniu nie ma mowy.Z tego co wiem , to Rzeszów nie jest potentaem finansowym i proponuje spokojnie z tymi pogróżkami. A tu do pary może się przydac , chociaż moim zdaniem e-liga dla Maćka to za wysokie progi.No chyba ,że będzie miał sprzęt od ...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Pedersena, to podpisał on kontrakt i przesłał go do klubu faxem. Na dniach ma przyjechać do Rybnika i obgadać drobne szczegóły takie jak: terminy płatności i waluta jaką RKM będzie mu płacił. Więc chyba już wszystko jasne.
    Co do kuciapy, to proszę się o niego kłucić w wątku Rzeszowskim albo Zielonogórskim. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Bandi życzę wam tego aby Nicki podpisał lecz przypominam, że w roku ubiegłym też podpisał wstępny kontrakt z Polonią Piła aby po pewnym okresie podpisać ten właściwy z ZKŻ-tem.Podobnie się sprawy mają z Loramem też podpisał niby z Bydgoszczą (przesłał im kontrakt podpisany faksem) a tak naprawdę to rozmawia po cichu jeszcze z przynajmniej trzema klubami.Jak będzie to się okaże a wam proponuje jeszcze nie świętować, na to zawsze będzie czas.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przeciez bandi napisal ze on juz podpisal z nami ten wlasciwy, teraz przyjedzie dogadac maloistotne pierdy!!!
    Ale przyznam ci racje co do świętowania przyjdzie czas 1 lutego jak juz bedziemy znali właściwe składy wszystkich drużyn zaplecza e-ligi!!!
    Pozdrowionka!!!

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich fanów RKM-u o obcokrajowcu N.P nie bede dyskutował ale irytuje mnie inna sprawa.
    Wczoraj w radiu Puls podano ze kontrakt z RKM-em podpisał ANDRZEJ ZIEJA czy moze to ktos potwierdzic poniewaz z tego co słyszałem równiez działacze Startu rozmawiali z tym zawodniem.

  15. Powrót do góry    #150
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!
    Oj zrobił mi RKM fajną niespodzianke na nowy rok.Nickiego nie trzeba nikomu przedstawiać-światowa czołówka,ale od Micsona raczej gorszy.Ale za to bardziej widowiskowo jeździ duńczyk,czasami aż za bardzo.
    Dziwie się niektórym kibicom,którzy zarzucają że woli zbijać kokosy w 1 lidze a nie Elidze.Ale to jest jego sprawa.Ten zawodnik ma już swoją renome którą zdobył na torze,jeżdzi w GP,Angli,Szwecji,Polsce.To chyba wystarczy.
    Dużo większym zaskoczeniem było dla mnie zakontraktowanie Romana Poważnego,ale nie narzekam.W sumie to nasz sąsiad zza wschodniej granicy,a wiadomo co prezentują Ci zawodnicy.Niech mu tylko Małecki przygotuje dobrze motor,a efekty zobaczymy na torze.
    A co do Zieji.Dobry zawodnik,ale niech sobie lepiej zostanie w tym Rawiczu.Na jego miejscu widze innego zawodnika.....
    Pozdrawiam!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie Zieja to bardzo dobry,waleczny,perspektywiczny,młody i jak podejrzewam niedrogi zawodnik także bardzo chętnie widział bym go w Rybniku choć nie wiem czy nie wolałbym Drabika to jednak solidna firma i sprawdzona,pozostają jeszcze Kościecha,Dobrucki i jeszcze paru innych(dosłownie paru)więc do roboty bo nam ich sprzątną.

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziwna sprawa!!!

    Możecie mi wytłumaczyć jak to sie dzieje że o zakontraktowaniu przez Rybnik Pedersena pierwsze trombiło radio w zielonce, natomiast o zakontraktowaniu Andrzeja Zieji Pierwsi wiedzą kibice z Gniezna!!!
    Coś mi tu nie bardzo pasuje:D:D:D

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez mnie dziwi ta sprawa!!! No A_P_GUCIO zbluzgaj ich! Jak oni moga takie informacje tutaj wypisywac!!!! HA HA HA






    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz nawet jak podpisza kontrakt z Andrzejem Zieja nie bedzie zle ale trzeba podpisac jeszcze z jakims silnym seniorem. Andrzej jest mlodym zawodnikiem jak kazdy inny w Rybniku a mlodym ponoc zalezy bardziej niz tym starym...

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen byłby niewątpliwie sporym wzmocnieniem. Podobnie jak nasze młode rekiny ciągle się rozwija, tylko ta jego niebezpieczna jazda. Co do Poważnego to nie mam zdania. Myślę, że należy zaufać w tym przypadku panu Jankowi. U nas potrafi jeździć co pokazał podczas finału IME, ale jak będzie na wyjazdach? Oby tylko to z Pedersenem nie wyszło jak z Drabikiem. Pozdrowionka dla wszystkich.

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj kontrakt z RKM Rybnik podpisał Rosjanin Roman Poważnyj. Dla 27 letniego Rosjanina RKM będzie czwartym klubem w Polsce. Wcześniej reprezentował on barwy klubów z Gorzowa, Warszawy i Grudziądza. Działacze oraz kibice rybniccy liczą, że Rosjanin będzie pewnym punktem rybnickiej drużyny.
    źródło: PŻ

    Jutra ma przyjechać do Rybnika Pedersen więc już coraz więcej się wyjaśnia.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze ze Powaznyj bedzie mieszkal w Rybniku! Bedzie na miejscu co oznacza ze bedzie trenowal z naszymi a nie tylko dojezdzal na mecze!!!
    Mam nadzieje ze bedzie sporym wzmocnieniem i bedziemy mieli pocieche z tego zawodnika.

    LUBLIN- RKM 40:50 (HA HA TO TAKI MALY ZART )

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3razy RKM Mam nadzieję że to jednak nie żart, i tak będzie naprawde.
    P.S. Grtatuluje 100 wpisu
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi! Dziekuje za gratulacje.
    Tez chce zeby 30 marca byl taki wynik a napisalem ze to maly zart, bo co bedzie jak przeczytaja to kibice z lublina? Ja juz sie boje!!!



    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że Pedersen do dobry zakup. Ten zawodnik jest waleczny, ma charakter. Ale poważnyj po co????? Czy nie lepiej dać szanse polakom??

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry .Zobaczycie ze ponizej 9 pkt Roman Powaznyj nie zejdzie.Jest jednym z waleczniejszych zawodnikow,i jak Malecki przygotuje mu niezla petarde to bedzie OK.Pozdrawiam kibicow z Lublina.Chociaz troszke mi was bedzie zal po 30 marca.Nie doceniacie innych,myslicie ze macie Richardsona to juz jest sklad na awans?Obyscie weszli do czworki ,to bedzie dobrze.To nie jest 2 liga panowie.Jeszcze raz pozdrawiam :P

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry .Zobaczycie ze ponizej 9 pkt Roman Powaznyj nie zejdzie.Jest jednym z waleczniejszych zawodnikow,i jak Malecki przygotuje mu niezla petarde to bedzie OK.Pozdrawiam kibicow z Lublina.Chociaz troszke mi was bedzie zal po 30 marca.Nie doceniacie innych,myslicie ze macie Richardsona to juz jest sklad na awans?Obyscie weszli do czworki ,to bedzie dobrze.To nie jest 2 liga panowie.Jeszcze raz pozdrawiam :P
    wiemy ze to nie jest 2liga dlatego nasz zespol wzmocnil sie nowymi zawodnikami(Richardson,Andersen,Knapp,Śledz+..... ??)czy to malo ?????

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wiemy ze to nie jest 2liga dlatego nasz zespol wzmocnil sie nowymi zawodnikami(Richardson,Andersen,Knapp,Śledz+..... ??)czy to malo ?????[/quote]
    Richardson-to wspore wzmocnienie
    Andersen-wątpliwe
    Knapp-przeciętne
    Śledż-kiepskie i niepewne
    +.......??-no właśnie kto jeszcze bo chyba nie chcecie tą czwórką walczyc o awans??.....co ja mówie walczyć,na stronie poświęconej Waszemu składowi piszecie że już jesteście jedną nogą w e-lidze-z takim składem wątpie czy jesteście jedną nogą w pierwszej czwórce!!!!!Są jeszcze Rzeszów,Warszawa,Gniezno no i Rybnik wię ostrożnie z tym szaleństwem.

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtekrkm!!! Nie mecz sie nie przegadasz chlopakow z Lublina! No coz my wejdziemy z barazy,a Lublin z pierwszego tak jak wszedzie pisza. A wiec i tak bedziemy w E-lidze HI HI HI!

    ps z tym kazikiem to przesadziles,to byla nadzieja w skokach narciarskich HA HA HA !!!!!!!!!!!!!

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wciąż kontraktu nie podpisał Duńczyk Nicki Pedersen, z którym zarząd rybnickiego klubu rozmawia od dłuższego czasu. Jak powiedziała mi osoba bezpośrednio związana z klubem, „myślę, że do końca tygodnia sprawa zakończy się pozytywnie”.
    Przeglad zuzlowy

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtekrkm!!! Nie mecz sie nie przegadasz chlopakow z Lublina! No coz my wejdziemy z barazy,a Lublin z pierwszego tak jak wszedzie pisza. A wiec i tak bedziemy w E-lidze HI HI HI!

    ps z tym kazikiem to przesadziles,to byla nadzieja w skokach narciarskich HA HA HA !!!!!!!!!!!!!
    Ciekawe jaką będziesz miał mine jak by wam sie znowu nie udało awansować.Ale ja życze wam awansu na który zasłużyliście powodzenia.

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj ma zawitac do Rybnika Nicki Pedersen, moze ktos zna godzine przyjazdu? Chetnie wybiore sie przywiatac nowego Stranieri RKM-u!!!!!!

    30 marca SZUMINA 15pkt :):):)

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przed chwilą dostałem info z klubu że Nicki podpisał własnoręcznie kontrakt i stwierdził że jest bardzo zadowolony z niego. Jest to info oficjalne.Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda trochę, że Roman Poważnyj opuścił Grudziadzki zespół, bo był niewątpliwie silnym punktem tego zespołu. Ale życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że w RKM nie będzie gorszy niż w sezonie 2002.
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O obcokrajowców to już możemy być w miare spokojni, tylko jeszcze brakuje Czerwinskiego i możemy zaczynać lige!!!

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie to co sie mialo stac :)Niki podpisal kontrakt.Mamy juz prawie pelny sklad.Jeszcze tylko Zbynio i bedzie OK.

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NICKI PODPISAL!!!!!!!

    Wlasnie wrocilem z moim kolega POKIDEM ze stadionu! Moge potwierdzic na 100% ze Nicki podpisal!!!!!!!!!!!
    Widzialem go na wlasne oczy byl bardzo zadowolony .
    Pan Grabowski udzielal wywiadu dziennikarzom i takze nie kryl swojego zadowolenia.
    Zadnej niespodzianki nie bylo jak pisali co niektorzy!!!!!

  38. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nicky

    wlasnie wrocilem z rkm rkm rkm ze stadionu i na wlasne oczy oczy widzialem nickiego jak wychodzil z klubu grabowski stwierdzil ze jest bardzo zadowolony!!!!!!!!!!nicky nicky nicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie to co sie mialo stac :)Niki podpisal kontrakt.Mamy juz prawie pelny sklad.Jeszcze tylko Zbynio i bedzie OK.
    Dokładnie jeszcze tylko Zbyszek no chyba ze jeszcze jakaś niespodzianka ale cos mi sie już nie chce wierzyć.Do boju ROW.

  40. Powrót do góry    #175
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypada tylko pogratulowac i zyczyc awnasu!!!

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypada tylko pogratulowac i zyczyc awnasu!!!
    Przyłaczam się i pozdrawiam kibiców z Rybnika:)

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eee Rybnik! :)

    Nie chwal dnia przed zachodem slonca. To ze ktos go widzial w klubie i trener byl usmiechniety to jeszcze nic nie znaczy. Owszem ,owszem napawa to optymizmem ale gdyby juz podpisal to byloby to juz wiadomo. Na razie nic pewnego wiec wstrzymajcie sie jeszcze chwile a zaraz sie wyjasni ,ze Nicki przedluzy kontrakt z ZKZem :) :) :)

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chwal dnia przed zachodem slonca. To ze ktos go widzial w klubie i trener byl usmiechniety to jeszcze nic nie znaczy. Owszem ,owszem napawa to optymizmem ale gdyby juz podpisal to byloby to juz wiadomo. Na razie nic pewnego wiec wstrzymajcie sie jeszcze chwile a zaraz sie wyjasni ,ze Nicki przedluzy kontrakt z ZKZem :) :) :)


    www.rkm.rybnik.pl
    Tam znajdziesz info o tym ze Nicki juz podpisal!!!!!

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Duńczyk Nicki Pedersen podpisał dziś kontrakt z RKM Rybnik. Pedersen jest trzecim nowym zawodnikiem "Rekinów". Wczęsniej kontrakty podpisali Rosjanin Roman Poważnyj i wychowanek Stali Gorzów Mariusz Staszewski. Nicki Pedersen ma być liderem RKM w sezonie 2003 i wypełnić lukę po Mikaelu Karlssonie, który wzmocnił drużynę z Warszawy.

    Dla 26-letniego Duńczyka RKM jest czwartym polskim klubem. Wcześniej reprezentował on barwy GKM Grudziądz (KSM 8.1), Wybrzeża Gdańsk (KSM 9.00) oraz ZKŻ Zielona Góra (KSM 10.32). Jak widać średnia Duńczyka, dla którego największym sukcesem było zwycięstwo w Grand Prix w Chorzowie w roku 2002, "idzie" systematycznie w górę. Wszyscy w Rybniku liczą na to, że w sezonie 2003 Pedersen będzie kontynuował progresję wyników na polskich torach.

    P.S za przeglade zuzlowym :):):)

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze,prosze, jak znacznie podskoczyły szanse Rybnika na awans. Gratuluje!
    Zapowiada się że Rybnik będzie miał najlepszą parę obcokrajowców.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •