Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 184 z 184

Wątek: Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wywiad którego Nicky Pedersen udzielił gazecie wyborczej:
    http://www1.gazeta.pl/katowice/1,35024,1300067.html
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że wreszcie wam się uda...
    A oto ten wywiad:
    Kilka dni temu 26-letni zawodnik podpisał z Rybnickim Klubem Motorowym roczny kontrakt. To jeden z transferowych hitów w przerwie zimowej.

    Michał Zichlarz: W ubiegłym sezonie z ekipą ZKŻ Zielona Góra wywalczył Pan awans do ekstraligi. Tamtejsi kibice za ostrą jazdę wręcz Pana uwielbiali. Nicki Pedersen zdecydował się jednak opuścić Zieloną Górę i znowu startować w pierwszej lidze. Dlaczego?

    Nicki Pedersen: Startuję w czterech ligach: angielskiej, szwedzkiej, polskiej i duńskiej. Oprócz tego występuję także w cyklu zawodów Grand Prix, które są dla mnie najważniejsze. W tym roku czeka mnie aż 120 startów na torach całego świata! Dlatego zdecydowałem, że nadal będę jeździć w waszym kraju w pierwszej lidze. Dlaczego Rybnik? Bo o RKM mam bardzo dobre zdanie. To profesjonalny klub, który słynie z dobrej organizacji. Działacze płacą od razu po każdym meczu. To ważne, bo żużel to dla mnie nie tylko rywalizacja, ale i biznes. I jeszcze jedna ważna sprawa: w Rybniku jest bardzo dobry, bezpieczny tor.

    Na brak ofert z innych polskich klubów po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu chyba Pan nie narzekał?

    - To prawda. Dzwonili do mnie działacze sześciu klubów ekstraligi i dwóch czy trzech pierwszej ligi, ale szczegółów nie chcę zdradzać.

    Co Pan wie o nowej drużynie?

    - Osobiście nie znam żadnego z żużlowców RKM, ale to nie jest problem. Na pewno poznamy się lepiej, kiedy przyjadę przed sezonem do Rybnika. Z żużlowcami RKM rywalizowałem w dwóch ostatnich latach i mimo to, że jeżdżę ostro, to nigdy nie było między nami żadnych nieporozumień.

    W 2001 r. wywalczył Pan awans do ekstraligi z Wybrzeżem Gdańsk, w 2002 r. - z ZKŻ Zielona Góra. Czy w tym sezonie podobnie będzie w przypadku RKM?

    - Dziś trudno odpowiedzieć na to pytanie. Na wynik pracuje cała drużyna. Żeby wygrywać, dobrze muszą jeździć i inni żużlowcy. Na mnie klub może liczyć. Zrobię wszystko, żeby RKM wypadał jak najlepiej. Nie widzę powodu, żebym w tym sezonie miał na torze słabsze wyniki niż w ubiegłych latach.

    Przyjedzie Pan do Rybnika na marcową sesję treningową?

    - Oczywiście. Chcę zapoznać się z kolegami i poćwiczyć na torze. Dobrze mi to zrobi, bo w połowie marca rozpoczyna się sezon w lidze angielskiej.

    Szwed Mikael Max [do niedawna Karlsson - przyp. red.], gdy reprezentował RKM Rybnik, mógł liczyć na indywidualny sponsoring firm z Górnego Śląska. Czy podobnie będzie w Pana przypadku?

    - Mam taką nadzieję. Działacze klubowi zobowiązali się pomóc mi w znalezieniu sponsora na rozgrywki ligowe oraz cykl turniejów GP.

    Jaki wynik satysfakcjonuje Pana w turniejach GP?

    - Chciałbym być w czołowej dziesiątce, bo to zapewni start w kolejnej edycji. Łatwo jednak nie będzie, konkurencja jest przecież bardzo mocna.

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karnety

    Sprzedam 2 karnety po nizszej cenie.Moj nr gg-3465235

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •