Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 184

Wątek: Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, bo wkońcu coś się w RKM-ie zaczęło dziać, ale....
    Info to pochodzi z radia Zielona Góra. Na PŻ też jest to info, ale jest zaznaczone że pochodzi właśnie z radia ZG. Na oficjalnej stronie RKM-u też nie ma potwierdzenia tego kontraktu, jest tylko notka, że jak podaje radio ZG Nicki podpisał w Rybniku.
    Informacji o tym jest więc wiele, ale wszystkie pochodzą z jednego źródła. Ja ze swoją radością poczekam jednak do oficjalnego potwierdzenia ze strony zarządu RKM-u.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nasza wina rozpieściliśmy suk..syna (ach te filmy i te texty;) ). Brało się "kochanego" Nickiego na mecze do Rzeszowa, usiebie z krajowym Rybnikiem itd. i chłopaczek teraz myśli, że znów pojedzie do "takiego" Rzeszowa (bez urazy) i na motorach 2 kategori zrobi komplet i jeszcze go prezes w pupcie pocałuje i załatwi karetke, żeby go odwiozła na lotnisko. Nie oszukujmy się Pedersen traktuje polską lige jako miejsce na łatwy i dość poważny zarobek. Nawet się nie ździwie jak Rybnik kupił Pedersena na dużo niższych warunkach niż proponował Bydzi czy nam. Poprostu wywnioskował, że na kontrakcie X w I lidze zarobi tyle samo co na kontrakcie Y w Extra.
    X - suma zaproponowana RKMowi (napewno troche niższy od Y)
    Y - suma zaproponowana ZKŻ, Toruniowi i Bydzi

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo sie ciesze ze nicki trafil do rybnika bo moze za rok spotkamy sie w extralidze czego wam zycze

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wie czym wy się tak rybniczanie podniecacie majkel max jest gorszy od pedersena ale to mi wymiana Warszawa do was zawita i dostaniecie baty
    Tak ,Warszawa - z super gwiazdą G. Knappem i emerytami Jankowskim i Smithem.
    Nawet Dobrucki ich nie ratuje - oni maja 3/4 skladu do przemeblowania.

    P.S. Poza tym, sadze, ze Mikaela do Rybnika nawet nie przywioza...

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wie czym wy się tak rybniczanie podniecacie majkel max jest gorszy od pedersena ale to mi wymiana Warszawa do was zawita i dostaniecie baty
    Tak ,Warszawa - z super gwiazdą G. Knappem i emerytami Jankowskim i Smithem.
    Nawet Dobrucki ich nie ratuje - oni maja 3/4 skladu do przemeblowania.

    P.S. Poza tym, sadze, ze Mikaela do Rybnika nawet nie przywioza...
    Jakaś pomyłka - supergwiazda G. Knapp będzie jeździł w Lublinie, a nie w Warszawie - to po pierwsze. A po drugie emeryci jeszcze mogą młodych wiele nauczyć, co daj Boże (może nie na wyjeździe ale na warszawskim betoniku napewno)

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A ja sie pytam dlaczego ta informacja nie wyszła z zarządu RKM-u lub samego Nickiego tylko z Radia Z.Góra. Czyż to nie dziwne ?
    A swoją drogę co bardziej nieżyczliwym Nickiemu proponuje dać na luz ponieważ za parę dni może okazać się, iż Nicki jednak podpisał w Zielonej i co wtedy, dalej będziecie go wyzywać ?.

    I tak na koniec, a kto twierdził, że zawodnicy startują w klubach z miłości do nich a nie dla kasy.Teraz każdy zawodnik dba o swój image do tego stopnia, że powie na każdej konferencji prasowej to co kibice będą chcieli usłyszeć i za godzine podpisze umowę w innym klubie skoro warunki będą lepsze, ale o tym powinni wiedzieć ci co teraz tak głośno krytykują zawodników a przede wszystkim działacze zarządu klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki Pedersen = brak ambicji, nie chodzi już o to że opuścił Falubaz, ale że opuścił go dla kolejnego klubu pierwszoligowego. Wiadomo, że kasa ważna, ale nie warto byłoby występować w extstralidze polskiej, która ma chyba najwyższy poziom na świecie, podnosić swoje umiejętności? No tak, ale skoro się zarobi więcej kasy to więcej można wydać na sprzęt, a lepszy sprzęt to lepsze wyniki...

    GKS -->> w składzie Pedersen -->> awans
    ZKŻ -->> w składzie Pedersen -->> awans
    RKM -->> w składzie Pedersen -->> ?????

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta sprawa ostro śmierdzi..... Wydaje mi się, że jednak Nicki podpisał z RKM-em.... Oj boli taka zdrada..... Miejmy nadzieje, że jeszcze uda sie zakontraktować jakiegos solidnego obcokrajowca, bo inaczej będzie ciężko.... W razie gdybyśmy spadli to pewnie Nicki znów do nas wróci..
    Jeszcze pytanko: skąd macie informacje, że ZKŻ wrócił do rozmów z Cegłą????

    W Nowym Roku szczęśliwości,a dla ZKŻ-tu Mistrza Polski!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na temat zdrady my kibice RKM-u coś możemy powiedzieć.MICSON też obiecywał że zostanie u nas,pożniej twierdził że woli kluby ekstraligowe a tu nagle.........!WARSZAWA.I co my mamy powiedzieć?Mówi sie trudno i jedzie się dalej widać zawodnicy zagraniczni nie mają sentymentów(wyjątkiem są:Rickardson,Sulivan,Adams)tylko po prostu potrafią liczyć i to wszystko.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta "SPORT" potwierdzila informacje o podpisaniu przez Nickiego kontraktu z RKM Rybnik.
    Informacje te mozna przeczytac na pierwszej stronie tej gazety z dnia 02 01 2003.


    Do WojtekRKM: Dobrze ze sie nie wieszales,chyba bedzie co ogladac na naszym torze! Nie moge sie doczekac przyjazdu WA-WY do rybnika!!! Sam Mikael meczu nie wygra, obawiam sie tylko E SMITHA w koncu scisla swiatowa czolowka ha ha ha!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen boi sie jezdzić w ekstralidze. Kolejny raz rezygnuje z występów w najlepszej lidze. Jego ambicje sięgają chyba jedynie pierwszej ligi, albo koleś leci na kase.

  12. Powrót do góry    #102
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    za interia.pl:

    Uczestnik cyklu Grand Prix, Duńczyk Nicki Pedersen podpisał jednoroczny kontrakt z pierwszoligowym zespołem RKM Rybnik.

    Tym samym Pedersen będzie zagranicznym liderem śląskiego zespołu.

    - Nicki to doskonały zawodnik, który będzie silnym punktem zespołu a dodatkowo jego widowiskowa jazda powinna przysporzyć kibicom wielu emocji - stwierdził jeden z działaczy rybnickiego zespołu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki Pedersen w Rybniku. No trudno, mimo to i tak go lubie. To jego praca i jego kasa. Dalej będę mu kibicował w SGP, bo podoba mi się jego styl jazdy. Nie zapominajmy, że to Nicki walnie przyczynił się do naszego awansu. Emocje miną sympatia do Nickiego wróci.
    Pozdr.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli mamy już potwierdzenie na 100%, bo z kilku wpisów wynikało, że co niektórzy do końca nie umieli w to uwierzyć. A więc NICKY PEDERSEN W RYBNIKU !!!!!!! Mam nadzieję i wierzę, że będzie on godnym następcą Micsona, że będzie punktował solidnie i równo tak jak wszyscy od niego oczekują. Teraz już tylko pozostaje wytrzymać niecałe 3 miesiące do pierwszych meczy :):):)

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    No i po Nickim.

    Oj Nicki Nicki zawiodłeś mnie strasznie. Ja w to nie wierzę.

    Wielka szkoda, że tak się stało. Pedersen byłby idealnym stranieri dla Falubazu. Jest to dla mnie duże zaskoczenie. Tyle się mówiło o Bydgoszczy, Toruniu a ten wybrał pierwszą ligę. Łatwiejsze sianko - o to w tym chodzi.

    Rybniczanie, możecie się tylko cieszyć, bo to totalnie mocne wzmocnienie. Na pierwszoligowych torach Nicki będzie po prostu "zamiatał" i przywiezie dla Was sporo punktów.

    Pozdro!!!!!

    Wyznawca Falubazu


  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wiadomosciach Radio ZG poptwierdza to, ze Nicki podpisal kontrakt w Rybniku. Bartkowiak zapytany o cala sytuacje mowi: nie ukrywam ze jestem zaskoczony, ale jak nam powiedzial Nicki tu nie chodzi tylko o kase ale w RKM bedzie mial pomoc ze strony mechanikow. No i oczywiscie sprzet na pierwsza lige moze byc ciut wolniejszy niz w ex. Bartkowiak powiedzial, ze sklad mial byc oparty o stranieri z poprzedniego sezonu i jak na razie klapa. Oczywiscie zalil sie tez, ze warunki jakie przedstawil zarzadowi Billy to ogromna kasa i jak na razie to pragna doprowadzic z nim rozmowy do konca i sfinalizowac je. Biadolil, ze klubu na niego nie stac itp. Teraz to juz lawka zawodnikow z zagranicy znacznie sie skurczyla, nasi dzialacze musza sie spieszyc i dokonac konkretnych wzmocnien. Slyszalem, ze w rozmowach z Nickim dupy dal pan Ługowski.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HAMIL

    Moze zamiast na seniora wydac pieniadze na HAMILA!!!
    Ale by sie porobilo!!! I nie mowcie ze to nie realne, z Nickim nam sie udalo!!!! Cosik mi sie wydaje ze RKM bedzie rozdawal karty, ale poczekajmy jeszcze az kluby przedstawia sklady!!!!!










    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BYŁEM

    przekonany,że NICKY nie podpisze kontraktu z nami,ale że podpisze z Rybnikiem,tego nigdy bym się nie spodziewał.Cóż,tak bywa.Gratulacje !

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pedersen porażony biznesem

    Co tu dużo gadać i się podniecać.Nikt nie ma sentymentów, wszyscy chcą pieniędzy , wydawałoby sie ,że obywatele Unii Europejskiej żyją w luksusie , ale jednak ciągną nawet groszówki więcej.Tylko my PoLacy mamy sentymenty , ale cóż bywa i tak.Ja tam nie płaczę , w pierwszej lidze łatwiej golić siano. Po za tym RKM przypiliło po utracie Karlssonów i na pewno sypneli mocno sianem(właśnie mocno sypneli).I tak sypią z roku na rok kluby sianem ,tamci korzystają , kluby padają a tamci wywożą dziengi w reklamówkach , jeszcze ciepłe, bo za bilety.Tak to się kręci , dziwi mnie skąd Rybnik ma pieniądze , nie ma tam sponsora strategicznego , stadion mały(mała liczba kibiców) itp.Daj im Boże zdrowie.

    I kamyczek do naszego ogródka .To też wina naszego zarządu .Oczywiście stylu sprawowania władzy przez byłego prezesa.Trzeba było truć Pedersenowi cały czas ,żeby jednak podpisał z nami przed końcem ubiegłego sezonu.Nawet sam zawodnik się wypowiadał ,że w Falubazie go rozpieszczają (ŻADNEJ NAWET NAJMNIEJSZEJ ZALEGŁOŚCI), z eskortą Policji załatwionej przez Smolenia jechał do Rzeszowa na mecz by zdążyć (miliony życzliwości )itp...Po za tym odnieślismy sukces , awansując do wyższej ligi , a w takch przypadkach zespół co najmniej zachowuje obecny skład , jeżeli nie wzmacnia.Nie było powodów do drastycznych pociągnięć ani jakiś odchudzań budżetu .

    JEST JESZCZE JEDNA MOŻLIWOŚC.POPROSTU NAMI(ALBO SAM NIKI) MANEWRUJĄ.OT TAK SIEJĄC ZAMĘCIK BY POTEM OKAZAŁO SIĘ ,ŻE JEDNAK JESTEŚMY SKUTECZNI W NEGOCJACJACH BY PO PIEKNYM PRZYWITANIU NA OFICJALNEJ PREZENTACJI W MAGMIE ZZA TYLNICH DRZWI WSZEDŁ MAŁY ŚWINIOWATY DUŃCZYK...


    ja tam się oswajam "bez Pedersena" juz w styczniu.Bo Pedersen robi po uszy w biznesie.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen w Rybniku (?)
    Jak podaje na swojej stronie internetowej Radio Zielona Góra, Nicky Pedersen podpisał kontrakt z RKM Rybnik.

    A na naszej stronie dalej cisza i cio mam o tym sodzic niechce sie wpakowac tak jak bylo z Drabikiem..... , mam nadzieje ze to prawda :D a jak napisza na naszej stronie tio dopiero bede wiezyl :)

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazini
    Skąd u Ciebie zamartwianie się o naszą kasę(zresztą nie tylko u Ciebie)prędzej my powinniśmy się martwić skąd u Was pieniądze na Hamilla,Pedersena,Kuciape itd.(poprzedni sezon)Jak widać polityka transferowa naszego klubu wsparta jest na solidnych filarach o czym może swiadczyć fakt posiadania w swoich szeregach braci Karlssonów w ubiegłym sezonie i nie szczelenie plajty,bo zadłużenie jakie pozostało w RKM-ie z poprzedniego sezonu nie można nazwać zadłużeniem.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wogole w wywiadzie z naszym prezesem byla takie cos powiedziane ze kasy maja na 3 lata wiec , juz chyba z kasa dobrze stoimy i mamy firmy ktore chca dalej inwestowac w zuzel w rybniku

    pozdrowko

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pierwsze brawa dla zarzadu RKM-u !!

    Nie powiem mila wiadomosc,Nicky napewno nam sie przyda i bedzie cennym nabytkiem zespolu.Nie interesuje mnie nawet to ,czy zrobil to dla kasy,to nie ma znaczenia,potrzeba nam bylo takiego klasowego zawodnika,ktory robi pewne punkty jadac para czy nie.Mam nadzieje ,ze kibice zielonej,ktorzy sa fantastyczni,doczekaja sie godnego nastepcy naszego Pedersena,zycze wam tego i powodzenia w extra.Rkm prowadzi jeszcze rozmowy z zawodnikami zagranicznymi jak i krajowymi,zarzad uspokaja kibicow,ze wszystko idzie w dobrym kierunku,oby.

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne ze fajnie miec Pedersena w skladzie,mnie osobiscie przeraza troszku jego agresywny styl jazdy.wiadomo ze widowiskowo ale objektywnie patrzac przy tym stylu jazdy niestety latwo o upadki,kontuzje.Nie chce krakac ale potrzebny jest alternatywny wariant w razie...
    Wszyscy wiedza jak konczyl sie ostatni sezon po kontuzji Romanka.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw za jaka sumke złożył takowy podpis, i czy wogóle miał on miejsce. Przypominam sobie zeszłoroczną plotkę o tym, że Pedersen podpisał kontrakt z Piłą, a jak bylo to chyba każdy wie. Więc nie dokońca chce mi sie w to wierzyć, aczkolwiek jest to możliwe.
    Pedersen to w sumie cwany lisek, bo po co wysilać się w e-lidze skoro te same pieniądze (lub większe) można mieć w pierwszej. W tej chwili mało jest zawodników w I lidze, którzy mogli by pokazać plecy Nickiemu, a co za tym idzie możliwe są komplety w meczach. W e-lidze raczej nie możliwe by było uzyskanie takiego wyniku przez Nickiego.
    Jeśli jednak jest prawdą pozyskanie przez RKM Pedersena to szczerze gratuluję dobrego obcokrajowca.
    Zastanawiam sie czy Nicki nie jest takim pomocnikiem w awansach do e-ligi. Przykład Gdańska czy Zielonej Góry.
    Do 3 razy sztuka? Kolej na Rybik???

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Tak to się kręci , dziwi mnie skąd Rybnik ma pieniądze , nie ma tam sponsora strategicznego , stadion mały(mała liczba kibiców) itp.Daj im Boże zdrowie.
    Maly stadion ? A Wasz to co niby, Wembley ???

    Rybnicki stadion przed modernizacja mial pojemnosc 20tys. ludzi, po bedzie mial chyba z 16 (za sprawa wymiany lawek na krzeselka).
    I tak praktycznie nigdy nie zapelnia sie na full.
    A frekwencja porownywalna z Wasza.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaskoczyla mnie ta wiadomosc kiedy poraz pierwszy uslyszalem ja w radiu. Zdnerwowalem sie okrutnie musze przyznac. Emocje opadly , przemyslalem to wszystko sobie na spokojnie. Nicki odszedl , nie obchodzi mnie czy dla kasy czy dla innych bzdur , ktorymi sie tam tlumaczyl. Jest to wielka strata poniewaz wiadomo ze cala sila Falubazu opierala sie na dwoch stranieri (Hamill i Pedrsen) i Kurmanski. Z tego co teraz widze mamy tylko Kurmanskiego. Miejmy nadzieje ze Hamil podpisze z nami kontrakt.
    Na rynku nie pozostalo juz wielu wolnych i dobrych zagranicznych zawdonikow , ktorzy mogliby zapelnic luke na Nickim. To faktycznie moze byc problem. Ale Falubazersi spojrzcie na to z innej strony. Czy w skladzie z Huszcza , Kurmanskim , Okoniewskim , Kuciapa i najprawdopodobniej z Swistem i Hamilem nie damy rady pokonac GKS i Pile. A u siebie nawet powalczyc ze Sparta ??? Nie zlamujcie rak i glowa do gory. Jakos to bedzie.

    Pozdrawiam.

    P.s Najbardzie to mi szkoda tych mlodych Falubaziakow , ktorzy poswiecili tyle czasu i energii aby zbierac te podpisy dla Pedersena.
    P.s. II Aha w radiu slyszalem ze po stracie Pedersena , wznowili rozmowy z Cegielskim. Moze sie chlopak przelamie i u nas bedzie jedzil. Bylo by milo.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1234

    wyszło jeddnak szydło z wora boi sie ekstraligi woli walic punkty na słabszych niz rywalizować z Crampem czy Gollobem i innymi na najwyższym poziome wtedy Gks a teraz ZkŻ , zawodnik typowo siankowy łatwa kaska tak samo jak Karlsson , ale cóz zobaczymy jak bedzie wygladał jego następny sezon poczekamy ............

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    No cóż podpisał to podpisał. Działacze RKMu okazali się bardziej obrotni od ZKŻowców i Polonistów i chwała im za to. Szkoda trochę bo bardzo by Zielonogórzanom pomógł w Ekstralidze 2003 ponieważ jest klasowym zawodnikiem. Jednak nie jestem na niego wściekły bo za co? Obiecał że zostanie w ZKŻ ale na gębę nic sie nie załatwia. Słowa się nie liczą tylko kasa itp. Jestem wdzięczny Nickiemu bo bardzo nam pomógł wejść do Ekstraligi i mam nadzieję ze pomoże RKMowi uzyskać upragniony awans. A podpisy? Cóż - co mu po podpisach skoro nie to jest najważniejsze. Nadal będe mu kibicował bo zyskał moja sympatię i prawdopodobnie nic tego nie zmieni. A kibicom RKMu których bardzo lubię życzę dużo radości z jazdy Nickiego. Teraz czekam do 11 styczniea kiedy podobno ma być oficjalnie ogłoszony skład ZKŻu na 2003r. Nie jest tak wcale źle. Doszedł Okoń, został Billy, Kurmanek też super wymiata, Andrzej na pewno jeszcze nie raz pokaże na co go stać (byle bardziej sie przykładał do sprzętu), może jeszcze Świst podpisze, Alan się też nieźle zapowiada, Stojanowski hmmm no zobaczymy, Kłopot pewnie na swoim takim sobie poziomie kilka punkcików w meczach przywiezie (o ile w ogóle będzie kiedykolwiek w składzie) wiec nie ma co narzekać. Zobaczymy kto jeszcze ze stranieri dojdzie i powinno być oki. A może jeszcze jakiś niezły krajowiec który za mniej siana niż zagraniczniak pojeździ.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze w temacie że Roman Poważnyj podpisał w Rybniku. Nieźle skład coraz lepszy, jeszcze teraz solidnego seniora i będzie wszystko grało!!!

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze nastepny bedzie Zieja,bynajmniej duzo sie o tym mowi a jak wiemy w kazdej plotce jest troche prawdy!!!!






    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze nastepny bedzie Zieja,bynajmniej duzo sie o tym mowi a jak wiemy w kazdej plotce jest troche prawdy!!!!
    Jak to będzie Zieja to niestety Rawicz spada, jednak nie zapeszajmy, w tym mieście cisza...czy przed burzą?

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak aby wszystko bylo jasne - poważnyj jeszcze nie podpisał tylko jest w kręgu zainteresowań rybnickich działaczy!!! Przynajmniej tak pisze w gazeta.pl w przegladziezuzlowym!!!

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejnym stranieri ktory zalozy plastron RKM bedzie 27 letni rosjanin R Powaznyj!!!! To ja wyczytalem na przegladzie, wiec wydaje mi sie ze jest jasno powiedziane ze bedzie kolejnym stranieri!!!!



    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie wiem czy to prawda , ale dzisiaj przez moja szkołe przebiegła informacja jakoby Maciek Kuciapa podpisał wstępna rozmowe z RKM-em !!! Jesli okaze sie to prawda , no to już wiadomo ze RKM bedzie głównym kandydatem do awansu w sezonie 2003.
    Tylko Falubaz!

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fan_falubaz

    Patrzac na obecne sklady druzyn 1 ligi RKM juz jest dla mnie jesli nie glownym kandydatem do awansu to napewno na pierwsza dwojke!!
    A wracajac do Kuciapy to mnie przestraszyles wydaje mi sie jednak ze to tylko plotka i mam nadzije ze zostanie on jednak w ZKZ bardzo by sie nam przydal w ekstra!!

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeee z tym Kuciapa to jest chyba plotka.
    Ale wszyscy dzisiaj w Rybniku mowia o przyjezdzie Cegielskiego , mial byc o 13 i mysle ,ze do wieczora wszystko sie wyjasni.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dostałem przed chwilą informację od znajomego który podobno rozmawiał z prezesem, że Poważny już podpisał a Zieja jest w trakcie podpisywania (długo chłopak musi pisać ;))
    Info niesprawdzone ale w miare pewne.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sie ciesze ze rosjanin bedzie reprezentowal nasze barwy , wiem ze wielu was nie odpowiada ten zawodnik , ale badzmy dobrej mysli, Janek wie co robi!!
    Powazny nie jest przeciez az tak starym zawodnikiem ma dopiero 27 lat i moze cos jeszcze z niego byc
    A wiec jeszcze jednego albo dwoch seniorow dobrych i mozemy walczyc o E-lige


    pozdrowko

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisują czy nie bo mnie już głowa boli bo za chwile będziemy mieli 2 drużyny a ja nadal czekam na ten jedyny podpis pana Cegielskiego i dziękuje to mi wystarczy

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten okres podpisywania transferow, emocjonalnie zblizony jest do meczu ligowego!!!!! Ale ja sie dzisiaj denerwuje !!!! Czekam na te jedna nowine, jak okaze sie to prawda to upijam sie dzisiaj do nieprzytomnosci,ze szczescia oczywiscie!!! Czy ktos juz cos wie na ten temat??? Jezeli tak to prosimy o info!!!!!!




    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to plota o Cegielskim szybko sie rozwiala,Cegla jest we wrocku i fakt ,ze nie w zadnym z klubow pierwszej ligi !!!.Ale skoro firma wroban chciala by sponsorowac ktoregos zawodnika z czolowki,to chyba jeszcze ktos by sie znalazl,albo wroban oplacil Pedersena.... .Mysle ,ze jesli nasi podpisza z Zieja to bedzie spoko,jednak wydaje mi sie ,ze przydal by sie jeszcze jeden konkretny obcokrajowiec i bedziemy wtedy bardziej spokojni.Nie chcial bym krakac i zyczyc komus z naszej kadry kontuzji,jednak wiecie siak bylo przez ostatnie lata.Oby tak sie nie stalo w tym sezonie. 1.Szumina 2.Zieja 3.Nicky 4.Roman. 5.Powaznyj(Lars bylby pewniejszy) 6.Mario 7.Lukasz 8.narybek W tym skladzie mamy szanse na wejscie i to duze szanse.Ciezko bedzie z Tarnowem,no i Rzeszow jesli zasili je Kuciapa,Warszawa sie nie martwie,Lublin tesh obleci,Rawicz jest oslabiony ,Gorzow wiadomo jednak wszystkie druzyny sa dosc wyrownane jush zaniedlugo zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich kiboli

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I guzik wiecie twierdzac ze nikogo nie bylo w Rybniku!!!
    Znam osobe ktora obraca sie w kregu prezesa!!! Oficjalnie nie podam kto to byl bo sam sie nie dowiedzialem!!! Ale moj przyjaciel twierdzi ze nie mozemy liczyc na to, ze w godzine po rozmowach z jakimkolwiek zawodnikiem prezes wysmaruje na forum:hura podpisalem kontrakt z panem x czy y , to jest polityka transferowa gdyby sie chwalil doszlo by do sytuacji podobnej jak ze Slawkiem Drabikiem!!! Kazdy z nas chcialby wiedziec kto to bedzie! Ale pomyslcie sami jak mozna sie z kims targowac,cos uzgadniac,kiedy wiekszosc kibicow bedzie stala obok bramy i skandowala ze jest zadowolona lub nie!!! Ja ufam panu Szoltyskowi gosc podchodzi do sprawy profesjonalnie jest czlowiekiem inteligentnym i napewno nie bedziemy sie wstydzic naszej druzyny!!!!

    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wulu w pełni zgadzam sie z toba co do naszego prezesa i nie moge sie doczekac pełnego składu rkm w roku 2003

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •