Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 184

Wątek: Nicki Pedersen i Roman Poważnyj w Rybniku !

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tacy zawodnicy jak Nicky Pedersen czy Mikael Max:)(Karlsson) to są zwykli kręcziarze. Oni cwaniaczą bo wolą pojeździć w 1 lidze (nie twierdze ze słaba ale to nie E-liga) i chcą zdobywać punkty na słabeuszach (w e-lidze też są ale bardzo mało), czyli dużo kasy zarobić bez ,,męczenia" sie!! Takich zawodników polscy prezesi powinni w dupe kopnąć za to co robią. Poporostu niby chcą umiejętności powiększać a boją sie jeździć w polskiej e-lidze a dlacego?? Bo w 1 lidze dostaną za punkt tyle co w e-lidze, a ze w e lidze nie zrobili by nawet 10 to jeżdza w 1 lidze i zodbywają po 12-15!!! Takich to wogóle powinni nigdzie nie kontraktować jednak polscy prezesi są ,,mądrzy" i zatrudniają takich zaowndików!! To jest chore.

    GKS Wybrzeże is my only LOVE in forever!!!

    Kibic - mylisz sie tutaj, moze poprostu Pedersen i Max dostaja lepsze warunki finansowe i dogodnniejszy kontrakt niz w Esktralidze. Zwroc uwage na to ze obydwaj oni startuja w najwyzszych klasach rogrywkowych w Anglii i w
    Szwecji - a tam sie scigaja tylko z najlepszymi, podobnie jest w GP - tam tez raczej slabych nie ma ?

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nicki naprawdę zawinszowł sobie pierwszą ligę ,podobnie jak w roku ubieglym --tam rzeczywiście łatwiej o punkty
    Po prostu facet bez większych ambicji-przynajmniej jeśli
    chodzi o finansowe związki.Wyraził sie ponoć ,że dużo łatwiej o punkty w pierwszej lidze ,a pieniądze ,ktore
    zaproponował Rybnik są większe niż w Ekstralidze.
    Polski żużel zmierza do nikąd.I tym optymistycznym akcentem
    wchodzimy w 2003 rok
    Popieram mowisz parawde tylko nie mozemy zapomniec jak nicky przyjedzie do nas zeby na niego ie Gwizdac jak niedawno w Gneiznie wiekszsci klaskalismy mu ... Nickiemu zalezy na Finasach dal wygorowana staweke nikt go nie zakontraktowal to obnizyl stawke i podpisal w Rybnik zeby robic latwe pkt to jest jego decyzja ale my Zielonogorscy fani zbieralismy podisy dla niego a on w stosunku do nas powiennien podziekowac nam za doping i sympatie jaka darzylismy go lub darzymy dalej ...........

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak mozna sie bylo tego spodziewac!!! Ale gdyby NICKI podpisal w FALUBAZOWNI,oj to bylby super perspektywistyczny, oddany, wierny, kochany, a co za tym idzie swietny zawodnik na rok 2003.A tu prosze!!! Widze wpisy typu "zdrajca, zlodziej" itd przynajmniej ja to tak odbieram.
    Nie przypominam sobie by ktos mowil ze RKM nie ma kasy, owszem mial dlugi zeszloroczne, ale jest nowy zarzad ktory od poczatku swojego istnienia dziala profesjonalnie i spokojnie. Moze malym wyjatkiem jest Drabik ale jego wypozyczenie jest mozliwe do RKM czyt temat: sklad poloni pila. My na Karlika tez psioczylismy ale nie ma co sie oszukiwac, ktos palna glupstwo ze stranieri kochaja kluby ze sa wierni, mozna sie naprawde usmiac. Ludzie przeciez kazdy z nas bedzie dawal 4litery tam gdzie lepiej zaplaca. Ja osobiscie mysle ze to nie koniec niespodzianek ale nie bede nic wypisywal bi i tak uznacie ze to bleffff, cosik tam wiem ale zachowam to dla siebie.....

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A żesmy pedersena powyzywali na miescie ze szok

    Był dobry, jest dobry, podobała mi sie jego jazda, niech se poszedł, nie miał bym nic przeciwko, ale żesmy latali jak głupki, załatwiali ponad 1000 podpisów kibiców którzy chcieliby aby nicki jeździł w falubazie a on chyba nawet nie wziął tego do reki, taki *****, powodzenia rybniczanie, zycze wam jak najlepiej, to jest bardzo dobre wzmocnienie, ale powiem wam jedno, z waszeym składem to w wielu biegach z udziałem Nickiego bedzie 3:3, bo inaczej to nicki nie potrafi jeździc, ale z taka jazdą za zaprowadził nas do e-ligi , czego wam życze
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    RKM_RKM_RKM

    No tak mozna sie bylo tego spodziewac!!! Ale gdyby NICKI podpisal w FALUBAZOWNI,oj to bylby super perspektywistyczny, oddany, wierny, kochany, a co za tym idzie swietny zawodnik na rok 2003.A tu prosze!!! Widze wpisy typu "zdrajca, zlodziej" itd przynajmniej ja to tak odbieram.
    Nie przypominam sobie by ktos mowil ze RKM nie ma kasy, owszem mial dlugi zeszloroczne, ale jest nowy zarzad ktory od poczatku swojego istnienia dziala profesjonalnie i spokojnie. Moze malym wyjatkiem jest Drabik ale jego wypozyczenie jest mozliwe do RKM czyt temat: sklad poloni pila. My na Karlika tez psioczylismy ale nie ma co sie oszukiwac, ktos palna glupstwo ze stranieri kochaja kluby ze sa wierni, mozna sie naprawde usmiac. Ludzie przeciez kazdy z nas bedzie dawal 4litery tam gdzie lepiej zaplaca. Ja osobiscie mysle ze to nie koniec niespodzianek ale nie bede nic wypisywal bi i tak uznacie ze to bleffff, cosik tam wiem ale zachowam to dla siebie.....
    RKM_ w całym wątku są chyba ze dwa wpisy krytykujące osobę Nickiego za rzekomy kontrakt w Rybniku a i to pod wpływem emocji po nocy sylwestrowej, wiec nie sądzę aby to był problem dużej wagi.

    No proszę ile zamieszania ns skutek jednej niepotwierdzonej informacji. Proponuje jeszcze trochę poczekać a wszystko się wyjaśni. Kibicom RKM-u też proponuje aby trochę sfolgowali bo mogą się mocno rozczarować. Jeżeli się mylę to będę jednym z pierwszych krtóry złoży wam gratulację z powodu zakontraktowania NIckiego. Od siebie dodam, że Nicki to mocny zawodnik i jeżeli faktycznie podpisał z Rybnikiem kontrakt (w co nie wierzę) to będziecie mieli mocny punkt w drużynie, przypomnę raz jeszcze, iż w ubiegłym roku była podobna sytuacja jakoby Nicki podpisał kontrakt w Pile a było to zagranie celowe w celu zdopingowania działaczy ZKŻ-tu do podpisania kontraktu z Nickim na korzystnych dla niego warunkach.

    Pozdrawiam kibiców RKM-u
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale fajnie, Nowy Rok i tu taka niespodzianka. Już wiem, dlaczego potłukło mi się "szkło" w drodze na imprę....
    Ktos wcześniej napisał, że Węgrzyk się wypala. A mi się wydaje, że on dopiero pokaże, na co go stać. Chłopak jest zmobilizowany NA MAXA.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie wyjdzie jak z Drabikiem juz kontrakt pewny na 100% a tu nie mile rozczarowanie

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie wyjdzie jak z Drabikiem juz kontrakt pewny na 100% a tu nie mile rozczarowanie

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    nicki ma nas w dupie taka jest prawda i nic tego nie zmieni w Rybniku będzie w biegach z udziałem nickiego zawsze 3:3 on nie wie co to jazda parą :P a kuciapa się o tym najbardziej przekonał

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nicki ma nas w dupie taka jest prawda i nic tego nie zmieni w Rybniku będzie w biegach z udziałem nickiego zawsze 3:3 on nie wie co to jazda parą :P a kuciapa się o tym najbardziej przekonał
    i co z tego jak dzieki niemu awansowalismy wyobraz sobie sytuacje gdyby nie bylo Pedresena to nie iwerze ze PAra Hamill&Svab nie wprowadzila by nas do E-Ligi tak jak wczesniej mowielm Pedersen chce zarobic jezdzac w niszej klasie rozgrywego bo latwiej o Punkty zobaczymy co powie nas prezes tak analizujac sa tylko 2 Warianty Hamill Lukas Dryml albo /hamill Cegieslki

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytuję:

    nicki ma nas w dupie taka jest prawda i nic tego nie zmieni w Rybniku będzie w biegach z udziałem nickiego zawsze 3:3 on nie wie co to jazda parą a kuciapa się o tym najbardziej przekonał
    __________________________________________________ _____________

    Teraz kochani kibice ZKŻ-tu wiecie przynajmniej, jak to jest jak ktoś (Pedersen) zrobi Was w tzw. balona. W tej chwili odczuwacie z pewnością to samo co my po odejściu Okonia. Jeżeli do tego wszystkiego odejdzie jeszcze od Was Hamill, to żeby ta ość okoniowa nie stanęłą Wam czasmi w gardle.
    Pozdrawiam wszystkim kibiców z Zielonej Góry i życzę dużo sukcesów w 2003 roku. Mówię to na prawdę bez jakielkowiek ironii.

    Pozdrawiam Jasinek

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A to cwaniaczek!

    Kibice z Zielonej Góry niestety czują się tak jak uniści po odejściu Okonia. Te wspaniałe obietnice o przywiązaniu do barw klubowych i chęć jazdy w klubie do końca kariery. Teraz jest niewesoło w zielonce, ale wierzę, że to się niedługo zmieni. Nie załamujcie rąk działacze z lubuskiego. Zostało jeszcze kilku wartościowych cudzoziemców, którzy nie doprowadzą tak zasłużonego klubu do bankructwa. Powodzenia!
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Normalne jest to ze kazdy chce doic jak najwiecej kasy dlatego Nicky wybral lepsza oferte.Szkoda bo chcialem go zobaczyc w Gdansku na meczu ZKZ-GKS.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jedno z moich życzeń noworocznych się spełniło teraz jeszcze czekam na Cegielskiego ale tutaj będzie trudniej no i 2 stranieri taki jak Stonhwear to znajde sie w 7 niebie.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajmy na potwierdzenie tej informacji.Byloby super,ale...

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie moze ktos oficjalnie potwierdzi te plotki njawyzszy chyba czas ?
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nareszcie cosik zaczyna sie dziać!!!

    Wkońcu coś ruszyło
    Po kilku tygodniowej stegnacji od wyborów nowego prezesa RKM-u coś drgneło w naszym klubie!!! Po falstarcie z Drabikiem zaczołem sie obawiać o loszy naszego RKM-u ale teraz po zakontraktowaniu zawodnika z czołówki światowej zaczyna mi wracać dobry chumor!!! Wprawdzie nie jest takim pewniakiem jak Micson ale jest to czołówka!!! Dzieki za gratulacje od innych kibiców!!!

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam flaę duńską:P
    Nie powiem zeby mnie to zdzwiło czy ucieszyło.
    Niepotrzebnie Nicki robil kibicom z Zielonej Gory nadzieje.
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie moze ktos oficjalnie potwierdzi te plotki njawyzszy chyba czas ?
    Pozdrawiam

    Narazie trzeba sie wstrzymac z wypowiedziami, gdyz jest to nieoficjalna informacja, zauwazcie, ze w zadnym portalu, gazecie, radiu nic o tym nie mowia, wiec skad ta pewnosc. Jednak jak to okaze sie niestety prawda, to wypada tylko i tylko gratulowac RKM-owi super stranieri.


    Pozdrawiam


  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Nickie Pedersen jeżdżący w ubiegłym sezonie w ZKŻ-cie Quickmix nie będzie naszym zawodnikiem 2003 roku. Wczoraj Duńczyk podpisał umowę w Rybniku z tamtejszym RKM-em.
    Po podpisaniu kontraktu przez Pedersena w Rybniku ciągle nie wiadomo, jacy obcokrajowcy będą jeździć w przyszłym sezonie w ZKŻ-cie. Ciągle nie dogadano się z Billie Hamillem, który ma wygórowane żądania finansowe. Poza tym nasi działacze nie mają innego pomysłu na obcokrajowca. Teraz rozważany jest pomysł powrotu do rozmów z Krzysztofem Cegielskim, który przy pierwszych rozmowach zażyczył sobie ogromnych pieniędzy za podpis pod kontraktem i dlatego z tych rozmów nic do tej pory nie wyszło.
    radio zielona góra
    p.s to go macie

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja i tak dalej czekam na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony naszego zarządu.
    Nie chce się zawieśc tak jak w przypadku Drabika więc traktuje to narazie jako plote :)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i co z tego

    I tak rybnik nie ma szans ze stalą. przyjdzie Maciek to nawet Pedersen wam nie pomoze. I nie cieszcie sie tak. Drabik też miał u was jezdzić.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jakos nikt nie potwierdza

    jakos nikt jeszcze nie potwierdził tego ze nicki miałby odejsc z falubazu. jesli miała by byc to prawda to juz dawno byłaby wiadomosc na sb , ale takowej nie ma. według mnie to jedna z wielu plotek.





    HEJA HEJA HEJA ZKŻ MISTRZEM SPEEDWAYA
    POZDRAWIAM.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jednak stalo sie

    Jednak stalo sie niki pedersen w rybniku
    Dla mnie po prostu ten zawodnik boi sie jezdzic w extralidze w polsce, jest bardzo dobrym zawodnikiem i bedzie duzym wzmocnieniem rkmu

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rybnik.php?id=3454

    Gratulacje

  26. Powrót do góry    #71
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    za przegladem zuzlowym:

    Jak podało Radio Zielona Góra, uczestnik Grand Prix Nicki Pedersen jest zawodnikiem RKM Rybnik. Powtarza się więc sytuacja, że Pedersen opuszcza swojego dotychczasowego pracodawcę po jego awansie do ekstraligi. Po sezonie 2001 postąpił tak z Wybrzeżem Gdańsk, teraz to samo stało się w Zielonej Górze.

    Jest to tym bardziej zaskakujące że Duńczyk rozmawiał ze swoim dotychczasowym klubem, a także klubami z Bydgoszczy i Torunia. Jak się jednak okazuje zawodnik ten jeszcze jeden rok chce jeździć w niższej klasie rozgrywkowej. Tak wiec sternikom rybnickiego żużla udało się już zapełnić lukę po stracie Mikaela Maxa.
    Pozdrawiam
    Marcin

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co pisze na PŻ można chyba już się cieszyć z tego że Nicky bedzię jęździł w RKM, ciekawe czy ktoś spodziewał się takiego obrotu sprawy???

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli zeczywiscie Nicky Pedersen podpisal kontrakt z Rybnikiem to 30marca bedzie sie dzialo spoko 1 liga bedzie naprawde niezla

    pzdr wszystkich kibicow z Rybnika

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będe ukrywał, jestem bardzo niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Cóż można rzec, nasz zespół doznał osłabienia, a najgorsze jest to, że nie wiadomo czy taka luka w składzie będzie załatana, równie wartościowym zawodnikiem. Nie jestem w tym przypadku jakimś wielkim optymistą, ponieważ na rynku nie ma już wielu zawodników, którzy są w stanie go zastąpić - Dryml,Cegła?. Rybolom moge tylko pogratulować tego zakupu, świetnie ogląda się tego zawodnika na torze, prawdziwy figther z niego. Jedyna słabość to kompletny brak umiejętności jazdy parą u niego, czesto bieg kończy się na 3:3. Nowy rok nie zaczął się dla nas Falubazów pomyślnie, oby niesprawdziło się powiedzenie "jaki nowy rok, taki cały rok" oby......pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygląda na to, że Pedersen podpisał w Rybniku, ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że wiadomość ta pojawiła się pierwsza w Zielonej Górze a nie Rybniku! w związku z tym coś mi tu śmierdzi...
    Możliwe, że skończy się to tak samo jak rok temu z Piłą, gdzie Pedersen miał już podpisany kontrakt. Niech władze RKM-u potwierdzą tą wiadomość, to wtedy uwierzę.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Prawo serii ?

    Powtarza się więc sytuacja, że Pedersen opuszcza swojego dotychczasowego pracodawcę po jego awansie do ekstraligi
    Czyżby więc do trzech razy sztuka i RKM wreszcie awansuje do ekstraligi, jednocześnie tracąc po tym sezonie Nickiego ?? :P Faktycznie, I liga zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie........

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Helmut pewnie spadł ze stołka jak to usłyszał
    a jeszcze wtedy trzezwy był...:)

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Także historia sie powtarza, wyybrzeże wchodziło to także bał sie e-ligi, my wchodzimy to także boi sie e-ligi, rybnik wejdzie to nie myslcie że u was zostanie, także Start Gniezno za rok zostanie wzmocniony Pedersenem, cieszcie sie juz :) taki z niego fighter ale jak sie okazało tylko w I lidze, he he he, ale on mi humor popsuł, tak go lubiłem, można było mu wybaczyc tą samolubną jazde, ale nie traćmy nadzieji, za rok spadniemy to może nas wzmocni, ;)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsza dobra wiadomosc w tym roku :) Bardzo sie ciesze ze Niki bedzie jezdzil w Rybniku.Wkoncu cos ruszylo w naszym klubie.Jeszcze tylko dobry senior i mozemy przystapic do sezonu 2003.Mam nadzieje ze bedzie to udany sezon i wkoncu tak jak piszecie z Pedersenem uda nam sie awansowac.

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Nie wie czym wy się tak rybniczanie podniecacie majkel max jest gorszy od pedersena ale to mi wymiana Warszawa do was zawita i dostaniecie baty ja od nas w rudzie finałowej zapomnieliście już jak kurman zrobił komplecik i karlików objerzdzał

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomosc ta dotarła do mnie od Cmy (dostal smsa od Payna jak sadze) i nie powiem... zaskoczyla mnie. Rybnik widze nie chce poddac sie bez walki. oddali nam karlika a tu masz... sciagneli Nickiego.-zawodnik nieobliczalny jak dla mnie... potrafi zawalic mecz ale i ratowac zespol przed porazka. jest na tyle doswiadczony w walce z zuzlowcami elity ze bedzie cennym nabytkiem zespolu z Rybnika.

    w tym roku I liga bedzie bardzo wyrównana. Moge zaryzykowac stwierdzenie ze nawet sklady zespołów I ligi sa bardziej wyownane niz te z E_ligi, co daje nam wieksza dawke emocji. (taka mam nadzieje). Zycze aby Rybnik skompletowal taki sklad aby mecz w tarnowie byl conajmniej tak emocjonujacy jak w zeszlym sezonie. (byle nie sedziowal pan P.)

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach

    NO PROSZE

    Gratulacje dla Rybnika ,a co do Zielonki to co macie do powiedzenia w tym wątku,o Okoniu idzie wam lepiej .Długo nie trzeba było czekac zebyscie sie poczuli jak my Leszczynianie oszukani przez p O......... a co bedzie jak nie podpisze Hamil??????. wszystkigo dobrego w nowym roku

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, klapa dla ZKŻ-u:( Nic dodać, nic ująć.

    A swoją drogą cały czas zastanawia mnie polityka transferowa klubu z Zielonej Góry. Wprawdzie sprowadzono Okonia, ale stracono przy okazji Kuciape i właśnie Pedersena, więc jak na razie wychodzi na straty większe niż zyski:(

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda słów, także panowie, za rok wracamy do I ligi z pokaźnym długiem, ja juz raczej nie wierze w nic, już nikt nie został na rynku praktycznie, także Gorzowiaki niedługo derby, tylko sie utrzymajcie
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe wiem kiki czy jestes chłopakiem czy dziewzcyną(nie obrażając płci pieknej) ale wiem że jestes głupkiem.Gadasz bzdury.Nicki ma nas w dupie chyba ciebie bo nie mnie.Jeździł przez cały sezon u nas dzieki niemu awansowaliśmy i to ma świadczyc o tym że ma nas w dupie.Chyba żartujesz.To że przeszedł do Rybnika tez mnie załamało ale nadal go bede tak lubił jak lubiłem i bede kibicować drużynie z Rybnika aby w przyszłym roku awansowała do ekstraligi.Nicki narazie nie chce jeździć w ekstralidze woli łatwiejsze pieniądze w 1 lidze i trzeba to usznaować a nie od razu że ma nas w dupie.Więcej nie pisz na forum tak głupich uwag prosze.Tego nie idzie czytać.Daj se na luz.Pozdrawiam.Moim zdaniem to tez moze troszke wina zarządu.Może chciał sie targowac za duzo z Pedersenem i Nicki zobaczył że chca mu dac mniej więcej niz RKM ale cięzej o ta kase i dlatego wybrał RKM.Gdyby od razu dali mu tyle ile chciał juz dawno był by u nas.A napewno warto dać tyle siana za niego ile chce.Dobra to narazie do nowego sezonu i miejmy nadzieje że będzie u nas Hamill i moze wzamian za Nickiego na osłode młody Lukas Dryml(on nie jest pewny) ale dlaczego by nie.Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    NIe wiem kiki czy jestes chłopakiem czy dziewzcyną(nie obrażając płci pieknej) ale wiem że jestes głupkiem.Gadasz bzdury.Nicki ma nas w dupie chyba ciebie bo nie mnie.Jeździł przez cały sezon u nas dzieki niemu awansowaliśmy i to ma świadczyc o tym że ma nas w dupie.Chyba żartujesz.To że przeszedł do Rybnika tez mnie załamało ale nadal go bede tak lubił jak lubiłem i bede kibicować drużynie z Rybnika aby w przyszłym roku awansowała do ekstraligi.Nicki narazie nie chce jeździć w ekstralidze woli łatwiejsze pieniądze w 1 lidze i trzeba to usznaować a nie od razu że ma nas w dupie.Więcej nie pisz na forum tak głupich uwag prosze.Tego nie idzie czytać.Daj se na luz.Pozdrawiam.Moim zdaniem to tez moze troszke wina zarządu.Może chciał sie targowac za duzo z Pedersenem i Nicki zobaczył że chca mu dac mniej więcej niz RKM ale cięzej o ta kase i dlatego wybrał RKM.Gdyby od razu dali mu tyle ile chciał juz dawno był by u nas.A napewno warto dać tyle siana za niego ile chce.Dobra to narazie do nowego sezonu i miejmy nadzieje że będzie u nas Hamill i moze wzamian za Nickiego na osłode młody Lukas Dryml(on nie jest pewny) ale dlaczego by nie.Pozdrawiam.


    Gościu tym mnie nie wyzywaj bo zęby nie grzybki po deszczu nie odrastają a Nicki ma nas w dupie dlaczego wszystkim na konferencji prasowej po meczu z Gnieznem powiedział że zostaje zachował się jak kłamca jak zawodnik z GP może się bać polskiej ekstraklasy a jerzdzi w silniejszej lidze szweckiej to jest ściema przyjdzie cegła i będzie 1 czwórka i tak będzie a jeszcze jedno przez niego przegraliśmy dwa mecze 2 razy kuciape zablokował frajer




  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, teraz wszyscy ci co maja Pedersena w swoim avatarku moga te avatarki sobie w dupke wsadzic :-).

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    .....super....

    ...że NIcky "ZAbijaka" będzie okraszał swoimi występami mecze pierwszej ligi...brawo Rybnik!!!

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    _cooper_ zamknij sie, ty nie wiesz jak to jest, zbierasz podpisy, starasz sie, a koles nawet na to nie zwraca uwagi, Smiem twierdzić że nicki ma nas w dupie (chodzi o kibiców) podobnie jak okoń i jak wielu innych, ma chłopak swoje 5 minut to korzysta ale bez przesady, dali mu załózmy w Rbyniku o 100 zł więcej za punkt niz u nas to on wybrał Rybnik i ma nas gdzieś, to co ze bilismy mu bravo, czciliśmy go, dopingowalismy podczas GP nawet jak wyoprzedzał T. GOlloba, tylko łatwe pieniądze panie pedersen,życze sobie Rybniczanie żeby wasz klub wystawiał go tylko w meczach z Gniezem, Warszawą, może Lublinem , zobaczymy jaki hojrak z niego, bo punkty z resztą zespołów to większosc Rybniczan potrafi robić, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    can u feel it baby ??

    chopaki ostudzcie swoje glowki, nowy rok nastal - zbierajcie sily na niego (leczcie kacorka) a nie nerwujcie sie bo kolejny karierowicz opuscil szeregi ...
    tak samo jak nicki tak samo i okon to typowe "kroliczki" - kicaja z klubu do klubu - byle by tylko sianko wyciagnac; zostanie Hamill ... i dobrze, spasc nie spadniemy, bo watpie zebysmy przegrali z Gdanskiem czy jakas tam pila - takie sa realia, u siebie bedziemy kozaki - bo jestesmy w stanie zlac kazdego i tyle
    sianko niech klub inwestuje w malolatow i sprzet - Alan i "kurman" - to jest przyszlosc a nie sciaganie na sile jakichs oszolomow ... tyle co mialem do powiedzenia

    a co do mojego stosunku do pana Pedersena to sobie chlopaczyna narobil z ryja spluwaczke ... bo niepotrzebnie tak manifestowal swoja milosc do Falubazu i ich kibicow, mogl sie tak nie wozic ze zostaje na nastepny sezon ... boje sie ze z kolejnym "asem" okoniem bedzie identycznie - obym sie mylil

    wszystkiego najlepszego w nowym roku ... zycze Wam moi mili (i nie tylko :P) aby sie spelnily Wasze mniejsze i wieksze marzenia, abyscie byli zdrowi i oplywali w dostatku ... a reszta ... reszta przyjdzie sama

    JeDnI_WiErZa_W_BoGa_Ja_WiErZe_W_FaLuBaZ

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •