Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 148

Wątek: P.Karlsson w Tarnowie!!

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Gratulację dla działaczy za ciekawe wzmocnienia, zaczynam się niepokoić o los RKM Rybnik, czy słusznie ???
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nowego nie powiem bo i tak wszystko napisaliscie... nawet Krufka mnie ubiegl z rozpiska startu petera w ostatnim meczu :) Coz... zobaczymy jak bedzie Peter to 8 zawodnik I ligi ubieglego sezonu wiec cos to musi oznaczac.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co z zawodnikami krajowymi ?

    No fajnie obcokrajowcy juz sa, ale co z zawodnikami krajowymi. Chyba zaden podstawowy zawodnik nie podpisal jeszcze kontraktu. Na szczescie nie slyszalem zeby jakis inny klub interesowal sie naszymi zawodnikami, ale moze to spasc na nas jak grom z jasnego nieba. A jesli chodzi o powrot J. Rempaly to teraz kiedy Ulamek i Okoniewski odeszli z Leszna bedzie o to chyba trudniej.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mysle że działacze Unii zrobili dobry interes kontraktując Petera. Gdyby obcokarjowiec tego pokroju był w Tarnowie w zeszłym sezonie myśle że Tarnowskie Jaskłóki wyprzedziłyby Rzeszowskie Łabędzie w wlace o pierwszą czwórke.
    To właśnie punktów obcokrajowca brakowało Tarnowianom do zwycięsta, często zawodził Darkin, a Hove jest jeszcze dosyć młodym i niedośiwadczonym zawodnikiem.
    Teraz jeszcze posdpisać kontrakty z zawodnikami krajowymi i mozecie czekać na.. derby ;).

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .Mam tylko nadzieję,że w jakimś ważnym meczu nie wystawi was do wiatru,tak jak to zrobił z nami,gdy nieprzyjechał z bratem na mecz do Rzeszowa.Karlssonom było poprostu wstyd,że nas sprzedali i woleli podpisać kontrakty w innych klubach.
    Podzielam zdanie Ramelowa:). Byłem na tym spotkaniu i mniej więcej sie orientuje, że "Karliki" najprawdopodobniej po prostu mieli nie przyjechać na to spotkanie. O ile dobrze się zorientowałem to na ich silnikach startowali Czerwiński i Szombierski ale nie jestem pewien.


    Świetnie widze ze mój ulubiony zespól 1 ligi w końcu sie wzmocnił. Jak zostanie Grzegorz Rempała i Janusz Kołodziej to utrzymanie dla Unii jest pewne. Chyba ze beda jeszcze kolejne wzmocnienia i można powalczyć o coś więcej.
    Bardzo miło takie coś czytać:)

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No szczerze mówiąc to niewiem czy Peter Karlsson jest takim super zakupem , niezaprzeczam ze Peter jest dobrym zawodnikiem , ale czy aby na pewno jest w stanie byc liderem Unii ?? Patrzac na Petera przez pryzmat ostatniego sezonu , mozna dojsc do wniosku ze w tych najwazniejszych meczach nie spisuje sie za ciekwie dla przykładu podam jego punktacje w meczach Z ZKZ Quick Mix Zilona Góra

    ZKZ- RKM 50-40 (runda zasadnicza)
    P.Karlsson - 8+1

    RKM - ZKZ 46,5 - 43,5 (runda zasadnicza)
    P.Karlsson - 8+1

    RKM - ZKZ 39-50 (play-off)
    P.Karlsson - 5

    A więc jak widac raczej , niemrawo spisywał sie Peter w mecz z Zielonogórskim zespołem. Równiez w pozostałych ligach Pter niespisuje sie rewelacyjnie , dlatego tez sądze ze Peter Karlsson jest dobrym zawodnikiem na zespoły typu Opole lub Rawicz (nic do tych zespołów niemam) , natomiast w walce z lepszymi zespołami to raczej niepoawlczy oon zaduzo. No ale jak powiadają "Pozyjemy zobaczymy"

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas spotkania w kasynie to bylo pewne na 91% wiec tak jak mowil p Tronina za 9 dni bedzie kontrakt podpisany. Wiec niespodzianka wyszla, oby sie okazalo ze niespodzianka bedzie robila przyzwoita liczbe punktow.

    A moze pospolite ruszenia kibicow na Petera w ramach odwetu za naszego startowego?? --> to oczywiscie zart.

    Taki jest biznes i sport ze raz sie goscia wykrzykuje drugi raz sie go na rekach nosi. Mysle ze juz taka sytuacja sie nie powtorzy i bedziemy kulturalnie kibicowac wszystkim zawodnikom.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanow sie chlopcze co piszesz. Bylem na tym meczu i jestem nieco wtajemniczony. Miale mprzyjemnosc byc w parku maszyn na 3 godziny przed meczem i widzialem o co chodzi. Karlssonowie wyslali sprzet dla waszej druzyny (chyba 2 pelne motory i 2 silniki byly w rzeszowie), a sami nie przyjechali, bo tak poprostu mialo byc. Zero zdziwienia. Trener Grabowski zreszta tez nie mial watpliwosci. Tak musialobyc ustalone.

    Piszesz, ze Mikael i Peter sprzedali RKM... buahaha. Jeszcze raz sie zastanow. Mikael robil w niektorych meczach tylko punktow co 4 waszych zawodnikow, a teraz jak obaj Karlssonowie opuszczaja Rybnik to na nich plujesz... szkoda Ci pewnie straty najlepszego zawodnika i jeszcze jednego niezlego braciszka.
    No to najprawdopodobniejsza wersja, ale przecież głośno było o tym, że Karlssony (chyba Mikael) miały potem telefony, od któregoś rybnickiego działacza, który ich wyzywał od najgorszych za to, że wtedy nie przyjechali. Wyszłoby, że przeciętny rybnicki działacz wie mniej od... Ramelowa :)

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze peter w tarnowie bedzie nie do objechania niech wypowiedza sie z rybnika kibice ktorzy byli na meczu - gosc mial na 30 m przewage juz conajmniej dlugosci motocykla - poza tym na 1 lige moze byc bardzo mocny przeciez w tamtym sezonie unii braklo w 5-6 meczach wlasnie okolo 4-5 pkt wiecej gdyz darkin i zwlaszcza howe czesto zawalali teraz spodziewam sie lepszych rezultatow .poza tym gdyby sklad byl nastepujacy : g.rempala j.rempala , darkin(howe)kuzdzal,peter karlsson j kolodziej i jeszcze wardzala i burza w obstawce to moze byc super ciekawie , zreszta wardzala moze okazac sie czarnym koniem tego sezonu ....mysle ze warszawa rzeszow gniezno i tarnow beda walczyc o awans lublin rybnik i gorzow pewnie tez beda mocne natomiast jesli rawicz znow wypozyczy zieje i swiderskiego to mozna smialo powiedziec pod warunkiem ze gorzow bedzie dysponowal dobrym skladem ze po raz pierwszy 1 liga nie bedzie miala slabeuszy po prostu kazdy mecz bedzie zaciety i interesujacy czego wszystkim kibicom zycze!!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę ,że Peter Karlsson jest zawodnikiem ,który ma najlepsze lata za sobą.Zresztą pamiętając go z jazdy w Apatorze nigdy nie można było być pewnym jego zdobyczy punktowej.Uważałem go za jeźdzca bez wyrazu.Teraz można powiedzieć ,że przechodzi już na sportową emeryturę i dla Tarnowa to na pewno wzmocnienie ,ale lata świetności już za nim.I możecie pisać o jego kompletach...On już nic wielkiego nie zwojuje!!! Pozdrawiam kibiców Unii Tarnów i życzę szybkiego powrotu do e-ligi

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    info o sredniej meczowej 14 pkt i sredniej biegopunktowej uslyszalem w radiu MAKS. sory za blad.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    info o sredniej meczowej 14 pkt i sredniej biegopunktowej uslyszalem w radiu MAKS. sory za blad.
    O kurde, gdyby miał taką średnią meczową, to byłoby coś:P

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję działaczom z Tarnowa zakontraktowania Petera .
    Bedziecie mieli z niego pozytek jesli troszke powazniej podejdzie do startow w Polsce niz w poprzednim sezonie z plastronem rekinow.

    Do Ramelow
    Wiesz Ty jestes na tym forum wszechwiedzacym i najmadzrzejszym:):) uzytkownikiem skoro wiecej wiesz na temat Rybnickiego klubu niz jego dzialacze - gratuluje:):)
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni sezon był najsłabszy w wykonaniu starszego Karlssona ale w poprzednich sezonach gość był naprawde dobry, dlatego mam nadzieje że będzie tylko lepiej bo do emerytury to on jeszcze spokojnie pare sezonów na przyzwoitym poziomie powinien objeździć. W tym sezonie gdyby był zawodnik tej klasy w Unii to wygrane byłyby mecze z Rybnikiem, Zieloną górą i Gnieznem i pewnie też w Grudziądzu a tabela wyglądała by diametralnie róznie. Jeżeli będzie miał w tym sezonie średnią 2.400 to będe zadowolony.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze gratuluje kibicom Tarnowskim. W pierwszej lidze bedziecie mieli jedna z lepszych par obcokrajowcow. Jak zostanie Rempala i Kolodziej to powinno byc ciekawie przynajmniej na "wlasnych smieciach".

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanow sie chlopcze co piszesz. Bylem na tym meczu i jestem nieco wtajemniczony. Miale mprzyjemnosc byc w parku maszyn na 3 godziny przed meczem i widzialem o co chodzi. Karlssonowie wyslali sprzet dla waszej druzyny (chyba 2 pelne motory i 2 silniki byly w rzeszowie), a sami nie przyjechali, bo tak poprostu mialo byc. Zero zdziwienia. Trener Grabowski zreszta tez nie mial watpliwosci. Tak musialobyc ustalone.
    Slabo sie orientujesz, sympatyczny kolego...
    W trzy tygodnie po tym meczu pewien dociekliwy dziennikarz wrzucil do "Nowin", czy "Tempa" artykul "Na sygnale po zawodnika" (czy cos w tym brzmieniu), gdzie przeprowadzil male sledztwo w sprawie wyslania po Karlssonow karetki pogotowia, ktora wyjechala po nich z Rybnika na lotnisko.
    Wypowiadal sie doktor T. (nota bene lekarz na zawodach w Rybniku), oprócz niego kierowca pojazdu.
    Nie wiesz jak widac nic o telefonie, jaki do mlodszego z Karlssonow wykonal (po meczu) jeden z czlonkow zarzadu (a tylko dwoch potrafi dogadac sie po angielsku) po ktorym to telefonie sympatia zawodnika do klubu znaczaco stopniala...
    Nie wiesz pewnie o tym, ze w dniu meczu w Rzeszowie RKM mial zaleglosci wzgledem braci - przy czym to zaleglosci wzgledem Mikaela byly wieksze.
    Nie slyszales o (jedynej w tym tekscie) plotce, jakoby to Peter nie obudzil na czas calej ekipy po szwedzkim GP.
    To ostatnie to niepotwierdzona wiadomosc, ale, podobno, w kazdej w nich jest odrobina prawdy.

    I Rada dla Ciebie, ramelow.
    Fajnie, ze bywasz w rzeszowskim parkingu i masz najnowsze informacje ze swojego podwórka. I na tych (sprawdzonych) informacjach poprzestan, a nie wygłupiaj sie piszac niestworzne historie...

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cisze sie, że Mustapha to napisał bo miałem właśnie ja to napisać :):)
    Cała ta sprawa jest szyta dość grubymi nićmi. Powiem wam tylko jedno, że liczy się kasa, tylko kasa, nic więcej.
    Co do tego telefonu to było to bardzo niegrzecze i sam zainteresowany zaprzeczył, że dzonił :) jednak potem Mikael powiedział, że był to Wilaszek !!! A co do karetki to podobno dojechała do samego Rzeszowa na godzinę przed meczem. Dlatego załatwiajcie kasę tak żeby Peterowi zaraz po meczu wypłacić bo na następny może już nie przyjechać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam taki epytanie odnoscie Petera czy on rowniez zmienil nazwisko na Max??

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam taki epytanie odnoscie Petera czy on rowniez zmienil nazwisko na Max??
    Peter Max (dawniej Karlsson) będzie startował w Unii Tarnów w sezonie 2003. Taką informację podało wczoraj wieczorem tarnowskie Radio Maks. Szwed jest już drugim obcokrajowcem Unii Tarnów.
    Za Przeglądem Żużlowym

    Tak więc na to wygląda kolego:P

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby zakontraktowanie Pitera nie okazalo sie bledem!!! My w Rybniku raczej nie chcemy go widziec,nie przykladal sie do wystepow w polsce. Po kazdym meczu ligowym sprawdzalem jego wyniki w angli gdzie jezdzil w poniedzialki i ze zdumienia przecieralem oczy. Czasami byl lepszym zawodnikiem od Micsona a jego punktowka byla imponujaca.
    Nie wiem co bylo przyczyna slabych startow Pitera w polsce, ja bym sie nie zachwycal tym kontraktem bo same nazwiska nie jezdza trzeba jeszcze checi.







    Pozdrawiam kibicow z Tarnowa!!!

  21. Powrót do góry    #66
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla dzialaczy moze wreszcie cos sie ruszy i przyjda lepsze dni dla zuzla w Tarnowie :)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jest to dobre posunięcie tarnowskich działaczy zobaczymy w trakcie sezonu. ja mam nadzieje ze Peter nas nie zawiedzie i będzie solidnym punktem naszej drużyny. mimo ze w zeszłym sezonie zdarzały mu się słabsze mecze licze, że będzie przywoził te 10-12 pkt w meczu :) oby tylko nie pokłócił sie z panem podprowadzającym bo... ;)
    tak więc nie pozostaje nam nic jak urządzic mu godne powitanie 30 marca ;) takie, zeby w debiucie walnął Startowi komplet :)

    pozdrawiam kulciak :D

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak więc nie pozostaje nam nic jak urządzic mu godne powitanie 30 marca
    Wiesz, że dla krewkich kibiców może to oznaczać tylko jedno:P
    Obym się mylił.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    piter

    gratuluje to świetny zawodnik jak na 1 lige gwarantuje te 12 punktów

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Korzyścią może być również bliska znajomość Karlssona z Howem, bowiem ten ostatni pierwszy sezon w polskiej lidze mial taki sobie mimo iz bardzo sie starał. Sądze że przyda mu się pare rad bardziej objeżdzonego w Polsce kolegi. No i ewentualne zestawienie ich dwóch w parze może być również z korzyścią.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam ponownie...

    Moze troszke uscisle to co napisalem, bo chyba niektorzy zle mnie zrozumieli. To co napisalem nie mialo prowadzic do klutni, dlatego raczej spokojnie odpisuje. Chodzilo mi o to, ze kolega RKMdawid nazwal karlssonow sprzedawczykami i tylko o to... kazdy wie jakie zaslugi mieli dla RKM-u w tym sezonie i dlatego to mi sie nie spodobalo. A tak samo moja wersja jak i to wszystko co pisali poprzednicy to moze byc kolejna plotka. Ja tam na miejscu nie widzialem najmniejszego zdziwienia brakiem Karlssonow na stadionie przy Hetmanskiej wsrod osob z Rybnika... rowniez kibicow ktorzy byli w Rzeszowie (z 2-ka gosci gadalismy przy szatni po meczu i rowniez o tym mowili). Teraz kilka miesiecy po calym zdarzeniu najlatwiej jest napisac ze was olali itd. Widze, ze niektorych urazonych starta liderow Rybniczan(kę) jeszcze bardziej urazilem.

    aha... a co do wersji z telefonami to przeciez rowneiz dobrze moze byc plotka (nie wiem co pisza wasze dzienniki... wiem jakie sa u nas dzienniki - polecam)... ja widzialem co bylo na miejscu i wiem swoje.

    Mysle, ze nie ma sensu ciagnac tej dyskusji bo ona do niczego nie prowadzi. Nie chodzilo mi o to dlaczego karlssonow nie bylo w Rz-wie, ale o to, ze wg pewnego Rybniczanina sa sprzedawczykami (mocne slowa).

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Czy to jest ten sam Peter Karlsson,który tak bardzo sie
    naraził tarnowskiej publice podczas ostatniego meczu w Tarnowie między Unią a RKM-em.Może to jest recepta-takie zachowanie-na podpisywanie kontraktów w POlsce

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam zaluje tylko Micsona, bo to naprawde cyborg na torze i przez trzy lata zawiodl nas tylko raz (w Lesznie).
    Peter zawiodl mnie juz w zeszlym sezonie, kiedy to nie fair traktowal klub przyjezdzajac z jednym (kiepskim) silnikiem w torbie. Mikael ze swoim wyposazeniem wyprzedza go o dwie proste.
    A potem czytam o kompletach P.K. w Anglii...
    Co do meczu w Rzeszowie - sorry, ale karetka po Karlssonow jechala na 100% - to glosna sprawa byla. Telefon to tez nie plotka - Mikael specjalnie zamawial rejestr polaczen, zeby poznac numer tel. przez ktory go zbluzgano.
    To latwo sprawdzic - sa w Rybniku kibice (parajacy sie nieco reporterka) majacy nr tel. kom. Micsona, ktorzy probowali wyjasnic z nim sprawe telefonu.
    To sa fakty i nie trzeba o nich dyskutowac.
    Kibice nazywajacy Karlssonow sprzedawczyami to, delikatnie mowiac, de*bile.
    Jak sie ma dobra oferte pracy, to sie z niej korzysta, to jasne. Bracia dostali propozycje zarabiania wiekszych pieniedzy bez takiego obciazenia i stresu (bo w Wawie i Tarnowie jest mniejsze cisnienie) i z niej skorzystali.
    Jam mam dobra prace, ale gdybym dostal jeszcze lepsza protozycje...
    Oby sie na tym nie przejechali, bo nie chce mi sie wierzyc, ze w Wawie Mikael odjedzie tyle meczy co w Rybniku.
    W kazdym razie Mikaela przywitam w Rybniku brawami. Petera chlodniej.
    Tylko czy kierownictwo Unii i Gwardii uzna ze jest sens zabierania ich do Rybnika ???

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli mysle, ze sie rozumiemy.. Byc moze nie mialem racji, ale pisalem co wiedzialem, ale o karetce czytalem kilka dni po meczu.. zeby nie bylo watpliwosci. Nie ma sie co spierac... na dodatek to i tak juz dawno po wszystkim.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Tak sobie czytam te posty o niesolidności Petera i z jednej strony obawiam się takiego podejścia do sprawy, ale z drugiej wychodze z założenia że działacze w Tarnowie mają (mam nadzieję !) jaja i będą potrafili w odpowiedniej chwili odpowiednio zainterweniować. Nie tak dawno mieliśmy sprawę z Marianem Jiroutem i pomimo że wcześniej wiele dobrego wniósł do drużyny to po jednej solidnej wpadce bez ogródek się z nim pożegnano. Tak więc mam nadzieję że Peter nie będzie nas robił w jajo.....

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!
    Peter w Tarnowie-dla mnie bomba!!!Gratulacje dla działaczy Unii!!!Oby Peterek nie kręcił wam takich wałeczków jakie mu się zdarzały w Rybniku.Było mineło.
    Myśle,że Petera stać na te 8-10 pkt.w meczu.Można też liczyć na jego pomoc w stosunku do Howa,może też do innych zawodników.Jest to dobry zawodnik na 1 lige.
    O ile się nie myle to Tarnów w 2 kolejce,6 kwietnia ma mecz w Rybniku :):)
    Pozdrawiam!!!

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PETER KARLSSON bez MAX

    Ktos w temacie dopisal w nazwisku MAX chcilbym wyjasnic ze nazwisko zmienil TYLKO Mikael, Peter nadal nazywa sie Karlsson a nie Max.

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może jednak?

    Ktos w temacie dopisal w nazwisku MAX chcilbym wyjasnic ze nazwisko zmienil TYLKO Mikael, Peter nadal nazywa sie Karlsson a nie Max.
    Na Przeglądzie Żużlowym tak napisano:

    Peter Max (dawniej Karlsson) będzie startował w Unii Tarnów w sezonie 2003.
    Tak więc sam juz nie wiem, ale czy to ważne:P

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Pitera będziecie mieli niezły pożytek ale jak wam jakiś mecz zawali to już wasza sprawa np.przywiezie sobie jeden motor,który mu sie niechcąco zatrze i po ptokach(jaskółki)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moge sie zalozyc o wszystko co mam ze peter nie zmienil nazwiska, a na przegladzie juz sami nie wiedza co pisza bo bylo info tylko o zmianie nazwiska przez Mikaela nikt nigdzie nie pisal ze peter rowniez zmienil nazwisko, zreszta sam peter potwierdza ze nie zmienil nazwiska i pozostal przy Karlssonie.
    Panowie z Przgladu troche profesjonalizmu:)

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze jaskólkom powrotu do e-ks i kompletów w wykinaniu P.Karlsona i mam nadzieje ze Tarnow wrucil do POLSKIEJ czolówki tak jak dawniej w niej byla wtedy to mieli pake

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze jaskólkom powrotu do e-ks i kompletów w wykinaniu P.Karlsona i mam nadzieje ze Tarnow wrucil do POLSKIEJ czolówki tak jak dawniej w niej byla wtedy to mieli pake
    Również mam taką nadzieję koleżanko. Serdecznie Cię pozdrawiam:-)

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2002
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze jaskólkom powrotu do e-ks i kompletów w wykinaniu P.Karlsona i mam nadzieje ze Tarnow wrucil do POLSKIEJ czolówki tak jak dawniej w niej byla wtedy to mieli pake
    Ja też bardzo bym tego chciał!! !! !! :D :D I mam nadzieję że kiedyś tak się stanie :P A co do Petera to pokaże co potrafi przywożąć komplet 30 marca :P

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]No i mamy Karlssona w Unii...
    Tyle tylko,ze jak na mnie przystalo to w zasadzie nie wiem czy mam sie smiac czy płakac...
    Po jednej stronie przemawia za nim fakt,ze jest to zawodnik doswiadczony,dobrze wplynie jego obecnosc na Dawida Howea(juz podczas ktorejs z eliminacji do GP,gdzie razem startowali Peter pomagal Dawidowi czym prezyczynil sie do dalszego jego awansu) i pewnie na frekwencje...
    Jednak moje obawy co do jego osoby to pieniadze ktorych jak wiadomo brakuje...
    Nie jest to tajemnica,ze jeden start Petera to kwota okolo 25-30 tysiecy zlotych a wiec jak widac jest to duzo(jak na nasze mozliwosci)Jezeli tylko bedzie wart tych pieniedzy to mysle,ze bedzie oki ale...
    Dla porownania te 25-30 tysiecy zlotych to kasa za mecz dla kilku naszych zawodnikow,przykladowo 15 pkt.Grzeska Rempaly to kwota okolo 8 tysiecy zlotych...
    Boje sie,ze w sytuacji w jakiej jest nasz klub moze byc to przyslowiowy "gwozdz do trumny",oby jednak tak nie bylo..

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maryjan zdecydowanie przesadziles z ta kwota, az mi sie troche chce smiac:) to co podales 20-30 tys. zlotych to jest prawie suma ktora unia musi zaplacic peterowi za podpisanie kontraktu, a za jeden dobry mecz petera dzialecze beda musieli mu zaplacic 5 razy mniej niz podales.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Wiec mam rozumiec,ze Karlsson bierze ok.500 zl.za punkt,czyli jakies 5000 za mecz(1/5 z 25 tys ktore napisalem)!!!Buhaha!:):):):):):):):)
    Nie wiem czy wiesz ale grzesiek rempala dostaje kolo 500 za punkt!!!
    wiec czemu nie zatrudnili jeszcze jakiegos dobrego obcokrajowca???
    Interes jak ch..
    Karlsson jezdzi za darmo!!!

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlsson nie bierze za punkt:)
    Nie chce sie z toba klucic bo i tak ty zawsze wiesz wszystko najlepiej.

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maryjan zdecydowanie przesadziles z ta kwota, az mi sie troche chce smiac to co podales 20-30 tys. zlotych to jest prawie suma ktora unia musi zaplacic peterowi za podpisanie kontraktu, a za jeden dobry mecz petera dzialecze beda musieli mu zaplacic 5 razy mniej niz podales.
    hymmmm jakoś nie widzi mi się to żeby Karlsson brał 5 razy mniej niż Maryjan podał... wychodzi na to że bierze od 4 do 6 tyś.... raczej nie chce mi się wierzyć że za taką "darmochę" będzie jeździł w Tarnowie...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlsson nie bierze za punkt:)
    Nie chce sie z toba klucic bo i tak ty zawsze wiesz wszystko najlepiej.
    Dlatego tez napisalem kwote ogolna a nie za punkt.
    A moze zapytamy kogos z Rybnika o to...
    Moze ktos sie orientuje...?

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe
    Co do jawności kasy, którą płacili Karlikom to chyba nikt nie ma dostępu. Panowie, powiem wam tylko tyle, że są to bardzo duże pieniądze za każdy mecz, nieważne jaki. Policzcie sobie przylot bez maszym bo razem z maszynami to by było duuużo więcej, także maszyny będzie miał w Polsce robione, chyba, że jakiś remoncik mały to u siebie. Peter jest tanszy od Mikaela ale to nie znaczy, że jest tani !! Zreszta może wasi działacze wam powiedzą ile kasy chce Peter. Śmiem twierdzić, że to może jest kwota nawet wyższa niż podał Maryjan. Ale nie wiem na pewno, z kasą dla obcokrajowców jest różnie bo jak wiemy to nie jest kasa jawna w sensie opodatkowania i w kontrakcie może mieć napisane, że za mecz 20 tys, a ile dostanie naprawdę to nie wiadomo.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •