Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 148

Wątek: P.Karlsson w Tarnowie!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P.Karlsson w Tarnowie!!

    Dzis kontrakt z druzyna Uni Tarnow podpisal szwed Peter Karlsson, jest to drugi obcokrajowiec w druzynie Unii, jakko pierwszy podpisal kontrak David Howe


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Niezly zakup, jest to zawodnik bardzo chimeryczny i nie zawsze do Polski przywozi swoj najlepszy sprzet, ale jak chce to potrafi. Ogolnie na pierwsza lige jest to idealny zakup, ekstraklasa to dla niego za wysokie progi.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. Powrót do góry    #3
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,459
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,640 w 3,225 postach
    Świetnie widze ze mój ulubiony zespól 1 ligi w końcu sie wzmocnił. Jak zostanie Grzegorz Rempała i Janusz Kołodziej to utrzymanie dla Unii jest pewne. Chyba ze beda jeszcze kolejne wzmocnienia i można powalczyć o coś więcej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ładnie ładnie. Szczerze mówiąc to do końca obstawiałem Wiltshira i myślałem że nawet z przeciwniościami jakie były uda się zakontraktować go... no ale trójka Karlsson, Howe i Darkin (z tego co mi wiadomo też ma podpisać) też nie jest zła... Teraz czekamy na drugą niespodziankę obiecaną przez zarząd w postaci zawodnika krajowego...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.Karlsson mysle ze jak sie postara to bedzie robil regulranie po 10pkt w meczu ,bravo dla dzialaczy 1liga bedzie w tym sezonie bardzo wyrownana

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petera napewno stac no duzo, ale jak ktos juz zauwazyl zawodnik ten jest bardzo chimeryczny.
    zdazaly mu sie tez slabsze mecze, chocby z zielona gora kiedy zdobyl zaledwie 5 pkt.
    miejmy nadzieje ze wkomponuje sie w klad Unii i pomoze w walce o pierwsza czworke.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    beny to ja mialam dac ten temat :P no ale coz wybacze Ci :) hehe
    ...jak dla mnie to Peter nie jest takim pewnikiem na punkty jak chociazby jego brat ale wydaje mi sie ze powinien sie sprawdzic i byc pewnym punktem druzyny ;)

    P.S.- ciekawe co bedzie jak sie spotka z gosciem od startu gdzies na stadionie heh :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ...Brawo!!!!!!!......

    ....dla działaczy!!!wreszcie coś załatwili coś przed ostatnimi dniami stycznia...Peter Karlsson w Unii,to oznacza jeden wspólny mechanik dla obcokrajowców na meczu(D.Howe też ryktuje sprzęt u J. Andersena)...czy on też zmienił nazwsiko na MAX????...a jeszcze w tym roku na niego poleciały butelki na stadionie Unii,kto by pomyślał że będzie nowym nabytkiem Unii(ja tak!! :P)...
    nic tylko życzyć mu Stabilnej i Wysokiej formy w a.d.2003!!!
    Witamy Peter w UNII!!! :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moze

    patrzę przez pryzmat meczów ZKŻ-RKM z sezonu 2002 ale uwazam że Piter to nie jest jakiś tam super as, nic wielkiego on nie pokazał, no ale jeśli ma jeździć np. zamist Darkina to rzeczywiscie jest on jakimś wzmocnieniem
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie podano w Radiu Maks że kontrakt dzisiaj ma też podpisać Siergiej Darkin, lecz jeszcze nie dojechał do Tarnowa...

    Jeszcze nie tak dawno mówiło się o problemach spółki żużlowej i koszykarskiej, a tu żużlowcy się zbroją koszykarze ściągają na testy zawodników zza oceanu.. czyżby jakaś nieplanowana kasa.???

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_ka przepraszam, to juz wiecej sie nie powtorzy, mam nadzieje ze mi wybaczysz:)
    w ubieglym sezonie Peter mial srednia biegowa w lidze polskiej 2,7pkt. a meczowa 14pkt.
    Peter jezdzi rowniez razem z Howem w druzynie wilkow w lidze angielskiej, i napewno David bedzie mogl liczyc na pomoc bardziej doswiadczonego Petera.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widac ze dzialacze mysla.
    co raz bardziej przekonuje sie do Petera.
    Jego srednia na mecz to 14 pkt a srednia biegopunkotwa: 2.7 - czyli calkiem niezle ;)))
    bedzie kasa to bedzie dobrze, narazie dzialacze staja na wysokosci zadania a jak bedzie w sezonie - czas pokaze;)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje gratulacje

    Gratuluje działaczom uni.Jednak Karlsson to zawodnik przeciętny i za swoją jazde ściągający nie żlą kasę.Wątpie aby było stać Tarnów na udział Petera w co najmniej 10 meczach.Peter powinien wam zagwarantować min 10 pkt
    Życze powodzenia

    Simion[img][/img][url]

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Rybnik pozbył się obu Karlssonów. Tym samym Unia Tarnów dokonała dobrego zakupu, bo Peter potrafi jeździć na wysokim poziomie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje widze ze z Unia bedzie dobrze a co z GKS??


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale muszę zweryfikować dane statystyczne Petera.Według PZM Peter miał średnią biegową 2,193 a meczową 11,36, co nie zmienia faktu, że to bardzo dobry ruch transferowy. GRATULACJE!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S.- ciekawe co będzie jak sie spotka z gosciem od startu gdzies na stadionie heh
    aż z ciekawości sobie przypomniałem to zdarzenie :D, ja myślę kij z podprowadzającym haha , .... tylko co zrobi ta wasza publiczność która tak na nie go ładnie krzyczała
    " WYPI**DALAJ " :p:p:p:p życzę Peterowi powodzenia w Tarnowie czekam na niego wy Rybniku zobaczymy jak się zaprezentuje ...........,
    DO FAN
    a te 14 punktów ??? wierzysz w to bo ja nie chyba pomyliło Ci się z Micsonem :D ,.. 10 na mecz to jeszcze ale nie 14 to nie jest zawodnik pokroju swojego brata ...
    myślę ze dobry zakup , .... oby po jakimś meczu znów kibice z Tarnowa nie wyzwali go " WYPI**DALAJ " ;);););)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No coż zobaczymy...

    W Rybniku nie jeździł już tak znaomicie jak w Pile ale być może własnie w tarnowie będzie scigał się tak jak dawniej w Polonii Piła. Bez wątpienia lider wśro lini obcokrajowcow Unii Tarnów

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm nie zebym sie czepial ale moze ktos podac zrodla tej info bo szukam szukam i nie moge znalezc tego na zadnym znanym mi portalu zuzlowym....
    z gory dzieki

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Teraz czekamy na drugą niespodziankę obiecaną przez zarząd w postaci zawodnika krajowego...
    Z nieoficjalnych źródeł wiem, że jednak powrót Jacka Rempały wrócił na "tapetę" więc być może to jego zobaczymy.......

    A jeśli chodzi o Petera to świat stanął na głowie :P Jeszcze kilka miesięcy temu niemiłosiernie wygwizdywani i wyzywani Karlssonowie na meczu z Rybnikiem....Teraz jeden z nich założy plastron z jaskółką.....

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc Rybnik pozbył się obu Karlsonów... Cieszę się, że Tarnów buduje coraz silniejszy zespół, bo lubię tę drużynę:) Gratulacje dla działaczy. Peter przecież nie jest słabym zawodnikiem i powinien zdobywać coś ok. 9-11 punktów w meczu dla Tarnowa. Jeszcze teraz przydalby się jakis dobry polski zawodnik.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dobry zakup.widzę że klimat dla żużla w tarnowwie jest bardzo dobry.jak karlsson będzie miał wypłacaną kasę to punktów napewno wam narobi.w pierwszej lidze napewno nie będziecie kopciuszkami a może jeszcze jacek rempała

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    karolek

    [b]witam i gratuluje zakupu peter w zeszłym roku coprawda niebłyszczał ale scigac sie umie ja mam w pamieci jego wystep w czestochowie jak wygralismy 46-44 a petertak zapunktował 4 Peter Karlsson 3,3,3,2,3,3-17 i wygralismy miedzy innymi dzieki niemu ten meczyk :
    pomimo tego ze niezawsze wspaniale startuje to swietnie walczy na dystansie macie mocny punkt druzyny !!
    gratulacje

    ps.słyszałem ze miał u was startowac D.Ruud ale to juz chyba nieaktualne ??

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Peter nie gwarantuje tylu punktów co Mikael,ale powinien być sporym wzmocnieniem dla waszego klubu ponieważ w zeszłym sezonie wasi obcokrajowcy nie byli zbyt dobrzy.Miał kilka wpadek - z Zieloną G.Mam tylko nadzieję,że w jakimś ważnym meczu nie wystawi was do wiatru,tak jak to zrobił z nami,gdy nieprzyjechał z bratem na mecz do Rzeszowa.Karlssonom było poprostu wstyd,że nas sprzedali i woleli podpisać kontrakty w innych klubach.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Gratuluje pozyskania dobrego zawodnika jakim jest Peter napewno będzie bardzo przydatny dla zespołu.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje tarnowianom nowego zawodnika i zycze, zeby nie wyciagnal w waszego klubu zbyt wiele kasy i nie wystawil was przed najwazniejszym meczem sezonu do wiatru, "utykając w korku".
    A swoja droga, ten kontrakt to dowod na to, ze nie tylko kibice maja krotka pamiec. Rok temu wyklinany przez publicznosc, obrzucany butelkami, prowokowany przez podprowadzajacego zuzlowiec zdecydowal sie podpisac kontrakt w tym miescie...
    A moze nie skojarzyl ?
    Przypomni mu sie, jak przyjedzie na pierwszy mecz :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Max. A więc tak. Jeżeli motor mu nie zdefektuje albo się nie rozleci to może przywieźć 10 pktów, jeżeli sie rozleci to przywiezie 5 !! Tak z nim jest, że kasy chce dużo a za bardzo się nie przykłada. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej do tego podchodził. Na pewno dobry transfer bo Peter potrafi pojechać na wysokim poziomie, ale czasem zawala na całej lini.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widac ze dzialacze mysla.
    co raz bardziej przekonuje sie do Petera.
    Jego srednia na mecz to 14 pkt a srednia biegopunkotwa: 2.7 - czyli calkiem niezle ;)))
    bedzie kasa to bedzie dobrze, narazie dzialacze staja na wysokosci zadania a jak bedzie w sezonie - czas pokaze;)
    Skąd masz te dane - z księżyca? Chyba Ci się pomyliło z Mikaelem. Średnia biegowa Petera to 2,193, meczowa - 11,364. Na torze w Rybniku był dopiero piątym zawodnikiem w drużynie. Nie się co zachłystywać - pożyjemy zobaczymy czy ten transfer jest trafiony - ja osobiscie mam wątpliwości.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Peter Karlsson bedzie bardzo duzym wzmocnieniem i zdecydowanym liderem Uni Tarnów! Gratuluje jaskolkom pozyskania tego zawodnika, bo przeciez wiadomo ze nie jeden klub go chciał. Jedyna wada Petera to czesty brak przygotowania do ligi polskiej! Mysle jednak ze jak bedzie liderem unii to nie zawiedzie, poniewaz bedzie wiedzial, ze musi pojechac dobrze i znacznie przyczynic sie do zwyciestw uni.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Max. A więc tak. Jeżeli motor mu nie zdefektuje albo się nie rozleci to może przywieźć 10 pktów, jeżeli sie rozleci to przywiezie 5 !!
    pozdrawiam
    No najpierw musi przyjechac ma mecz. A staje sie to malo prawdopodobne, jesli tylko klub zaczyna miec zaleglosci wzgledem niego. Niby slusznie, ale jego brat i wielu lepszych od Petera zawodnikow jest znacznie bardziej cierpliwych...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pierwszej lidze powinien byc czolowym zuzlowcem.Jestem ciekaw w ilu meczach Uni wystapi.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm nie zebym sie czepial ale moze ktos podac zrodla tej info bo szukam szukam i nie moge znalezc tego na zadnym znanym mi portalu zuzlowym....
    z gory dzieki
    potwierdzenie tej informacji nastąpiło o g.19. w radio MAKS, grze tą informację potwierdził pan Szczepan Bukowski, a kontrakt został podpisany tuż przed g.18 więc ta informacja była jako pierwsza na sportboardzie :).

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .Mam tylko nadzieję,że w jakimś ważnym meczu nie wystawi was do wiatru,tak jak to zrobił z nami,gdy nieprzyjechał z bratem na mecz do Rzeszowa.Karlssonom było poprostu wstyd,że nas sprzedali i woleli podpisać kontrakty w innych klubach.
    Zastanow sie chlopcze co piszesz. Bylem na tym meczu i jestem nieco wtajemniczony. Miale mprzyjemnosc byc w parku maszyn na 3 godziny przed meczem i widzialem o co chodzi. Karlssonowie wyslali sprzet dla waszej druzyny (chyba 2 pelne motory i 2 silniki byly w rzeszowie), a sami nie przyjechali, bo tak poprostu mialo byc. Zero zdziwienia. Trener Grabowski zreszta tez nie mial watpliwosci. Tak musialobyc ustalone.

    Piszesz, ze Mikael i Peter sprzedali RKM... buahaha. Jeszcze raz sie zastanow. Mikael robil w niektorych meczach tylko punktow co 4 waszych zawodnikow, a teraz jak obaj Karlssonowie opuszczaja Rybnik to na nich plujesz... szkoda Ci pewnie straty najlepszego zawodnika i jeszcze jednego niezlego braciszka.

    A wracajac do tematu -uwazam, ze Peter jest dobrym zawodnikiem i powinien sobie radzic w Tarnowie z kozyscia dla klubu. Jak bedzie przywozil zawsze "dyche" to bedzie dobrze... ale tutaj popieram w pelni kaniakaniowskiego... Ja w rzeszowie w tym roku widzialem go dwa razy i byl przecietniakiem na rozsypujacym sie sprzecie. Jak sie postara to potrafi. JA Wam zycze jak najlepiej.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2002
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Look this: http://www.rkm.rybnik.pl/download.htm P. Karlson i podprowadzający :D Ale po czyms takim czeba go ładnie przywitać 30 marca :P

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter jest dobrym zawodnikiem, nieraz już to udowodnił, że potrafi świetnie walczyć na torze (często na pograniczu faulu). Życzę Tarnowianom żeby bardziej się przykładał do meczów, niż to miało miejsce w Rybniku.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli bracia Karliki ponownie w 1 lidze, zakup Petera dokonany przez Unie jest napewno bardzo silnym wzmocnieniem. Peter Karlsson do wspolki z Darkinem beda tworzyc bardzo silna pare stranieri = kto wie czy czasami nie najsilniejsza w 1 lidze. Podkreslam juz poraz kolejny ze w tym sezonie w 1 lidze nie bedzie slabych ekip !! Bedzie to z pewnoscia bardziej zacieta rywalizacja kilku o ekip o wejscie do ekstraligi.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale po czyms takim czeba go ładnie przywitać 30 marca :P

    no wiesz jako Net F@ns (podobno sie wkrecasz do nas) to nima mowy o gwizganiu na kogokolwiek :P -nawet na Petera ktory zepsul tyle nerwow tarnowskim kibicom i dzialaczom:)
    ...ja i krufka lubimy sie drzec na kibicow :P jak gwizdaja albo nie chca fali robic :P wiec uwazaj ;) hahahah



    P.S.- pewnie ze wybacze ;P

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super sprawa. Dla mnie to dobry zakup, lepsze przygotowanie sprzętowe i będzie w porządku. Jestem ciekaw jak zareagują kibice przy Zbylitowskiej podczas meczu inaugurującego sezon żużlowy:)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Karlsson jest bardzo duzym wzmocnieniem dla Tarnowskiej druzyny, ale jakos nie mam do niego zaufania po tym jak kilka razy wystawil RKM do wiatru. D. Howe bedzie mial bardzo dobry przyszly sezon i bedzie jezdzil lepiej jak P. Karlsson. Licze na tego zawodnika.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli informacja ta potwierdzi sie Peter Karlsson napewno bedzie duzym w zmocnieniem Unii Tarnow. Peter moze byc najlepszym zawodnikiem tarnowskich jaskolek. Niestety dla dzialaczy z Tarnowa o ile dobrze pamietam to Karlsson nie zbyt lubil dlugie tory jakim jest niewatpliwie tarnowski obiekt - poprawka Peter dosyc dobrze czuje sie na tarnowskim torze na czego dowodem jest jego ostatni wystep w tarnowie gdzie zdobyl komplet pkt:). Przyjscie Karlssona nie zmieni diametralnie sytuacji kadrowej Unii. Praktycznie pewne jest jednak iz w najblizszych dniach kontrakt podpisze rowniez Siergiej Darkin, jesli tak sie stanie Tarnow bedzia mial juz komplet zawodnikow zagranicznych, jak pamietamy wczesniej kontrakt podpisal rowniez David Hove. Zespoly w pierwszej lidze maja niewatpliwie wyrownane sklady czy sklad Unii wystarczy na walke o awans do e-ligi. Mysle ze tarnowskie jaskolki stac na bardzo wiele ale na jak wiele, tego dowiemy sie w przyszlym sezonie.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO to może ja przypomne jego sotatni występ w Tarnowie:

    Peter Karlsson 15 (3,3,3,3,3)

    bieg 2. Karlsson, Kużdżał, Pawliczek, Howe
    bieg 5. Karlsson, Darkin, Pawliczek, Kołodziej
    bieg 8. Karlsson, Kołodziej, G.Rempała, Pawliczek
    bieg 11. Karlsson, Howe, M.Rempała, Romanek (w)
    bieg 15. P.Karlsson, M.Karlsson, Darkin, Kużdżał (W)

    więc jak widać Karlsson dobrze czuję się na tarnowskim torze, z tego co pamiętam był w tym meczu nie do objechania, za to mikael troszkę słabiej...
    Miejmy nadzieję że i w tym sezonie Karlsson będzie trzasał kompletami na tarnowskim stadionie i nie tylko.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszlym roku kibicowalem Unii T. i Rzeszowowi w 1 lidze w tym mysle ze bedzie podobnie .Jednak niewiem czy to az takie duze wzmocnienie ale zycze wam aby przywozil po 13,14 pkt.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis rano na przegladzie zuzlowym dopiero pojawilo sie info o Karlssonie. A na forum bylo juz o 18.13:P, a kontrakt zostal podpisany tuz przed 18:P ,a to wszystko dzieki an_ce:).
    Teraz tylko trzeba zebrac i zaplacic peterowi za podpisanie kontaktu( o wiele mnie niz chcial Witshire) i juz zbierac kase na wystepy petera w druzynie Unii, bo to tez nie male sumki.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wróciłem z odległego Szczecina, włączyłem forum, a tu taaka wiadomość!!!!! Jak dla mnie to wspaniały gwiazdkowy prezent!!! Bardzo się cieszę z tej informacji. Mam nadzieję, że ten zawodnik nie okaże się niewypałem i wreszcie Unia będzie mieć pewnego obcokrajowca. Wreszcie coś ruszyło w tarnowskim żużlu, oby tak dalej. Coraz bardziej zaczynam wierzyć słowom Prezesa ze spotkania w Kasynie.Tak trzymać !!!!!!!!!! Może coś namieszamy w 1 lidze.
    Pozdrawiam
    Unia Tarnów

  45. Powrót do góry    #45
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Karlsson to duże wzmocnienie, Unia będzie bardzo groźna, na wyjazdach również. Wygląda na to, że I liga będzie niewiele słabsza od ekstraligi, gdzie tylko kilka drużyn ma mocny skład.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •