Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 148

Wątek: P.Karlsson w Tarnowie!!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Dzieki Kaniakaniowski za info!
    To co ja napisalem to kasa jaka podal mi "ktos" a chodzilo o to ile zarabial w tamtym sezonie w Rybniku i bylo to 25-30 tys./mecz.
    Dlatego tez wydaje mi sie,ze jego zadania finansowe
    moga byc ciut mniejsze niz w poprzednim sezonie!

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To i tak w sumie nieduzo. Moze on przyciagnac sporo kibicow na trybuny a jezeli przyjdzie z 2000 tys wiecej to powinno sie to oplacic niz zaplacic niewiele mnie slabszemu stranierii. Maryjan narzekasz a nieprzestawiasz alternatywnego rozwiazania, pewnie bys wolal aby ta kasa poszla na sprzet dla Bendzery czy Szczecha tylko ze niestety to by byla najprostrza droga do II ligi, a wielu kibiców na taka pake to napewno by nieprzyszlo, niestety to rozwiazanie jest optymalne dla rozwoju tarnowskiego zuzla, jak mawia moja babcia: Albo rybki albo pipki albo woda z akwarium.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Nie.Wolalbym zeby ta kasa poszla na zalegle wyplaty(ok.300 tys)dla zawodnikow nawet dla grzeska rempaly...
    W****ia mnie to jak sie olewa polskich zawodnikow!!!

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie.Wolalbym zeby ta kasa poszla na zalegle wyplaty(ok.300 tys)dla zawodnikow nawet dla grzeska rempaly...
    W****ia mnie to jak sie olewa polskich zawodnikow!!!
    To aż takie są zaległości wobec zawodników? Podobno zostały już prawie uregulowane. Zgadzam się z Maryjanem co do "krajówki"!

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Zaległości dotycza sezonow 2001 i 2002 !!!

    A przy wypłacaniu takich kwot jakie oni im wyplacaja to potrwa to pare lat...
    ...przypomne,ze przed swietami dzialacze z Tarnowa zrobili "swiateczny prezent" zawodnikom i wyplacili...
    srednio po 1000(slownie;Tysiac zlotych)na głowe!


    "...Zastaw sie a postaw."

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległości dotycza sezonow 2001 i 2002 !!!
    W porządku, a co z ich uregulowaniem? Co na to działacze?

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]A dzialacze na:NIE MA PIENIEDZY !!!

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dzialacze na:NIE MA PIENIEDZY !!!
    A na Petera są i to jest dziwne:(

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zauważcie że czasy są ciężkie.Rok temu Cegielski nie mógł odzyskać pieniędzy od Wybrzeża a w tym roku Protasiewicz od Bydgoszczy, a były to kwoty jak cały dług Unii czyli jakieś 200-300 zł jak niewięcej.Źaden sponsor niewyłoży kasy na długi tak jest w całej Polsce niestety i ja sobie tego niewymyśliłem. Przyjmijmy że zostaną spłacone długi kosztem obcokrajowców, to przy obecnych wzmocnieniach klubów I ligowych bardzo ciężko byłoby się utrzymać a spadek możę oznaczać koniec żużla w Tarnowie. Musimy mieć skład który zdoła walczyć o wyższe cele niż utrzymanie. Grzesiek R. niepowinien wybrzydzać bo z tego co wiem zaległości unii wobec niego są jednak znacznie mniejsze niż zaległości unii leszno i stali rzeszow w stosunku do jego braci. Sytuacja jaskółek jest i tak nie najgorsza, wystarczy popatrzyć na gorzów czy gdańsk ktorego 5-6 milionów długów nie da się porównać do naszych 200-300 tysięcy.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i panie nie od dziś wiadomo że Tarnowski sport jest wspomagany przez pewnego pana związanego z Orlenem. To on załatwił trzebine na stadion i jakąś też rafinerie na kosza. Teraz pod koniec roku, jak co roku tu i tu bieda, i nagle w tym samym czasie dowiadujemy się że żużel bierze Karlssona a kosz sprowadza sobie najpierw Miszczuka a potem dwóch zagranicznych centrów na testy, a jak wiadomo dobry duży center bierze dobrą dużą kase. Więc śmiem twierdzić że pieniądze na te wzmocnienia pociodzą właśnie od spółek orlenowskich, a te dając kase mogły sobie zarzyczyć i dokładnie sprecyzować na co te pienądze mają pujść. No ale to są tylko moje przypuszczenia :):P

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mam nadziję że Karlsson coś pokaże w Unii. Jak da dupy to dowidzenia. Oby nie było z nim tak jak z Jiroutem. Jakoś jestem przekonany że to będzie silny punkt jaskółek

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mam nadziję że Karlsson coś pokaże w Unii. Jak da dupy to dowidzenia. Oby nie było z nim tak jak z Jiroutem. Jakoś jestem przekonany że to będzie silny punkt jaskółek
    Oby Twoje słowa się sprawdziły. Jestem podobnego zdania, że Peter będzie mocny, na ile pomoże Unii w walce o pierwszą czwórkę? Zobaczymy. Oby nie o utrzymanie.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Extra

    To świetna wiadomośc ze Peter bedzie jezdził w Tarnowie. On Howe i Darkin to całkiem dobry tercet obcokrajowców jak na 1 lige. Oczywiście że można teraz szukać dziury w całym i narzekać na to że krajowym nie ma z czego zapłacić. Jasne że to jest problem i to wielki, ale jeszcze kilka dni temu mieliśmy nie jeden a dwa problemy bo nie było w Tarnowie porzadnego obcokrajowca. A więc cieszmy sie z tego co jest bo nie jest źle a jeśli zostanie reszta składu przynajmniej taka jak w sezonie 2002 to bedzie naprawde dobrze.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPOKOJNIE!!! Peter podpisał jedynie wstępną umowę.(Wiecie tak na wszelki wypadek). Teraz szuka klubu, który zapewni mu lepsze warunki i jestem w 100% pewna, że go znajdzie.
    To takie małe sprostowanie, więc opanujcie swoją radość.
    DRODZY PRZYJACIELE

    KIBICE STALI ZAWSZE WSPANIALI!!!

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    a właśnie że będe.....

    ...się cieszył i skakał i za to pił :P bo mogło nie być w ogóle wstępnego...ale póki co to w Tarnowie pachniało większą kasą niż w Gorzowie :P i jest fajnie...

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka co okresik? Nie bój boba i ty znajdziesz kiedyś miłość, nawet jeżeli jesteś strasznie brzydka:-)

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sporo zamieszania wprowadziła ostatnia zmiana nazwiska przez szwedzkiego żużlowca Mikaela Karlssona, który przyjął nazwisko Max. A jak teraz nazywa się jego starszy brat Peter? Niektórzy także "ochrzcili" go jako Maxa, taka informacja ukazała się w kilku mediach, między innymi na stronie Przeglądu Żużlowego. Tymczasem wygląda na to, że sprawa zmiany nazwiska dotyczy tylko Mikaela. Tak przynajmniej twierdzą działacze tarnowskiej Unii, którzy ze starszym z braci podpisali niedawno kontrakt na występy w sezonie 2003. - "We wszystkich dokumentach kontraktu Peter jest podpisany tak jak dotychczas, czyli Karlsson"- mówi wiceprezes do spraw sportowych SŻSA Unia Szczepan Bukowski. A więc Peter jednak Karlsson, a nie Max?
    Ten cytat mówi wszystko. Nie bój boba stary:P

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze jedno:

    Po raz pierwszy w tym roku na europejskich torach rozegrano zawody żużlowe!!! Odbyły się one dziś na torze w Newport, a ich zwycięzcą został David Howe. Brązowy medalista ubiegłorocznych indywidualnych mistrzostw świata juniorów był niedościgniony dla rywali. Jedynym, który mógł mu zagrozić był Amerykanin Brent Werner. W biegu finałowym w walce z Howe przeszkodził mu jednak defekt motocykla. Mimo zimowej pory, tor był bardzo dobry do jazdy, nie zawiodła też pogoda.


    Za Przeglądem Żużlowym
    Tak więc dobry kumpel Petera już rozpoczął sezon:P, oby tylko takie rezultaty dowoził w Tarnowie:)David liczymy na Ciebie!

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnich dniach w radiu Gorzów głosno mówiło sie o pozyskaniu jakiegos koncernu który bedzie sponsorem strategicznym Stali Gorzów i dlatego postanowiłem wejsc na strone radia Gorzów i zobaczyłem tam ze poruszana tez była w radiu osoba Petera Karlssona którym jest zainteresowany klub z Gorzowa i dlatego chcem was sie spytac jak to jest z tym zawodnikiem on ma uwas już podpisany kontrakt który definitywnie mówi ze jestw Tarnowie czy tylko podpisał kontrakt wstępny??


  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oprucz Petera Karlssona, uważanego przez wielu za Maxa, jest jeszcze ktoś taki jak Peter I Karlsson. Więc może chodzi o dwóch różnych zawodników ;)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziadeks
    Peter Karlsson podpisał tylko wstępny kontrakt, z tego co mi wiadomo. Taki kontrakt nie jest zobowiązujący i można go zerwać w razie otrzymanie lepszej propozycji.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skąd to wiesz?

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd to wiem?? Nie wiem, napisałem że chyba i dlatego czekam na sprostowanie kogoś z Tarnowa. Co do samego kontraktu tak to wygląda. Taki sam kontrakt wstępny podpisał w Rybniku Nicki Pedersen i ma przyjechac do Rybnika dogadać resztę rzeczy, które już są na serio pierdołami. No ale zawsze może zrezygnować jakby coś nie pasiło. Mam nadzieję, że ktoś z Tarnowa wie jak jest i napisze :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Karlsson podpisal normalny kontrakt.

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Dzisiaj tj.06.01.2003 Szcepcio pojechal do Warszawy spotkac sie z Karlssonem,tak wiec pewnie juz wszystko bedzie wiadomo jutro!

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że Szwed się nie rozmyśli w ostatniej chwili i nie wystawi nas do wiatru. Bo teraz wnioskuję że to co podpisał to był kontrakt wstępny, nieoblgujący go jescze do startów w barwach tarnowskich jaskółek.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter podpisal wstepny kontrakt, rzeczywiscie mial wczoraj przyleciec do warszawy i spotkac sie ze Szczepanem Bukowskim ale niestety nie przylecial, do spotkania ma dojsc za tydzien.
    Byc moze Peter rozmawia z dzialaczami z Gorzowa i dlatego zwleka z podpisaniem kontraktu, zreszta jeszcze nie otrzymal zadnych pieniedzy za podpisanie kontraktu, wiec jeszcze wszystko sie moze zdazyc.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To znaczy że nasza radość była przedwczesna i jescze wszysttko może się zdażyć ???

  29. Powrót do góry    #119
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...NO WŁAŚNIE

    Karlsson - jeszcze nie wiadomo , Jacek już nie.......a właśnie kto ewentualnie za niego wchodzi w grę???(..moze nikt?)

    jestem tu nowy:)POZDROWIENIA dla fanów jaskółek!

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...NO WŁAŚNIE

    Karlsson - jeszcze nie wiadomo , Jacek już nie.......a właśnie kto ewentualnie za niego wchodzi w grę???(..moze nikt?)

    jestem tu nowy:)POZDROWIENIA dla fanów jaskółek!

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem to w Rybniku obaj Karllsonowie brali za jeden mecz 30 tys zl, wiec z tym ze Peter bedzie bral 25 - 30 tys to raczej przesada..

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co Peter nie pojawił się w Warszawie. Czy robi nas już w jajo ??? Jeszcze przed sezonem. To może być zły omen ??

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uahhhhh widzę niepokojące donosy. Myślę jednak, iż Peter podpisze kontrakt bo w przeciwnym razie w ciemnych kolorach widzę porzyszłośc naszego zespołu.

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co z tym Karlsonem ?
    W temi juz pisali taksamo w "tż"
    a darkin przynajmniej podpisał??
    niewiecie moze kiedy maja byc podpisane kontrakty z Polakami?
    a co ze wzmocnieniem krajowym jezcem?
    Jak narazie same niewiadome . nic innego nam niepozostało jak czekac do konca stycznia .
    pozdrowienia dla wszystkich kibiców z tarnowa

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlsson wczoraj dogadał wszystkie sprawy i podpisał już normalny kontrakt.

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przemek!!! Mozesz to potwierdzic? Skad to wiesz?

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... P.Karlsson podpisal ostateczna umowe :), mozemy wiec spac spokojnie, w takim skladzie jestesmy w stanie wygrac wszystkie mecze u siebie i przynajmniej polowe na wyjezdzie wiec przynajmniej na papierze powinnismy skonczyc w gornej czworce :),
    ... dawno juz nie mielismy takiego mocnego i co wazne perspektywicznego skladu (bo przeciez juniorzy powinni jezdzic jeszcze lepiej niz rok temu)
    ... no juz bym sie wybral na jakis mecz ;)
    To są słowa szefa tarnowskiej strony - McGregora
    ... więc z tego wynika że Karlsson podpisał ... i dobrze :)
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Karlsson to wydaje mi się ogniwo, którego brakowało Jaskółkom w ubiegłym roku...
    Myślę, że to dobry transfer i będziecie mieli z niego dużo pożytku:)

    A czy Darkin już też jest w Unii na kolejny sezon?

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no widze że jesteście coraz silniejsi!! mam nadzieje że mecze pomiędzy Lubliniem a Tarnowem dostarcza nam dużo emocji do zobaczenia w Lublinie!! POZDRAWIAM

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zapewne wynik meczu w Lublinie jest otwartą sprawą. W Tarnowie lepsze będa jaskółki. To nie jest lokalny patriotyzm tylko stwierdzenie faktów. Za przejście z drugiej do pierwszej ligi trzeba zapłacic frycowe.

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Wywiad

    W piątkowym krakowskim dodatku do Gazety Wyborczej ukazał się krótki wywiad z Peterem. Zacytuję go tutaj w całości, ale dwa fragmenty są szczególnie ciekawe:

    Peter Karlsson jest zawodnikiem Unii Tarnów. Po podpisaniu wstępnego kontraktu tuż przed końcem ubiegłem roku właśnie dopełniono wszelkich formalności i Szwed stał się już pełnoprawnym jeźdźcem "Jaskółek".

    W hotelu Radisson Sas w Warszawie z Karlssonem spotkał się wiceprezes Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Szczepan Bukowski. Po krótkiej rozmowie obaj panowie złożyli podpisy pod stosownymi dokumentami. Po spotkaniu wiceprezes Bukowski powiedział: - Peter ma zagwarantowane minimum dziesięć startów w sezonie.

    W pozyskaniu Karlssona pomógł sympatyk tarnowskiego żużla dr Krzysztof Oleś z Krakowa.

    Paweł Pawłowski: Dlaczego zdecydowałeś się na starty w Tarnowie?

    Peter Karlsson: Do tej pory jeździłem w kilku klubach w Polsce. Były to zespoły z Torunia, Piły, Bydgoszczy i Rybnika. W Tarnowie startowałem w ubiegłym roku w barwach RKM. Mam z tego meczu i miasta dobre wspomnienia, kiedy więc otrzymałem propozycję z Unii, postanowiłem spróbować.

    Podczas meczu z RKM doszło do przepychanki z podprowadzającym.

    - Biorę udział w ponad stu meczach w sezonie. Zapamiętuję tylko te, w których działo się coś ciekawego. Taki był właśnie mecz w Tarnowie - było w nim sporo walki, ale był dla mnie udany. Zdobyłem przecież komplet punktów. Wtedy walczyłem z poświęceniem dla Rybnika, a w tym sezonie będę to robił dla drużyny z Tarnowa.

    Co uważasz za swój największy sukces w ubiegłym roku?

    - Mistrzostwo Wysp Brytyjskich. To kolejne tego typu trofeum zdobyte na Wyspach.

    Jak spędziłeś wolny okres między sezonami?

    - Po powrocie w listopadzie z Anglii odpoczywałem. Pojechaliśmy z rodziną na dwa tygodnie na Florydę. Cały czas dbam o kondycję: biegam, pływam, jeżdżę na nartach, uprawiam motokros.

    Kiedy podpiszesz nowy kontrakt z Wolverhampton?

    - Wszystko już jest dogadane. Mam zamiar spotkać się w najbliższym czasie z Chrisem Van Straatenem, promotorem zespołu, i podpisać umowę. Co roku finalizujemy rozmowy w lutym. Znamy się już od bardzo dawna, więc na pewno nie będzie problemów.

    Kiedy planujesz wyjechać po raz pierwszy na tor?

    - Chcę to zrobić w marcu w Anglii. 16 marca w Wolverhampton planujemy zorganizować mecz, w którym zmierzą się zespoły, w których startuję. "Wilki" jako mistrz ligi, zmierzą się z wicemistrzem Szwecji Kaparna Goeteborg.

    Jakie cele stawiasz sobie przed sezonem 2003?

    - Na pewno chciałbym wrócić do cyklu Grand Prix. Nie udało mi się to w ubiegłym sezonie. A z zespołem z Tarnowa chcę awansować do Ekstraligi.


    Tak więc najwyraźniej Peterowi "zapomniało się" o tym incydencie z meczu z RKM. Poza tym, te słowa o awansie....Jestem ciekaw czy powiedział to sam od siebie, czy tez podczas rozmowy z działaczami padły takie stwierdzenia...

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Na pewno chciałbym wrócić do cyklu Grand Prix. Nie udało mi się to w ubiegłym sezonie. A z zespołem z Tarnowa chcę awansować do Ekstraligi.
    Heh Peter przesadza z tym awansem, ale przecież musi coś mówić;)Tak więc sprawa jest wyjaśniona, mamy Karlika :)
    Mam tylko nadzieję, że przy boku kolegi z drużyny mistrza Angli, David Howe spełni pokładane w nim nadzieje i oczekiwania kibiców.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Karlsson: Do tej pory jeździłem w kilku klubach w Polsce. Były to zespoły z Torunia, Piły, Bydgoszczy i Rybnika. W Tarnowie startowałem w ubiegłym roku w barwach RKM. Mam z tego meczu i miasta dobre wspomnienia, kiedy więc otrzymałem propozycję z Unii, postanowiłem spróbować.
    Tak, tak butelki lecące w jego kierunku i okrzyki wypier... to chyba najmilsze co mu się mogło przydarzyć :)
    Panie Karlsson, mniej wazelinki a więcej walki na torze!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumie was, kibice z Rybnika, przeciez gdyby nie karliki w zeszlym sezonie to byscie sie pewnie do pierwszej czworki nie zalapali, no ale coz ktos musial zostac obwiniony za to ze nie awansowaliscie, a ta historyjka ze peter opil w hotelu Mikaela jest bardzo smieszna buehehehehe, koles ma bujna fantazje moze powinien zaczac pisac bajki.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    beny_
    Nie będę tutaj tłuaczył tego, że gdyby nie karliki to byśmy nie weszli do 4 bo jest to bzdurą. Koncepcja składu proponowana przez trenera była inna, ale wyszło tak jak chciał zarząd. Teraz już mamy inny :):):). To prawda, że Karliki ratowali czasem wynik, Micson zawsze ale Peter nie. Poza tym "przez nich" Szumina z Chromikiem "zmarnowali" sezon. Było minęło, jednak Micsona w Rybniku wszyscy lubią !!! Z Peterm jest inaczej, nie będę Ci tłumaczył dlaczego bo to nie ma sensu. Już kiedyś pisałem o jego podejściu do polskiej ligi, miejmy nadzieję, że u was będzie ok, czego wam życzę. A co opicia Mikaela przez Petera to Ci powiem, że cała sprawa jest szyta grubymi nićmi i niestety ale na Twoim miejscu nie traktowałbym tego niepoważnie, powiem Ci tyle, że procentowo Peter zawinił niedużo (może 10% :)). Jednak nie to jest najważniejsze. Nie przyjechali na bardzo ważny mecz. To tyle, jest nowy sezon i miejmy nadzieję, że będzie lepszy dla obu ekip i nasze mecze będą na wyższym poziomie.
    pozdrawiam

    P.s. A nie awansowaliśmy do e-ligi bo był KSM i Romanek uległ poważnej kontuzji i nie będę tego wszystkiego tłumaczył.
    ...:: pozdROWienia ::...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •