Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Spotkanie Terlecckich z Sikora i Miaskiewiczem

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie Terlecckich z Sikora i Miaskiewiczem

    W najbliższych dniach - może nawet dzisiaj - powinno dojść do spotkania braci Andrzeja i Roberta Terleckich ze Speedway Star Promotion oraz Gerarda Sikory i Pawła Miaśkiewicza. Obie strony zadeklarowały publicznie, że mogą pośpieszyć na ratunek klubowi, mając własne koncepcje.

    - Nie mamy nic przeciwko, aby siąść do rozmów - stwierdza Robert Terlecki. - Najważniejsza sprawa to uratowanie klubu. Jeżeli panowie Sikora i Miaśkiewicz mają większe możliwości, nie zamierzamy im przeszkadzać.

    Bracia Terleccy jak na razie wskazali Stefanowi Chrzanowskiemu, który "zawiaduje" klubem i wciąż czeka na decyzję - być może zapadnie dzisiaj - sądu rejestrowego (Chrzanowski to główny kandydat do objęcia funkcji kuratora - dop. pol.), kilka firm, będących w stanie pomóc Wybrzeżu.

    - To oczywiście początek. Czas goni. Niemniej cały czas jesteśmy w stanie ściągnąć do Gdańska przynajmniej dwóch dobrych zawodników.

    Nieoficjalnie wiemy, że chodzi o Krzysztofa Cegielskiego i Anglika Marka Lorama, który podobno nie podpisał jeszcze umowy z Polonią Bydgoszcz. Terleccy mają także przyrzeczenie Stefana Anderssona. Szwed, mimo zaległości finansowych, zadeklarował pozostanie w Wybrzeżu.

    Z Cegielskim i Anderssonem kontaktował się także Paweł Miaśkiewicz, właścicielem firmy BILD-BIS. - Andersson z pewnością wie o kogo chodzi. Chociażby startował na moim sprzęcie w meczu ze Startem Gniezno - stwierdza Miaśkiewicz. Przypomnijmy, że Sikora i Miaśkiewicz złożyli pismo do prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Przedstawili dokładnie program naprawczy.

    (m) - Dziennik Bałtycki



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz ciekawiej...
    O ile mi jednak wiadomo do w Gazecie Pomorskiej przed swietami pisalo, ze Loram już podpisał w Bydgoszczy.
    Co do Cegły.. to nie łudze sie.

    Obiecywali nam już gwiazdke z nieba, dlatego jush w nic nei wierze i cierpliwie czekam.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez temata :D

    Poczekamy, zobaczymy...ale dzisiaj widze to już troche lepiej//////\\\\\\\\:D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny wątek o GKSie. Dajcie spokój, jest już o tym w wątku o naszym składzie. To jest forum ogólnopolskie, bez sensu zakładać temat o każdym wydarzeniu związanym z GKSem.

    Co do samej informacji - proponuję nie cieszyć się za wcześnie. Sytuacja klubu jest fatalna i ci panowie raczej nie są w stanie od razu wyprowadzić klubu na prostą. Uwierzę jak zobaczę.

    Pozdr.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lloyd ma racie najpierw niech cos zrobia lub kogos zakontraktuja a pozniej porozmyslamy... i pomarzymy

    Gwiazdki z nieba obiecali nam juz po barazach !! i co???

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh...zresztą podobno już Lorama zakontraktowali w Polonii Bydgoszcz:/, która kusi jeszcze Cegielskiego:| =:||

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnei sklad jest niewazny. wazne dla mnie jest to zeby byl zuzel w Gdansku i zeby bylo gdzie pokrzyczec:)) w koncu w Gdansku tylko zuzel i ostatnio hokej jest na wysokim poziomie...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jednak nie doszlo

    Za Przegladem Zuzlowym:
    Nie doszło dzisiaj do rozmów braci Roberta i Andrzeja Terleckich z firmy Speedway Star Promotion oraz Geradra Sikory i Pawła Miaśkiewicza. Obie strony chciałyby pośpieszyć na pomoc gdańskiej drużynie żużlowej Wybrzeża. - „Podstawowy problem to brak osoby prawnej w Wybrzeżu. Pozostaje czekać na decyzję sądu, który wskaże kuratora. Jakiekolwiek rozmowy w tym momencie nie mają sensu. Tym bardziej, że zarówno my jak i Sikora z Miaśkiewiczem, nie dysponujemy chyba większą gotówką” - stwierdza Andrzej Terlecki. – „Inna sprawa, że w najbliższych dniach mam kilka innych, ważnych spraw na głowie”. – „Nie chcę się powtarzać, ale jestem w stanie sfinansować starty żużlowców Wybrzeża” - mówi z kolei Miaśkiewicz.

    Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że główny kandydat na kuratora w Wybrzeżu Stefan Chrzanowski prowadzi zaawansowane rozmowy z przynajmniej trzema firmami, zainteresowanymi wspieraniem żużlowców. Jednak umowy nie mogą zostać zawarte, bo ze strony klubu nie ma osoby do tego uprawnionej. Wczoraj w sądzie rejestrowym nie mogliśmy z nikim porozmawiać. Być może jeszcze przed Nowym Rokiem do siedziby Wybrzeża dotrze pismo z wytypowanym kuratorem.

    Najgorsze, że czas nagli. Pozostaje coraz mniej wolnych zawodników. W tej chwili głównym kandydatem do startów w Wybrzeżu jest Krzysztof Cegielski. Cegła zamierza jednak czekać tylko do 31 grudnia. Jeżeli w Wybrzeżu sytuacja nie ulegnie zmianie, wybierze ofertę innego klubu z ekstraligi.

    - „W Wybrzeżu w tej chwili nie ma nikogo. Klub zamknięty jest na cztery spusty. Nawet, jeśli ktoś chciałby zostawić tam informację o kuratorze, nie mógłby tego uczynić” - stwierdza główny kandydat na kuratora,Stefan Chrzanowski. – „Nie wiem czy coś wydarzy się na początku przyszłego tygodnia. Nadal nie dotarły do mnie żadne oficjalne informacje. Czekam niecierpliwie jak inni, którym leży na sercu dobro gdańskiego Wybrzeża”.
    Zycze Wam koledzy z Gdanska aby to wlasnie w Wybrzezu wystartowal Krzysztof Cegielski. Uwazam, ze w mysl przyslowia "gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta" to wlasnie w waszym klubie Cegla podpisze kontrakt. Bo wokol tego, ze postawi parawke pod kontaktem w Bydgoszczy czy Lesznie to az za bardzo glosno sie zrobilo:)

    Pozdrawiam!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Choć dobro Wybrzeża jest dla mnie bardzo ważne to mam nadzieję że Cegielski tu nie wróci.... i napewno tak będzie.
    Swoją drogą podziwiam tych co jeszcze tak niedawno obrzucali go błotem i wygwizdali (zresztą nie tak bez powodu) a teraz mówią fajnie będzie gdy Krzysiu wróci ... super naprawdę!!!



    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Cegla nigdy nic zlego nie powiedzial na kibicow z Gdanska,a to ze klub i Majewski wydymali(za przeproszeniem)go na kupe szmalu to chlop powiedzial pare rzeczy ktorych nie powinien.Ci co go wyzywaja to juz chyba nie pamietaja ile on zrobil dla Wybrzeza.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Owszem wiele zrobił, ale jednym glupim txtem wszystko zepsul. Jak to nie obraził kibiców ??? Przeciez to oni chodza na zuzel, chca aby ich druzyna jezdzila jak najlepiej i mu kibicuja. A tu ci wyskakuje z txtem ze zlauje tego 3 miejsca.

    Nigdy temu pajacowi nie bede bil brava po biegu. I z calego serca nie chce aby wrocil do Gdanska.

    Chce natomiast aby był skład jak przed rokiem. Moze tylko ktoś inny za Henke.

    pozdroo

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dawson narazie jeszcze nikt nikogo tu nie wyzywa.
    Nie piszę też hymnów pochwalnych bez powodu , jest paru zawodników którzy o wiele więcej zasłuzyli się dla tego klubu.Choćby nawet Ci co jeżdzili za darmo i nie płakali na lewo i prawo jak to klub im nie płaci ...to jest dopiero sztuka? nie sądzisz? A taki Cegielski powinien przemyśleć to co powie do wiadomości publicznej w końcu żużel w Gdańsku był dla niego tylko pieniędzmi czy byli jeszcze (drobostka)kibice?.
    Swoją drogą miałby niezły tupet facet gdyby znowu zapałał miłością do GKS-u.Jednak to jego problem i tego który mu tą kasę którą chce da.
    Skończyłam temat Cegielskiego Krzysztofa ponieważ tak naprawdę był i jest mi On obojętny (nawet gdy jeżdżił w Gdańsku i "kochał" Wybrzeże)Narazie!.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    DO sprinterka

    100% popieram!!!!!
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu wszyscy chcą się pozbyć Henki.Przecierz w bardzo dużym stopniu to jemu zawdzięczamy utrzymanie.
    Jak w meczu z Atlasem zrobił 14pkt to nikt się nie chciał
    pozbywać Gustafsona.Owszem miał kilka wpadek ale patrząc na całokształt powinien zostać przynajmjiej jako zmiennik Anderssona.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Henka ma już swoje lata i wpadki beda mu sie zdarzaly coraz czesciej, co jednak nie oznacza, ze mozna go tak skreslic. Dla mnie to dalej wartosciowy zawodnik. Po jego przyjsciu do Gdanska przeciez wiele sie zmienilo. Jakby kazdy uwierzyl w siebie.

    Oczywiscie jesli bedzie mozliwosc zakontraktowania kogos lepszego to jednka Hence podziekujemy, ale wszyscy dobrze wiemy, ze takiej mozliwosci nie bedzie.

    Ja bym go dalej zostawil.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    najpierw to trzeba pospłacać zawodników polskich , a potem myśleć o obcokrajowcach. Pożyjemy , zobaczymy :)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Przede wszystkim pozdrawiam kibiców GKS-u i życzę powodzenia, w końcu coś sie u was ruszyło i myślę, że idzie ku lepszemu. Mimo tego nie sądzę jednak abyście zdążyli pozyskać któregoś ze znaczących zawodników krajowych lub zagranicznych ponieważ na rynku powoli zaczyna ich brakować. Jeżeli chodzi o Cegłe to sądze, że chłop wie co robi po prostu poczekał aż wszyscy co lepsi podpisali kontrakty i teraz będzie zbierał co lepsze oferty (zresztą tyle klubów ile wymieniał Cegła odnośnie swojej jazdy tzn. Gniezno, Unia Leszno, ZKŻ ZG, Sparta Wrocław czy chociażby GKS) i podbijał cenę.
    No cóż takie są prawa rynku, osobiście uważam, że ostatniego słowa nie powiedział jeszcze Wrocław ale to już niedługo sie wyjaśni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •