Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Co byscie chcieli nowego w dziale skoki, a moze cos zmienic ??

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co byscie chcieli nowego w dziale skoki, a moze cos zmienic ??

    Zakladam ten temat abyscie mogli tutaj wpisywac swoje uwagi dotyczace tego dzialu.

    Moze macie jakies propozycje ciekawe aby wchodzilo tutaj wiecej osob.

    Moze cos nalezy zmienic ??

    Macie teraz pole do popisu :P

    Przede wszystkim trzeba zachecic wiecej ludzi do wpisywania sie w tym forum, bo chyba kazdy Polak interesujacy sie sportem oglada skoki czy tez biathlon :P

    Pozdrawiam
    Adas
    :P



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Chcielibyśmy (mówie za cały naród :D) żeby w tym dziale nie powstawaly głupie wątki TYPU:

    "Który skoczek ma ladne oczy, a ktory dupe :D"

    No i to na tyle :P


  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcielibyśmy (mówie za cały naród :D) żeby w tym dziale nie powstawaly głupie wątki TYPU:

    "Który skoczek ma ladne oczy, a ktory dupe :D"

    No i to na tyle :P
    To masz jak w banku. Jeśli tylko powstaną to od razu pójdą pod nóż :).

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Chcielibyśmy (mówie za cały naród :D) żeby w tym dziale nie powstawaly głupie wątki TYPU:

    "Który skoczek ma ladne oczy, a ktory dupe :D"

    No i to na tyle :P
    To masz jak w banku. Jeśli tylko powstaną to od razu pójdą pod nóż :).
    Hehe no to super RAVEN na prezydenta :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe no to super RAVEN na prezydenta :P
    Nie ma to jak sensowna wypowiedz o ktorej nie mozemy powiedziec ze powstala ona w celu aby podbic sobie licznik wpisow. Prawda Daminek :D

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe no to super RAVEN na prezydenta :P
    Czy tak bardzo zależy Ci na postach, czy 1 wpis daje Ci tak dużo, żeby było warto pisać takie coś? Nie wiem.
    Takie postępowanie nazywa się chyba STATSIARSTWEM.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zrobić coś takiego, jak na forum żużlowym - w celu podniesienia jakości forum - wprowadzić nagrodę miesiąca !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zrobić coś takiego, jak na forum żużlowym - w celu podniesienia jakości forum - wprowadzić nagrodę miesiąca !!!
    Chodzi ci o premiowanie najlepszych wpisow, tzn uzytkownika ktory pisze najlepsze posty tak ??

    Jesli o to chodzi to nie wiem czy takiego kogos (lub grupe osob) mieli by wyrozniac moderatorzy czy moze sam admin darkness.

    Przyznam ze pomysl mnie bardzo zaciekawil i postaramy sie go zrealizowac tylko trzeba bedzie zagadac z darknessem.

    Czekam na dalsze pomysly

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zrobić coś takiego, jak na forum żużlowym - w celu podniesienia jakości forum - wprowadzić nagrodę miesiąca !!!

    Jako nagrodę proponowałbym weekend z Izą w domu Małyszów i wspólne kibicowanie Adamowi ;) podczas kolejnego konkursu.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ciekawe co na to by powiedziała Iza M. heh :) ;) :P :D

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepszą nagrodą byłoby zastąpienie Miklasa w roli komentatora któregoś z konkursów.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na forum żużlowym jest tak, ze najlepszy z forumowiczów w danym miesiącu dostaje 3 pkt do ogólnej klasyfikacji, nagrodą główną jest karnet na przyszły sezon. Są też wyróźnienia, ale nie mam pojęcia, czy punktowane.
    W przypadku skoków nagrodą mógłby być np. bilet na ostatni turniej PUCHARU ŚWIATA, może z przejazdem ???

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Antenka! "Sypiesz" dobre pomysły! Mogłby to być ewentualnie bilecik do Zakopanego :P Oczywiście na konkurs skoków...
    Ja miałabym pewną propozycję co do grafiki: może by tak coś mniej rażącego oczy? Bo wkońcu oślepniemy i kto będzie pisał na forum?:P
    P.S. Cieszę się, że są znami aż 4 moderatorzy! Teraz forum robi się jeszcze lepsze!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Antenka! "Sypiesz" dobre pomysły! Mogłby to być ewentualnie bilecik do Zakopanego :P Oczywiście na konkurs skoków...
    Ja miałabym pewną propozycję co do grafiki: może by tak coś mniej rażącego oczy? Bo wkońcu oślepniemy i kto będzie pisał na forum?:P
    P.S. Cieszę się, że są znami aż 4 moderatorzy! Teraz forum robi się jeszcze lepsze!
    No ja nie mam nic przeciwko - tylko ze rozmowa w tym dziale toczy sie raczej przez sezony zimowy czyli jak trwa puchar swiata.

    Taka nagroda ktora proponujesz jest troche kosztowna - ktos by ja musial zasponsorowac. Ale kto ????


    Czekam na dalsze propozycje

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba oczywiste, że kiedy jest puchar świata:P
    Chodziło mi tylko, żeby to było coś jaśniejszego np. inny odcień niebieskiego, a może tło w śnieżynki?:P
    A co do nagrody, zrobimy zrzutkę:P:P:P:P:P:P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowe Pomysły

    No to macie nowego użytkownika forum skoków narciarskich,oczywiście chodzi o mnie:P
    Ja miałabym pewną propozycję co do grafiki: może by tak coś mniej rażącego oczy? Bo wkońcu oślepniemy i kto będzie pisał na forum?
    Zgadzam się absolutnie teraz ja także będe tutaj pisał więc pierwsze co mi przyszło do głowy jak weszłem na ten for to pomyslałem o kolorze! W związku z tym że skoki to sport zimowy to proponuje takie kolory jak teraz tylko mniej rażące,mam nawet już pewien pomysł! Naprawde,mogę pomóc!jestem chętny do stworzenia kolorów w razie czego zawsze mnie możecie prosić o pomoc to nigdy nie zostanie odrzucona!!! Hmm pomyślałem także o typerach-więcej typerów! Nagrody to także świetny pomysł!!!tylko nagrody niech będa fundowane w danym miesiącu bądź dwóch bo inaczej tutaj zbankrutujemy:PJetsem na 100% pewien że pomysłów na nagrody nie zabraknie. A typery niech będą w typie np kto odda najdłuższy skok w całym konkursie! Pozostaje tylko sprawa co to będzie jak będziemy fundować nagrody tylko w dwóch wybranych miesiącach bądź jednym to wtedy w innych miesiącach przestaną typować!!A tego nie chcemy!! porozmawiajmy o tym, niech ten wątek stanie sie popularnym bo o takich rzeczach powinno sie rozmawiac,jak robić aby było więcej uzytkowników. Z pewnością dużo zależy od Adama:P i od pozostałych skoczków bo to normalne że jak będzie więcej się działo to się będzie więcej mówiło w Polsce o tej dyscyplinie tym popularniejszy ten pokój na forum!

    Pozdrawiam
    Nober.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o problem tla to zalozcie temat w dziale wasze uwagi i rpoblemy z forum - tam admini cos powinni z tym zrobic :) Dla mnie osobiscie jest OK :)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UWAGA DO WSZYSTKICH


    Powoli robi sie tutaj www.onet.pl - ciagle sa tutaj kopiowane newsy z onetu.

    OD DZISIAJ KAZDY TAKI NEWS BEDZIE KASOWANY, CHYBA ZE OSOB GO DODAJACA SKOMENTUJE GO SAMA, BO JAK NARAZIE DODAWANE SA SAME NEWSY Z ONETU I ZADNEGO SLOWA OD SIEBIE A O TO NIESTETY TUTAJ NIE CHODZI.

    Oczywiscie mozna kopiowac wyniki czy klasyfikacje generalne bo niestety sami nie bedziemy mogli ich podliczac :)

    Dziekuje za uwage
    Adas

    ps.

    Raven dodaj cos od siebie jak chcesz.

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raven dodaj cos od siebie jak chcesz.
    Dziękuję panie prezesie za oddanie mi głosu ;).

    Dodam od siebie, że już od przedwczoraj usuwam wpisy, które są tylko cytatami Onetu (ew. innego portalu - nie mówię o Sportowych Faktach). Jeśli jest do nich dołączony własny komentarz to w porządku, ale niestety są osoby, które nagminnie cytują Onet nie dodawając od siebie ani słowa. Tak być nie może :).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •