Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 77 z 77

Wątek: Krzysztof Cegielski

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wierzę, że "Cegła" zasili drużynę z Warszawy. Może Wrocław?

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie byłbym taki pewien że w Lesznie nie ma kasy. Zobaczycie że w sezonie 2003 Unię będą reprezentować trzej nowi zawodnicy. Wygląda to tak.
    za Ułamka - Cegielski
    za Okonia - Dobrucki
    i dodatkowo - Loram
    Z taką ekipą śmiało można patrzeć w przyszłość.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja slyszalem cos takiego :
    Cegla rozwaza dwie umowy - Warszawa ( 1 liga) Unia Leszno (extraliga).
    Wydaje mi sie ze w Lesznie raczej go nie zobaczymy - nie ma pieniedzy.
    Z tego wynika ze Warszawa ??!
    Szumik niezgadzam się z twoją opnią. Jestem pewien, że Cegielski wystąpi w Lesznie, skąd nie mogę zdradzić

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopie daj sobie spokoj z tym forum. Ile masz lat (10?) zeby pisac takie pierdoly?! Gdzie bedzie jezdzil Cegla dowiemy sie pewnie juz nie dlugo wiec na ten czas odpusc sobie. Rozsmieszasz mnie!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Chlopie daj sobie spokoj z tym forum. Ile masz lat (10?) zeby pisac takie pierdoly?! Gdzie bedzie jezdzil Cegla dowiemy sie pewnie juz nie dlugo wiec na ten czas odpusc sobie. Rozsmieszasz mnie!
    Do mnie piszesz?
    A ty piszesz jeszcze większe bzdury a ja przynajmniej coś konkretnego. Przecież to jest wątek o Cegielskim

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski szuka dojnej krowy i nieważne czy to ekstra czy I liga, kto da więcej siana ten będzie miał Cegielskiego i niezłą dziurę budrzetową:-) W sumie niedziwie się że mu dziewczyna pomaga przy sprzecie w koncu zawsze to jakaś oszczędność:-)Jeżeli jest kasa w Lesznie to czemu się wam skład rozsypuje a zawodnicy nadal mają niespłacone za poprzedni sezon? Warszawa jakoś mnie nieprzekonuje, co z tego że mają kase na papierze jak w trakcie sezonu może się okazać że szmalu brakuje, to jest wogule dziwny twór. Jak cegle zależy na kasie powinien udać się do Rybnika albo Wrocka. Inne kluby które są podawane to pola minowe.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cegielski szuka dojnej krowy i nieważne czy to ekstra czy I liga, kto da więcej siana ten będzie miał Cegielskiego i niezłą dziurę budrzetową:-) W sumie niedziwie się że mu dziewczyna pomaga przy sprzecie w koncu zawsze to jakaś oszczędność:-)Jeżeli jest kasa w Lesznie to czemu się wam skład rozsypuje a zawodnicy nadal mają niespłacone za poprzedni sezon? Warszawa jakoś mnie nieprzekonuje, co z tego że mają kase na papierze jak w trakcie sezonu może się okazać że szmalu brakuje, to jest wogule dziwny twór. Jak cegle zależy na kasie powinien udać się do Rybnika albo Wrocka. Inne kluby które są podawane to pola minowe.
    Wydaje mi sie ze Cegielski nie leci tak na kasę. Wiadomo dobry zawodnik musi się cenić. Zawodnicy w Lesznie mają płacone za poprzedni sezon i lada dzień podpiszą z nami kontrakty.

    Pozdrawiam Cię Przemku :P

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze Cegielskiemu zależy na kasie, bo gdyby było inaczej to podpisałby w Gnieźnie. Zależy mu też na sponsorze w cyklu GP. Leszno jest teraz trochę przyparte do muru i chyba raczej będzie musiało dać Cegle tyle kasy ile chce jeżeli będzie go chciało mieć w swoich szeregach, to samo z WTS, jeżeli wogóle Wrocek z nim rozmawia. Zapytajcie teraz też sami siebi czy Warszawa ma na serio tyle pieniędzy?? Ja wiem, że to stolica, ale tam żużel nie jest popularny (miejmy nadzieję, że się to zmieni). Każdy może się tutaj przekomarzać gdzie będzie jeździł Cegła i pewnie co niektórzy mają rację bo w końcu gdzieś podpisze, ale tego to on jeszcze nie wie, bo jakby wiedział to już by podpisał. Wiem, że każdy chciałby go widzieć u siebie w składzie bo jest on jednym z najlepszych polskich żużlowców, ale dajcie już spokój. Jak podpisze to się przekonamy. :):):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    ......... KING!!!

    I tyle na ten temat!!! Oj zapomnialbym WROBAN KING!!!








  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wts

    Krzysztof Cegielski podpisał roczny kontrakt z Atlasem Wrocław. Taką informację podano przd chwilą podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tak więc wrocławski klub doznał poważnego wzmocnienia po tym, jak w grudniu do Bydgoszczy odszedł Jacek Krzyżaniak. Więcej szczegółów dotyczących Cegielskiego, a także inne informacje, które podano podczas konferencji podamy później.

    przegląd żużlowy...

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szmal, szmal, szmal, szmal, gość ma szmal przed oczami. Byłem pewien że niepójdzie do leszna skąd wszyscy uciekają, gość wie gdzie płacą a gdzie nie. Ale jestem zadowolony bo w Tarnowie wygrał mecz Startowi, więc w tym roku niebędzie tak łatwo u nas:-)Czas pokaże jak się mu kariera potoczy.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]No w Gnieznie tez raczej mało nie zarabiał...

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szmal, szmal, szmal, szmal, gość ma szmal przed oczami. Byłem pewien że niepójdzie do leszna skąd wszyscy uciekają, gość wie gdzie płacą a gdzie nie. Ale jestem zadowolony bo w Tarnowie wygrał mecz Startowi, więc w tym roku niebędzie tak łatwo u nas:-)Czas pokaże jak się mu kariera potoczy.
    Zgadza się. Wiadomo Cegielski nie jest tanim zawodnikiem, tym badzriej, iż startuje w cyklu GP a jak wiadomo, występy kosztują. Co do pojedynku w Tarnowie. W tym roku losy się odwrócą!!! :)

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Co wy chcecie. To jest przeciez ZAWOD i zrodlo
    dochodow Cegielskiego. Na tym polega m.in. jego
    praca. Dopoki wszyscy dzialacze nie uznaja,
    ze zuzel jest biznesem, a zawodnicy sa pracownikami
    dopoki ta dyscypilna bedzie grzezla w blocie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz po przeniesieniu do Wrocławia poznamy prawdziwą wartość Krzysztofa Cegielskiego, kilka dobrych lat nie mieliśmy okazji oglądać jednego z najlepszych zawodników polskiego speedwaya na torach ekstraligi.

    Jestem zdanie, że min przez to rozwój Krzyśka trochę się opóźnił.

    Jego podstawowym błędem jest rezygnacja ze startów w Elite League. To jest prawidziwa szkoła speedwaya i nasi zawodnicy powinni jeździć prędzej w Anglii niż w Szwecji, gdzie liga jest chyba mniej profesionalna niż ta angielska.

    Jestem ciekawa cio ten "Cegła" zrobi , gdzie pójdzie bo czytałam ze by chciał jeszcze zdobywać punkty dla Wybrzeża ??
    Wierz mi Madziu, że mało jest zawodników którzy chcieliby zdobywać punkty dla Wybrzeża, a napewno nie jest takim zawodnikiem Cegielski któremy to Wybrzeże użądziło niezły cyrk w zeszłym roku. Nikogo raczej nie interesuje jazda za kompletną darmoche. Reprezentowanie GKSu dla wielu zawodników może się okazać pierwszym gwoździem do trumny z ich karierą.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    PoTFoor!
    Mało kto jednak zdobywali i proszę tu bez takich bo jeszcze wszystko może się kiedyś odwrócić.
    Jeżeli chodzi o trumny kariery i gwożdżie to myślę że Cegielski już ten pierwszy gwożdzik ma wbity.Rozwój ...hmmm moim zdaniem zbytnio się już nie rozwinie nadal uważam że jest na to trochę za póżno a po za tym w jego głowie mam wrażenie że siedzą tylko pieniądze , pieniądze i jeszcze raz pieniądze ale na to pewnie wpływ ma stały numer przyznany za "zasługi" w GP.
    A po za tym cieszę się że będzie jeżdził we Wrocławiu i mam nadzieję że znajomi z Wrocławia też się cieszą (i że tego nie przeczytają ...) a jeżeli czytają to-oby się moje "przepowiednie" tym razem nie sprawdziły i żebyście mieli duży pożytek z Cegielskiego.
    ufff .
    pozdrawiam.


    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do kibicuni

    Chlopie daj sobie spokoj z tym forum. Ile masz lat (10?) zeby pisac takie pierdoly?! Gdzie bedzie jezdzil Cegla dowiemy sie pewnie juz nie dlugo wiec na ten czas odpusc sobie. Rozsmieszasz mnie!
    Do mnie piszesz?
    A ty piszesz jeszcze większe bzdury a ja przynajmniej coś konkretnego. Przecież to jest wątek o Cegielskim
    No widzisz, a mowilem ci zebys sie nie wymadrzal! Masz Cegle w Uni... Brawo za konkrety! Pozdrawiam z Gniezna

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kasa

    Dziwicie sie Cegielskiemu,że poszedł tam gdzie sa pieniądze.Nie ma sentymentów.Za co ma sie przygotwać do sezonu.We Wrocku chociaż ma pewność,że to co mu obiecali to zapłacą,a klub bedzie miał z niego pociechę.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyczyny odejścia z Gniezna wytłumaczył Krzysztof Cegielski: "Zadecydowały tutaj kwestie sportowe. Po zakończonym ubiegłorocznym sezonie planowałem pozostać w Gnieźnie i robiłem wszystko ku temu. Oczywiście robiłem również wiele, aby nie stracić kontaktu z czołówką, który pragnąłem podtrzymać startując w lidze angielskiej. Po wspólnych rozmowach i analizach z moimi współpracownikami doszliśmy do wniosku, że na tą chwilę nie jestem przygotowany, aby startować w trzech ligach, czyli polskiej, szwedzkiej i angielskiej i do tego z powodzeniem startować w Grand Prix. Liga angielska musiała odpaść w tym momencie i niestety musiałem utrzymywać kontrakt ze światową czołówką startując w polskiej ekstralidze. To jest główna przyczyna tego, że musiałem odejść z Gniezna - z żalem, z ubolewaniem, ale cóż mogłem zrobić. Miałem do wyboru dwie rzeczy. Zostać w gnieźnieńskim klubie i dalej w miłej atmosferze, współpracując z odpowiedzialnymi ludźmi startować z gorszymi zawodnikami. Ucierpiałaby na tym moja kariera. Z drugiej strony miałem do wyboru rozwój swojej kariery w dalszym ciągu. Wybrałem ten wariant i wydaje mi się, że to jest odpowiedni wariant dla mnie. Nie chciałbym się żegnać z gnieźnieńskimi kibicami. Mam nadzieje, że zobaczymy się w tym sezonie kilka razy. Może nie w pojedynkach ligowych, ale wszystkich serdecznie zapraszam na poszczególne rundy Grand Prix, na wszystkie mecze, w których będę startował i tylko mogę im podziękować za doping, jaki miałem na stadionach całego świata w trakcie moich występów. Byłem ogromnie dumny, gdy widziałem gnieźnieńskie flagi na stadionach całego świata. Było mi bardzo miło. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Gniezna, będę startował w barwach tego klubu. Miałem rozdarte serce, ale dokonałem wyboru przede wszystkim dobrego dla mnie. Myślę o kibicach gnieźnieńskich, będę o nich zawsze pamiętał. Jeśli będę miał do wyboru w kolejnych latach klub gnieźnieński i inny klub na pewno wybiorę ten z Gniezna, który zawsze będę serdecznie wspominał - przede wszystkim dzięki serdecznym kibicom, ale także dzięki lojalnym działaczom!" - zakończył Krzysztof Cegielski.

    Wypowiedz ze strony: www.startgniezno.com

    Nic dodac nic ujac...

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a najlepsze jest to ...

    Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Gniezna, będę startował w barwach tego klubu. Miałem rozdarte serce, ale dokonałem wyboru przede wszystkim dobrego dla mnie. Myślę o kibicach gnieźnieńskich, będę o nich zawsze pamiętał. Jeśli będę miał do wyboru w kolejnych latach klub gnieźnieński i inny klub na pewno wybiorę ten z Gniezna, który zawsze będę serdecznie wspominał - przede wszystkim dzięki serdecznym kibicom,
    ... że nam to też mówi.Ze jezeli bedzie miał tylko szanse wyboru to GKS bedzie pierwszym bo ma super kibiców i wogule :):):):) Za rok pewnie bedzie to samo we Wrocławiu :P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    We Wrocławiu mowi ze chce tu jezdzic conajmniej kilka lat :)

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak wiatr zawieje...

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Cegla we Wrocku będzie jeżdził ta długo jak będą mu płacić (zobaczymy ile to potrwa).Do końca sezonu będzie ciężko.Jaja będą jak po sezonie sponsor odejdzie.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co sie cieszyć panowie i panie.Czasy czynów społecznych sie skończyły.A wy Leszczyniaki sie nie śmiejcie bo Ułamek was ponoć tez szczerze pokochał.Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma(REMPAŁA).:-)

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś za często ten Cegielski zmienia kluby.Za każdym razem powtarza,że w nowym środowisku czuje się doskonale i chciałby jeździć tu dłużej itp. itd.Zaczyna to mi przypominać postawę Ułamka.
    Bynajmniej nie mam nic do tych żużlowców,wręcz przeciwnie bardzo ich cenię.Kto z Gdańska mnie zna ten wie,że im kibicuję.Jednak zauważam,że nie czują oni jakiegokolwiek przywiązania do barw klubowych.Jeżdzą tam gdzie jest największe "siano",jednak mają do tego pełne prawo.
    Idę o zakład,że kiedy kapucha się skończy Krzysiu i Sebastian odfruną odpowiednio z Wrocławia i Częstochowy....
    Kibicom w/w klubów życzę przyjemności z oglądania na torze naszych najlepszych jeźdzców!

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspominając O sponsorach Wrocławia Moze Byś nam Przytoczył swoich bO O Ile ja wiem Dopierio niedawno spłaciliscie swoich zawodnikó O Ile wogule spłaciliscie W Co Watpie

    A To ze Atlas Powedziła ze mistrz albo Odchodzi Ch.. cie powinno interesować.
    Tyle sie uwas Mówiło O sponsorach z czech Aqua i inne bajeczki Gudzowaty najbogatszy zainwestuje
    i co Z tego Macie wilekie G a Cegielskie Przeszedł Do nas bo tylko unass czuje sie pewnei finansowo i Czy odeidzie za rok czy zostanie na gługo to juz tylko jego sprawa i nie powinno nas to obchodzić Bo wierzac w Rusko zrobi wszystko Byle nam sie Podobało .............

    Ps Ciekawe Dlaczego na Sebastiana Sprzedawczyka zostało tak
    mało Funduszów...

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar gunner
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NOWY TYP ZAWODNIKÓW?

    Jak tylko wielkie pieniądze weszły do żużla od razu zaczęły mieszać. Pojawił się nowy typ żużlowca, który idzie tam gdzie więcej płacą. Co raz mniej jest zawodników, którzy gotowi są jeździć w tym samym klubie przez kilkanaście lat. a szkoda, bo kibic wierzy zawsze.

    cegielskiemu się zaś nie dziwie, ani protasiewiczowi. obaj odeszli wprawdzie z troszkę innych względów, ale mieli racje. tak to jest już że jak kluby zmienia się od młodzika to trudno się przywiązać do nowego środowiska.

    poza tym nie ulega watpliwości, że jeżeli "następca Golloba" (cegielski) chce się rozwijać najlepiej jak może, to niestety dla startu, ale musi jeździć w ekstralidze.

    PS. jestem też pewien że cegielski serca na torach pierwszoligowych nie zostawiał tylko dla pieniędzy, ale i dla STARTU GNIEZNO i za to mu chwała.

    pozdrowienia.

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Atlas idzie na mistrza ...

    Nawet Apa mu nie podskoczy w tym składzie, szkoda, że Cegła nie wylądował w Bydce :(:(:(

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Nie płacz, sprinterko ...

    PoTFoor!
    Mało kto jednak zdobywali i proszę tu bez takich bo jeszcze wszystko może się kiedyś odwrócić.
    Jeżeli chodzi o trumny kariery i gwożdżie to myślę że Cegielski już ten pierwszy gwożdzik ma wbity.Rozwój ...hmmm moim zdaniem zbytnio się już nie rozwinie nadal uważam że jest na to trochę za póżno a po za tym w jego głowie mam wrażenie że siedzą tylko pieniądze , pieniądze i jeszcze raz pieniądze ale na to pewnie wpływ ma stały numer przyznany za "zasługi" w GP.
    A po za tym cieszę się że będzie jeżdził we Wrocławiu i mam nadzieję że znajomi z Wrocławia też się cieszą (i że tego nie przeczytają ...) a jeżeli czytają to-oby się moje "przepowiednie" tym razem nie sprawdziły i żebyście mieli duży pożytek z Cegielskiego.
    ufff .
    pozdrawiam.

    ... i nie wypisuj żałośnych bzdet, Cegła dostał więcej kasy we Wrocku, a mimo to jest nadal najbardziej rozwojowym młodym żużlistą :) Jaki gwoździk? Brakuje Ci gwoździka :)

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dobry żużlowiec.Oby nie czytał niektórych bzdurnych wpisów(Jeszcze się chłopak zniechęci).

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wolf
    Nie martw się płacz zdaża mi się sporadycznie , a napewno nie z powodu Cegielskiego.
    Po za tym nie piszesz nic mniej żałosnych bzdetów.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, ze Unia ma problemy finansowe wiedzą wszyscy i nikt sie z tym nie kryje. Wy Wrocławianie czujecie się dziś mocni, bo macie kasę. Jestem bardzo ciekawy jak wyglądał by skład Wrocka bez tych olbrzymich funduszy. Jakimi zdolnościami menagerskimi by sie wykazał wasz "Bóg" Rusko. Jesteście klubem z wielkiego miasta o niewielkich osiągnięciach w DMP porównując z klubem powiatowym jakim jest Unia. Leszno to "fabryka" talentów podobnie jak Rybnik. Więc nie mów mi co jest dobre, a co złe...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •