Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: Krzysztof Cegielski

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krzysztof Cegielski

    Przyznam, że z utęsknieniem oczekiwałem świąt. Naprawdę nie zamierzam rozmyślać o żużlu, po trudnych miesiącach w 2002 roku. Przyznam, że nawet nie przejmuję się brakiem kontraktu na najbliższy sezon. Otrzymałem kilka propozycji, ale ostateczną decyzję podejmę po świętach lub na początku stycznia. Cały czas wierzę, że będę jeszcze kiedyś zdobywał punkty dla Wybrzeża. Co roku powtarzam, że najważniejsze jest dla mnie szczęście i zdrowie. Jeżeli otrzymam takie prezenty pod choinkę, będę uradowany. No, może jeszcze jakąś ciekawą książkę. Najbliższym, czyli rodzinie i dziewczynie Anecie, z którymi zasiądę do wigilijnego stołu, w większości podaruję oryginalne prezenty. Nie zradzę szczegółów, bo jeszcze ktoś przeczyta waszą gazetę.

    Dla dziennika Baltyckiego


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu! Seba mowil , ze szczesliwy byl w Lesznie tylko ta "sila wyzsza".
    Wiec mozesz miec prezent na Nowy Rok jakiego pragniesz - k z kontrakt z Unia

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...ale chyba z ta z Tarnowa!!!;););)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    za Gazeta.pl

    "Koniec Teamu Nilsen

    Krzysztof Cegielski i Australijczyk Jason Crump w cyklu GP reprezentowali w sezonie 2002 Team Nilsen. Nie wiadomo na razie, czy zespół Jimmy'ego Nilsena sponsorowany przez wielkopolska firmę LNB będzie dalej istniał. Jeśli tak, to z pewnością pod inną nazwą. - Jimmy wyjechał na stałe USA i nie będzie się już zajmował prowadzeniem tej drużyny - zdradza Krzysztof Cegielski."

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS?

    Jestem ciekawa cio ten "Cegła" zrobi , gdzie pójdzie bo czytałam ze by chciał jeszcze zdobywać punkty dla Wybrzeża ??:)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce.
    Czekamy na Was i Zieloną w pierwszej lidze !!!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce.
    Czekamy na Was i Zieloną w pierwszej lidze !!!!!!!!!!

    He he to bedziesz musial bardzo dlugo czekac :) Bo Zielonka nie ma zamiaru spasc, a GKS - wystarczy, ze zalatwi sprawy z kasu i bedzie dobrze. Moze sie kiedy spotkamy na meczu, ale najpierw wy musicie awansowac.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce.
    Czekamy na Was i Zieloną w pierwszej lidze !!!!!!!!!!
    Takich to trzeba izolować. Gdyby Cegielski nie chciał u nas jeździć to by nawet z klubem nie rozmawiał. Tymczasem pertraktacje są prowadzone. Wiemy, że chciałbyś aby Cegła u Was jeździł. Spójrz jednak: przyszedł on do Startu, bo nie załapałby się nigdzie w e-lidze (kluby miały już gotowe składy, a ci bez składów nie miali na niego kasy). W Gnieźnie pojawił się sz.p.Grajewski, który zapewnił Cegle godziwe warunki. Jeździł tam aby gdziekolwiek jeździć. Nic nie ujmuję Startowi, ale Cegielski na pewno ma większe ambicje jak jazda w pierwszej lidze.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski nie chciał przyjść/zostać w Majewskis'GKS WYBRZEŻE, a teraz nie ma złodzieja to przyjdzie do nas:D

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce."

    "Cały czas wierzę, że będę jeszcze kiedyś zdobywał punkty dla Wybrzeża." (Cegła)

    Człowieku czy Ty chociaż czytasz to na co odpisujesz? :P :P :P
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce.
    Czekamy na Was i Zieloną w pierwszej lidze !!!!!!!!!!
    CO CZYLI JUZ WIECIE ZE W TYM SEZONIE NIEAWANSUJECI I CZEKACIE NA NAS W 1 LIDZE TO PARE LAT POCZEKACIE :D

    MILEJ JAZDY PARE SEZONOW W 1 LIDZE !!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spuścimy jeszcze w tym sezonie Leszno do 1 ligi i będą rolnicze derby.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy jak te rolniki z Leszna spuszczą wam manto do 15!!! Niestety START w najbliższym czasie tego nie zrobi bo Zielinka z Wybrzeżem spadno a START awansuje!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy jak te rolniki z Leszna spuszczą wam manto do 15!!! Niestety START w najbliższym czasie tego nie zrobi bo Zielinka z Wybrzeżem spadno a START awansuje!!!

    To, ze spuszcza nam lomot do 15 to twoje zdanie, ktore bardz mnie rozbawilo, skad ty to mozesz wiedziec, jestes wrozka, czy co???


    Jeszcze jedno zmien avatara, bo ten nalezy do Championa!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cegła

    Ja bym chciał aby Cegła został w gnieżnie gdyż nie wzmocniłby konkórentów ckm-u.pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem tak licze na niespodzianke i nowy zarząd ROW-u zaoferuje Cegle extra warunki i będzie punktował w Rybniku.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    A ja powiem tak licze na niespodzianke i nowy zarząd ROW-u zaoferuje Cegle extra warunki i będzie punktował w Rybniku.
    Eh pomazyc zawsze mozna...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym chcial zeby Cegielski wyniósł sie gdzieś do ekstraligi, żeby niejeździł przeciwko Unii. No może zostać pod warunkiem że jego klubem będzie UNIA TARNÓW.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ponoć Cegielski jednak w Z.Górze .Mają sie pojawić tam
    jakieś większe pieniądze i prezes Batrkowiak ,który
    zarządzał zawsze mniejszą kasą nie umiał sobie z tą górą
    forsy poradzić więc podał się do dymisji.Zakontraktuje
    jeszcze tylko Śwista i Cegielskiego i już reszta pójdzie
    z górki.Zal tylko ,że Nicki będzie jeżdził u Grabowskiego.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chcielibyscie Cegłe, niestety on Was nie chce.
    Czekamy na Was i Zieloną w pierwszej lidze !!!!!!!!!!
    Sie ma buraki i bulwy!!

    Naprawde czekacie na Nas? Nie martwcie sie nawet taki prowincjonalny klubik jak wasz w nadchodzacym sezonie bedzie organizowal jakies zawody mlodziezowe, to wowczas bedziecie mieli jeszcze raz niezwykla przyjemnosc podziwiac zuzlowcow z Falubazu i Gdanska. Moze wasi znakomici zuzlowcy naucza sie czegos pozytywnygo od naszych mlodziezowcow. Dziwie sie wam, ze czekacie na nas w pierwszej lidze po takich lekcjach speedwaya jakie dostaliscie od cieniutkiego Falubazu i slabeuszy z Gdanska. Gniazdo (gniezno) jeszcze dlugo pozostanie tam gdzie jego miejsce, czyli pietro pod nami. A jak juz naprawde sie za nami tak steskniliscie to jak bedziemy jechac na mecz do Torunia to bedziemy przejezdzac przez Gniazdo(gniezno) to wyjdzcie na ulice w tych waszych smiesznych szalikacm, my zatrabimy, a wy nam pomachacie-OK?

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponoć Cegielski jednak w Z.Górze .Mają sie pojawić tam
    jakieś większe pieniądze i prezes Batrkowiak ,który
    zarządzał zawsze mniejszą kasą nie umiał sobie z tą górą
    forsy poradzić więc podał się do dymisji.Zakontraktuje
    jeszcze tylko Śwista i Cegielskiego i już reszta pójdzie
    z górki.Zal tylko ,że Nicki będzie jeżdził u Grabowskiego.
    MAJAC !!!!

    SKAD MASZ TAKIE INFORMACJE ODNOSNIE CEGLY, WIELKIEJ KASY W ZIELONCE I NICKIEGO, KTORY MA STARTOWAC U GRABOWSKIEGO.

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Pewnie sam sobie ta informacje wymyslil albo kolega po fachu mu powiedzial a jak dlamnie to te ich informacje sa gowno warte takze spokojnie :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekawa cio ten "Cegła" zrobi , gdzie pójdzie bo czytałam ze by chciał jeszcze zdobywać punkty dla Wybrzeża ??:)
    Madziu!
    Już Ci wcześniej zwróciłem uwagę żebyś nauczyła się pisać!Nie wypada tak dużej dziewczynce pisać "cio".
    Nie wyciągasz wniosków Magdaleno!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie sam sobie ta informacje wymyslil albo kolega po fachu mu powiedzial a jak dlamnie to te ich informacje sa gowno warte takze spokojnie :)
    Wiesz moze cos w tym jest zajrzyj do watku o skladzie Falubazu ulokowalem tam maly niusik, pochodzi on nie od byle kogo... sam zobacz. Moze te ich informacje jednak nie sa gowno warte ale za to cala reszta na pewno.
    Pozdro.

    FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Czytalem wesze niusy na temat cegielskiego i dalej sadze ze sa - delikatniej powiem - nic nie warte :)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Za Gaztea.pl

    "Krzysztof Cegielski, najlepszy żużlowiec Startu Gniezno w sezonie 2002, prawdopodobnie opuści wielkopolski klub. Wczorajsze rozmowy zawodnika z działaczami zakończyły się fiaskiem

    Od decyzji Cegielskiego gnieźnianie uzależniają sposób budowania składu na kolejny rok. - Niestety, znów nie dogadaliśmy się z Krzysztofem i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie wystartujemy bez niego - mówi Rafał Wojciechowski, członek zarządu klubu. - Nie stać nas na Cegielskiego, musimy szukać innych żużlowców - dodaje. Kto mógłby wzmocnić drużynę? - Myślimy w tej chwili o sprowadzeniu Marka Cieślewicza z Wybrzeża Gdańsk, to przecież ciągle nasz zawodnik - mówi Wojciechowski.

    - Jest to dla mnie przykra sytuacja - mówi Krzysztof Cegielski. - Długo czekałem, aż klub znajdzie sponsorów na podpisanie ze mną nowej umowy. W roku 2003 będę znów jeździł w cyklu Grand Prix i muszę się do tego dobrze przygotować - to dla mnie bardzo ważna sprawa. Działaczom Startu przedstawiłem lepsze dla klubu warunki, niż innym ekipom. W tej chwili dwa kluby, jeden z ekstraligi, a drugi z I ligi, gotowe są podpisać ze mną kontrakt. Na dziś jest mi dalej do Startu niż bliżej, ale ciągle jednak liczę, że szybko znajdzie się ktoś, kto pomoże klubowi i będę mógł pozostać w Gnieźnie - opowiada Cegielski.

    Zawodnicy, którzy reprezentowali Start w tym roku, nie podpisali jeszcze nowych umów. - Kontrakty są już przygotowane, i nie sądzę, by ci zawodnicy chcieli znaleźć inny klub. Myślę, że ok. 10 stycznia sfinalizujemy te umowy - mówi Rafał Wojciechowski."

    Szczególnie interesujące są słowa Krzysia :"W tej chwili dwa kluby, jeden z ekstraligi, a drugi z I ligi, gotowe są podpisać ze mną kontrakt." Czyli oprócz Startu tylko jeden z klubów ekstraligowych (Wrocław, Zielona Góra, Leszno?) i o jeden pierwszoligowy (Warszawa? Rybnik?) są w stanie podpisać w tej chwili umowe. Ciekawe o kim mowa?

    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, ciekawi mni jaka drużyna z eligi jest w stanie spełnić żądania Cegły. Myślałem, że ze trzy drużyny prowadzą z nim rozmowy, a jak widać bierze on pod uwagę tylko jedną drużynę z najwyższej ligi. Jeszcze ciekawsza jest sprawa z pierwszoligowcami. Tam jest chyba jednak bardziej klarowna sytuacja. Wydaje mi się, żę WKM ma naprawdę suże aspiracje i to właśnie o ten klub chodzi.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szczególnie interesujące są słowa Krzysia :"W tej chwili dwa kluby, jeden z ekstraligi, a drugi z I ligi, gotowe są podpisać ze mną kontrakt."
    Pozdrawiam!
    A ja mysle, ze o wiele ciekawsze sa slowa:
    W roku 2003 będę znów jeździł w cyklu Grand Prix i muszę się do tego dobrze przygotować - to dla mnie bardzo ważna sprawa.

    I mysle tez, ze ta Krzysiowa "wazna sprawa" na dobra sprawe :P gowno powinna obchodzic klub z Gniezna jak takze kazdy inny dowolny klub z obojetnie jakiej ligi.

    PeZet

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że tym jedynym klubem z ekstra jest Wrocław, który nie kupił a chciał Protasiewicza, a więc teraz wybiera między młodym Kasprzakiem a właśnie Cegłą.
    Cóż, po raz kolejny Rusko włazi w paradę Startowi....
    Pozdr.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak Krzysiowi walnęła sodówka!!!
    Co on taki gwiazdor, bo jeden, dwa starty w Grand Prix się udały?
    A na krajowym podwórku to jednak pierwsza liga to nie ekstraliga i właściwie niewiele można powiedzieć o jego możliwościach.
    A poza tym, tak jak pisze PeZet, co jakikolwiek klub obchodzi, że Krzyś chce się przygotować do GP? Będzie jeździł w GP w barwach klubowych?
    Chce mieć wyniki w GP to niech trenuje i inwestuje w sprzęt, a czemu klub ma się do tego dokładać?
    Życzę mu dobrze, ale widać jeszcze długa droga...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasz lider z zeszlego sezonu prawdopodobnie nie bedzie wprzyszlym roku reprezentowal czerwono-czarnych barw. Wielka szkoda, ze Krzysiu ma zamiar opuscic Gniezno. Podoba mi sie to , ze tak bardzo zalezy mu na pozostaniu w Starcie, ale wydaje mi sie, ze to sa tylko slowa. Gdyby tak bardzo chcial, to juz by to zrobil , a tak tylko czeka i czeka. Nie oszukujmy sie Startowcow nie stac na CEGIELSKIEGO! Jesli chodzi o potencjalne wzmocnienia to w klubie nie ma pieniedzy na nie! Tak tylko mowia, ze czekaja, az zawodnicy sami sie zglosza...To bajki. W Gnieznie zostanie ten sam sklad co w zeszlym sezonie, a Krzysia zastapi Marek Cieslewicz. Szanse na awans? Brak...

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Miejsce Cegielskiego jest w ekstralidze, a nie w meczach z Opolem, Rawiczem, Tarnowem i Gorzowem.
    O klasie Cegielskiego swiadcza jego wyniki w 1-lidze,
    IMP, a takze dosc dobra jazda w GP. Jest to bez watpienia
    jeden z dwoch najlepszych polskich mlodych zawodnikow
    obok Hampela.
    Totez nowy pracodawca powinien zrozumiec, ze nie zatrudnia
    Cegielskiego, ktory byl tylko liderem druzyny Start-cos tam Gniezno, a zawodnika, ktory jezdzi w GP i ktory moze byc liderem druzyny ekstraligowej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejsce Cegielskiego jest w ekstralidze, a nie w meczach z Opolem, Rawiczem, Tarnowem i Gorzowem.
    Stary podpadłeś. Jasne, "Cegła" robił wszędzie komplety jest wogóle the best. Drużyny 1 - ligowe są bardzo słabe. Co powiesz o obcokrajowcach typu Mikael Karlsson, Nicki Pedresen, Billy Hamill. Jakoś jeździli w 1 lidze i również nie było im łatwo. Tak więc nie dyskredytuj drużyn pierwszoligowych, bo jak już zdążyłeś się zorientować w tym roku ta liga będzie bardzo mocna i wyrównana.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz, ale żeś walnął. Jasne I-liga jest strasznie słaba :):)

    Co do Cegły. Nie wiem z jakim i-ligowym klubem gada, bardzo bym się cieszył jakby to był Rybnik :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inny klub 1 ligowy to Warszawiaki, a ekstra Wroclaw. Leszna nie stac na Cegle!

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inny klub 1 ligowy to Warszawiaki, a ekstra Wroclaw. Leszna nie stac na Cegle!
    Skąd Warszawa ma pieniadze na takie nazwiska jak Karlsson ( Max ) czy też ewentualnie Cegielski?

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła

    Moim zdaniem Cegła powinien jeżdzić w jakimś klubie ekstraligowym co pozwoliłoby mu na dalszy rozwój oraz walke z silniejszymi rywalami,poza tym w ekstralidze są większe pieniądze które są mu potrzebne na dobre występy w grand-prix.pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Inny klub 1 ligowy to Warszawiaki, a ekstra Wroclaw. Leszna nie stac na Cegle!
    Chciałbym cię poinformować, że Leszno stać na Cegielskiego i to właśnie ten klub stara się o Cegłę :P. A z 1 ligi to nie wiem kto. Cegła nie zmarnuj się w 1 lidze. Przyjdż do e-lgi.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Przeciez wiadomo ze chodzi o Wrocław proste i logiczne :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może za pare dni uslyszymy, że Cegła będzie każdego ranka zachałstywał się jodem. Oczywiście z naszego Bałtyku.
    I nie tylko Cegła...
    Zyczę wszystkim nam samych sukcesów na naszych drogach życia i oby ten rok był lepszy od poprzedniego.
    pozdrawiam
    Piotr

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rombi

    A może za pare dni uslyszymy, że Cegła będzie każdego ranka zachałstywał się jodem. Oczywiście z naszego Bałtyku.
    I nie tylko Cegła...
    Zyczę wszystkim nam samych sukcesów na naszych drogach życia i oby ten rok był lepszy od poprzedniego.
    pozdrawiam
    Piotr
    TZN. ???
    CZy to oznacza ze jest mozliwy jest jego powrót do GKS ??
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]
    A może za pare dni uslyszymy, że Cegła będzie każdego ranka zachałstywał się jodem.
    Zachlystywal sie jodem? :-) Czyli powrot do
    Gorzowa i starty w Pogoni Szczecin :-)
    Zgadlem? :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    [quote]
    A może za pare dni uslyszymy, że Cegła będzie każdego ranka zachałstywał się jodem.
    Zachlystywal sie jodem? :-) Czyli powrot do
    Gorzowa i starty w Pogoni Szczecin :-)
    Zgadlem? :-)
    A Gorzow i Szczecin to nad morzem leza ?
    Choliera :) Nie wiedzialem :)
    Tych co chca mi nawtykac ze Szczecin lezy nad morzem
    informuje , ze miasto to do morza ma ok. 90 km.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może Cegła co rano zachłyśnie się dymkiem z pobliskiej elektrowni Rybnik?Oby,ale szczerze mowiac ja sam choć jestem optymistą w to nie wierzę,a co do klubu w którym Cegła będzie jeżdził to najprawdopodobniej będzi to Wrocław.Taka jest moja opinia,bo Gnieżnie tak jak mówiłem od samego początku na 100% nie zostanie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja slyszalem cos takiego :
    Cegla rozwaza dwie umowy - Warszawa ( 1 liga) Unia Leszno (extraliga).
    Wydaje mi sie ze w Lesznie raczej go nie zobaczymy - nie ma pieniedzy.
    Z tego wynika ze Warszawa ??!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •