Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 130

Wątek: Okoniewski w Zielonej Górze !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Okoniewski w Zielonej Górze !

    za www.przegladzuzlowy.pl


    Rafał Okoniewski, wychowanek pilskiej Polonii, dotychczasowy zawodnik Unii Leszno podpisał dzisiaj kontrakt w Zielonej Górze. W ten sposób Zielonogórski Klub Żużlowy dokonał pierwszego wzmocnienia drużyny. - „Podpisaliśmy dzisiaj umowę z Rafałem Okoniewskim. Mamy nadzieję, że Rafał będzie silnym punktem naszej drużyny. Nie chcę zdradzać szczegółów kontraktu” - mówi prezes ZKŻ quick-mix Zbigniew Bartkowiak.

    Kibice w Zielonej Górze otrzymali wspaniały prezent pod choinkę. Jednak jak zapowiadają działacze, to nie koniec wzmocnień. Bardzo zaawansowane rozmowy prowadzone są z wychowankiem gorzowskiej Stali – Piotrem Świstem. Czyżby w Zielonej Górze tworzył się nowy team, wszak Kurmańskiego, Okoniewskiego oraz Śwista sponsoruje jedna firma - Boll.

    Najprawdopodobniej wszystkiego dowiemy się na początku stycznia. Wówczas działacze planują zorganizować spotkanie, na którym zostanie oficjalnie przedstawiona drużyna ZKŻ quick-mix Zielona Góra na rok 2003.

    ----------------------
    Co prawda dyskusja na temat odejścia Okonia do Unii toczy się już w wątkach: Skład ZKŻ 2003 i Skład Unii Leszno 2003. Ale myślę że jako jeden z ciekawszych transferów zasługuje na osobny topic i tym samym nie zostane zamknięty :).

    Pozdrawiam Mrucky


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to co piszesz jest prawda to Okoniewski w Lesznie jest skonczony.Tak wszyscy sie smiali ze Seba Ułamek idzie na kase a teraz widac kto chcial sie w Unii nachapac.Za malo mu dali w Lesznie wiec poszedl do Zielonki.Ostrzegam was kibole z Zielonej tylko nie placzcie jak jas wedrowniczek Rafal Okoniewski pojdzie dalej za rok jak mu wiecej zielonych pokaza!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń jest spoko

    Ale bedziecie mieli pake w Zielonej Górze.
    Jestem z Gorzowa ale chyba bede wam kibicował.
    Będzie Świstek,Okoń.Przyjade do Zielonej na mecz z Apatorem.
    Brawo Zielona Góra!!!
    Życze wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie i zauważcie że jestem kibicem Stali Gorzów...
    Pozdrawiam.Mój gg to 3276534

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to co piszesz jest prawda to Okoniewski w Lesznie jest skonczony.Tak wszyscy sie smiali ze Seba Ułamek idzie na kase a teraz widac kto chcial sie w Unii nachapac.Za malo mu dali w Lesznie wiec poszedl do Zielonki.Ostrzegam was kibole z Zielonej tylko nie placzcie jak jas wedrowniczek Rafal Okoniewski pojdzie dalej za rok jak mu wiecej zielonych pokaza!!!!
    On z żużla żyje, może posponsorujesz Okonia cały sezon ? :) ?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoniewski zachowal sie nie powaznie jak przechodzil do Leszna to zapowiedzial ze chce skonczyc w uni kariere a tu po 1 roku wyrwania pieniedzy z kasy UNI i po pieniadze do zielonej.Ciekawe gdzie bedzie startowal za dwa lata moze w WTS

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznam szczerze, że jestem strasznie pozytywnie zaskoczony. Słyszałem głosy w Zielonej, że niby miał przyjsc Okoń, jednak po rozmowie z nim, po Turnieju Gwiazdkowym w Pile, byłem pewny, że nie przyjdzie do Zielonej. A tu takie cos. Super, teraz jeszcze jeden zawodnik krajowy, obcokrajowcy i moze powalczymy o pierwszą czwórkę.

    Hej Hej Falubaz

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Judasz!

    Jeszcze nie tak dawno w każdym wywiadzie mówił, że chce jeździć w Unii do końca kariery, że chce być liderem leszczyńskiej drużyny. Dzisiaj sprzedał się za judaszowe srebrniki. Pokazał wszystkim w Lesznie, że zawsze i wyłacznie liczyła się tylko dla niego kasa.

    Pozdrawiam Jasinek

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez jestem troche zaskoczona, negatywnie oczywiscie .Nie spodziewalam sie tego, aczkolwiek juz po tej historii na meczu w Pile zaczelam miec do niego watpliwosci. No coz, ciekawe , jak teraz bedzie wygladal sklad Unii. :(

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    Okoniewski w Falubazie !!

    Przed chwilą w radiu Zielona Góra potwierdzono tą wiadomosc , z jednej strony jestem zaskoczony, gdyz podobno zarzad miał nic nie ujawniac do prezentacji a tu nagle ni z tad nie zowad dowiadujemy sie ze Okoniewski jest unas . Co sie tyczy samego zawodnika to ja sie nawet i ciesze , bo wydaje mi sie ze własnie takiego młodego uzdolnionego seniora brakował unas.

    Ciekawi mnie postawa w nastepnym sezonie zespołu Unii Leszno , jakby niepatrzac to i Ułamek jak i Okoniewski byli krajowymi liderami , ciekawe jak to bedzie.
    Tylko Falubaz!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włączam kablówke na sport a tam Bartkowiak mówi, że podpisali dzisiaj roczny kontrakt z Okoniem.Po chwili rozmowa telefoniczna z tym zawodnikiem a on zaprzecza, że cokolwiek podpisywał - "prowadze rozmowy z Zieloną Górą ,ale jeszcze nic nie podpisałem.Na koniec komentarz dziennikarza, że Unia zalega Rafałowi jakieś pieniądze i dlatego jeszcze nie potwierdza podpisania kontraktu.Jak dla mnie dziwna sprawa.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FAJNIE

    Zobaczymy jak to będzie.Oby nie spełniły czarne scenariusze kibola Leszna,że Okoń to Jaś wędrowniczek...
    GG1166374

    HEJA FALUBAZ !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy wzmocnienie, a jest nim niejaki Rafał Okoniewski. Popularny Okoń zostal zlowiony przez zarzad zielonogorskiego ZKŻ-tu znanego rowniez pod nazwą Falubaz. Wypada panom pogratulowac takiej zdobyczy i podziekowac za mily prezenta dla fanow zuzla z Zielonki :)


    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ludzie widze ze u was też jest tzw. czas zachwytu rafalem okoniewski. to samo bylo w lesznie ale powiem wam szczerze ten zawodnik w lesznie nie zrobil tego czego oczekiwali od niego kibice!!!!!!
    wspulczuje kibicow falubaza jak za rok sie tak samo ozczauja jak my w lesznie!!!!!!!

    pozdawim unia leszno ultras!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja slyszalem ze wlasnie w radiu mowili ze jeszcze P. Swist podpisal :))))))

    Ps. Mati dzieki za zyczenia :)
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie widze ze u was też jest tzw. czas zachwytu rafalem okoniewski. to samo bylo w lesznie ale powiem wam szczerze ten zawodnik w lesznie nie zrobil tego czego oczekiwali od niego kibice!!!!!!
    wspulczuje kibicow falubaza jak za rok sie tak samo ozczauja jak my w lesznie!!!!!!!

    pozdawim unia leszno ultras!!!!!!!!
    Drogi kolego z Leszna, przykro mi to mowic, ale to sie nazywa zazdrosc. Zycze sobie i wszystkim kibocom, zeby Okoń eksplodowal w naszym klubie wielką formą, i zeby te twoje czarne wizje sie nie sprawdzily. Zawodnika trzeba milo przyjac, a my mu juz fente wyprawimy, bedzie sie nas czul jak w domu :)


    P.S. Sharkeys nie ma sprawy, Falubaz Big Familly :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no widze że szykują sie spore wzmocnienia przed świetami w zielonej górze . A co do okoniewskiego to jakoś nigdy nie mogłem sie od niego jakoś przekonać

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak do okonia dolaczy swist i np. dobrucki to bedziemy mieli wspanialy GORZOWSKO-LESZCZYNSKI tim!!! jeden z was napisal ze bedzie jezdzil do nas na mecze, to przy tych zawodnikach bedzie sie czul jak w domu!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie wierze w zadne transfery , ktore podaje radio albo prasa. Dlaczego jestem taki jestem ??? Poniewaz powiem na czacie zorganizowanym przez Falubaz Net Fans , gdzie wypowiadali sie czlonkowie zarzadu (Maksim,Ługowski,Dowhan i Smoleń) padly slowa ze sklad poznamy w styczniu na oficjalnej prezentacji druzyny. To samo potwierdzil Robert Dowhan na ostatnim spotkaniu jakie bylo w piatek. Co sie zas tyczy Bartkowiaka - to ja temu gosciowi wogole nie ufam.
    Tyle.
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ludzie widze ze u was też jest tzw. czas zachwytu rafalem okoniewski. to samo bylo w lesznie ale powiem wam szczerze ten zawodnik w lesznie nie zrobil tego czego oczekiwali od niego kibice!!!!!!
    wspulczuje kibicow falubaza jak za rok sie tak samo ozczauja jak my w lesznie!!!!!!!

    pozdawim unia leszno ultras!!!!!!!!
    Drogi kolego z Leszna, przykro mi to mowic, ale to sie nazywa zazdrosc. Zycze sobie i wszystkim kibocom, zeby Okoń eksplodowal w naszym klubie wielką formą, i zeby te twoje czarne wizje sie nie sprawdzily. Zawodnika trzeba milo przyjac, a my mu juz fente wyprawimy, bedzie sie nas czul jak w domu :)


    P.S. Sharkeys nie ma sprawy, Falubaz Big Familly :)
    powiem ci kolego mily .......[widomo co dalej leci] ze ja nie jestem zazdrosny tylko oszukany powiem ci jeszcze ze jest duzo ludzi w lesznie ktorzy ciesz sie ze okon zl eszna odszedl
    pozdrawim

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pemo , sam Okoń potwierdził ze jest juz naszym jeżdzcem !!
    A wiec to chyba prawda , tez jestem zaskoczony , bo czekałem na to ze w kazdym wywiadzie niedowiemy sie konkertów o tu prosze , taki prezent na święta.

    Ja jednak chciałem napisac cos na temat wystepu w Rdaiu pana Bartkowiaka , ludzie co to za koles , oskarza innych o jakąs krecia robote , a pózniej jeszcze nas internautów wyzywa od pseudokibiców , \czy ten człowiek niemoze sie pogodzic z zyciowa porazka i odejsc w spokoju z klubu ??
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem ci kolego mily .......[widomo co dalej leci] ze ja nie jestem zazdrosny tylko oszukany powiem ci jeszcze ze jest duzo ludzi w lesznie ktorzy ciesz sie ze okon zl eszna odszedl
    pozdrawim

    Dlaczego oszukany i przez kogo? Przeciez Okoniowi nie placono w Lesznie wiec odszedl co w tym dziwnego. To nie jego wina tylko leszczynskiego zarzadu. Przeciez wiesz, ze Rafał planowal jezdzic u was do konca swojej kariery, ale skoro klub nie wyplaca kasy to nie ma sie co dziwic.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego oszukany i przez kogo? Przeciez Okoniowi nie placono w Lesznie wiec odszedl co w tym dziwnego. To nie jego wina tylko leszczynskiego zarzadu. Przeciez wiesz, ze Rafał planowal jezdzic u was do konca swojej kariery, ale skoro klub nie wyplaca kasy to nie ma sie co dziwic.

    Sorry bardzo ale skad wiesz ze mu nie placili??? Moze Ci to prezes Sokolowski powiedzial? I nie wydaje mi sie ze z tego powodu Okon odszedl od nas tylko z tego ze zarzad nie zgodzil sie placic mu stawki za punkt wiekszej o 110% (wypowiedz prezesa Sokolwoskiego w watku Sklad Unii chociaz nie do konca jest powiedziane ze o Okonia chodzi ale trudno sie nie domyslec). Wiec z tego by wynikalo ze poszlo mu o to ze chcial wiecej kasy, a nie ze zarzad byl mu winny bo raczej nie wazne gdzie by jezdzil klub mialby zaleglosci bo nie ma klubu bez dlugow. Przykro mi to mowic ale za rok tez mozecie miec dlugi wobec niego i w teedy jak ktos Ci powie ze Okon odszedl bo mu nie zaplaciliscie to sie nie zdziw.

    Ja osobiscie sie mu nie dziwie jego sprawa gdzie chce jezdzic tylko szkoda ze mowil o takich rzeczach jak zakonczenie kariery w Lesznie. Nie powinien rzucac slow na wiatr bo tego kibice nie lubia i mu co nie ktorzy w Lesznie tego nie wybaczy.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    k80

    Do kibiców Unii!!!

    Według mnie my kibice Unii nie powinniśmy się przejmować tym,że Okoniewski odszedł.Trudno,takie są teraz realia,a faktyczną władzę w dzisiejszym sporcie sprawuje pieniądz.W Zielonej Górze panuje pewnie teraz radość,niech się cieszą.Ja też się cieszyłem,gdy Unia wzmacniała się rok temu.Pamiętajcie wszyscy czym dla nas jest nasz ukochany klub i jak ciężko było w przeszłości.Nie należy dzielić skóry na niedżwiedziu przed sezonem.Unia nie raz pokozała całej Polsce,że pomimo kłopotów jest w stanie walczyć do końca.Byliśmy z naszym klubem na dobre i na złe i jestem pewien,że tak będzie w tym nadchodzącym sezonie.Ja wierzę w mój klub ponieważ ma on wielu uzdolnionych zawodników i wolę walki,której nie można kupić za pieniądze.Będę na każdym meczu,chociażby nie wiem co się działo.Realnie patrząc nie stoimy na straconej pozycji,przekonają się o tym wszyscy,którzy niedoceniają i krytykują Unię.Pamiętajcie,że znów wracamy do korzeni,czyli sięgamy po swoich wychowanków,na tym zawsze się opierała siła Unii!Ja wierzę,że będzie dobrze!!!Wesołych Świat dla wszystkich!!!

    -----> Wypowiedź k80 z usuniętego wątku !.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Historyczna 1sza wypowiedz!

    WITAJCIE!!!
    Po wielkich trudach z rejestracja (ok.2 m-cy i ok.30 prób) w koncu mi sie udalo. Jestem. Kolejny zuzlowy swir to JA!
    pozdrowaski. Dla Helmuta lepa na start.:)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    No i stało się. Miało być w styczniu, a jest już teraz.

    Rafał Okoniewski w Falubazowni.

    Uważam, że to dobry zakup. Na Cegłe czy Protasa nas po prostu nie stać, więc Okoniewski jest dobrym, perspektywicznym i przede wszystkim niedrogim wzmocnieniem. Musimy patrzeć w przyszłość, a Okoń myślę jest przyszłościowym zawodnikiem.

    Do tego drugie wzmocnienie (ja mimo wszystko widziałbym tu Dobruckiego) i utrzymanie mamy zapewnione, a przy dobrych wiatrach chłopaki z Torunia i Częstochowy będą mieli na Wrocławskiej ciężką przeprawę.PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE BILLY I NICKI BĘDĄ JECHAĆ DLA NAS OCZYWIŚCIE.

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry bardzo ale skad wiesz ze mu nie placili??? Moze Ci to prezes Sokolowski powiedzial? I nie wydaje mi sie ze z tego powodu Okon odszedl od nas tylko z tego ze zarzad nie zgodzil sie placic mu stawki za punkt wiekszej o 110% (wypowiedz prezesa Sokolwoskiego w watku Sklad Unii chociaz nie do konca jest powiedziane ze o Okonia chodzi ale trudno sie nie domyslec). Wiec z tego by wynikalo ze poszlo mu o to ze chcial wiecej kasy, a nie ze zarzad byl mu winny bo raczej nie wazne gdzie by jezdzil klub mialby zaleglosci bo nie ma klubu bez dlugow. Przykro mi to mowic ale za rok tez mozecie miec dlugi wobec niego i w teedy jak ktos Ci powie ze Okon odszedl bo mu nie zaplaciliscie to sie nie zdziw.

    Ja osobiscie sie mu nie dziwie jego sprawa gdzie chce jezdzic tylko szkoda ze mowil o takich rzeczach jak zakonczenie kariery w Lesznie. Nie powinien rzucac slow na wiatr bo tego kibice nie lubia i mu co nie ktorzy w Lesznie tego nie wybaczy.

    Skąd wiem, ze mu nie placili hmmm np. ze strony przegladu zuzlowego. Byl temat i chyba jeszcze jest na samym dole o tytule: „Okoń” z Unią? W, ktorym wyraznie jest napisane, ze Unia nie splacila jak dotąd Rafałowi sporej czesci pieniedzy zarobionych w tym sezonie. Zapraszam do lektury.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm no dobra nie zaplacili mu wszystkiego ale pokaz mi zawodnika ktory ma zaplacone wszystkie naleznosc. Jesli znajdziesz takiego to chyba tylko ktoregos z obcokrajowcow chociaz moze jakis polski jezdziec ktory odjechal jeden mecz ma zaplacone. :) Pozdrowki :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pemo , sam Okoń potwierdził ze jest juz naszym jeżdzcem !!
    w rozmowie przeprowadzonej z okoniewskim przez kablowke, sam zainteresowany ZAPRZECZYL jako iz podpisal kontrakt

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kornik kur.. słuchaj radio. A w tv przytoczyli pewnie rozmowe telefoniczna zprzed tygodnia. W Radio ZACHÓD o godz ok 17.10 była rozmowa telefoniczna z Okoniewskim. TO powiedział między innymi:
    "Że jest zadowolony z podpisania kontraktu i że sprawił tym sobie i swojej rodzine prezent na gwiazdke. Mówił też, że trzeba jeszcze kupić jednego zawodnika i powiedział jeszcze :Ta drużyna ma perspektywiczną przyszłość. Na końcu podziękował zarządowi zato, że znim podpisał...."

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm no dobra nie zaplacili mu wszystkiego ale pokaz mi zawodnika ktory ma zaplacone wszystkie naleznosc. Jesli znajdziesz takiego to chyba tylko ktoregos z obcokrajowcow chociaz moze jakis polski jezdziec ktory odjechal jeden mecz ma zaplacone. :) Pozdrowki :)

    Znalazloby sie paru takich jezdzcow :) Doszlismy do porozumienia, zycze Ci, jak i wszystkikm kibicom leszczynskim mocnej druzynki i wszystkiego najlepszego w przyszylm sezonie :) Mam nadzieje, ze Rafał jako leszczynianin pokaze u nas kawalek dobrego speedwaya :)


    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OKONIEWSKI JEST ZAWODNIKIEM KTORY NA STALE NIE MOZE SIE ZADOMOWIC W ZADNYM KLUBIE. CIAGLE PODAZA ZA PIENIEDZMI.MOWI ZE MOZE STARTOWAC ZA MNIEJSZA STAWKE A W RZECZYWISTOSCI RZADA WIECEJ. W LESZNIE BRAL PONAD 2000ZL ZA PUNKT I CHCIAL JESZCZE WIECEJ...!!!NIE JEST PRAWDZIWYM SPORTOWCEM-PAMIETACE MECZ Z PILA GDY ZASTRAJKOWAL??!!ZALEZY MU TYLKO NA PIENIADZACH NIECH SIE PRZENIESIE DO IILIGII TO DOCENI KAZDA ZLOTOWKE!!! DLA MNIE JEST TYPOWY SYNDROM GROSIKA!!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazloby sie paru takich jezdzcow :) Doszlismy do porozumienia, zycze Ci, jak i wszystkikm kibicom leszczynskim mocnej druzynki i wszystkiego najlepszego w przyszylm sezonie :) Mam nadzieje, ze Rafał jako leszczynianin pokaze u nas kawalek dobrego speedwaya :)


    Pozdrawiam
    No dzieki :) Wam rownierz zycze walki o najwyzsze miejsce i zeby Okon jezdzil u Was tak jak sobie tego bedziecie zyczyc :) Nareczka

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to w koncu jest z Okoniewskim? Radio, prezes(do lutego :) ) mowia, ze podpisal, a sam zainteresowany zaprzecza.Czyzby nie udalo sie zarzadowi klubu utrzymac tego faktu w tajemnicy? My kibice musimy sie cieszyc taka wiadomoscia dzien przed pierwsza gwiazdka. Nic nie pozostaje jak czekac na kolejne ruchy ze strony dzialaczy i kolejne mile niespodzianki.Jeszcze nie znamy sily wszystkich druzyn( uwazam ze prezesii z Leszna i Wroclawia tez wyciagna pare asow z rekawa), ale juz mozna stwierdzic ze liga w 2003 bedzie super ciekawa.Uwazam, ze bedzie bardzo ciezko FALUBAZOWI znalesc sie w pierwszej czworce. Do konca nie ma pewnosci ktory zawodnik zasili jeszcze nasz zespol, a moze bedzie ich dwoch? Świst i Dobrucki( slyszalem ze bardzo by chcial tu jezdzic).

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to sympatycznie powiedzial Billy Rafał podpisal z Zielonką!!!!!!! Przeciez radio, media i oczywiscie strona przegladu zuzlowego nie mogą klamac. Mamy wzmocnienie wiec trzeba sie z tego cieszyc. Jeszcze tylko sprawa stranieri i drugiego zawodnika, albo nawet dwoch zawodnikow, jak to zaproponowal arekzulek i bedzie spox. Falubaz walczy!!!


    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Zielonki za operatywność. Widać, że klub ten ma naprawdę duże aspiracje. I dobrze ;)

    Chciałem natomist zwrócić uwagę na coś jeszcze. Widać, że w Leszie nie dzieje się najlepiej, bo po roku sytym może nadejść chudy. Odszedł Ułamek i Okoń. Tak więc oba wzmocnienia sprzed roku. Powróciliśmy węc do punktu wyjścia.

    Natomiast ZKŻ-towi gratuluję pozyskania tego zawodnika. I żebyWam się wiodło jak najlepiej ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kulisy odejscia

    elyot_ness opisze niedlugo kulisy odejscia i przyjscia okonia a ja napisze co mowi ulica na ten temat !

    okon przylecial na zebry z ub. roku jak gorzow mu nie placil zalapal dobrych sponsorow - wyssal pompe - wyniku w unii nie zrobil - nie byl brany w 2003 roku jako prowadzacy pare i chyba stchorzyl !?

    Ale najlepszy motyw wywinal ze jako pierwszy (seby nie licze bo to bylo wiadomo ze odejdzie - rufin wiedzial) juz w pazdzierniku rozpoczal rozmowy z ZG. Z tego co wiem w ub. tygodniu robil jeszcze objazdowke po sponsorach w regionie leszna i szukal glupiego na prezent pod choinke (w gotowce) co wiecej ponoc powiedzial zarzadowi ze jak ureguluje zaleglosci to bedzie rozmawial. No i zarzad uregulowal zaleglosci a rafalek sobie pojechal do ZG podpisac kontrakt ! Z tego co wiem napewno gory zlota w ZG nie dostal sprzedal sie za pare judaszowych srebrnikow.

    Tak oto zachowuje sie profesjonalista pod tytulem rafal okoniewski ! - mysle ze ulica mowi prawda - ale poczekam na potwierdzenie kogos z zarzadu (moze elyot_ness ujawni to szybko bo to ciekawe).

    Do zielonogorzan - nikt nie mialby pretensji do okonia jakby powiedzial otwarcie bez sciemy ze odchodzi ale on bawil sie w podchody z klubem aby kase odzyskac i tyle. Nie broncie go bo moze za rok wam taki numer wytnie, ale jeszcze raz podkreslam ja osobiscie ciesze sie ze rafal okoniewski - nie jest zawodnikiem unii leszno - nie zaslugiwal bowiem na to miano !

    Do kibicow ZG nie traktujcie odejscia okonia jako atak na ZG - bron boze - ja zycze ZG jak najlepiej - nam chodzi tylko i wylacznie o okonia - jako judasza! sprzedal Klub Unia Leszno - a KS Unia to jest znak firmowy ktory jest wlasnoscia kibicow i my go bedziemy bronic do upadlego ! Zrobil to co gorsza to po raz drugi i nam nadzieje, ze po raz ostatni a przywitanie to napewno mu zgotujemy o ile przyjedzie do leszna bo do pily sie bal !

    Po sposobie odejscia seby i okonia widac jaka przepasc klasy juz nie tylko jako zawodnika ale jako czlowieka ich dzieli !

    Sebastian Ulamek wraz z malzonka dzis za posrednictwem radio elka w programie magazyn zuzlowy zlozyli zyczenia bozonarodzeniowe kibicom unii leszno - co wy na to ? ja Sebie i Marzenie zycze wesolych swiąt!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie!! ja juz nie nadazam...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maydayy

    Swir to ja :)
    jak chcesz sie blizej poznac to musisz najpierw jakies piwko ze mna wypic! ;)

    a leszczynianie to sobie gadajcie ile chcecie
    czeka was walka o utrzymanie w E-lidze !!
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Okoniewski powinien robić w naszej drużynie
    około 10pkt. Stać go na to, tu ma sponsora (BOLL),
    trener jest z Lyszna, a krajową konkurencję ma małą.
    Teraz jeszcze powinien dojść Świst, Dobrucki albo
    Cegielski i będą szanse na skuteczną walkę na extratorach.
    Pozdrowienia dla wszystkich kargulów i rozgoryczonych
    rolników.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm... Osobiście ciesze sie ze wzmocnienia... ale jezeli o mnie chodzi to Rafał bedzie musiał sie wiele napracowac, zeby zdobyc moja sympatie... Pikniki napewno zgotuja mu wielka owacje na inauguracje z bydzia ale ja wolalbym kogos innego niz: rodowitego leszczynianina, zawodnika z "klubu" z Gorz****, i zawodnika Ónii... No coz Rafale... twoje poczynania beda oceniane najsurowiej ze wszystkich zawodnikow Falubazu... Mowie za siebie i za tych kibicow dla ktorych liczy sie KLUB, MIASTO I TRADYCJA...


    ZKŻ - WTS - GKS !!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...TO BEDZIE PAN W TYM ZUZLU CZY NIE??...

    WITAJCIE!!!
    Po wielkich trudach z rejestracja (ok.2 m-cy i ok.30 prób) w koncu mi sie udalo. Jestem. Kolejny zuzlowy swir to JA!
    pozdrowaski. Dla Helmuta lepa na start.:)
    No brawo Przemek brawo!! Wkoncu sie zalogowales wyczyn niczym glos Jacka Bialoglowego w relacji z Gniezna heheheh ale szczerze gratuluje:)

    Szkoda tylko, ze nic nie powiedziales na temat nowego nabytku Zielonogorskiego Klubu Zuzlowego ale to maly kiks z twojej strony i jeszcze z czasem wszystko nadrobisz:P

    Wracajac natomiast od tematu to dzisaj w radiu ZG Prezes Bartkowiak potwierdzil, ze mamy Okonia w sieci :) (taka mala jak zwykle wedkarska dygresja)

    Mysle, ze jest to wzmocnienie i oby Rafal nie zaprezentowal sie podobnie jak to zrobil w barwach Leszczynskich. Niech pokaze nam "znawcom" tego rzemiosla, ze bledna jest teoria, iz jest to "typowy startowiec" - zuzlowiec, ktory nie walczy:)

    Chcialbym w tym watku poruszyc jeszcze jeden temat (jest to jak widac bardzo goracy watek dlatego uczynie to tutaj) Mianowicie wydaje mi sie, ze nalezy skkomentowac w pewnym sensie dzisiejsza udycje. Otoz padly tam slowa Prezesa Bartkowiak (sprobuje zacytowac ale moze nie bedzie to pelna wypowiedz bo postanowilem troche sie rozluznic po dniach pelnych przedswiatecznego napiecia i poziom stezenia alkoholu w mojej krwi odbiega troche od normy :)) Jak z nich wynika Prezes ma zal do kibicow i mowie mniej wiecej tak:
    "...ktos gdzies tam w tym internecie napisale, ze robilem..."(pamietalem ale juz nie pamietam co bylo dalej wiec nie cytuje)
    No brawo Panie Prezesie brawo!! widac pan nas normalnie czyta. Skoro zrobil Pan pierwszy krok powinien Pan postawic ten drugi i zaczac prowadzic z nami (kieruje sie w tym miejscu staropolska tradycja - wypiles jednego to wypij i na druga noge :)) dialog!! Tak tak wlasnie dialog pozwoli skupic wokol Panskiej osoby slowa uznania nietylko krytyki. Jesli zacznie Pan z nami rozmawiac to i te pozytywne glosy na pewno znajda sie na forum:)
    To tyle w kwestii komentarza, mam nadzieje, ze audycja ta odbije sie szerszym echem i pojawia sie jesscze jakies komentarze. Moze Pan Bartkowiak (biorac przyklad chociazby z Prezesa Leszczynskiej Uni) tez wypowie sie "w tym internecie".

    Ps. Audycja podzielona byla na trzy czesci. prowadzil ja Nasz wielki Jacek Bialoglowy. W trzeciej czesci chcial przyblizyc sluchaczom jak to podstepem wyciagal informacje od Prezesa, czy Ten pozostanie dzialaczem ZKZ - tu czy nie. No i znowu musze zacytowac:
    "...No to bedzie Pan w tym zuzlu czy nie bedzie Pan panie Prezesie??..."
    Powiem krotko - no pieknie Panie Jacku pieknie!! Zachowal sie Pan niczym sczwany lis i jak funkcjonariu Centralnego Biura Sledczego chcial Pan wydobyc ta informacje od Zbiegniewa Bartkowiaka hehehehhe oczywiscie Pana rowniez zapraszam do dialogu :)

    Panie Jacku tyle razy tutaj do Pana "pilem" ale ja bardzo lubie sluchac Panskich relacji :)

    To sie napisalem :) Pozdrawiam!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmmm no to widac ze Okoniewski w zielonej a w gorzowie to samo mowil ze nie odejdzie ale odeszedl...:(
    ja go osobiscie lubie hehe nawet widac to po niku :P:P:P
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    cytuje
    'Ale najlepszy motyw wywinal ze jako pierwszy (seby nie licze bo to bylo wiadomo ze odejdzie - rufin wiedzial) juz w pazdzierniku rozpoczal rozmowy z ZG. Z tego co wiem w ub. tygodniu robil jeszcze objazdowke po sponsorach w regionie leszna i szukal glupiego na prezent pod choinke (w gotowce) co wiecej ponoc powiedzial zarzadowi ze jak ureguluje zaleglosci to bedzie rozmawial. No i zarzad uregulowal zaleglosci a rafalek sobie pojechal do ZG podpisac kontrakt ! Z tego co wiem napewno gory zlota w ZG nie dostal sprzedal sie za pare judaszowych srebrnikow'

    a wiec mam rozumiec ze okon to kawal ch.. reszta gów.. bo oszukal zarzad zeby odzyskac kase? ciekawe to wasze rozumowanie. jaka on mial pewnosc ze w nadchodzacym sezonie nie bedzie znowu uganial sie po klubie za kazda zlotowka? obwiniajcie za to klubowych wlodzazy, oni to spieprzyli. w stali rafal byl normalnie traktowany, to i normalnie zalatwil sprawe odejscia. spytajcie sie kogos z gorzowa co sadzi o rafale. napewno nic zlego.
    spojrzcie na to od strony zawodnika, a nie zawiedzionego kibica!
    ps. a w ta podwyzke o 110% nie wieze bo zkz napewno na podobne warunki nie stac!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    okon nie jest unii do niczego potrzebny niech kupuje sobie kolejny basen saune... i co tylko byleby nie robil tego za pieniadze leszczynskich kibicow!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    To że "Okoń" odszedł z Leszna specjalnie mnie nie dziwi. To zawodowiec więc jak mu nie płaca przechodzi do wypłacalnego klubu. A ciekawa pakę będziecie mieli w Zielonce. Jak do tego dojdzie jeszcze Świst... Coś mnie sie wydaje ze muszę zweryfikować swój pogląd o mało ciekawej Ekstralidze. Tylko co będzie w Lesznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •