za www.przegladzuzlowy.pl


Rafał Okoniewski, wychowanek pilskiej Polonii, dotychczasowy zawodnik Unii Leszno podpisał dzisiaj kontrakt w Zielonej Górze. W ten sposób Zielonogórski Klub Żużlowy dokonał pierwszego wzmocnienia drużyny. - „Podpisaliśmy dzisiaj umowę z Rafałem Okoniewskim. Mamy nadzieję, że Rafał będzie silnym punktem naszej drużyny. Nie chcę zdradzać szczegółów kontraktu” - mówi prezes ZKŻ quick-mix Zbigniew Bartkowiak.

Kibice w Zielonej Górze otrzymali wspaniały prezent pod choinkę. Jednak jak zapowiadają działacze, to nie koniec wzmocnień. Bardzo zaawansowane rozmowy prowadzone są z wychowankiem gorzowskiej Stali – Piotrem Świstem. Czyżby w Zielonej Górze tworzył się nowy team, wszak Kurmańskiego, Okoniewskiego oraz Śwista sponsoruje jedna firma - Boll.

Najprawdopodobniej wszystkiego dowiemy się na początku stycznia. Wówczas działacze planują zorganizować spotkanie, na którym zostanie oficjalnie przedstawiona drużyna ZKŻ quick-mix Zielona Góra na rok 2003.

----------------------
Co prawda dyskusja na temat odejścia Okonia do Unii toczy się już w wątkach: Skład ZKŻ 2003 i Skład Unii Leszno 2003. Ale myślę że jako jeden z ciekawszych transferów zasługuje na osobny topic i tym samym nie zostane zamknięty :).

Pozdrawiam Mrucky