Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 130 z 130

Wątek: Okoniewski w Zielonej Górze !

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini i reszta ktorych moje slowa zabolaly poczytajcie sobie moze wczesniejsze wpisy, kto zaczal pierwszy przekrecanie nazwy miasta, wyzywanie od rolnikow, chlopow z pola ze sloma z butow ? (no fakt mozliwe ze tych wpisow juz nie ma a ze moj przetrwal to pewno dlatego ze jak to gdzies slyszalem jest to "forum leszczynskie" i nic na Unie nie mozna zlego tu napisac (troche glosow takich dochodzilo przynajmniej do mnie z Zielonej wlasnie oraz z Wroclawia). Jak to jest Wy nas obrazac mozecie przekrecac nazwe Leszna i ok ale jak ktos cos o Wielkim Miescie Zielona Gora to juz cos nie tak. Tak wogole to po raz kolejny powtarzam ze nie chodzi tutaj w tym watku jak i w watku o skladzie Unii o to ze do Zielonej poszedl Okon nawet Adamsa mozecie kupic tylko chodzi o sposob w jaki to zrobil, a tego tutaj na forum publicznym nie bede podawal szczegolow bo jak ktos z gory bedzie tego chcial to sam to zrobi... W kazdym razie postapil napewno nie fair i gadanie o tym ze wywalczyl i odebral tylko co mu sie nalezalo napawde nie jest w tym momencie do konca usprawiedliwieniem...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Rafał Okoniewski:

    "Po pierwsze -zaoferowano mi w nowym zespole lepsze warunki, po drugie – z moim dotychczasowym klubem nie szło się dogadać, wciąż nie wypłacano mi poza tym sporej sumy pieniędzy za ten rok. Wreszcie po trzecie – przyszłość Unii jest dużą niewiadomą. Odejścia z klubu rozważają też inni zawodnicy. Względem nich są także poważne zobowiązania. Nie mogłem więc dłużej czekać. Ciężko było podjąć tę decyzję. Nie po to do Unii przychodziłem, by po roku odchodzić. Chciałem tu jeździć przez wiele sezonów i nie ukrywam, że mój powrót do tego zespołu jest jeszcze w przyszłości możliwy. Szkoda mi tym bardziej, bo miałem w Lesznie sporo kibiców. Ich, a także pozostałych fanów, chciałbym serdecznie pozdrowić życzyć Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych".


  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Okoniewski:

    "Po pierwsze -zaoferowano mi w nowym zespole lepsze warunki, po drugie – z moim dotychczasowym klubem nie szło się dogadać, wciąż nie wypłacano mi poza tym sporej sumy pieniędzy za ten rok. Wreszcie po trzecie – przyszłość Unii jest dużą niewiadomą. Odejścia z klubu rozważają też inni zawodnicy. Względem nich są także poważne zobowiązania. Nie mogłem więc dłużej czekać. Ciężko było podjąć tę decyzję. Nie po to do Unii przychodziłem, by po roku odchodzić. Chciałem tu jeździć przez wiele sezonów i nie ukrywam, że mój powrót do tego zespołu jest jeszcze w przyszłości możliwy. Szkoda mi tym bardziej, bo miałem w Lesznie sporo kibiców. Ich, a także pozostałych fanów, chciałbym serdecznie pozdrowić życzyć Wesołych Świąt Bożonarodzeniowych".


    Przed chwila ukazala sie ta wypowiedz na lamach przegladu zuzlowego. Mysle ze chyba sam Okon wyjasnia dlaczego przeszedl do Zielonej Gory i opuscil Leszno. Podobnie sytuacja ma sie tutaj z Protasiewiczem. Wlodarze Unii Leszno sami sobie zgotowali takie zakonczenie roku 2002 (odejscie Ulamka i Okonia). W trakcie sezonu Rufin Sokolowski mowil ze aby utrzymac zespol bez dlugow na mecze musi przychodzic po 9000 kibicow. Raz jakis forumowicz (chwala mu za to) podal ze frekwencja przez caly sezon wyszla ponad 9000 - a wiec klub nie powinien miec chyba zadnych zaleglosci, a jak jest to wiemy. Chyba kazdy Polak myslacy normalnie poszedl by do takiej pracy w ktorej wiecej placa !!

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

    Ide na wigilie :P
    I juz sie w tym watku nie wpisuje. Okon w Zielonej Gorze koniec kropka. !

    Wesolych Swiat - ot nam nasi dzialacze zrobili prezent :D

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre sobie jak ma sie nioe czepiac jak wy zaczeliscie ta glupia dyskucje....

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    sorry payne jeszcze tylko raz:)

    bugz

    Tak wogole to po raz kolejny powtarzam ze nie chodzi tutaj w tym watku jak i w watku o skladzie Unii o to ze do Zielonej poszedl Okon nawet Adamsa mozecie kupic tylko chodzi o sposob w jaki to zrobil, ...
    apeluje op spokoj, po co nowa jazda na forum, na linii leszno zielona gora.

    Dla kibicow haslo symbol "unia leszno" cos znaczy - nazwa jest od 1950 roku conajmniej !
    Tak jak dla was falubaz !

    I jesli ktos naplul na ten symbol a tak odbieram - sposob odejscia okonia i jego roczny pobyt w unii- to mamy prawo negowac jego zachowanie - byc moze przez ta jazde na niego nie oleje was i wyjdzie to z pozytkiem dla zielonej gory !

    Musicie nas zrozumiec - nie ma znaczenia gdzie odszed - ale w jaki sposob !

    Payne mowiles ze pepe chcial 700 tys - i mowilismy ze to jest chore ? Prawda !
    Jesli okon wzial w ub. roku prawie 300 tys. - to to tez jest chore ? - Prawda.
    Ale ile ma brac pepe jesli tej klasy zawodnik co okon chce 300 tys ?

    Okon oskubal i naplul na nasz klub i niestety ale mamy obowiazek bronic honoru unii leszno czy sie to wam podoba czy nie. Ja bede z wami jak ktos napluje (byc moze za rok albo w trakcie sezonu) na symbol FALUBAZA.



    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Okon oskubal i naplul na nasz klub i niestety ale mamy obowiazek bronic honoru unii leszno czy sie to wam podoba czy nie. Ja bede z wami jak ktos napluje (byc moze za rok albo w trakcie sezonu) na symbol FALUBAZA.
    Abdulah - ale chyba ktoś mu na to pozwolił nie ? Tyle ostatni prezes Sokołowski mówił na temat zdrowego rozsądku i rozpuszczania zawodników. A sam zrobił co ?
    Jest takie przysłowie: "Tak się gra jak przeciwnik pozwala", a Okoniewski tylko wykorzystał fakt że prezes pozwolił na dużo.

    Nie bronie Okoniewskiego bo dla mnie głupotą jest płacenie pieniędzy za "nic", ale dziwie się p. Sokołowskiemu i to bardzo.

  7. Powrót do góry    #97
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Payne mowiles ze pepe chcial 700 tys - i mowilismy ze to jest chore ? Prawda !
    Z bardzo dobrych zrodel wiem ze Pepe za podpis dostal od Apatora 400 tys, a nie jak niektorzy twierdzili 700 :D


    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okonia niemożemy nazwać sportowcem,dla niego najważniejsza jest kasa to będzia jego już czwarty klub w tej klasyfikacji należy do najlepszych. Mówił że zależy mu na startach w Lesznie, zażądał od Rufina 110% podwyżki co jest nimożliwe w tych trudnych czasach. Ale znaleźli się naiwni którzy dali mu 150-250tys. za nic,bo jeszcze nic dla tego klubu niezrobił. Rozumiem 50tys. na dosprzętowienie ,przypominam że za wygranie GP jest 10tys. $,unia zalegała mu zaledwie 20% ,nie można nikomu obicać wirtualnych pieniędzy które obicują wszystkie kluby,a później mają duże zaległości.Adamsowi obicano w Pile w tamtym roku stawkęX2 ale pozostał w Lesznie woli wróbla w garści niż gołębia na dachu.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Optymizm w Z.G.


    Wydaje mi się, Okoń postąpił dobrze. Poszedł tam gdzie mu lepiej płacą. Takie jego prawo, jest przeciez pracownikiem i zawodowcem. Ale niech nie mydli nikomu oczu na dwa dni przed, że chce zostać w Unii. Osobiście cieszę się z tego, że odszedł. Pamiętam optymizm leszczyńskich kibiców przed minionym sezonem i bardzo przypomina mi optymizm kibiców zielonogórskich teraz. Ciekawe jak będą się zachowywać w przyszłym roku jak Rafał będzie zmieniał klub?

    Zastanawia mnie powitanie Okonia w Lesznie (jeśli przyjedzie i nie będzie miał problemów z oponami tak jak w Pile w tym roku)i Ułamka.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kiedy rok temu do leszczyńskiej Unii zawitał Sebastian Ułamek i Rafał Okoniewski rozmawiałem współnie w gronie znajomych na temat tego, jak długo zagoszcą Oni w Lesznie. Jeśli chodzi o Sebe to było wśród nas przekonanie, iż może On nas opuścić po tym sezonie (co zresztą uczynił), natomiast nie przypuszczałem nawet w najczarniejszych scenariuszach, że odejdzie Rafał. Sam wielokrotnie podkreślał, iż bardzo chce jeździć w Unii tak jak jego tata, nie tylko przez rok, ale przez kilka sezonów. Niestety Rafał odszedł z Unii. Co gorsza jego odejście jest związane ze zgrzytem i tak będzie ono chyba traktowane w Lesznie. Rafał mówił coś o zadłużeniu klubu, a tu prosze się okazuje, że zaległości są ponoć spłacone, więc jeśli tak bardzo chciał odejść z tej Unii to po co mydlił oczy zarządowi i kibicom? Wydaje mi się, że Rafał nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił. On nie tylko wykiwał sterników klubu, ale kogoś więcej, kogoś kto stanowi o sile klubu i z klubem jest na zawsze - te kilkadziesiąt tysięcy kibiców!

    A do moich życzeń świątecznych, oprócz walalki o DMP 2003, jeszcze dorzuce zielonogórzanom te, aby nigdy nie musieli się czuć tak oszukani ja teraz kibice Unii!

    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    PrzemoGwazdacz

    ZKz i okon

    Witam i pozdrawiam!
    Pragne powiedziec ze bardzo sie ciesze ze okon odszedl od nas Z Leszna Do fanow z ielonej: Uwazajcie na tego czlowieka ktory zwie sie zyzlowcem! Byl cienki w gorzowie i jeszcze gorszy w Lesznie to himeryczny zawodnik ktory patrzy na kase Jak bedziecie mu zalegac to oleje was tak jak nas w meczu z pila!!!
    Za rok i tak od was odejdzie, wiec sie do niego nie przyzwyczajajcie!
    Nie bedzie fana z Leszna ktory na niego nie bedzie gwizdal!
    Dostaliscie "czarnego piotrusia"- okonia!
    Pozdrowienia Unia Leszno

    -----------

    Wypowiedź przeniesiona z usuniętego wątku !

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy na nikogo jeszcze w zyciu nie gwizdałem.Kazdemu biłem brawo bez względu czy Nasz czy Gość ale na Okonia napewno sobie pogwizdze.I napweno nie dlatego ze odszedł(jego prawo)ale za kłamstwa jakie siał,za namawianie innych zawodnikow do zmiany klubu bo to ponoc najlepszy sposob na zarobek.Zero klasy.

    Okoń dla mnie jesteś zwykłym szmaciarzem i lekko Ci nie bedzie

    Czekamy na Ciebie w Lesznie!!!

    Myśle za to ze Ułamkowi przygotujemy gromkie brawa.

  13. Powrót do góry    #103
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    więcej niż trzech Gollobów :)

    Bayerek nastukał:
    "Z bardzo dobrych zrodel wiem ze Pepe za podpis dostal od Apatora 400 tys, a nie jak niektorzy twierdzili 700"
    __________________________________________________ ________

    Ja z kolei nie posiadam dobrych źródeł ale przypuszczam, że jesteś w błędzie. Żaden polski zawodnik nie dostaje za podpis a jeżeli, to na przygotowanie sie do sezonu (zakup sprzętu). Może się mylę, to wyprowadź mnie z błędu. Bo jeżeli masz "dobre źródła" to najlepiej jak zacytujesz zapis kontraktu mówiący o tych 400, bo moje "źródła" donoszą,że dostał wiecej niż trzech Gollobów razem wzietych. I tak radzę trzymać a nie zaniżać, bo wygląda to za ubogo jak na Toruń, ładniej jest jak podad 700 :).

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mak watek o Pepe jest troche w innym miejscu a tu jak w tytule jest o Okoniewskim

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie tylko niepokoi, że Okoniewski podpisał kontrakt tylko na jeden rok.Gdyby podpisał chociaż na dwa lata można bybyło być spokojniejszym, a tak za rok może być u nas taka sytuacja jak teraz w Lesznie.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wlasnie o tym sie wam caly czas mowi ze za rok mozecie miec tekie same miny bjak my teraz wiec nie gotujcie sie za bardzo...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoniewski, Ulamek...

    Moze jestem staromodny ale szanuje zawodnikow ktorzy przywiazuja wage do barw klubowych...reszta to tylko ludzie...nic ponad to...sa mi obojetni i nie maja mojego szacunku...ale co im po moim i waszym szacunku...nie ma to jak CASH...tylko on sie dzisiaj liczy...nawet dla mnie...

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jestem staromodny ale szanuje zawodnikow ktorzy przywiazuja wage do barw klubowych...reszta to tylko ludzie...nic ponad to...sa mi obojetni i nie maja mojego szacunku...ale co im po moim i waszym szacunku...nie ma to jak CASH...tylko on sie dzisiaj liczy...nawet dla mnie...
    Racja. Światem rządzi pieniądz. Obojętnie ile by taki Okoniewski zdobywał dla Falubazu punktów nie do końca zaskarbi sobie serca kibiców. Dla mnie jak narazie idolami na dobre i na złe są Andrzej Huszcza i Rafał Kurmański, którzy są wierni barwom klubowym.

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Okon a kibice itd

    Przebrnolem przez wszystkie wpisy choc usmialem sie na dobre. Kibice z Leszna sie ciesza i zloszcza kibice z Zielonej sie ciesza i sie ciesza. A ja dopisze tylko tyle za rok PANOWIE I PANIE za rok okarze sie kto mial racje. Nie nalezalem do wielbicieli "talentu" Rafala ani do osob cieszacych sie z jego przyjscia do Leszna. Coz myslalem sobie moze to i dobrze ze wszystkie nazwiska ktore kiedys jezdzily w Unii znow beda na ustach kibicow. Po Okoniu mial byc Dobrucki i jeszcze powrot Hampela i wszystko co z regionu mialo stanowic druzyne. No ale pieniadz to to co decyduje w sporcie nie kibic przywiazanie czy tym podobne sprawy. Tak ze za ROK za ROK przyjdzie nam porozmawiac komu radosc komu smutek z Okonia!!!
    Wojtek
    Fan Unii

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy co też Okoń pokaże w Zielonej.... Jak dojdzie jeszcze Świst może byc nieźle, szczerze jednak powiem, że wolałabym żeby drugim wzmocnieniem byl Dobrucki, chcociażby ze względu na wiek; Z drugiej jednak strony, Dobrucki po poważnej kontuzji i różnie może być, Świst i te jego obojczyki - też nigdy nic nie wiadomo;
    Druga sprawa - ciekawi mnie skład Leszna na przyszły sezon... Ułamek i Okoń out, Rempała też patrzy w stronę domu.......

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WTRĄCE SWOJE...

    trzy grosze do tematu.Kibice UNII mówią:zobaczycie,Okoń za rok od was odejdzie...,Okoń to Jaś wędrowniczek...,za rok zobaczymy kto miał racje...itp itd.Ależ Panowie i Panie ! W Zielonce liczymy się z tym że może być to pierwszy i ostatni sezon Rafałka w barwach WIELKIEGO FALUBAZU.Najważniejszą sprawą jest nadchodzacy sezon,i to aby nasza ukochana drużyna na dobre zadomowiła się w e-lidze.A że OKOŃ do tego bedzie potrzebny,to nikt nie ma chyba najmniejszych wątpliwości.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Zobaczymy co też Okoń pokaże w Zielonej.... Jak dojdzie jeszcze Świst może byc nieźle, szczerze jednak powiem, że wolałabym żeby drugim wzmocnieniem byl Dobrucki, chcociażby ze względu na wiek; Z drugiej jednak strony, Dobrucki po poważnej kontuzji i różnie może być, Świst i te jego obojczyki - też nigdy nic nie wiadomo;
    Druga sprawa - ciekawi mnie skład Leszna na przyszły sezon... Ułamek i Okoń out, Rempała też patrzy w stronę domu.......
    O ile odejscie Ulamka bylo oslabieniem to odejscie Rempaly byloby nagrada dla wielu kibicow Unii...

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń

    Prawda taka ze Okoń nic nie ma do powiedzenia na temat kasy wszystko to Mariusz (senior)wiec moze wiele zapewniac byc wpoezadku a co bedzie zadecyduje ojciec tak samo (Kasprzak,Jankes)a młody świeci oczami za ojca.

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziara

    Prawda taka ze Okoń nic nie ma do powiedzenia na temat kasy wszystko to Mariusz (senior)wiec moze wiele zapewniac byc wpoezadku a co bedzie zadecyduje ojciec tak samo (Kasprzak,Jankes)a młody świeci oczami za ojca.
    Musze przyznac, ze zgadzam sie z ta teoria, chcialbym jednak zaznaczyc, ze podobnie jest w przypadku Rafala Dobruckiego. Z tego co pamietam kiedys mowilo sie w Zg o przejsciu w/w zawodnika i jednym z warunkow bylo przyjscie ojca Dobruckiego jako trenera:) Tak wiec i z jego ewentualnym przejsciem do Leszna, rowniez nic nie wiadomo :)

    Ps. Nie wiem moze mialem jakis lot ale wydaje mi sie, ze tak wlasnie bylo no chyba, ze cos mi sie pokrecilo ale jak co to na bank mnie zaraz ktos poprawi:)

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Helmut

    Ps. Nie wiem moze mialem jakis lot ale wydaje mi sie, ze tak wlasnie bylo no chyba, ze cos mi sie pokrecilo ale jak co to na bank mnie zaraz ktos poprawi:)
    Ja nie wiem czy ci sie cos pokrecilo ale poprawic cie moge bo loty miales zawsze i pokrecony tez zdrowo jestes (jak malo kto na tym forum:)-jak i ja zreszta:)).
    Tak wiec: Poprawiam cie i pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DZIEKUJE PRZEMEK

    Ja nie wiem czy ci sie cos pokrecilo ale poprawic cie moge bo loty miales zawsze i pokrecony tez zdrowo jestes (jak malo kto na tym forum:)-jak i ja zreszta:)).
    Tak wiec: Poprawiam cie i pozdrawiam
    dziekuje panie przedstawicielu handlowy, ze smial mnie pan poprawic. Naprawde jestem teraz bardzo ale to bardzo wdzieczny:) Ja rowniez pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w nowym 2003 roku (zreszta wszystkim formulowiczom tego zycze:))

    Ps. Maydayy jutro 07:00 startuje do Liberca wiec jak co to trzymaj sie chlopaku. Jak wroce to pogadamy :)

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jednak ten dupek u was zostanie,bo prawdopodobnie nikt go nie bedzie chcial na jeden sezon.Bo jesli juz zaplacic za podpisanie kontraktu to na okres dluzszy niz 1 sezon.Strzeszcie sie Falubazy zeby ten zapchlony gowniarz nie namowil do odejscia z waszego klubu Kurmanka,bo w Lesznie tez namawial Kasprzaka i Jankesa,ze niby na zmianie klubu mozna zarobic wiecej kasiorki niz przez caly sezon ciezko charujac z narazeniem zdrowia i zycia. A to co zrobil skresla go z listy zawodnikow ktorzy kiedykolwiek beda mieli zaszczyt zalozyc plastron z szarzujacym bykiem.
    Mimo wszystko zycze wam by ten nadchodzacy rok byl dla was szczesliwy,abyscie ten zezon zakonczyli na miejscu wyzszym niz Unia (buuuhhhaaaahhhhaahhhha)
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń

    ludzie zakończcie już tą bezsensowną dyskusję.wiadomo że kibice unii są wśćiekli że okoń ich zdradził a kibice z zielonki się cieszą bo przyszedł do ich klubu.od dawna wiadomo że przejscie zawodnika z klubu do klubu zawsze wywołuje wiele kontrowersji ale tak już musi być.pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie zakończcie już tą bezsensowną dyskusję.wiadomo że kibice unii są wśćiekli że okoń ich zdradził a kibice z zielonki się cieszą bo przyszedł do ich klubu.od dawna wiadomo że przejscie zawodnika z klubu do klubu zawsze wywołuje wiele kontrowersji ale tak już musi być.pozdrawiam
    Madrze prawiesz tylko to wlasnie przez twoje teksty rozgorzala tutaj taka dyskusja.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń jest, marzy im sie jescze Dobrucki i Cegła... No a co ze Świstem??


    P.S.
    Dawno mnie tu nie było no nie :)) POzdro

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym, aby Okoniewski zrobił komplet w meczu Unia-ZKŻ. Ale by chłopcom z Leszna ciśnienie skoczyło.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ojjj tez bym chciał!

    Moge nawet za to zapłacic!
    A jak im to cisnienie skoczy to nawet moge je zbic:) (za darmo) :)

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Chciałbym, aby Okoniewski zrobił komplet w meczu Unia-ZKŻ. Ale by chłopcom z Leszna ciśnienie skoczyło.
    Szczegolnie jezeli w druzynie Leszna wystaruje
    Hamill, ktory zrobi 14 punktow :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym, aby Okoniewski zrobił komplet w meczu Unia-ZKŻ. Ale by chłopcom z Leszna ciśnienie skoczyło.
    Ciśnienie to już im teraz ostro skoczyło...a zwłaszcza prezesowi.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    andariel

    Jak Ty lubisz unie i jej prezesa - gratulacje! Jestes Wielki.

    Jak dla mnie to okon moze zrobic komplet a nawet duzy czyli 18 pkt, unia wygra tylko 46-44 aby jak najmniej zaplacic za zwyciestwo, i juz tak cisnienie po komplecie okonia kibicom unii nie skoczy ale za to skarbnikowi zkz chyba tak ... 2.200 zł x 18 pkt = 39.600 zł plus bonus za komplet - okon na pewno ta porazka nie bedzie zmartwiony tak jak Wy:).

    Jak myslicie kto bedzie najszczesliwszym czlowiekiem po meczu ? Ja juz wiem:)!

    Pozdrawiam tych co zycza aby moje cisnienie wzroslo:).
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoniewskiemu sie taki komplecik raczej w tym wcieleniu nie trafi,ale wam Abdulah zwyciestwo z Zielonką w waszym smutnym składzie też nie.:-)

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Ty lubisz unie i jej prezesa - gratulacje! Jestes Wielki.

    Jak dla mnie to okon moze zrobic komplet a nawet duzy czyli 18 pkt, unia wygra tylko 46-44 aby jak najmniej zaplacic za zwyciestwo, i juz tak cisnienie po komplecie okonia kibicom unii nie skoczy ale za to skarbnikowi zkz chyba tak ... 2.200 zł x 18 pkt = 39.600 zł plus bonus za komplet - okon na pewno ta porazka nie bedzie zmartwiony tak jak Wy:).

    Jak myslicie kto bedzie najszczesliwszym czlowiekiem po meczu ? Ja juz wiem:)!

    Pozdrawiam tych co zycza aby moje cisnienie wzroslo:).
    Hahaha ,dobre abdulah .
    Dokladnie i tu i tu skoczy cisnienie.
    I bedzie sprawiedliwie.
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Co sie dzieje?

    Nikt niechce zostac w Unii to niepokojący znak.
    Jak stracicie kasprzaka to bedzie kaplica. A wszystko to wina rufina, to on psuje w Unii atmosfere i puszza bajki w obieg do kibiców.
    Naprawde na sercu leży mi dobro Unii, bo szanuje ten klub i żal mi że Sokołowski zachowuje się prawie jak Majewski.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gigant dlaczego takie pierdoly o Rufinie wypisujesz skad takie dane? Spojz w watki "leszczynskie" i atmosfere to psuja moze forumowicxze z innych miast a my w spokoju oczekujemy i mamy (choc moze juz coraz mniejsze;) ale jeszcze jest i to spore) zaufanie do Prezesa...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    gigant dlaczego takie pierdoly o Rufinie wypisujesz skad takie dane? Spojz w watki "leszczynskie" i atmosfere to psuja moze forumowicxze z innych miast a my w spokoju oczekujemy i mamy (choc moze juz coraz mniejsze;) ale jeszcze jest i to spore) zaufanie do Prezesa...

    Tygodnik Zuzlowy & Rusko i spolka juz od 10 lat
    co roku wroza Unii Leszno wielkie problemy, upadlosc,
    brak profesjonalizmu, a mimo to Leszno wciaz
    trwa i jezdzi. Spoko. Pozyjemy zobaczymy,.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •