Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 130

Wątek: Okoniewski w Zielonej Górze !

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że "Okoń" odszedł z Leszna specjalnie mnie nie dziwi. To zawodowiec więc jak mu nie płaca przechodzi do wypłacalnego klubu. A ciekawa pakę będziecie mieli w Zielonce. Jak do tego dojdzie jeszcze Świst... Coś mnie sie wydaje ze muszę zweryfikować swój pogląd o mało ciekawej Ekstralidze. Tylko co będzie w Lesznie.
    W pelni poieram twoje 2 zdanie tagze sadze ze jezeli mu nie placa powinnien odejsc Sam okon powiedzial w radiu Zielona Gora ze to jest jego praca tez musi z czegosc zyc ja osobiscie sie ciesze z Okonia mam nadzieje ze Zielnce powroca te zlote lata z 1982 r :) Tak wiec Ekstraligo boj sie Falubazu!!

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    BUSZMEN

    NIE MARTW SIE O UNIE RUFIN WIE CVO ROBIIII[TAK MYSLE ;P}
    LIGA BEDZIE CIEKAWE NAPEWNO!!!!!!!!!!!!!!



    PRZYSLOWIE MOWI " GDZIE JEST RICKARDSSON TAM NIE MA MISTRZA"
    OBY TO SIE PRAWDZILO


  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    i kto by pomyslał ze Okoniewski zwieje do Zielonej?? chociaz dla mnie zawodnik ten nie jest zadnym wzmocnieniem tego klubu poziom sportowy cos w rodzaju Macka Kuciapy.....szkoda mi tylko Uni Leszno bo z tego co wiem maja tylko adamsa[quote] Włókniarz zawsze był Wielki
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to Zielona Góra buduje bardzo dobry zespół!!! Składzik bedzie niczego sobie! Jak do tego dojdzie jeszcze Piotrek Świst i chociaz jeden z dwójki (a może i nawet obaj) Billy Hamill lub Nicki Pedersen to spokojna walka o medal czeka kibiców w Zielonej Górze i mnóstwo emocji.

    "...Sam okon powiedzial w radiu Zielona Gora ze to jest jego praca tez musi z czegosc zyc..."

    Bullet zgadzam się z Tobą, że Okoń to zawodowiec. Taki jest jego zawód i z tego żyje! Ale warunki postawione przez Rafała Unii Leszno niestety nie odpowiadają temu co on prezentuje. Mógł on liczyć na podwyższenie swoich zarobków, ale nie o taką kwotę jaką on chciał, gdyż nie jest on tyle wart!!! Teraz Rafał zmienił pracodawce i będzie jeździł w Waszym klubie!

    "...mam nadzieje ze Zielnce powroca te zlote lata z 1982 r..." - Czego z całego serca Wam życze!

    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To ja juz nic nie wiem!!!

    Najpierw czytam ze Swist i Okon podpisali wstepne kontrakty z ZkŻ-tem potem ze golowny kontrakt podpisal jeden z nich i pajprawdopodobniej jest to Świst a teraz znowu dowiaduje sie ze to jednak Okon. Nie wiem jak wy ( mowa do kibiców FALUBAZU)ale ja zaczne sie cieszyc dopiero w styczniu po oficjalnej prezentacji zawodnikow.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Okoniewski u nas, poczekajmy i zobaczmy kto jeszcze?!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ho ho ho !!! cieszcie sie kargule ze skislej dziury bo za rok bedziecie plakac a wtedy my sie bedziemy smiac wam prosto w twarz;)

    PS tak sioe zastanawiam czy ktos z was wogole bedzie kojazyl o co chodzi (watpie) ale wiecie jak zdobyto Troję? (yyy to nie ten zespol "Ich troje" ktorego sluchacie tylko miasto)
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ho ho ho !!! cieszcie sie kargule ze skislej dziury bo za rok bedziecie plakac a wtedy my sie bedziemy smiac wam prosto w twarz;)
    Wyluzuj sie troche chłopcze :)
    Dlaczego mieliby płakać?
    I z czego wy się będziecie sie śmiać w twarz?

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    colombo zajmij sie swoimi sprawami swoim klubem i sie nie wpier... moze mam dzisiaj dosc nieprzyjemny humorek ale jednak troche szczegolow odejscia "Pana Rafala" znam wiecej od Ciebie
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytajac wpisy kibicow z Leszna to widze ze nie sa zbytnio zadowoleni z postawy Okoniewskiego w Unii, w pewnym sensie macie racje bo rzadko ze zdarzalo aby okon w meczach z bardzo dobrymi druzynami przekraczal 10 pkt. Teraz trzeba na ta sprawe spojrzec z drugiej strony a mianowicie gdyby nie bylo u Was Okonia to ciekawe czy byscie walczyli o zloto DMP az do ostatniej kolejki. A z ta sprawa, ze kibicie Falubazu beda mieli grymas na twarzy po zakonczeniu sezonu 2003 w skutek slabej jazdy Okonia to sie jeszcze okarze. Ubiegly sezon byl chyba najtrudniejszym sezonem w okresi Okonia jak i innych zuzlowcow - bylo to przejscie z wieku juniora w seniora. Wielu zuzlowcow ma z tym klopoty. Na pewno zarzad ZKZ postawpil bardzo dobrze kontraktujac Okoniewskiego, gdyz jest to mlody, dobry i przede wszystkim bardzo perspektywiczny zawodnik. Mowi sie jeszcze glosno wsrod kibicow ZKZ o skupieniu sie w Zielonej Gorzy stajni Bolla - czyli zakontraktowaniem do Falubazu jeszcze Swista. Nasuwa sie teraz pytanie, czy nasz zarzad majac dosc duzy dlug, dobrze robia kontaktujac zawodnikow. Z tego co slyszalem to Unia Leszno zalega Okoniewskiemu duze pieniadze, i nie ma sie co dziwic, ze ten chce zmienic jak najszybciej barwy klubowe a w zasadzie juz je zmienil. sam czytalem te wypowiedzi, w ktorych Okoniewski mowil, ze chce zostac w Unii do konca swojej kariery - chcial jezdzic w Unii podobno jak jego ojciec. Zaleglosci finansowe Unii wobec Okoniewskiego sklonily go do bardzo szybkiego podpisania kotraktu z Falubazem - jestem ciekaw czy po tej decyzji Okonia zarzad Unii zwroci mu reszte zaleglych pieniedzy. Po zakonczeniu sie rozgrywek DMP na torze przy ulicy Wroclawskiej bardzo czesto pojawial sie i trenowal kolejny rodowity leszczynianin Rafal Dobrucki - takze bardzo glosno bylo o jego rzekomym przejsciu do ZKZ-etu, lecz w ostatnich tygodniach sprawa troche uciekla. Podobno Dobruckim interesuje sie rowniez Unia Leszno ...

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

    Wesolych Swiat !!

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach

    gratulacje

    gratuluje wzmocnienia ,cieszcie sie kibice zielonogórscy tak ja sie cieszyłem rok temu ,i zycze wam abyscie nie musieli sie czuc za rok tak jak ja teraz. z zuzlowym pozdrowieniem zycze wam zdrowych i spokojnych swiat

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Hehe a mi się chce śmiać widząc jak gula lata kibicom z Leszna (Bugzowi to chyba najbardziej). Jedyny wyjatek to MATEO - gość u którego widać klasę.

    A tak na temat: Wydaje mi się że porównując do składu z 2001r Okoń raczej będzie więcej punktów przywoził niż Kuciapa więc już jest lepiej. Jeszcze dodać do tego 90% Śwista no i hmmmmmmmm oby Billego i Nickiego i na prawdę może być cool. Z niecierpliwością oczekuję na dwie rzeczy:
    oficjalne podanie składu przez zarząd w styczniu i pierwsze starty Alana Marcinkowskiego - oby poszedł w ślady Zbyszka a będzie spoko:)

    Dziś Wigilia - Życzę zdrowych i wesołych Świąt wszystkim forumowiczom, żużlowcom i kibicom oraz ich rodzinom nie pomijając reszty świata (no z małymi wyjątkami)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chciałbym pogratulować pozyskania bardzo dobrego żużlowca, powinien być dużym wzmocnieniem. Rafał to młody zawodnik, przed którym jest dużo do osiągnięcia.
    Jeżeli podpiszecie kontrakt jeszcze z jednym solidnym seniorem (i oczywiście obcokrajowcami) to powstanie bardzo ciekawa i silna drużyna, która będzie trudna do pokonania, zwłaszcza u siebie.


    Pozdrowienia z Częstochowy i Wesołych Świąt.
    CKM&AZS

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do zielonogorzan - nikt nie mialby pretensji do okonia jakby powiedzial otwarcie bez sciemy ze odchodzi ale on bawil sie w podchody z klubem aby kase odzyskac i tyle. Nie broncie go bo moze za rok wam taki numer wytnie, ale jeszcze raz podkreslam ja osobiscie ciesze sie ze rafal okoniewski - nie jest zawodnikiem unii leszno - nie zaslugiwal bowiem na to miano !
    abdulku drogi:) przeczytaj jeszcze raz co napisales. oszukiwal okon klu zeby mu oddali jego pieniadze:):):):) rozumiem rozgoryczenie, kiedy zawodnik twojego klubu przechodzi do najwiekszego wroga, ale wypada pisac do rzeczy;)

    do bugza:

    ho ho ho !!! cieszcie sie kargule ze skislej dziury bo za rok bedziecie plakac a wtedy my sie bedziemy smiac wam prosto w twarz

    PS tak sioe zastanawiam czy ktos z was wogole bedzie kojazyl o co chodzi (watpie) ale wiecie jak zdobyto Troję? (yyy to nie ten zespol "Ich troje" ktorego sluchacie tylko miasto)
    z roznych wzgledow nie mam ochoty podawac ci reki... to tyle
    csak eger miki. unio rongy.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na samym poczatku chciałbym pogratulowac zakupienie przez wasz klub Rafała Okoniewskiego. Jest to napewno o wiele solidniejszy zawodnik niż był Kuciapa (bez obrazy:)).
    U nas tez głosno o przejsciu Swista do Zielonej Góry chociaz tego sobie nie wyobrazam bo to jakby Huszcza szedł do Gorzowa. Dlamnie to bedzie mała zdrada poniewaz wiele razy w rozmowach które słyszałem P.Świst mówił że nie wyobraża sobie pójścia do Zielonki no ale cóz czasy sie zmieniaja a za pieniądzem kazdy leci a wiadomo że w Gorzowie z finansami jest cienko (mało powiedziane:P)
    Pozostaje mi sie cieszyć że jednak ktoś z Lubuskiego bedzie nas reprezentował w E-lidze. Jeżeli okaże sie że Swist uwas bedzie to nawet wybiore sie na stadion wasz.(oczywiscie udam że jestem z Zielonej Góry bo jeszcze chcem życ:P:P)
    Moze za jakies 2-3 lata spotkamy sie na derbach bo nas czeka 2liga:(.
    Na sam koniec mojego wpisu chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego zdrowia szczescia oraz oczywiscie aby wasza ukochana drużyna zdobyła MISTRZA POLSKI.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubaz, payne

    Jedno najwazniejsze:

    ja naprawde sie ciesze ze okon nie bedzie juz jezdzil w unii a dlaczego szeroko komentowalem juz w czerwcu i we wrzesniu (vide: watek sklad unii).

    Chodzi mi tylko o jego zachowanie ! Brak amibicji,woli walki, marny sprzet, notoryczne tasmy w najwazniejszych meczach (mecz we wrocku, u siebie z toruniem, na parach MMPK gdzie nie zdobylismy przez tasme medalu i znowu tasma we wrocku na PO - poprostu nerwus) brak identyfikacji z kibicami z klubem tylko wazelina sponsorom, odmowa startu w Pile (szantaz) - chyba zbyt duzo jak na jeden sezon ? jak na lidera ?

    Chodzi o "rozstanie", szlak mnie trafia jak ktos za kiepska robote zada podywzki o 110 % (i to pod stolem najlepiej),poza tym rufin troche dla niego zrobil ale o tym moze sam napisze.
    Nie mozna srac w swoje gniazdo po raz drugi ! Rozumiem ze chce swoja kase ale jesli zawodnik dostal np. z 200.000 zł 140.000 lub 150.000 zł i Prezes zapewnia ze do konca stycznia zostana splacone zobowiazania to czy jest fair jak zawodnik uzywa fortela zeby sciagnac reszte kasy ? a po mnie chocby potop ? unia nie zniknie z mapy zuzla do stycznia !

    Wszystko byloby ok - jesli powiedzial tak jak Protas badz Kuciapa, np. odchodze z unii w ZG bede mial lepsze warunki do zuzla, podziekowac kibicom dogadac sie z zarzadem do terminiow splat i ok - a nie w piatek mowi ze chce a ma juz kontrakt podpisany w ZG!

    Naplul poprostu w twarz nie tylko rufinowi i zarzadowi ale kibicom.

    Ja jeszcze raz podkreslam, ze CIESZE SIE ZE RAFAL OKONIEWSKI NIE BEDZIE REPREZENToWAL BARW KLUBU UNIA LESZNO.

    payne:) a to gdzie odszedl nie ma dla mnie znaczenia ! Nawet slowa nie pisze na ten temat. Ale powiem to co mowilem Ci wielokrotnie ze zielonka okoniowi lezy i na torze w zielonej napewno bedzie bardzo skuteczny, czego wam zycze:).

    Życze wszystkim Wesolych Świąt i zycze wam zebyscie nie otaczali sie takim ludzmi co was sprzedadza przy najblizszej okazji.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAWO

    Gratulacje, zakontraktowaliscie bardzo dobrego zawodnika, którt jest pewniakiem na 10 pkt. w kazdym meczu.
    Nie rozumiem niektórych wpisów a w szczególnosci kibiców z Leszna , którzy wieszaja psy na nim jak tylko moga, a gdy w zeszłym roku przychodził do Uni to by go po odbycie całowali.Niestety takie czasy ze zuzelem rzadzi kasa, i niema sentymentów tak samo w Gnieznie jest z Cegielskim .
    Cegła powiedział wprost ze rozbija sie o finanse, a Start nie zalega mu ani złotówki, w zeszłym roku pomógł roztrzygnac konflikt z Wybrzezem,ale jak widac nie ma sentymentów.W Gnieznie nikt nie wyzywa Krzysia kazdy szanuje jego decyzje, to jest jego praca i musi zarabiac na rodzine.
    Wracajac do ZKZ-tu, to ze zakontraktowaliscie Okonia to jeszcze o niczym nie swiadczy, sam Rafał i Kurman meczu nie wygraja.Nie wiadomo co bedzie z Nickim i Billim.
    Po Gnieznie chodza słuchy ze Start rozmawia z tymi zawodnikami(rozmowa na forum z Wojciechowskim).
    W kazdym badz razie zycze wszystkim kibica ZielonoGórskiego klubu zdrowych wesołych swiat i szczesliwego noweg roku i walki z sukcesami na torach e-ligowych.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Panie z Leszna i Panowie z Zielonej Góry !!

    Skończcie juz te jazde po sobie , ludzie Okoniewski jest w Zielonej Górze i nic to niezmieni . Leszczynianie powini sie teraz martwic kto bedzie unich jezdził za Ułamka i Okoniewskiego , a my , zielonogorzanie powinnismy sie zastanawiac kto bedzie tym tajemniczym drugim , i czy obcorkacjowcy z nami podpisza. A wy tu próbujecie jakies wojny stworzyc.Prosze was przestańcie ;) Ida świeta a wy tu jedziecie z soba jak z g..... .



    Co do tego drugiego zawodnika , to musze powiedziec ze jesli bym miał wybierac to wolałbym Dobruckiego niż Śwista. Jakos nie widze tego drugiego zawodnika w plastronie ZKZ-u , nad Dobruckim przemawia równiez wiek , jesli mamy budowc drużyne na kilka lat , to zakup Śwista rozchodzi sie z tym stwierdzeniem. Tyle odemnie.

    Pozdrawiam i zycze Wesołych Świat
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jako świąteczny prezent zamieszczam wam zdjecie nowego nabytku ZKZ-u , juz w plastronie ZKZ-u. !!

    Tylko Falubaz!

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nieźle nieźle ciekawe kto jeszcze?
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chciał zebyscie wzieli jeszcze Jacka i mozna zaczac kompletowac skład.Te akurat ogniwa w zeszłym roku sie nie sprawdziły wiec nie ma po kim plakac.

    Pozdrawiam całą Zielonke,moj pierwszy klub,ktoremu kibicowałem

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowa wojna!!
    Jak widać na zdjęciu bardzo do twarzy Okoniowi z Myszką!!!
    Rafał Okoniewski podpisując wczoraj kontrakt w Zielonej Górze spowodował, że wojna forumowiczów z jego starego i nowego klubu zaczęła się dawno przed kwietniowym meczem!!!
    Coś mi się wydaje, iż spór Zielona Góra-Gniezno był małym pikusiem w porównaniu do tego co się bedzie działo.
    Ps. Idą Święta, odłóżmy to na później!
    WESOŁYCH ŚWIĄT

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    abdulah Teraz potępiasz postępowanie "Okonia"

    "Chodzi o "rozstanie", szlak mnie trafia jak ktos za kiepska robote zada podywzki o 110 % (i to pod stolem najlepiej),poza tym rufin troche dla niego zrobil ale o tym moze sam napisze.
    Nie mozna srac w swoje gniazdo po raz drugi ! Rozumiem ze chce swoja kase ale jesli zawodnik dostal np. z 200.000 zł 140.000 lub 150.000 zł i Prezes zapewnia ze do konca stycznia zostana splacone zobowiazania to czy jest fair jak zawodnik uzywa fortela zeby sciagnac reszte kasy ? a po mnie chocby potop ? unia nie zniknie z mapy zuzla do stycznia !"


    A przypomne ci że przed sezonem Darkness mówił o "zapędach" finansowych Okoniewskiego.

    Kasa dla Okonia, kwestia Ulamka - sensacje:)

    "dowiedzialem sie dwóch ciekawych rzeczy z Unii:
    1. kasa dla Okonia - jak kiedys pisalem Rafał za sezon chciał 500tys.!!! a Rufin na to poszedł! Jednakze kontrakt nie byl dosc dlugo podpisywany.. - dlaczego? Otóż Okoń zazyczył sobie by tak kasa przeszła w jego ręce... "pod stołem"; natomiast Rufin chciał kasę dać oficjalnie by móc ją zaksięgować w wydatkach...; jak sie sprawa skonczyla nie wiem..., ale faktem jest ze Rafał kontrakt podpisał."


    A kilka komentarzy niżej twój wpis :).

    Okoń na mistrza !!!

    Chłopakowi brakowoało zawsze niewiele aby coś wygrać.

    teraz to ma to Unia Leszno więc wygra wszystko co jest do wygrania czego mu życzę w 2002 roku


    Jak widać wtedy ci to nie przeszkadzało że chciał 500.000.

    Już sam nie wiem co o twoich komentarzach sądzić ?

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Okonia!
    Rafalku drogi, Kosztowales Klub 500. 000 zl., a chciales jeszcze wiecej! Rozumiem, ze bez tych 10% zaleglosci nie przezylbys do polowy stycznia, bo przecierz po drodze Gwiazdka i nie mial bys co postawic na wigilijnym stole i pod choinka.
    Teraz jak powiedziales macie z rodzina piekny prezent pod choinke.
    Mam nadzieje, ze wigilijny Karpik bedzie Wam smakowal i niezmieni tego nawet wspomnienie leszczynskich sponsorow,
    takich jak Delta +,Agromix czy tez twoich Fanow ze Smigla
    ktorzy swoje drobne kieszonkowe zbierali na opony dla ciebie.
    Zycze Tobie i twoim nowym fanom zeby to byl twoj naprawde ostatni Klub w karierze , bo jak wytlumaczysz sobie kolejne zmiany.


  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze klotnia rzogorzala jeszcze bardziej. Podobnie jak fanfalubaz mam dla was prezencik :) Okon przygotowujacy sie do startu w parkingu ZKZ :):



    I naprawde nie ma sie ju o co klocic, temat jest skonczony a Okon w Falubazie :D

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

    Wesolych Swiat zycze wszystkim forumowiczom i przede wszystkim mniej klotni

    ps.
    fanfalubaz jak to zrobiles :D

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OKOŃ cd.

    Na Zielonogórski wigilijny stół , podano nam półmisek z OKONIEM.Nawet potrawa wygląda dość smakowicie , ale mam nadzieje że ma mało OŚCI , i nie staną one w gardle...

    ps.BUGZowi już staneła,ale to chyba z karpia...

    _____________________
    FALUBAZ PANY !!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Przepraszam ze w wigilie ale jeszcze na goraco!

    dla podgrzania atmosfery bo za oknem zimno ze az hej !

    Rafal -l your time comming soon!

    13 lipca 2003 roku to bedzie dzien, ktory rafal zapamieta do konca swojej kariery !

    Trzy bledy rafala - ktorych kibice nie zapomna


    Pierwszy blad
    Dwa lata temu tez mial podobny dzien, byl wtedy mecz pomiedzy unia a pergo, to byl IX bieg i rafal wywiozl chyba balona pod plot i 5-1 ze swistem do przodu (do tego momentu 2,3,3)ale po biegu pokazal srodkowy palec kibicom unii i jeszcze cos, za co od mariusza dostal chyba po glowie ! i tak zostal wygwizdany ze nie wiedzial gdzie jest i w biegu 11 i 13 przywiozl (0,0) i byl glownym winowajcom porazki gorzowa.

    Po tym zdarzeniu wielu kibicow, ktorych obrazil nie chcialo rafala w unii w 2003 roku. Miedzy innymi ja bede pamietal mu to do konca kariery ale dalem mu szanse naprawic to wymazac, a tym sezonem i sposobem odejscia co zorbil ?
    Czyzby 13 lipca powtorka z rozrywki tylko ze gwizdy beda juz od samego poczatku!


    Drugi blad
    Drugi motyw zrobil w meczu wyjazdowym w Pile gdzie przed meczem szantozowal rufina ze jak mu raty nie da to nie pojedzie - wprowadzil przed meczem w Pile niesamowita mobilizacje i unia oslabiona wygrala ale wyszla po tym meczu mocniejesza - a takiego dopingu kibicow unii jak tam to nigdzie nie widzialem - przeciwnosci losu jednocza! ale unia wygrala i mu to kibice darowali ale nie zapomnieli - nozyce sie odezwaly teraz gdy odszedl i co zrozumiale.

    Trzeci blad
    Powiem krotko nabicie w butelke zarzadu klubu, sponsorow i kibicow poprzez nieprofesjonalne zachowanie w trakcie seoznu i sposob odejscia z klubu, ktory szerzej zostanie przedstawiony na forum przez jednego z wiceprezesow unii forumowicza elyota_nessa (na co licze:)).

    A tego kibice mu nie wybacza: juz widze te transpatrenty z napisem i tu sie powstrzymam bo zostane posadzony o antysemityzm.

    Damian - zgadzam sie z Toba ale pamietaj - w zuzlu jak w zyciu nic nie jest biale albo czarne!
    Nie bede argumentowal moich wczesniejszych wypowiedzi po raz enty ale rafal sam da na nie odpowiedz w 2003.

    Piszcie co chcecie ze leszno placze, zaluje, rozpacza, ze teraz okon be a wtedy cacy, ja za nim nie przepadalem i po mseno powiedzialem ze juz nigdy za nim nie pojade na zaden zuzel ! Zreszta zamiast jechac na final IMS do Pily, gdzie startowal okon, kibice unii zostali w lesznie na 10-ciu ulamka. Jak bym zawodnikiem unii to nie krzyczalem na niego glosno bo nie wypadalo srac do swojego gniazda ale teraz moge co niniejszym czynie !

    Kibice Unii Leszno na przykladzie Sebastiana Ulamka pokazali ze jak ktos ich szanuje i dla nich jezdzi to kibice uszanowali jego wole i beda mu kibicowac zawsze bez wzgledu gdzie bedzie jezdzil a jak przyjedzie z wlokniarzem bedzie z cala pewnoscia przywitany na stojaco!

    Damian, wiem ze o tym wiesz doskonale, ale nie zawsze liczy sie kasa nieraz liczy sie czlowiek!

    ps.
    do foto-forumowiczow: moze podrzuce wam zdjecie z meczu pila-leszno jak okon siedzi na widowni i oglada mecz z trybun ?
    moze jak przyjedziecie do leszna 13 lipca tez bedzie siedzial ? tylko ze w busie!:)

    ps.2
    pamietam ubiegloroczny srebrny kask z ZG okon wygral - jakie gwizdy ! bylem w szoku ze na takiej malo waznej ranga imprezie mozna tak gwizdac a teraz kochamy okonia i jemy go na wigilie - smacznego :).
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulku drogi ja o spokoj apeluje. juz starczy.

    WESOLYCH SWIAT
    csak eger miki. unio rongy.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Abdulah'a

    Abdylah widze, ze jestes caly zakompleksiony:) Daj juz spokoj z ta krytyka. O tej samej porze w roku ubieglym calowales Okonia po pietach a teraz Go jedziesz jak mlodego "karpika". Proponuje abys zajac sie juz przystrajaniem stolu wigilijnego i pakowaniem prezentow bo twoje wypowiedzi staja sie juz monotonne, taki to juz "kargulowy" los :)

    Ps. Pamietaj nie unos sie juz bo przeciez serduszko na "zasilaniu":)


  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    abdulah dzieki ze mi przypomniales o tym incydencie za czaswsow jazdy rafala w pergo
    oj kupie ta lalke na 100%%%%%%%%%%%%%%

    panie rafale wspolczuje panu przyjazdu do leszna:(

    pozdrawiam alll kibicow zielonki i haappy chcristams!!!!!

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    PAYNE

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń i kto jeszcze??? Piotr Świst!!!

    No nieźle nieźle ciekawe kto jeszcze?
    Pozdrawiam
    Jak podaje przeglad zuzlowy:

    "Jak mówi się od wielu tygodni w mediach kandydatem do wzmocnienia jest żużlowiec pochodzący z Gorzowa Wlkp. Piotr Świst. Bardzo długo ta informacja nie była potwierdzana przez zarząd klubu.Udało nam się jednak dowiedzieć od trenera Zbigniewa Jądera że Piotr jest prawie stuprocentowym nabytkiem . Wszystkie warunki nowej umowy zostały już uzgodnione, brakuje jeszcze tylko podpisu samego zainteresowanego".

    Z tego wynika, ze juz prawie mamy pake i to dobra pake co najwazniejesze. Jeszcze tylko kontrakty stranieri w styczniu i bedzie spox. Ciekawi mnie tylko sprawa "Ciapka".

    Jeszcze jedno moze Rafał nie odszedl "profesjonalnie" z Leszna i widac wyraznie, ze wielku ma mu to za złe. U nas Kuciapa mowil, ze chce jezdzic w Rzeszowie, ale my sie tym zbytnio nie przjmujemy. Wiem, ze tych zawodnikow nie mozna porownywac, ale sa w prawie takiej samej sytuacji.

    Do leszczynian zycze wam dobrego skladu na ekstralige, a osobiscie sadze, ze odejscie Ulamka i Okonia jest powodem do zakupienia np. Dobruckiego i Cegly. Takie jest moje zdanie. Życze jeszcze Wszystkiego najlepszego w lidze!!!

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakieś dwa tygodnie temu rozmawiałem z Okoniem .Potrzebowałem informacji na temat dojazdów do Szwecji na lige /koszty promu,rezerwacje,ilość osób,skąd wypływać i.t.p/ ,gdyż pomagam jednemu młodemu zawodnikowi takie wyjazdy zorganizować na przyszły sezon.
    No więc się pytam "Rafał w jakim klubie będziesz jeżdził w Szwecji ?" .Ze dwie minuty nawet nazwy niemógł sobie przypomnieć .Pamietał tylko że "dosyć blisko promu" :)

    Doskonale pamiętał też ile płacą za dojazd .

    Ale co tam nazwa klubu nie jest najważniejsza :)
    ważne dla niego są tylko szeleszczące szwedzkie banknoty.

    Jest to tylko jeden z przykładów jak to zawodnicy identyfikują sie z klubami.

    Osobiście cieszę sie że już go niema w Lesznie .

    I nie czytajcie wywiadów gdzie opowiada "że do domu blisko "
    "rodzinne miasto " i.t.p.

    A do Unii przyszedł tylko i wyłącznie dlatego iż p.Rozwalka /delta +/ miał niezłą kasę do wydania na swoja kampanię wyborczą

    musiel

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    payne-usiu ok specjalnie dla Ciebie

    To jest ostatni wpis w tym temacie.

    I love rafal okoniewski:). Msm nadzieje ze w przyszly roku wstapimy razem do fanclubu rafala okoniewskiego w smiglu:).
    A za dwa lata bedziemy go sponsorowac:).
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakieś dwa tygodnie temu rozmawiałem z Okoniem .Potrzebowałem informacji na temat dojazdów do Szwecji na lige /koszty promu,rezerwacje,ilość osób,skąd wypływać i.t.p/ ,gdyż pomagam jednemu młodemu zawodnikowi takie wyjazdy zorganizować na przyszły sezon.
    No więc się pytam "Rafał w jakim klubie będziesz jeżdził w Szwecji ?" .Ze dwie minuty nawet nazwy niemógł sobie przypomnieć .Pamietał tylko że "dosyć blisko promu" :)

    Doskonale pamiętał też ile płacą za dojazd .

    Ale co tam nazwa klubu nie jest najważniejsza :)
    ważne dla niego są tylko szeleszczące szwedzkie banknoty.

    Jest to tylko jeden z przykładów jak to zawodnicy identyfikują sie z klubami.

    Osobiście cieszę sie że już go niema w Lesznie .

    I nie czytajcie wywiadów gdzie opowiada "że do domu blisko "
    "rodzinne miasto " i.t.p.

    A do Unii przyszedł tylko i wyłącznie dlatego iż p.Rozwalka /delta +/ miał niezłą kasę do wydania na swoja kampanię wyborczą

    musiel

    hehe musiel, tak se myśle czy Hamill lub pedersen potrafia wymówić Zielona Góra ??heheh chyba nie ;) Jak sie ktos ich pyta gdzie jezdzą to odpowiadają FALUBAZ i wszystko jasne :P Swoją droga sam nie umiem wymówić paru szwedzkich wiosek także Okoniowi sie nie dziwie, ale chyba on potrafi powiedziec Leszno, Gorzów, Zielona Góra ... także z tym nie problem, ważne że wie gdzie jeździ w Polsce ;););) pozdrawiam

    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Drodzy forumowicze z Zielonej Góry!
    Macie prawo się cieszyć z nowego nabytku Waszego klubu! Oby służył on Wam jak najlepiej! Nikt nie zabrania Wam ukrywać radości związanego ze wzmocnieniem składu. Zrozumcie jednak pewne rozgoryczenie kibiców Unii (może nie wszystkich) w stosunku do Rafała! Chodzi tu o to, iż nabił on nie tylko działaczy, ale przede wszystkim swoich kibiców, w butelke tym zwodzeniem o chęci jazdy w Lesznie. Sądze, że prezes Sokołowski miał Rafała w koncepcji zespołu na 2003 rok, a teraz musimy budować nową drużyne. Mógł powiedzieć od razu, iż nie chce jeździć w Lesznie, bo lepsze warunki ma w Zielonej Górze i przypuszczam, że nikt by nie miał do niego pretensji. A tak zwodził nas cały czas a teraz odszedł z Leszna.
    Pozdrawiam!

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli tak to nie piszcie w tym watku tylko Skald Uni Leszno na 2003 r wtedy bedzie ok ....a tak sie kazdy nie potrzebnie kloci ze soba ..

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele przykrych slow wypowiedziano pod adresem Okonia .
    Niestety,chyba zasluzenie.
    Jak sie dowiedzialem, na dwa dni przed podpisaniem kontraktu w Zielonej Gorze Rafal uczestniczyl w razem z druzyna w wigilijnej wieczerzy w klubie, zapewniajac swoich sponsorow wladze miastai dzialaczy, oraz przedstawicieli mediow o wielkim przywiazaniu do Leszna i Unii klubu swojego ojca .
    I jak tu nie miec skojarzen z Ostatnia Wieczerza i tym gosciem co mu brzecaca moneta rozum odebrala.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdulku...

    W tym co piszesz, jest wiele racji. Ale czemu krytykując Okonia, nie postwaisz sie na jaego miejscu??? Czemu nie wspomnisz jak to ulamek mial placone zaraz po meczu, a Rafalowi zalegano z platnosciami. Czy to nie dlatego Rafal postanowil zaprotestopwac, nie jadac do Pily. Wam, kibicom najlatwiej oczrnic i wymagac. A zawodnik jezdz owszem dla wyniku, ale i tez dla pieniedzy. tak jest, i tak bedzie. I skoro nia mu nie placila, nie dotrzymywala slowa, to postanowil zmienic otocznie. Zreszta jak sie dowiaduje czytajac wasze (leszczynskie) teksty, to mocno go nie pozadaliscie, i wymagacie zeby dal sie zabic za Leszno????????? Dziwia mnie tez teksty typu: zrobil to i tamto, ale mu wybaczalimsy (bo byl w plastronie Unii), ale teraz wszystko wraca do naszej pamieci. *****iste w takim razie macie podejscie.
    Ale rowniez mam obawy, ze rafal to typ zawodniaka jasia wedrowniczka, mniej zwiazanego z danym klubem. Chociaz przyklad Ciapki, ktorego caly czas ciagnelo do Rzeszowa, przez ten czas w zielonce byl w stanie zginac za falubaz. Tego nie mozna mu zarzucic. Wiec moze Okon rowniez poczuje ten klimat????

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stop!

    Przestańcie się już rozwodzić nad tym Okoniewskim.Był i go nie ma.Ja tam z tego powodu płakać nie będę.W Lesznie i tak będzie silna drużyna.Zobaczycie,że takiego Okoniewskiego można zastąpić.Leszno od lat słynęło z pracy z młodzieżą.Odszedł Rafał,pojawi się ktoś inny,np.utalentowany junior.Nie raz już tak bywało w przeszłości.Mamy dobrą atmosferę,wielu juniorów,najliczniejszą i najlepszą widownię w kraju.To bardzo wiele,dlatego ja bym nie popadał w skrajny pesymizm.Zresztą prezes już coś wymyśli,nie martwcie się!
    Życzę wszystkim kibicom żużla smacznego karpia i bogatego gwiazdora.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skisła Dziura i Okon wśród Karguli czyli ataki Bugzza w moich oczach...

    Nie chcę bo Święta idą ale bym Wam powiedział co ja tak naprawdę czuję do tych którzy nie szanują mnie i mojego miasta , samemu żyjąc w środowisku prawie wiejskim, przypisując mojemu miastu wszystko co najgorsze.Poprostu obraża się nas bez mydła , ale ja tu nie będę apelował o nic, bo nie jestem O.Rydzykiem. Mało tego jeszcze posądza się nas o brak inteligencji z klucza ,bośmy Kargule, nie wiemy jak zdobyto Troje prawda?.Kto w tym sporze jest Achajami a kto obrońcami Troi?
    Ale czy to nasza wina ,że na Smoczyku ryczą zawistni kibice niczym krowy?A teraz próbują przemycić do kibicowania wątki końskie, powołując sie na konie(Okonie?) , co prawda trojańskie.
    Czy to moja wina ,że Okoniewski przyszedł do Falubazu?Czy to moja wina ,że Unia zalega z pieniędzmi wszystkim swoim żużlowcom, a ich prezes raz pił wódke z jakimś Rosjaninem i ten po pijaku mu obiecał ,że da milion dolarów(do swobodnego dysponowania)i wszyscy łącznie z Okoniewskim muszą w to uwierzyć?Czy wszyscy Rosjanie są bogaci?Czy to moja wina ,że Leszno kojarzy nam się z Disco-Polo?Czy warto jakiemuś koncernowi inwestować w Lesznie?Czy mam juz dziś niczym Odyseusz poradzić Bugzowi , by powoli budował swojego raciatego konia , rasy wielkopolskiej Tarpan?Bo inaczej nie widzę dla niego bezpiecznego miejsca wśród ludzi na stadionie przy Wrocławskiej?

    Nie to nie moja wina ...To wina ustroju i "wielkopolskiej"dumy.A może skoro chcecie tak bardzo poczuć się nadludżmi to porównajmy kogo Wielkopolska wydała sławnego na świat a kogo np Wilno oraz Lwów?Gdzie otiwrano pierwsze uniwesytety?Skąd pochodził Mickiewicz,Miłosz albo Giedrojć?Skąd wywodzą się przodkowie wszystkich sławnych i znanych ludzi w Polsce(Olbrychski, Niemen,Linda ).Setki tych ludzi...?Na pewno nie z Bambrów , maszyn polowych w ludzkiej skórze.Dzieci Gnieżnieńskie powiadacie?Haha...Rataj?Aha i wóz Drzymały.
    Z poznańskich czy leszczyńskich pól pochodzą ci wszyscy zdolni ludzie?Przestańcie już chwalić sie waszym pochodzeniem , bo śmiech mnie ogarnia ! Ale powstaje pytanie , z czego być dumnym?Z tego ,że samemu będąc największymi pazerami w Polsce , nagle zwraca się uwagę zawodnikowi ,żeby nie domagał sie swoich pieniędzy , bo jest zaś w Lisznie.A Liszno to bóstwo...Co tam jakieś Skisłe Dziury...Które zasieldlili jacyś ludzie ze Wschodu, podludzie.Nie mogący się równać z wielopolską agrokulturą.

    Mam nadzieję ,że wyjaśniłem Szanownej Publiczności na czym polega różnica w naszym patrzeniu na świat, nie chciałbym robic tego ponownie.Mam róqwniez nadzieje ,że nie obraziłem moich licznych wielkopolskich przyjaciół,tłumacząc troszkę naszą zawiła historię.

    Z tego miesjca życzę wszystkiego naj ,naj w te święta ,nawet tym , którzy tak ewidentnie tracą głowę i piszą różne bzdurki(nieraz też to ja...).Jak najmniej nieobiektywnych wynurzeń życzę każdemu forumowiczowi razem i z osobna.


    Cieszę się ,że zdobywamy kibiców w Gorzowie.Zapraszamy do nas na sektor naszych kolegów forumowiczów z Gorzowa.Dzięki za życzenia ,Wam życzymy jak najszybszego powrotu do e-ligi i ostrej jazdy z nami .Mam tylko jedną obawę, czy aby Rafał zniesie wszelakie ,chwilowe niedostatki pieniężne , które zdarzają sie w każdym klubie?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okon dobrze jedzie w lewo.

    Ej ludzie!
    Czepiacie sie Okoniewskiego (mowie do tych co sie czepiaja) ,ze slaaaabo ,ze nie wiadooomo, ze to ,ze taaamto a ja tu mam taki kajecik i co w nim widze? Sezon 2002 -Rafał Okoniewski - zdobyte punkty:
    RUNDA ZASADNICZA
    w toruniu - (6) 1 3 1 0 1 Upss...
    z gdanskiem - (10+2) 3 3 - 2 2
    we wroclawiu - (9) 3 3 t 3
    z gorzowem - (11+1) 3 3 3 2 0
    w bydgoszczy - (5) 3 d 1 1 0 Upss...
    z czestochowa - (8+1) 2 3 1 0 2
    z pila - (12+1) - 3 2 2 2 3
    w czestochowie - (8) 3 2 0 2 1
    z bydgoszcza - (8+1) 1 3 w 1 3
    w gorzowie - (14+1) 3 3 3 3 2
    z wroclawiem (10) 2 3 2 3 0
    w gdansku (13+2) 3 3 2 3 2
    z toruniem (11+1) 2 3 3 3 t

    PLAY OFF
    z wroclawiem (7+2) 1 2 0 2 2
    w czestochowie (7+2) 2 1 1 1 2
    w bydgoszczy (4) 0 2 d 0 2 Upss...
    z bydgoszcza (8+2) 1 2 3 1 1
    we wroclawiu (6+1) 1 3 0 2 t Upss...
    w czestochowie (7+2) 1 2 1 0 3

    I co? Ja na to patrze i widze ,ze poza 4oma wpadkami (tasmy,defekty,niedyspozycja ogolna-kazdemu sie zdaza) to nie ma co na nim psow wieszac! To dobry,rowny zawodnik , ktory w kazdym meczu srednio zdobywa okolo 10pkt. A jego srednia biegowa 1,96 (dla czepiajacych sie-prawie dwa) z powietrza sie nie wziela! WIEC CICHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    pozdrowaski dla pana Helmuta :)

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach

    ps.
    fanfalubaz jak to zrobiles :D
    No, przecież Okoń w SK 2001 startował u nas w plastronie ZKŻ-tu, bo nie wziął swojego. Bodajże tak było jeszcze na kilku innych imprezach.

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Obyscie za rok nie plakali jak Okon sobie pojdzie w dluga i wypompuje wasz klub do zera... Przeciez nie ma ludzi niezastapionych! Przez ten transfer Rafal stracil duzo w moich oczach - okazal sie zwyklym sprzedawczykiem...

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ależ spokojniej

    Rafał okoniweski na pewno nie spompuje naszej kasy . z prostego powodu.Nie zapłacono mu sumy transferowej idącej w setki tysiące zlotych.Oczywiście powinien otrzymać pieniądze na należyte przygotowanie się do sezonu ,ale jego pieniądze leżą na torze i on je będzie poprostu zdobywał ciężką pracą.Nas,zielonogórzan, jak wspominalem nie stac na zapłacenie np 400 tys jednemu zawodnikowi , na pewno większa stawka za punkt rekompensuje brak dużej "opłaty aktywacyjnej".Podobnie będzie z drugim wzmocnieniem , chyba,że znajdzie się sponsor wiadomo na kogo...Pan Cegła to faktycznie wysysacz pieniędzy , taki transfer na pewno przez pozostałych zawodników zostałby przyjęty niechętnie , skoro po tak samo ciężko zarobione pieniądze muszą przychodzić grubo po sezonie zamiast tak jak obcokrajowcy zaraz po meczu.Choć prawda jest taka również ,że punkty zdobywają obcokrajowcy oraz Kurmann.Mecze z Gnieznem pokazały ,że zielonogórscy żużlowcy (Huszcza, Stojan, Kujawa)strasznie się męczą punktując nawet w I lidze .Co będzie teraz?Na pewno o wiele ciężej.Aha!!!!!!!Właśnie wypadł nam ostatni argument z zielonogórskiej ręki,że jeżdzimy swoimi wychowankami.Tak ,tak, ale mimo to za naszych wychowanków w innych klubach nie mamy się za co wstydzić.Przede wszystkim tych znanych zielonogórskich żużlowców było naprawdę dużo.To zostaje na naszą obronę. A przeciez ten argument osobiście podnosiłem w kłótni z Gnieznem.

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •