Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 68

Wątek: dinozaury z poloni

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dinozaury z poloni

    Czegos tu nie rozumiem, mistrz Polski Polonia BYdgoszcz pozbywa sie mlodego Piotra Protasiewicza i w jego miejsce kupuje 2 emerytow z Torunia. O tyle ,że Kowalik to bardzo dobry zawodnik, uwazam jednak ze ma juz swoje lata. Natomiast Krzyżaniak to stara dupa poprostu. Zwronie uwage, ze jak wyjdzie przed zawodnika z innej druzyny po stracie, to napewno ja utzrma. Ale jezeli wyjdzie 4 to przyjedzie do mety 4, 3_3, 2-2,Nawet juniora nie moze wyprzedzic na dystansie. Nie wiem po co w poloni zostal jacuś gollob, Druga stara dupa. Toć ten czlowiek nie potrafi jezdzic na zuzlu, wszystkie punkty jakie zdobywa to tylko wtedy gdzy jedzie z tomkiem(nie jdzie tylko jest holowany prze tomka). Po co komu taki zawodnik. Lepszy juz byl tajchert.Młody przynajmniej.Miał mniejsze wymagania. Sami emeryci w tej poloni. Zadnej młodzieży.Same dinozaury. To jest sklad mistrza polski. To sa jakies jaja.
    1 Gollob
    2 Gollob(jak nie umrze na zawal, i jak mu powieki nie opadną)
    3 Loram
    4 Krzyżaniak (jak wyjdzie 1 to dobrze, jak nie to pech)
    5 jakiś obcokrajowiec
    6stanislawski
    7 uminski
    8 Kowalik (dużo gada, mało jeździ)
    No, powinni jeszcze do kompletu kupic huszcze i jankowskiego
    i bysmy mieli zespol oldboyów.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej Huszcza? Pokaz mi kolego zawodnika czterdziesto paro letniego na swiecie ktory by tak rowno i dobrze jezdil tyle lat Jak Pan Andrzej!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ja napisalem ze andrzej huszcza jest zlym zawodnikiem. Nie!!!
    napisalem ze jest to starszy zawodnik , który by pasował do polonii

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawson Roman Jankowski :P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bugz

    no to wystrzeliłeś
    ale się usmiałem :)
    A gdzie niby dobrze R. Jankowski jeździł ??? IMP ??
    kiedy tam był ostatnio ??
    Ze czasem w 2 lidze śmiga to nie znaczy że cały czas trzyma formę !!!!
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    agatkamen trochę przesadziłeś ...

    ... jednak mimo to muszę przyznać Ci rację chociaż swoją opinię przestawiłeś w postaci bardzo pestmistycznej wizji.

    Sprawy braci Gollobów omawiać nie będę. Ktoś już napisał na tym forum, że Gollobowie dosyć kasy zarobili już na żużlu i dla nich tak naprawdę liczy się tylko klub w którym się wychowali i którego barwy reprezentują od wielu, wielu lat.

    Niestety Jacek jest już wrakiem sportowca ...

    Jacek Krzyżaniak na samym początku byłem bardzo pesymistycznie nastawiony do tego zawodnika jednak teraz jestem bardziej pewny jego niż Kowalika, który na dobrą sprawę w zeszły sezonie komentował więcej GP w Canale + niż jechał meczy w barwach Apatora. Jego forma jest bardzo niepewna. Wiadomo, że Gollobowie z Kowalikiem są w bardzo dobrych stosunkach i już na początku zeszłego sezonu mówiło się o ewentualnej możliwości przejscia Mirka do Polonii.

    Powoli zaczynam się przekonywać o tym, że skład Polonii Bydgoszcz zmienia się w kółko wzajemnej adoracji ( brakuje tylko Drabika ). Do tego wszystkiego nie pasuje tylko Krzyżaniak ... :). Nie twojej opini, że jest on już aż tak stary, że nie nadaje się do walki w e-lidze. Będzie on napewno mocniejszym punktem Polonii niż Jacek i Mirek.

    Boli mnie to, że do Bydgoszczy ściągnięto zawodników którzy są już u schyłku swoich sportowych karier i nie z sezonu na sezon są coraz gorsi.

    Myślę, że możnaby ściągnąć zawodników młodszych, dających nadzieję na przyszłość. W Bydgoszczy jednak to się nie stało ...

    Kolejna ŻÓŁTA KARTKA dla Zarządu.


    poTFoor




    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale po co mistrzowi polski ludzie ktorzy koncza swoja kariere??

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Agatka

    Wiesz co... znamy się kilka lat, więc ja Ci to wytłumaczę, po prostu brak kasy!! Oni są niechciani w swych dotychczasowych klubach, a Polonia, ma troszeczkę pieniędzy, nie stać ich na Prostasa, Ułamka itp. zawodników, więc woleli ściągnąć moich idoli (wszak to nasi wychowankowie)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    agatkaman

    A kogo można ściągnąć za takie pieniądze jakie dostaną Jacek czy ewentualnie Mirek ?
    Młodych zawodników - dobrze ale jakich? Bo chyba nie masz tu na myśli Kasprzaka , Hampela czy Miśkowiaka....

    Ile kasy taki skład - gdyby Polonia miała 1 mln nadwyżki budżetowej to został by Protas i jeszcze kilku zawodników by się aż prosiło o jazdę u nas.
    Mało kasy - skład taki jaki mamy - zresztą pewnie kilkadziesiąt procent zespołów I ligi by chciała mieć takie pieniądze ( nie wspominając o II lidze ).

    Jacek Gollob nie umie jeździć - dobre sobie , a kto w tej drużynie w tym sezonie podniósł najwięcej biegopunktówke?
    Oczywiście wiele prawdy jest w tym ,że Tomek niejednokrotnie pomagał bratu ale nie można generalizować.
    Tajchert za J.Golloba wolne żarty , po co ? Czy Przemek miałby szanse na taką biegopunktówkę ?

    Bydgoszczanie - w tym sezonie nie mamy ( nie będziemy mieli - raczej ) składu na DMP ale możemy sprawić niejedną niespodziankę .To jest sport i nazwiska nie jeżdżą , wynik jest wypadkową wielu czynników na które mamy większy lub mniejszy wpływ ( a raczej zawodnicy mają ).
    Apator zmontował tak silną ekipę ,że nie zdobycie DMP może być odebrane jako klęska , a Bydgoszcz w tym sezonie pozostanie prawdopodobnie w cienu sąsiadów zza miedzy .
    I co źle? Zaraz się odezwą głosy : pewnie ,oczywiście .
    Wcale tak nie uważam , ten sezon powinniśmy przejechać spokojnie i uzyskać płynność finansową , co zaowocuje kontraktami na sezon 2004.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak rany,nie rozumiem was strata Protasia jest bolesna ale nie róbcie juz z Krzyzaniaka takiego emeryta łachudry!Było nie było ale to własnie on był podporą Sparty w ostatnich latach i bez namysłu zamieniłbym go z wami na przykład na młodzieniaszka Jędrzejaka.Zresztą przekonacie sie do Jacka i po paru meczach bedziecie gadali inaczej.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krzyzaniak to stara dupa, jakby do torunia w 2000 r przyjechal dados zamiast krzyzaniaka to pewnie byscie wygrali mistrzostwo, a przepraszm ile wtedy krzyzaniak punktow zrobil 2 czy 3

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krzyzaniak to stara dupa, jakby do torunia w 2000 r przyjechal dados zamiast krzyzaniaka to pewnie byscie wygrali mistrzostwo, a przepraszm ile wtedy krzyzaniak punktow zrobil 2 czy 3
    O co Ci chodzi bo poza nadwyrężanym zwrotem "stara dupa" żadnej merytoryki w Twoich wpisach nie widzać !!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi mi oto ze krzyzaniak to jest cienias, a gdzyby w finale w 2000 roku wystartowal dados zamiast krzyzaniaka to by atlas mial mistrz polski, zwrocz uwage na to krzyzaniak nigdy nie umial wyprzedzac zawodnikow na dystansie, jak wyjdzie dobrze spod tasmy to mu cos jeszcze wyjdzie, lecz gdzy wyjdzie niezbyt dobrze, to nie poprawi miejsca, moze je tylko utrzymac. Ale z wiekiem najwyrazniej Krzyżaniak traci refleks wiec spod tasmy nie wychodzi juz 1. A i tak w bydgoszczy wiekszosc zawodnikow bedzie miala powazniejsze problemy niz jazda dla polonii. Np. ból w plecach, korzonki. Postarał bym sie o dobrego medyka. Przyda się.
    Pozdrowienia. Zyjcie sto , a raczej juz 200 lat. Powodzenia w przyszlym sezonie. Ciekawe tylko jak by tu przyczepic butle tlenowa i kroplówkę do motocykla. Poważny problem. Reszta pieniedzy Lecha Różyckiego pójdzie na eksperymeny w uniwersytecie w Toruniu. Życzę owocnej pracy.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AGATAMAN !!!
    PO PIERWSZE: TROCHE SZACUNKU DLA JANKOWSKIEGO I HUSZCZY.
    PO DRUGIE : CHCIALBYM MIEC TAKICH STARUSZKOW W DRUZYNIE.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    agatkaman,tobie by sie przydało podczepić jakąs kroplówke(najlepiej wzmacniajacą prace synapsów)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hihihhi

    A mówiłem Łukaszku, że ten temat nie dla Ciebie...ALe swoją drogą, masz dużo racji...Bo Gollob już lepiej nie będzie jeździł, podobnie jak Krzyżak i Kowal, o Jacku G. nie wspomnę..ale życzę Bydzie miejsca na podium, najlepiej 2 za nami hihi żartowałem

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi mi oto ze krzyzaniak to jest cienias, a gdzyby w finale w 2000 roku wystartowal dados zamiast krzyzaniaka to by atlas mial mistrz polski, zwrocz uwage na to krzyzaniak nigdy nie umial wyprzedzac zawodnikow na dystansie, jak wyjdzie dobrze spod tasmy to mu cos jeszcze wyjdzie, lecz gdzy wyjdzie niezbyt dobrze, to nie poprawi miejsca, moze je tylko utrzymac. Ale z wiekiem najwyrazniej Krzyżaniak traci refleks wiec spod tasmy nie wychodzi juz 1. A i tak w bydgoszczy wiekszosc zawodnikow bedzie miala powazniejsze problemy niz jazda dla polonii. Np. ból w plecach, korzonki. Postarał bym sie o dobrego medyka. Przyda się.
    Pozdrowienia. Zyjcie sto , a raczej juz 200 lat. Powodzenia w przyszlym sezonie. Ciekawe tylko jak by tu przyczepic butle tlenowa i kroplówkę do motocykla. Poważny problem. Reszta pieniedzy Lecha Różyckiego pójdzie na eksperymeny w uniwersytecie w Toruniu. Życzę owocnej pracy.
    A skąd wiesz co by było gdyby? Kolejny wróżbita na tym forum.
    A dalsza część tego wpisu to ..... sam nie wiem co to jest.
    Czyżby na forum pojawił się kolejny "kibic" żużlowy pokroju wolfa ?

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No ja tego w ogóle nie wiem

    znam kolesia kilka lat...hmmm on jest zupełnie inny, Łuki zmień te śmieszne dygresje, bo naprawdę się zniżasz do pokroju kochanego Wilczka

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    niż Kowalika, który na dobrą sprawę w zeszły sezonie komentował więcej GP w Canale + niż jechał meczy w barwach Apatora. Jego forma jest bardzo niepewna.
    Jego forma nawet w TV razem z Dobruckim nie była najlepsza. Chyba zwykły kibic powiedział by więcej niż oni w Canal +. Nawet nie rozróżniali zawodników :D. A ta prowadząca wkółko jakieś GRYPSY łapała w TV :D.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty jako nie buntuj sie tam, burzysz czy jak. Gucio już ci pokaże. Lamerze jeden. :)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jesooo

    Dojadę WAS i Ciebie i Gucia, jakimi y anegdotami walisz człowieku, ja mam nadzieję, że obaj panowie (k-k krzyżacy) będą zobywać po 10 pky, a panu Karwanowi nie dobrze się zrobi, jak Mirek wygra z nami mecz (jedyna porażka nasza w tym sezonie :P)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    zwrocz uwage na to krzyzaniak nigdy nie umial wyprzedzac zawodnikow na dystansie, jak wyjdzie dobrze spod tasmy to mu cos jeszcze wyjdzie, lecz gdzy wyjdzie niezbyt dobrze, to nie poprawi miejsca, moze je tylko utrzymac.
    NIGDY?? A co było podczas tegorocznego turnieju gwiazdkowego w Pile?? Krzyżaniak był jednym z wyróżniających się zawodników!! Wychodził słabo spod taśmy i ogrywał zawodników na dystansie!! Prawda, że ten turniej niebył wysokiej rangi i zawodnicy jeździli raczej dla zabawy ale fakt faktem, że Krzyżaniak popisał się w tych zawodach kilkoma ładnymi atakami któe zakończyły się powodzeniem.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leczmy sie, Leczmy sie.
    Nowy hymn poloni bydgoszcz.
    Dosłownie i w przenośni.
    Posłuchaj gościu - nie wiem o co ci chodzi.
    Jeżeli ktoś się powinien leczyć to właśnie ty , a swoją drogą to lepiej zajmij się swoim zespłem .
    Masz coś ciekawego do napisania napisz - ale biorąc pod uwagę twoje wpisy nie masz WIĘC NIE PISZ
    P.S. Naucz się odmieniać nazwy własne
    P.S.2 Gdzie są moderatorzy?

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam cichą nadzieję, że wizja Kristo się sprawdzi i w przyszłym roku uda się do Polonii sporwoadzić młodych perspektywicznych zawodników.

    Póki co jesteśmy najstarszą drużyną w Polsce, która może kilka niespodzianek w sezonie sprawi jednak w walce o mistrza liczyć się nie będzie.

    Perspektyw na dobry rozwój drużyny narazie brak. Juniorów jak nie było tak nie ma. Polityka kadrowa - beznadziejna.
    Czy nikt nie widzi, że w klubie źle się dzieje ??? :(

    P.S.2 Gdzie są moderatorzy?
    Użytkownik Agatkaman otrzymał tygodniowego bana za uwłaczanie godności sportowcom.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  25. Powrót do góry    #25
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    nie powinno być aż tak źle, sezon na przeczekanie :) . a może jakaś mała niespodzianka :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wam mowie ze az tak zle nie bedzie. najwiekszym plusem tych zmian jest fakt ze do druzyny przyszla nowa krew i mysle ze ci nowi zawodnicy beda w stanie sprowadzic na trybuny wiecej ludzi niz by to zrobil stary sprawdzony sklad. ludzie beda ciekawi jak ta nowa polonia jezdzi. od wielu sezonow sklad byl staly i mozna bylo prawie przewidziec wyniki. teraz jest inaczej. jestem pewien ze ten skald staruszkow jak to niektorzy mowia sprawi nam niejedna niespodzianke i taka wlasnie niedoceniana druzyna ma zadatki stac sie czarnym koniem sezonu. wkoncu bedziemy jechac bez obciazen, nikomu nie trzeba nic udowadniac. teraz inni musza my mozemy - a zobaczycie ze mozemy baaaaardzo duzo !

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Z tego co wiem to Mirek trenował w tym (byłym) sezonie już kilka razy na Polonii. Miał zakaz na Apatorze to sobie chłopak ;) u nas pojeździł. Może coś tam pokaże. Sezon odpoczął nabrał sił i energii. Będzie chiał pokazać na co go stać (tak na złość) :)
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tak szybko nie skreślał Kowalika i Krzyżaniaka. Obaj mają już swoje najlepsze lata CHYBA za sobą, co jednak wcale nie znaczy, że nie pokarzą jeszcze bydgoskim kibicom i nie tylko kawał dobrego żużla. Tym bardziej, że obydwaj mają w sezonie do udowodnienia coś pewnym działaczom więc zmobilizowani będą maksymalnie. Na razie obydwa te transfery to wielka niewiadoma, ale obydwu zawodnikom życzę, aby wbrew wrednym komentarzom pokazali się na torze z tak dobrej strony, jak swego czasu spisany przez działaczy i kibiców gorzowskich na straty Robert Flis ( po przejściu do pilskiej Polonii ).
    Pozdrawiam.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Z tego co wiem to Mirek trenował w tym (byłym) sezonie już kilka razy na Polonii. Miał zakaz na Apatorze to sobie chłopak ;) u nas pojeździł. Może coś tam pokaże. Sezon odpoczął nabrał sił i energii. Będzie chiał pokazać na co go stać (tak na złość) :)
    Mirek nie mial NIGDY zakazu treningow w Toruniu...
    w przeciwienstwie do Krzyzaniaka.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    obydwu zawodnikom życzę, aby wbrew wrednym komentarzom pokazali się na torze z tak dobrej strony, jak swego czasu spisany przez działaczy i kibiców gorzowskich na straty Robert Flis ( po przejściu do pilskiej Polonii ).
    Pozdrawiam.
    A potem spisany na straty przez dzialaczy i kibicow
    pilskich Flis (po powrocie do Gorzowa) zrobil w Pile
    prawie komplet w tym sezonie w drugiej rundzie
    11+3 (3,1*,3,2*,2*) hihijiiiiihi :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawson Roman Jankowski :P
    Badz powazny! Rowno i dobrze!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to sie wnerwilem....

    chodzi mi oto ze krzyzaniak to jest cienias, a gdzyby w finale w 2000 roku wystartowal dados zamiast krzyzaniaka to by atlas mial mistrz polski, zwrocz uwage na to krzyzaniak nigdy nie umial wyprzedzac zawodnikow na dystansie, jak wyjdzie dobrze spod tasmy to mu cos jeszcze wyjdzie, lecz gdzy wyjdzie niezbyt dobrze, to nie poprawi miejsca, moze je tylko utrzymac. Ale z wiekiem najwyrazniej Krzyżaniak traci refleks wiec spod tasmy nie wychodzi juz 1. A i tak w bydgoszczy wiekszosc zawodnikow bedzie miala powazniejsze problemy niz jazda dla polonii. Np. ból w plecach, korzonki. Postarał bym sie o dobrego medyka. Przyda się.
    Pozdrowienia. Zyjcie sto , a raczej juz 200 lat. Powodzenia w przyszlym sezonie. Ciekawe tylko jak by tu przyczepic butle tlenowa i kroplówkę do motocykla. Poważny problem. Reszta pieniedzy Lecha Różyckiego pójdzie na eksperymeny w uniwersytecie w Toruniu. Życzę owocnej pracy.
    Agatkaman

    to co wypisujesz to mozna nazwac: bzdetami, pierdolami, farmazonami, lewymi zdaniami, smieciami ... itd Pozostawiam Tobie komfort wyboru do jakiej niskiej kategorii zaliczysz swoje wypowiedzi.

    DLACZEGO?

    A skad pewnosc ze Gdyby Dados jechal byloby mistrzostwo? Skoro masz taka wiedze odpale Tobie 90 % z zysku u bukmacherow jak mi bedziesz dawac swoje PEWNE SUPER TYPY... To jest sport i ja zakladam na przyklad, ze dados zdobylby 3x tyle punktow co Krzyzaniak i owszem ale kosztem kolegow ze swojej druzyny a nie druzyny Apatora (udowodnij ze byloby inaczej!). A moze zrobilby tasme? etc

    Co do poziomu Pana Krzyzaniaka to prosze obejrzyj statystyke z jego kariery a nastepnie ostatnich sezonow i przyznaj szczerze czy tak jezdzi inwalida...?

    Jesli juz mowa o inwalidach to mysle ze poznalem jednego ale umyslowego... przykro mi ale tak jak Ty czujesz i wyrazasz opinie na temat Pana Jacka tak ja pozwalam sobie pomyslec o Tobie (wszak nie ja wypisuje powyzsze bzdety... itd).

    Bez urazy pozdrawiam

    P.S.

    Mysle ze chciales zaistniec na forum i zabawiles sie w malego lepperka.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce byc prorokiem i tego Wam nie zycze ale oby ten przyszly sezon nie byl przedostatnim w extra. z udzialem Bydgoszczy.
    A co do Krzyzaka to nie wiem o co wam chodzi, przeciez w ostatnim sezonie jako lider WTS pokazal na co go stac i mysle ze kibice z Wroclawia dobrze beda wspominali "profesora".
    Kibice z Bydgoszczy jeszcze zobaczycie ,ze bedziecie mieli duzo pociechy z tego zawodnika.
    Na temat Kowalika nie bede sie wypowiadal gdyz w zeszlem sezonie nie bylo mu dane startowac zbyt czesto.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzyżaniak to solidny ligowiec!
    W sezonie 2002 był najrówniej punktującym zawodnikiem WTS.
    Wygrał nam nie jeden mecz np.w Lesznie w ostatnim biegu pokonał Adamsa,Ułamka....będziecie mieli z niego duzo pociechy....będzie drugi po T.Gollobie w Poloni

    P.S.Ktos tu wygadywał,że Jacek jak wystartuje to ok...jak nie to nic nie zrobi....bzdura!
    Jacek jest mistrzem pierwszego wirazu....i dzięki temu wychodzi na dobre pozycje...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym sie zastanowił nad sensem dalszego hodowania bezwartościowego Jacusia a nie nad Krzyzaniakiem i Kowalikiem

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobieto czy ty naprawde myslisz, ze jezeli Polonia by miala pieniadze na Protasa to by go wypuscili zeby zatrudnic Krzyzaniaka czy Kowalika ?

  37. Powrót do góry    #37
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Agatkamen
    Nie wiem skąd się wziąła twoja opinia o Krzyżaku. To właśnie jemu Atlas zawdzięcza brąz w tym roku. Krzyżak jeździ bardzo zespołowo, o czym świadczy fakt że miał najwięcej bonusów w lidze. A co do pamiętnego finału to Krzyżaniak zdobył 4 pkt. Fakt to niewiele ale miał przy tym dwa problematyczne wykluczenia. Nie wiem czy byłeś na tym meczu ale Krzyżakowi waleczności odmówić nie można. A porównywanie go do Dadosa jest śmieszne bo jest po prostu o dwie klasy lepszy. Dados tylko potrafi starty kraść, a walka na dystansie w jego wykonaniu jest na poziomie przecietnych juniorów. Może jest to skutkiem ferlnego wypadku. Żal mi tego zawodnika ale takie są fakty. A wracając jeszcze do niego to on toruński tor kocha chyba szczególnie. W sezonie 2001 upadł na pierwszym łuku i został wykluczony do końca zawodów, w tym roku w meczu ligowym zdobył bodajże 2 pkt, zaś podczas finału IMP dał prawdziwy "popis" jazdy. (0, U, Wykluczenie do końca zawodów).A Krzyżak w tym czasie wywalczył brąz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #38
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Andrew88
    Ciekawa wypowiedź masz pełną racje. Jacek bez Tomka wiele nie znaczy szczególnie na wyjazdach. Choć jestem wielkim fanem Tomka i uważam ze Jacek to także sympatyczny gośc to trzeba stwierdzić ze oba nabytki z Torunia są o klasę lepsze od starszego z braci Gollobów pozbawionego opieki brata.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielu bydgoskich kibiców na łamach gazet w rubrykach dla czytelników (opinie telefoniczne i internautów) powiedziało, że nie będzie wspierać Apatora, który przyszedł do Polonii. Nie pamiętam dokładnie tych słów, ale tak określeni zostali Krzyżaniak i Kowalik. Osoby te wypowiadające się w prasie powiedziały, że nie będą przychodziły na mecze właśnie ze względu na Kowalika i Krzyżaniaka. Uważam takie teksty za całkowity kretynizm. Bo na przykład mnie to wali, że oni jeździli kiedyś w Toruniu. To jest nieważne, dla mnie w sezonie 2003 ważne będzie to, że wtedy będą oni jeździć właśnie dla Polonii. Tak jak w 1999 roku do Polonii przyszedł Sullivan. On też trafił do nas z Apatora. I nikt nie mówił, że Sullivan jeździł poprzednio w Toruniu. Więc nie wiem czemu są takie opinie. Czy na Protasa będą gwizdać w Toruniu, bo jeździł poprzednio w Polonii? Tylko w Bydzi niektórzy są tacy powaleni.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Tak jak w 1999 roku do Polonii przyszedł Sullivan. On też trafił do nas z Apatora. I nikt nie mówił, że Sullivan jeździł poprzednio w Toruniu. Więc nie wiem czemu są takie opinie. Czy na Protasa będą gwizdać w Toruniu, bo jeździł poprzednio w Polonii? Tylko w Bydzi niektórzy są tacy powaleni.
    Jak znam zycie to kibole dopoki nie beda gwizdac
    dopoki Pepe w Toruniu lub Kowalik w Bydgsozczy
    nie zacznie zawalac meczy. Jak zacznie zawalac
    to beda niestety okrzyki "pepe, wiesniaku do domu"
    itp... ot ludzie sa czasami tacy glupi.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Nie wróze nic dobrego w tym sezonie zespołowi z Bydoszczy.Pepe odszedł do Torunia , a w jegi miejsce transfer Krzyżaniaka i Kowalika(Myślę że nie tędy droga , by ponownie zdobyć Mistrzostwo Polski).Lepiej jakby Bydzia zakontraktowała kogoś z 3:Kurmański , Okoniewski , Hampel.Niestety sądze że Bydgoszcz będzie stać co najwyżej na 3-4 miejsce.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agatkamen, nie wiem naprawdę jakiej dyscyplinie sportu kibicujesz, bo chyba nie żużlowi. Jak można wypisywać takie bzdury o Krzyżaniaku? To jest jeden z nielicznych polskich żużlowców, którzy wyprzedzają na dystansie (zwłaszcza znakomicie rozgrywa pierwszy łuk), ma imponującą ilość bonusów, co świadczy o jego przydatności w drużynie, był zdecydowanym krajowym liderem trzeciej drużyny w kraju. Na żużlu na szczęście nie jeżdzą metryki, a nawet biorąc to pod uwagę to Pepe ma już prawie 28 lat. Zobaczycie, że Krzyżak godnie zastąpi Protasa, wcale nie jest od niego gorszy i przynajmniej nie "puszcza bączków". Polonia w tym składzie będzie na podium - a na którym miejscu - kwestia szczęścia.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Nie wróze nic dobrego w tym sezonie zespołowi z Bydoszczy.Pepe odszedł do Torunia , a w jegi miejsce transfer Krzyżaniaka i Kowalika(Myślę że nie tędy droga , by ponownie zdobyć Mistrzostwo Polski).Lepiej jakby Bydzia zakontraktowała kogoś z 3:Kurmański , Okoniewski , Hampel.Niestety sądze że Bydgoszcz będzie stać co najwyżej na 3-4 miejsce.
    A mi sie podoba to co robia dzialacze! Dziwne?
    Nie! Przy obecnym stanie kasy (tu wina dzialaczy
    jest ewidentna) nie mozna bylo zatrzymac Pepe tym
    bardziej, ze Torun z gory wiedzial, ze kupi kogos
    z trojki: Hampel, Cegielski, Protasiewicz. Hampel
    odpadl z powodu ceny transferowej, Cegielski za duzo
    marudzil zatem Karwan postawil na Protasiewicza.
    Polonia przy obecnych sponsorach nie byla w stanie przebic
    oferty Adriany-Point S-Pentela. I koniec.
    Kupno Krzyzaniaka i Kowalika jest posunieciem interesujacym
    - sa rownorzedna para dla dawniejszej pary Pepe-Robak,
    zawsze dobrze jezdzilo im sie w Bydgoszczy, maja blisko
    i kosztuja razem tyle co Pepe. To na pewno plus - i nie
    bedzie juz takiej dziury na wyjazdach.
    Gollob J i T, Kowalik, Krzyzaniak do tego Loram i np.
    Wiltshir i jest paczka na medal. Uminski tez juz troche
    pokazal i uwazam, ze moze blysnac. Ta ekipa nie stoi
    na straconej pozycji w meczach z Wlokniarzem i APatorem
    - nawet na wyjezdzie - pod warunkiem, ze beda mieli placone
    na biezaco...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wogóle nie rozumniem co wy macie do Krzyżaniaka i Kowalika... Ja sama niezbyt lubią Krzyżaniaka, ale nie mam nic do jego jazdy na torze. Jest jednym z zawodników dzięki, którym Atlas w poprzednim sezonie doszedł tak daleko. A to, ze był zawodnikiem z największą liczbą bonusów w tamtym sezonie oznacza, ze potrafi jeździć zespołowo i chętnie pomaga kolegom. Mimo wszystko nie sądzę, aby bydgoscy kibice powitali jego przyjście do ich zespołu zbyt miło. Raczej będą po gwizdy i pytanie:"Gdzie jest Pepe?!"...
    A co do Mirka Kowalika, to bardzo sympatyczny zawodnik i szczerze żałuję, że nie będzie już jeździł w barwach Apatora. Moze i nie jest najmłodszym zawodnikiem, ale za to bardzo doświadczonym. Był przez wiele lat kapitanem w zespole Apatora i świetnie wywiązywał sie z tej funkcji, moim zdaniem. Przykro mi, ze teraz odchodzi. Ale nie mogę zgodzić się z opinią, ze "dużo gada, mało jeździ". Tak? Ale jeździł by wiele częściej gdyby nie sytuacja zaistniała z trenerem. Już pod konic roku 2000 zaczął się ich konflikt, były wzloty i upadki, ale trwa caly czas. Mirek też ma cięty język, ale i Jan Ząbik nie był niewiniątkiem w całej tej sprawie. A wina jak zawsze leży po środku...
    Będziecie zadowleni z niego!!!


    Pozdrowionka!

  45. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Morciaszzgadzam się z tobą. Choć to nie mój klub to strasznie podziwiam bydgoskich działaczy. Mimo fatalnej sytuacji finansowej potrafili stworzyc zespół który powinien wywalczyc medal. Prezesie Rózycki naprawde BRAWO. Cóż za operatywność. Wasz prezes robi wszystko zeby w Bydgoszczy żuzel nadal był na wysokim poziomie a wy nadal niezadowoleni. Powinniście dziękować juz nawet za to że zdołał zatrzymać Tomka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •