Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 68 z 68

Wątek: dinozaury z poloni

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktos w innym topiku walnal tekst ,ze Bydgoszcz z takim skladem spada do 1 ligi. Taa jeszcze zobaczymy.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pan_Waldek – święte słowa p.Waldku , zgadzam się w 100% , a polemika z wymienionym przez pana osobnikiem nie ma większego sensu .

    RICH-REKIN – cytuję :” Nie chce byc prorokiem i tego Wam nie zycze ale oby ten przyszly sezon nie byl przedostatnim w extra. z udzialem Bydgoszczy.”

    Proszę mi wytłumaczyć o co chodzi w tym cytacie – jakieś argumentu , które przemawiają o tym ,że żużel e-ligowy się kończy w Bydgoszczy.

    Colombo – zgadzam się z Tobą , że Krzyżak to solidny ligowiec i cieszę się ,że będzie u nas jeździł .

    andrew88 - cytuję :” Ja bym sie zastanowił nad sensem dalszego hodowania bezwartościowego Jacusia a nie nad Krzyzaniakiem i Kowalikiem”

    Ten „bezwartościowy” Jacuś ma średnią 1,872 pkt/wyścig i jest ona wyższa od np. Kowalika ( 1,763 pkt/wyścig ) , co warto zaznaczyć wzrosk KSM-u o 1,5 pkt w porównaniu do zeszłego sezonu .
    Faktem jest ,że nieraz dało się zauważyć holowanie przez brata ale nie należy zapominać o tym ,że niejednokrotnie to właśnie starszy z braci Gollobów zapewniał nam bardzo ważne punkty w końcówkach meczów ( chociażby mecze z Unią Leszno na własnym torze ! ) i to bez pomocy Tomka.

    Buszmen – liczby nie kłamią , a tak przedstawia się biegopunktówka tej trójki :
    Krzyżaniak 2,079 pkt/bieg
    J.Gollob 1,872 pkt/bieg
    Kowalik 1,763 pkt/bieg
    Oczywiście prawdą jest pomoc Tomka w biegach z bratem ale biegopunktówka jest jaka jest. Nie twierdzę oczywiście ,że ta klasyfikacja nie zmieni się po tym sezonie ale nie można nie doceniać Jacka , a tym bardziej nazywać go zawodnikiem o klasę gorszym od pozostałej dwójki

    Morciasz – może na początku sezonu pojawi się trochę gwizdów ( przynajmniej w Bydzi ) natomiast później jak piszesz będą dobre mecze – nie będzie gwizdów , będą mecze zawalone – będą gwizdy .

    Przemek – fakt z takim składem to raczej mistrzostwa nie wywalczymy ale jeżeli do składu dojdzie ktoś z dwójki zeszłorocznych zagranicznych zawodników ZKŻ-tu to może być bardziej niż ciekawie ( nawiążemy walkę z Apatorem i Ckm- mem)

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja także uważam, że jak na warunki panujące w Polonii działaczom udało się stworzyć całkiem silny zespół który powinen powalczyć o pierwszą czwórke.I chyba Krzyżaniak jest o wiele lepszym zawodnikiem niż tajchet - co agatkaman...

  4. Powrót do góry    #49
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Kristo

    Masz racje z tym Jackiem może przesadziłem ale po prostu poniosło mnie ze ktos tak wyzywa Krzyzaka.

    Agatkaman
    Spójrz sobie na post Krista rzeczywiście liczby nie kłamią.Zobacz średnią Krzyżaka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak w 1999 roku do Polonii przyszedł Sullivan. On też trafił do nas z Apatora. I nikt nie mówił, że Sullivan jeździł poprzednio w Toruniu. Więc nie wiem czemu są takie opinie. Czy na Protasa będą gwizdać w Toruniu, bo jeździł poprzednio w Polonii? Tylko w Bydzi niektórzy są tacy powaleni.
    Jak znam zycie to kibole dopoki nie beda gwizdac
    dopoki Pepe w Toruniu lub Kowalik w Bydgsozczy
    nie zacznie zawalac meczy. Jak zacznie zawalac
    to beda niestety okrzyki "pepe, wiesniaku do domu"
    itp... ot ludzie sa czasami tacy glupi.
    No tak... Sullivan z reguły nie zawalał w bydzi meczów.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej w tej całej dyskusji bawią mnie stwierdzenia, że możemy zapomnieć o DMP 03'.Ja należę do tych kibiców dla których tytuł wcale nie jest najważniejszy. Rzeczą, która przyciąga mnie na stadiony są emocje a obecny skład pomimo nie najmłodszego wieku je gwarantuje. Mówienie o drużynie dinozaurów też uważam za przesadne bo jak wtedy nazwać A.Huszczę lub R.Jankowskiego. Odnoszę wrażnie, że akcentowanie wieku drużyny jest próbą depercjacji jej prawdziwej wartości. Jeśli do obecnego składu uda dodać się drugiego obcokrajowca to jestem przekonany, że wielu kibiców z Torunia jak i Częstochowy ( których typuje się na mistrza) idąc na mecz u siebie wcale nie będzie przekonanych o zwycięstwie swojej drużyny. Sciągając do Bydgoszczy Kowalika i Krzyżaniaka, Polonia wbrew pozorom będzie silniejsza na wyjazdach bo eliminuje słabe ogniwo w postaci Robackiego, który dla odmiany powinien być w składzie na mecze w Bydgoszczy. Patrząc w ten sposób stwierdzam, że bydgoska drużyna stała się bardziej mobilna i w zależności od kondycji zawodników jest teraz więcej możliwości manipulacji składem, co może wyjść tylko na dobre. Konkludując mogę śmiało stwierdzić, że Bydgoszcz zostanie w e-lidze, prawie napewno będzie w pierwszej czwórce a czy zdobędzie medal to okaże się na koniec przyszłego sezonu. Jedno czego jestem pewien to to, że tzw "dinozaury" będą nadal przyciągać na trybuny tysiące kibiców.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kemiez – masz w zupełności rację i choć skład bez Piotrka jest LEPSZY (czyt. bardziej wyrównany) to tytuł DMP 2003 nie jest przesądzony , do CKM-u i Apatora dołączą jeszcze jedna bądź dwie ekipy , które będą o to walczyć.
    Jasne ,że w/w tytuł nie jest najważniejszy ale kibice bydgoscy ... sam nie wiem jak zareagują na takie roszady personalne.
    Osobiści też byłem za zmianami w BKS-ie bo jak można sprowadzić ludzi na trybuny kiedy to od kilku sezonów mamy praktycznie ten sam skład – teraz to się zmieni .
    Z jednej strony szkoda ,że Pepe odszedł ale jasno trzeba sobie powiedzieć że nie jesteśmy słabsi , inną sprawą jest fakt ,że Polonia ( jak na razie ) wzmocniła swoją siłę o kilka procent , natomiast Apator o kilkadziesiąt .

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na Waszym miejscu (kibiców Polonii) nie martwiłbym się o odbiór nowego skłądu. Do nowych zawodników można się szybko przyzwycaić, tak jak do nowej nazwy (powinniście już być przyzwyczajeni do zmian). A po drugie wierzę w to i jestem pewien, że Krzyżak i Mirek będą na tyle skuteczni, że zjednają sobie Waszą sympatię (czego wszystkim życzę).

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co z Wiltshirem?

    Mam jeszcze pytanie co do drugiego obcokrajowca. Loram będzie na pewno, a nic nie wiadomo o Wiltshirze. Czy on nie jest brany pod uwagę czy jak? "Express bydgoski" nic o nim nie pisze, więc nie wiem.

  10. Powrót do góry    #55
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Todd sam skontaktował się z polonia i wyraził chęć dalszej jazdy w bydgoszczy. Jest brany pod uwagę jako drugi zagraniczny.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie i panie bez przesady panowie K&K moze nie sa mlodziniaszkami ale caly czas reprezetuja solidny sredni poziom dziki temu druzna bydgoska nie musi sie bac o byt w extra lidze.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Choć to nie mój klub to strasznie podziwiam bydgoskich działaczy. Mimo fatalnej sytuacji finansowej potrafili stworzyc zespół który powinien wywalczyc medal. Prezesie Rózycki naprawde BRAWO. Cóż za operatywność. Wasz prezes robi wszystko zeby w Bydgoszczy żuzel nadal był na wysokim poziomie a wy nadal niezadowoleni. Powinniście dziękować juz nawet za to że zdołał zatrzymać Tomka
    A kto doprowadził do takiej sytuacji w polonii, że trzeba sprzedać jednego z lepszych zawodników. AJk LEch Różycki jest operatywny to po wygraniu mistrzostwa powinien wzmocnić zespól a nie go osłabiać.I on jest operatywny!!!

  13. Powrót do góry    #58
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Agatkaman
    Po twoich wpisach doszedłem do wniosku ze o żużlu to wiel nie wiesz. Gdyby pan Rozycki chciał zostawiłby to wszystko. Fakt sytuacja finansowa w klubie nie jest za wesoła. To skutek tego ze płaciliście za duzo Protasiewiczowi i Tomkowi. oni brali pieniądze i bardzo dobrze, ja tez bym tak zrobił. Jak daja to trzeba brac. No ale do rzeczy widze za masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Pisząc o operatywności prezesa mówiłem o skompletowaniu składu na ten rok. Na za pieniądze które odrzucił PePe zatrudnił czołowych polskich zawodników, którzy nie tak dawno reprezentowali ZPolske i maja średnią w granicach 2. Twoim zdaniem lepiej byłoby zaciągnąc kredyt i utrzymać PePe. No ciekawe podejście. Juz po sezonie było wiadom ze zostanie albo Protasiewicz albo Gollob. Nie umniejszając klasy PePe to Tomek jest od niego o wiele lepszy, dlatego działacze wybrali jego. A wiedząc ze kibiców zadowola jedynie medali zatrudnili dwóch solidnych zużlowców. Czy lepiej byłoby się zadowolic 6 miejscem i zawodnikami którzy wszyscy jeździli by na sprzęcie Tomka. Chyba lepiej mieć profesjonalistów. I jeszcze jedno prosze wskaż mi kogo prezes mógłby zatrudnić za takie pieniądze. Czekam na twoja odpowiedź.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Agatkaman

    Po pierwsze chyba nie jest potrzebny wpis zawierający jedno słowo , kogo to obchodzi ,że „wróciłeś”
    Po drugie jak kończysz cytat to go zakończ.
    Po trzecie – kto doprowadził do takiego stanu finansów? Oto jest kluczowe pytanie – wd. Ciebie pan prezes , a według mnie NIE. Przed sezonem został zaciągnięty kredyt i wtedy było już wiadomo ,że nie będzie łatwo . Duże wynagrodzenia Tomka , Piotrka i ... , całkowite fiasko finansowe związane z dwoma rundami GP -> to jest główna przyczyna problemów finansowych Bks-u .
    Po czwarte zespół nie został osłabiony ( na dzień dzisiejszy ) – podsumowanie wymiany Protasiewicza na Krzyżaniak i Kowalika zawarłem w wątku „ Opłacalność wymiany Pepe na .... p. Krzyżaniaka i p. Kowalika ... „ a wręcz przeciwnie – tyle tylko ,że Polonia w tej chwili jest silniejsza w porównaniu do zeszłego sezonu o kilka procent , a np. Apator o kilkadziesiąt.



  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Pytanko do ciebie Kristo:

    (...) i ... , całkowite fiasko finansowe związane z dwoma rundami GP -> to jest główna przyczyna problemów finansowych Bks-u .
    No wlasnie!
    Kto ponosi odpowiedzialnosc za fiasko finansowe rund GP?

    Jako "przesmiewca" odpowiem zlosliwie:

    KIBICE!
    NO CHAMY JEDNE!
    NIE PRZYSZLI!
    :):):)

    Wybacz Kristo:
    Ale jesli nie prezes i zarzad ponosi odpowiedzialnosc za fiasko finansowe wszelkich dzialan; takich czy innych; podejmowanych przez klub to kto???
    No kto?
    Bo chyba nie PotFor??? ;)

    Szacunek. PeZet

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po trzecie – kto doprowadził do takiego stanu finansów? Oto jest kluczowe pytanie – wd. Ciebie pan prezes , a według mnie NIE. Przed sezonem został zaciągnięty kredyt i wtedy było już wiadomo ,że nie będzie łatwo . Duże wynagrodzenia Tomka , Piotrka i ... , całkowite fiasko finansowe związane z dwoma rundami GP -> to jest główna przyczyna problemów finansowych Bks-u .
    O tych przyczynach drogi Krzysiu była już mowa wielokrotnie na stronach forum. Wiesz przecież, że te umowy podpisywał wielki i rycerz Róźa i jego przydupnik Taddd. Same te umowy się nie podpisały. Ja też ich nie podpisywałem PeZet :P;)

    Tak sobie myślę, że jedyną skutecznym sposobem na obalenie obecnego dyktatu w klubie będzie zastosowanie metod czysto lepperowskich. Weźmiemy rowery i samochody i na Kryterium Asów zablokujemy tor. Chociaż wątpie, że i to pomoże ...

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z Wiltshirem?

    Mam jeszcze pytanie co do drugiego obcokrajowca. Loram będzie na pewno, a nic nie wiadomo o Wiltshirze. Czy on nie jest brany pod uwagę czy jak? "Express bydgoski" nic o nim nie pisze, więc nie wiem.
    Przed momentem dostałem informację (pewna na 80%), że Wiltshire został drugim obcokrajowcem Polonii...
    Kurde kolejny emeryt :P

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Przed momentem dostałem informację (pewna na 80%), że Wiltshire został drugim obcokrajowcem Polonii...
    Kurde kolejny emeryt :P
    A Loram?? Też już nie najmłodszy! :P:)
    Całe szczęscie że w sqładzie mamy czterech młodzieżowców to trochę zaniża średnią wieku! :)

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kowalik i Krzyżaniak to bardzo doświadczeni zawodnicy, jeżdżą bardzo dobrze i w połączeniu z Gollobem napewno będą stanowic doskonały wzór dla młodych i mniej doświadczonych zawodników

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agatkaman:
    To że Polonia ma problemy finansowe to przez to, ze klub za duzo placil Tomkowi i Protasowi, jezeli kazdy klub bedzie placil tak jak Polonia za punkt to kiespko widze przyszlosc.
    Zreszta już widac co sie dzieje w zuzlu...Ile jest klubow w ekstralidze, ktore nie maja problemow z pieniedzmi?? 3 czy 2??

    PeZet:
    Czy kibice sa winni??
    Nie powiedziala bym, bo zeby kibice przyszli trzeba zrobic odpowiednie ceny biletow i jakos zachecic ludzi na przyjscie na stadion.
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olka napisała:
    Czy kibice sa winni??
    Nie powiedziala bym, bo zeby kibice przyszli trzeba zrobic odpowiednie ceny biletow i jakos zachecic ludzi na przyjscie na stadion.
    Czy uważasz, że ceny biletów były zbyt wysokie? Hmm... na pewno w skali kraju nigdzie taniej nie spotkałem, o ile mnie pamięć nie myli to nawet w Grudziądzu zapłaciłem za bilet wyższą cenę niż w Bydgoszczy.
    Skład i wyniki też były zachęcające do przyjścia na stadion, a więc czego zabrakło?
    Niczego, poprostu ludzie coraz rzadziej gdziekolwiek wychodzą, bo:
    1. nie mają pieniędzy
    2. nie mają czasu
    3. nie mają ochoty
    4. nie interesuje ich jakiekolwiek wychodzenie
    5. wolą posiedzieć w cieplutkim domu przed telewizorkiem i popstrykać pilotem...

    Z tych powyższych ostatnie uważam za najbardziej rozwijające się w ostatnim czasie; niestety mało jest oszołomów co przy temperaturze bliskiej zera idą na zawody młodzieżowe... czy chociażby na ligę, a nawet na GP...

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PeZet – „Kto ponosi odpowiedzialnosc za fiasko finansowe rund GP?”
    Zaznaczam na wstępie ,że nie jestem z żaden sposób związany z Bks-em ( oczywiście poza sportowo ) .
    Główną przyczyną niskiej frekwencji za polskich zawodach SGP była „słaba” postawa Tomka . Nikt mi nie wmówi ,że gdyby Gollob walczyło złoto to w Chorzowie pojawiło by się nieco ponad 20tys. ludzi .
    Tego działacze nie mogli przewidzieć!
    Faktem jest ,że ceny biletów były ciut za wysokie , oraz reklama pozostawiała sporo do życzenia – to są niewątpliwie fakty przemawiające na niekorzyść organizatorów .

    PoTFoor – drogi poTFoorku :P .
    Fakt ,że umowy same się nie podpisały ale jak wiadomo Polonia zabiegała o te rundy walcząc z WTS-em . Wzajemne przebijanie stawek i udogodnień doprowadziło do takiej a nie innej umowy.

    Marmar – my to rozmawialiśmy o cenach na polskich rundach SGP , a nie ligowych meczach.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marmar – my to rozmawialiśmy o cenach na polskich rundach SGP , a nie ligowych meczach.
    Jeżeli tak, to sorki ;-), bo ceny na GP rzeczywiście były zbyt wysokie...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •