Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Czat z członkami zarządu ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra - zapis całej dyskusji !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czat z członkami zarządu ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra - zapis całej dyskusji !!!

    UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!

    Już jutro, tj. w czwartek 19.12.2002, w godzinach 16 - 17.30, na czacie www.sportsboard. pl, będzie można porozmawiać z członkami zarządu ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra. Do rozmowy zaprosiliśmy posła Roberta Smolenia i członka zarządu firmy Quick-Mix, Eugeniusza Maksima.

    Jak toczą się rozmowy z potencjalnymi sponsorami?
    Jacy zawodnicy mają wzmocnić zielonogórski klub?
    Jakie zmiany organizacyjne przyniesie rezygnacja prezesa Bartkowiaka?
    Jakie niespodzianki czekają kibiców w roku 2003?

    O to wszystko będzie można zapytać już w czwartek!!!

    Przypominamy!!! - CZWARTEK W GODZINACH 16 - 17.30 na www.sportsboard.pl


    zapraszają: FALUBAZ NET FANS


    csak eger miki. unio rongy.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko dodam ze czat bedzie moderowany :P

    W imieniu wszystkich Falubaz Net F@ns zapraszamy do wlaczenia sie do dyskusji !!! Juz teraz proponuje szykowac pytania inteligentne, zeby zaproszeni goscie nie mieli tak latwo z nami !!!

    Pozdrowka, owadzik :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moderowane?
    To znaczy, że będą odpowiadali na te pytania co zechcą, a niewygodne będą "moderowane"?
    Tak jak na chat'cie Dobruckiego?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do artura:

    dyskusja bedzie moderowana z prostej przyczyny. po co na glownej stronie maja sie pojawiac na przyklad teksty "kupcie sobie wielemborka" czy cos w tym stylu?

    wszystkie pytania szly bede do ćmy, on bedzie te lepsze wrzucal na ogolnodostepna strone. oczywiscie pojedynczo. wtedy bedziemy czekac na odpowiedz zaproszonyc gosci.

    obiecujemy ze bedziemy zadawac rowniez trudne pytania!!!

    nie bojcie sie i szykujcie jakies fajne motywy!!!:)
    csak eger miki. unio rongy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tez doloze cegielke

    Moderowane?
    To znaczy, że będą odpowiadali na te pytania co zechcą, a niewygodne będą "moderowane"?
    Tak jak na chat'cie Dobruckiego?
    No wlasnie cma czy w ten sposob bedzie moderowany?? Jesli tak to po co taki czat?? Skoro na wiele intrygujacych pytan odpowiedzi nie poznamy:P

    Ps. Heheh ja to czasami jestem no wlasnie...

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dobrze, ze czat bedzie moderowany. Z regoly zawsze pojawia sie jakis debil, ktory potrafi zamienic czat w jedno wielkie g... Cma juz zadba, zeby tak sie nie stalo.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to riposta

    No i dobrze, ze czat bedzie moderowany. Z regoly zawsze pojawia sie jakis debil, ktory potrafi zamienic czat w jedno wielkie g... Cma juz zadba, zeby tak sie nie stalo.
    Hehehe :P
    Z tym moderowaniem to moze byc roznie :) Pamietam jak kiedys, zreszta kazdy wie kiedy to bylo, wszedlem na sportboardskiego czata w celu obserwowania rywalizacji w barazowym spotkaniu gdanska z gnieznem. Jak dobrze pamietam czat ten byl moderowany i to wlasnie chyba przez cme (nie wiem moze sie myle jak co to mnie poprawicie)no i wowczas to wypowiedzenie sie w takim stylu rownalo sie z usunieciem z czata i trzeba bylo ladowac sie ponownie :P
    Tak wiec pytam czy tym razem bedzie podobnie??

    Ps. Nie no ja jednak jestem od czasu do czasu upierdliwy hehehe

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie ! Znam troszke Ćme i nie podejrzewam, aby chciał zataić jakieś ciekawe pytania ! Poprawi tylko błędy ( Kiki ), usunie wulgaryzmy i będzie spox !

    Już zacieram ręce na myśl o tym czacie :)

    pozdro


    PS.
    A co do tamtego pamiętnego czata - to nie było tak źle z banowaniem, przynajmniej na początku. Potem moderatorzy wzieli się do roboty i wywalali za słowa daleko odbiegające od tzw. "łaciny" - np pare razy poleciałem za słowo Koszuff i Pyra :(

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym się chciał dowiedzieć czy pan R.Smoleń jest
    spokrewniony z Bogdanem Smoleniem :P

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    no no jest pełen podziwu

    bardzo dobrze że będzie moderowany a to z tego powodu że nie będzie zamieszania i głupich pytań kto był na czacie lubuskiej z kurmanem i huszczą wie o co mi chodzi

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIE BEDZIE BISOW??

    Co tu sie tyle rozwlekac na ten temat jak bedzie zobaczymy ja juz teraz spisuje w notes pytania jakie chcialbym zadac :P
    Skoro kiki jest pelen podziwu to ja tyz :D

    Ps. Ogladalem wczoraj cos tam w telewizji w sprawie UE. Z SLD "wystawiony" byl wlasnie p. Posel Smolen. Musze przyznac, ze wypadl calkiem niezle (takie moje zdanie) i ciekawi mnie jak zaprezentuje sie jutro. Czy bede to konkrety czy pospolite sciemnianie i udzielanie odpowiedzi ogolnych (patrz - specjalizacja poselska szczegolnie ...)

    NON SOLAE SED VITAE DISCIMUS :p

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie.
    Jesli chodzi o pamietny czat z barazy to powiem tylko tyle ze mnie wtedy nie bylo !!!!

    Co sie tyczy moderowania czatem z naszymi goscmi to dla tych co wazaja ze jest to blad powiem tylko tyle. Wyobrazcie sobie sytuacje.
    Przychodzi szczeniak co ma np 10 lat i pisze obrazliwe texty w stosunku do naszych gosci !!! Takie cos nie moze byc dopuszczalne. Mam nadzieje ze czat bedzie udany, zarowno od strony technicznej jak i merytorycznej :P

    P.S. Kiki do ciebioe mam szczegolna prosbe !!! Jak bedziesz chcial zadawac pytania to nie rob bledow bo nie mam zamiaru ich poprawiac !!! Napisz gotowe pytania juz i dowidzenia :P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czat

    Postaram sie wpasc na tego czata, mam nadzieje, ze dowiem sie czegos nowego na temat naszego ZKŻ-tu,a co do moderowania to jestem za. Dzieki temu unikniemy glupich i nic nie wnoszacych pytan, wkoncu Ćma za sterami :)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ja równiez postaram sie byc na forum , i pozadawac kilka intersujących pytań . Mam nadzieje ze nasz moderator ĆMA bedzie stał na posterunku i czat odbedzie sie w miłej atmosferze.

    Pozdrawiam i do zaczatowania
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz widze ze wszyscy na mnie licza :P Postaram sie nie zawiesc :P Dodam tylko tyle ze razem ze mna pomagac mi beda najprawdopodobniej Fazzi(Payne) i Jabol (Falubazzini). Tak wiec atmosfera powinna byc dobra. Przedewszystkim prosba do tych co beda napewno na czacie. Postarajcie sie juz za wczasu ulozyc kilka interesujacych pytan zeby nie bylo tak ze po 30 minutach skoncza sie pytania :P

    Gdy czat sie zakonczy najciekawsze wypowiedzi zostana umieszczone tutaj na forum !!!

    Pozdrawiam,owadzik:)

    P.S. KIKI ja na ciebie licze:P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem jak najbardziej za moderowaniem durnych, wulgarnych i obraźliwych postów i pytań.
    Jednakże nie chciałbym, aby moderowanie mylono ze źle rozumianą cenzurą.
    Pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety jutro o tej porze byc moze bede na spotkaniu z Kasperczakiem.... wiec mnie nie bedzie :(:(:(....

    Mam prosbe: CZy ktos z obecnych moglby zapytac o cala prawde w sprawie macka kuciapy ?.. moze sie juz cos wiecej wyjasnilo ?

    z gory dzieki

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze ja juz od dwoch godzin siedze przed komputerem i probuje ulozyc jakies pyatnia dla naszych szanownych gosci:)
    Moderowanie tego czatu to bardzo dobry pomysl , szczegolnie jesli chodzi np. o bledy ortograficzne :):):) robione przez forumowiczów. Mam nadzieje ze dowiemy sie kilka konkretnych rzeczy dotyczacych Falubazu , ktore wprowadza nas fanow w radosny nastroj przed piatkowym spotkaniem :):):)


    A co do tamtego pamiętnego czata - to nie było tak źle z banowaniem, przynajmniej na początku. Potem moderatorzy wzieli się do roboty i wywalali za słowa daleko odbiegające od tzw. "łaciny" - np pare razy poleciałem za słowo Koszuff i Pyra
    To prawda. Wraz z natłokiem kibiców Falubazu , którzy tam sie pojawili wzrosly antagonizmy w stosunku do klubów z Gniezna i Koszofa. Musze powiedziec szczerze ze nie bylo tam Cmy. Na tamtym czacie panoszyli sie MUUU i Mrucky. Zapamietajcie te ksywy - TO NASI WROGOWIE :):):)

    Pozdrawiam



  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UPS

    To w takim razie Ćma zwracam honor i chyle czola:)
    Postaram sie byc na tym czacie (mam nadzieje ze bedzie mi pasowalo), a jak nie to przekaze kilka pytan mojemu sasiadowi (Pemo) bo cos widze, ze chlopak kilka godzin przed monitorem i chyba zadnego konkretnego pytania nie ulozyl heheheh

    Ps. Pemo nie lam sie co dwie glowy to nie jedna :P


  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bardzo madrze ze chat bedzie moderowany bo moga wpasc na chata jacys kulturalni ludzie i pokazac co mysla o zielonej gorze i naszych wladzach :D moze jutro na chacie czlonkowie zarzadu zkz podadza nazwisko tego zawodnika ktory zasili zkz :))


    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UWAGA !!!!!!!!!

    Prawdopodobnie dzisiaj oprocz naszych planowanych gosci: Eugeniusza Maksima oraz Roberta Smolenia na pytania internautow beda rowniez odpowiadali: Jan Ługowski oraz Robert Dowhan. Tak wiec panie i panowie szukujcie pytania rowniez dla nich :P Przypominam ze czat rozpocznie sie o godz 16 i potrwa do godz 17:30 !!!!
    ZAPRASZAMY !!!

    Pozdrawiam, owadzik :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bede raczej napewno ciekawe co nasi dzialacze planuja napewno bedzie ciekawie mam nadzieje ze wkoncu zdradza te nazwiska :P

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mam dwa pytania do czlonkow zarzadu

    mam prosbe aby ktorys z moderatorow

    przekazal w moim imieniu dwa pytania:

    1.
    " w jaki sposob (gdyby zkz zasilil rolnik:) bolla z leszna czyli - okon) zarzad zmotywuje go do walki na dystanie i o to aby zadbal (inwestowal) w sprzet najwyzszej jakosci ?"


    2.
    Mam prosbe aby to pytanie zadal osobiscie Payne

    "Czy jest szansa ze w przyszlym roku zasili (albo wzmocni) ZKZ Biniu Krakowski i co o nim jako zuzlowcu i czlowieku sadza ?"
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie, będę musiał wpaść na czata:) mam nadzieję, że będę miał czas... Co do moderowania to jestem za, co ktoś będzie walił wulgaryzmy, albo jakieś bezsensowne pytania.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    JA mam pytanie do CMY na moim przykładzie, CMA dlaczego wyświetliłeś tylko jedno moje pytanie, gdy zadałem około 5 i wszystkie były uważam na poziomie? Ogólnie było fajnie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można gdzieś obejrzeć zapis tego czata ?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zapis rozmowy z czatu:

    Dzisiaj na czacie sportsboardu między godziną 16 a 17:30 odbyła sie dyskusja internautów z członkami zarządu ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra Eugeniuszem Maksimem, Robertem Smoleniem, Janem Ługowskim oraz Robertem Dowhanem (ktory pomimo iż się spóźnił był razem z nami)
    Wszystkim w/w osobą w imieniu zielonogórskich kibiców, a zwłaszcza Falubaz Net F@ns dziękuję.

    Poniżej przedstawiam zapis z rozmowy internautów z członkami zarządu !!

    Osobami prowadzącymi czat byli: CMA & PAYNE & FALUBAZZINI

    Symbolika:
    EM - Eugeniusz Maksim
    JŁ - Jan Ługowski
    RS - Robert SMoleń
    RD - Robert Dowhan

    bumbum: Jaki budżet jest przewidziany na najbliższy sezon?
    JŁ: Sprawa stoi pozytywnie, okolo 10 stycznia zawita w Zielonej Gorze


    henio: Na ile procent Hamill i Pedersen będą jeździli u Nas – słyszałem, że Toruń mocno się stara o tego drugiego?
    JŁ: Mogę powiedzieć, że na 99% , ale nie zapeszajmy sprawy i trzymajmy kciuki, że będzie u nas startował


    FanFalubaz: Czy potwierdzą panowie pogłoski, jakoby Rafał Okoniewski i Piotr Świst mieli stworzyć w Zielonej Górze Team Bolla ?
    RS: Chcę zapewnić wszystkich fanów, że nasze starania o mocny skład drużyny idą dobrze. Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami, jeszcze nie są zakończone. Myślę, że lepiej na razie nie ujawniać nazwisk. Rozmawiamy z bardzo dobrymi zawodnikami. Chcemy zbudować skład nie tylko dobry na sezon 2003, ale też trwały - taki, który będzie jeździł w ZG dłużej.


    Tony_ZG: Jaki budżet jest przewidywany na sezon 2003 i czy jest juz zamknięty?
    EM: plan budżetu nam się zamyka więc i zadłużenie (nieduże) tez jest uwzględnione
    RS: W sprawie długu - jest on b. niewielki i w pełni kontrolowany. 100 tys. to kredyt, który będzie spłacony z rat wpłaconych przez sponsora strategicznego. Zadłużenie wobec jednego z zawodników zostało już rozwiązane w sposób zadowalający obie strony. Reszta - to niewielkie pozycje wobec kilku podmiotów. Damy sobie z nim radę.


    FanFalubaz: Czy jesli Nicki Pedersen zrezygnuje z naszych usług, to będziemy mieli go kimś zastąpić?
    JŁ: myślę ze Nicki nie zrezygnuje


    pemo_i_helmut: Co pan Smoleń rozumie pod pojęciem mocny skład? Czy będzie to skład, który pozwoli się utrzymać, czy powalczyć o jakieś laury?
    RS: Mocny skład - ta taki, który pozwoli nie drżeć w czasie fazy play-off. No i zapewni wiele emocji. I - jak mówię - to skład, którego trzon zostanie także w następnych sezonach. Wyniki w latach następnych powinny być przynajmniej nie gorsze niż w 2003.


    Mati_Falubaz: Czy prawdą jest, że już w tym tygodniu poznamy nazwiska polskich zawodników (przynajmniej jednego), którzy ewentualnie zasililiby nasz skład?
    JŁ: być może, może na święta
    RS: Chcielibyśmy pokazać cały skład - a nie tylko pojedyncze nazwisko. Chcemy zrobić pełne przedstawienie zaraz po Nowym Roku, może 11 lub 12 stycznia.


    Tony_ZG: Czy są już zakulisowe uzgodnienia, kto obejmie stanowisko prezesa klubu? Czy będzie to może Pan Dowhan czy tez może ktoś inny?
    JŁ: stanowisko wymaga wielkiego poświęcenia, przedsiębiorczości i nie wiem czy tak się na to stanowisko można bezkrytycznie lokować. Decyzja zapadnie w styczniu
    EM: zarzad działa wpełni demokratycznie, decyzja zapadnie zgodnie z ustaleniami statutu


    Aszotek: Jak stoi sprawa z Maciejem Kuciapą? Czy wróci do Rzeszowa, czy to jeszcze nie jest pewne?
    RS: Co do M Kuciapy, to - z tego co wiem - nic jeszcze nie jest pewne. Cały czas trzymamy dla niego miejsce w ZKŻ. Byłby nam potrzebny i stworzymy mu nadal dobre warunki. Wiem, że warunki zaoferowane mu przez Stal zadowoliły go, ale nie ma jeszcze kwoty transferowej dla ZKŻ. Jestem w kontakcie z moimi kolegami z Rzeszowa.


    FanFalubaz: Czy wiadomo kiedy na licencje Ż będą zdawać A. Marcinkowski czy D. Grabski ?
    JŁ: obydwaj zawodnicy będą zdawać licencję wiosna 2003


    Shaq: Czy mamy szanse na ładniejsze dziewczyny podprowadzające. Nie mówię o takich jak w GP ale choć trochę atrakcyjniejsze...
    RS: Shaq! Dotychczasowe są niesatysfakcjonujące? Wszak nie ma brzydkich kobiet...
    EM: generalnie postaramy się, aby każdy mecz oprócz emocji sportowych był równiez swego rodzaju widowiskiem


    pemo_i_helmut: na jaki okres czasu firma Quick - Mix ma podpisany kontrakt obejmujący sponsoringowanie naszego klubu ?
    EM: umowa mówi o okresie do końca sezonu 2003 z możliwoscią przedłużenia


    bumbum: planujecie teraz zakontraktować 3 obcokrajowca, czy tez dwójka Hamill Pedersen będzie miała komplet meczy do odjechania
    JŁ: na razie nie


    adrian: jak wygląda sprawa sponsorowania zespołu przez firmę BP?
    RS: Sprawa z BP wygląda pozytywnie. Przed chwilą rozmawiałem też z szefem innego zagranicznego koncernu na Polskę - też pozytywnie. BP i inni to jednak nie są sponsorzy "strategiczni" - są na poważne kwoty, ale wolimy mieć większą liczbę sponsorów niż 1 wielkiego (poza Quick-Mix, rzecz jasna). Chodzi o stabilność finansów Klubu. Zrobiliśmy plan finansowy, na który składa się wiele pozycji. Całość musi się bilansować - i tak jest. W to wchodzą też bilety i karnety.


    w_extralidze_bywamy_czesto: Czy uważają panowie że Alan Marcinkowski to następca Rafała Kurmańskiego?
    JŁ: trudno w tej chwili powiedzieć. Mamy nadzieję ze tak będzie


    matias: Czy jak już będzie znany skład, to czy dałoby radę zrobić fajną prezentacje zawodników i całej drużyny ? Np. w palmiarni
    EM: chcielibyśmy by odbyło się to jak najefektowniej, liczę na współprace z fan klubem. Wstępnie planujemy prezentację wobec kibiców 11 lub 12 stycznia, z ciekawą oprawą, liczymy na waszą frekwencję


    Tony_ZG: Czy nie warto by zrobić karnet wstępu - ulgowy? Studentom, uczniom szkół średnich i podstawowych nie opłaca się kupować karnetu z czysto ekonomicznego punktu widzenia - kupując karnet wydają 2 razy więcej niż kupując bilety przez cały sezon
    EM: karnet ulgowy przemyślimy. Musimy znaleźć kompromis między finansowaniem, a frekwencją. Na prezentacji drużyny zaoferujemy karty, not a bene będą dostępne już od tej soboty, oraz promocyjnie gadżety klubowe, przyjdźcie wszyscy i jeszcze więcej
    RS: Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Skoro chcemy dobrych wyników, to musimy zakontraktować b. mocny skład. To z kolei musi kosztować. Nie da się mieć wszystkiego: mocnej drużyny za darmo. I wszyscy muszą się trochę do tego dołożyć.


    cma_payne_falubazzini: jakie turnieje indywidualne bedą się odbywać w przyszłym roku w Zielonej Górze?
    RS: W kalendarzu PZMot w Zielonej Górze jest półfinał eliminacji krajowych do IMŚ 4.04 i półfinał IMP. Aby mieć poważniejsze imprezy światowe trzeba mieć dobre warunki (STADION). Chcemy dać kibicom więcej dobrego żużla. Planujemy powrót do Turnieju Winobraniowego - chcemy, aby było to "małe Grand Prix" (8 najlepszych zagranicznych i 8 najlepszych krajowych z naszej e-ligi. Oprócz tego - 4 turnieje o Puchar ZKŻ - od marca do października. Uczestniczyliby wszyscy "nasi" Przyjaciele z innych klubów oraz zawodnicy, którymi możemy być zainteresowani za rok.


    Tony_ZG: Czy dalsza modernizacja stadionu przu ul. Wrocławskiej będzie prowadzona wyłącznie ze środków kasy miejskiej, czy również ze środków klubu, chodź stadion należy do miasta? Czy planowane są w budżecie jakieś większe inwestycje na tym obiekcie ?
    JŁ: tylko ze środków miejskich


    szwaku: w przypadku pozostania Macieja Kuciapy w Zielonej Górze ilu chcielibyście pozyskać seniorów 2 czy 1 ?
    JŁ: sprawa otwarta


    blyskawica: jakie beda ceny biletow na inaugaracje z bydgoszcza?
    EM: ceny ustali zarząd


    discodestroyer: Czy obawy wielu zielonogórskich kibiców o znacznym odcięciu funduszy z miasta są słuszne??
    JŁ: chcemy wierzyć, że nie. Czynimy wszystko, aby współpraca z miastem była z korzyścia dla zielonogórskiego żużla
    RS: Zrobiliśmy (wstępnie) budżet na przyszły rok, który się bilansuje. Zaangażowanie Miasta jest ważne, ale to nie jedyna źródło. Nasz główny cel - to dobre wyniki w e-lidze. Od miasta oczekujemy głównie inwestycji w stadion oraz środków na szkolenie młodzieży.
    EM: fundusze z miasta sa wazne ale nie decydujace w budzecie


    FanFalubaz: Co panowie sądza na to zeby w zarzadzie klubu zasiadł przedstawiciel kibiców ??
    JŁ: do zasiadania w zarządzie potrzeba jest reprezentowania firmy sponsorującej lub osobiście płacić znaczną kwotę sponsorską, wtedy wspołbierze się odpowiedzialność za decyzje zarządu


    w_extralidze_bywamy_czesto: Czy Dawid Kujawa przechodzi do WKM Warszawa? Jak tak to na jakich warunkach
    JŁ: najlepiej zapytać o to samego zainteresowanego.
    RS: Na pewno nie chcemy skreślać Dawida Kujawy. Jeżeli nawet nie będzie jeździł w ZKŻ, to tylko na zasadzie wypożyczenia. W kolejnych sezonach może okazać się potrzebnym wzmocnieniem. Mam taką nadzieję.


    zgora: Czy wzorem Stali Gorzów myślicie o budowie mini torów?
    EM:mini tory - za mało wiem z czym to się je
    JŁ: w tej chwili nie planujemy tego. Może w przyszłości


    Arturf: Czy członkowie Zarządu pracują społecznie, czy biorą uposażenie?
    JŁ: tylko i wyłącznie społecznie
    EM: społecznie i to z wielkim sercem i zaangażowaniem


    zgora: Panie pośle co powoduje,że angażuje się Pan w sport żużlowy?
    RS: To jest bardzo emocjonujący sport. Kibicowałem drużynie jeszcze, kiedy występowała jako Zgrzeblarki!


    pemo_i_helmut: czy można podać jaką część budżetu klubu stanowiły dotacje z miasta?
    JŁ: odsyłam do Gazety Lubuskiej z ubiegłego poniedziałku. Nie pamiętam


    discodestroyer: Czy klub zamierza zrobić coś z przedsprzedażą biletów? Przecież już widzę te kolejki do kas przed meczem z PoloniąR.S.: Myślimy nad rozwiązaniami. Chcemy zapewnić kibicom komfort, ale nie możemy też dopuścić do pojawienia się ew. "lewych" biletów. Bezpieczne bilety - może z paskami magnetycznymi? Badamy możliwości.
    JŁ: przyjmujemy ten problem do rozwiązania, zarząd podejmie decyzje w tej sprawie
    EM: zatory, mamy jeszcze troche czasu, karty usprawnia temat, szukamy dodatkowych rozwiazan, i znowu koszty ale cóż sie nie robi dla kibiców


    smok: Kiedy zarząd klubu i zawodnicy podziękują kibicom za doping w minionym sezonie?
    RS: Dziękujemy cały czas. A najlepszą formą podziękowania będą zwycięstwa w sezonie 2003!
    JŁ: Zarząd dziękował w środkach masowego przekazu i z przyjemnościa jeszcze raz to czynie w imieniu zarządu. Myślę, że będzie okazja w styczniu i na pierwszym meczu


    henio: Jakie będzie nastawienie POLMOSU na sponsoring żużla w nowym sezonie - jakie to będą kwoty?
    JŁ: Firma POLMOS wspiera sport żużlowy w Zielonej Górze i nie możemy tego nazywać sponsoringiem, ponieważ zabrania tego ustawa o przeciwdziałaniu alkoholizmowi itp.


    FanFalubaz: Co panowie myślą o pracy nowego fan clubu internautów ?
    RS: Fan Club nam się podoba.
    JŁ: jak najbardziej pozytywnie, pozwoli to zgłębić wiedzę internautów o problemach występujących przy uprawianiu tego sportu przez zawodników. Mamy nadzieję, że nasze poglądy w miarę dalszej współpracy będą się pokrywały. Traktujemy głosy kibiców - internautów - bardzo poważnie i za wszystkie uwagi serdecznie dziekujemy


    siutek: czy nie myślicie aby podstawiać autobusy po kibiców z nowej sol ( za opłatą np. 5zł)? To też przecież zysk z biletów!!
    RS: Dobry pomysł - jeżeli rzeczywiście będą chętni, to ułatwimy im przyjazd z Nowej Soli także.


    szwaku: Panie pośle, jaka jest szansa, żeby ustawa o przeciwdziałaniu alkoholizmowi została na tyle zmodyfikowana, żeby np. Polmos lub browary mogły funkcjonować w nazwie klubu?
    RS: W Sejmie trwają prace nad nowelizacją tej ustawy. Umożliwi to sponsorowanie sportu przez browary, ale nie Polmos (producent mocnych alkoholi).


    FanFalubaz: czy panowie Smoleń, Ługowski oraz Maksim wezmą przykład z pana Dowhana i zarejestrują sie na forum sportsboard.pl ??


    RS: Czemu nie?
    EM: ja chetnie
    JŁ: nie widzę przeszkód, ale obecnie poświęcam bardzo dużo czasu na pertraktacje z zawodnikami. Planuję na wiosnę po ukształtowaniu drużyny


    zgora: Czy planuje się budowę parkingów przy stadionie?
    JŁ: Sprawa była omawiana z panią Prezydent. Mamy nadzieję, że uda się to umieścić w planie inwestycyjnym miasta na przyszły rok.


    superka3: czy klub mogłby w jakiś sposób wspomóc fankluby przy oprawie meczu (drobne finanse, gadżety itp)
    JŁ: przykro ale nie. Nam też brakuje, możemy wspomóc, aby fancluby prezentowały sie na stadionie podczas imprez oraz aby mogły zajmować miejsca w jednym miejscu. Wymaga to uzgodnień przedstawicieli poszczególnych fanclubów z organizatorami imprez


    Mati_Falubaz: Zarząd planuje walkę o pierwszą czwórkę i stworzenie zespołu na "dlużej". Czy wśród zawodników, którzy prawdopodobnie w przyszłym sezonie będą reprezentowali nasze barwy sa jacyś juniorzy????
    RS: Na pewno będą juniorzy - muszą być. Będzie Rafał Kurmański i zapewne Alan Marcinkowski.


    FanFalubaz: Czy w nowym sezonie na stadionie będzie pracować ta sama firma ochroniarska ?
    EM: wybierzemy najlepsze firmy drogą przetargu
    RD: Ogłoszenia o przetargach ukażą się na początku stycznia we wszystkich mediach


    morawa: dlaczego juniorzy -amatorzy nie maja stypendium z klubu?
    RD: Mają stypendium


    mirekj: czy będą wreszcie stałe spotkania z zawodnikami ?
    RS: Dobra myśl. Będziemy organizować takie spotkania.


    ramelow_: Czy w razie nie przekazania pieniędzy przez Stal Rzeszów do końca okresu transferowego ZKŻ rozważa możliwość wypożyczenia M. Kuciapy Stali ? Czy jest to raczej nie możliwe ?
    RD: Raczej nie ma takiej możliwości. Chcemy, aby był u nas.
    RS: Jeżeli nie dostaniemy pieniędzy z Rzeszowa, to M. Kuciapa będzie jeździł w Z. Górze. Będzie potrzebny.
    JŁ: W uzupełnieniu : jeżeli zawodnik z listy transferowej nie podpisze umowy z innym klubem nie chcąc odbyć rocznej karencji i ciągłości startów musi podpisać umowę z dotychczasowym pracodawcą.


    pemo_i_helmut: Czy mógłby pan Dowhan ujawinić, jak to z R.Kurmańskim i jego jazdą w lidze angielskiej. Pojawiły sie spekulacje jakoby Kurmański w ostatniej chwili zrezygnował z opcji jaką próbował pan mu załatwić w Anglii i zdecydował się na starty w Szwecji.
    RD: To, że zrezygnował to wszyscy wiemy, ale to jego decyzja. My jako Zarząd chcemy stworzyć jak najlepsze warunki startów i to nie tylko u nas, ale także za granicą. Anglia była bardzo dobrze przygotowana i do końca konsultowana z Rafałem.Widać ma lepszych doradców. Szwecja to własny transport, mechanik itp. Anglia to technika i przyszłość każdego zawodnika
    RS: Niektórzy mówią, że starty w lidze szwedzkiej są korzystniejsze (specyfika torów), bliskość, dni startów. Może, więc stało się lepiej dla Rafała, że tam będzie startował?


    smok: Czy Ł. Kiersztan wart jest według klubowych działaczy 600.000 zł?
    JŁ: taką cenę ma w kontrakcie i nie widzimy potrzeby, aby na starcie taką podać. Cena ta podlega negocjacji


    Tramwajarz: Czy są szanse na powrót Grzegorza Walaska do Zielonej Góry w sezonie 2003 ?
    JŁ: nie wpłynęła taka oferta.


    Falubaz_DT: co będzie bardziej cenniejsze sam zawodnik (Kuciapa) czy 100 tys. zł ?
    RS: A jak Wy uważacie? Ja myślę, że zawodnik. Musimy mieć szeroki skład.
    RD: Ja jestem za zawodnikiem jak Pan Robert


    okano1: a co z Sebastianem Smoterem i Dawidem Kujawą
    RD: Smoter nie pojawił się ani razu na treningu w sali ani w klubie. Oceńcie sami.
    JŁ: zawodnicy szukają innych klubów. Może taka wyprawa do innego klubu wpłynie na większą dojrzałość zawodników


    kula: Proszę podajcie choć jedno nazwisko krajowego zawodnika z którym są prowadzone rozmowy
    RD: Kłopot Grzegorz.
    JŁ: ze względów handlowych nie należy uprzedzać tych faktów. Rozumiemy ciekawość, ale poznamy w styczniu na prezentacji.
    RS: Zgadnijcie sami! Zarząd postanowił trzymać skład w tajemnicy do zakończenia rozmów ze wszystkimi zawodnikami. Chodzi o to, byśmy mogli podjąć najlepsze decyzje.
    RD: Jutro będę miał potwierdzenie sondy sms-owej przez Radio ZG na konkurs składu naszej drużyny. Będzie fajna nagroda a opłaty za sms będą szły do klubu.


    Tony_ZG: Czy znacie panowie już ceny biletów na przyszły sezon 2003?
    EM: ustalono cenę kart: brązowa 210 zł; srebrna 500, złota 1000, pozostałe ceny będą zależne od decyzji zarządu


    Tony_ZG: Co myślą panowie o Pani Ronowicz - czy pomoże czy zaszkodzi speedway'owi w naszym mieście?
    JŁ: Ja wierzę ze pomoże


    Shaq: Czy Premier Miller interesuje sie speedway'em??
    RS: Owszem. W Łodzi też się jeździ. Premier bywa na turniejach Grand Prix w Polsce. Sam słyszałem, jak wypowiadał się o żużlu - fachowo!


    szwaku: czy uważacie ze trener Jąder jest najlepszym szkoleniowcem w kraju i jak długo zamierzacie kontynuować współprace z nim?
    JŁ: Jest najlepszy dla naszego klubu, jego fachowość pozwoliła dwukrotnie powrócić do ekstraligii. Oczekujemy wsparcia od kibiców i sponsórow, aby jego praca nie poszła na marne.
    RS: Nie zamierzamy się a trenerem rozstawać. Umowę ma na czas nieokreślony.


    henio: Panie Smoleniu. Czy Pańska przedsezonowa aktywność nie zostanie przytłumiona sprawami wejścia Polski do UE ?
    RS: Żużel to frajda, przyjemność. Mogę łączyć zainteresowanie żużlem z pracą parlamentarzysty.


    discodestroyer: Pan Bartkowiak w jednym z wywiadów dla radia powiedział, że jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać nazwiska wzmocnień. Czy to prawda???
    JŁ: Pan Bartkowiak myślał o zarządzie


    FanFalubaz: Jak panowie typują , jakie miejsce zajmie ZKŻ w sezonie 2003 ???
    RS: 3 lub 4
    EM: 3
    JŁ: 3
    RD: 4


    Cma & Payne & Falubazzini: Dziękujemy gościom za przybycie i odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie na czacie sportsboardu. Dziekujemy również internautom. DO ZOBACZENIA!!!!!!
    RS: Dziękuję wszystkim. To był bardzo sympatyczny chat. Mam nadzieję, że coś udało nam się przybliżyć. No, i mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie internetowe.
    EM: Dziekuje, sympatyczna forma, do zobaczenia
    JŁ: Na moje ręce zlożono ponad 1000 podpisów z poparciem kibiców, aby bezwzględnie w naszej drużynie był Nicki Pedersen. Myślę, że teraz nie ma wyjścia i Nicki powinien być. Przekaże mu te podpisy w styczniu jak zawita w Zielonej Górze. Taką mam nadzieje. Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas. Zapraszam na prezentacje w styczniu oraz na wszystkie mecze w Zielonej Górze i na wyjazdach, aby gorąco dopingować naszą druzynę. Wesołych Swiąt i szczęśliwego Nowego Roku. Dziękuje za uwagę
    RD: Również dziękuję za obecność tylu osób i życzę wszystkiego dobrego na święta i Nowyt Rok. Głowa do góry. Bedzie dobrze.


    cma_payne_falubazzini: MISTRZ, MISTRZ FALUBAZ!!!!
    -----------------------------------------------------------

    Cma & Payne & Falubazzini dziękują gosciom za przybycie na czata. Dziękujemy również internautom, ktorzy zadawali pytania.

    P.S. Przepraszamy, że wszystkie pytania nie ukazały się podczas czata, ale zrozumcie było za mało czasu..

    Dziękuję za uwagę

    Pozdrowka:)

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Po tym czacie naprawde odniosłem dobre wrazenie wzgledem , Panów Dowhana , Ługowskiego , Smolenia oraz Maksima. Widac ze ci panowie dąza do tego zeby Falubaz był czyms a nie ciągle balansował między Ekstra a 1 liga. Wydaje mi sie ze sa to odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach , a tegao chyba brakowało dotychczas w ZKZ-cie.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz

    P.S
    Praca tórjki moderatorow była bez zarzutu . Wilekie dzieki tak dla nich jak i dla gosci którze zjawili sie an czacie.
    Tylko Falubaz!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było dobrze mam nadzieje, że takie spotkania bedą odbywały się częściej, niekoniecznie w formie czata lecz również na żywo, choć czat to równierz jakaś forma dyskusji. Gratulacje dla powyższej trójki organizującej i moderującej czata za dopięcie tego do końca. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Następny czat robię sam z Jennifer Lopez w Hotelu Śródmiejskim...

    Mam nadzieję ,że zadowoliliśmy Was tym spotkaniem z najbardziej wpływowymi ludżmi zielonogórskiego speedwaya.Wielkie THANX dla Ćmy , który wszystko poprawił i wrzucił na wątek, ja w tym czasie jadłem smaczny obiadek i zapijałem Cabernetem.A chłopak pracował...RESPECT MA BROTHER!!!

    FALUBAZ! MISTRZ!!! MISTRZ!!!

    Gablen co o tym sądzisz?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    APROPOS

    Ogolnie bylo niezle. Mysle, ze te tak optymistyczne odpowiedzi zarzadu (w pewnej czesci) daja odpowiedz na to jaki bedzie sklad Zkz'u w nadchodzacym sezonie. Mozna wiec troche odetchnac (po tych niezbyt optymistycznych infromacjach w GL) i z (jak to skwintowal R.D) podniesionym czolem patrzec w przyszlosc:)

    JA mam pytanie do CMY na moim przykładzie, CMA dlaczego wyświetliłeś tylko jedno moje pytanie, gdy zadałem około 5 i wszystkie były uważam na poziomie? Ogólnie było fajnie.
    Aszotek no nie da sie ukryc, ze nie wszystkie pytania byly "wyswietlane" (razem z pemo zadalismy tez jeszcze kilka) ale takie zycie i nie mozna miec wszystkiego:) (a szkoda heheh)

    Ps. Szkoda tylko, ze na niektore pytania padaly odpowiedzi w stylu "byc moze", "nie wiadomo jeszcze" itd. Ale mysle, ze to maly szczegol i jest on zazwyczaj wkalkulowany w takie rozmowy:)

    Pozdrawiam :D

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jesli mge , tochciałbym wam troche poradzic , aby nastepny taki czat odbył sie na takliej zasadzie ze zapraszacie kogos do siebie i wtedy razem przed komputerem moderujecie i odpowiadacie an pytania. Wtedy bedzie jaka ciagłośc tego czatu , a dzisiaj czasami był tak ze była inna odpowiedz na inne pytanie , co spowodowane było tym ze kazdy chciał cos naisac pokolei. To taka mała rada , mam nadzieje ze z niej skorzystacie i bedzie jeszcze lepiej niz dzisiaj. Czy Bardzo Bradzo Rewelacyjnie.
    Tylko Falubaz!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki wszystkim za przybycie. przede wszystkim zarządowi, ktory dzielnie bronil sie przed podaniem jakichkolwiek nazwisk!!!

    Wierzymy w to co powiedzial Robert Dowhan, ze bedzie dobrze.


    WIELKIE SLOWA UZNANIA DLA CIEMKI!!! DEBESCIAK I TYLE!!! JABOL PRZY OBIADKU, JA W LOZECZKU, A CIEMKA WSZYSTKO ZREDAGOWAL. JUTRO DUZE PIWKO MASZ TOWARZYSZU ĆMA!!!
    csak eger miki. unio rongy.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    No cóż...fajnie, że ten czat wogóle się odbył. Było trochę chaosu, ale ogólnie OK. Trzeba jak najwięcej takich spotkań z zarządem. Wprawdzie o wzmocnieniach dalej nic nie wiemy, ale budujący jest sposób wypowiedzi wszystkich trzech Panów. Pełen optymizmu i werwy. Widać, że Oni chcą podobnie zresztą jak i My wszyscy, aby nasz Falubaz powrócił na top.

    Miejmy nadzieję, że na tym sie nie skończy i na dniach zostaniemy "zastrzeleni" jakąś bardzo dobrą nowiną.

    Mówił do Was uczestnik czata ukrywający się pod diabelskim nickiem "niszczyciela disco"!!!!

    Pozdro!!!!!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dobry pomysł na ten czat!!!!!!!!!! Właściwi ludzie takie odniosłm wrażenie po przeczytaniu wypowiedzi aby zajmować sie zuzlem , troche szkoda że Prezes odszedł ale cóz moze bedzie godny następca

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim obecnym i organizatorom tego wirtualnego spotkania.Mam nadzieję,że było ok.Jesteśmy gotowi na takie akcje więc już coś się zmieniło i wszyscy będą zadowoleni.Ja jestem i patrzę optymistycznie w przyszłość.Dziękuję za zaproszenie jutro do Magmy.Może wpadnę około 21-ej.Pozdrawiam.RD.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ćma , Payne , Falubazzini - wielkie slowa uznania dla was
    To byl naprawde dobrze i profesjonalnie zrobiony czat , na ktory z przyjemnoscia "zamelduje sie" jeszcze raz :)
    Z dużo przyjemności oglądało sie rzetelne i szczere odpowiedzi na pytania do ludzi , ktorzy siedza za sterami Falubazu. Miejmy nadzieje , że "Ci" oto ludzie spowodują ,że nasz kochany Falubaz zagości na dłużej w
    e-lidze. Tego sobie i wam zycze.

    P.s. Panie Robercie z tego co pamietam to pan najzagorzalej bronil tajemicy transferów do Falubazu. Ale z tego co sie przed chwila dowiedzialem , to beda to transfery na ktorych sie nie zawiode. Dziekuje !!!!

    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    gratulacje dla organizatorow

    moze troche spoznione ale ... ciesze sie ze udalo sie wam sciagnac tyle osob na ten czat !

    co wiecej jest to wasz sukces ze nastepni dzialacze (robert dowhan) nie tylko czytaja ale zaczynaja aktywnie uczestniczyc na forum !

    Brawo panie Robercie ! i Brawo Organizatorzy !

    ps.
    payne okazuje sie ze nie ma rzeczy nie mozliwych:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •